GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.4|

28.11.2005
20:04
smile
[1]

Adam9870 [ ]

|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.4|

W karczmie tej głosujemy na telefony komórkowe:)
Zasady:
1. Głosować zaczynamy po podaniu 10 pozycji i trwać będzie ono gdzieś 48 godzin od dodania ostatniej pozycji.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
3. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój Nick.
4. Propozycje dodajemy według następującego schematu:
Producent model [Nick]
5. Głosy podlicza doświadczony obywatel karczmy.
6. Nie można głosować na swoje propozycje.
7. Głosujemy na telefony według następującego schematu:
Producent model [Nick] => 3 pkt
Producent model [Nick] => 2 pkt
Producent model [Nick] => 1 pkt
8. W edycji specjalnej głosujemy na 4 telefony.
9. Jeżeli osoba dodająca komórkę do listy posiada jej fotkę może dodać fotkę razem z listą:)
10. Trzymamy się ogólnych zasad serwisu GOL
11. Każdy może dodać maksymalnie tylko jedną propozycję

Stali bywalcy(chętnych proszę o skopiowanie listy i dodanie się do niej):

Adam9870
ewuniaw_
master53
DJ Zaraza
Janczes
Gaara_
MATTI....S

Zwycięzcy poprzednich części:

Część 01: Nokia 6020 [Łyczek] => 15 głosów
Część 02: Nokia 5140i [TelRad] => 10 głosów
Część 03: Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 głosów

Zwycięzcy edycji specjalnych:

Brak:)

Zwycięzcy poprzedniej edycji:

I miejsce:
Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 pkt
II miejsce:
Nokia 3200 [Janczes] => 11pkt
III miejsce:
Sony Ericsson J210i [master53] => 8 pkt

28.11.2005
20:07
smile
[2]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]

28.11.2005
20:11
smile
[3]

Adam9870 [ ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]

28.11.2005
20:15
[4]

Łyczek [ Henry 14 ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]

28.11.2005
20:47
[5]

ewuniaw_ [ Pretorianin ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]

28.11.2005
20:52
[6]

Łysack [ Mr. Loverman ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]

28.11.2005
21:37
[7]

Adam9870 [ ]

UPik
Jeszcze 5

28.11.2005
22:51
[8]

TelRad [ Senator ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]

29.11.2005
07:58
[9]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]

29.11.2005
10:57
smile
[10]

MATTI....S [ Konsul ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8.Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]

Na tej stronie można sobie poczytać o tej komórce i pooglądać zdjęcia :) :
https://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,SGH-Z300,phone.php

a tu dla leniwych :[ :

29.11.2005
11:01
smile
[11]

MATTI....S [ Konsul ]

acha zapomnieli dodać na stronie że aparat ma siedmio krotny zoom cyfrowy a kamera do video rozmów 4-ro krotny

29.11.2005
11:08
[12]

Mack5 [ The Forsaken One ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]

29.11.2005
12:17
smile
[13]

Świstak19 [ Konsul ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]

29.11.2005
14:21
[14]

kasas [ Duch ognia ]

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]
11.Sony Ericsso D750i [Kasas]

29.11.2005
14:23
[15]

Mack5 [ The Forsaken One ]

kasas <--- Patrz pkt 1 regulaminu.

1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]

Głosujemy!!!

29.11.2005
14:25
[16]

Mack5 [ The Forsaken One ]

4. Siemens SX1 [ewuniaw_] +3
3. Nokia 6101 [Łyczek] +2
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ] +1

29.11.2005
15:20
smile
[17]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Jakoś żaden mi z tych telefonównie pasuje :/

29.11.2005
15:24
[18]

Adam9870 [ ]

3. Nokia 6101 [Łyczek] => 3 pkt
10. Nokia N90 [Swistak19] => 2 pkt
9. Nokia E61 [Mack5] => 1 pkt

29.11.2005
15:55
smile
[19]

kasas [ Duch ognia ]

10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
4. Siemens SX1 [ewuniaw_] +1

29.11.2005
16:02
[20]

ewuniaw_ [ Pretorianin ]

10. Nokia N90 [Swistak19] 3 pkt
3. Nokia 6101 [Łyczek] 2 pkt
9. Nokia E61 [Mack5] 1 pkt

29.11.2005
16:08
[21]

fireworm [ Pretorianin ]

3. Nokia 6101 [Łyczek] = 3 pkt
4. Siemens SX1 [ewuniaw_] = 2pkt
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack] = 1pkt

29.11.2005
16:12
[22]

MAROLL [ United Offensive ]

az 10 telefonow ;o Coz ostatnio moda na top-listy wiec nic nie bede mowil. Mam Nokie 3510- przyznaje, ze stara, ale i tak wysylam tylko SMS wiec po chu mi te wszystkie gadzety James'a Bonda ? Te nowe komorki wszystie sa takie same, roznia sie tyko wygldem (ksztaltem).

29.11.2005
16:21
[23]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

3. Nokia 6101 [Łyczek] 3pkt
11.Sony Ericsso D750i [Kasas] 2pkt
10. Nokia N90 [Swistak19] 1pkt

29.11.2005
18:14
[24]

b166er [ schroet kommando ]

10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
1. Sony Ericsson Z1010 [master53] +1

29.11.2005
19:09
[25]

TelRad [ Senator ]

3. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S] 2 pkt.
2. Motorola C550 [Adam9870] 1 pkt.

29.11.2005
19:11
[26]

Gaara [ Generaďż˝ ]


3. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S] 2 pkt.
2. Motorola C550 [Adam9870] 1 pkt.

29.11.2005
19:31
[27]

Adam9870 [ ]

*...:::JaRo:::...* => Sony ericsson D750i nie bierze udziału w głosowaniu ! ! !
Ponieważ został dodany jako 11 propozycja, a głosowanie zaczynamy po podaniu 10 propozycji.
Twoje głosy są nieważne. Możesz oddać głosy jeszcze raz (tylko tym razem poprawnie)

30.11.2005
15:38
[28]

Adam9870 [ ]

UP

30.11.2005
16:53
smile
[29]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

10. Nokia N90 [Swistak19] + 3 pkt.
9. Nokia E61 [Mack5] + 2 pkt.
6. Nokia 7250 [TelRad] + 1 pkt.

30.11.2005
23:54
smile
[30]

Świstak19 [ Konsul ]

UP

30.11.2005
23:55
smile
[31]

Mały Johny [ Chor��y ]

10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
1. Sony Ericsson Z1010 [master53] +1

01.12.2005
14:10
[32]

Adam9870 [ ]

..::WYNIKI::..

I miejsce:
Nokia N90 [Swistak19] => 17 pkt
II miejsce:
Nokia 6101 [Łyczek] => 16 pkt
III miejsce:
Nokia E61 [Mack5] => 10 pkt

01.12.2005
14:12
smile
[33]

Adam9870 [ ]

Nowa część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4476631&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.