
Adam9870 [ ]
|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.4|
W karczmie tej głosujemy na telefony komórkowe:)
Zasady:
1. Głosować zaczynamy po podaniu 10 pozycji i trwać będzie ono gdzieś 48 godzin od dodania ostatniej pozycji.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
3. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój Nick.
4. Propozycje dodajemy według następującego schematu:
Producent model [Nick]
5. Głosy podlicza doświadczony obywatel karczmy.
6. Nie można głosować na swoje propozycje.
7. Głosujemy na telefony według następującego schematu:
Producent model [Nick] => 3 pkt
Producent model [Nick] => 2 pkt
Producent model [Nick] => 1 pkt
8. W edycji specjalnej głosujemy na 4 telefony.
9. Jeżeli osoba dodająca komórkę do listy posiada jej fotkę może dodać fotkę razem z listą:)
10. Trzymamy się ogólnych zasad serwisu GOL
11. Każdy może dodać maksymalnie tylko jedną propozycję
Stali bywalcy(chętnych proszę o skopiowanie listy i dodanie się do niej):
Adam9870
ewuniaw_
master53
DJ Zaraza
Janczes
Gaara_
MATTI....S
Zwycięzcy poprzednich części:
Część 01: Nokia 6020 [Łyczek] => 15 głosów
Część 02: Nokia 5140i [TelRad] => 10 głosów
Część 03: Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 głosów
Zwycięzcy edycji specjalnych:
Brak:)
Zwycięzcy poprzedniej edycji:
I miejsce:
Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 pkt
II miejsce:
Nokia 3200 [Janczes] => 11pkt
III miejsce:
Sony Ericsson J210i [master53] => 8 pkt

master53 [ Czarnobyl 86 ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]

Adam9870 [ ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
Łyczek [ Henry 14 ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
ewuniaw_ [ Pretorianin ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
Łysack [ Mr. Loverman ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
Adam9870 [ ]
UPik
Jeszcze 5
TelRad [ Senator ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]

MATTI....S [ Konsul ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8.Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
Na tej stronie można sobie poczytać o tej komórce i pooglądać zdjęcia :) :
https://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,SGH-Z300,phone.php
a tu dla leniwych :[ :

MATTI....S [ Konsul ]
acha zapomnieli dodać na stronie że aparat ma siedmio krotny zoom cyfrowy a kamera do video rozmów 4-ro krotny
Mack5 [ The Forsaken One ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]

Świstak19 [ Konsul ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]
kasas [ Duch ognia ]
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]
11.Sony Ericsso D750i [Kasas]
Mack5 [ The Forsaken One ]
kasas <--- Patrz pkt 1 regulaminu.
1. Sony Ericsson Z1010 [master53]
2. Motorola C550 [Adam9870]
3. Nokia 6101 [Łyczek]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_]
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
6. Nokia 7250 [TelRad]
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ]
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S]
9. Nokia E61 [Mack5]
10. Nokia N90 [Swistak19]
Głosujemy!!!
Mack5 [ The Forsaken One ]
4. Siemens SX1 [ewuniaw_] +3
3. Nokia 6101 [Łyczek] +2
7. Samsung A800 [ *...:::JaRo:::...* ] +1

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Jakoś żaden mi z tych telefonównie pasuje :/
Adam9870 [ ]
3. Nokia 6101 [Łyczek] => 3 pkt
10. Nokia N90 [Swistak19] => 2 pkt
9. Nokia E61 [Mack5] => 1 pkt

kasas [ Duch ognia ]
10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
4. Siemens SX1 [ewuniaw_] +1
ewuniaw_ [ Pretorianin ]
10. Nokia N90 [Swistak19] 3 pkt
3. Nokia 6101 [Łyczek] 2 pkt
9. Nokia E61 [Mack5] 1 pkt
fireworm [ Pretorianin ]
3. Nokia 6101 [Łyczek] = 3 pkt
4. Siemens SX1 [ewuniaw_] = 2pkt
5. Sagem MyX 5-2 [Łysack] = 1pkt
MAROLL [ United Offensive ]
az 10 telefonow ;o Coz ostatnio moda na top-listy wiec nic nie bede mowil. Mam Nokie 3510- przyznaje, ze stara, ale i tak wysylam tylko SMS wiec po chu mi te wszystkie gadzety James'a Bonda ? Te nowe komorki wszystie sa takie same, roznia sie tyko wygldem (ksztaltem).
*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
3. Nokia 6101 [Łyczek] 3pkt
11.Sony Ericsso D750i [Kasas] 2pkt
10. Nokia N90 [Swistak19] 1pkt
b166er [ schroet kommando ]
10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
1. Sony Ericsson Z1010 [master53] +1
TelRad [ Senator ]
3. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S] 2 pkt.
2. Motorola C550 [Adam9870] 1 pkt.
Gaara [ Generaďż˝ ]
3. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
8. Samsung SGH-Z300 [MATTI....S] 2 pkt.
2. Motorola C550 [Adam9870] 1 pkt.
Adam9870 [ ]
*...:::JaRo:::...* => Sony ericsson D750i nie bierze udziału w głosowaniu ! ! !
Ponieważ został dodany jako 11 propozycja, a głosowanie zaczynamy po podaniu 10 propozycji.
Twoje głosy są nieważne. Możesz oddać głosy jeszcze raz (tylko tym razem poprawnie)
Adam9870 [ ]
UP

master53 [ Czarnobyl 86 ]
10. Nokia N90 [Swistak19] + 3 pkt.
9. Nokia E61 [Mack5] + 2 pkt.
6. Nokia 7250 [TelRad] + 1 pkt.

Świstak19 [ Konsul ]
UP

Mały Johny [ Chor��y ]
10. Nokia N90 [Swistak19] +3
9. Nokia E61 [Mack5] +2
1. Sony Ericsson Z1010 [master53] +1
Adam9870 [ ]
..::WYNIKI::..
I miejsce:
Nokia N90 [Swistak19] => 17 pkt
II miejsce:
Nokia 6101 [Łyczek] => 16 pkt
III miejsce:
Nokia E61 [Mack5] => 10 pkt

Adam9870 [ ]
Nowa część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4476631&N=1