fasz [ Pretorianin ]
...:::GOSPO:::...|część 4| Killz Gospo.
[Made by fasz]
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Regulamin:
1. Nie używamy wulgarnych słów (chyba że na obrazkach).
2. Nie obrażamy innych, oprócz osób które są na liście osób niemile widzianych (to już na własną opowiedzialność).
3. Ignorujemy posty napisane przez osoby z listy niemile widzianych.
4. Jeśli boss (czyli ja) zleci jakąś misje osobie która przeczytała rozkaz to ta osoba ma obowiązek wykonać tą misje.
5. Aby wpisać się na listę żołnierzy, należy skopiować ją i na koniec niej dopisać trzy kropki, potem swoją ksywkę, na koniec w nawiasie napisać "Szeregowy", bo nowi na liście mają taki stopień.
6. Rozkazy może wydawać każdy, ale tylko żołnierzom niższej rangi.
7. Misje moge zlecać ja i osoba która ma stopień "Pułkownik".
8. Przyznawać punkty żołnierzom moge ja i osoba która ma stopień "Pułkownik", ale "Pułkownicy" jak kogoś awansują to muszą wyjaśnić dlaczego, jeśli uznam że to za mały powód to mogę zmienić stopień osoby awansowanej na ten jaki miała wcześniej.
9. Proszę pamiętać że łatwiej awansować z "Szeregowego" na "Starszego Szeregowego".
10. Punkty mogą dostać osoby zasłużone w jakiś sposób dla naszej Armi, osoby które umieszczają dużo zdjęć na temat itp.
11. Za trzy punkty jest awans na wyższy stopień, można dostawać po jednym, dwa lub po trzy punkty na raz.
12. O swoje specjalizacje należy prosić mnie, lub "Pułkownika".
13. Od stopnia "Major" i powyżej można prosić mnie o zmiane stopnia.
14. Jeśli nie będzie mnie dłużej niż cztery tygodnie władze nad Armią przejmóje najwyższy rangą.
15. Następną część tworzymy po 200 postach, i moge ja ją stworzyć, lub "Pułkownik".
16. Za łamanie regulaminu grozi umieszczenie osoby która łamie regulamin na liście osób niemile widzianych.
17. Mam stopień "Major", ale traktujcie mnie jak "Generała".
-------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------
OPOWIADANIE:
Żyła sobie rodzina GOSP. Jedna z GOSP chodzi z nami do klasy. Nikt jej nie lubi. GOSPO to skrót od Gospodarek. Ksywka GOSPO powstała tak: jeden z kolesi z klasy zbierał na odwrocie zdjęcia klasowego podpisy wszystkich, którzy byli na tym zdjęciu, jak GOSPO się podpisywała to najpierw napisała swoje imię, potem pisał nazwisko i napisała GOSPO, a dalej zabraknęło jej tuszu w długopisie. Wracając do jej rodziny to było tak że ta dziewczyna co z nami chodzi do klasy (czyli K.GOSPO), przychdziła na zabawy szkolne z całą swoją rodzinką i ta wygłodzona rodzinka żarła nasze jedzenie z zabawy ile wlezie. Wkurzało nas to więc postanowilismy (kilkanaście osób z mojej klasy) założyć Armię która ma zadanie między innymi wytępić GOSPY, i właśnie ja zostałem bossem tego wojska (do tego momentu to było tak naprawde). GOSPY, gdy się o tym dowiedziały to wynajęli miliony żółnierzy, ale same tę walczyły. Z pomocą im przybył Seba (koleś którego tez cała klasa nie lubi). Wymyśliliśmy (sami nie wiemy dlaczego) GOSPOM ksywkę Three GOSPO, a Sebie Only One A Seba (OOAS). Potem z kumpalmi wpadłem na pomysł, aby poszukać pomocy wśród was i udało się przyjąłem troche żółnierzy takich jak Janczes i wykonaliśmy parę misji, ale Amadeusz^^ został zraniony i zostanie kaleką do końca życia, a _bubba_ został zabity. Oba żołnierze dzielnie walczyli. Mam nadzieje że przyjmiemy jeszcze więcej żołnierzy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
TAJNE INFORMACJE O GOSPACH I SEBKU:
Gadu-gadu: 6047136
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------
OGŁOSZENIA:
W tym wątku rozmawiamy o wojanach z GOSPAMI (jest to taka zabawa w wojsko)
W poprzednie części zraniono Amadeusza^^ i zostanie on do końca życia kaleką, nie może już pełnić dla mnie służby.
W poprzedniej części zabito _bubbę_.
W tej części jest pewna nowość ranking.
Zgłaszajcie mi jakieś dobre pomysły na ulepszenie tego wątku.
UWAGA NA FORUM ISTNIEJE JUŻ PIRACKI WĄTEK O GOSPACH.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------
Stopnie na tym wątku:
Pułkownik
Podpułkownik
Major
Kapitan
Porucznik
Podporucznik
Sierżant sztabowy
Starszy sierżant
Sierżant
Kapral
Starszy szeregowy
Szeregowy
---------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Kapral)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Ranking:
9-Szympans51
7-MAROLL
5-MATTI...S
4-kapital
3-koko spoko
-------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------
Lista osób niemile widzianych:
...master53
...Shifty007
...bania07
...zielak
...Qujon
...GOSP
...koko_spoko
Osoby wymienione powyżej prosimy o to aby się tu nie wpisywały.
------------------------------------------------------------------------------
Poprzednia część:
www.gry-online.pl/S043.asp?ID=4434005&N=1
Adres bloga o GOSPACH:
kapital [ Pretorianin ]
Oooooooooo nowa część...
fasz [ Pretorianin ]
Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Ranking:
9-Szympans51
7-MAROLL, MATTI...S
4-kapital
3-koko spoko

MATTI....S [ Konsul ]
zabiłem gospów koło budynku WQ2 :D:Dbuhahahaha
... poproszę o następną misję
fasz [ Pretorianin ]
MATTI....S-wysać ten budynek

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
MAROLL ---> wstydź sie . Do takiego lamerskiego wątku sie dopisało pfffffffffffffffff
MATTI....S [ Konsul ]
budynek został zniszczony !!

MATTI....S [ Konsul ]
tyle pozostało po budynku :D
fasz [ Pretorianin ]
Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Ranking:
9-Szympans51
8-MATTI...S
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
fasz [ Pretorianin ]
czy ktoś się zamelduje?

MATTI....S [ Konsul ]
Sierżant MATTI....S melduje się na służbę...
...poproszę o misję :)

MATTI....S [ Konsul ]
hej fasz jesteś??

Janczes [ You'll never walk alone ]
misja wykonana ale problem ze zdjeciami dam je pozniej
raport:
46 gospów nie zyje
4 samochody zniszczone
1 czołg zniszczony
MATTI....S [ Konsul ]
fasz pozwól że dodam sobie specjalizację :)
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni,Snajper pierwsza klasa :P(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
a oto nowa broń
nie wiem co może zdziałać bo jeszcze nie próbowałem :P
...MAROLL (Kapral)
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Pamiętajcie o specjalizacje musicie sie mnie pytać, inaczej łamiecie regulamin.
12. O swoje specjalizacje należy prosić mnie, lub "Pułkownika".
kapital [ Pretorianin ]
MATTI....S_wypróbowałem twojął nową broń na trzech GOSPACH, działa pięknie nieźle rozwala. Normalnie bazuka.

kapital [ Pretorianin ]
nawet troche lepsze od bazuki

hopkins [ Wieczny Optymista ]
o ja pieprze wy jestescie #@$#!%#!? =]]]

Dugarry [ Chor��y ]
hopkins------> i to jeszcze jak
fasz-----> Czytają regulamin tego kretyńskiego wątku stwierdzam , że masz chore dyktatorskie zapędy i w przyszłości możesz być niebezpieczny dla społeczeństwa. A w ogóle to trzeba być nieźle%(%@$^(*)(&, żeby założyć tak debilny wątek. Takich ludzi jak Ty trzeba lecZyć, a już zupełnie nie rozumiem tego, jak tyle osób zaczęło się bawić w ten kretynizm
stg+ [ Generaďż˝ ]
Dugarry------>patrząc ile napisałeś wątków,można stwierdzić że napisałeś owy bo chcesz mieć wysoki stopień.
a tak wogóle to co ci do tego jaki to jest wątek,może być nawet )(*&^%$#@!)(*&^%$#@!^%$*&(@@!$^((*^%#@!#^ albo jeszcze jakiś.Jeśli ci się nie podoba to nie musisz się tu wpisywać.
PS. napisałeś tyle wątko jednego dnia jakby to było GG
fasz [ Pretorianin ]
stg+, bardzo dobrze
stg+ [ Generaďż˝ ]
dzienki
fasz [ Pretorianin ]
stg+--->chcesz jakąś misję?

stg+ [ Generaďż˝ ]
spaliłem pare gospuf moim nowym miotaczem ognia:
-pojemność kanistra:1,8l TDI
-pozwala na 9 godzin pracy bezprzerwy
-spala 10 l benzyny na 100 gospuf
-w komplecie lufa zimowa i letnia
-ma ABS chroniące użytkownika przed samozapłonem
-przyspieszenie 0-100 gospuf:6,3 sekundy
-prędkość maksymalna płomienia:6 mbps
stg+ [ Generaďż˝ ]
jasne że chce misje Generale
stg+ [ Generaďż˝ ]
aha Generale
może Pan do mnie moić stg---->stg+ jest dlatego że stanowisko stg było zajęte.Normalnie to zawsze mam nick stg (nawet na GG)
koko spoko [ Konsul ]
o fajnie nowa część !! chcę jakąś misje !!!
fasz [ Pretorianin ]
stg-dobrze się spisałeś
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Ranking:
9-Szympans51
8-MATTI...S
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+
MATTI....S [ Konsul ]
poproszę o misję :)
fasz [ Pretorianin ]
MATTI....S-to ważna misja dlatego wykonasz ją ze mną. GOSPY napadły na budynek firmy Capral i żądają, abyśmy się poddali inaczej zabiją wszystkich zakładników (a mają ich dużo). Musimy uratować ich i pokonać GOSPY które się tam znajdują. Raport dla innych żołnierzy ty zamieszcisz i zdjęcia z akcji też ty.
fasz [ Pretorianin ]
jest tu ktoś oprócz mnie?????????????????????????????????????????

MATTI....S [ Konsul ]
tak ja jestem
na zdjęciu jest plan tego budynku
czarne kropki to gospy a czerwone to zakładnicy
mam taki pomysł żeby zagraść się niepostrzeżenie do łazienki i wrzucić do pokoju z zakładnikami granat dymny i zabić wszystkie gospy , a następnie wziąść zakładników
MATTI....S [ Konsul ]
wrzuciłem granat dymny
ty fasz zabij gospy a ja wezmę zakładników
MATTI....S [ Konsul ]
sorki zapomniałem zdjęcia
fasz [ Pretorianin ]
pach, pach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka Gosp nie żyje. pamiętaj żebyś zamieścił zdjęcia jak je zabijałem
MATTI....S [ Konsul ]
gospy zabite a zakładnicy wolni
pozdrawiam musze lecieć :)
MATTI....S [ Konsul ]
dostane awans???

Janczes [ You'll never walk alone ]
grałem w GTA san andreas....
i pojawily sie gospy wzialem kałacha i wytłukłem co do jednego........
a potem patrze: 6 gwiazdek.......
wyłączylem ale gospy nie zyja....
koko spoko [ Konsul ]
melduje się sierżant koko spoko
czekam na misje!!!
Deton [ Pretorianin ]
szeregowy Deton melduje się na rozkaz!!!
znaczy że czekam na misje:P
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes
Janczes-spodobało mi się to
Deton-zapisz się na liste
fasz [ Pretorianin ]
żołnierze wejdźcie sobie tu i zobaczcie kim tam jestem.
fasz [ Pretorianin ]
sorry zapomniałem dać linka
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Mogę być szeregowym proszę, proszę?
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-nie pytaj tylko sie zapisuj.

Deton [ Pretorianin ]
Sory fasz, ale zostałem zatrudniony jako kucharz.
Moge pracować tylko na jeden etat
fasz [ Pretorianin ]
Deton--->wiesz jak chcesz to sie zapisz i będziesz towarzyszył Janczesowi jako kucharz.

Janczes [ You'll never walk alone ]
jestem kucharzem i żolnierzem...... <dumny z siebie>
zakaz wstępu GOSPOM do rozporka!!
fasz [ Pretorianin ]
Janczes-chciałbyś mieć pomocnika?
koko spoko [ Konsul ]
"Generale" chce misje!!

Janczes [ You'll never walk alone ]
fasz--------->dzieki mysle ze sam sobie poradze grajac na bebnach i walczac z GOSPAMI, juz nie takich kozaków przerabiałem :-P
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-jedna z gosp zabiła mi żołnierza. Wytrop ją i złap chce mieć ją żywą. To trudna misja może ci zająć ona nawet kilka dni. Co jakiś czas umieszczaj zdjęcia.
fasz [ Pretorianin ]
Janczes-chodziło mi o pomocnika w kuchni.
koko spoko [ Konsul ]
tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-jak będziesz potrzebował wsparcia to pisz.

Janczes [ You'll never walk alone ]
fasz----------->Absolutnie NIE!!!!!!!!!!!!!!!!
kucharz w tej karczmie jest jeden jak Bóg!!
i to Ja jestem tym kucharzem :-)
koko spoko [ Konsul ]
mam pierwsze sygnały na radarze wykrywającym GOSPY kurcze strasznie zimno!!! bbrrr...
i mam próbke krwi tego żołnierza na radarze dałem szukanie substancji i znalazł aż 3 GOSPY !!!
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-awans dostaniesz dopiero po misji

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes
Dostane jakąś misje na początek?

koko spoko [ Konsul ]
chyba mam tego prawdziwego hi hi hi... one, two, three... KILL GOSPO !!!!
MATTI....S [ Konsul ]
mogę prosić o misję :)

koko spoko [ Konsul ]
nie żyje!!!!!! hi hi
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-mówiłem że chce go żywego.

koko spoko [ Konsul ]
ooo w mordę oby tylko to był nie ten, kurcze zapomniałem; ale jeszcze dwóch może to nie był on mam taką nadzieję !!
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-ja też mam taką nadzieje.
fasz [ Pretorianin ]
Przypomnienie:
Zgłaszajcie mi jakieś dobre pomysły na ulepszenie tego wątku.
______________________________________________________
wycinek Ogłoszeń
koko spoko [ Konsul ]
.
koko spoko [ Konsul ]
mam !! potrzebuje posiłków żeby go zabrali do bazy bo sam go doprowadze!!
koko spoko [ Konsul ]
sam go nie doprowadze!!
(nie napisłem nie)
fasz [ Pretorianin ]
koko-ide ci pomóc
fasz [ Pretorianin ]
zamieść zdjęcia jak ci pomagam.

Janczes [ You'll never walk alone ]
mnie tez!!
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Mogę prośic o misje pliz
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier---->zabij jednego z ważniejszych Gospów który stoi obok domu oznaczonego znakiem "YT"
fasz [ Pretorianin ]
koko-oczywiście Janczes też ci pomagał.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Majorze mam nadzieje że misje wypełniłem pomyślnie->
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier
koko spoko [ Konsul ]
sorki że tak długo ale nie mogłem siedzieć przy komputerze, a o to fotka
koko spoko [ Konsul ]
ten co go niesiemy to GOSP
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko---> dobrze się spisałeś.
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko
4-kapital
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier

koko spoko [ Konsul ]
teraz nie chce misji bo ide z psem na szczepienia
kapital [ Pretorianin ]
>
kapital [ Pretorianin ]
kurde
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier

Janczes [ You'll never walk alone ]
Bravo koko spoko misja wykonana perfekcyjnie :-)
stg+ [ Generaďż˝ ]
Chciałbym nową misję (o ile tamtą przeczytałem bo jest tu troche bałaganu)
fasz [ Pretorianin ]
nie mam teraz czasu bo przesłuchuje tą Gospe.
Ale dawajcie jakieś zdjęcia, obrazki itd. na logo tej karczmy, za jakieś dobre będzie awans dla autora.
fasz [ Pretorianin ]
stg---> już mam pewien pomysł na ulepszenie tej karczmy, aby nie było takiego bałaganu że ktoś nie wie czy wykonał swoją misje czy nie, ale to wprowadze dopiero w następnej części...
stg+ [ Generaďż˝ ]
jasne,nie mam nic przeciwko........
stg+ [ Generaďż˝ ]
zdjęcia zrobiłem w czasie porannej przerwy.
Jest tam baza Gospuf i nasz łącznik
Legenda:
niebieska kropka-żołnierz
zielona kropka-oficer
seledynowa kropka-szpieg nasz
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Kapral)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital
4-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

stg+ [ Generaďż˝ ]
Mam złe wieści.Gospy rosprzesztszniły siem po całej Polsce i to w kilka dni.Mając mój ultra szybki samolot ustaliłem trasę ich wędrówek i wygląda na to że chcą opanować Warszawę.W obronie stolicy nie mogę pomóc więc proszę o pomoc wszystkich szeregowych.
Legenda:
seledynowy region-rejon którego bronię
czerwone małe punkty-obozy Gospów
zieleń nachodząca na czerwień-miasta okupowane przez Gospy
duża kropka zielona-miasto z kwaterą głowną
niebieska kropka-ośrodki rekrutacji Gospuf
czarne linie-trasy Gospuf
mogę dostać awans Generale?

stg+ [ Generaďż˝ ]
przepraszam ale nie odswieżyłem stronki
Dziękuje za awans i proszę zignorować ostatnie moje zdanie w poprzedniej depeszy
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Mogę Misje proszę proszę:) I dziękuja za 2 punkty:)
fasz [ Pretorianin ]
Przypominam. Dawajcie jakieś zdjęcia, obrazki itd. na logo tej karczmy, za jakieś dobre będzie awans dla autora
fasz [ Pretorianin ]
Kto tu jest?
MATTI....S [ Konsul ]
fasz ----> moę poprosić o misję??
koko spoko [ Konsul ]
a oto moje logo
koko spoko [ Konsul ]
może jednak będzie lepiej wyglądało bez "Killz GOSPO" ????
MATTI....S [ Konsul ]
a ot moje logo :P
troche mi nie wyszło
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko--->lepiej będzie wyglądało bez killz gospo bo to to tylko tytuł jednej części.
dawajcie więcej obrazków(to nie znaczy że waszych nie wybiorę, jeszcze nie wiem)
koko spoko [ Konsul ]
dobra zaraz to zamaluje
koko spoko [ Konsul ]
może być ??
fasz [ Pretorianin ]
koko-tak
ale dajcie więcej

koko spoko [ Konsul ]
dobra zaraz puszcze z prawdziwymi żołnierzami
koko spoko [ Konsul ]
mały ale z treścią >>>

koko spoko [ Konsul ]
kolejny >>
koko spoko [ Konsul ]
i kolejny ale nie na temat
koko spoko [ Konsul ]
następny i na temat >>
koko spoko [ Konsul ]
Janczes robi pycha żarcie

fasz [ Pretorianin ]
koko spoko---->to za zdjęcia(tylko sobie nie myślcie że tak mało daje za tyle zdjęć, chodzi o to że za te loga to awans ma dostać ten kto zrobi najlepsze a nie za samo umieszcanie ihc, ale koko spoko daje ich dużo) dawaj dalej koko to jak wybiorę jedno z twoich to dam ci większy awans.
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL, koko spoko
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier
koko spoko [ Konsul ]
czekaj chwile bo robie kolejny
koko spoko [ Konsul ]
wejdź tu tutaj, jest dużo zdjęć komandosów
fasz [ Pretorianin ]
dobra ale wy dawajcie obrazki na logo
koko spoko [ Konsul ]
i kolejny >>>
koko spoko [ Konsul ]
następny >>
koko spoko [ Konsul ]
kolejny >>
koko spoko [ Konsul ]
kolejny
koko spoko [ Konsul ]
kolejny
koko spoko [ Konsul ]
ej fasz podobny do ciebie??
koko spoko [ Konsul ]
kolejny
koko spoko [ Konsul ]
kolejny
koko spoko [ Konsul ]
ja już nie puszczam ale zaczekaj może inni przyślą
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko--->możesz jeszcze pododawać jakieś obrazki ale nie zdjęcia żołnierzy tylko jakieś inne?
koko spoko [ Konsul ]
dobra ale obrazki to mi troche zajmą czasu jakieś 20 minut poczekaj już zaczynam
fasz [ Pretorianin ]
ktoś jeszcze oprócz mnie i koka spoko jest?
koko spoko [ Konsul ]
ja znikam zaraz będę
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko--->Ok.

MATTI....S [ Konsul ]
Nowe logo, myślę że będzie na pierwszej stronie
fasz----> POPROSZĘ O MISJĘ !!!!
fasz [ Pretorianin ]
MATTI....S-obroń budynek firmy orange przed atakiem gosp. zdobyłem informacje że niedługo tam zaatakują.
koko spoko [ Konsul ]
dobra mam obrazek
koko spoko [ Konsul ]
też chcę misję!!
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-pomóż mattiemu
koko spoko [ Konsul ]
tak jjjeeesstt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MATTI....S [ Konsul ]
mision complit !!!!
budynek ochroniony ,gospy zabite
MATTI....S [ Konsul ]
oops... sorki koko spoko nie odświrzyłem wątku i nie zauwarzyłem że ty też masz wypełnić misje :| sorki :(
fasz --->podoba ci się moje logo??
koko spoko [ Konsul ]
w środku sklepikarze żywi 2 gospy weszły tylnim wejściem nie żyją
koko spoko [ Konsul ]
zapomniałem obrazka

Gaara [ Generaďż˝ ]
eno fajna ta karczma ;)
koko spoko [ Konsul ]
błąd techniczny
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
12-MATTI...S
9-Szympans51, koko spoko
7-MAROLL,
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavie
MATTI...S-jak na razie twoja propozycja na logo jetst najlepsza, ale musisz ją poprawić: pod napisem G.O.S.P.O napisz organizacja wojskowa zwalczająca złe siły GOSPÓW. tego najważniejsze postacie zwalcające gospy nie pisz, tylko zostaw tych ludzików ale bez opisów.
kapital [ Pretorianin ]
melduje się.
kapital [ Pretorianin ]
Zabiłem trz gospy
fasz [ Pretorianin ]
nie zniechęcajcie się to że narazie MATTI...S dodał najlepszą propozycję na logo to nie znaczy że wygrał możecie jeszcze go pobić.
koko spoko [ Konsul ]
moje nowe logo co ty na to?
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-narazie najlepsze, ale popraw: wytnij to "Organizacja skłąda się z 16 żołnierzy" bo może się to zmienić, wytnij "zaprojektowanej przez członków oddziału".
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-jeszcze jedno: czy tamto napisane małymi leterkami co się nie da rozczytać to tam coś jest sensownego napisane jeśli tak to to powiększ.
koko spoko [ Konsul ]
dlaczego "zaprojektowanej przez członków oddziału" trzeba wyciąć (tak pytam z ciekawości)
a tamto małymi literkami to było napisane: hfadgfdhas aduasdguas yfahdtdfufd hdffgfgdud
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-acha to tego co jest małymi literkami nie powiększaj, a to z projektowaniem to dlatego że nie korzystamy tylko z własnych modeli tylko też z normalnej broni.
koko spoko [ Konsul ]
aha dobra już robię!!
koko spoko [ Konsul ]
gotowe!!
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko-dobrze
Chce ktoś jakąś misję?
koko spoko [ Konsul ]
nie jutro mi dasz bo odchodze od komputera narazie !!
kapital [ Pretorianin ]
GTA (gospy terrorystyczny atak)
kapital [ Pretorianin ]
wojsko górą
gospy kanałami
kapital [ Pretorianin ]
chyba tu już nikogo oprócz mnie nie ma.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Jestem
Prosze o misje!
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-rozbiór bombe gosp która znajduje się w punkcie GFE.
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-rozbierz bombe gosp która znajduje się w punkcie GFE.
koko spoko [ Konsul ]
opracowałem nową broń a raczej nowy sposób walki z Gospami:
Śledzik z Cebulką:
dwa śledzie
50 dag cebuli
zmieszać z octem
i zjeść
Wykonanie:
zjeść jedną porcję
wysilić się mocno jak tylko się da
trzymać tak przez 2 min.
jak już nie wyrobiż to puszczasz takiego powalającego no... wiecie co?
Gospy padają od razu
koko spoko [ Konsul ]
padają od razu

Dugarry [ Chor��y ]
oooooooo!
Widze, że pierdolnięci mocno w głowe dalej świetnie się bawią
koko_spoko [ Chor��y ]
a bawią sie żałośnie dalej...
banda idiotów słuchajacych największego idioty
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko--->nieźle
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
12-MATTI...S
10-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL,
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavie
kapital [ Pretorianin ]
melduje się i czekam na rozkazy
kapital [ Pretorianin ]
pogoniłem tego koko_spoko
koko spoko [ Konsul ]
melduje się Sierżant sztabowy koko spoko
czekam na misję!!
PS. punkty dostałem za Śledzika??

stg+ [ Generaďż˝ ]
Generale mam pytanie. Otóż za co się dostaje punkty?Może jestewm ślepy ale nie wyczytałem tego.
koko spoko [ Konsul ]
stg+ - punkty dostaje się za zrobienie misjii i itp.

koko spoko [ Konsul ]
i czegoś potrzebnego dla armii
kapital [ Pretorianin ]
koko spoko- tak punkty za śledzie
stg--->10. Punkty mogą dostać osoby zasłużone w jakiś sposób dla naszej Armi, osoby które umieszczają dużo zdjęć na temat itp.
kapital [ Pretorianin ]
prosta odpowiedź
koko spoko nie zauważyłeś jak dodałeś te śledzie to ci dal jeden punkt
fasz [ Pretorianin ]
kapital dobrze mówił
koko spoko [ Konsul ]
są misje??
stg+ [ Generaďż˝ ]
mógłbym mieć stanowisko kartografa?No wiecie tworzyłbym mapy bojowe albo coś w tym stylu.To jak mogę być?
fasz [ Pretorianin ]
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+-specjalizacja:kartograf (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
12-MATTI...S
10-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL, kapital
6-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier
koko spoko [ Konsul ]
dostanę misję??
fasz [ Pretorianin ]
koko spoko- mam informacje że gospy projektują nową broń, niebezpieczną. Wykradnij ten projekt znajdujący się w Lublinie w bazie VC.
fasz [ Pretorianin ]
Dla ułatwienia >>>>>>>>>>>>>>>>>>
fasz [ Pretorianin ]
Wyniki konjkursu na najlepsze logo:
1. Gospo snajper-koko spoko+3pkt
2. Gospo organizacja-MATTI...S+2pkt
3. Gospo opowiadanie-MATTI...S+1pkt
Wyrużnienie dla propozycji żołnierza koko spoko+1pkt
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+-specjalizacja:kartograf (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Podporucznik)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Podporucznik)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)
Ranking:
15-MATTI...S
14-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL, kapital
6-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier
koko spoko [ Konsul ]
mam projekt wracam do bazy!!
fasz [ Pretorianin ]
Kurde zapomniałem
Nowa część: