GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...:::GOSPO:::...|część 4| Killz Gospo.

27.11.2005
17:15
[1]

fasz [ Pretorianin ]

...:::GOSPO:::...|część 4| Killz Gospo.

[Made by fasz]


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Regulamin:

1. Nie używamy wulgarnych słów (chyba że na obrazkach).
2. Nie obrażamy innych, oprócz osób które są na liście osób niemile widzianych (to już na własną opowiedzialność).
3. Ignorujemy posty napisane przez osoby z listy niemile widzianych.
4. Jeśli boss (czyli ja) zleci jakąś misje osobie która przeczytała rozkaz to ta osoba ma obowiązek wykonać tą misje.
5. Aby wpisać się na listę żołnierzy, należy skopiować ją i na koniec niej dopisać trzy kropki, potem swoją ksywkę, na koniec w nawiasie napisać "Szeregowy", bo nowi na liście mają taki stopień.
6. Rozkazy może wydawać każdy, ale tylko żołnierzom niższej rangi.
7. Misje moge zlecać ja i osoba która ma stopień "Pułkownik".
8. Przyznawać punkty żołnierzom moge ja i osoba która ma stopień "Pułkownik", ale "Pułkownicy" jak kogoś awansują to muszą wyjaśnić dlaczego, jeśli uznam że to za mały powód to mogę zmienić stopień osoby awansowanej na ten jaki miała wcześniej.
9. Proszę pamiętać że łatwiej awansować z "Szeregowego" na "Starszego Szeregowego".
10. Punkty mogą dostać osoby zasłużone w jakiś sposób dla naszej Armi, osoby które umieszczają dużo zdjęć na temat itp.
11. Za trzy punkty jest awans na wyższy stopień, można dostawać po jednym, dwa lub po trzy punkty na raz.
12. O swoje specjalizacje należy prosić mnie, lub "Pułkownika".
13. Od stopnia "Major" i powyżej można prosić mnie o zmiane stopnia.
14. Jeśli nie będzie mnie dłużej niż cztery tygodnie władze nad Armią przejmóje najwyższy rangą.
15. Następną część tworzymy po 200 postach, i moge ja ją stworzyć, lub "Pułkownik".
16. Za łamanie regulaminu grozi umieszczenie osoby która łamie regulamin na liście osób niemile widzianych.
17. Mam stopień "Major", ale traktujcie mnie jak "Generała".
-------------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------------
OPOWIADANIE:

Żyła sobie rodzina GOSP. Jedna z GOSP chodzi z nami do klasy. Nikt jej nie lubi. GOSPO to skrót od Gospodarek. Ksywka GOSPO powstała tak: jeden z kolesi z klasy zbierał na odwrocie zdjęcia klasowego podpisy wszystkich, którzy byli na tym zdjęciu, jak GOSPO się podpisywała to najpierw napisała swoje imię, potem pisał nazwisko i napisała GOSPO, a dalej zabraknęło jej tuszu w długopisie. Wracając do jej rodziny to było tak że ta dziewczyna co z nami chodzi do klasy (czyli K.GOSPO), przychdziła na zabawy szkolne z całą swoją rodzinką i ta wygłodzona rodzinka żarła nasze jedzenie z zabawy ile wlezie. Wkurzało nas to więc postanowilismy (kilkanaście osób z mojej klasy) założyć Armię która ma zadanie między innymi wytępić GOSPY, i właśnie ja zostałem bossem tego wojska (do tego momentu to było tak naprawde). GOSPY, gdy się o tym dowiedziały to wynajęli miliony żółnierzy, ale same tę walczyły. Z pomocą im przybył Seba (koleś którego tez cała klasa nie lubi). Wymyśliliśmy (sami nie wiemy dlaczego) GOSPOM ksywkę Three GOSPO, a Sebie Only One A Seba (OOAS). Potem z kumpalmi wpadłem na pomysł, aby poszukać pomocy wśród was i udało się przyjąłem troche żółnierzy takich jak Janczes i wykonaliśmy parę misji, ale Amadeusz^^ został zraniony i zostanie kaleką do końca życia, a _bubba_ został zabity. Oba żołnierze dzielnie walczyli. Mam nadzieje że przyjmiemy jeszcze więcej żołnierzy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------
TAJNE INFORMACJE O GOSPACH I SEBKU:

Gadu-gadu: 6047136
------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------------
OGŁOSZENIA:

W tym wątku rozmawiamy o wojanach z GOSPAMI (jest to taka zabawa w wojsko)
W poprzednie części zraniono Amadeusza^^ i zostanie on do końca życia kaleką, nie może już pełnić dla mnie służby.
W poprzedniej części zabito _bubbę_.
W tej części jest pewna nowość ranking.
Zgłaszajcie mi jakieś dobre pomysły na ulepszenie tego wątku.
UWAGA NA FORUM ISTNIEJE JUŻ PIRACKI WĄTEK O GOSPACH.
-------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------
Stopnie na tym wątku:

Pułkownik
Podpułkownik
Major
Kapitan
Porucznik
Podporucznik
Sierżant sztabowy
Starszy sierżant
Sierżant
Kapral
Starszy szeregowy
Szeregowy
---------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------
Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Kapral)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Ranking:
9-Szympans51
7-MAROLL
5-MATTI...S
4-kapital
3-koko spoko
-------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------
Lista osób niemile widzianych:

...master53
...Shifty007
...bania07
...zielak
...Qujon
...GOSP
...koko_spoko
Osoby wymienione powyżej prosimy o to aby się tu nie wpisywały.
------------------------------------------------------------------------------

Poprzednia część:
www.gry-online.pl/S043.asp?ID=4434005&N=1

Adres bloga o GOSPACH:

27.11.2005
17:18
[2]

kapital [ Pretorianin ]

Oooooooooo nowa część...

27.11.2005
17:21
[3]

fasz [ Pretorianin ]

Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Ranking:
9-Szympans51
7-MAROLL, MATTI...S
4-kapital
3-koko spoko

27.11.2005
17:21
smile
[4]

MATTI....S [ Konsul ]

zabiłem gospów koło budynku WQ2 :D:Dbuhahahaha
... poproszę o następną misję

27.11.2005
17:22
[5]

fasz [ Pretorianin ]

MATTI....S-wysać ten budynek

27.11.2005
17:23
smile
[6]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

MAROLL ---> wstydź sie . Do takiego lamerskiego wątku sie dopisało pfffffffffffffffff

27.11.2005
17:29
[7]

MATTI....S [ Konsul ]

budynek został zniszczony !!

27.11.2005
17:31
smile
[8]

MATTI....S [ Konsul ]

tyle pozostało po budynku :D

27.11.2005
18:19
[9]

fasz [ Pretorianin ]

Lista żołnierzy walczących przeciw GOSPOM:

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S (Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Ranking:
9-Szympans51
8-MATTI...S
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko

27.11.2005
18:23
[10]

fasz [ Pretorianin ]

czy ktoś się zamelduje?

27.11.2005
18:30
smile
[11]

MATTI....S [ Konsul ]

Sierżant MATTI....S melduje się na służbę...
...poproszę o misję :)

27.11.2005
18:40
smile
[12]

MATTI....S [ Konsul ]

hej fasz jesteś??

27.11.2005
18:46
smile
[13]

Janczes [ You'll never walk alone ]

misja wykonana ale problem ze zdjeciami dam je pozniej
raport:
46 gospów nie zyje
4 samochody zniszczone
1 czołg zniszczony

27.11.2005
18:56
[14]

MATTI....S [ Konsul ]

fasz pozwól że dodam sobie specjalizację :)
...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni,Snajper pierwsza klasa :P(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)

a oto nowa broń
nie wiem co może zdziałać bo jeszcze nie próbowałem :P
...MAROLL (Kapral)

27.11.2005
20:40
[15]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Pamiętajcie o specjalizacje musicie sie mnie pytać, inaczej łamiecie regulamin.

12. O swoje specjalizacje należy prosić mnie, lub "Pułkownika".

27.11.2005
20:45
[16]

kapital [ Pretorianin ]

MATTI....S_wypróbowałem twojął nową broń na trzech GOSPACH, działa pięknie nieźle rozwala. Normalnie bazuka.

27.11.2005
20:45
smile
[17]

kapital [ Pretorianin ]

nawet troche lepsze od bazuki

27.11.2005
20:48
smile
[18]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

o ja pieprze wy jestescie #@$#!%#!? =]]]

27.11.2005
20:53
smile
[19]

Dugarry [ Chor��y ]

hopkins------> i to jeszcze jak

fasz-----> Czytają regulamin tego kretyńskiego wątku stwierdzam , że masz chore dyktatorskie zapędy i w przyszłości możesz być niebezpieczny dla społeczeństwa. A w ogóle to trzeba być nieźle%(%@$^(*)(&, żeby założyć tak debilny wątek. Takich ludzi jak Ty trzeba lecZyć, a już zupełnie nie rozumiem tego, jak tyle osób zaczęło się bawić w ten kretynizm

27.11.2005
21:01
[20]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Dugarry------>patrząc ile napisałeś wątków,można stwierdzić że napisałeś owy bo chcesz mieć wysoki stopień.

a tak wogóle to co ci do tego jaki to jest wątek,może być nawet )(*&^%$#@!)(*&^%$#@!^%$*&(@@!$^((*^%#@!#^ albo jeszcze jakiś.Jeśli ci się nie podoba to nie musisz się tu wpisywać.

PS. napisałeś tyle wątko jednego dnia jakby to było GG

27.11.2005
21:05
[21]

fasz [ Pretorianin ]

stg+, bardzo dobrze

27.11.2005
21:06
[22]

stg+ [ Generaďż˝ ]

dzienki

27.11.2005
21:07
[23]

fasz [ Pretorianin ]

stg+--->chcesz jakąś misję?

27.11.2005
21:21
smile
[24]

stg+ [ Generaďż˝ ]

spaliłem pare gospuf moim nowym miotaczem ognia:

-pojemność kanistra:1,8l TDI
-pozwala na 9 godzin pracy bezprzerwy
-spala 10 l benzyny na 100 gospuf
-w komplecie lufa zimowa i letnia
-ma ABS chroniące użytkownika przed samozapłonem
-przyspieszenie 0-100 gospuf:6,3 sekundy
-prędkość maksymalna płomienia:6 mbps

27.11.2005
21:22
[25]

stg+ [ Generaďż˝ ]

jasne że chce misje Generale

27.11.2005
21:23
[26]

stg+ [ Generaďż˝ ]

aha Generale

może Pan do mnie moić stg---->stg+ jest dlatego że stanowisko stg było zajęte.Normalnie to zawsze mam nick stg (nawet na GG)

27.11.2005
21:27
[27]

koko spoko [ Konsul ]

o fajnie nowa część !! chcę jakąś misje !!!

29.11.2005
17:26
[28]

fasz [ Pretorianin ]

stg-dobrze się spisałeś

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Ranking:
9-Szympans51
8-MATTI...S
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+

29.11.2005
17:30
[29]

MATTI....S [ Konsul ]

poproszę o misję :)

29.11.2005
17:35
[30]

fasz [ Pretorianin ]

MATTI....S-to ważna misja dlatego wykonasz ją ze mną. GOSPY napadły na budynek firmy Capral i żądają, abyśmy się poddali inaczej zabiją wszystkich zakładników (a mają ich dużo). Musimy uratować ich i pokonać GOSPY które się tam znajdują. Raport dla innych żołnierzy ty zamieszcisz i zdjęcia z akcji też ty.

29.11.2005
17:50
[31]

fasz [ Pretorianin ]

jest tu ktoś oprócz mnie?????????????????????????????????????????

29.11.2005
17:54
smile
[32]

MATTI....S [ Konsul ]

tak ja jestem
na zdjęciu jest plan tego budynku
czarne kropki to gospy a czerwone to zakładnicy
mam taki pomysł żeby zagraść się niepostrzeżenie do łazienki i wrzucić do pokoju z zakładnikami granat dymny i zabić wszystkie gospy , a następnie wziąść zakładników

29.11.2005
17:59
[33]

MATTI....S [ Konsul ]

wrzuciłem granat dymny
ty fasz zabij gospy a ja wezmę zakładników

29.11.2005
17:59
[34]

MATTI....S [ Konsul ]

sorki zapomniałem zdjęcia

29.11.2005
18:02
[35]

fasz [ Pretorianin ]

pach, pach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka Gosp nie żyje. pamiętaj żebyś zamieścił zdjęcia jak je zabijałem

29.11.2005
18:07
[36]

MATTI....S [ Konsul ]

gospy zabite a zakładnicy wolni

pozdrawiam musze lecieć :)

29.11.2005
18:14
[37]

MATTI....S [ Konsul ]

dostane awans???

29.11.2005
18:20
smile
[38]

Janczes [ You'll never walk alone ]

grałem w GTA san andreas....
i pojawily sie gospy wzialem kałacha i wytłukłem co do jednego........
a potem patrze: 6 gwiazdek.......
wyłączylem ale gospy nie zyja....

29.11.2005
18:29
[39]

koko spoko [ Konsul ]

melduje się sierżant koko spoko

czekam na misje!!!

29.11.2005
18:45
[40]

Deton [ Pretorianin ]

szeregowy Deton melduje się na rozkaz!!!
znaczy że czekam na misje:P

29.11.2005
19:15
[41]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes

Janczes-spodobało mi się to

Deton-zapisz się na liste

29.11.2005
19:36
[42]

fasz [ Pretorianin ]

żołnierze wejdźcie sobie tu i zobaczcie kim tam jestem.

29.11.2005
19:39
[43]

fasz [ Pretorianin ]

sorry zapomniałem dać linka

29.11.2005
19:47
[44]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Mogę być szeregowym proszę, proszę?

29.11.2005
19:50
[45]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-nie pytaj tylko sie zapisuj.

29.11.2005
19:55
smile
[46]

Deton [ Pretorianin ]

Sory fasz, ale zostałem zatrudniony jako kucharz.
Moge pracować tylko na jeden etat

29.11.2005
20:05
[47]

fasz [ Pretorianin ]

Deton--->wiesz jak chcesz to sie zapisz i będziesz towarzyszył Janczesowi jako kucharz.

29.11.2005
20:08
smile
[48]

Janczes [ You'll never walk alone ]

jestem kucharzem i żolnierzem...... <dumny z siebie>

zakaz wstępu GOSPOM do rozporka!!

29.11.2005
20:10
[49]

fasz [ Pretorianin ]

Janczes-chciałbyś mieć pomocnika?

29.11.2005
20:19
[50]

koko spoko [ Konsul ]

"Generale" chce misje!!

29.11.2005
20:22
smile
[51]

Janczes [ You'll never walk alone ]

fasz--------->dzieki mysle ze sam sobie poradze grajac na bebnach i walczac z GOSPAMI, juz nie takich kozaków przerabiałem :-P

29.11.2005
20:24
[52]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-jedna z gosp zabiła mi żołnierza. Wytrop ją i złap chce mieć ją żywą. To trudna misja może ci zająć ona nawet kilka dni. Co jakiś czas umieszczaj zdjęcia.

29.11.2005
20:25
[53]

fasz [ Pretorianin ]

Janczes-chodziło mi o pomocnika w kuchni.

29.11.2005
20:26
[54]

koko spoko [ Konsul ]

tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29.11.2005
20:27
[55]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-jak będziesz potrzebował wsparcia to pisz.

29.11.2005
20:32
smile
[56]

Janczes [ You'll never walk alone ]

fasz----------->Absolutnie NIE!!!!!!!!!!!!!!!!

kucharz w tej karczmie jest jeden jak Bóg!!

i to Ja jestem tym kucharzem :-)

29.11.2005
21:15
[57]

koko spoko [ Konsul ]

mam pierwsze sygnały na radarze wykrywającym GOSPY kurcze strasznie zimno!!! bbrrr...
i mam próbke krwi tego żołnierza na radarze dałem szukanie substancji i znalazł aż 3 GOSPY !!!

29.11.2005
21:59
[58]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-awans dostaniesz dopiero po misji

30.11.2005
00:51
smile
[59]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes

Dostane jakąś misje na początek?

30.11.2005
16:00
smile
[60]

koko spoko [ Konsul ]

chyba mam tego prawdziwego hi hi hi... one, two, three... KILL GOSPO !!!!

30.11.2005
16:11
[61]

MATTI....S [ Konsul ]

mogę prosić o misję :)

30.11.2005
17:03
smile
[62]

koko spoko [ Konsul ]

nie żyje!!!!!! hi hi

30.11.2005
17:05
[63]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-mówiłem że chce go żywego.

30.11.2005
17:10
smile
[64]

koko spoko [ Konsul ]

ooo w mordę oby tylko to był nie ten, kurcze zapomniałem; ale jeszcze dwóch może to nie był on mam taką nadzieję !!

30.11.2005
17:21
[65]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-ja też mam taką nadzieje.

30.11.2005
17:26
[66]

fasz [ Pretorianin ]

Przypomnienie:
Zgłaszajcie mi jakieś dobre pomysły na ulepszenie tego wątku.

______________________________________________________
wycinek Ogłoszeń

30.11.2005
18:02
[67]

koko spoko [ Konsul ]

.

30.11.2005
19:42
[68]

koko spoko [ Konsul ]

mam !! potrzebuje posiłków żeby go zabrali do bazy bo sam go doprowadze!!

30.11.2005
19:43
[69]

koko spoko [ Konsul ]

sam go nie doprowadze!!
(nie napisłem nie)

30.11.2005
19:43
[70]

fasz [ Pretorianin ]

koko-ide ci pomóc

30.11.2005
20:05
[71]

fasz [ Pretorianin ]

zamieść zdjęcia jak ci pomagam.

30.11.2005
20:12
smile
[72]

Janczes [ You'll never walk alone ]

mnie tez!!

30.11.2005
20:19
[73]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Mogę prośic o misje pliz

30.11.2005
20:21
[74]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier---->zabij jednego z ważniejszych Gospów który stoi obok domu oznaczonego znakiem "YT"

30.11.2005
20:23
[75]

fasz [ Pretorianin ]

koko-oczywiście Janczes też ci pomagał.

30.11.2005
21:06
[76]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Majorze mam nadzieje że misje wypełniłem pomyślnie->

01.12.2005
15:09
[77]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
4-kapital
3-koko spoko
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier

01.12.2005
15:33
[78]

koko spoko [ Konsul ]

sorki że tak długo ale nie mogłem siedzieć przy komputerze, a o to fotka

01.12.2005
17:06
[79]

koko spoko [ Konsul ]

ten co go niesiemy to GOSP

01.12.2005
17:27
[80]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko---> dobrze się spisałeś.

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Kapral)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko
4-kapital
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier

01.12.2005
17:35
smile
[81]

koko spoko [ Konsul ]

teraz nie chce misji bo ide z psem na szczepienia

01.12.2005
17:52
[82]

kapital [ Pretorianin ]

>

01.12.2005
17:55
[83]

kapital [ Pretorianin ]

kurde

01.12.2005
17:57
[84]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Starszy szeregowy)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital
2-stg+, Janczes, Ich spiele Klavier

01.12.2005
18:09
smile
[85]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Bravo koko spoko misja wykonana perfekcyjnie :-)

01.12.2005
18:23
[86]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Chciałbym nową misję (o ile tamtą przeczytałem bo jest tu troche bałaganu)

01.12.2005
18:24
[87]

fasz [ Pretorianin ]

nie mam teraz czasu bo przesłuchuje tą Gospe.


Ale dawajcie jakieś zdjęcia, obrazki itd. na logo tej karczmy, za jakieś dobre będzie awans dla autora.

01.12.2005
18:25
[88]

fasz [ Pretorianin ]

stg---> już mam pewien pomysł na ulepszenie tej karczmy, aby nie było takiego bałaganu że ktoś nie wie czy wykonał swoją misje czy nie, ale to wprowadze dopiero w następnej części...

01.12.2005
18:39
[89]

stg+ [ Generaďż˝ ]

jasne,nie mam nic przeciwko........

01.12.2005
18:51
[90]

stg+ [ Generaďż˝ ]

zdjęcia zrobiłem w czasie porannej przerwy.
Jest tam baza Gospuf i nasz łącznik

Legenda:
niebieska kropka-żołnierz
zielona kropka-oficer
seledynowa kropka-szpieg nasz

01.12.2005
18:59
[91]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Kapral)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital
4-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

01.12.2005
19:16
smile
[92]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Mam złe wieści.Gospy rosprzesztszniły siem po całej Polsce i to w kilka dni.Mając mój ultra szybki samolot ustaliłem trasę ich wędrówek i wygląda na to że chcą opanować Warszawę.W obronie stolicy nie mogę pomóc więc proszę o pomoc wszystkich szeregowych.


Legenda:
seledynowy region-rejon którego bronię
czerwone małe punkty-obozy Gospów
zieleń nachodząca na czerwień-miasta okupowane przez Gospy
duża kropka zielona-miasto z kwaterą głowną
niebieska kropka-ośrodki rekrutacji Gospuf
czarne linie-trasy Gospuf

mogę dostać awans Generale?

01.12.2005
19:18
smile
[93]

stg+ [ Generaďż˝ ]

przepraszam ale nie odswieżyłem stronki
Dziękuje za awans i proszę zignorować ostatnie moje zdanie w poprzedniej depeszy

01.12.2005
19:40
[94]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL,
6-koko spoko, kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

01.12.2005
20:12
smile
[95]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Mogę Misje proszę proszę:) I dziękuja za 2 punkty:)

01.12.2005
21:06
[96]

fasz [ Pretorianin ]

Przypominam. Dawajcie jakieś zdjęcia, obrazki itd. na logo tej karczmy, za jakieś dobre będzie awans dla autora

01.12.2005
22:35
[97]

fasz [ Pretorianin ]

Kto tu jest?

02.12.2005
13:52
[98]

MATTI....S [ Konsul ]

fasz ----> moę poprosić o misję??

02.12.2005
13:57
[99]

koko spoko [ Konsul ]

a oto moje logo

02.12.2005
14:03
[100]

koko spoko [ Konsul ]

może jednak będzie lepiej wyglądało bez "Killz GOSPO" ????

02.12.2005
14:19
[101]

MATTI....S [ Konsul ]

a ot moje logo :P
troche mi nie wyszło

02.12.2005
16:05
[102]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko--->lepiej będzie wyglądało bez killz gospo bo to to tylko tytuł jednej części.


dawajcie więcej obrazków(to nie znaczy że waszych nie wybiorę, jeszcze nie wiem)

02.12.2005
16:11
[103]

koko spoko [ Konsul ]

dobra zaraz to zamaluje

02.12.2005
16:15
[104]

koko spoko [ Konsul ]

może być ??

02.12.2005
16:16
[105]

fasz [ Pretorianin ]

koko-tak

ale dajcie więcej

02.12.2005
16:17
smile
[106]

koko spoko [ Konsul ]

dobra zaraz puszcze z prawdziwymi żołnierzami

02.12.2005
16:25
[107]

koko spoko [ Konsul ]

mały ale z treścią >>>

02.12.2005
16:28
smile
[108]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny >>

02.12.2005
16:30
[109]

koko spoko [ Konsul ]

i kolejny ale nie na temat

02.12.2005
16:38
[110]

koko spoko [ Konsul ]

następny i na temat >>

02.12.2005
16:41
[111]

koko spoko [ Konsul ]

Janczes robi pycha żarcie

02.12.2005
16:46
smile
[112]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko---->to za zdjęcia(tylko sobie nie myślcie że tak mało daje za tyle zdjęć, chodzi o to że za te loga to awans ma dostać ten kto zrobi najlepsze a nie za samo umieszcanie ihc, ale koko spoko daje ich dużo) dawaj dalej koko to jak wybiorę jedno z twoich to dam ci większy awans.

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Starszy sierżant)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Starszy sierżant)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
10-MATTI...S
9-Szympans51
7-MAROLL, koko spoko
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

02.12.2005
16:48
[113]

koko spoko [ Konsul ]

czekaj chwile bo robie kolejny

02.12.2005
16:50
[114]

koko spoko [ Konsul ]

wejdź tu tutaj, jest dużo zdjęć komandosów

02.12.2005
16:52
[115]

fasz [ Pretorianin ]

dobra ale wy dawajcie obrazki na logo

02.12.2005
16:55
[116]

koko spoko [ Konsul ]

i kolejny >>>

02.12.2005
16:59
[117]

koko spoko [ Konsul ]

następny >>

02.12.2005
17:10
[118]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny >>

02.12.2005
17:13
[119]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny

02.12.2005
17:21
[120]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny

02.12.2005
17:25
[121]

koko spoko [ Konsul ]

ej fasz podobny do ciebie??

02.12.2005
17:32
[122]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny

02.12.2005
17:37
[123]

koko spoko [ Konsul ]

kolejny

02.12.2005
17:40
[124]

koko spoko [ Konsul ]

ja już nie puszczam ale zaczekaj może inni przyślą

02.12.2005
17:44
[125]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko--->możesz jeszcze pododawać jakieś obrazki ale nie zdjęcia żołnierzy tylko jakieś inne?

02.12.2005
17:46
[126]

koko spoko [ Konsul ]

dobra ale obrazki to mi troche zajmą czasu jakieś 20 minut poczekaj już zaczynam

02.12.2005
17:50
[127]

fasz [ Pretorianin ]

ktoś jeszcze oprócz mnie i koka spoko jest?

02.12.2005
17:56
[128]

koko spoko [ Konsul ]

ja znikam zaraz będę

02.12.2005
18:03
[129]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko--->Ok.

02.12.2005
18:07
smile
[130]

MATTI....S [ Konsul ]

Nowe logo, myślę że będzie na pierwszej stronie
fasz----> POPROSZĘ O MISJĘ !!!!

02.12.2005
18:09
[131]

fasz [ Pretorianin ]

MATTI....S-obroń budynek firmy orange przed atakiem gosp. zdobyłem informacje że niedługo tam zaatakują.

02.12.2005
18:09
[132]

koko spoko [ Konsul ]

dobra mam obrazek

02.12.2005
18:09
[133]

koko spoko [ Konsul ]

też chcę misję!!

02.12.2005
18:11
[134]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-pomóż mattiemu

02.12.2005
18:12
[135]

koko spoko [ Konsul ]

tak jjjeeesstt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.12.2005
18:21
[136]

MATTI....S [ Konsul ]

mision complit !!!!
budynek ochroniony ,gospy zabite

02.12.2005
18:23
[137]

MATTI....S [ Konsul ]

oops... sorki koko spoko nie odświrzyłem wątku i nie zauwarzyłem że ty też masz wypełnić misje :| sorki :(
fasz --->podoba ci się moje logo??

02.12.2005
18:26
[138]

koko spoko [ Konsul ]

w środku sklepikarze żywi 2 gospy weszły tylnim wejściem nie żyją

02.12.2005
18:28
[139]

koko spoko [ Konsul ]

zapomniałem obrazka

02.12.2005
18:28
smile
[140]

Gaara [ Generaďż˝ ]

eno fajna ta karczma ;)

02.12.2005
18:29
[141]

koko spoko [ Konsul ]

błąd techniczny

02.12.2005
19:08
[142]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
12-MATTI...S
9-Szympans51, koko spoko
7-MAROLL,
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavie

MATTI...S-jak na razie twoja propozycja na logo jetst najlepsza, ale musisz ją poprawić: pod napisem G.O.S.P.O napisz organizacja wojskowa zwalczająca złe siły GOSPÓW. tego najważniejsze postacie zwalcające gospy nie pisz, tylko zostaw tych ludzików ale bez opisów.

02.12.2005
19:41
[143]

kapital [ Pretorianin ]

melduje się.

02.12.2005
19:51
[144]

kapital [ Pretorianin ]

Zabiłem trz gospy

02.12.2005
19:55
[145]

fasz [ Pretorianin ]

nie zniechęcajcie się to że narazie MATTI...S dodał najlepszą propozycję na logo to nie znaczy że wygrał możecie jeszcze go pobić.

02.12.2005
20:05
[146]

koko spoko [ Konsul ]

moje nowe logo co ty na to?

02.12.2005
20:09
[147]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-narazie najlepsze, ale popraw: wytnij to "Organizacja skłąda się z 16 żołnierzy" bo może się to zmienić, wytnij "zaprojektowanej przez członków oddziału".

02.12.2005
20:10
[148]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-jeszcze jedno: czy tamto napisane małymi leterkami co się nie da rozczytać to tam coś jest sensownego napisane jeśli tak to to powiększ.

02.12.2005
20:13
[149]

koko spoko [ Konsul ]

dlaczego "zaprojektowanej przez członków oddziału" trzeba wyciąć (tak pytam z ciekawości)

a tamto małymi literkami to było napisane: hfadgfdhas aduasdguas yfahdtdfufd hdffgfgdud

02.12.2005
20:15
[150]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-acha to tego co jest małymi literkami nie powiększaj, a to z projektowaniem to dlatego że nie korzystamy tylko z własnych modeli tylko też z normalnej broni.

02.12.2005
20:16
[151]

koko spoko [ Konsul ]

aha dobra już robię!!

02.12.2005
20:18
[152]

koko spoko [ Konsul ]

gotowe!!

02.12.2005
20:23
[153]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko-dobrze


Chce ktoś jakąś misję?

02.12.2005
20:24
[154]

koko spoko [ Konsul ]

nie jutro mi dasz bo odchodze od komputera narazie !!

02.12.2005
20:31
[155]

kapital [ Pretorianin ]

GTA (gospy terrorystyczny atak)

02.12.2005
20:52
[156]

kapital [ Pretorianin ]

wojsko górą
gospy kanałami

02.12.2005
20:54
[157]

kapital [ Pretorianin ]

chyba tu już nikogo oprócz mnie nie ma.

02.12.2005
20:58
[158]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Jestem
Prosze o misje!

02.12.2005
21:05
[159]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-rozbiór bombe gosp która znajduje się w punkcie GFE.

02.12.2005
21:08
[160]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-rozbierz bombe gosp która znajduje się w punkcie GFE.

02.12.2005
23:11
[161]

koko spoko [ Konsul ]

opracowałem nową broń a raczej nowy sposób walki z Gospami:


Śledzik z Cebulką:
dwa śledzie
50 dag cebuli
zmieszać z octem
i zjeść
Wykonanie:
zjeść jedną porcję
wysilić się mocno jak tylko się da
trzymać tak przez 2 min.
jak już nie wyrobiż to puszczasz takiego powalającego no... wiecie co?
Gospy padają od razu

02.12.2005
23:12
[162]

koko spoko [ Konsul ]

padają od razu

02.12.2005
23:48
smile
[163]

Dugarry [ Chor��y ]

oooooooo!

Widze, że pierdolnięci mocno w głowe dalej świetnie się bawią

03.12.2005
00:34
[164]

koko_spoko [ Chor��y ]

a bawią sie żałośnie dalej...

banda idiotów słuchajacych największego idioty

03.12.2005
10:11
[165]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko--->nieźle


...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+ (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
12-MATTI...S
10-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL,
6-kapital,stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavie

03.12.2005
10:32
[166]

kapital [ Pretorianin ]

melduje się i czekam na rozkazy

03.12.2005
10:39
[167]

kapital [ Pretorianin ]

pogoniłem tego koko_spoko

03.12.2005
10:41
[168]

koko spoko [ Konsul ]

melduje się Sierżant sztabowy koko spoko

czekam na misję!!

PS. punkty dostałem za Śledzika??

03.12.2005
10:41
smile
[169]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Generale mam pytanie. Otóż za co się dostaje punkty?Może jestewm ślepy ale nie wyczytałem tego.

03.12.2005
10:43
[170]

koko spoko [ Konsul ]

stg+ - punkty dostaje się za zrobienie misjii i itp.

03.12.2005
10:45
smile
[171]

koko spoko [ Konsul ]

i czegoś potrzebnego dla armii

03.12.2005
10:50
[172]

kapital [ Pretorianin ]

koko spoko- tak punkty za śledzie

stg--->10. Punkty mogą dostać osoby zasłużone w jakiś sposób dla naszej Armi, osoby które umieszczają dużo zdjęć na temat itp.

03.12.2005
10:51
[173]

kapital [ Pretorianin ]

prosta odpowiedź

koko spoko nie zauważyłeś jak dodałeś te śledzie to ci dal jeden punkt

03.12.2005
10:55
[174]

fasz [ Pretorianin ]

kapital dobrze mówił

03.12.2005
10:56
[175]

koko spoko [ Konsul ]

są misje??

03.12.2005
11:21
[176]

stg+ [ Generaďż˝ ]

mógłbym mieć stanowisko kartografa?No wiecie tworzyłbym mapy bojowe albo coś w tym stylu.To jak mogę być?

03.12.2005
11:23
[177]

fasz [ Pretorianin ]

...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+-specjalizacja:kartograf (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Sierżant sztabowy)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Sierżant sztabowy)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
12-MATTI...S
10-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL, kapital
6-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

03.12.2005
11:24
[178]

koko spoko [ Konsul ]

dostanę misję??

03.12.2005
11:37
[179]

fasz [ Pretorianin ]

koko spoko- mam informacje że gospy projektują nową broń, niebezpieczną. Wykradnij ten projekt znajdujący się w Lublinie w bazie VC.

03.12.2005
11:41
[180]

fasz [ Pretorianin ]

Dla ułatwienia >>>>>>>>>>>>>>>>>>

03.12.2005
12:20
[181]

fasz [ Pretorianin ]

Wyniki konjkursu na najlepsze logo:

1. Gospo snajper-koko spoko+3pkt
2. Gospo organizacja-MATTI...S+2pkt
3. Gospo opowiadanie-MATTI...S+1pkt

Wyrużnienie dla propozycji żołnierza koko spoko+1pkt


...fasz (Władca majorów) (Bóg Wojny)
... Janczes-specjalizacje:szef kuchni, snajper, szpieg (Sierżant sztabowy)
... Bobuch (Szeregowy)
...Wisien (Szeregowy)
...Ze wsi (Szeregowy)
...Misztel (Szeregowy)
...thekid (Starszy szeregowy)
...kapital (Sierżant)
...Deemon (szeregowy)
...STG+-specjalizacja:kartograf (Sierżant)
...MATTI...S-specjalizcje:Producent broni, Snajper(Podporucznik)
...koko spoko-specjalizacja:naprawa pojazdów (Podporucznik)
...Szympans51 - specjalizacja: bojownik zza biurka (Sierżant)
...Timonki (Szeregowy)
...MAROLL (Kapral)
.... Ich spiele Klavier (Szeregowy)

Ranking:
15-MATTI...S
14-koko spoko
9-Szympans51,
7-MAROLL, kapital
6-stg+
2- Janczes, Ich spiele Klavier

03.12.2005
14:16
[182]

koko spoko [ Konsul ]

mam projekt wracam do bazy!!

03.12.2005
14:22
[183]

fasz [ Pretorianin ]

Kurde zapomniałem

Nowa część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.