GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamerki internetowe - jaką wziąć ??????????

25.11.2005
22:38
[1]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

Kamerki internetowe - jaką wziąć ??????????

2 temat bo nie chce UPować.....w sumie cena nie gra roli byleby nie wiecej niz 300zl (max 300zl...) lepiej taniej...

25.11.2005
22:54
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Przemysl czy naprawde jest ci konieczna(mowie z doswiadczenia) i cos z Logitecha

25.11.2005
22:57
[3]

leszo [ Legend ]

wiesz co do domu to cos kolo 100 PLN jakis Creative, 2 kuzynów ma i to wystarcza do zabawy ...

25.11.2005
23:29
[4]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

mam wujostwo w szwecji i niemczech i przydalaby sie dobrej jakosci kamerka z dooobrym obrazem w 640x480.....najlepiej przetwornik CCD wiec chyba Creative Ultra ale to drogie :(

25.11.2005
23:48
smile
[5]

Vegetan [ Leń ]

Ja mam z Creativa jakąś, dostałem pod choinkę, kosztowała wtedy coś 220 zł. Takie jajo, fajne zdjęcia robi :P na pewno ma w nazwie ultra :D

04.12.2005
12:39
[6]

Radkoss [ Pretorianin ]

:] dołanczam się do pytania

04.12.2005
12:45
[7]

Staniol89 [ LoDzIk ]

Takie Ultra jakie znalazłem :) vv

https://sklep.benchmark.pl/pelny_18399.html
https://sklep.benchmark.pl/pelny_10151.html

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.