hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]
Kamerki internetowe - jaką wziąć ??????????
2 temat bo nie chce UPować.....w sumie cena nie gra roli byleby nie wiecej niz 300zl (max 300zl...) lepiej taniej...
hubs [ Stand UP Speak UP ]
Przemysl czy naprawde jest ci konieczna(mowie z doswiadczenia) i cos z Logitecha
leszo [ Legend ]
wiesz co do domu to cos kolo 100 PLN jakis Creative, 2 kuzynów ma i to wystarcza do zabawy ...
hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]
mam wujostwo w szwecji i niemczech i przydalaby sie dobrej jakosci kamerka z dooobrym obrazem w 640x480.....najlepiej przetwornik CCD wiec chyba Creative Ultra ale to drogie :(

Vegetan [ Leń ]
Ja mam z Creativa jakąś, dostałem pod choinkę, kosztowała wtedy coś 220 zł. Takie jajo, fajne zdjęcia robi :P na pewno ma w nazwie ultra :D
Radkoss [ Pretorianin ]
:] dołanczam się do pytania
Staniol89 [ LoDzIk ]
Takie Ultra jakie znalazłem :) vv
https://sklep.benchmark.pl/pelny_18399.html
https://sklep.benchmark.pl/pelny_10151.html