Dziubek90 [ pjona ]
|Jaki to samochód| ?? |część 3|
|Jaki to samochód| ?? |część 3|
Regulamin:
1. Zamieszczamy zdjęcia które przedstawiają, wybranę części, nadwozia samochodów.
2. Osoba, która poda poprawną odpowiedź, zamieszcza swoją zagadkę.
3. Ranking wklejamy razem z wklejaną zagadką
4. Nowy wątek tworzymy po 150 postach.
5. Za złamanie regulaminu -1 pkt
6. Jeżeli osoba która odgadła zagadkę, nie wkleji następnej w ciągu 20 min. inni gracze mogą wklejać swoją. Nie stosujemy tu zasady nr. 6.
7. Jeżeli osoba dająca zagadkę przez długi czas nie daje potwierdzenia, inni graczę mogą dać nową zagadkę, lecz nie dodają sobie punktu, chyba, że pozostali zawodnicy zgodnie uznają trafność odpowiedzi lub jeśli odpowiadający da potwierdzenie (link do strony ze zdjęciem).
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 2 godzinach można dodać nową zagadke - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
9. Poprawna odpowiedź, musi zawierać pełną nazwę modelu oraz marki.
10. Punkt przyznawany jest graczowi, który jako pierwszy poda w pełni poprawną (bez literówek) odpowiedź.
11. Graczę w każdej chwili mają prawo prosić o podpowiedź, autora zagadki.
Najprostszy sposób tworzenia zdjęcia (zagadki) - Znaleźć zdjęcie w google, wyedytować je w Paint-cię, wyciąć wybrany przez nas element, zapisać i wkleić na forum... Ranking tworzymy, pisząc liczbę zdobytych przez nas punktów i dodając obok swoj nick.
Punktacja:
11 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha
2 -- Mobii, newage3000, serphin, Beaverus
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Poprzedni wątek:
Beaverus [ Bounty Hunter ]
citroen-traction ?
pierwszy - chyba :D

Mogur [ Joga Burito ]
UP^

Beaverus [ Bounty Hunter ]
No to ja tez upne :)

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
7. Jeżeli osoba dająca zagadkę przez długi czas nie daje potwierdzenia, inni graczę mogą dać nową zagadkę, lecz nie dodają sobie punktu, chyba, że pozostali zawodnicy zgodnie uznają trafność odpowiedzi lub jeśli odpowiadający da potwierdzenie (link do strony ze zdjęciem).
11 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus
2 -- Mobii, newage3000, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Suzuki Jimmy
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Suzuki Samurai
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Stranger [Gry-OnLine] +1
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus
2 -- Mobii, newage3000, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
daweoo espero
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
newage3000 +1
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Daewoo Espero
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Sam takiego kiedyś miałem to wiem ;D

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Hehe no gratulacji z tego powodu raczej nie bede skladal ;D
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Garbizaur [ Legend ]
Mitsubishi Eclipse
leszo [ Legend ]
Mitsubishi Eclipse
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
lub Eagle Talon:)))
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Garbizaur +1

Garbizaur [ Legend ]
12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123,
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Co to --->>>

Pamir [ Generaďż˝ ]
bentley continental?
eee.....
Garbizaur [ Legend ]
Pamir ---> Nie
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Daewoo Chairman?
Garbizaur [ Legend ]
Stranger ---> dobry kontynent, ale inna marka
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Nissan President?
Garbizaur [ Legend ]
Stranger ---> nie, to koreańska podukcja. :)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Hyundai Centennial
Garbizaur [ Legend ]
Stranger ---> Brawo! +1 :)
13 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
13 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123,
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Garbizaur [ Legend ]
Saab 900
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
blisko ;)
Garbizaur [ Legend ]
Saab 9-5?
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
az tak nowy to on nie jest :P
Garbizaur [ Legend ]
no to 9000
mój wujek kiedyś takiego miał, nawet kolor się zgadza. :) fajna bryczka
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
tak :) +1
Garbizaur [ Legend ]
13 -- Stranger
7 -- dziubek90, Garbizaur
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
--------------------------------------------------------------------------------------------->>>
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Nissan Murano
Garbizaur [ Legend ]
Stranger ---> Si. Muszę znaleźć coś trudniejszego... :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
14 -- Stranger
7 -- dziubek90, Garbizaur
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Garbizaur [ Legend ]
Opel Ascona
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
+1 oczywiście :)
Garbizaur [ Legend ]
14 -- Stranger
8 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
Jakiego samochodu jest to wnętrze --->>>
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Czyzby Mercedes E klasy?
Garbizaur [ Legend ]
Marka ok, ale nie ten model. :)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Mercedes CLS?
Garbizaur [ Legend ]
tak! :-]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
swietny wozik swoja droga :)
15 -- Stranger
8 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
;>>>
Garbizaur [ Legend ]
taaa tylko kiepskie blachy ma
btw. Tavria. :)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
ZAZ Tavria :P +1
Garbizaur [ Legend ]
15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
boro [ Generał ]
TVR
Garbizaur [ Legend ]
ale jaki model???
boro [ Generał ]
T350??
Garbizaur [ Legend ]
nie
boro [ Generał ]
Typhon??
boro [ Generał ]
albo Tuscan 2 - nie moge znalezc jakiejs przyzwoitej galerii, co by to zweryfikowac
Beaverus [ Bounty Hunter ]
TVR Tuscan
Beaverus [ Bounty Hunter ]
przepraszam : TVR Tuscan S dokladnie !
boro [ Generał ]
na 90% TVR Tuscan 2 w wersji Targa
Beaverus [ Bounty Hunter ]
a ja Ci mowie ze Tuscan S oto link patrz na rejestracje :
boro [ Generał ]
no dobra... gratuluje... cos mi z netem kiepsko - nie nadazam przegladac stron...
a mialem taka fajna zagadke :)
Beaverus [ Bounty Hunter ]
no okej a komu uznajesz ? :D
Garbizaur [ Legend ]
Tuscan S
Beaverus ---> +1
Beaverus [ Bounty Hunter ]
15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur
sorrki Boro myslalem ze to twoja zagadka i dlatego pytalem komu uznajesz :D
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Mazda MPV?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Nie mazda :)
boro [ Generał ]
spoko
Infinity FX35?? lub FX45 - na zewnatrz duzo sie nie roznia
Garbizaur [ Legend ]
Infiniti FX45
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Boro +1
dokladnie 45 :D
wiolkor [ Chor��y ]
chrysler cruiser
boro [ Generał ]
kiedys widzialem jeszcze FX55, ale nie wiem czy to czasem nie fake :)
15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
ten, mimo ze stuningowany, to nie powinno byc problemow dla ludzi znajacych ta marke :)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
BMW 6?
boro [ Generał ]
nie, to nie BMW, choc slyszalem, ze wersje wyscigowe rywalizuja spokojnie z M3
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-24 18:12:33]
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Scion 5axis
serphin [ Szklany Człowiek ]
Scion tC five axis
boro [ Generał ]
hehe... no niestety nie, ale jestes blisko :) brakuje ci tylko 2 literek
boro [ Generał ]
Serphin +1
btw - takie mam autko wlasnie :D, tylko bez tuningu
Beaverus [ Bounty Hunter ]
2005 Scion Widebody tC by FIVE AXIS

Beaverus [ Bounty Hunter ]
o za pozno :D
boro [ Generał ]
jeszcze jedno - to autko ma w bagazniku plasme :D
serphin [ Szklany Człowiek ]
15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000, serphin
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
DeLorean
serphin [ Szklany Człowiek ]
stranger +1
serphin [ Szklany Człowiek ]
widze nie ma na Ciebie mocnych:P
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000, serphin
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Chevrolet Tahoe
master53 [ Czarnobyl 86 ]
GMC Yukon
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Chevy, ale nie Tahoe :)
serphin [ Szklany Człowiek ]
Chevrolet Suburban
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
serphin +1
serphin [ Szklany Człowiek ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus, serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Toyota Tercell
serphin [ Szklany Człowiek ]
beaverus -> nie do końca:)
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Toyota Tercel ? :D moze przez jedno L ?
serphin [ Szklany Człowiek ]
beaverus + 1:) ło to chodziło:D
Beaverus [ Bounty Hunter ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
serphin [ Szklany Człowiek ]
Jaguar E-type
Beaverus [ Bounty Hunter ]
nie jaguar :D
serphin [ Szklany Człowiek ]
aston jakis?:>
Beaverus [ Bounty Hunter ]
nie ten kraj nawet :D
serphin [ Szklany Człowiek ]
włoskie cos?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
ta wloskie :D
Garbizaur [ Legend ]
Maserati???
serphin [ Szklany Człowiek ]
maserati?
master53 [ Czarnobyl 86 ]
Viper
serphin [ Szklany Człowiek ]
datsun?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
wszyscy zle : podpowiem Wloska marka :)
Beaverus [ Bounty Hunter ]
up ^
Dziubek90 [ pjona ]
podpowiedz w którym roku byl produkowany :)
Beaverus [ Bounty Hunter ]
od 1965 roku a do kiedy nie wiem
Archee [ Pretorianin ]
alfa romeo??
Dziubek90 [ pjona ]
Ferrari 275 gtb ?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Dziubek +1
franze [ Nightmare ]
Fiat turbo?
Dziubek90 [ pjona ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

Beaverus [ Bounty Hunter ]
no okej nie wiem :D podpowiedz :D

Mogur [ Joga Burito ]
Chyba jakis TRV
Mogur [ Joga Burito ]
TVR oczywiscie :P
Dziubek90 [ pjona ]
anglik kiedys ta firma produkowala samoloty albo silniki nie wiem dokładnie

Beaverus [ Bounty Hunter ]
Na rolls royce-a mi to nie wyglada :D
nie znam innej firmy :D tzn pewnie znam ale nie pamietam :P
Macu [ Santiago Bernabeu ]
up
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro
karsonek [ Legionista ]
maybach
Łyczek [ Henry 14 ]
Maybach Exelero?
karsonek [ Legionista ]
maybach 57
timonki [ Konsul ]
mercedes maybach
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Tak, to maybach 57
karsonek +1

trypak [ Centurion ]
MERCEDES MAYBACH

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
maybach 62 :P
wiecej opcji nie ma :D
karsonek [ Legionista ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek
karsonek [ Legionista ]
obrazek
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Chevrolet Cavaliere ?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
mimo ze ja nie dawalem tej zagadki ale Macu +1
na dole dowód

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
oki, to ja dam zakagke dajac aktualny ranking :)
6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek

Kush [ miejsce na twoja reklame ]
bede strzelal: polonez?
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
no polonez to jest ale jaki?? :D tu jest pies pogrzebany :P
Promyk [ Sylwester B. ]
Trójdrzwiowy Polonez w wersji "zwykłej"

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Promyk +1 :)
nic dodac, nic ujac :) bardzo dobrze :) majac ta strone to roznice pomiedzy coupe a 3d pewnie znajdziesz :D liczylem na niewiedze forumowiczow :P odnosnie polskiej motoryzacji :D
ale ty stanales na wysokosci zadania!!

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
to sobie pozwole zadac jeszcze jedna zagadeczke i juz mnie tu nie ma :D :P

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
i znowu zapomnialem rankungu :/
6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Promyk [ Sylwester B. ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro, karsonek, Promyk

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
to jest LOTUS ESPRIT
czyli:
6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Promyk [ Sylwester B. ]
grrr:>
Polonez Roy... chyba
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
nie, nie roy :D
Promyk [ Sylwester B. ]
mobii - taaa.. to się zgadza:> koniec burdelu... tracę się:>
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
nie ma burdelu :P ranking ktory dalem jest aktualny, i zagadka ktora dalem tez jest aktualna :D
to nie jest polonez roy :D
ja bede dostepny jutro po 17, wiec jakby co, to odpowiem wtedy :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Polonez Analog 4x4

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ILEK +1 :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Wiem, ale głównie dzięki googlom, więc jak narazie podbije, może ktoś będzie znał odpowiedź bez używania "pomocy"... :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Skoro nikt nie raczy: Geo (to sam wiedziałem) Storm.
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Przestancie dawac zabytki albo jakies amerykance
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-29 22:52:11]
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Macu +1
MacGawron---->dlaczego??
MacGawron [ Generaďż˝ ]
ILEK --> a to na tym polega? Chodzi o to zeby dawac samochody znane i produkowane dluzszy czas
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
MacGawron---->do ktorych modeli nawiazujesz mowiac zeby takich nie dawac??

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Macu [ Santiago Bernabeu ]
16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Ford Orion
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Stranger [Gry-OnLine] --> tak.
Sorry, nie zauważyłem, że odpisałeś od razu.
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
17 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Kia Sedona
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
co jest?? to nie to??
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Kia ale inny model :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
to w takim razie Kia Carnival :D

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
PS
a dokledniej to zdjecie :P \/

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
oki, uznaje ze dobrze zgadlem (cala fota jest najwiekszym dowodem):P wstawiam aktualny ranking, daje zagadke i ide spac :P
17 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin, Mobii
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Fiat Marea

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Stranger [Gry-OnLine] +1 :)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
18 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin, Mobii
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
na pewno mercedes.... albo c albo e.... tego juz dzisiaj mi sie nie chce dociekac :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
C klasa :) nie ta najnowsza.... ten poprzedni model :)
ten co w linku :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
yep

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
skoro yep to ok :)
czyli.....
18 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
i zagadka :D
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Mesio CLS :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
nieee :P hehe, i tu cie mam :D
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
szukaj dalej :) ja tymczasem ide spac :) trudne nie jest mysle :)
do jutra :)
Garbizaur [ Legend ]
To jest oczywiście nowy Mercedes klasy C, który wejdzie do sprzedaży najprawdopodobniej w 2007 roku.
Dowód w linku:
P.S. Tak swoją drogą, to Mercedes robi ostatnio coraz fajniejsze bryczki, imho zdecydowanie fajniejsze od tego co robi obecnie BMW.
Garbizaur [ Legend ]
18 -- Stranger
10 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
Wnętrze jakiego samochodu przedstawia to zdjęcie? :-)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Garbizaur --> zgadza sie :D
serphin [ Szklany Człowiek ]
Opel Astra OPC
Garbizaur [ Legend ]
serphin ---> Opel - tak, OPC - tak, Astra - nie. Ale baaardzo blisko. :-)
serphin [ Szklany Człowiek ]
A co Opel Astra III OPC??:P
Garbizaur [ Legend ]
serphin ---> nie. chodzi o inny model, aczkolwiek bardzo zbliżony do Astry. :)
serphin [ Szklany Człowiek ]
OPEL VECTRA OPC
serphin [ Szklany Człowiek ]
ewentualnie Opel Tigra OPC
Garbizaur [ Legend ]
złe strzały. Dla podpowiedzi powiem, że jest to samochód bardzo mocno spokrewniony z Astrą. :-)
serphin [ Szklany Człowiek ]
Opel Zafira OPC może teraz:D
Garbizaur [ Legend ]
serphin --> W końcu! +1
serphin [ Szklany Człowiek ]
18 -- Stranger
10 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii, serphin
4 --
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk
serphin [ Szklany Człowiek ]
:)
ZbyszeQ [ Pretorianin ]
to moze top jakas brytyjska odmiana - vouxal (chyba tak to sie pisze),
albo australijska holden ??
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
BMW M1?
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
A moze De Tomaso Mangusta? :)
serphin [ Szklany Człowiek ]
zgadywać dalej:P
serphin [ Szklany Człowiek ]
w górę serc....
Garbizaur [ Legend ]
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 2 godzinach można dodać nową zagadke - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
Chyba sobie możemy odpuścić tą zagadkę, co?
Btw. czekam na nową zagadkę... :-)
newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
nowa czesc...