GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

|Jaki to samochód| ?? |część 3|

23.11.2005
22:30
[1]

Dziubek90 [ pjona ]

|Jaki to samochód| ?? |część 3|

|Jaki to samochód| ?? |część 3|

Regulamin:

1. Zamieszczamy zdjęcia które przedstawiają, wybranę części, nadwozia samochodów.
2. Osoba, która poda poprawną odpowiedź, zamieszcza swoją zagadkę.
3. Ranking wklejamy razem z wklejaną zagadką
4. Nowy wątek tworzymy po 150 postach.
5. Za złamanie regulaminu -1 pkt
6. Jeżeli osoba która odgadła zagadkę, nie wkleji następnej w ciągu 20 min. inni gracze mogą wklejać swoją. Nie stosujemy tu zasady nr. 6.
7. Jeżeli osoba dająca zagadkę przez długi czas nie daje potwierdzenia, inni graczę mogą dać nową zagadkę, lecz nie dodają sobie punktu, chyba, że pozostali zawodnicy zgodnie uznają trafność odpowiedzi lub jeśli odpowiadający da potwierdzenie (link do strony ze zdjęciem).
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 2 godzinach można dodać nową zagadke - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
9. Poprawna odpowiedź, musi zawierać pełną nazwę modelu oraz marki.
10. Punkt przyznawany jest graczowi, który jako pierwszy poda w pełni poprawną (bez literówek) odpowiedź.
11. Graczę w każdej chwili mają prawo prosić o podpowiedź, autora zagadki.

Najprostszy sposób tworzenia zdjęcia (zagadki) - Znaleźć zdjęcie w google, wyedytować je w Paint-cię, wyciąć wybrany przez nas element, zapisać i wkleić na forum... Ranking tworzymy, pisząc liczbę zdobytych przez nas punktów i dodając obok swoj nick.

Punktacja:

11 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha
2 -- Mobii, newage3000, serphin, Beaverus
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur


Poprzedni wątek:

23.11.2005
22:37
[2]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

citroen-traction ?

pierwszy - chyba :D

24.11.2005
14:26
smile
[3]

Mogur [ Joga Burito ]

UP^

24.11.2005
16:06
smile
[4]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

No to ja tez upne :)

24.11.2005
16:14
smile
[5]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

7. Jeżeli osoba dająca zagadkę przez długi czas nie daje potwierdzenia, inni graczę mogą dać nową zagadkę, lecz nie dodają sobie punktu, chyba, że pozostali zawodnicy zgodnie uznają trafność odpowiedzi lub jeśli odpowiadający da potwierdzenie (link do strony ze zdjęciem).

11 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus
2 -- Mobii, newage3000, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
16:16
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Suzuki Jimmy

24.11.2005
16:18
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Suzuki Samurai

24.11.2005
16:29
[8]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Stranger [Gry-OnLine] +1

24.11.2005
16:32
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus
2 -- Mobii, newage3000, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
16:35
[10]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

daweoo espero

24.11.2005
16:36
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

newage3000 +1

24.11.2005
16:36
[12]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Daewoo Espero

24.11.2005
16:37
[13]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Sam takiego kiedyś miałem to wiem ;D

24.11.2005
16:38
smile
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Hehe no gratulacji z tego powodu raczej nie bede skladal ;D

24.11.2005
16:41
[15]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Garbizaur
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
16:43
[16]

Garbizaur [ Legend ]

Mitsubishi Eclipse

24.11.2005
16:43
[17]

leszo [ Legend ]

Mitsubishi Eclipse

24.11.2005
16:44
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

lub Eagle Talon:)))

24.11.2005
16:45
[19]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Garbizaur +1

24.11.2005
16:51
smile
[20]

Garbizaur [ Legend ]

12 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123,
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur


Co to --->>>

24.11.2005
16:53
smile
[21]

Pamir [ Generaďż˝ ]

bentley continental?

eee.....

24.11.2005
16:56
[22]

Garbizaur [ Legend ]

Pamir ---> Nie

24.11.2005
16:58
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Daewoo Chairman?

24.11.2005
16:59
[24]

Garbizaur [ Legend ]

Stranger ---> dobry kontynent, ale inna marka

24.11.2005
17:02
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Nissan President?

24.11.2005
17:04
[26]

Garbizaur [ Legend ]

Stranger ---> nie, to koreańska podukcja. :)

24.11.2005
17:05
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Hyundai Centennial

24.11.2005
17:06
[28]

Garbizaur [ Legend ]

Stranger ---> Brawo! +1 :)

13 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
17:07
[29]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

13 -- Stranger
7 -- dziubek90
6 -- ILEK, Garbizaur
5 -- MERC123,
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
17:09
[30]

Garbizaur [ Legend ]

Saab 900

24.11.2005
17:09
[31]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

blisko ;)

24.11.2005
17:11
[32]

Garbizaur [ Legend ]

Saab 9-5?

24.11.2005
17:15
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

az tak nowy to on nie jest :P

24.11.2005
17:16
[34]

Garbizaur [ Legend ]

no to 9000

mój wujek kiedyś takiego miał, nawet kolor się zgadza. :) fajna bryczka

24.11.2005
17:17
[35]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

tak :) +1

24.11.2005
17:20
[36]

Garbizaur [ Legend ]

13 -- Stranger
7 -- dziubek90, Garbizaur
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

--------------------------------------------------------------------------------------------->>>

24.11.2005
17:20
[37]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Nissan Murano

24.11.2005
17:21
[38]

Garbizaur [ Legend ]

Stranger ---> Si. Muszę znaleźć coś trudniejszego... :-)

24.11.2005
17:22
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

14 -- Stranger
7 -- dziubek90, Garbizaur
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
17:22
[40]

Garbizaur [ Legend ]

Opel Ascona

24.11.2005
17:23
[41]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

+1 oczywiście :)

24.11.2005
17:25
[42]

Garbizaur [ Legend ]

14 -- Stranger
8 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur


Jakiego samochodu jest to wnętrze --->>>

24.11.2005
17:27
[43]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Czyzby Mercedes E klasy?

24.11.2005
17:28
[44]

Garbizaur [ Legend ]

Marka ok, ale nie ten model. :)

24.11.2005
17:29
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Mercedes CLS?

24.11.2005
17:30
[46]

Garbizaur [ Legend ]

tak! :-]

24.11.2005
17:32
smile
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

swietny wozik swoja droga :)

15 -- Stranger
8 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

;>>>

24.11.2005
17:36
[48]

Garbizaur [ Legend ]

taaa tylko kiepskie blachy ma

btw. Tavria. :)

24.11.2005
17:38
[49]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

ZAZ Tavria :P +1

24.11.2005
17:43
[50]

Garbizaur [ Legend ]

15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 --
3 -- Macu, AGArtha, Beaverus, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur

24.11.2005
17:50
[51]

boro [ Generał ]

TVR

24.11.2005
17:50
[52]

Garbizaur [ Legend ]

ale jaki model???

24.11.2005
17:53
[53]

boro [ Generał ]

T350??

24.11.2005
17:54
[54]

Garbizaur [ Legend ]

nie

24.11.2005
17:54
[55]

boro [ Generał ]

Typhon??

24.11.2005
17:57
[56]

boro [ Generał ]

albo Tuscan 2 - nie moge znalezc jakiejs przyzwoitej galerii, co by to zweryfikowac

24.11.2005
17:57
[57]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

TVR Tuscan

24.11.2005
17:58
[58]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

przepraszam : TVR Tuscan S dokladnie !

24.11.2005
17:59
[59]

boro [ Generał ]

na 90% TVR Tuscan 2 w wersji Targa

24.11.2005
18:01
[60]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

a ja Ci mowie ze Tuscan S oto link patrz na rejestracje :

24.11.2005
18:02
[61]

boro [ Generał ]

no dobra... gratuluje... cos mi z netem kiepsko - nie nadazam przegladac stron...

a mialem taka fajna zagadke :)

24.11.2005
18:03
[62]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

no okej a komu uznajesz ? :D

24.11.2005
18:03
[63]

Garbizaur [ Legend ]

Tuscan S

Beaverus ---> +1

24.11.2005
18:04
[64]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur


sorrki Boro myslalem ze to twoja zagadka i dlatego pytalem komu uznajesz :D

24.11.2005
18:05
[65]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Mazda MPV?

24.11.2005
18:06
[66]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Nie mazda :)

24.11.2005
18:07
[67]

boro [ Generał ]

spoko
Infinity FX35?? lub FX45 - na zewnatrz duzo sie nie roznia

24.11.2005
18:07
[68]

Garbizaur [ Legend ]

Infiniti FX45

24.11.2005
18:07
[69]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Boro +1
dokladnie 45 :D

24.11.2005
18:08
[70]

wiolkor [ Chor��y ]

chrysler cruiser

24.11.2005
18:12
[71]

boro [ Generał ]

kiedys widzialem jeszcze FX55, ale nie wiem czy to czasem nie fake :)

15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000
2 -- Mobii, serphin
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

ten, mimo ze stuningowany, to nie powinno byc problemow dla ludzi znajacych ta marke :)

24.11.2005
18:13
[72]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

BMW 6?

24.11.2005
18:13
[73]

boro [ Generał ]

nie, to nie BMW, choc slyszalem, ze wersje wyscigowe rywalizuja spokojnie z M3

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-24 18:12:33]

24.11.2005
18:15
[74]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Scion 5axis

24.11.2005
18:15
[75]

serphin [ Szklany Człowiek ]

Scion tC five axis

24.11.2005
18:16
[76]

boro [ Generał ]

hehe... no niestety nie, ale jestes blisko :) brakuje ci tylko 2 literek

24.11.2005
18:18
[77]

boro [ Generał ]

Serphin +1

btw - takie mam autko wlasnie :D, tylko bez tuningu

24.11.2005
18:18
[78]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

2005 Scion Widebody tC by FIVE AXIS

24.11.2005
18:18
smile
[79]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

o za pozno :D

24.11.2005
18:19
[80]

boro [ Generał ]

jeszcze jedno - to autko ma w bagazniku plasme :D

24.11.2005
18:23
[81]

serphin [ Szklany Człowiek ]

15 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000, serphin
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

24.11.2005
18:24
[82]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

DeLorean

24.11.2005
18:25
[83]

serphin [ Szklany Człowiek ]

stranger +1

24.11.2005
18:26
[84]

serphin [ Szklany Człowiek ]

widze nie ma na Ciebie mocnych:P

24.11.2005
18:26
[85]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus
3 -- Macu, AGArtha, newage3000, serphin
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

24.11.2005
18:27
[86]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Chevrolet Tahoe

24.11.2005
18:28
[87]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

GMC Yukon

24.11.2005
18:30
[88]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Chevy, ale nie Tahoe :)

24.11.2005
18:32
[89]

serphin [ Szklany Człowiek ]

Chevrolet Suburban

24.11.2005
18:33
[90]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

serphin +1

24.11.2005
18:36
[91]

serphin [ Szklany Człowiek ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123
4 -- Beaverus, serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

24.11.2005
18:39
[92]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Toyota Tercell

24.11.2005
18:41
[93]

serphin [ Szklany Człowiek ]

beaverus -> nie do końca:)

24.11.2005
18:43
[94]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Toyota Tercel ? :D moze przez jedno L ?

24.11.2005
18:43
[95]

serphin [ Szklany Człowiek ]

beaverus + 1:) ło to chodziło:D

24.11.2005
18:55
[96]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
7 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

24.11.2005
18:57
[97]

serphin [ Szklany Człowiek ]

Jaguar E-type

24.11.2005
18:59
[98]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

nie jaguar :D

24.11.2005
19:01
[99]

serphin [ Szklany Człowiek ]

aston jakis?:>

24.11.2005
19:01
[100]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

nie ten kraj nawet :D

24.11.2005
19:02
[101]

serphin [ Szklany Człowiek ]

włoskie cos?

24.11.2005
19:10
[102]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

ta wloskie :D

24.11.2005
19:12
[103]

Garbizaur [ Legend ]

Maserati???

24.11.2005
19:12
[104]

serphin [ Szklany Człowiek ]

maserati?

24.11.2005
19:21
[105]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Viper

24.11.2005
19:27
[106]

serphin [ Szklany Człowiek ]

datsun?

24.11.2005
19:56
[107]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

wszyscy zle : podpowiem Wloska marka :)

24.11.2005
21:56
[108]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

up ^

24.11.2005
21:59
[109]

Dziubek90 [ pjona ]

podpowiedz w którym roku byl produkowany :)

24.11.2005
22:03
[110]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

od 1965 roku a do kiedy nie wiem

24.11.2005
22:07
[111]

Archee [ Pretorianin ]

alfa romeo??

24.11.2005
22:10
[112]

Dziubek90 [ pjona ]

Ferrari 275 gtb ?

24.11.2005
22:11
[113]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Dziubek +1

24.11.2005
22:11
[114]

franze [ Nightmare ]

Fiat turbo?

24.11.2005
22:21
[115]

Dziubek90 [ pjona ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

24.11.2005
22:33
smile
[116]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

no okej nie wiem :D podpowiedz :D

24.11.2005
22:38
smile
[117]

Mogur [ Joga Burito ]

Chyba jakis TRV

24.11.2005
22:41
[118]

Mogur [ Joga Burito ]

TVR oczywiscie :P

24.11.2005
23:01
[119]

Dziubek90 [ pjona ]

anglik kiedys ta firma produkowala samoloty albo silniki nie wiem dokładnie

24.11.2005
23:24
smile
[120]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Na rolls royce-a mi to nie wyglada :D
nie znam innej firmy :D tzn pewnie znam ale nie pamietam :P

25.11.2005
23:50
[121]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

up

27.11.2005
11:24
[122]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro

27.11.2005
11:32
[123]

karsonek [ Legionista ]

maybach

27.11.2005
11:33
[124]

Łyczek [ Henry 14 ]

Maybach Exelero?

27.11.2005
11:34
[125]

karsonek [ Legionista ]

maybach 57

27.11.2005
11:35
[126]

timonki [ Konsul ]

mercedes maybach

27.11.2005
11:37
[127]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Tak, to maybach 57

karsonek +1

27.11.2005
11:37
smile
[128]

trypak [ Centurion ]

MERCEDES MAYBACH

27.11.2005
11:37
smile
[129]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

maybach 62 :P

wiecej opcji nie ma :D

27.11.2005
11:44
[130]

karsonek [ Legionista ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin
3 -- Macu, AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek

27.11.2005
11:46
[131]

karsonek [ Legionista ]

obrazek

27.11.2005
12:34
[132]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Chevrolet Cavaliere ?

27.11.2005
22:38
[133]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

mimo ze ja nie dawalem tej zagadki ale Macu +1
na dole dowód

28.11.2005
02:04
smile
[134]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

oki, to ja dam zakagke dajac aktualny ranking :)

6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek

28.11.2005
02:08
smile
[135]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

bede strzelal: polonez?

28.11.2005
02:13
[136]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

no polonez to jest ale jaki?? :D tu jest pies pogrzebany :P

28.11.2005
02:25
[137]

Promyk [ Sylwester B. ]

Trójdrzwiowy Polonez w wersji "zwykłej"

28.11.2005
02:30
smile
[138]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Promyk +1 :)

nic dodac, nic ujac :) bardzo dobrze :) majac ta strone to roznice pomiedzy coupe a 3d pewnie znajdziesz :D liczylem na niewiedze forumowiczow :P odnosnie polskiej motoryzacji :D

ale ty stanales na wysokosci zadania!!

28.11.2005
02:32
smile
[139]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

to sobie pozwole zadac jeszcze jedna zagadeczke i juz mnie tu nie ma :D :P

28.11.2005
02:33
smile
[140]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

i znowu zapomnialem rankungu :/

6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

28.11.2005
02:38
[141]

Promyk [ Sylwester B. ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000,
2 -- Mobii,
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro, karsonek, Promyk

28.11.2005
02:43
smile
[142]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

to jest LOTUS ESPRIT

czyli:

6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
6 -- ILEK
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

28.11.2005
02:43
[143]

Promyk [ Sylwester B. ]

grrr:>

Polonez Roy... chyba

28.11.2005
02:44
[144]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie, nie roy :D

28.11.2005
02:44
[145]

Promyk [ Sylwester B. ]

mobii - taaa.. to się zgadza:> koniec burdelu... tracę się:>

28.11.2005
02:46
[146]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie ma burdelu :P ranking ktory dalem jest aktualny, i zagadka ktora dalem tez jest aktualna :D

to nie jest polonez roy :D

ja bede dostepny jutro po 17, wiec jakby co, to odpowiem wtedy :D

28.11.2005
09:55
[147]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Polonez Analog 4x4

28.11.2005
17:09
smile
[148]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ILEK +1 :)

28.11.2005
17:11
[149]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

6 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

28.11.2005
17:12
[150]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus
4 -- serphin, Macu
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

28.11.2005
23:17
[151]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Wiem, ale głównie dzięki googlom, więc jak narazie podbije, może ktoś będzie znał odpowiedź bez używania "pomocy"... :)

29.11.2005
22:52
smile
[152]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Skoro nikt nie raczy: Geo (to sam wiedziałem) Storm.

29.11.2005
22:53
[153]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Przestancie dawac zabytki albo jakies amerykance

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-29 22:52:11]

30.11.2005
10:05
[154]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Macu +1

MacGawron---->dlaczego??

30.11.2005
10:39
[155]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

ILEK --> a to na tym polega? Chodzi o to zeby dawac samochody znane i produkowane dluzszy czas

30.11.2005
10:43
[156]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

MacGawron---->do ktorych modeli nawiazujesz mowiac zeby takich nie dawac??

30.11.2005
23:09
smile
[157]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

30.11.2005
23:09
[158]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

16 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

30.11.2005
23:10
[159]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Ford Orion

01.12.2005
00:22
[160]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Stranger [Gry-OnLine] --> tak.

Sorry, nie zauważyłem, że odpisałeś od razu.

01.12.2005
00:26
[161]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

17 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000, Mobii,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

01.12.2005
00:29
[162]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Kia Sedona

01.12.2005
00:45
[163]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

co jest?? to nie to??

01.12.2005
01:18
[164]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Kia ale inny model :)

01.12.2005
01:29
smile
[165]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

to w takim razie Kia Carnival :D

01.12.2005
01:30
smile
[166]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

PS
a dokledniej to zdjecie :P \/

01.12.2005
01:38
smile
[167]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

oki, uznaje ze dobrze zgadlem (cala fota jest najwiekszym dowodem):P wstawiam aktualny ranking, daje zagadke i ide spac :P

17 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin, Mobii
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

01.12.2005
01:41
[168]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Fiat Marea

01.12.2005
01:51
smile
[169]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Stranger [Gry-OnLine] +1 :)

01.12.2005
01:53
smile
[170]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

18 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu
4 -- serphin, Mobii
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

01.12.2005
01:57
smile
[171]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

na pewno mercedes.... albo c albo e.... tego juz dzisiaj mi sie nie chce dociekac :)

01.12.2005
01:59
smile
[172]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

C klasa :) nie ta najnowsza.... ten poprzedni model :)

ten co w linku :P

01.12.2005
02:03
smile
[173]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

yep

01.12.2005
02:05
smile
[174]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

skoro yep to ok :)

czyli.....

18 -- Stranger
9 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

i zagadka :D

01.12.2005
02:08
[175]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Mesio CLS :)

01.12.2005
02:11
smile
[176]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nieee :P hehe, i tu cie mam :D

01.12.2005
02:19
[177]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

szukaj dalej :) ja tymczasem ide spac :) trudne nie jest mysle :)

do jutra :)

01.12.2005
09:35
[178]

Garbizaur [ Legend ]

To jest oczywiście nowy Mercedes klasy C, który wejdzie do sprzedaży najprawdopodobniej w 2007 roku.

Dowód w linku:

P.S. Tak swoją drogą, to Mercedes robi ostatnio coraz fajniejsze bryczki, imho zdecydowanie fajniejsze od tego co robi obecnie BMW.

01.12.2005
09:39
[179]

Garbizaur [ Legend ]

18 -- Stranger
10 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii
4 -- serphin,
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk



Wnętrze jakiego samochodu przedstawia to zdjęcie? :-)

01.12.2005
12:04
smile
[180]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Garbizaur --> zgadza sie :D

01.12.2005
12:30
[181]

serphin [ Szklany Człowiek ]

Opel Astra OPC

01.12.2005
12:43
[182]

Garbizaur [ Legend ]

serphin ---> Opel - tak, OPC - tak, Astra - nie. Ale baaardzo blisko. :-)

01.12.2005
12:59
[183]

serphin [ Szklany Człowiek ]

A co Opel Astra III OPC??:P

01.12.2005
13:09
[184]

Garbizaur [ Legend ]

serphin ---> nie. chodzi o inny model, aczkolwiek bardzo zbliżony do Astry. :)

01.12.2005
13:10
[185]

serphin [ Szklany Człowiek ]

OPEL VECTRA OPC

01.12.2005
13:17
[186]

serphin [ Szklany Człowiek ]

ewentualnie Opel Tigra OPC

01.12.2005
13:31
[187]

Garbizaur [ Legend ]

złe strzały. Dla podpowiedzi powiem, że jest to samochód bardzo mocno spokrewniony z Astrą. :-)

01.12.2005
13:35
[188]

serphin [ Szklany Człowiek ]

Opel Zafira OPC może teraz:D

01.12.2005
13:40
[189]

Garbizaur [ Legend ]

serphin --> W końcu! +1

01.12.2005
13:43
[190]

serphin [ Szklany Człowiek ]

18 -- Stranger
10 -- Garbizaur
8 -- dziubek90
7 -- ILEK
6 --
5 -- MERC123, Beaverus, Macu, Mobii, serphin
4 --
3 -- AGArtha, newage3000,
2 --
1 -- zuromil, Pamir, leszo, Mogur, boro,karsonek, Promyk

01.12.2005
13:45
[191]

serphin [ Szklany Człowiek ]

:)

01.12.2005
13:47
[192]

ZbyszeQ [ Pretorianin ]

to moze top jakas brytyjska odmiana - vouxal (chyba tak to sie pisze),
albo australijska holden ??

01.12.2005
15:32
[193]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

BMW M1?

01.12.2005
15:32
[194]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

A moze De Tomaso Mangusta? :)

01.12.2005
21:00
[195]

serphin [ Szklany Człowiek ]

zgadywać dalej:P

02.12.2005
11:24
[196]

serphin [ Szklany Człowiek ]

w górę serc....

04.12.2005
08:59
[197]

Garbizaur [ Legend ]

8. W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 2 godzinach można dodać nową zagadke - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.


Chyba sobie możemy odpuścić tą zagadkę, co?

Btw. czekam na nową zagadkę... :-)

04.12.2005
15:19
[198]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

nowa czesc...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.