GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WORD

22.11.2005
19:42
smile
[1]

Syxa [ Connecting people ]

WORD

Czy w wordzie, jest specjalny program do poprawy polskiej interpunkcji? Tzn, chodzi mi o to by wylapał wszystkie brakujące przecinki, lub ich nadmiar. Jeśli nie ma, to czy można coś takiego ściągnąć co sprawdzi tekst jeśli chodzi o interpunkcję właśnie?

22.11.2005
21:18
[2]

Bri [ Konsul ]

mnie sie zdaje ze wbudowana funkcja sprawdzania gramatyki to zadanie spelnia z jakims tam skutkiem (podkresla na zielono fragmenty, bez przecinków albo z powtorzonymi zdaniami),

02.12.2005
19:17
smile
[3]

Syxa [ Connecting people ]

wiem że jest jeszcze slownik ortografii i interpunkcji polskiej, tak czy siak, czy jest może jakiś program dokladny do sprawdzenia tekstu pod względem interpunkcyjnym? ech... na co ja liczę...

02.12.2005
19:22
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

ech... na co ja liczę...
Znaczy, ze liczyles na pomoc, a my takie prostaki, ze nie umiemy pomoc?

BTW, potrafilbys zaprojektowac taki modul? Bo ja nie moge sobie tego wyobrazic. Kazde zdanie moze byc inaczej zbudowane, a komputer mialby umiec rozdzielac podrzednosci?

02.12.2005
19:31
smile
[5]

Syxa [ Connecting people ]

Po pierwsze jestem kobietą, może nick nie sugeruje jednoznacznie, ale jednak sugeruje. Po drugie, nikogo nie uważam za prostaka, to Ty napisałeś. Po trzecie, czy Ty zawsze musisz marudzić? Jak tak sobie teraz skaczę po wątkach to wszędzie zgrywasz wielkiego myśliciela jak widzę, co to zna odpowiedź na każde pytanie i każdemu przytykasz, insynuując właśnie że każdy tu to prostak, a Ty zbawca intelektualny Gola.... Nie debatuj w tym wątku, bo nie po to go stworzyłam, a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to nie mów. Milczenie jest złotem. A w Twoim przypadku to brylant...

02.12.2005
19:45
smile
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szczerze watpie. We wszystkie 'po'. Pudlo :-)
Ciekaw bylem skad pomysl na takiego 'poprawiacza'. Ot, tylko tyle, nic wiecej nie bylo w poscie. Ale nozyce sie odezwaly :-)

Bym zapomnial. Czasem opowiadam kawaly. W postach. Zgrywam zatem kuglarza i wesolka? :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 19:44:07]

02.12.2005
20:01
smile
[7]

Syxa [ Connecting people ]

odbieram to jako objaw skruchy, więc wybaczam

02.12.2005
21:08
smile
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Zadne takie :-)

02.12.2005
22:16
[9]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Przypuszczam że jest to jeden z lepszych programów z modułem do sprawdzania ortografii i interpunkcji itp.

03.12.2005
01:02
[10]

Syxa [ Connecting people ]

cobra i o to chodzi :) w końcu ktoś do rzeczy :)

03.12.2005
05:43
[11]

boro [ Generał ]

Niestety, Microsoft (jak chyba tez cala masa innych firm) nie moze sobie poradzic ze zlozonoscia polskiej gramatyki i dlatego narzedzie do sprawdzania gramatyki w wordzie (w calym offisie) nie dziala.
no i pewnie dlugo nie podziala... zbyt duzow wyjatkow itd...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.