GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kozacki wątek - odsłona 199

22.11.2005
16:14
smile
[1]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Kozacki wątek - odsłona 199

Regulamin wątku:

1. Nowy watek tworzymy po 200 postach.
2. Jedyne, niekwestionowane prawo do zakladania nowych wątków z tej serii posiada KRIS_007 [guru tych wątków]
3. Przed opublikowaniem OBOWIĄZKOWO odśwież stronę, może ktoś już napisał idiotycznego posta.
4. Za wprowadzanie chaosu w wątek, użytkownik może być wpisany na listę ostrzeżonych, po 3 ostrzeżeniach trafia na listę niemile widzianych, następnie na listę nielubianych, a później na listę osób, które mają problemy z oddawaniem moczu.
5. Wpis na listy odbywa się po ostrzeżeniach otrzymanych jedynie od KRISa_007 [założyciela wątku i jego niekwestionowanego lidera]
6. Aby zostać usuniętym z list trzeba obowiązkowo przestrzegać regulaminu, zgłosić prośbę o odblokowanie, skierowaną pisemnie do KRISa_007. Wzór:

Drogi niekwestionowany liderze i założycielu karczmy - KRISie_007. Zgłaszam się do ciebie z łaskawą prośbą o usunięcie mnie z list. Obiecuje poprawę i zaluje swoich haniebnych czynów. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Ośwadczam, że mój przewód moczowy ma się świetnie. Klaniam sie nisko.

7. Za posty niezgodne z regulaminem odejmujemy 1 punkt z puli uzytkownika. Sume punktów liczymy wzorem: IQ usera * liczba postów.




Przydatne linki:
www.google.com
www.gry-online.pl
www.zboczone19.com



Lista stałych bywalców:
KRIS_007

Lista osób ostrzeżonych:
[pusta]

Lista osób niemile widzianych:
[pusta]

Lista osób nielubianych:
[pusta]

Lista osób lubianych:
[pusta]

Lista przyjaciół wątku:
[pusta]

Lista metali:
[pusta]

Lista hiphopowców:
[pusta]

Lista technomaniaków:
[pusta]

Lista niezrzeszonych:
[pusta]

Lista osób mająca problemy z oddawaniem moczu:
[pusta]

Lista osób, które nie należą do żadnej innej listy:
[pełna]



Słownik kozackich [trendi] odpowiedzi:

Za to łapioł, rzuć w nią truskawką, w kontowni, itp.




W dzisiejszym wątku proponuje następujące zabawy:



Statystyka 1: ile kliknięć myszką potrzebujecie aby założyć nowy wątek?
Statystyka 2: jaką macie średnią postów?
Statystyka 3: gdzie mieszkacie?

Gra w rymy: dokończ rym - Ale fajny gaj, a ty ...

Lista przebojów1: utwory z gatunku Hip-Hop

Lista przebojów2: utwory z gatunku Techno

Lista przebojów3: utwory z gatunku Metal

Lista przebojów4: muzyka filmowa

Lista przebojów5: muzyka religijna

Lista przebojów6: muzyka popowa

Lista przebojów7: utwory z gatunku dance

Lista przebojów8: inna muzyka

22.11.2005
16:16
smile
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Techniczny UPik [niepotrzebny ale tak wyglada profesjonalnie, no nie?]

22.11.2005
16:42
[3]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

zboczone19 nie działają :(

22.11.2005
16:51
smile
[4]

MATTI....S [ Konsul ]

Gra w rymy: dokończ rym - Ale fajny gaj, a ty nie masz jaj
Do załorzenia wątku potrzebuje: 3-4 kliknięcia myszy :D
Średnia postów: 1,29 (słabo :( )
Mieszkam: W Zarzeczu ,na śmietnisku :D

22.11.2005
20:34
smile
[5]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

No chlopaki - wpisywać się. Ta genialna karczma ustala nowe standardy dla tego forum

22.11.2005
20:40
[6]

piter_b [ Konsul ]

czemu ja nie rozumiem oco chodzi? :|

22.11.2005
20:45
smile
[7]

_zielak_ [ Kolekcjoner Postów ]

Lista stałych bywalców:
KRIS_007
zielak

Lista osób ostrzeżonych:
[pusta]

Lista osób niemile widzianych:
zielak

Lista osób nielubianych:
zielak

Lista osób lubianych:
zielak

Lista przyjaciół wątku:
[pusta]

Lista metali:
zielak

Lista hiphopowców:
zielak

Lista technomaniaków:
zielak

Lista niezrzeszonych:
[pusta]

Lista osób mająca problemy z oddawaniem moczu:
[pusta]

Lista osób, które nie należą do żadnej innej listy:
zielak

Drogi niekwestionowany bydlaku i założycielu tego syfu - KRISie_007. Głosy w mej głowie kazały mi dopisać się do tych list więc zgłaszam się do ciebie z wymuszeniem o usunięcie mnie z tychże. Obiecuje, że jeśli tego nie zrobisz dopadną cię Elo Ziomy, złapioł i zgwałcoł. Z góry nie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Ośwadczam, że mój przewód moczowy ma się świetnie, a głosy ustały. Klaniam sie wysoko i pluję sobie w brodę, zielak.

22.11.2005
22:26
smile
[8]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Ok, specjalnie dla ciebie zielak dodam liste osob niezdecydowanych, na ktora pozwole sobie ciebie wpisac.


Regulamin wątku:

1. Nowy watek tworzymy po 200 postach.
2. Jedyne, niekwestionowane prawo do zakladania nowych wątków z tej serii posiada KRIS_007 [guru tych wątków]
3. Przed opublikowaniem OBOWIĄZKOWO odśwież stronę, może ktoś już napisał idiotycznego posta.
4. Za wprowadzanie chaosu w wątek, użytkownik może być wpisany na listę ostrzeżonych, po 3 ostrzeżeniach trafia na listę niemile widzianych, następnie na listę nielubianych, a później na listę osób, które mają problemy z oddawaniem moczu.
5. Wpis na listy odbywa się po ostrzeżeniach otrzymanych jedynie od KRISa_007 [założyciela wątku i jego niekwestionowanego lidera]
6. Aby zostać usuniętym z list trzeba obowiązkowo przestrzegać regulaminu, zgłosić prośbę o odblokowanie, skierowaną pisemnie do KRISa_007. Wzór:

Drogi niekwestionowany liderze i założycielu karczmy - KRISie_007. Zgłaszam się do ciebie z łaskawą prośbą o usunięcie mnie z list. Obiecuje poprawę i zaluje swoich haniebnych czynów. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Ośwadczam, że mój przewód moczowy ma się świetnie. Klaniam sie nisko.

7. Za posty niezgodne z regulaminem odejmujemy 1 punkt z puli uzytkownika. Sume punktów liczymy wzorem: IQ usera * liczba postów.




Przydatne linki:
www.google.com
www.gry-online.pl
www.zboczone19.com



Lista stałych bywalców:
KRIS_007

Lista osób ostrzeżonych:
[pusta]

Lista osób niemile widzianych:
[pusta]

Lista osób nielubianych:
[pusta]

Lista osób lubianych:
[pusta]

Lista przyjaciół wątku:
[pusta]

Lista osób niezdezydowanych:
zielak

Lista metali:
[pusta]

Lista hiphopowców:
[pusta]

Lista technomaniaków:
[pusta]

Lista niezrzeszonych:
[pusta]

Lista osób mająca problemy z oddawaniem moczu:
[pusta]

Lista osób, które nie należą do żadnej innej listy:
[pełna]



Słownik kozackich [trendi] odpowiedzi:

Za to łapioł, rzuć w nią truskawką, w kontowni, itp.




W dzisiejszym wątku proponuje następujące zabawy:



Statystyka 1: ile kliknięć myszką potrzebujecie aby założyć nowy wątek?
Statystyka 2: jaką macie średnią postów?
Statystyka 3: gdzie mieszkacie?

Gra w rymy: dokończ rym - Ale fajny gaj, a ty ...

Lista przebojów1: utwory z gatunku Hip-Hop

Lista przebojów2: utwory z gatunku Techno

Lista przebojów3: utwory z gatunku Metal

Lista przebojów4: muzyka filmowa

Lista przebojów5: muzyka religijna

Lista przebojów6: muzyka popowa

Lista przebojów7: utwory z gatunku dance

Lista przebojów8: inna muzyka

30.11.2005
17:09
[9]

muflon123 [ ]

czy ta karczma działa?

01.12.2005
19:32
smile
[10]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Oczywiscie, ja tu zawsze jestem

01.12.2005
20:00
[11]

VmacV [ Konsul ]

kozacki technomaniak sie zgłasza, lubie mp3 ale czy za to łapioł ?

01.12.2005
20:02
[12]

VmacV [ Konsul ]

mam tez przebój na ilstę [5] - psalm 2002 (bilet miesięczny)

02.12.2005
00:29
smile
[13]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Tak, za to łapioł!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.