
TiGeReK [ Pretorianin ]
Mam problem z bn w diablo 2
Mam problem z bn w diablo 2:
po dolaczeniu sie co chwilke mnei wywala z gry .. sprawdzalem z netem nci nie mam chodzi bez zarzutow :)
wkurza mnei to bo bym chcial pociupac w moja ulubioan gierke a tu zonk ;/
gram z kumplem na jednym cd-keyu i koncie i u neigo to dziala bez zarzutow a mnei wywala nawet jak go nie ma na kompie ;/ ... ma troszke lepszy sprzet ja mam celerona 1 ghz 256 ram i geforca 2 ... wczesniej mi dzialalo wszystko !! ... pomozcie mi ludzi przeinstalwoalem diablo i nadal sie pieprzy ... moze mielliscie podobne problemy
POMOZY .. .z Gory dzieki

TiGeReK [ Pretorianin ]
sorcia za to pomozy .. nie zauwarzylem ;/
TiGeReK [ Pretorianin ]
up ^^ no gracze battl pomocy ;]
TiGeReK [ Pretorianin ]
up
Xaltorun [ Generaďż˝ ]
a orginal masz?:P

Latarnik_QHR [ Legionista ]
zonk?Jak twoj kumpel gra to ty sie w tym czasie nie mozesz zalogowac!!(chyba)
TiGeReK [ Pretorianin ]
ale on np w diablo nie gra ... teraz go nie ma i mnei i tak wywala ... ;]
matisf [ X ]
TiGeReK -> mozliwe ze macie inne wersje pathow

TiGeReK [ Pretorianin ]
ja mam najnowszy .. patch1.11 b chyab tego mam miec :| ... razem nie gramy tylko albo ja albo on ;] ... chcialbym sobie pograc a tu zonk ;]
a tak O trap sk 12fhr N um

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
to wina bnetu nie twoja :P - niektorym ostatnio gry sie nie pojawiaja serwery sa przeciązone :( )
czasem dziala pieknie a czasem grac sie nie da (ostatnio czekalem chyba z 3 min zanim sprawdzilo wszystko (patche wersje konto itp) :P poprawe zauwazam rano tak do 12 i wieczorem po 23-24 :) ( a przy okazji mniej dzieci na polskim kanale :D) coz wyszedł Wow i D2 jest lekko zaniedbane :P
co do patchy d2 ma autopatchera wiec to nie tego wina :)
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
ech srka za ozywienie starego watku siedze w pracy a przed wyjsciem szukalem watku o d2 i zapomnialem ze szukalo slowa diablo :P