GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z bn w diablo 2

21.11.2005
17:33
smile
[1]

TiGeReK [ Pretorianin ]

Mam problem z bn w diablo 2

Mam problem z bn w diablo 2:
po dolaczeniu sie co chwilke mnei wywala z gry .. sprawdzalem z netem nci nie mam chodzi bez zarzutow :)
wkurza mnei to bo bym chcial pociupac w moja ulubioan gierke a tu zonk ;/
gram z kumplem na jednym cd-keyu i koncie i u neigo to dziala bez zarzutow a mnei wywala nawet jak go nie ma na kompie ;/ ... ma troszke lepszy sprzet ja mam celerona 1 ghz 256 ram i geforca 2 ... wczesniej mi dzialalo wszystko !! ... pomozcie mi ludzi przeinstalwoalem diablo i nadal sie pieprzy ... moze mielliscie podobne problemy

POMOZY .. .z Gory dzieki

21.11.2005
17:33
smile
[2]

TiGeReK [ Pretorianin ]

sorcia za to pomozy .. nie zauwarzylem ;/

21.11.2005
17:46
[3]

TiGeReK [ Pretorianin ]

up ^^ no gracze battl pomocy ;]

21.11.2005
18:29
[4]

TiGeReK [ Pretorianin ]

up

21.11.2005
18:34
[5]

Xaltorun [ Generaďż˝ ]

a orginal masz?:P

21.11.2005
20:40
smile
[6]

Latarnik_QHR [ Legionista ]

zonk?Jak twoj kumpel gra to ty sie w tym czasie nie mozesz zalogowac!!(chyba)

26.11.2005
21:04
[7]

TiGeReK [ Pretorianin ]

ale on np w diablo nie gra ... teraz go nie ma i mnei i tak wywala ... ;]

26.11.2005
21:33
[8]

matisf [ X ]

TiGeReK -> mozliwe ze macie inne wersje pathow

26.11.2005
21:44
smile
[9]

TiGeReK [ Pretorianin ]

ja mam najnowszy .. patch1.11 b chyab tego mam miec :| ... razem nie gramy tylko albo ja albo on ;] ... chcialbym sobie pograc a tu zonk ;]

a tak O trap sk 12fhr N um

03.12.2005
13:29
smile
[10]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

to wina bnetu nie twoja :P - niektorym ostatnio gry sie nie pojawiaja serwery sa przeciązone :( )
czasem dziala pieknie a czasem grac sie nie da (ostatnio czekalem chyba z 3 min zanim sprawdzilo wszystko (patche wersje konto itp) :P poprawe zauwazam rano tak do 12 i wieczorem po 23-24 :) ( a przy okazji mniej dzieci na polskim kanale :D) coz wyszedł Wow i D2 jest lekko zaniedbane :P
co do patchy d2 ma autopatchera wiec to nie tego wina :)

03.12.2005
13:31
[11]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

ech srka za ozywienie starego watku siedze w pracy a przed wyjsciem szukalem watku o d2 i zapomnialem ze szukalo slowa diablo :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.