L@WYER [ Valaraukar ]
WWWAiS przed Andrzejkami, Mikołajkami i całą resztą świętowania/picia ...
Jak w tytule, a co tu dużo mówić. Jak jest - każdy widzi.
Na zdjęciu obok - AVIATOR w wersji shareware-owej ...
BTW - kto nie był jeszcze w kinie - jutro, ok. 17.00 ruszamy do Kinoteki na Gnijącą Pannę Młodą ...
Link do poprzedniego bełkotania:

artaban [ swamp thing ]
Trzymajmy się obowiązującej nomenklatury, panie kolego :) Wicemarszałki i Misiołajki :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Eeeeeeeeeee ... Coś mnię chiba ominęło ... ;D Albo znów byłem zalany, i przegapiłem ...

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Moze an swieta to wypije ale na andrzejki :/

yagienka [ pułapka na Misia ]
Przekleję
Andrzejkowanie u yagienki, 26.11. [sobota], g. 19.00 - w programie między innymi lanie woskiem, pseudointelektualne rozmowy i liczne inne abstrakcje!
1. yagienka [Misio duchowo też]
2. Gwiazd & Kermit
3. Paudyn
4. Shadow +1 (to się jeszcze zobaczy :P)
5. ...
L@WYER: a kto Ci taką fotkę strzelił?;D

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
yagnienka >> ale to u ciebie w domku czy tak wirtualnie ??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Właśnie dziś przekonałęm się, jakim sk*** może być "kolega" z pracy. Cóz, wiem już przynajmniej na kogo uważać...

oksza [ Senator ]
A ja też mogę? Dżem dobry.
yagienka [ pułapka na Misia ]
oooololo: a na co stawiasz?
oksza: wszystko zależy od tego jaki dżem;))
Paudyn: biednyś, takie cóś zawszeć trochę boli...

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Przezylem dzis szok. W metrze chcial mnie nawrac na bigamie amerykanski mormon mowiacy po polsku! Co to sie kurwa dzieje :O

oksza [ Senator ]
Ze szpinakui :) (poważnie, jest taki dżem gdzieś)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ale ogromniasty B-29 :-)

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
yagnienka >> wirtualnie

yagienka [ pułapka na Misia ]
Oksza: https://www.aravindhherbals.com/asp/ProductInfo.asp?id=67 :)))
oooololo: pudło;p))
oksza [ Senator ]
-->> yagienka
food supplement
Tak, to dobrze oddaje charakter zawartości puszki.. ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-21 21:59:48]
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dżem ze szpinaku? Paskudztwo jakieś......
Jutro "Gnijąca panna młoda", a w przyszły czwartek, gdyby ktoś chciał, o 19:40 w Cinema City w Arkadii - "Nieustraszeni bracia Grimm". Dla chętnych możliwe wcześniejsze spotkanie ze mną i Kermitem - w programie asystowanie nam przy obiedzie oraz kupowanie szalika dla Żaby i czapki dla mnie ;))
Oooo, wow, oksza, chcesz z nami andrzejkować? W zeszłym roku prawie wszystkim wyszedł Paudyn, ostrzegam *smiech*! :)
Śnieg dookoła. Zwykle nastraja mnie optymistycznie, nie wiem czemu, ale faktem jest, że od razu poprawia mi humor. Nawet jeśli czuję się dzisiaj nędznie.
Paudi --> nie łamać się, nie denerwować i generalnie - pozwolić, żeby spływało. Podrapałabym Cię na poprawę nastroju, ale wolę dziś unikać wysiłków fizycznych - płatek mi wyskakiwał przez dzień cały i nawet sobie nabiłam przez niego guza o kaloryfer w łazience w pracy, tak mnie zamroczyło. Co samo w sobie jest raczej mało zabawne, ale teraz, jak o tym myślę, coraz bardziej mnie bawi - mogę łaskawie pozwolić Ci, żebyś się z tego powyśmiewał, no niech Ci będzie... ;))
Miłego wieczoru!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-23 23:44:35]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
hmmmm 19:40 powiadacie? ale ustawka czy film wlasciwy?
ja bym sie ew. pisal bo siostra byla i mowila ze film bardoz fajny:)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Nie gnić! WSTAWAĆ!
(32)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
No przecież niesipię....

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ka**a, dzisiaj zamiast 30 minut jechałem do pracy półtorej godziny, co za p*******a masakra, lód na drodze, a syfiarka piaskowa stojąca na przeciwnym pasie radośnie napierdzielała piachem i kamieniami po samochodach obok czyli ogólnie dzień zaczął się zaje*iście :/

L@WYER [ Valaraukar ]
A ja otworzyłem dziś sezon jeżdżenia na rowerze po śniegu ... Było po prostu ZAJEBIŚCIE. Jedyne co mnie nachodzi w ramach refleksji z w/w faktu to konieczność zakupu błotników ...
BTW - jezeli bedzie padało bardziej i bardziej - są jacyś chętni na sanki ;D ?
Andrzejkowanie u yagienki, 26.11. [sobota], godz. 19.00 - w programie między innymi lanie woskiem, pseudointelektualne rozmowy i liczne inne abstrakcje!
1. yagienka [Misio duchowo też]
2. Gwiazd & Kermit
3. Paudyn
4. Shadow +1 (to się jeszcze zobaczy :P)
5. L@WYER
6. ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
W morde...znowu to lanie wosku.
Yans---->mi sie dzis udalo...ale generalnie powort zapowiada mi sie tez dosc dlugi. Ludzie wariuja jak spadnie deszcz albo snieg.

legrooch [ Legend ]
!!!!!!!!!!!ISO!!!!!!!!! dzień 4.....

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
W morde Legrooch odstawil leki.

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> A kiedyś wyglądał na tak dobrze zapowiadającego się człowieka ... Aż zastanawiające, jak można tak upaśc ;> ....
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lair---->nie przesadzajmy...ale leki moglby brac:))
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> no wiesz, subiektywnie patrząc, to cała masa powinna ... Ale mało kto bierze. A co do niektórych - biorą, ale nie tyle leki, co inne prochy i po nich dopiero są zabawni ...
:D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja w końcu muszę pracować w pracy - to oburzające, musiałam przerwać czytanie gazety na całe 20 minut... ;))
W kwestii śniegu - tak, bardzo fajnie, że sobie wczoraj popadał, było miło i uroczo, ale dzisiaj już mógłby sobie pójść.........
A na sanki - czemu nie? W zeszłym roku bawiłam się całkiem nieźle. Niech tylko pojawi się Meghan, to znowu stworzymy iście piekielny duet na dwóch płozach ;)
Iluś --> wpadniesz na (ch)lanie u yagienki? :) No przyyyyyjdź :)
Pzdr, miłego dnia, wracam do ciężkiej pracy... :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-22 11:15:28]

artaban [ swamp thing ]
Filet --> O 19.40 zaczyna się seans.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witka. Kola z pracy jednak trochę ruszyło, bo zaproponował, że przepnie mnie z jednym ze swoich aut, bo wczoraj cała sytuacja trochę glupio wyszła... no cóz, może dam mu szansę rehabilitacji :oP
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Sanki? Ależ owszem...
Sobota u "Ciotki". Nadal niewiem.
Pytanie klientki które mnie dziś powaliło: "Masz żonę?"

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> Tyyy praaacoholikuuu ... Jak Cię znam, to i w sobotę ruszysz pracować ... ;)
Poczytaj sobie, jakie pytania zadają innnym ludziom klienci i klientki ...
K - Klient
H - Helpdesk
H: Pani hasło brzmi małe "a" i duże "V" oraz liczba 7.
K: 7 duże czy małe?
Klient nie może wejść do Internetu
H: Jest Pani pewna, że wpisuje poprawne hasło?
K: Tak oczywiscie, patrzyłam dokładnie na kolegę i wpisuję to samo haslo.
H: Czy byłaby Pani tak miła i powiedziała mi hasło jakie Pani wpisuje?
K: Pięć gwiazdek
H: Jak mogę Pani pomóc?
K: Pierwszy raz piszę e-maila.
H: ok, a w czym tkwi problem??
K: Przy wpisywaniu adresu mojego kolegi. Znalazłam "a" na klawiaturze, ale nie wiem w jaki sposób mam do niego dodać tą śmieszną koncówkę??
K: Halo, tu Klaudia Nowak. Nie mogę wydostać swojej dyskietki z komputera.
H: Czy naciskała Pani na ten guziczek obok wrzutnika dyskietek?
K: Tak, ale to nic nie dało.
H: Ok, zapiszę problem i informatyk skontaktuje sie z Panią ...
K: Ojej, chwilke... Przepraszam bardzo. Wlasnie zauwazyłam moją dyskietkę na biurku. Widocznie w ogóle jej nie wkładałam do komputera.
H: Proszę nacisnąć na "Mój komputer" - jest po lewej stronie ekranu.
K: Po lewej u mnie czy u Pana?
H: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?
K: Halo... nie mogę drukować.
H: Proszę kliknać na Start i ...
K: Nie zaczynaj z tym całym technicznym gównem, nie jestem Billem Gates'em
Wiadomość nagrana na automatycznej sekretarce Helpdesk:
"Halo, tu Ewa Jansen. Nie mogę drukować. Za każdym razem, jak klikam na drukarkę w Wordzie, otrzymuję komunikat: "Drukarki nie znaleziono". To niemożliwe, drukarka stoi na biurku od razu obok komputera, ja widzę ją doskonale a komputer jej nie widzi??
K: Dzień dobry, moja drukarka nie drukuje koloru czerwonego.
H: Czy ma Pani kolorową drukarkę?
K: Aha..., przepraszam i dziekuję.
H: No dobrze a co widzi Pani w tej chwili na ekranie.
K: Zdjęcie pluszowego misia, które przesłał mi mój chłopak.
H: Teraz proszę nacisnąć F8
K: Nic się nie dzieje...
H: Co dokładnie Pani zrobiła??
K: Nacisnęłam 8 razy klawisz "f" i nic się nie dzieje...
K: Moja klawiatura nie działa.
H: Jest Pani pewna, ze jest podłączona i zainstalowana?
K: Nie wiem, bo nie mogę spojrzeć na tył komputera, czy wtyczka jest tam wetknięta.
H: Proszę zatem wziać klawiaturę w ręce i odejść od komputera kilka kroków.
K: OK.
H: Czy mogła Pani odejść od komputera?
K: Tak.
H: To znaczy, że klawiatura jest niepodłączona. A może jest jeszcze jedna klawiatura w pobliżu komputera?
K: Tak, leży jeszcze jedna. Oho, ta działa ...
H: Przepraszam a jakiego programu antywirusowego Pani używa?
K: Netscape.
H: Niestety to nie jest program antywirusowy.
K: Tak, tak przepraszam, miałam na myśli Internet Explorer ...
K: Mam nadzieję, że mi Pan pomoże. Kolega wgrał mi świetny wygaszacz ekranu, niestety za każdym poruszeniem myszki on znika ....

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Jka pudło to pudło :) Ja nie moge bym wpadła :D za daleko mnieszkasz :] :P
oooololo [ d0b3rmAn!? ]
ojej co co ja napisałem <lol2> SORKa
Ja nei moge bo bym wpadł ale za daleko mieszkam :P

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
hmmm postaram sie wpasc najwyzej wyjde wczesniej z angielskiego;P

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ten kawałek rządzi:
H: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?
K: Halo... nie mogę drukować.
H: Proszę kliknać na Start i ...
K: Nie zaczynaj z tym całym technicznym gównem, nie jestem Billem Gates'em

artaban [ swamp thing ]
Filet --> Się właśnie okazało, że z kina w tym tygodniu nici, więc twój angielski nie ucierpi. Ale za tydzień się pewnie wybierzemy.

legrooch [ Legend ]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wygraliśmy przetarg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A więc jednak coś wyżej istneije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Oby to poprawiło humor prezesowi przed jutrzejszym audytem :/
Ale może nie będzie źle :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Z kina nici Eeeeee... lipa, to idę się bawić gdzie indziej.

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pochwalę się - mam temat pracy licencjackiej i promotora. "Atrakcyjność turystyczna północnowschodniej Brazylii". Fascynujące, nieprawdaż? :D

artaban [ swamp thing ]
Shadow --> Za symboliczną opłatą mogę pojechać i zebrać Ci materiał do badań :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Kermit-->hehe, dzięki :) A na poważnie - to wziąłem sobie ten temat, bo i tak ze znajomymi planujemy mniej więcej dwumiesięczny wyjazd do Brazylii. na razie mamy tylko jeden mały problem - brakuje sponsora :P Ale jesteśmy dobrej myśli, może jakiegoś znajdziemy (wszelkie datki chetnie przyjmiemy, jakby ktoś miał dojścia np do szefa departamentu finansowego tudzież promocji w jakiejś wielkiej korporacji, to też poproszę o namiary :P).

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
1 Pażdzierze Paudi Philips 499
2 Szuwary Kermitto Metro 463
3 Tiste Andii Anomander Rake Philips 461
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 454
5 F.C Melinairos ilek Philips 427
6 Bajorro Kermitto Philips 421
7 BakuSklad Baku Philips 389
8 Sardaukars Paudee Philips 366

artaban [ swamp thing ]
Paudi --> Nic, ale to nic na tym świecie nie zmusi mnie do wstawienia Włodario do składu :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermitto :::> Twoja stara... znaczy się, Twoja strata ;o)
PS. Dudka wpisał się na listę strzelców, więc mój dorobek jeszcze się powiększy ;oP

artaban [ swamp thing ]
Z właściwym sobie lenistwem zapytam tutaj: jak jest rozliczany dzisiejszy mecz?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pojęcia nie mam... jedynie wiem, że powinienem odbierać to co moje, za Dudkę ;oP

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> Miałeś Dudkę wystawionego w 4 kolejce ? Damn, damn, damn !!! Niestety widzę, że moje 2 nie obstawiane kolejki w październiku nie dadzą juz się nadgonić, damn, damn, damn !!!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W 4 kolejce? Tego niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć :>
PS. Nie dramatyzuj, przez 3 albo 4 kolejki grałem z połową niegrającego składu i musiałem robić przemeblowanie ;oP
PPS. Już sprawdziłem. Dudki nie miałem jedynie w pierwszej kolejce :oD
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-22 22:14:20]

yagienka [ pułapka na Misia ]
O przełożyliscie kino...no to mnie z pewnym pruderyjnym młodzieńcem tknęło i do Truchła Panny Młodej dołożyłśmy Bajeczki Braci G. - to ostatnie z kropką w pełni oddaje jakość tego filmu;p))

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Żaba- hmmm ciekawa opcja za tydzien w czwartek mam zebranie moze wtedy sie wybierzemy?:P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Filet: rozumiem, że w kinie rodziciele Cię ścigac nie bedą?:D

artaban [ swamp thing ]
yagienko --> No przecież kultura wymaga wyłączenia komórki na sali :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zostawi wibrację...

artaban [ swamp thing ]
Ale wtedy będzie się nerwowo wiercił przez większą część filmu...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi & Filet - kino przeszło na przyszły czwartek [1.12.], najlepiej zarezerwujcie sobie od razu ten termin na wyjście.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Spoko, się go wyprosi, co by hałasu nie robił, to siłą rzeczy włączy telefon. Nie ma, jak rodzicielski spryt.
Blondie :::> Ja tam nie wiem, o której jutro z roboty wyjdę, a co dopiero w przyszły czwartek :oD
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-22 22:49:48]

yagienka [ pułapka na Misia ]
No cóż na tym filmie to nieuniknione, ale i tak uważąm, że powinniście się sami przekonać, nie wiem, czy jednak relacje z wywiadowki nie będą lepsze...ups...właśnie mi się przypomniało, że miałam nie zdradzać opinni na temat tego wiekopomnego dzieła, ale zapijam je Martini Dry i włączyla mi się opcja prawdomówności;)

artaban [ swamp thing ]
Paudi --> A pod kinem już będą czekać? :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-22 22:51:21]
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermit ::::> Jesli ma w tej komórze GPS i go namierzą, czemu nie? W końcu to bardzo troskliwi staruszkowie ;oP
Spadam do wyra, jutro od rana znów ciężka praca :o)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Dziennikarz przeprowadza wywiad ze starym góralem, pięciokrotnym wdowcem: - A swoją drogą, to zastanawiające, że pochował pan już pięć żon.
Góral: - A co tu się zastanawiać? Po prostu szczęście od Boga i tyle.
Ps. POBUDKA!!!

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Kto sie tam simniał z Wisły ???
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
Przecież nie śpię...
-->oooololo
Nie chodzi o Wisłę ale o Kraków. Przecież to wątek z TWPH. :->

L@WYER [ Valaraukar ]
Yagienka --> zepsułaś pointę ;) , nie bedziemy już mieli tak świetnej zabawy ... Aczkolwiek z drugiej strony - de gustibus non disputandum est, więc niektórym może się spodobać ....
oooololo --> niektórzy o zjawisku o nazwie "polski futbol" zwykli wyrażać się z politowaniem (delikatnie mówiąc). Sama nazwa Ekstraklasa sprawia, że jestem się w stanie popłakać ze śmiechu. Moją opinię o poszczególnych drużynach przemilczę ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ooololo---->co sie odwlecze...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer->Juz się nie mówi Ekstraklasa tylko Oranżeria :P
A w ten przyszły czwartek to jak rozumiem idziemy na Braci Grimm?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Yagienka ====> A mnie BRACIA GRIMM (jako film of course) bardzo się podobali i to na trzeźwo ;)
oooololo ====> Pogadamy, po najbliższym weekendzie ;)
MaLLy(R) ====> Właśnie, dziwne, że to wstrętne, obrzydliwe i parszywe TWPH jeszcze nie wymiotło stąd oooololo ? ;)
ILEK ====> Dobrze gadasz ;)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Yans---->bedac realista bralbym remis w ciemno...ale w tym meczu napewno nie bedzie remisu:)) Oby nasi sie spisali...

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> dobre sobie, hiehiehiehie ... Czasami przypomina toto jedno wielkie ZOO ... O tym co przypomina PZPN, to już w ogóle szkoda gadać ...

artaban [ swamp thing ]
Shadow --> Tak, tak, za tydzień :) My, jak niewierne Tomasze - musimy zobaczyć, żeby uwierzyć, że Terry Gilliam miałby zrobić chałę :)
W kwestii TWPH przez grzeczność i skromność się nie wypowiem :)
edit i PS. A Jaga za rok i tak będzie mistrzem :) Potem Europa, puchary i świat u korków :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-23 10:54:57]

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> ale nikt nie twierdzi, że to chała - ot, po prostu pamiętając Przygody barona
Münchhausena spodziewałem się więcej. Nie było tragiczne, aktorzy na w miarę na poziomie, efekty w normie ;> ale imho Corpse bride było lepsze.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ufff.. jestem wypoczęty i syty, po przerwie można znów zabrać się do pracy.

L@WYER [ Valaraukar ]
Do tej pory nie wiem - śmiać się czy płakać ...

artaban [ swamp thing ]
L@wyer --> Tego typu insynuacjom mówimy stanowcze: eeeetam :) Porządna strona o metalu znajduje się tu:

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermit :::> To fotostory z jakiegoś konkursu na rżnięcie głupa...?

artaban [ swamp thing ]
Paudi --> Jak już zapewne zauważyłeś, najpiękniejsze w tych zdjęciach jest to, że są autentyczne i zatwierdzone przez zespoły :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> no ładnie, ze śmiechu oplułem monitor, a dodatkowo pół pokoju patrzyło na mnie poważnie zaniepokojonym wzrokiem ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
-->artaban
Nie ma to jak poczucie humoru.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermit :::> Taaaa.... Immortal woła chyba "Unleash Hell!!!", tudzież robi właśnie "deamon summoning"....

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Yans >>oj pogadamy :D
L@WYER >>> <lol2> buhah

yagienka [ pułapka na Misia ]
Yans: ależ ja takoż Braci Grimm oglądałam na trzeźwo, dodatkowo dla wzmocnienia odbioru zapijając herbatką pomarańczowo-cynamonową, Martini zostało użyte dopiero po i to w ilosciach śladowych;pp
Kermit: jak miałam jakieś 10 lat biegałam w koszulce Kiss z malunkami na twarzy wykonanmi za pomocą kremu nivea i błękitnego kremowego cienia do oczu mamusi, ale na szczęście mi przeszło:))

artaban [ swamp thing ]
yagienko --> Tam zaraz "na szczęście"... :) WWWAiS wzbogaciłby się o maskotkę :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
Kermit: wiesz cienie nie te co dawniej;)
Ps. 1/2 butelki Martini za mną, a chandra wciąż ze mną;p

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->yagienka
Nie płacz, może na mikołajki dostaniecz Misia. :P
(możliwe że pluszowego... ale kto wie...)

yagienka [ pułapka na Misia ]
MaLLy: nie płaczę, nie jestem w nastroju, raczej bym coś zaszlachtowała, jeno się nic się dzisiaj pod rączki nie napatoczyło...a z inej beczki, to ktora twoja połowa objawi się na andrzejkach, czy może jednak obie przykuśtykają?;p))
***
Porucznik Rżewski dowiedział się, iż aby poznać dziewczynę, trzeba do niej swobodnie podejść, porozmawiać o pogodzie i przedstawić się. Pewnego razu spotkał śliczną dziewczynę spacerującą z pudelkiem. Podszedł więc, z całej siły kopnął pieska i rzekł:
- Nisko leci. Chyba na deszcz... Nawiasem mówiąc, niech pani pozwoli się przedstawić: Porucznik Rżewski jestem!

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ile ze mnie sie pojawi to nie wiem...
możliwe że od 0-200%
(a co? teskisz za moja parszywą mordą?)

yagienka [ pułapka na Misia ]
200%??? przyniesiesz laptopa;D

artaban [ swamp thing ]
Prędzej pendrive'a :)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
To w takim razie może być 300...
yagienka [ pułapka na Misia ]
No coż, chyba się fajna imprezka zapowada;) i w tym roku wszystkim wyjdą woskowe nosniki pamięci;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Miałam bardzo sprecyzowane plany na dzisiaj: koniec roboty o 14, do domu - i pod kołdrę. SPAĆ. Odsypiać te otępiające poranki, otumaniające początki dnia, kiedy ledwo patrzę na oczy i kołyszę się tępo w rytm stukotu tramwajowych kół w drodze do roboty, a potem z równie nieprzytomnym wyrazem twarzy próbuję rozpaczliwie znaleźć punkt zaczepienia w zimnej i lepkiej rzeczywistości, pochłaniając przy tym hektolitry cafe au lait. Otulić się kołdrą, schować głowę pod trzy poduszki, owinąć wiecznie zmarznięte stopy kocem, nie wstawać po nic do czasu, aż leniwie otworzę jedno oko i ostrożnie wysunę je z powrotem na świat...
...i co?
I DUPA!
Wyszłam z roboty i od razu dostałam cynk, że trzeba do następnej, aaargh!
Tym sposobem jedyne wolne popołudnie przepadło, a ja - znowu niewyspana, przewiana i umęczona - przepracowałam ok. 12 h [9-21], co mnie bynajmniej nie nastraja pozytywnie do świata. Ojjjjjj nieeeeee ;>
Ale generalnie - humor ok, bo [pomijając zmęczenie] nie jest źle. Chociaż mój stosunek do świata i społeczeństwa najlepiej chyba oddaje obrazek obok ;)
Teraz żuję powoli kanapkę ze śledziem [ależ wyrafinowane żarcie, hehe], słucham w kółko jednego kawałka Nicka Cave'a [nie wiem czemu, ale jako jedyny dziś mnie nie drażni] i myślę o wszystkim tym, co muszę dzisiaj i jutro zrobić. Czasu na to czasem nie starcza :) Na obowiązki, znaczy się, nie na myślenie ;)
No nic, może wyśpię się w sobotę - o ile planowana w piątek impreza w pracy nie przeciągnie się ponad miarę ;))
Miłego wieczoru!
[edit]
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, czyli uzupełnienie linka, który dał Kermit - kolejne zestawienie w podobnym duchu, czyli "(The other) top 10 most ridiculous black metal pics of all time" 2005: https://ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal2.html
btw: tekst "Since when did Satan have his own ice hockey team?" z pierwszego linka do dzisiaj jest jednym z klasycznych haseł, którymi przerzucam się m.in. z Kermitem i Myszą :)
[edit2]
A ci, którzy nie widzieli, powinni obadać galerie na stronie Full Moon Productions, też bywa nieźle.
Spać.
Off.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-24 00:17:40]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Zimno, ciemno i do pracy (nie)daleko...WSTAWANKO!!!
(30)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
nie śpię....
(wykompany, ogolony, czas zatruwać życie userom)

yagienka [ pułapka na Misia ]
MaLLy: wykompany, ogolony....ho ho...kto by pomyśliał, co takie jedno (nie)winne pytanie może zdziałać, powodzenia;)))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->yagienka
O co ci chodzi? To moja codzienna procedura.
wsatć-->kibel-->łazienka-->kuchnia-->komp-->pies-->praca....

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> powyższy opis wskazuje na to iżeś jest prostym i nieskomplikowanym człekiem, niezdolnym do złośliwości etc. :D - można się nieźle nabrać ...
Rany, jakim wariatem trzeba być, żeby przy takiej zimnicy na rowerze zaiwaniać ?!?

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
powyższy opis wskazuje... - trzeba dbać o pozory.
Rany, jakim wariatem trzeba być, żeby przy takiej zimnicy na rowerze zaiwaniać ?!?
Od razu wariatem... Wystarczy być tobą...

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> Od razu wariatem... Wystarczy być tobą... - kurrrde ... wydało się, że zamiast "wariat" można powiedzieć "L@WYER" ... ;)
Miałem napisać ta wczoraj, ale skleroza nie choroba - Yagience dźwiękuję wielce za przyniesienie KotOR-a. W końcu mogłem sobie pograć w to, na co miałem fazę od ładnych paru dni ...

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Ok ja sie postaram w czwartek pojsc:) akurat wtedy mam zebranie wiec po co w domu siedziec?:P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zimno. Mokro. Ślisko. Brrr, niefajnie. Dobrze, że już w domu... chociaż to wszystko przez to, że kompletnie, ale to KOMPLETNIE wywaliły mi się plany na dzisiejsze popołudnie. Może zadośćuczynienie od losu za wczoraj? ;)
Zastanawiam się nad zrealizowaniem pierwotnego planu, czyli pójściem spać - to by mi chyba dobrze zrobiło... inna sprawa, że wylegiwanie się zawsze mi dobrze robi ;))
Miłego dnia!
ps. kolejna opowiastka z cyklu "Gwiazd geniuszem": przyczepiłam sobie do soczewki kłąb czarnej wełny z szalika i za nic nie mogłam się go pozbyć, więc nitki powiewały mi spod rzęs w drodze do domu ;))

yagienka [ pułapka na Misia ]
A ja mam Nowe Przygody Mikołajka...trala la la...oraz Perły Kina wraz z Erykiem Wikingiem i III część HarregoP.
MaLLy: może być, że standardowa, może być, że procedura, w końcu przezorny zawsze ubezpieczony;p)
L@wyer: drobiazg;)
W.Sz. Reszta: dopisywać się na Jędrzejki!!!
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
jako że przeżyłem dzień dzisiejszy...
Andrzejkowanie u yagienki, 26.11. [sobota], godz. 19.00 - w programie między innymi lanie woskiem, pseudointelektualne rozmowy i liczne inne abstrakcje!
1. yagienka [Misio duchowo też]
2. Gwiazd & Kermit
3. Paudyn
4. Shadow +1 (to się jeszcze zobaczy :P)
5. L@WYER
6. MaLLy
7...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ale jestem ostatnio zalatany... Nawet czasu na przejrzenie forum nie mam. Nic ciekawego do napisania w sumie też nie mam, więc zamilknę lepiej :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiadomość na satelicie od kierowcy:
SKRECAJAC NA KRZYZOWCE Z LEWEGO PASA WLEWO WJEZDZALEM NA LEWA STRONE PASA.NAPRAWYM BYL SZTAL.KOBIETA JADACA ZA MNAMULTIPLA NA KRZYZOWCE CHCIALA MNIEWYPRZEDZIC Z LEWEJ STRONY ALE NIE DALEM SIE.W TEN SPOSOBNACZEPA NADCHODZAC PRZYGNIOTLA JA DOLEWEGO KRAWEZNIKA.W NACZEPIE NIC SIENIE STALO.W MULTIPLI CALA PRAWA STRONAPOGNIECIONA EWIDETNA WINAKOBIETY.TRZEBA DAC JEJ HULAJNOGE A NIEAUTO
WIKIEL
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-24 19:58:35]

artaban [ swamp thing ]
Mistrz :) Zastanawiam się, jakimi kwalifikacjami trzeba się odznaczać, żeby zostać kierowcą Big Volume'a :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Akurat to jest nasz kierowca, czyli Mega, nie zaś zestaw, zwany również Big (High) Volume.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
WSTAWANKO!

legrooch [ Legend ]
Opierdalanko! :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Ależ piękna i miła mej wątrobie pogoda za oknem. Dziś dałem sobie spokój z jazdą na rowerze i oglądałem korki samochodowe z okien tramwaju. Jakież to miłe uczucie ...
Hiehiehie...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Zapierdalanko :/
Żona do męża:
- Wiesz, dzis jak przechodziłam w przedpokoju to zegar spadł tuz za mną...
Mąż:
- Zawsze sie kurwa spóźniał...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->tak mi się przypomniało - jeśli jest szansa, to możesz mi przynieść "Kaznodzieję" na andrzejkowanie u Yagienki?
I uwaga warta zapamietania - jak masz do wcześnie iść spać i sie wyspać, to nie zaczynaj dobrej książki...

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> to ja się Ciebie przy okazji ;D zapytam, czy istnieje szansa, że przyniesiesz PEWIEM film? Bo istnieje duuuże prawdopodobieństwo, że ja przyniosę Ci PEWNE płyty od Hayabusy ...

artaban [ swamp thing ]
L@wyer --> Duża szansa istnieje, że przyniosę Ci PEWNĄ książkę :)

legrooch [ Legend ]
Yans ==> DObre :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->wersja DVD pasuje? Innej nie dam rady zrobić, bo czas jest dobrem cennym i rzadkim.

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> wielcem dźwięczny Waszmości za pamięć, z którą ja mam ostatnio (jak widzę) problemy.
Shadow --> jest to poświęcenie, na które jestem gotow ;D ...
Nie wiem, czy to tylko u mnie występuje ten objaw chorobowy - patrząc za okno, zaczynam odczuwać straszliwą potrzebę spożycia browaru. Najlepiej grzańca ;D ...
legrooch [ Legend ]
Zaczyna być czuć święta. Gdyby nie ten jebucki wiatr byłoby ekstra!
Zobaczymy, jakie wypadki dziś będzie można zobaczyć.
I nigdzie nie widać hasła "Zima zaskoczyła drogowców" :O

artaban [ swamp thing ]
Może drogowcy jeszcze zimy nie zauważyli? Zresztą, od jutra ma być cieplej, więc ten śnieg to zapewne podpucha.

legrooch [ Legend ]
Kermit ==> Czyli jutro ich zaskoczy? :)

artaban [ swamp thing ]
Myślę, że się czai, źeby w najmniej spodziewanym momencie wyskoczyć zza krzaków i kopnąć ich w bagażnik :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja patrząc przez okno dochodzę do innego wniosku: Pora rozpoczęcia sezonu saneczkarskiego jest bliska :D
W sumie to piwa też bym sie napił - ale to dopiero wieczorem.
L@wyer-->e takim rtazie już wkładam do plecaka, jak nigdzie nie zgubię, to będziesz miał "Mroczne Widmo" w sobotę wieczór.

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> mmmmmm... sezon saneczkarski ... <obłąkańczy uśmiech od ucha do ucha>
Ja płytki wrzucę do plecaka jak tylko dowlokę (dowlekę?) się do chałupy - koło 14tej z kawałkiem.
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
dżagenko ---> infośmy otrzymaliśmy, jak Bóg da i Partia pozwoli się pojawimy. Urodziny siostrzenicy mogą popsuć lub opóźnić plany, ale będę Gacha namawiać zwłaszcza, że mamy długi do spłacenia :)
A teraz z zupełnie innej beczki
Stirlitz karmił ukradkiem biedne niemieckie dzieci.
Od ukradka dzieci puchły i umierały.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Meghan: cieszę się niezmiernie;))
W.Sz. Reszta:proszę na jutro ustalić dokładną datę i godzinę narodzin*, w ramach modnej ostatnio dyskusji nad polityką prorodzinną pobawimy się w małych astrologów;))
*swoją rzecz jasna
Obok niepodważalny dowód na istnienie efektu cieplarnianego!!!
A teraz idę odsmażać pierogi...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Rzecz pierwsza i najważniejsza: nie wiem, na którą jutro dotrę na spotkanie, bo od rana [czyli od 9:00] wykonuję robotę dodatkową, czyli korektę przeraźliwie wielkiego tekstu. Teoretycznie zapowiedziałam, że chcę wyjść około 19, ale wiecie, jak to z pracą bywa.
No ale postaram się dotrzeć tak czy inaczej. Inna sprawa, że proszę o wyrozumiałość, jeśli będę nad wyraz wymięta i nieprzytomna - po kilkunastu godzinach siedzenia przed kompem pewnie nie będę przypominała okazu świeżości ;)
W kwestii ogłoszeń parafialnych i takich tam różnych:
Shadow --> ja się już zgubiłam w tym, co czytałeś, a czego nie - o który konkretnie odcinek Ci chodzi? O ostatni, czyli "Na południe" czy poprzedni - "Krew i whisky" o Cassidym?
Z saneczkami zaczekajmy, aż spadnie więcej śniegu. A wtedy... górko*, drżyj, nadchodzimy! :>
*bo rozumiem, że jeździmy tam, gdzie w zeszłym roku? [i do kogo się potem ładujemy, do Shadowa? :>]
Popijam kakao i jestem nieco zmęczona, a na myśl o jutrze już mi brakuje sił... ale twarda będę, a co :))
Miłego wieczoru!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jutro od 14 piję. Ciekawe w jakim stanie dotrę na spotkanie :oD

yagienka [ pułapka na Misia ]
No ładnie jeszcze ŚPIĄ...pfff
Paudyn: nie ważne w jakim, ważnie żebyś był w stanie dotrzeć;))
A w linku...urrrrrocza, nieprawdaż?

L@WYER [ Valaraukar ]
Śliczniutka aż do obrzydzenia, nie ma co ...
Na imprezę ja się wstępnie zapowiadam na kilka minut po 19tej. Czy mam wziąć z sobą jakieś świeczki do stopienia?
Co do górki - no cóż, zeszłoroczne miejsce jest niezłe, tyle, że zapowiadam publicznie - nie będę zjeżdżał jako pierwszy ;D ! Rozsądek to cholernie ważna rzecz ;D, zobaczymy kto będzie na tyle nierozsądny, żeby pojechać pierwszym (jak znam życie, to i tak padnie na mnie, ale powykręcać się warto spróbować - może się kogoś wrobi).

yagienka [ pułapka na Misia ]
L@WYER: możesz przynieść <chwila przerwy na analizę zaopatrzenia w źródła wosku/parafiny>przynieś;))

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka - przyjąłem do wiadomości, teraz pozostaje mi poszukać świeczek po powrocie do domu. Mam nadzieję, że nie będę musiał ich ze świecą szukać ;D ...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Kilka się ostało z poprzedniej polewki, ale nie wiem czy to nie będzie mało, w końcu faktycznie wszystkim wyjdą nośniki pamięci;p)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taką pościel muszę sobie sprawić.
L@WYER [ Valaraukar ]
Taki nośnik to mógłby się przydać... Zwłaszcza przy objawach sklerozy na ten przykład ;D.
W sumie nie ma to jak dobra wróżba.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: a nie kręci Cie bardziej ta w Żwirki i Muchomorki?;))

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
yagienka ---> superowa ta pościel, Makowa Panienka też jest fajna, Wodnik Szuwarek też :) Szkoda, że polscy producenci takich nie robią, chętnie bym sobie taką z kotem Filemonem sprawiła :)
P.S. Jaki jest dzisiejszy niezbędnik imprezowicza? Świeczki przyniesie Lawyer, klucz z dziurką pewnie posiadasz, buty każdy będzie miał ze sobą... :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Meghan: zabytkowej dziurki nie posiadam, więc niech ktoś przyniesie jakiś stary klucz, byle nie francuski;))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Neee... krtek roxxx :oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-26 14:17:41]
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Z wosku wyszła mi świnia na krótkich nóżkach. Czyli chyba nawet wiem kto. A że to bardzo bliski mi człowiek - to się cieszę, nawet jeśli nie wiem do końca, co to oznacza.
Przy okazji odbyło się losowanie mikołajkowe, mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z wyników.
Pozdrawiam w sposób nad wyraz wymęczony, jestem zarobiona i ogólnie zajeżdzona, gdyby nie to, że nie mogę zasnąć, to pewnie bym nawet nie pisała :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-27 01:44:49]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Obiecana kompilacja z Bestem w roli głównej. Obejrzyjcie, a dowiecie się, dlaczego przepowiadano mu znacznie wspanialsze osiągnięcia, niż w swoim czasie Pelemu i Maradonie. Gdyby nie alkohol, dwaj południowoamerykańcy mogliby co najwyżej powalczyć o miano drugiego piłkarza wszechczasów, bo to Best byłby na podium.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Za pierwswzym razem rozdeptany meteoryt, za drugim czarownica na miotle, lub ptaszek....czyli ogólnie jakaś kotastrofa;p)) A tak, to całkiem miło i sympatycznie, tylko na przyszłość mam prośbę o nie paćkanie woskiem KANAPY!!! Dziękuję;))
Ps. Kto pozostawił wydarte Y z mojej karteczki?;p)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
-->L@WYER
Nie wiem co było w tym Martini ale jak sie dziś obudziłem poczułem taką lekkość na duszy...
Wróciłem do swojego strego JA.
Znów mam wszystko w...
DZIĘKI

yagienka [ pułapka na Misia ]
MaLLy: troszeczke zimnej krwi Ci nie zaszkodzi, ale keep trying - ja tam trzymam kciuki;))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
Jak napisałem wcześniej... Wróciłem do starego siebie...
Znów jestem zimnokrwistym suk.....
Krótko mówiąc w pracy czeka mnie niezły ubaw...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn-->po obejrzeniu filmiku nasuwa się jedno słowo: KLASA!
A mi wyszła, w zależności od patrzącego, Brazylia, świnka albo rozdeptany Chtulhu :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> Zauważ, że przy żadnej kosie w polu karnym nie padł na glebę. Walczył dalej i pakował piłkę do siatki. Prawdziwy piłkarz-walczak, nie jakaś panienka cipcia Inzaghi ;o)
Mally :::> Z postów wnioskuję, że dopadł Cię Syndrom Paudyna ze studiów, czyli próba złagodzenia charakteru w celach zdobycznych. Jesli tak, to nie ma to najmniejszego sensu. Odrobina chamstwa w kontaktach damsko męskich nie tylko nie zaszkodzi, ale wręcz pomoże, o czym mam okazję coraz częsciej się przekonać ;oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-27 16:54:41]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Syndrom Paudyna :DD
Ps. kto przyniosł i zostawił skrobaczkę do sera??
yagienka [ pułapka na Misia ]
Przypomniało mi się:)
Paudyn: w Media Markt jest Mezzanine za ok. 32 zeta!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Tak, tak. Paudyn też był kiedyś młody i głupi ;>
PS. Oczywiście, że ja, oddawać!!!!
PPS. Jak tylko wpłynie mi pensja, lecę do MM :>

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
Syndrom Paudyna...
Tak, tak. Paudyn też był kiedyś młody i głupi
Jak będziesz w moim wieku to pogadamy...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: a nagroda za znaleźne oraz umycie?;)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mally ::> Może nie bede, wypadki chodzą po ludziach ;>
yagna :::> Wyniosłem smieci z dużego pokoju ;oPP Nawet nikt mnie nie musiał prosić :o))))
PS. Mam już wstępną konfigurację swojego nowego kompa:
Płyta: DFI LanParty UT nF4 Ultra-D
Procek: AMD Opteron 144
Pamięci: Corsair VS DDR 2x512MB 400MHz CL 2.5
Grafa: Radeon X800GTO2
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-27 21:13:03]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: no coż.....khym....ba....wzruszyłam się;p

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudi ====> Na ile kasowo szacujesz to zestawienie kompa ?

yagienka [ pułapka na Misia ]
Yans: a czemu Cię na laniu nie było, hę?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
do czego to doszlo, zebyscie juz razem lali :P

Yans [ Więzień Wieczności ]
Yagienko ====> Uprzejmie upraszam się o wybaczenia ale wczoraj wieczorem byliśmy w Badowie Górnym na premierze przedstawienia "Architekt i Cesarz Asyrii", w którym gra Kasi brat, także siła wyższa ;) Ale muszę powiedzieć, że przedstawienie świetne, a do tego "poobracaliśmy" się w sferach artystyczno-gastronomiczno-folwarkowych ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Sasanka: the power of integracja;))
Yans: fakt u nas brakowało folwarku...postaramy się to nadrobić następną razą;))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka ::::> Płaczę wraz z Tobą ;o)
Yans :::> Z coolerkiem na procka 2500-2600. Mam nadzieje, że po Nowym Roku wyjdzie mnie to jeszcze mniej.
PS. fakt u nas brakowało folwarku
Jak tak, jak nie? Jedna żaba i kilka świń z wosku było ;oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-27 21:58:28]
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: ale czworaków nie było;)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Yagienka ====> Folwarkowo było naprawdę na maxa, aż szczęka opadała ;) Dam cynk, jak przedstawieni będzie grane w Wawie, to sami ocenicie ;)
Paudi ====> Ja też przymierzam się do wymiany mojego zdechlaka ale właśnie dopiero po Nowym Roku. Liczę, że ceny po NR trochę spadną. A ta płyta, to z PCI ?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Płyta: https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16985
Procek: https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8278
Pamięci: https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=21979
Grafika: https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22709
Na ceny nie patrz, bo komputronik nie dość, że ich nie uaktualnia, to jeszcze proc jest tu akurat na gniazdo 940, czyli znacznie drożysz niż na 939.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
kilka świń z wosku było - komu jeszcze, poza mną, wyszła świnia?
Nie Shadowowi na pewno, bo miał rozdeptanego Cthulhu. I nie Lawyerowi, bo mu wyszedł zarodek ;))
btw: gdzie misiołajkujemy, u Misiostwa czy w innym miejscu? Bo jakoś nie pamiętam żadnych ustaleń w tej kwestii.
Pzdr.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Jeśli nie musicie (nie) WSTAWAJCIE;p
Lokalizacja Misiołajek? - sama bym chciała wiedzieć;p)))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ja jak zwykle nie śpię...
-->Paudyn
Paudyn jak juz kupujesz coś sensownago to kup grafike która sprzętowo obsługuje dx9c i shadery 3.0... Zamiast tego "wypasoinego"... STAROCIA.
(GF 6600 i wyżej, albo Radka z rodziny 11XXX)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Mikołakowanie miałoby być w sobotę, tak? Przeprowadzę dochodzenie w kwestii dziadków i dam znać w najbliższym czasie.
Gwiazd-->Mnie wyszla świnia, a przynajmniej ja to widziałem. Inni też to sugerowali, ale zmieniali zdanie pod wpływem zaborczości pewnej osoby, która jako jedyna chciała mieć świnię...

L@WYER [ Valaraukar ]
Nie będę wspominał, co mi wyszło przy drugim laniu wosku... ;>
MaLLy(R) --> zawsze powtarzałem, że dobry alkohol potrafi zdziałac dużo dobrego.
Bo po takim na ten przykład piwie, to TAAAKIE głupoty zdażało mi się wyrabiać, że aż mi by było wstyd publicznie to wspominać ...
A z drugiej strony osobą, którą mogę z czystym sumieniem oskarżyć o spowodowanie (pośrednie, ale zawsze) zakupu rzeczonego Martini jest tylko i wyłącznie Yagienka.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Nie gadaj trochę ci z tym Martini pomogłem...

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> użyte przez Ciebie sformułowanie trochę oddaje istotę rzeczy w sposób wręcz idealny i trafny ;P ...
Na następną imprezę to chyba sam taka flaszeczkę zanabędę ...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mally :::> Zależy mi na "podstawie", kartę wypasioną sobie na razie odpuszczam, bo chcę jeszzce kupić cyfrowkę, więc muszę się jakoś wyrobić w funduszach :oP
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
to kup gf 6600 albo 6600 GT...
nie są drogie a mają vertexy 3.0

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mally ::> Pytanie, co mi to da w praktyce?
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Jakość obrazu (wierz mi to widać) i obsługę nowych Engine'ów...

Yans [ Więzień Wieczności ]
MaLLy, Paudyn ====> A jak to jest z przesiadką na taką nową płytę główną PCI ? Trzeba wszystko kompletnie wymieniać włącznie z HD, CD, DVD itd ? Czy "tylko" procek, karta graficzna i pamięci RAM ?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Wyniki 15 kolejki ! - Paudi, gonię Cię !!! ;)
Klub Prezes Sponsor Punkty
1 Pażdzierze Paudi Philips 533
2 DRAGONS Anomander Rake Metro 501
3 Tiste Andii Anomander Rake Philips 492
4 Szuwary Kermitto Metro 487
5 Bajorro Kermitto Philips 471
6 F.C Melinairos ilek Philips 454
7 BakuSklad Baku Philips 403
8 Sardaukars Paudee Philips 402
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yans
ja nadal uzywam starych napędów i dysku
wystarczy sama płyta grafa i proc ewentualnie ram (ja nawet na starym ramie "jeździlem")
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pfff... możesz sobie co najwyżej poturlać dropsa, to tylko dzięki remisowi Legii z Wisłą ;oP
PS. AFAIK to tam jedynie grafę trzeba wymienić :oP
Mally :::> Pierwsze słyszę. Ponoć to właśnie ATI ma lepszą jakość obrazu, a Nvidia wydajność?

Yans [ Więzień Wieczności ]
U mnie, to by się przydało większość rzeczy wymienić i zrobić kompletną reinstalkę, bo ja wciąż jadę na PIII600, W98SE czyli zabytki ;) Poza tym na nowym kompie będę chciał obrabiac filmy z kamery, także i HD większego potrzebuję :/
Paudyn ====> Ale nieźle Ci zapunktował Wacek w tej kolejce :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
Mally ====> No właśnie jak to jest, bo do tej pory ja żyłem z takim samym przeświadczeniem o Nvidii i ATI, jak Paudyn ?!
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
jaby ci to łopatologicznie wytłumaczyc...
radki maja lepszy obraz (lepsze nasycenie, odwzorowanie barw, ostrosć)
shadery gf'a daja lepsze efekty 3d (cieniowanie, odwzorowanie geometryczne itd...)
powiem tak na gf da sie generować obraz jak w final fantasy: enemy within (film)
w czasie rzeczywistym...
radek tego nie pociągnie (nie chodzi o slide show, poprostu nie bedzie to tak wyglądać)
a najsilnieszą kartą jast teraz gf 7800 ale nowe dzieci ati (któraś z rodziny 11XXX) niegługo go zjedzą... jak zwykle...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
polecam wam zobaczyć demka N-vidia "luna" i "mad mod mike" (żebym nie był gołosłowny...)
odpałałem te dema na GF6600 i szczena mi opadła...
na 7800 to istna poezja...

Yans [ Więzień Wieczności ]
MaLLy ====> Muszę wierzyć Ci na słowo, bo na moim GF2 MX400, to mogę tylko pomarzyć o tych demkach ;)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Co z tym kinem w tym tygodniu?
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
--->Yans
link, zkaldka Videos...
legrooch [ Legend ]
Sprostowania:
1) Radek X1800XT zjada na śniadanie GFy :)
2) Na żadnej karcie cywilnej nie da się generować takiej jakości animacji w czasie rzeczywistym :)
3) Najsilniejszy jest ponoć 7800GTX, ale widziałem już kilka benchmarków, w których x1800XT zjadał go.
Paudyn ==> Jeżeli zależy Ci na możliwości pogrania w gry w niedalekiej przeszłości (nei chodzi o wydajność, tylko aby Ci wogóle ruszyły), to wybierz GF. To właśnie mają Shadery 3.0 do 2.0 w Radeonach.
Najlepszy przykład: - Battlefield. Wszyscy płaczą, bo karty nie obsługują Shaderów 1.4

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
legrooch mozesz mi podac jakis kontakt na komunikator internetowy jesli masz? mialbym do Ciebie sprawe, z bf zwiazana:)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
7800 w sli może generować...
co z tego że radek jest szybszy skoro przestarzały technologicznie :P
legrooch [ Legend ]
Mally ==> Nie może. Zakład? :)
I od kiedy X1800Xt jest przestarzały? :) To 7800 wypada słabiej o 50% :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Legrooch
żaden z X nie ma shaderów 3.0
dopiero rodzinka 11
nie zakładam sie :) bo ty zawsze znajdziesz kruczek...
a widział pan demka o któtych wspominałem ??
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ups.. moje "niedoczytanie" X18000 juz mają
sorki

legrooch [ Legend ]
No właśnie :>
X1800.... :>
+ kilka niezłych bajerów (jak HDR i AA naraz normalnie działające), których GF nie ma :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<edit>
wiem w czy był mój błąd...
zamiast rodziny 11 (jak mieli to nazwać) nazwali to X1xxx ...
legrooch [ Legend ]
Mały ==> Na żywca Finala Ci nie wygeneruje :) Słowo honoru!
To było na niezłych Siliconach robione, a nie na gównianej karcie do gier. Nawet 4 nie dałyby rady.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
dobra nie kłócę sie bo niema o co....
ważne jest by nie kupować karty która niema Vertexów 3.0... bo to zabytek...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra, krótka pilka, karta graficzna ok.1000 zeta. Skoro nie ten Radek, to jaki GF?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-28 16:25:37]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Popieram przedmówcę ;)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
6600 i wyżej... zależy ile chcesz wydać
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
do 1K to coś takiego...
(a i nie kupować nic co ma w nazwie LE)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
polecam giagabajty pasywnie chłodzone...
ja mam coś takiego (...olera jak to szybko tanieje)

yagienka [ pułapka na Misia ]
A oto mój dzisiejszy zakup---->

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam poważny dylemat, jest w firmie ogłoszenie wewnętrzne na Asystenta Działu Handlowego. Z jednej strony pewnie bardziej monotonna praca, z drugiej spokój w święta...
Do obowiązków będzie należało:
-Prowadzenie ewidencji sprzedaży
-Tworzenie planów marketingowych
-Raportowanie do bezpośrednich przełożonych
-Wsparcie działu PR
-Kontakt z centralą w Holandii
Chyba wyślę cv z listem motywacyjnym, a co będzie dalej, czas pokaże :>

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> tjaaaaaaa... Z zazdrości wracając do domu to chyba mi tylko Martini pozostaje zanabyć... Co w sumie nie jest złym pomysłem ;D .
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
przyłaczam sie do pytania Fileta:
planujecie jaieś kino w tym tygodniu ??

artaban [ swamp thing ]
'Nieustraszeni bracia Grimm" w czwartek wieczorem. Cinema City, Arkadia. Szczegóły wkrótce :)
Paudi --> W jednej z akcji Besta naliczyłem dwa (przy normalnym napastniku) albo i trzy (gdyby napastnik był Włochem) faule kwalifikujące się na karne. A ta bestia się nawet nie zatrzymała... Szok. Czuję, że coś mnie w piłce ominęło.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Cinema City??
a dokałdnie ??
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<edit>
wiem że jestem ignorantem... ale chodzi mi o adres
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
dobra zalazłem....
to przcież drugi koniec warszawy...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mally :::> Statsiarz :>
kermit :::> Inna planeta. Zupełny kosmos. Ze świecą szukać teraz takiego. No, ale wiadomo, Diabeł, czego innego spodziewać się po legendzie MU :> Najlepszy skrzydłowy jakikolwiek biegał po tej planecie :o)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ciekawe, czy wersja GS może odblokować 4 potoki, żeby zrobić z tego GT...
PS. Jednak nie będę mógł... co nie zmienia faktu, że ostro nad tą kartą pomyślę.
Like NV41, NVIDIA’s NV42 GeForce 6800 GS GPU is built entirely from the ground up with 12 pixel pipelines and 5 vertex units. (The GeForce 6800 Ultra and GT both feature 16 pixel pipes and six vertex units.) This means that like NV41, you won’t be able to unlock any additional pixel or vertex pipelines on GeForce 6800 GS – they simply aren’t there.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-28 20:15:41]

artaban [ swamp thing ]
Mally --> Komu drugi koniec Warszawy, a komu 100 metrów od pracy :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
L@WYER: trzymaj kciuki może do Misiołajek wszystkiego nie wypiję;))
Stary kawałek w nowej wersji;)
Wraca facet do domu i od progu krzyczy:
- Yessss wygrałem w lotto, jest, udało się, SZEŚĆ, SZÓSTKAAA! - wydziera się zadowolony z siebie.
Patrzy, a tu żona siedzi smutna i płacze.
-Co się stało - pyta.
Na to żona: - Mama mi dziś umarła.
Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss Kurwa! KUMULACJA!

artaban [ swamp thing ]
Jak każdy zadeklarowany nekrofil - grzebię w biografii Besta. ManU grał z Benfiką w Pucharze Europy. Faworytem była Benfica.
The final score was 5-1. It was a shattering defeat for Benfica. Their star player Eusebio was in his prime and he had been presented with the European Footballer of the Year trophy just before the kick-off.
Busby's instructions had been to keep it tight for the first 15 minutes and see how things went. With just 12 minutes gone, Best had scored twice - once with a header, and the second a moment of magic as he beat three men before shooting past the goalkeeper.
Afterwards, Busby turned to Best and said wryly: "You obviously weren't listening."

yagienka [ pułapka na Misia ]
Zieeew...
(26)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
To może zapytam sie jeszcze raz...
-->Yagienka
O co chcodzi z tymi numerkami?

yagienka [ pułapka na Misia ]
A czy to ważne? Idę w kieracik;p

legrooch [ Legend ]
Mally..Mally.....
Odlicza Misia na bank :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Faaaajnie się jeździ... ślisko, chłodno ale zaaaajebiście.
Dodatkowo zamiast Martini pochlałem sobie piwka ratując kompa kumpla, więc nawet dobry humor mam.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
Raczej nie Misia...
Z moich informacji wynika że będzie Go widzieć wcześniej.

legrooch [ Legend ]
Coś się szykuje?? :>

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> gdybyś zaszczycał swą obecnością nasze spotkania, nie narzekałbyś na niedoinformowanie :D ...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
legrooch ----> w linku masz coś na temat "zjadania na śniadanie 7800 GTX". Jak się porównuje wersję 256 MB z Radkiem 512 MB, to może i tak wychodziło. Teraz masz porównanie równych przeciwników. Radosław dostaje w dupencję.
Co do jakości obrazu: kupuję naprzemiennie karty graficznie - raz Radka, raz nVidie. Tak jakoś wychodzi. Nigdy nie widziałem różnic w JAKOŚCI obrazu. W tej chwili przesiadłem się z Radeona 9800 Pro, na GF 7800 GT. Oczywiście różnic, oprócz wydajnościowych, nie widać. Ale nVidia ma to, czego zawsze mi brakowało w Radkach: cyfrowe podbijanie kolorów. Po czymś takim, wszystkie pulpity na Radkach wyglądają blado i bezpłciowo :)

legrooch [ Legend ]
Piotrasq ==> Widziałeś ile dały pierwsze "prawdziwe" sterowniki do ATI X1XXX?
W aplikacjach OpenGL około 40-60%. Poczekajmy na pierwsze, na spokojnie dokończone sterowniki :)
Tu różnicę masz niedużą. ATI poprawia się w wyższych rozdzielczościach, GF słabnie sporo.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Kermit-->a mógłbym mieć te szczegóły odnośnie kina do jutra 7.00 najpóźniej? Znaczy w necie, bo póxniej to kontakt tylko via sms.
Mikołajki w sobotę u mnie odpadaja. Czy dobrze pamietam, że przedział cenowy od 0 do 4,99?

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Oj treoche mnie tu nie było (kare mniałem na komppa) ale powracam :D jeje co wam tam w wróżbach wyszło ?? bo mi ze bede mniał 3 dzieci :D i piekna zone a za rok wygram troche kasy :]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Po pierwsze sprostowanie:
(25)*
Po drugie, mi nie wyszła piękna żona, więc zgłaszam reklamację i chyba sobie poleję jeszcze jednego (woska;)), w końcu dzisiaj są rzeczywiste Andrzejki;p))
*MaLLy: jesteś pewny, że wcześniej???

yagienka [ pułapka na Misia ]
Po trzecie - ogłoszenia parafialne:
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa, zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2....
3...
A ponieważ parafialne, to:
Ksiądz podczas kazania dla dzieci mówi (budując napięcie i chodząc z mikrofonem między dziećmi): - Tak więc apostołowie byli na pewno trochę przerażeni. A co Wy byście kochane dzieci zrobiły gdybyście zobaczyły Ducha Świętego?
Chłopczyk (do mikrofonu z nieskrywanym strachem): - Ja... ja bym się chyba zesikał...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa, zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3...
4...
Będę po dyżurze i wigilii pracowniczej w piątek, ale co tam :o)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-29 20:22:52]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: wigilii??? coś troszkę wcześnie...i zeżarłeś nagłówek;p)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Bom głodny, to z rozpędu zeżarłem :oP
Cóz, jeśli chodzi o wigilię pracowniczą, to nie ja ustalam terminy. Ale wiem jedno, długo tam nie zabawię. No i mam nadzieję, że nie będzie indywidualnych życzeń, gdzie musi się człowiek powtarzać i rżnąć głupa przed obcymi osobami :oP

yagienka [ pułapka na Misia ]
Ale widzę, że się poprawiłeś;)) A prezencik zanabyty/wykonany?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Niestety nie mam na to czasu, więc zapewne będę coś kombinował w sobotę... ale to się jeszcze obaczy.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
Numerki - przpraszam.. mój błąd... nie mumiem liczyć...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Ogłoszeń parafialnych ciąg dalszy... jutro 19.20 Kinoteka, Historia przemocy, zbiórka ok. 19.00
MaLLy: ależ nie ma za co;))

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa, zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3. Shadow + Iza (chyba :P)
4...
To w końcu idziemy na Braci Grimm czy na Historię przemocy? Czy na to i na to? Ja już nic nie łapię :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Shadow: ponieważ na Grimmach już byłam, to ja idę tylko na Historię, ale ty się możesz pojawić i tu i tu - teraz jasne?;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ponieważ się nie rozdwoję, nie idę ani tu, ani tu.
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: a kto Ci się każe rozdwajać, Bracia są planowani na czwartek;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O k.... jutro środa...?

yagienka [ pułapka na Misia ]
No coż, jeśli dziś mamy wtorek, to jutro...jest środa?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Przez tą robotę dni mi się całkiem pop***...

artaban [ swamp thing ]
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa, zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3. Shadow + Iza (chyba :P)
4. Gwiazd i Kermit
5....
W kwestii Grimmów - czwartek, 19.40, Cinema City, Arkadia. Zbiórka - 19.30 przed kasami :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No to na Grimmach będziemy, a dzisiejszy wieczór spędzimy przy ukochanych geokompleksach :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Geokompleksy... jakże to pięknie brzmi ... :D
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa (dla losowanych i losujących), zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3. Shadow + Iza (chyba :P)
4. Gwiazd i Kermit
5. L@WYER
6.
legrooch [ Legend ]
GRIMM śmieszni (w sensie humorystycznym), Historia przemocy niezła na początku (fajne scenki z podtekstem erotycznym), później całkowicie przewidywalny film.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na Grimmów MOŻE się wybiorę, dzisiaj spożywam browara. Zobaczymy, jak to w praniu będzie :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Filet, czy Ty chcesz nadal te Gamblery?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ffffffffffffffsaffffffffffffaaaaać i cierpieć razem ze mną ;)

L@WYER [ Valaraukar ]
POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Ja wiem, że wczoraj było miło i sympatycznie, że Martini to dobry środek znieczulający, że powrót do domu dla niektórych ;D był nieco mało śmieszny, ale do roboty się trzeba brać ...
Kino - pffffffffffffffffffffffffffffff ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Nic nie mów o powrocie...
Spałem dziś zaledwie 4 godziny...

L@WYER [ Valaraukar ]
Hiehiehie... A ja spałem koło pięciu. I jeszcze byłem w stanie wsiąść na maszynę i pojechać do roboty. Lubię takie wizyty w kinie... Buahahahaha ... Na co idziemy w piątek ?
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Gwiazd- cholera raczej nie bierz bo nie wiem czy bede. prawdopodobnie nie bo mam angielski a po co sie zrywac w dniu zebrania konczacego semestr?;P najwyzej wyrzuc jezeli ci przeszkadzaja:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 15:35:01]

artaban [ swamp thing ]
[tu Gwiazd, z konta Kermita]
Ponieważ niektórzy zostali przetrzymani w pracy, inni nie mogą, a jeszcze innym nie zależy aż tak na dzisiejszym dniu - kino zostało odgórną decyzją przełożone na inny dzień.
Dziękujemy za uwagę.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 20:32:47]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Czemu mnie to nie dziwi...
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Paudyn- thx za sms:)

Da_Mastah [ Elite ]
Kurde, Gwiazd ma Gamblery!? Chyba się do Was przyłączę :-)) Ale się wstydzę, bo Was nie znam ;-))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mally --> grzmoci mnie totalnie, czy to Cię dziwi, czy nie.
Filet --> możesz pchnąć mi na maila swój numer komórki? Dzisiaj Paudyn pisał do Ciebie, ponieważ ja nie mam na Ciebie namiarów i musiałam załatwiać sprawę kina via osoby trzecie.
Of kors jeśli to nie problem, bo jeśli nie chcesz, to rozumiem.
Da_Mastah --> Gwiazd ma już resztkę Gamlerów :) Miałam wszystkie do - bodajże - 1997 roku, ale większość została wyrzucona, a jakies ostatnie zabrał Filet. Leży w chacie jeszcze 1,5 rocznika. Nie wiem, co z tym w końcu zrobić... właśnie, Filet, czy Ty chcesz je do końca? Mogę je bez problemu przetrzymać do chwili, gdy będziesz chciał - chyba że całkiem straciłeś już zainteresowanie. Wtedy niech bierze ktokolwiek inny albo po prostu to wywalę.
Pozdrawiam.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 20:22:02]
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Gwiazd
Blondi co ty dzisiaj taka bojowo nastawiona?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bojowa? Neeeee. Nie bardziej niż zwykle ;) Wszystko ok. Luz.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
A już myślamem (miłem nadzieję :P) że potrabujesz by Cie ktoś przytulił...
A może Żab już sie nie sprawdza? (sorry Kermit :P )

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
przepraszam za errory ale jk pisałem wcześniej... nie spałem..

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A już myślamem (miłem nadzieję :P) że potrabujesz by Cie ktoś przytulił... - no niby masz rację, ale Paudyn się na razie nie odzywa, poproszę go o to, jak da znak życia ;P

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
to Paudyn ma wyłałczność?
z tego co wiem to miał tylko na uda :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wyłączność na przytulanie? Nieeeeeee, wyłączności nie ma... ale powiedzmy, że ma pierwszeństwo ;))
A uda ma, oczywiście, tylko dla siebie. Przyznał się nawet, że nie odda :))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 21:29:29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie muszę mieć pierwszeństwa, sama się do mnie przytulasz, taki cieplutki jestem.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Lepiej powtórz publicznie te wszystkie miłe rzeczy, które mówisz, jak mnie przytulasz ;)
Cieplutki i mięciutki ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nieee... wstydzę się :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mięczak, mięczak... ;p

L@WYER [ Valaraukar ]
POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Niektórzy muszą o tej porze zaiwaniać, więc nie spać mi tu po kątach...
;D

Siwy4444 [ Senator ]
Taaaa. Idę się użerać z szanowną komisją budowlaną. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja właśnie wychodzę do pracy. Ale nie chce mi się jak jasna cholera :)) Właściwie to spóźniam się do pracy, jak zwykle :)
A właściwie to tutaj spytam, będzie szybciej...
Lawyer --> wszystko tak, jak ustaliliśmy ostatnio? Najlepiej potwierdź mi smsowo :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd --> jeśli idzie o moją stronę naszych wcześniejszych ustaleń, to nic się nie zmieniło.
legrooch [ Legend ]
Lujar ==> Grześka kompa to za jaja powieszę i nabiję na pal.
Wczoraj "udało się" IISa postawić i działa. Ale teraz aplikacja nie widzi bazy danych....(tzn baza nie dopuszcza do siebie użytkownika.... :/ KURWA!!!!
A tak ogólnie witam wszystkich z zakopanego dokumentacją biurka. Dziś muszę do 11 wysłać dokument do klienta, a jeszcze (od dwóch dni) nie mamy pojęcia jak to działa... :]
Zajebisty piątek.....

L@WYER [ Valaraukar ]
jabłonnik --> buehehehehehe... gdybym (nie-daj-Bóg) był złośliwy, to bym bez namysłu palnął, że złej baletnicy, to i rąbek u spódnicy przeszkadza... ;P
No, ale ponieważ (jak wszyscy wiedzą) złośliwy nie jestem (chyba, że mnie ktoś wkurzy, o co niełatwo, bądź podpadnie, o co łatwiej), to nic takiego nie napiszę ...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No to z wczorajszego wyjścia do kina nic nie wyszło. Mam nadzieję, ze w jakimś przyszłym blizej nieokreslonym czasie jednak do niego dojdzie :D
W sumie to i na dobre wyszło, udało się w brydża pograć :D
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nooo... zajebisty piątek, najpierw robota, e hej, a potem wigilia pracownicza w Folk Gospodzie na Waliców.... oj będzie się dzialo ;o)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
juz wigilia??
uwazaj na smalec w tej folk- gospodzie :)
niezle potrafi zrewolucjonizowac zoladek :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK, Kermit, Paudyn ====> Dzisiaj do 18.00 ustawiamy 16 kolejkę Piłkarzyków !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::> Co Ty p***, ja nie mam dzisiaj czasu na pierdoły :oP
Sasanka :::> Aż tak? Z alkoholem też trzeba uważać? ;o)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Żeberka z opiekanymi ziemniakami to coś wspaniałego. Ale się najadłem! Super wyżerka!

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> Sas Cię ostrzegała i ja Cie ostrzegałem, żebyś później nie biadolił ;p
Sasanka ====> W tym roku Wigilia jest wcześniej, dzień przed Świętami ;)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - co do alkoholu to nie wiem, bo wtedy akurat bylam kierowca,ale patrzac na mikmaca to mu zaszkodzil :D
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie strasz.. spędzę tam dzisiejszy wieczór i noc... nie chcę jutro cierpieć :>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
no coz ja moge Ci poradzic w tej sytuacji ?
2 KC i wegiel tylko :))))

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Gwiazd- nr na komorke wez od Paudyna ;) Jezeli to nie problem to przetrzymaj. Kiedy sie szykuje nastepne spotkanie jakies?:] W ogole juz tu nie zagladam oto co Battlefield robi z czlowiekiem:) Musze sie cholera oderwac od tej gry;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas :::> Teraz za późno, najwyżej kupię po powrocie w nocy w całodobowym i jakoś się jutro postawię na nogi... ironia losu, swoje 2KC zostawiłem w domu.
fasz [ Pretorianin ]
Siema jestem tu nowy.
yagienka [ pułapka na Misia ]
Zdaje się, że wróciłam....zmęczona jak zwykle;p)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie chcę nawet myśleć, jak zmęczony wrocę dziś ja...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
A ja się dzisiaj lenię. Nic nie robię. Od 5 godzin siedzę nieprzerwanie przy komuterze i przeglądam sobie strony internetowe. Jakby miał w tym jeszcza jakiś cel... Chociaz może i mam - zabicie czasu :P

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Ja powinienem być. Chociaż będę późno i krótko.

yagienka [ pułapka na Misia ]
No dobra, idę podjąć heroiczną próbę zaśnięcia, ale jak się okaże, że jestem zbyt zmęczona, żeby spać....to mnie chyba coś trafi...

Yans [ Więzień Wieczności ]
fasz - Siemasz ;)
Paudyn ====> Będziesz się alkoholizował, no wiesz, to straszne, jaki Ty dajesz przykład ???!!! :D
legrooch [ Legend ]
Wyszedłem z roboty, dokumentacja poszła :)
Spać.....

yagienka [ pułapka na Misia ]
No i coś mnie trafiło*...16** przylatuje teściu, a miał to zrobić pod moją nieobecność...Jezu*** jak ja się cieszę;pppp
* po kiego ja wstawałam odebrać ten telefon...
** w rezultacie czeka mnie upojny tydzień przed wyjazdem...
**Japonia piękny kraj, a przede wszystkim daleko...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
POBUDKA!! GROARGH!!
Ja będę wieczorem pewnie po 19. A teraz zabieram się za odrabianie zaległości naukowych (i nie tylko).

L@WYER [ Valaraukar ]
No wiesz Shadow, tak z rana wrzeszczeć... niektórzy zdążyli przetrzeźwieć ledwo... A tak coś czułem, że jak wylezę z domu na kolejną sesyję Wampira, to trzeźwy nie wrócę ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa (dla losowanych i losujących), zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3. Shadow + Iza (chyba :P)
4. Gwiazd i Kermit
5. L@WYER
6.Viti- późny i krótki
7.
Gdyby, ktoś chciał dołączyć mimo braku losu, to serdecznie zapraszam, zawszeć się jakąś niespodziewajkę zmontuje:))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
MISIOłajki u yagienki - sobota 3 grudnia, godzina 19.00 - obecność obowiązkowa (dla losowanych i losujących), zadręczanie prezentami takoż - lista obecności:
1. yagienka (Misio jako duchowy patron imprezy)
2. Paudyn (parafialnie :oP)
3. Shadow + Iza (chyba :P)
4. Gwiazd i Kermit
5. L@WYER
6.Viti- późny i krótki
7. MaLLy
8.

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Ponieważ jestem jeszcze na tyle trzeźwy żeby pamietać. Napiszę dla Gwiazd tytuły piosenek z reklam o których trochę mieliśmy okazję porozmawiać. Obydwie łatwo osiągalne na eMule.
Jos Gonzales - Heartbeats
Thievery Corporation, Emiliana Torrini - Until the morning

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Viti --> a dziękuję, dziękuję.
Ja wracam do wypijania Twojego piwa ;)
A Shadow właśnie kazał wszystkich pozdrowić ;))

Misiak [ Pluszak ]
Czy te Misiołajki nie są trochę za wcześnie? :D
yagienka [ pułapka na Misia ]
Nie wiem, czy za wcześnie, ale lepiej wcześniej, niż późno;))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Za wcześnie? Jakie tam za wcześnie.
Pomijam fakt, że o naszych prezentach w końcu zapomnieliśmy i zostały u Yagienki... ;)
Poza tym właśnie wróciliśmy i chyba pójdziemy spać, bo już nawet nie ma czego pić na zakończenie tego dnia...
[edit] Aaaaaaaaaaauuuuuuu! Właśnie złamałam trzeci paznokieć dziesiejszego dnia.. ale JAK!!! Au.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-04 03:11:10]

L@WYER [ Valaraukar ]
Jakoś nigdy mi to, że za wcześnie nie przeszkadzało... Jak komuś przeszkadza, to (jak mawia jeden z moich co lepszych kumpli), niech z.....jezdża na bambus banany prostować.
Ale w sumie to ja normalny nie jestem, a normalni, no cóż, mógłbym (aczkolwiek nie chcę) im współczuć, ale po kiego grzyba?
Ja ich (czyli tzw. normalnych) kalectwem się przejmował nie będę...

L@WYER [ Valaraukar ]
Mały apdejt - właśnie uskuteczniamy dopijanie Martini... ;D
oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Boze co wy nei spicie po nocach ??

yagienka [ pułapka na Misia ]
Teraz pleciemy tam---->