
m1234 [ Konsul ]
swietny blog 18+
link ponizej

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]
Blog znajomego dużo lepszy.

Caine [ Książę Amberu ]
"Korytaże naszej szkoły..."
LOL, Bullzeye nie wierzę aby Twój znajomy oglądał szkołę od środka! chyba, że pracuje jako cieć

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]
To celowe.

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
i jeden i drugi dobry :)

QrKo [ ]

bartek [ ]
Kominek ma nieźle "poukładane" pod kopułą, fajnie się czyta jego wywody nt. seksu, ale szybko się nudzą.
Musze już konczyc (...), musze jeszcze odrobić lekcje dla paru kumpli z klasy.
koorack [ Pretorianin ]
kretynizm totalny :/ przecież to jest żałosne, a nie dobre!
koorack [ Pretorianin ]
a jeśli nawet zamierzeniem była parodia to i tak nie wyszła w zupełności
(sorki za 2 posty)
Azzie [ bonobo ]
m1234: zobaczyles gole cycki tej piosenkarki porno i juz swietny :>

techi [ Legend ]
"Glupi Janek z IIb, podbiegł do mnie ze skierowanym obiektywem aparatu komórkowego i zrobił zdjecie krzycząc: "Pokeball idz!" Przy gromkim śmiechu swoich znajomych (czasami zabijam ich w myslach, hehe), kopnął mnie na odchodne i wreszscie się odczepił."
Nie dośc, że oplułem monitor, to jeszcze sobie guza nabiłem o kant biurka;D
m1234 [ Konsul ]
ja sobie czytam kominka faktycznie inteligentny facet, z seksem trochę przesadza, ale sam gdzieś tam ujął, że jest to dla "jaj".

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
taaaa :>
teksty o kobietach i sexie wymiatają :>
szkoda tylko, że są takie żałosne....
...ale zawsze sie pośmiać mozna :)
Metafoxor [ Pretorianin ]
Prostackie te blogi

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
ostatni komentarz :)))
dick slap :P

Janczes [ You'll never walk alone ]
hehehehehehe blogi dla niewyrzytych masturbujących sie wiecznie cwelów
ale to moja opinia
DziadekKleofas [ Junior ]
nie chciałem zakładać nowego tematu, a znalazlem super blog. chcialem uwzglednic, ze wlasciciel mieszka u mnie na osiedlu, ma 16 lat! zobaczcie ortografie! Wola o pomste do nieba... w sumie mam niezly ubaw czytajac te pierdoly.
najlepsze 'przekręty':
przytknołem
Bągo
Poksylinom
Kempus cały był chaappyy Bo wycis 91 Kg :D
dłógo
ekfipunkiem
ITD.
chcialem dodac, iz blog nie jest prowokacja ! zal mi troche goscia...
DziadekKleofas [ Junior ]
no i zapomnialem linka ;/

Amadeusz ^^ [ tool ]
O Chryste :O W sumie czytając tego bloga można stwierdzić, iż "łapioł" jest naprawdę napisane z głową, przemyślane i prawie poprawne.

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Foro Gola?

Amadeusz ^^ [ tool ]
Stranger - Masz pełen link do tego cuda? Chętnie poczytał bym resztę notek :]
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Link Bullzeye'a, po prawej. :)

Amadeusz ^^ [ tool ]
O Boże, ale gafa :o :P Dzięki :) Już się nie dopisuję, bo mnie wyzwiecie od spamerów :p

|kszaq| [ Ethan Hunt ]
YEAH !
foro gola :D