GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

swietny blog 18+

20.11.2005
19:15
smile
[1]

m1234 [ Konsul ]

swietny blog 18+

link ponizej

20.11.2005
19:16
smile
[2]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

Blog znajomego dużo lepszy.

20.11.2005
19:37
smile
[3]

Caine [ Książę Amberu ]

"Korytaże naszej szkoły..."

LOL, Bullzeye nie wierzę aby Twój znajomy oglądał szkołę od środka! chyba, że pracuje jako cieć

20.11.2005
19:42
smile
[4]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

To celowe.

20.11.2005
19:54
smile
[5]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

i jeden i drugi dobry :)

20.11.2005
20:01
smile
[6]

QrKo [ ]

20.11.2005
20:04
smile
[7]

bartek [ ]

Kominek ma nieźle "poukładane" pod kopułą, fajnie się czyta jego wywody nt. seksu, ale szybko się nudzą.

Musze już konczyc (...), musze jeszcze odrobić lekcje dla paru kumpli z klasy.

20.11.2005
20:07
[8]

koorack [ Pretorianin ]

kretynizm totalny :/ przecież to jest żałosne, a nie dobre!

20.11.2005
20:08
[9]

koorack [ Pretorianin ]

a jeśli nawet zamierzeniem była parodia to i tak nie wyszła w zupełności
(sorki za 2 posty)

20.11.2005
20:08
[10]

Azzie [ bonobo ]

m1234: zobaczyles gole cycki tej piosenkarki porno i juz swietny :>

20.11.2005
20:11
smile
[11]

techi [ Legend ]

"Glupi Janek z IIb, podbiegł do mnie ze skierowanym obiektywem aparatu komórkowego i zrobił zdjecie krzycząc: "Pokeball idz!" Przy gromkim śmiechu swoich znajomych (czasami zabijam ich w myslach, hehe), kopnął mnie na odchodne i wreszscie się odczepił."

Nie dośc, że oplułem monitor, to jeszcze sobie guza nabiłem o kant biurka;D

20.11.2005
20:15
[12]

m1234 [ Konsul ]

ja sobie czytam kominka faktycznie inteligentny facet, z seksem trochę przesadza, ale sam gdzieś tam ujął, że jest to dla "jaj".

20.11.2005
20:21
smile
[13]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

taaaa :>


teksty o kobietach i sexie wymiatają :>

szkoda tylko, że są takie żałosne....
...ale zawsze sie pośmiać mozna :)

20.11.2005
20:48
[14]

Metafoxor [ Pretorianin ]

Prostackie te blogi

20.11.2005
21:16
smile
[15]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

ostatni komentarz :)))
dick slap :P

20.11.2005
21:40
smile
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

hehehehehehe blogi dla niewyrzytych masturbujących sie wiecznie cwelów
ale to moja opinia

02.12.2005
14:44
[17]

DziadekKleofas [ Junior ]

nie chciałem zakładać nowego tematu, a znalazlem super blog. chcialem uwzglednic, ze wlasciciel mieszka u mnie na osiedlu, ma 16 lat! zobaczcie ortografie! Wola o pomste do nieba... w sumie mam niezly ubaw czytajac te pierdoly.

najlepsze 'przekręty':
przytknołem
Bągo
Poksylinom
Kempus cały był chaappyy Bo wycis 91 Kg :D
dłógo
ekfipunkiem

ITD.

chcialem dodac, iz blog nie jest prowokacja ! zal mi troche goscia...

02.12.2005
14:45
[18]

DziadekKleofas [ Junior ]

no i zapomnialem linka ;/

02.12.2005
14:49
smile
[19]

Amadeusz ^^ [ tool ]

O Chryste :O W sumie czytając tego bloga można stwierdzić, iż "łapioł" jest naprawdę napisane z głową, przemyślane i prawie poprawne.

02.12.2005
14:49
smile
[20]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Foro Gola?

02.12.2005
14:52
smile
[21]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Stranger - Masz pełen link do tego cuda? Chętnie poczytał bym resztę notek :]

02.12.2005
14:56
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Link Bullzeye'a, po prawej. :)

02.12.2005
14:58
smile
[23]

Amadeusz ^^ [ tool ]

O Boże, ale gafa :o :P Dzięki :) Już się nie dopisuję, bo mnie wyzwiecie od spamerów :p

02.12.2005
14:59
smile
[24]

|kszaq| [ Ethan Hunt ]

YEAH !
foro gola :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.