GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tibia !!!!!!!!! co o tym sadzicie

18.11.2005
15:55
smile
[1]

meetball [ Konsul ]

tibia !!!!!!!!! co o tym sadzicie

OSTATNIO ZACZOLEM GRAC W TIBIE I STWIERDZILEM ZE NIE MA GRAFIGI TO GRA JEST NAWET WCIAGAJCA


WYPOWIEDZCIE SIE NA TEN TEMAT

20.11.2005
17:45
[2]

deluxe [ Chor��y ]

Według mnie grafika nie ejst najlepsza ale bardzo wciąga ta gra. Tak naprawde to zabawa zaczyna się dopierop od 8 lvl gdy wychodzisz na Mine Land i wybiewrasz profesję (knight , palladyn, mag [sorcerer] i druid). Jak na początek radził bym ci wziąść knighta i miasto carlin

20.11.2005
17:58
smile
[3]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

KÓP SĄBIE ŚLÓWNIK ÓRTOGRAWICZNY!!!

03.12.2005
12:16
smile
[4]

trypak [ Centurion ]

mam 11lvl w Tibi i uwazam że ta gra jest zajefajna grafa jest dobra jak na taką gre ale wciaga POLECAM

03.12.2005
12:19
smile
[5]

QrKo [ ]

Gra bardzo fajna, spędziłem przed nią bardzo dużo czasu, niczego nie żałuje :)

03.12.2005
12:22
[6]

Plantator [ Prokonsul ]

gra sie fajnie, ale nie bierz rycerza bo nim sie nudno gra lepiej weź maga albo palladyna

03.12.2005
12:36
smile
[7]

zygi4 [ Centurion ]

Tibia to super gierka. Grafika nie najlepsza, ale nie to najważniejsze ;]

03.12.2005
12:39
smile
[8]

robson6781741 [ Moderator ]

Strasznie wciąga, ale ja juz nie gram, bo nie mam czasu, a po drugie troche mnie znudzila

04.12.2005
09:19
smile
[9]

34io [ Konsul ]

UWAGA GRA UZALEZNIA

04.12.2005
09:27
[10]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Grałem w Tibia jak byłem mały i głupi ;) Teraz gram w rozsadne MMORPG niestety jescze darmowe bo nie mam $$$ aby płacic za jescze lepsze MMORPG :) Co sądze o grze .... grafika słaba muzyki brak, słabe mozliwosci rozwoju postaci slabe pvp i ogolnie wszystko slabe ... potencjalny gracz bez premium nie ma szans wzbic sie na sczyt,ma ogolnie duze ograniczenia w tej grze i strasznie duza korupcja ... na allegro kupisz juz za 5zl postac wiec co to za granie czyjas postacia... pozdrawiam ... pograjcie najpierw w prawdziwe MMORPP a pozniej wypowiadajcie sie :)

04.12.2005
10:49
[11]

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]

Gregov - Wszystko prawda, podzielam twoje zdanie, sam grałem w tibię (Mój pierwszy mmo... Nawet nie wiedziałem o istnieniu innych ; ) ), potem grałem w inne (Mu, KO, masa innych bzdet, i skończyłem na GW : ) ). Aktualnie do tibii wracam (Od miecha 7 lvl ; )?), ponieważ grają w niego moi kumple (Którzy zarzekają się, że nie stać ich na GW, ale chcą kupić "pacca" O_o), a w GW nie mam żadnych znajomych.

Gra to dno den, nie ma nic gorszego, ale pograć można, tak samo jak w tetrisa - pograć, nei znaczy grać.

Gra tylko dla tych, którzy nie mają czasu/chęci na coś ambitniejszego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.