
meetball [ Konsul ]
tibia !!!!!!!!! co o tym sadzicie
OSTATNIO ZACZOLEM GRAC W TIBIE I STWIERDZILEM ZE NIE MA GRAFIGI TO GRA JEST NAWET WCIAGAJCA
WYPOWIEDZCIE SIE NA TEN TEMAT
deluxe [ Chor��y ]
Według mnie grafika nie ejst najlepsza ale bardzo wciąga ta gra. Tak naprawde to zabawa zaczyna się dopierop od 8 lvl gdy wychodzisz na Mine Land i wybiewrasz profesję (knight , palladyn, mag [sorcerer] i druid). Jak na początek radził bym ci wziąść knighta i miasto carlin

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
KÓP SĄBIE ŚLÓWNIK ÓRTOGRAWICZNY!!!

trypak [ Centurion ]
mam 11lvl w Tibi i uwazam że ta gra jest zajefajna grafa jest dobra jak na taką gre ale wciaga POLECAM

QrKo [ ]
Gra bardzo fajna, spędziłem przed nią bardzo dużo czasu, niczego nie żałuje :)
Plantator [ Prokonsul ]
gra sie fajnie, ale nie bierz rycerza bo nim sie nudno gra lepiej weź maga albo palladyna

zygi4 [ Centurion ]
Tibia to super gierka. Grafika nie najlepsza, ale nie to najważniejsze ;]

robson6781741 [ Moderator ]
Strasznie wciąga, ale ja juz nie gram, bo nie mam czasu, a po drugie troche mnie znudzila

34io [ Konsul ]
UWAGA GRA UZALEZNIA
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Grałem w Tibia jak byłem mały i głupi ;) Teraz gram w rozsadne MMORPG niestety jescze darmowe bo nie mam $$$ aby płacic za jescze lepsze MMORPG :) Co sądze o grze .... grafika słaba muzyki brak, słabe mozliwosci rozwoju postaci slabe pvp i ogolnie wszystko slabe ... potencjalny gracz bez premium nie ma szans wzbic sie na sczyt,ma ogolnie duze ograniczenia w tej grze i strasznie duza korupcja ... na allegro kupisz juz za 5zl postac wiec co to za granie czyjas postacia... pozdrawiam ... pograjcie najpierw w prawdziwe MMORPP a pozniej wypowiadajcie sie :)
QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]
Gregov - Wszystko prawda, podzielam twoje zdanie, sam grałem w tibię (Mój pierwszy mmo... Nawet nie wiedziałem o istnieniu innych ; ) ), potem grałem w inne (Mu, KO, masa innych bzdet, i skończyłem na GW : ) ). Aktualnie do tibii wracam (Od miecha 7 lvl ; )?), ponieważ grają w niego moi kumple (Którzy zarzekają się, że nie stać ich na GW, ale chcą kupić "pacca" O_o), a w GW nie mam żadnych znajomych.
Gra to dno den, nie ma nic gorszego, ale pograć można, tak samo jak w tetrisa - pograć, nei znaczy grać.
Gra tylko dla tych, którzy nie mają czasu/chęci na coś ambitniejszego.