GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 54

16.11.2005
23:50
[1]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 54

REGULAMIN GOLWB

Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 150 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy dana ilosc spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
- Handicap (+2) Jesli uwazasz ze druzyna wygra 2 bramkami (+2) dajesz "1" a jesli nie dajesz "2"
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowaniu sie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VIII EDYCJA------>Wygral---------> specjalista
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IX EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ X EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ XI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko x
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia x
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 1
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 2
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 2
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 2
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia 1
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania x
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 2
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

aktualny ranking
133 pkt dave_iserlohn 13/24
125 pkt specjalista 14/24
123 pkt Pikuś 14/24
121 pkt snopek 11/24
120 pkt Mr_Slip 13/24
109 pkt Tomus 11/24
107 pkt tomcio006 11/24
104 pkt lan2 9/24
94 pkt bojan997 13/24
85 pkt cronotrigger
60 pkt Jaro 12/24
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
18:00 Rumunia - Nigeria (neutr.
19:10 Arsenal - Boca Juniors
21:20 River Plate - San Lorenzo

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z.
20:30 Willem II - Vitesse
22:30 Guimaraes - Gil Vicente

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers
13:45 Wigan - Arsenal
15:30 Dortmund - Hertha
15:30 Mainz - Frankfurt
15:30 M'Gladbach - Leverkusen
15:30 K'Lautern - Nuernberg
15:30 Koeln - Schalke
16:00 Charlton - Manch.Utd.

16:00 Manch.City - Blackburn
16:00 Sunderland - Aston Villa
17:00 Monaco - St.Etienne
17:15 Marsylia - Nantes
18:00 Belchatow - Korona
18:00 Cracovia - Wisla P.
18:00 Leczna - Amica
18:00 Odra - Lech P.

18:00 Braga - Benfica
18:00 Pogon Sz. - Polonia W.
18:00 Getafe - Osasuna
18:00 Villarreal - Saragossa
18:15 Arka - Wisla K.
18:15 West Bromwich - Everton
18:30 Admira - Austria W.
19:30 Breda - Utrecht

19:30 Den Haag - Nijmegen
18:30 Mattersburg - Pasching
20:00 Beveren - CS Brugge
20:00 FC Brussels - St.Liege
20:00 Ajaccio - Sochaux
20:00 Auxerre - Lille
20:00 Nancy - Le Mans
20:00 Strasbourg - Nice

20:00 Real M. - Barcelona
20:30 Roma - Juventus
22:00 Sevilla - Betis

16.11.2005
23:59
[2]

Tomus665 [ Legend ]

dave --> Nigeria : Rumunia ten mecz był dzisiaj i wygrali go gospodarze 3:0

17.11.2005
00:01
[3]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

rozumiem - to w takim razie typujemy bez niego. Na szczescie jest on na pierwszej pozycji

kurde nowe watki trzeba tworzyc po 100 postach bo ten watek jest tak zapchany przez te tasiemcowate weekendy :)

dobranoc

17.11.2005
09:05
[4]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 2
20:30 Willem II - Vitesse 1
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 2

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal x
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 2
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 2
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 2
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona x
18:00 Cracovia - Wisla P. 2
18:00 Leczna - Amica 1
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 2
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 2
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 2

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge 2
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux 2
20:00 Auxerre - Lille x
20:00 Nancy - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - Nice 2

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 2

17.11.2005
10:05
[5]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
18:00 Rumunia - Nigeria (neutr. 1
19:10 Arsenal - Boca Juniors 1
21:20 River Plate - San Lorenzo 2

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 2
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 2
15:30 K'Lautern - Nuernberg z
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 2
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona x
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica 2
18:00 Odra - Lech P. x

18:00 Braga - Benfica 1
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 2
18:00 Villarreal - Saragossa 2
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 1
18:30 Mattersburg - Pasching x
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Nancy - Le Mans
20:00 Strasbourg - Nice 2

20:00 Real M. - Barcelona 1
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 2

17.11.2005
11:34
[6]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
18:00 Rumunia - Nigeria (neutr.) 1
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 1
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 1
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 2
15:30 K'Lautern - Nuernberg 2
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 1

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 2
18:00 Leczna - Amica 2
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 1
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 1
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 2
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 1
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - Nice 1

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

17.11.2005
12:15
[7]

tomcio006 [ Legend ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 1
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 2

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers x
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 1
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. x
18:00 Leczna - Amica 1
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 1
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 1
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge 2
20:00 FC Brussels - St.Liege x
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - Nice 1

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

17.11.2005
12:56
[8]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
18:00 Rumunia - Nigeria (neutr. 2
19:10 Arsenal - Boca Juniors 1
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 2
20:30 Willem II - Vitesse 1
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 2
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica 2
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 1
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 2
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 2

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 2
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 1
20:00 Ajaccio - Sochaux 2
20:00 Auxerre - Lille x
20:00 Nancy - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - Nice 2

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 2

17.11.2005
14:13
[9]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 2
20:30 Willem II - Vitesse 1
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal x
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 1
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica 1
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 2
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 2
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen x
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 1
20:00 Ajaccio - Sochaux 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - Nice x

20:00 Real M. - Barcelona 1
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

17.11.2005
16:04
[10]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal x
15:30 Dortmund - Hertha x
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 1
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 1

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne x
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica x
18:00 Odra - Lech P. 1

18:00 Braga - Benfica 1
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 2
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. x
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching x
20:00 Beveren - CS Brugge x
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - Nice 2

20:00 Real M. - Barcelona x
20:30 Roma - Juventus x
22:00 Sevilla - Betis 1

17.11.2005
16:13
[11]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
19:10 Arsenal - Boca Juniors 0
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 2
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 0

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt 1
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 2
15:30 K'Lautern - Nuernberg 1
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 1
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica 2
18:00 Odra - Lech P. 1

18:00 Braga - Benfica 2
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 1
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. 2
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - Nice 2

20:00 Real M. - Barcelona 0
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

17.11.2005
17:08
[12]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
18:00 Rumunia - Nigeria (neutr.) 2
19:10 Arsenal - Boca Juniors 2
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18.11.2005
11:54
[13]

Tomus665 [ Legend ]

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt X
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 1
15:30 K'Lautern - Nuernberg X
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 2

18.11.2005
12:04
[14]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Tomus - na przyszlosc mam nadzieje ze wezmiesz to pod uwage i dasz update skopiujesz poprzednie typy z poprzednich dni i bedzie mi sie to naprawde latwiej liczyc.
W ogole bardzo bym prosil zeby kopiowac sobie te spotkania i wnosic te UPDATE

pozdrawiam

19.11.2005
00:20
[15]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
Wyniki

POSTP
19:10 Arsenal - Boca Juniors 1
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19.11.2005
08:48
[16]

Mr_Slip [ Vaizard ]

dave---> legia wygrała z górnikiem 3-2, wiec to chyba nie jest róznica 2 bramek

19.11.2005
15:30
[17]

Tomus665 [ Legend ]

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 1
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt X
15:30 M'Gladbach - Leverkusen 1
15:30 K'Lautern - Nuernberg X
15:30 Koeln - Schalke 2
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn 1
16:00 Sunderland - Aston Villa 2
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona X
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica X
18:00 Odra - Lech P. 2

18:00 Braga - Benfica 1
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna X
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. X
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge X
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux 1
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Nancy - Le Mans X
20:00 Strasbourg - Nice 1

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

19.11.2005
18:05
[18]

lan2 [ Pretorianin ]

18:00 Braga - Benfica 1
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna 2
18:00 Villarreal - Saragossa 1
18:15 Arka - Wisla K. X
18:15 West Bromwich - Everton X
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 1

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 1
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 2
20:00 Ajaccio - Sochaux X
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Nancy - Le Mans X
20:00 Strasbourg - Nice 1

20:00 Real M. - Barcelona 1
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 2

20.11.2005
02:04
[19]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 15 kolejka 17 11 2005
postp
19:10 Arsenal - Boca Juniors 1
21:20 River Plate - San Lorenzo 1

18 11 2005
20:00 Legia (+2) - Gornik Z. 2
20:30 Willem II - Vitesse 2
22:30 Guimaraes - Gil Vicente 1

19 11 2005
13:30 Celtic - Rangers 1
13:45 Wigan - Arsenal 2
15:30 Dortmund - Hertha 1
15:30 Mainz - Frankfurt x
15:30 M'Gladbach - Leverkusen x
15:30 K'Lautern - Nuernberg 2
15:30 Koeln - Schalke x
16:00 Charlton - Manch.Utd. 2

16:00 Manch.City - Blackburn x
16:00 Sunderland - Aston Villa 2
17:00 Monaco - St.Etienne 1
17:15 Marsylia - Nantes 1
18:00 Belchatow - Korona 2
18:00 Cracovia - Wisla P. 1
18:00 Leczna - Amica 1
18:00 Odra - Lech P. 1

18:00 Braga - Benfica 1
18:00 Pogon Sz. - Polonia W. 1
18:00 Getafe - Osasuna x
18:00 Villarreal - Saragossa x
18:15 Arka - Wisla K. 1
18:15 West Bromwich - Everton 1
18:30 Admira - Austria W. 2
19:30 Breda - Utrecht 2

19:30 Den Haag - Nijmegen 2
18:30 Mattersburg - Pasching 2
20:00 Beveren - CS Brugge 1
20:00 FC Brussels - St.Liege 1
20:00 Ajaccio - Sochaux 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Nancy - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - Nice x

20:00 Real M. - Barcelona 2
20:30 Roma - Juventus 2
22:00 Sevilla - Betis 1

aktualny ranking
148 pkt dave_iserlohn 15/40
145 pkt specjalista 20/40
143 pkt Pikuś 20/40
142 pkt snopek 21/40
135 pkt Mr_Slip 15/40
129 pkt Tomus 20/40
123 pkt tomcio006 16/40
117 pkt bojan997 23/40
111 pkt lan2 7/40
85 pkt cronotrigger
77 pkt Jaro 17/40
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham
14:30 Sparta R. - Heerenveen
14:30 Groningen - Alkmaar
15:00 Fiorentina - Milan
15:00 Lecce - Siena
15:00 Livorno - Empoli
15:00 Reggina - Cagliari
15:00 Sampdoria - Lazio

15:00 Treviso - Palermo
15:30 Grazer AK - Salzburg
17:00 Groclin - Lubin
17:00 M'Borough - Fulham
17:00 Bilbao - Alaves
17:00 Cadiz - Valencia
17:00 Espanyol - Mallorca
17:00 Malaga - San Sebastian

17:00 Naval - Setubal
17:00 Rio Ave - Nacional
17:30 Stuttgart - Hannover
18:00 Westerlo - Anderlecht
18:00 Rennes - Toulouse
19:00 Celta - Atl.Madryt
20:00 Lierse - Genk
20:45 Bordeaux - PSG
21:00 Santander - La Coruna

20.11.2005
09:18
[20]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen 1
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 2
15:00 Lecce - Siena x
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 2
15:00 Sampdoria - Lazio 2

15:00 Treviso - Palermo 1
15:30 Grazer AK - Salzburg 2
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 2

17:00 Naval - Setubal 1
17:00 Rio Ave - Nacional 2
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 2
20:00 Lierse - Genk x
20:45 Bordeaux - PSG 1
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
10:10
[21]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 2
15:00 Lecce - Siena 2
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 2

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 1
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 1
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 1

17:00 Naval - Setubal 1
17:00 Rio Ave - Nacional 1
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 2
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 2
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
12:16
[22]

snopek9 [ Legia mistrz! ]


XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 2
15:00 Lecce - Siena 1
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 2
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 1
17:00 Groclin - Lubin 2
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 1
17:00 Cadiz - Valencia 1
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 1

17:00 Naval - Setubal 2
17:00 Rio Ave - Nacional 1
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 2
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
12:17
[23]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 2
15:00 Lecce - Siena 2
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 2
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 2
17:00 Malaga - San Sebastian 2

17:00 Naval - Setubal 2
17:00 Rio Ave - Nacional 2
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 1
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
14:00
[24]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 0
15:00 Lecce - Siena 2
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 2

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 1
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 1
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 0

17:00 Naval - Setubal 1
17:00 Rio Ave - Nacional 1
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 0
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 2
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
14:26
[25]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham 1
14:30 Sparta R. - Heerenveen x
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 1
15:00 Lecce - Siena 1
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo x
15:30 Grazer AK - Salzburg 1
17:00 Groclin - Lubin x
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 1
17:00 Cadiz - Valencia 1
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 1

17:00 Naval - Setubal x
17:00 Rio Ave - Nacional x
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht 2
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk x
20:45 Bordeaux - PSG 1
21:00 Santander - La Coruna 1

20.11.2005
14:31
[26]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan 1
15:00 Lecce - Siena 2
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 2
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 2
17:00 Malaga - San Sebastian 2

17:00 Naval - Setubal 2
17:00 Rio Ave - Nacional 1
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 1
21:00 Santander - La Coruna 2

20.11.2005
14:48
smile
[27]

tomcio006 [ Legend ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:30 Sparta R. - Heerenveen x
14:30 Groningen - Alkmaar x
15:00 Fiorentina - Milan 2
15:00 Lecce - Siena 2
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 2

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 2
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 2
17:00 Malaga - San Sebastian 2

17:00 Naval - Setubal 1
17:00 Rio Ave - Nacional 1
17:30 Stuttgart - Hannover 1
18:00 Westerlo - Anderlecht
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 2
21:00 Santander - La Coruna 1

20.11.2005
15:08
[28]

Tomus665 [ Legend ]

14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar 2
15:00 Fiorentina - Milan X
15:00 Lecce - Siena X
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo 2
15:30 Grazer AK - Salzburg 2
17:00 Groclin - Lubin 2
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 2

17:00 Naval - Setubal 2
17:00 Rio Ave - Nacional X
17:30 Stuttgart - Hannover X
18:00 Westerlo - Anderlecht 1
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 1
21:00 Santander - La Coruna X

20.11.2005
23:03
[29]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 16 kolejka 20 11 2005
14:00 Tottenham - West Ham x
14:30 Sparta R. - Heerenveen 2
14:30 Groningen - Alkmaar x
15:00 Fiorentina - Milan 1
15:00 Lecce - Siena 1
15:00 Livorno - Empoli 1
15:00 Reggina - Cagliari 1
15:00 Sampdoria - Lazio 1

15:00 Treviso - Palermo x
15:30 Grazer AK - Salzburg 1
17:00 Groclin - Lubin 1
17:00 M'Borough - Fulham 1
17:00 Bilbao - Alaves 2
17:00 Cadiz - Valencia 2
17:00 Espanyol - Mallorca 1
17:00 Malaga - San Sebastian 1

17:00 Naval - Setubal 2
17:00 Rio Ave - Nacional 2
17:30 Stuttgart - Hannover x
18:00 Westerlo - Anderlecht 1
18:00 Rennes - Toulouse 1
19:00 Celta - Atl.Madryt 1
20:00 Lierse - Genk 2
20:45 Bordeaux - PSG 2
21:00 Santander - La Coruna 2

aktualny ranking
162 pkt dave_iserlohn 14/25
157 pkt specjalista 12/25
156 pkt snopek 14/25
155 pkt Pikuś 12/25
148 pkt Mr_Slip 13/25
143 pkt Tomus 14/25
134 pkt tomcio006 11/25
131 pkt bojan997 14/25
111 pkt lan2
86 pkt Jaro 9/25
85 pkt cronotrigger
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 17 kolejka -------> jutro aktualizacja

do konca edycji pozostaly 3 kolejki jako ze prosiliscie o zmiane w tym punkcie regulaminu

dobranoc

20.11.2005
23:21
smile
[30]

tomcio006 [ Legend ]

To nie gramy tradycyjnie 31 kolejek ?

20.11.2005
23:25
[31]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

tomcio - Snopek z tego co pamietam i kilku innych znajomych prosilo o te zmiane gdyz potem imo nie ma o co juz grac gdy przewaga prowadzacego jest zbyt duza. Pomysl z pierwsza 6 nie wszedl wiec ja juz sam nie wiem. Propnuje zatem zrobic po raz kolejny glosowanie

dave_ 31 kolejek

20.11.2005
23:32
smile
[32]

tomcio006 [ Legend ]

31 - dave_iserlohn ,tomcio006,
20 -

21.11.2005
10:56
[33]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny
21:00 Birmingham - Bolton
21:00 Belenenses - Maritimo

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak
18:30 Wisla K. - Cracovia
20:45 Ajax (+2) - Sparta P.
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge
129 20:45 Lille - Benfica
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal
131 20:45 Panathinaikos - Udinese
20:45 Thun - Arsenal

21.11.2005
11:00
[34]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock X
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 1
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
129 20:45 Lille - Benfica 2
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
131 20:45 Panathinaikos - Udinese 2
20:45 Thun - Arsenal 2

21.11.2005
11:29
[35]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton 2
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock 2
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 1
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 2
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
129 20:45 Lille - Benfica 1
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
131 20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

21.11.2005
13:49
[36]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton 1
21:00 Belenenses - Maritimo 2

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock 2
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 2
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
129 20:45 Lille - Benfica 2
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 2
131 20:45 Panathinaikos - Udinese 2
20:45 Thun - Arsenal 1

21.11.2005
17:03
[37]

Mr_Slip [ Vaizard ]

31 - dave_iserlohn ,tomcio006,
20 - Mr_Slip

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton 2
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock 2
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 1
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 1
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 2
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
129 20:45 Lille - Benfica 2
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
131 20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

21.11.2005
18:25
smile
[38]

tomcio006 [ Legend ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton 2
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock 2
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia x
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
20:45 Lille - Benfica 1
20:45 Manch.Utd. - Villarreal x
20:45 Panathinaikos - Udinese 2
20:45 Thun - Arsenal x

Tak na wszelki wypadek gdyby nie dopisała frekwencja to znalazłem wcześniejsze głosowanie:
31 kolejek - dave,bojan997,henio, lan2
20 kolejek - snopek, waslo, Mr_Slip

21.11.2005
18:38
[39]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton X
21:00 Belenenses - Maritimo 1

21.11.2005
18:56
[40]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Czyli jednak gramy 31?...w sumie to watek holi i jego opinia jest najwazniesjza...a i z glosowania wynika jednoznacznie jak chcecie...ja sie dostosuje :D

Oby nie bylo nigdy tej pierwszej 6, czy jakos tak :]

21.11.2005
19:29
[41]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton 2
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock x
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 2
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Brema 2
20:45 Bayern (+2) - Rapid 2
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
20:45 Lille - Benfica 1
20:45 Manch.Utd. - Villarreal 2
20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

21.11.2005
20:43
[42]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny
21:00 Birmingham - Bolton x
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock 1
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia x
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
129 20:45 Lille - Benfica 1
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
131 20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

22.11.2005
15:47
[43]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
21:00 Birmingham - Bolton X
21:00 Belenenses - Maritimo 1

22 11 2005
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia x
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
126 20:45 Barcelona (+2) - Brema 2
127 20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
128 20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
129 20:45 Lille - Benfica 1
130 20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
131 20:45 Panathinaikos - Udinese X
20:45 Thun - Arsenal 2

22.11.2005
15:49
[44]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock x
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 2
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Brema 2
20:45 Bayern (+2) - Rapid 2
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
20:45 Lille - Benfica 1
20:45 Manch.Utd. - Villarreal 2
20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

22.11.2005
19:05
[45]

specjalista [ Generał ]

18:30 Wisla K. - Cracovia 0
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
20:45 Lille - Benfica 1
20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

22.11.2005
19:06
[46]

Tomus665 [ Legend ]

18:30 Wisla K. - Cracovia 2
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
20:45 Lille - Benfica 1
20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
20:45 Panathinaikos - Udinese 2
20:45 Thun - Arsenal X

22.11.2005
19:24
smile
[47]

waslo [ Manager Ajaxu ]

18:30 Wisla K. - Cracovia 1
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 1
20:45 Lille - Benfica X
20:45 Manch.Utd. - Villarreal 1
20:45 Panathinaikos - Udinese 1
20:45 Thun - Arsenal 2

23.11.2005
00:02
[48]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 18 kolejka 21 11 2005
20:00 Akratitos - AEK Ateny 2
postp
21:00 Belenenses - Maritimo 2

22 11 2005
13:00 Podbeskidzie - Plock
17:00 Pogon Sz. - Kujawiak 1
18:30 Wisla K. - Cracovia 1
20:45 Ajax (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Brema 1
20:45 Bayern (+2) - Rapid 1
20:45 Juventus (+2) - FC Brugge 2
20:45 Lille - Benfica x
20:45 Manch.Utd. - Villarreal x
20:45 Panathinaikos - Udinese 2
20:45 Thun - Arsenal 2

aktualny ranking
168 pkt dave_iserlohn 6/12
162 pkt specjalista 5/12
163 pkt snopek 7/12
158 pkt Pikuś 3/12
154 pkt Mr_Slip 6/12
146 pkt Tomus 3/12
141 pkt tomcio006 7/12
138 pkt bojan997 7/12
117 pkt lan2 6/12
93 pkt Jaro 7/12
85 pkt cronotrigger
22 pkt waslo 5/12
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby
18:00 Legia (+3) - Hetman
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2)
20:45 FC Porto (+2) - Rangers
20:45 Fenerbahce - Milan
20:45 Inter (+2) - Petrzalka
20:45 Liverpool - Betis
20:45 Real M. - Lyon

20:45 Rosenborg - Olympiakos
20:45 Schalke - PSV

23.11.2005
00:22
smile
[49]

tomcio006 [ Legend ]

17:00 Lok.Moskwa - Broendby 2
18:00 Legia (+3) - Hetman 2
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan 2
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon x
20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV x

23.11.2005
08:37
[50]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan 1
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon 2

20:45 Rosenborg - Olympiakos 2
20:45 Schalke - PSV 1

23.11.2005
09:04
[51]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 2
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 2
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan x
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 2
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon x

20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV x

23.11.2005
09:58
smile
[52]

Yari [ Juventino ]

Panowie przepraszam za zaśmiecenie wątku , ale mam pytanie. Na stronie sts wyszukałem mgliste wytłumaczenie w regulaminie :).
Postawiłem wczoraj na 6 meczy ligi mistrzów i jeden pucharu szkocji. Te pierwsze 6 meczy mi siadło , ale jeden z meczy pucharu szkocji odwolali. Czy ten mecz jest automatycznie kasowany z kuponu i moge spokojnie iść odebrać wygraną ?

23.11.2005
10:37
[53]

waslo [ Manager Ajaxu ]

raczej tak, możesz iść po wygraną

23.11.2005
10:40
[54]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 1
20:45 Fenerbahce - Milan 2
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 2
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon 2

20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV 2

23.11.2005
14:32
[55]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 2
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan 1
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon 2

20:45 Rosenborg - Olympiakos 2
20:45 Schalke - PSV 2

23.11.2005
14:36
[56]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 2
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 2
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan 2
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 2
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon 1

20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV 0

23.11.2005
17:40
[57]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
18:00 Legia (+3) - Hetman 2
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 2
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan x
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon x

20:45 Rosenborg - Olympiakos 2
20:45 Schalke - PSV 2

23.11.2005
17:40
[58]

Tomus665 [ Legend ]

17:00 Lok.Moskwa - Broendby X
18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 1
20:45 Fenerbahce - Milan 1
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon 2
20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV 2

23.11.2005
17:49
[59]

lan2 [ Pretorianin ]

18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan X
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis 1
20:45 Real M. - Lyon X
20:45 Rosenborg - Olympiakos 1
20:45 Schalke - PSV 2

23.11.2005
23:41
[60]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 19 kolejka 23 11 2005
17:00 Lok.Moskwa - Broendby 1
18:00 Legia (+3) - Hetman 1
20:45 Anderlecht - Chelsea (+2) 1
20:45 FC Porto (+2) - Rangers 2
20:45 Fenerbahce - Milan 2
20:45 Inter (+2) - Petrzalka 1
20:45 Liverpool - Betis x
20:45 Real M. - Lyon x

20:45 Rosenborg - Olympiakos x
20:45 Schalke - PSV 1

aktualny ranking
171 pkt dave_iserlohn 3/10
167 pkt snopek 4/10
165 pkt specjalista 3/10
161 pkt Pikuś 3/10
160 pkt Mr_Slip 6/10
149 pkt Tomus 3/10
145 pkt tomcio006 4/10
138 pkt bojan997
122 pkt lan2 5/10
93 pkt Jaro
85 pkt cronotrigger
26 pkt waslo 4/10
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart
18:00 Midtjylland - Valerenga
18:00 Start - Hammarby
18:00 Viking - Slavia Pr.
18:30 Alkmaar - M'Borough
18:30 Petersburg - Sevilla
18:30 Szachtar - Rapid Buk.
19:00 Lyn - IFK Goeteborg

19:45 Dniepro - Litex Lovech
19:00 Halmstad - Sampdoria
19:00 Hertha - Lens
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga
21:00 Monaco - Hamburger
21:15 Espanyol - Palermo
21:00 Guimaraes - Bolton

24.11.2005
07:18
[61]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart x
18:00 Midtjylland - Valerenga x
18:00 Start - Hammarby 1
18:00 Viking - Slavia Pr. 1
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 1
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria x
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 2
21:00 Monaco - Hamburger 2
21:15 Espanyol - Palermo 2
21:00 Guimaraes - Bolton x

24.11.2005
11:18
[62]

snopek9 [ Legia mistrz! ]


XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga 2
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 2
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 1
21:00 Monaco - Hamburger 2
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-24 11:38:00]

24.11.2005
12:06
[63]

tomcio006 [ Legend ]

17:00 PAOK - Stuttgart 1
18:00 Midtjylland - Valerenga 1
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 1
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 2
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 2
19:00 Halmstad - Sampdoria x
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 2
21:00 Monaco - Hamburger 2
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 2

24.11.2005
12:25
[64]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga 2
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 2
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 1
21:00 Monaco - Hamburger 2
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 1

24.11.2005
12:28
[65]

Tomus665 [ Legend ]

17:00 PAOK - Stuttgart X
18:00 Midtjylland - Valerenga 1
18:00 Start - Hammarby 1
18:00 Viking - Slavia Pr. 1
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 2
21:00 Monaco - Hamburger 1
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 2

24.11.2005
12:38
[66]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 1
18:00 Midtjylland - Valerenga 2
18:00 Start - Hammarby 1
18:00 Viking - Slavia Pr. 1
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 1
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 1

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 1
21:00 Monaco - Hamburger 1
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 2

24.11.2005
14:40
[67]

specjalista [ Generał ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga 0
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 2
18:30 Alkmaar - M'Borough 0
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 1
21:00 Monaco - Hamburger 0
21:15 Espanyol - Palermo 1
21:00 Guimaraes - Bolton 2

24.11.2005
16:28
[68]

lan2 [ Pretorianin ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga X
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 1
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla X
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens X
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 1
21:00 Monaco - Hamburger 1
21:15 Espanyol - Palermo 2
21:00 Guimaraes - Bolton 2

24.11.2005
16:35
[69]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga 2
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. 2
18:30 Alkmaar - M'Borough 1
18:30 Petersburg - Sevilla 2
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 1
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 2

19:45 Dniepro - Litex Lovech 1
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens 1
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 2
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga 2
21:00 Monaco - Hamburger 2
21:15 Espanyol - Palermo 2
21:00 Guimaraes - Bolton 2

25.11.2005
09:02
[70]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII dycja 20 kolejka 24 11 2005
17:00 PAOK - Stuttgart 2
18:00 Midtjylland - Valerenga 1
18:00 Start - Hammarby 2
18:00 Viking - Slavia Pr. x
18:30 Alkmaar - M'Borough x
18:30 Petersburg - Sevilla 1
18:30 Szachtar - Rapid Buk. 2
19:00 Lyn - IFK Goeteborg 1

19:45 Dniepro - Litex Lovech 2
19:00 Halmstad - Sampdoria 2
19:00 Hertha - Lens x
20:00 Tromsoe - Crvena Zvezda 1
20:35 Lillestroem - FC Kopenhaga x
21:00 Monaco - Hamburger 1
21:15 Espanyol - Palermo x
21:00 Guimaraes - Bolton x

aktualny ranking
175 pkt dave_iserlohn 4/16
170 pkt snopek 3/16
169 pkt specjalista 4/16
163 pkt Pikuś 2/16
163 pkt Mr_Slip 3/16
152 pkt Tomus 3/16
149 pkt tomcio006 4/16
138 pkt bojan997
127 pkt lan2 5/16
96 pkt Jaro 3/16
85 pkt cronotrigger
26 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz.
19:00 Trabzon (+2) - Rize
20:00 Le Mans - Auxerre
20:30 Genk (+2) - St.Truiden
20:30 Breda - Groningen
22:30 Nacional - Braga

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin
15:30 Duisburg - Koeln
15:30 Hannover - K'Lautern
15:30 Leverkusen - Hamburger
15:30 Nuernberg - Dortmund
15:30 Schalke - Brema
15:30 Wolfsburg - Bielefeld
16:00 Aston Villa - Charlton

16:00 Manch.City - Liverpool
16:00 Sunderland - Birmingham
16:00 Wigan - Tottenham
17:15 St.Etienne - Bordeaux
18:00 Gornik Z. - Leczna
18:00 Polonia W. - Arka
18:00 Plock - Odra W.
18:00 Livorno - Chievo

18:15 Lubin - Cracovia
20:00 Lille - Nancy
20:00 Nice - Lyon
20:00 Sochaux - Rennes
20:00 Toulouse - Ajaccio
20:00 Troyes - Metz
20:00 Mallorca - Bilbao
22:00 Valencia - Celta

25.11.2005
09:08
[71]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga x

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 2
15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 2
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 2
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 2
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 2
18:00 Plock - Odra W. x
18:00 Livorno - Chievo 2

18:15 Lubin - Cracovia 2
20:00 Lille - Nancy 2
20:00 Nice - Lyon 1
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 2
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
09:48
[72]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre x
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga x

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin x
15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund x
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 1

16:00 Manch.City - Liverpool x
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux x
18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Polonia W. - Arka x
18:00 Plock - Odra W. x
18:00 Livorno - Chievo x

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta x

25.11.2005
10:26
smile
[73]

tomcio006 [ Legend ]

19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 1
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 1
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 2

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln 1
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 2
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 1

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 2
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Polonia W. - Arka 1
18:00 Plock - Odra W. 1
18:00 Livorno - Chievo 2

18:15 Lubin - Cracovia x
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 1
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
11:11
[74]

snopek9 [ Legia mistrz! ]


19:00 Lech P. - Pogon Sz. 2
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre 1
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 1

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln 1
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 2
17:15 St.Etienne - Bordeaux 1
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 2
18:00 Plock - Odra W. 1
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 1
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
12:10
[75]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 1

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln 1
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema x
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 2
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 2
18:00 Plock - Odra W. x
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia 2
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
13:51
[76]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 2

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 2
15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 1
15:30 Schalke - Brema 0
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 1

16:00 Manch.City - Liverpool 0
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 0
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 0
18:00 Polonia W. - Arka 1
18:00 Plock - Odra W. 1
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 0
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
14:37
[77]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 1
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 1
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 2

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 2
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 2
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 2
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 1
18:00 Plock - Odra W. 2
18:00 Livorno - Chievo 2

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 2
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
14:39
[78]

veb89 [ Junior ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre x
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga x

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin x
15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund x
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 1

16:00 Manch.City - Liverpool x
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux x
18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Polonia W. - Arka x
18:00 Plock - Odra W. x
18:00 Livorno - Chievo x

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta x

25.11.2005
15:54
[79]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 1
20:00 Le Mans - Auxerre 1
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 1
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 2

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln x
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 2
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 1

16:00 Manch.City - Liverpool 1
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 2
18:00 Plock - Odra W. 2
18:00 Livorno - Chievo 2

18:15 Lubin - Cracovia x
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 1
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao x
22:00 Valencia - Celta 1

25.11.2005
18:11
[80]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 1
20:00 Le Mans - Auxerre X
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 1
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga x

26.11.2005
15:04
[81]

Tomus665 [ Legend ]

15:30 Duisburg - Koeln 2
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 2
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema 1
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 2
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 1
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka X
18:00 Plock - Odra W. 2
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia 1
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 1
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 2

26.11.2005
15:28
[82]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 21 kolejka 25 11 2005
19:00 Lech P. - Pogon Sz. 1
19:00 Trabzon (+2) - Rize 2
20:00 Le Mans - Auxerre 2
20:30 Genk (+2) - St.Truiden 2
20:30 Breda - Groningen 1
22:30 Nacional - Braga 1

26 11 2005
13:30 Korona - Groclin 1
15:30 Duisburg - Koeln 1
15:30 Hannover - K'Lautern 1
15:30 Leverkusen - Hamburger 1
15:30 Nuernberg - Dortmund 2
15:30 Schalke - Brema x
15:30 Wolfsburg - Bielefeld 1
16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 2
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux 2
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Polonia W. - Arka 2
18:00 Plock - Odra W. x
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia 2
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 2
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

26.11.2005
15:56
[83]

lan2 [ Pretorianin ]

16:00 Aston Villa - Charlton 2

16:00 Manch.City - Liverpool 2
16:00 Sunderland - Birmingham 2
16:00 Wigan - Tottenham 1
17:15 St.Etienne - Bordeaux X
18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Polonia W. - Arka 1
18:00 Plock - Odra W. 1
18:00 Livorno - Chievo 1

18:15 Lubin - Cracovia X
20:00 Lille - Nancy 1
20:00 Nice - Lyon 2
20:00 Sochaux - Rennes 1
20:00 Toulouse - Ajaccio 1
20:00 Troyes - Metz 1
20:00 Mallorca - Bilbao 1
22:00 Valencia - Celta 1

26.11.2005
23:51
[84]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Nowa czesc :

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.