13.11.2005
12:55
[1]

gamesarea_pl [ Konsul ]

Wątek myślę ciekawy. chodzi mi tu o przedstawienie najbardziej dramatycznych meczów z master league i w ogóle z Pro Evo w Waszym wykonaniu...

Ja zaczynam więc...

Jest 15 minuta gry gram finał WEFA Championschip z Barceloną ja gram Realem Madryt po cięzkim boju z Machcesterem United w półfinale gdzie z powodu kontuzji opuscili boisko Beckham i Ronaldo przystąpiłem do finału z Katalończykami z obawami Beckhama zastapił Julio Baptista Ronaldo natomiast kupiony z Arsenalu Reyes jest 15 minuta Carlos przerzuca na prawą stronę do Baptisty a ten precyzyjnie dośrodkowuje na głowę Rula mamy 1:0 dla mnie. Po pierwszej połowie 1 do 0 ale minut po wznowieniu gry mojego bramkarza świetnym lobem pokonuje Eto`o, jest 1:1. Kolejna akcja Barcy Ronaldinho do giulego i jest 2:1 dla Barcy! Jest 88 minuta gry rzut wolny dla mojego teamu 30 m do bramki do piłki podchodzi Carlos i strela przepiękną bramkę jest 2:2 i myślę sobie będzie dogrywka a to przejmuje piłkę tuż po wznowieniu gry Robinho i mija jak tyczki wszystkich graczy Barcy jest sam na sam i strzala prosto w bramkarza!???!?!? jest jednak rzut rożmy podchodzi do jego wykonania zidane i dośrodkowuję na drugi słupek tam jednak głowkoy pojedynek wygrywa Pyol piłka wylatuje tuz przed pole karne tam jest Carlos i strzela ... No i 3:2 koniec wygrałem po świetnym widowiskU...