ostatnie minuty meczu finałowego mś 06' polska - brazylia

smile
[1]

Mul Bagienny [ Pretorianin ]

OSTATNIE MINUTY MECZU FINAŁOWEGO MŚ 06' POLSKA - BRAZYLIA

....Dudek wyrzuca piłkę daleko do Krzynówka, podanie do Smolarka, znowu Krzyżówek, długie podanie do Rasiaka!....ajj kolejne potknięcie naszego zawodnika. Tyma razem Rasiak potknął się o murawę. Krzyczy coś do chłopca podającego piłki. Zwraca mu chyba uwagę aby ten szybko wyrównał trawę nożyczkami. To nie jest chyba dzień Rasiaka. Jednak Janas nawet nie chce słyszeć o zmianie Grzegorza.87 minuta i wciąż mecz bez rozstrzygnięcia nadal jest 0:0. Chyba doczekamy się dogrywki a może nawet i karnych. Dudek po raz drugi będzie miał szansę zostać bohaterem wielkiej imprezy ale teraz patrzmy co się dzieje na boisku ..Roberto Carlos, Ronaldino, długie prostopadłe podanie do Ronaldo!.....Ronaldo sam na sam z Dudkiem!!! Ronaldo Ronaldo!!.....wspaniała interwencja Dudka!!!!Piłka zmierzała w samo okienko bramki a Dudek w niewyobrażalny sposób złapał piłkę i uratował nasz zespół od porażki!!!! Pokiwał teraz głową tak samo jak podczas pamiętnej obrony strzału Andreja Szewczenki w końcówce dogrywki finału LM! Cała Polska Cię kocha!!!!!.... ale teraz Polska w kontrataku!!!! Żurawski pędzi lewą stroną boiska!!!!!Dośrodkowanie!!!!!!......ah Jezus Maryja!!!!!!!!! Rasiak leży na murawie!!! Perfekcyjne podanie Żurawskiego wprost na głowę Rasiaka, jednak ten zderzył się chyba z poprzeczką! Jak on nie mógł wykorzystać tak idealnej sytuacji do strzelenia gola.!!!!!!!! Potrzebna jest interwencja lekarza. Rasiak nie podnosi się z murawy.Widać zakłopotanie na twarzy Janasa!Chyba będzie potrzebna zmiana. Rasiak nieprzytomny poza boiskiem.90 minuta finałowego meczu o mistrzostwo świata między Polską a Brazylią!I oto nareszcie dlugo oczekiwana zmiana!!! Przez cały mecz polscy kibice skandują Frankowski! Frankowski! Frankowski! Domagając się wejścia na boisko Franka, który został królem strzelców II ligi hiszpańskiej zdobywając 32 bramki! Zmieni kontuzjowanego Rasiaka, który jak już wspominałem od 9 miesięcy oglądał mecze swojego klubu z trybun.Widać niezadowolenie na twarzy Janasa. ..Brazylijczycy wznowili grę. Dida długim wykopem rozpoczął grę. Pojedynek główkowy Żurawskiego z Ronaldinio! Żurawski sprytnie podaje do Frankowskiego!!!! Ten mija obrońców wspaniałym dryblingiem!!! Minął już trzech obrońców!!!!!! Franek Franek!!!!! strzał goooooooooooooooooolll!!goooolll gooooll gooooooooooooooolll!!!!Niesamowite!!!!!!!!!!! ! Polska Brazylia 1:0 !!!!!!!!!!Wspaniały strzał z ok. 20 metrów!!!!!!Dida bez szans!!!!!!!!!!Tomasz Frankowski strzelec najważniejszej bramki w historii polskiego futbolu!!!!!!Niesamowite!!!!! Gooooool!!!!!!! Goooooooooolllll !! Stadion oszalał!!!!!Proszę spojrzeć na tych 40 tysięcy polskich kibiców!!!Biało czerwono!!!!!!!!!!!!!!Niesamowite!!!!!!!!Tome k tonie w uściskach kolegów!!!!!Wspaniała akcja!!Wspaniały strzał!!!!Tomasz Frankowski na ustach calej Polski!!!!Proszę obejrzeć powtórkę tej akcji!!!!Co tu się dzieje!!!! Coś cudownego!!! Niesamowita sytuacja!!!!!Polska prowadzi 1:0 z Brazylią w finale mistrzostw świata!!!Kto by się tego spodziewał!!!...ale Brazylijczycy już wznawiają grę!!! Robinio biegnie już przez pół boiska!!!!! Kłos!Wspaniały wślizg! Aut dla Brazyli!! Już 91 minuta!! Dlaczego pan nie kończy tego spotkania panie sędzio!!!!Panie Turek, koncz ten meeeecz!!!!!! I tak tak !!! koniec spotkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polska mistrzem świata!!!!!!!!!!!Kto by się tego spodziewał!!!!!!!!!!!!Polska - Brazylia 1:0 !!!!!!!!!!!!Niesaaaamowwiteeee!!

Znalazlem to na komentarzach na onecie, wyobrazacie sobie cos takiego? :)