GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | 319

08.11.2005
09:47
smile
[1]

M'q [ Schattenjäger ]

Vandenberg's Legacy® | 319

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

08.11.2005
09:49
smile
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

As U wish mastah Burzuś :)

08.11.2005
10:09
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

Przynajmniej gfx fajny :P

08.11.2005
10:10
smile
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

Czy ja kiedyś fałem niefajny? :>

08.11.2005
11:11
smile
[5]

Hellcat [ Legend ]

Fałeś fałeś mifczu :P

08.11.2005
14:03
smile
[6]

Hellcat [ Legend ]

Korzystając z tego iż kiedyś moja druga połówka zakupiła mi na święta oryginalnego CM-a 4 postanowiłem nauczyć się grywać w managery piłkarskie :]

Woow, nie? :D

08.11.2005
15:36
smile
[7]

Kompo [ arbuz luzem ]

:P

08.11.2005
15:39
smile
[8]

Hellcat [ Legend ]

Nie martw się, po raz kolejny wyszło mi że absolutnie nie nadaje się do tego typu gier :)

Ale za to jednej gry pilnie szukam [link]

08.11.2005
15:48
smile
[9]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

joł!

ożkjp! zakwalifikowali nas do finału wyboru ME 2012 o_O

muehehe łaskawie kurier wreszcie mi dostarczył efema ołsex tylko kurna co z tego jak se za bardzo nie pogram dzis, bo ydymy na te pingwiny co Shakkus tak jeczy, że niby dobre som :D

Se coś zjem i poczytam instrukcje :D

08.11.2005
15:50
smile
[10]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

mmmmmmmmmm alez pachnie otwarte pudełko efema :D

08.11.2005
16:24
smile
[11]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

ok ja spadam juz ;p
bedem kiedy bedem ;p;

Kmp & Szef -> a moze by tak pograc przez neta?:>

< schował instrukcje do efema ołsex do kieszeni > :D

08.11.2005
18:18
[12]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk.
Po pierwsze ja jeszcze nie zainstalowałem nawet efem oh'sex, po drugie to nie wiem czy będę mógł tak na korarskiej :P W 05 miałem jeszcze chęć pograć, tak żeby nie było, że w tą część totalnie nie grałem, ale w sumie nie wiem czy jest sens robić to na siłę.

Storm Shadow
Poczytałem i to spooro, chyba dwa dni materiałów szukałem, i wiem teraz dużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba o niuansach związanych z SM3. W skrócie - it's bullshit. Zwykły marketing. Sam byłbym jego ofiarą. Na szczęście od czego jest internet.

08.11.2005
18:21
smile
[13]

Kompo [ arbuz luzem ]

Na korsarskiej się da. :) Chyba. Jak coś, to można by zagrać. :)

08.11.2005
18:23
[14]

Torn [ Merces Letifer ]

Kompot
To musiałbym dłuuugo jeszcze sobie sam pograć, aby potem nie oddać tanio skóry. Żadnej taktyki do FMa nie mam nawet :>

08.11.2005
18:27
smile
[15]

Kompo [ arbuz luzem ]

Tak na próbę można by spróbować razem, bo i tak nowy FM jest inny i trudniejszy od 2005. :) Minie długi czas zanim opanujemy go tak jak stare edycje. :)

08.11.2005
18:31
smile
[16]

Torn [ Merces Letifer ]

KmP
Piszesz do człowieka, który z rok temu albo i dawniej grał w CM 01/02 :>

Na razie jestem na etapie wku...a przez PES5 :/ Ja nie wiem, ale te przeróbki wyszłi mi na niekorzyść :> Fajnie się ogląda, gra, ale wygrać już gorzej :] Strasznie to frustrujące i ciężko mi zagrać chociażby dwa mecze pod rząd.

08.11.2005
18:51
smile
[17]

Adamss [ -betting addiction- ]

Siemacie VL!

08.11.2005
19:51
[18]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell
Odnośnie tego co pisałeś na gg, czyli rozboju (chyba coś źle odmieniłem :P) w S-c - skojarzyłem teraz fakty a mianowicie dane z portalu S-c oraz opis mojego siostrzeńca i wychodzi, że to mogła być jego koleżanka z klasy czy okolicy, bo od poniedziałku ma taki opis, że... :/
Nie ma co, chciałem kiedyś kupić kastecik, zarzuciłem pomysł, ale jak taka bandyteria jest na ulicach to nie wiem czy nie kupić...

Adamss
się gra, się ma.. :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 19:54:48]

08.11.2005
20:32
[19]

Hellcat [ Legend ]

Chief, współczucia dla kolegi jeśli to faktycznie Ona :|

Ja od roku noszę na kostce taki sprzęt [link, tatuś [kiedy go jeszcze miałem] nauczył mnie dośc dobrej jego obsługi, i nie powiem..kilka razy mi się on już przydał...

W zapasie noszę też taki:
https://www.militaria.pl/cocoon/product.xml?product=2075&page-frag=9&prev-page-number=15&context-type=regular&modifiers=category
A w domciu [i czasem w plecaku, tudzież sakwie rowerowej] jeszcze taki:
https://www.militaria.pl/cocoon/product.xml?product=2429&page-frag=9&prev-page-number=15&context-type=regular&modifiers=category

Lubie noże, i dzięki nim czuje się bezpieczniej :]

08.11.2005
20:35
smile
[20]

Kompo [ arbuz luzem ]

Takiego motylka, to ja też mam. :)

08.11.2005
20:36
[21]

Torn [ Merces Letifer ]

Tak, to jego koleżanka. Tyle, że to nie kolega, a siostrzeniec (I'm his uncle :P).

Nóż to ja mam, tylko zastanawiam się po co - postrasze nim kogoś? A co jak będzie wariat i się rzuci? Mam iść do pierdla przez ćwierćmózga? To już na pewno nie za jednego :> Musiałbym całą bandę zarżnąć :PPP

Tym 2. umiesz tak fajnie wywijać? :]

08.11.2005
20:37
smile
[22]

Kompo [ arbuz luzem ]

Torn - > ja umiem. :P
Okupiłem to ciężką pracą, obolałym kostkami i kilkoma rozcięciami, ale warto było. :)

Hell - > no ale po co takie noże? Byłbyś w stanie komuś wbić kosę? Bo jak już nosić, to żeby używać, bo jak się trafi na konkretnego i wyciągniesz nóż, by go tylko postraszyć "ze mną to łatwo nie będzie" to może Ci go wyrwać i Tobie wbić. :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 20:36:54]

08.11.2005
20:40
smile
[23]

Shakka [ V I T R I O L ]

Mnie tam nożów nie potrzeba :] bo i po co ? tutaj Szefu dobrze gada za jakiegoś idiote iść do pierdla ?

a poradzić sobie poradze jak trzeba bedzie no chyba, że bedzie to banda 20 skinów wtedy mocne nogi to podstawa :D

Kastet dobra rzecz kiedyś nawet myślałem nad zakupem, ale jakoś mnie sie odwidziało :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 20:43:11]

08.11.2005
20:45
[24]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakkuś
Skini to wymarli :) Nie miał chyba kto przejąć pałeczki po pokoleniu, a ci goście to już starzy i pewnie w główke zimno było.
Przynajmniej na nic takiego dawno nie widziałem :]

Mi też się odwidziało (szkoda kasy :P), ale jakby sobie kupić to można żuchwy przestawiać spokojnie.

Ja mógłbym rzec, że czuje się w miarę bezpieczenie (~191cm, 90+kg :P), tylko mam kolegę wyższego o parę cm, umięśnionego i to porządnie (nonstop siłka, odżywki itp sprawy) i jego nawet potrafili skroić - w centrum katowic w dzień :> Podszedł do niego jeszcze większy o głowe bysiur i coś mu tam zabrał. Fajnie, co? :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 20:45:41]

08.11.2005
20:51
smile
[25]

Shakka [ V I T R I O L ]

Szef hrhrhr ciekawe co mu zabrał ? jakąs odżywke ? :> też nie narzekam, (184cm+85kg+siłka+coś ciekawego :P) o w morde pierwszy raz w necie podałem moje wymiary muehehehe :D

oooo może sobie coś takiego kupić ? :D

\/\/

08.11.2005
20:52
smile
[26]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ja też nie narzekam [195cm+prawe pierdolnięcie] :D

08.11.2005
20:52
smile
[27]

Torn [ Merces Letifer ]

*robi screenshota*

08.11.2005
20:54
smile
[28]

Shakka [ V I T R I O L ]

Kompo muehehehehe spadłem z krzesła :D

08.11.2005
20:55
smile
[29]

Kompo [ arbuz luzem ]

Torn - > i na cholerę Ci on? :)

08.11.2005
20:57
smile
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

o w morde pierwszy raz w necie podałem moje wymiary muehehehe

08.11.2005
20:59
smile
[31]

Shakka [ V I T R I O L ]

Kompo Szefu kiedyś na tym screenie zarobi majątek zobaczysz :D

08.11.2005
21:00
smile
[32]

Kompo [ arbuz luzem ]

Shakka - > no, Twoje wymiary mogą być cenne. :P

08.11.2005
21:02
smile
[33]

Shakka [ V I T R I O L ]

No ba ja w ogóle jestem bardzo cenny :D

08.11.2005
21:05
smile
[34]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

Torn --->> te od kiedy ty do mnie walisz po calym nicku? co to mam Ci walnąć? :D
PS. a ja sobie zamowilem jednak tego 6600 GT, moze w wakacje sie zamieni na jakas z serii x1000, jednak do tej poery nic z ATI ruszac nie bedę.

BTW, Far Crya, faktycznie te potworki sa tragiczne, pierdolną dwa razy lapą i pozostaje load game tylko :|. A przez to cala gra traci urok :|. Chyba jakiegos supermena sobie wpisze, bo ocipiec idzie.

08.11.2005
21:06
smile
[35]

Kompo [ arbuz luzem ]

Storm - > jaki nowy nick Cię czeka? :)

08.11.2005
21:10
[36]

Torn [ Merces Letifer ]

SS
chciałem sprawdzić jaka będzie reakcja :P

Co do karty to spoko, ja akurat poczytałem wiesz odnośnie mojej i tej oraz ogólnie o tym całym ambarasie. Jak będę miał chwilkę to sam zacznę testować różne rzeczy u siebie i wycisne z karty 7 poty, tylko kupie chłodzenie bo teraz mam prowizorkę cały czas (buda nonstop otwarta :/).

Mówiłem, że te miśki takie są :/ Mnie też wkurzały - dałem sobie siana z tą grą przez nie :/
btw, grasz w wersję 1.3?

08.11.2005
21:24
[37]

Hellcat [ Legend ]

Kompo, dla Twojej informacji, tak, byłbym w stanie to zrobić. Co więcej, już raz to zrobiłem

08.11.2005
21:24
smile
[38]

Kompo [ arbuz luzem ]

Hell - > nie myśl, że jesteś lepszy. :] Bo ja wcale nie jestem gorszy. ;) Ale nie ma czym się chwalić.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 21:28:29]

08.11.2005
21:24
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

SS
A nie zastanawiałeś się nad 6800LE?
Napisz jak już dostaniesz nowy sprzęt i pochwal się co tam masz :>

08.11.2005
22:24
smile
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:
- Słońce wschodzi.
Drugi mówi:
- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.
Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:
- Odbiło ci!? Za co?
Ten mówi:
- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.
Na to wściekli wędkarze w wodzie:
- A ty to co, cwaniaczku jeden!?
Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:
- A za niepotrzebne dyskusje Ban!

08.11.2005
23:14
smile
[41]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

wróciło mi sie ;p a ze wstepnych ustaleń jutro i tak znow KrK ^^

Shakkuś nie, nie , nie nie nie nie nie Rico jako wariat-idiota nie bardzo mi sie podobał, ale tylko z tym kaboom :> Reszta jego tików była ok :D A Wallace i Gromit -> takie sobie, kłółoki przefajne a najsmieszniejszy moment filmu to walka miedzy Gromitem i tym pitbullem na tym samolociku + numer z szukaniem drobnych :D myslałem że padne :D cos tam jeszcze bylo ale ni pamietam co :>

A teraz prze Bandy ide do mojej nowej druzynie w ołsexie :P

ps. Zaglebie - Wisła PP 1:1 - dzisiejszy realny mecz :>

08.11.2005
23:26
[42]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ---->> khe? :> hmm myslalem nad 6800LE, ale karte sobie moglbym w buty co najwyzej wsadzic co by byc wiekszym :). 6800LE sa tylko na AGP, a nie ma sensu sie pakowac juz w agp, bo za rok nikt o agp pamietac nie bedzie. Wiec nadal uwazem ze najsensownijszym wyborem jest ten 6600. Ja tam chce sobie spokojnie popytkac w X3 i w strategię ktora sie ma nazywac Band of Heroes, zajebiscie ta gierka wyglada :).

Far Crya mam updatowanego do wersji 1.33 :). Poza tym walne sobie God Mode, choc nie cierpie oszukiwac, ale nie po to sciagalem 3,5 gb zeby gierki nie skonczyc przez jakies pieprzone miski :).

Kompo ---->> znaczy jaki nowy nick? :) masz na mysli ze dochodze do 6k postów? :). Nie bedzie zmiany nicka :) i tak mam 8 nickow na golu to mam z czego wybierac :D.

Acha... BTW, kto z Was ma moze podlaczony TV do karty graficznej przez TV-out , chinchami, lub euro-zlonczem?

08.11.2005
23:29
[43]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

złączem^ :| ech pozno juz :)

dobra ide pograc, c'ya :)

08.11.2005
23:34
[44]

Fett [ Avatar ]

Sulik niezłe ;)

Takiej chu.... z paragrafem to dawno u mnie nie było :/ Ide spać bo nie mam na nic już siły :(

08.11.2005
23:44
smile
[45]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Kmp rzuć jakies nazwiska co móglbym sobie ściagnać do Wisły :P

Shakkuś u mnie to tak mnie w konia pingwiny robią :D ---->

08.11.2005
23:54
smile
[46]

SULIK [ olewam zasady ]

btw. watku: "swiateczny szal has just began!"
ja w pracy juz od kilku dni slysze kolendy :|

09.11.2005
09:41
[47]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

yoooo!

Kmp za ile Zilic przeszedł u Ciebie do Wisły? BO ja negocjuje i negocjuje i negocjuje i negocjuje i negocjuje i końca negocjacji nie widać :|

09.11.2005
19:16
[48]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ehhh, miałem iść jutro na impreze do miasta i ją odwołali.. :\.

09.11.2005
19:17
smile
[49]

SULIK [ olewam zasady ]

help
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4397945&N=1

09.11.2005
21:15
smile
[50]

Kompo [ arbuz luzem ]

Brisk - > nie wiem za ile, wiem że wydałem na niego chyba połowę budżetu. :) Wystarczyło kilka razy wyrazić zainteresowanie i kilka razy złożyć ofertę. Jak odrzucali, to on się wkurzał i w końcu chciał do mnie przejść i się zgodzili. :)

Przemysław Kaźmierczak z Pogoni jest b. dobry. :P Jaromir Simr z Amici..... Paweł Golański... Marcin Smoliński... no nie wiem, nie wiem. Wiem, że Zieńczuk jest rewelacyjny, więc lewe skrzydło masz ustawione. :P

09.11.2005
23:04
smile
[51]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam wieczorową porą :).

*warta mode ON*

10.11.2005
13:49
smile
[52]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

joł! :]

sponsorem mojego dobrego humoru jest "mmmmmrrrrrrrrrr" poranne ^^ nomanie czuje sie rozpieszczany :]

Kmp nie miałem czasu wczeniej, więc teraz zaraz siadam do ołsexa i za "chwile" powinienem rzucic jakiś raport z gry ;p Jedynie teraz moge powiedziec, że Kaźmierczaka kupiłem ale ogólnie póki co przeciętniak :>

10.11.2005
14:09
smile
[53]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

< je obiad >

10.11.2005
14:10
smile
[54]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

o k... :D

10.11.2005
14:34
smile
[55]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

--->

i tym optymistycznym akcentem kończe póki co :D

bedem pozniej Banda ;p

10.11.2005
17:10
smile
[56]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam szanowną VL'ową ekype :D.

Teraz lekki chilloutcik a za godzine do miasta :).

10.11.2005
18:55
[57]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

heh tez sie mailem wybrac na imprezke, ale sie zle cos czuje, i chyba sobie popuszczę. No coz.

Bris --->> ten drugi obrazek jest niezly :D

BTW kupilem sobie na DVD Ghost in the Shell, wyszedl u nas z magazynem Kino Domowe, za 20 zeta. Wersja z DTS, DD 5.1, jezykami japonskim, angielskim, lektorem, napisami do koloru do wyboru. Ostatnio u nas sie wzieli ostro za wydawanie mangi i anime.

10.11.2005
19:02
smile
[58]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ogladal z Was ktos serial LOST ostatnio? warte to jest cos?, dzis widze maraton z serialami mam najpierw 6 odcinkow 7 sezonu Stargate SG1, teraa pewnie pewnie Lost a pozniej na polshicie Desperate Housewifes (zapomnialem jak to po polsku tam jest) :>

10.11.2005
19:46
smile
[59]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

ja tam jeszcze nie wiem co z łikendem robim, choć pewnie KrK zwyczajem ;p wiem za to, że w sobote trafi mi sie trcohe dodatkowej kasy z fuchy co kolega załatwił hrhr ^^

ps. takie ekhem dla efemowców :>

POCZĄTEK:
Sparingi to olać, pierwsze mecze takie sobie [ Legia - Wisła 1:3 :> ] a potem omfg... Przegrałem mecz z Odrą chyba 3:2 wygrywając 0:2. Zrobiłem rozpierduche w szatni, wyjebałem Majdana, Dawidowskiego, Kuźbe, Kryszałowicza. Wprowadziłem Kuliga, Janka, Cichonia [ to akurat, bo Baszczu wypadł na 2 miechy :( ] i zacząłem wygrywać 3:0 Górnik, 0:3 Craxa, 3:1 Pogoń. I wróciłem na no1 ^^
Teraz jest tak: jeden błąd którys popełni w grze - wypad na ławe w nastepnym meczu.

P. EUROPEJSKIE:
Ch****, czegoś takiego nie odstawiłem dawno. No ale wszystko przez to, że trafiłem na moją sympatie - Ajax. Teraz zaczynam rozgrywki w P.UEFA: Valencia, Monaco, GAK, Willem II.


STALI BYWALCY:
Zieńczuk - on jest wszedzie o_O
Krzyszałowicz - screen mówi sam za siebie.
Kłos - podpora druzyny.
Janek - wrzuciłem go w pewnym momencie jak brakowało mi napastników na przód i zaczął strzelać w każdy mmeczu prawie [ Dwa gole 12' i 15' w wygranym 0:3 meczu z Craxa :> ]
Hazardzista - o dziwo niby kontuzja taka a tu smiga :D
Sobol + Barreto = Panowie od czarnej roboty, pierwsza klasa, zwłaszcza ten pierwszy :-)
Kuźba chyba 5 goli strzelonych ale od avanti wchodzi z ławki - i strzela ;-)

TRANSFERY

Out: nikt :>
In:
Kaźmierczak - póki co nic nadzwyczajnego.

Przemysław Kulig [ hyhy min. jego podpis mam na koszulce Jagi :P ] przyszedł do mnie za 90k E, w pierwszym meczu jaki zagrał w pierwszej 11, został uznany graczem meczu, media gratulowały mi transeru oraz pytały co sądze o jego wyjątkowo udanym poczatku gry w Wiśle ^^


Przemyslaw Cichon przeszedł z Korony, rzuciłem go na prawa strone obrony i w debiutanckim meczu został uznany za najsilniejszy punkt Wisły ^^

Zilic hohoho dałem za niego 1mln E a negocjowałem chyba przez pół rundy jesiennej:| Dopiero w 5 meczu strzelil gola, ale inna sprawa, że w pierwszej 11 rozegrał chyba tylko 1 mecz. [edit: muahaha skończyłsie własnie mecz Groclin - Wisła 1:3 a Zilic zagrał w pierwszej 11 i strzelił...3 gole :D ]

A i przedłużyłem kontrakt z Kmiecikiem ;-)

Obecnie nie mam na transy kasy :P

TAKTYKA?
Ta sama co pisałem przy okazji dema, czyli z czasów CM4 chyba. Stworzona pod Wisłe specjalnie i jak dotąd skuteczna całkiem całkiem ^^ Oczywiście modyfikuje ją ale co najwyżej tylko jesli chodzi o zadania druzyny lub poszczególnych formacji.

10.11.2005
22:29
smile
[60]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris --->> ty to wszytko sam napisales czy skads skopiowales?? :D

10.11.2005
22:31
smile
[61]

Shakka [ V I T R I O L ]

W morde sie przestraszyłem jak zobaczyłem posta Brisia :D

Burzuś >>> a pewnie od kogoś przepisał i chce na mondrego wyjść :D

10.11.2005
22:48
smile
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus ---->> ja sobie tak mysle ze w nocy Brisia musieli podmienic kosmici :D. Przeca on nigdy takich dlugich postow nie pisał :D

10.11.2005
22:59
smile
[63]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

muahahahaha :D

ta skopiowałem :P i jakie nigdy? :P A dajmy na to wstepniak do Trolla albo raporty z Insomni?:> Pamietacie wogole moje raportowanie a dokładniej to streszczanie co sie wydarzyło w poprzedniej czesci? :D tutaj [link] tyz macie przykład podmienienia mnie choc tam jest mniej :D

poki bede grałw ołsexa to tak bede pisał, zreszta dajta mi: mecz + piwo/drinka i mopge gadać/pisac o piłce ile % starczy :P

i tak sie cieszcie, że nie wklejam tu moich opowiadań :D

10.11.2005
23:04
smile
[64]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś oblookaj :>

10.11.2005
23:06
smile
[65]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

ps. SySuś robimy zrzute i zamówimy sobie tylko ta wokalistke na prywatny koncert :D

10.11.2005
23:07
[66]

Fett [ Avatar ]

*mlask mlask*

ale kapeć

10.11.2005
23:09
smile
[67]

Shakka [ V I T R I O L ]

Burzuś >>> wiesz to całkiem możliwe, bo jakoś dziwnie sie ostatnio zachowuje :D

Briś >>>> ja ja ja ja też kcem wokalistke :D


*przegląda SFD* trzeba wydać na coś znowu 200zł :D

10.11.2005
23:09
smile
[68]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Z serii brisiek czeka na:

Pamietacie Kroniki Narnii? Ponoć 4 lata produkcji + zdjęcia w zimie robione w Polsce do jednej ze scen ^^

10.11.2005
23:11
smile
[69]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś muehehe ok zrzuta w trzech w takim razie :D Ale wystepuje u mnie :D

ps. niby jak sie dziwnie zachowuje?:> < pacza sie wogól ocb machając łogonkiem z zainteresowaniem >

10.11.2005
23:12
[70]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisiak - dosc fajny jest trailerek do Kronik

10.11.2005
23:13
smile
[71]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK muehehe pacz ostatnio zarejestrowane osoby na GoLu teraz :>

10.11.2005
23:37
smile
[72]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus ---->> Ano, cos ten bris sie rozchasal ostatnio jakos dziwnie :D jakis mondrzejszy sie zrobil? :D

Bris ---->> ja tam nic nie pamietam :P :D

10.11.2005
23:38
smile
[73]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Jak nie pamietasz? a żul i sklerotyk? :D

10.11.2005
23:41
[74]

Kompo [ arbuz luzem ]

Eee, mamroczecie....

10.11.2005
23:42
smile
[75]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

sensacja nomanie :D

10.11.2005
23:48
smile
[76]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris --->> no wlasnie, zul i sklerotyk, pamietasz kto jest kto? bo ja nie :D

10.11.2005
23:52
smile
[77]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

mnie sie nie pytaj :D

czekaj, ide po nastepnego drinka eee albo piwo może :D

10.11.2005
23:54
smile
[78]

Kompo [ arbuz luzem ]

A ja idę spać, bo mamroczecie. Ponadto jutro muszę być wyspany, bo będę odreagowywał tydzień. Zły tydzień. :›

GN, VL!

10.11.2005
23:56
smile
[79]

Shakka [ V I T R I O L ]

Burzuś >>>> jakis mondrzejszy sie zrobil? buehehehehehe eeee chyba nie zrobił by mi tego co ? :D

Briś >>>> ale dlaczego u Ciebie ? :>


shakkuś zadowolony bo zaoszczędził 15zł :D i wyda tylko 185zł :D

10.11.2005
23:59
[80]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris ---->> pfff, ja tam mam dzis tylko mineralke pod reka :D

Shakkus ---->> no nie wiem, moze i zmondrzał troche :D

A so kupujesz za 185 zł? :> kuloodporne skarpety? :P

11.11.2005
00:04
smile
[81]

Shakka [ V I T R I O L ]

Briś >>> gdybym Ci powiedział musiałbym Cie zabić :D

*zastanawia sie nad tymi skarpetami* :D

11.11.2005
00:06
smile
[82]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kompo ---->> a se ić! :D

11.11.2005
00:13
smile
[83]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Kmp przyzwyczajaj sie, że ja jezdem lepsijszy w ołsexie :P

Shakkus że co Ty byś chciał bym ja Tobie zrobił, hę? :D

SySus minerałke ożkjp! Shakkuś ma na Ciebie zły wpływ :D

Shakkuś odsuń sie po SySusia <pogroził złowieszczo > :D

11.11.2005
00:17
smile
[84]

Shakka [ V I T R I O L ]

Buehehehehe oo w morde to mam refleks szachisty :D

Oczywiście to miało być do Burzusia nie Brisia >>>> Briś >>> gdybym Ci powiedział musiałbym Cie zabić :D


Briś >>> Ty mnie nie strasz, bo qna jeszcze tam przyjade do KrK i Cie znajde :D

11.11.2005
00:20
smile
[85]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

HA! Przypomniałem se! < duma aż go rozpiera > :D

Shakkus Ty mowić cos o jakiejś kuzynce kiedyś co pomieszkuje w KrK ?:>

SySuś co z moją Twoją kuzynką co moja żoną ma byc?:>

11.11.2005
00:21
smile
[86]

Shakka [ V I T R I O L ]

Briś ano pomieszkuje w KrK, a so to ta Burzusiowia Ci nie starcza ? :>

11.11.2005
00:24
smile
[87]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś o żesz Ty mój szwagrze/zięciu/teściu (?) kofany! :> Mozesz nas odwiedzać w kazdy łikend i bedziem rozrabiac pod Adasiem :D

11.11.2005
00:28
smile
[88]

Shakka [ V I T R I O L ]

Zaraz zaraz Ty i ja rodzina *myśli* :D oooooooooooo nie :D


btw. so to jest Adaś jakiś nowy szwagier/teść ? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-11 00:28:36]

11.11.2005
00:29
smile
[89]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

i SySuś! i SySuś!

11.11.2005
00:31
smile
[90]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

i edyta i edyta! :D

11.11.2005
00:31
smile
[91]

Shakka [ V I T R I O L ]

11.11.2005
00:32
smile
[92]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

O własnie Shakkus zmieniamy stopnie? :D

11.11.2005
00:34
smile
[93]

Shakka [ V I T R I O L ]

A masz pomysła tylko mnie tutaj nie wyskakuj z zakonnicami i batymanami :D

11.11.2005
00:36
smile
[94]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Krzyś - Puchatek? :D Albo jakies inne4 zwierzatka z tej bajki? :D

Bolek i... Lolek? :D

11.11.2005
00:41
smile
[95]

Shakka [ V I T R I O L ]

Ty Bolek czy Lolek ? :D

A może Mam Edyte ? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-11 00:41:06]

11.11.2005
00:43
smile
[96]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

tzn co?

Shakka [A może]
Brisk. [mam Edyte?]

? :D

11.11.2005
00:45
smile
[97]

Shakka [ V I T R I O L ]

Shakka [Mam Edyte]
Brisk. [Mam i ja]

11.11.2005
00:46
smile
[98]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

muahahahaha :D

ok to propozycja no1 :D co jeszcze? :D

11.11.2005
00:50
smile
[99]

Shakka [ V I T R I O L ]

Nie mam pomysła wiecej :D

11.11.2005
00:51
smile
[100]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Równe Chopoki?

Fojne Dziołchy?

Najstarsi Górole?

11.11.2005
00:52
[101]

SULIK [ olewam zasady ]

tak mi sie lekko nudzilo to se w photoshopie sie pobawilem :) --->
sie zmeczylem to idem spac :)

11.11.2005
00:52
smile
[102]

Shakka [ V I T R I O L ]

szwagry

zięciowie

teściowie

11.11.2005
00:53
smile
[103]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK mam takie pytanie: czy to jest może Twoja kuzynka? :-) bo kolekcjonuje... :D

11.11.2005
00:54
smile
[104]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś moze bez przesady z tymi więzami rodzinnymi :D

11.11.2005
00:57
smile
[105]

Shakka [ V I T R I O L ]

Własnie bo GOL tego nie wytrzyma :D

11.11.2005
01:02
smile
[106]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Nie doceniasz siły drzemiącej w GoLu!

i jak? zabrzmiało? jak podniosła przemowa? :D

11.11.2005
01:04
smile
[107]

Shakka [ V I T R I O L ]

Raczej jak przemowa desperata, któremu zabrakło edyty :D

11.11.2005
01:08
smile
[108]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

mówiłem cos przed chwilą :P nie podważaj mojego autorytetu publicznie :D

11.11.2005
01:10
smile
[109]

Shakka [ V I T R I O L ]

Kiedy ? jakoś mnie to umkło :D

11.11.2005
01:17
smile
[110]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

oooo! kolejny sklerotyk!

11.11.2005
01:19
smile
[111]

Shakka [ V I T R I O L ]

Ale za to przystojny :D


branoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-11 01:18:13]

11.11.2005
01:20
smile
[112]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś z tym przystojny by mozna pokombinowac :D
żem siem usmiał dzis :D

ok tyż znikam ;p brynoc Vlowcy :]

11.11.2005
10:09
[113]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ehh.. impreze miałem przednią :D.

Łelkom VL z rana..

11.11.2005
10:18
smile
[114]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo

Wczoraj mnie tak wziealo na spanie ze juz na nic sil nie mailem :)

Bris, Shakkus ---->> Krzyś - Puchatek? :D Albo jakies inne4 zwierzatka z tej bajki? :D Bolek i... Lolek? :D. Przeca jeden z Was moze miec Tola :D

11.11.2005
10:20
smile
[115]

M'q [ Schattenjäger ]

Może jeden Bonnie, a drugi Clyde? :D

11.11.2005
10:35
smile
[116]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Albo Butch Cassedy (-ady,? -idy?) i Sundance Kid :)

11.11.2005
10:37
smile
[117]

M'q [ Schattenjäger ]

Żwirek i Muchomorek :) Po dzisiejszym dniu będą mieli w czym wybierać :D

11.11.2005
10:38
smile
[118]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sonny and Cher :D

voila! :D

11.11.2005
10:40
smile
[119]

M'q [ Schattenjäger ]

Wilk i Zając :)

11.11.2005
10:43
smile
[120]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Struś Pędziwiatr i Kojot :D

11.11.2005
11:46
smile
[121]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

FfmppfPpf! Pfmmfffmmffpmpp fmpmmmpmp, ffpmppmmpffmfmmmmfmffmpp mpfpffmmmpmmmpppffffm pmmmppmpmpppmpp ppmffmfmmpmfmmmpmfffm ffpmpp mmfppffmm mmppffffpffmmpmpmpmffmppmfmppf pppmmm Fppmmmfmm pppmmmpfmmfffmmmmmpmfmppppm :Pfm

mmpfmpfpp

Fmmmfpmmmpmppmpmmm [ Ffpmffppfmmppffppf ]
Mmppffmfffmmpmp. [ Ffpmffppfmmppffppf ]
? :Mpm

11.11.2005
11:49
smile
[122]

M'q [ Schattenjäger ]

Fppmffmppmpmffpmffmmmłmppppm :Mpm Pfmmpfmpfmpfmpf :Mpm

Mmpfmpfpp:
Mmppffmfffmmpmp [ Żfppmffpffmpppmp ]
Fmmmfpmmmpmppmpmmm [ Ppmfmfmmfmfpppfppmppfpffmpppmp ]

? :Mpm

11.11.2005
11:53
smile
[123]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

eee żwirek to jakos dziwnie mi sie kojarzy :>

btw mamy nowego miszcza ---->
muahahaha

11.11.2005
11:57
smile
[124]

M'q [ Schattenjäger ]

Gdzie jest Prezes? :D

11.11.2005
15:05
smile
[125]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

zobacznie na odpowiedz admina na post kolesia z 11.11.2005 | 11:31

A mowią, ze Soul nie ma poczucia humoru :) (o ile to Soul pisał :)

11.11.2005
20:04
smile
[126]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk:
"SULIK mam takie pytanie: czy to jest może Twoja kuzynka? :-) bo kolekcjonuje... :D"
nie to jest jakies zdiecie z porno sajtu tylko ze se je przerobilem :)

11.11.2005
20:50
smile
[127]

Adamss [ -betting addiction- ]

Brisk. --> LOL z tego Have'a :D.

*wczesna warta mode ON*

11.11.2005
23:07
[128]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kurde przekąsiłbym sobie Burrito :> a nia mam tu nigdzie pod reka meksykanskiej knajpy :|

BTW sobie robie, liste trunkow ktore z checia bym wstawił do swojego barku :). Jak skoncze to pokaze :> choc nie wiem kiedy skoncze :>

11.11.2005
23:10
smile
[129]

M'q [ Schattenjäger ]

A będą gleborzuty, zwane również mózgojebami?:D

11.11.2005
23:12
smile
[130]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Watpie, srednia cena za butelke to jakies 70 zł, mnie wychodzi :)

11.11.2005
23:13
smile
[131]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oo Migus patrzaj, mysmy sie tak starali a te dwie mendy (Bris i Shakkus oczywiscie :D) nawet nie podziekowały nam ze chcielismy im pomóc :)

11.11.2005
23:17
smile
[132]

M'q [ Schattenjäger ]

A pffffff :D Oni nas widocznie nie doceniają... :P a my wiecznie żyć nie będziemy. I kto potem będzie im pomagał? :D

11.11.2005
23:29
smile
[133]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Migus no przeca odpowiedz jezd prosta :> oni bez nas to jak dzieci w dzungli :D, po prostu zginą :D

11.11.2005
23:33
smile
[134]

M'q [ Schattenjäger ]

A może to są Tarzany jakieś :D

11.11.2005
23:36
smile
[135]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Raczej Chica czy jak ta malpka sie nazywała :D

12.11.2005
00:48
[136]

Adamss [ -betting addiction- ]

Vitam ponownie dzisiejszym wieczorem :D.

12.11.2005
00:50
smile
[137]

M'q [ Schattenjäger ]

Właściwie to 'dzisiaj' już jest 'jutro' :)

12.11.2005
00:50
[138]

Fett [ Avatar ]

witam witam

dopadłem revolvera ale chyba dzis juz nie ogladne

byliscie na knorrnuddle ? :D fajan zajawka :D

12.11.2005
10:08
smile
[139]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ej, byłem na jakiejś imprezie nie wiem gdzie, nie wiem u kogo i nie wiem co się działo. :)

12.11.2005
11:09
smile
[140]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

yoo :)

"Mi z rana przyszled mily sms "Witamy wystawilismy fakture na kwote xxx, termin zaplaty 24.11.05. Milego dnia. Orangre"


Heh by ich prad kopnął :)

12.11.2005
12:10
smile
[141]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

nie ma to jak szybka i łatwa kasa z rana, choć okupiona tym, że musiałe mwstać o 7.30 :D
ps. spałem może 4h i słabo kontaktuje :D

wczoraj zaliczylismy The Brothers Grimm i co chwila miałem wrażenie, że oglądam albo Jeźdźca bez głowy z Deppem albo Wioske Night'a :> Oczywiście najbardziej z całego filmu mi sie podobała PPP :D Ale jak dla mnie niektóre pochwalne piania jakiż to fantastyczny film są troche przesadzone :>

12.11.2005
12:22
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A widzialem jakis czas temu Braci Grimm, i faktycznie film slaby. W sumie gdyby nie Monica Belluci to w ogole bym go nie ogladał :D. A ta druga PPP tez niczego sobie :>

12.11.2005
12:24
smile
[143]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś no ta "druga PPP" jak dla mnie wypadła lepiej od Belluci :> I mówie tu o wyglądzie, na gre nie miałem czasu zwracac uwagi :D

ps. No nie moja wina :D

12.11.2005
12:28
smile
[144]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Moze dlatego ze Monisia grała tu nieraz niezbyt piekną panne :>, mnie sie tam i tak bardziej podobała Monisia :)

12.11.2005
12:30
smile
[145]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Monisia leżała jak kłoda a mi to zdecydowanie nie odpowiada :D A ta druga, goniła, skakała, do tego zadziorny charakterek mmmmm to jest dopiero PPP! :D

12.11.2005
12:38
smile
[146]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Monisia leżała jak kłoda WTF? :D przeciez to najlepsza pozycja jaka moze byc? :D myslisz ze byc dogonił te druga PPP jak by ona skakała, biegała i co tam jeszcze gdybys mial opuszczone spodnie? :D

12.11.2005
12:44
smile
[147]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Ale jaka satysfakcja jakbym ją dopadł! :D

a taka kłoda? phi :D

12.11.2005
12:48
[148]

Kompo [ arbuz luzem ]

Jestem zawieszony w czasie i w przestrzeni. :/

12.11.2005
12:49
smile
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris ---->> o ile bys ja dopadł :D, a z Twoja kondycja to wapie :D

Komp ---->> jak my wszyscy :D

12.11.2005
12:55
[150]

Fett [ Avatar ]

odstaw prochy :)

12.11.2005
12:56
smile
[151]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś co do mojej kondycji to skrzynka skarg i zażaleń stoi pusta :D A zreszta ja sprytna jesti przystojna to wogóle :D

12.11.2005
13:40
smile
[152]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris --->> pfff :D

12.11.2005
13:55
smile
[153]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś...

to za watek o JW...bo nie mam a mi sie przez to zachciało :P

12.11.2005
14:04
smile
[154]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris masz na mysli to:

??

heh nie sadzielm ze takie pijoki sa na GOlu :D
Ja mam w barku jeszcze Jacka Danielsa :). Ale bede musiał sobie kupic cos nowego, bo tez mi sie powoli i nie ublaganie konczy :(

12.11.2005
14:10
smile
[155]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

tfu no własnie teraz dowaliłeś :D to mi o JD chodziło :D

< widzi gdzie w sklepie stoi...rozmarzył sie >

:D

12.11.2005
14:16
smile
[156]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

:D

a to ja chyba sie napije :P

dobra zmykam cos poogladac, bede tam pozniej, albo w ogole :D :P

12.11.2005
14:18
smile
[157]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

< wstał...spakował sie...i pojechał na JD..do SySusia..przy okazji kuzynke odbierze > :D

Ja tam zaraz podgonie do końca sezon w ołsexie i...daje sobie looz na jakiś czas :D co za dużo to niezdrowe a tym bardziej, że ten sezon łątwy to nie jest :>

12.11.2005
19:08
[158]

Shakka [ V I T R I O L ]

Yo :]

o matko :| \/\/\/

12.11.2005
20:34
smile
[159]

Adamss [ -betting addiction- ]

Łelkom ekypa! :)

12.11.2005
21:29
smile
[160]

Kompo [ arbuz luzem ]

Sieeeemaaa!! :)

13.11.2005
01:02
smile
[161]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

huhuhu al;e mi fajnie :D

nomanie dębowka rulezuije jak zwykle :D

muyahhahaha pisalem oj pisalem ale nic nie napiaslem bo jaks mi z okienka uciekl znacznik i nic nie napisalem :D

o czym to ja? aaaanie pamietam :D

13.11.2005
01:05
smile
[162]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

a weim to mialeo byc odnosnie dobrego humoru: jak to mawia mój donbry znajomy w takic h sytuacjach:

jest wsztystko zajebiscie dobrze? to znaczy, że jest coś wyjatkowe zjebane, ktos posuwa Ci PPP a nawet jesli nie to predzej czy pozniej szykuj sie na zjebke :D

ogolnie: nigdy nie jest tak dobrze jakby sie zdawało :D

13.11.2005
19:58
smile
[163]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam wieczorową porą.. ehh, i tyle z wolnych dni :).

13.11.2005
20:19
[164]

SULIK [ olewam zasady ]

OK kolejny zjazd za mna :)

13.11.2005
20:54
smile
[165]

M'q [ Schattenjäger ]

A ja za tydzień :|

13.11.2005
20:56
smile
[166]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

muahahahaha a ja za dwa! :P

łoł ale nasi popływali dziś :D Imo jakby było "normalne" boisko to spokojnie z 2 gole by nasi dołożyli a już na pewno Franek ^^

13.11.2005
21:18
smile
[167]

Kompo [ arbuz luzem ]

Siema wieczorkiem, ale mam dziwny humor. :)

Byłem na imprezie z piątku na sobotę. Najlepsze jest to, że się obudziłem w piątek rano, a zasnąłem dopiero w sobotę wieczór - spałem od 22:00 do 14:00. :)

13.11.2005
21:47
[168]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q, Brisiak - a ja mam za tydzien i mam za dwa tez :P

13.11.2005
21:50
smile
[169]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK uuu dużo picia to masz w takim razie :D

13.11.2005
22:18
[170]

SULIK [ olewam zasady ]

tylko za co ? :)

13.11.2005
22:36
smile
[171]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK cholera przestań zadawać podchwytliwe pytania :D

13.11.2005
22:55
[172]

SULIK [ olewam zasady ]

No dopsh - jusz nie bede :P

a najlepszejsze jest to ze ja dalej nie kojaze jak kto sie nazywa w mojej grupie - ba ja nawet nie do konca kapuje jak wygladaja Ci ludzie (a jest nas "az" 40 osob na roku :P ) - jak bym ich spotkal na ulicy to bym pewnie nie poznal :P

13.11.2005
23:17
smile
[173]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Ja to znam tylko czesc i to do tego tą czesc, z którą byłem na praktykach ale to jest ta "lepsza" czesc, którą warto znać :D

13.11.2005
23:24
[174]

SULIK [ olewam zasady ]

No coz jak widac taka specyfika studiowania zaocznego - na dziennych wiecej osob znalem i wiecej osob mnie znalo - nawet jak ostatnio sie na nich natrafilem przez przypadek na miasteczku to mnie od razu rozpoznali - wiec nie jest tak zle :P

13.11.2005
23:28
smile
[175]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK spoko poznasz jeszcze w cholere ludzi np.w kolejce do dziekanatu ;-)
Ogólnie: studia sa po to by zawiązywać znajomosci a nastepnie je wykorzystywać :D

13.11.2005
23:28
smile
[176]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

miedzy inny po to^

13.11.2005
23:30
[177]

SULIK [ olewam zasady ]

znaczy wykozystywac poznane PP ?? :D

a co do kolejek do dziekanatu to anwet mi nie mow - u nas jest tak, ze jak stoja przed toba w kolejce 2-3 osob to na zewnatrz po zalatwieniu swojej sprawy bedziesz za jakas dopiero godzine :|

13.11.2005
23:33
[178]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK hehe u nas ostatnio zrobilismy objazd jednego pietra bo taka koleja była :D
A co do PPP: pffff...no jasne :D Ja mam akurat w tym wypadku szczescie do studentek, przesympatyczne, przepomocne i do tego całkiem całkiem o co trudno na moim kierunku :P

13.11.2005
23:34
smile
[179]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

btw zaraz bedzie np wiec tutaj to wkleje ^^

Szefie & Kmp tamtamtamtaram!

Wisła Kraków Sezon 05/06 [FM ołsex] by Brisk.

POCZĄTEK:
Sparingi to olać, pierwsze mecze takie sobie [ Legia - Wisła 1:3 a pózniej rewanż: 2:0 :> ] a potem omfg... Przegrałem mecz z Odrą chyba 3:2 wygrywając 0:2. Zrobiłem rozpierduche w szatni, wyjebałem Majdana, Dawidowskiego, Kuźbe, Kryszałowicza. Wprowadziłem Kuliga, Janka, Cichonia [ to akurat, bo Baszczu wypadł na 2 miechy :( ] i zacząłem wygrywać 3:0 Górnik, 0:3 Craxa, 3:1 Pogoń. I wróciłem na no1 ^^

Przyjąłem zasade: jeden błąd którys popełni w grze - wypad na ławe w nastepnym meczu.

Przyszła runda wiosenna, coraz gorzej zaczęło mi iść. Przegrałem z Odrą 0:4 i straciłem no1 w lidze. Miałem szanse na wyjście spowrotem na prowadzenie w meczu z Craxą.

Statystyki z meczu Wisła - Cracovia:
Strzały: 16 - 3
Posiadanie: 56% - 44%
Rzuty wolne: 36 - 15
Wynik? przegrałem 0:1, jak? Cracovia oddała JEDEN celny strzał...na pusta bramke...Piekutowski wybrał się na spacer prawie na srodek boiska o_O Dostał publiczny opierdol. ledwo sie powstrzymałem od tego by go wypieprzyc z klubu i...przyznał racje i obiecał poprawe. Postanowiłem go zostawić w skłądzie i wystawiłem na nastepny mecz.

Do końca było 5 meczów. Zajmowałem chyba dopiero 5 miejsce. Nastepny mecz wygrałem gromiac Pogoń 4:0 i przyszła potyczka z Groclinem.

Statystyki Wisła - Groclin:
Strzały: 16 - 0
Posiadanie: 56% - 44%
Rzuty wolne: 36 - 8
Masakryczne ponowne moje panowanie na boisku. Wynik? 1:0 wymęczone dopiero w 90. min strzałem Zieńczuka o_O

Zajmowałem 3 miejsce. Do pierwszego miejsca wtedy powracałem trzy kolejki a lige skończyłem na no1 jak widac na screenie ;-)
Wszystkie 5 ostatnich meczów wygrałem, strzelając 12 goli przy 3 straconych ;-)


P. EUROPEJSKIE:
Ch****, czegoś takiego nie odstawiłem dawno. No ale wszystko przez to, że trafiłem na moją sympatie - Ajax. Rozgrywki grupowe: Valencia, Monaco, GAK, Willem II - niestety nie awansowałem dalej...


STALI BYWALCY:
Zieńczuk - on jest wszedzie o_O 4 gole + 13 asyst
Krzyszałowicz - screen mówi sam za siebie. Na drugim miejscu zaraz za nim plasuje sie Kuźba [15] ;-)
Kłos - podpora druzyny.
Janek - wrzuciłem go w pewnym momencie jak brakowało mi napastników na przód i zaczął strzelać w każdy mmeczu prawie [ Dwa gole 12' i 15' w wygranym 0:3 meczu z Craxa :> ] Ogólnie: ten typ tak ma, że jaj sttrzeli jedna bramke to pare minut dorzuca kolejną :> W sumie strzelił 10 goli.
Sobol + Barreto = Panowie od czarnej roboty, pierwsza klasa, zwłaszcza ten pierwszy, szkoda tylko, że na poczatku rundy wiosennej wypadł na 4 miechy...


TRANSFERY

Out: nikt :>
In:
Kaźmierczak o nim za chwile bedzie ;-)

Przemysław Kulig [ hyhy min. jego podpis mam na koszulce Jagi :P ] przyszedł do mnie za 90k E, w pierwszym meczu jaki zagrał w pierwszej 11, został uznany graczem meczu, media gratulowały mi transeru oraz pytały co sądze o jego wyjątkowo udanym poczatku gry w Wiśle ^^


Przemyslaw Cichon przeszedł z Korony, rzuciłem go na prawa strone obrony i w debiutanckim meczu został uznany za najsilniejszy punkt Wisły ^^

Zilic hohoho dałem za niego 1mln E a negocjowałem chyba przez pół rundy jesiennej:| Dopiero w 5 meczu strzelil gola, ale inna sprawa, że w pierwszej 11 rozegrał chyba tylko 1 mecz. [Ale wkońcu w meczu Groclin - Wisła 1:3 a Zilic zagrał w pierwszej 11 i strzelił...3 gole :D ] W sumie: 7 bramek

A i przedłużyłem kontrakt z Kmiecikiem ;-)

TAKTYKA?
Ta sama co pisałem przy okazji dema, czyli z czasów CM4 chyba. Stworzona pod Wisłe specjalnie i jak dotąd skuteczna całkiem całkiem ^^ Oczywiście modyfikuje ją ale co najwyżej tylko jesli chodzi o zadania druzyny lub poszczególnych formacji. Ustawienie 4:4:2


A teraz młodzi gniewni i jeden "staruch":
W momencie jak Sobol doznał kilkumiesiecznej kontuzji szukałem prawie całą runde wiosenna jakiegoś dobrego ustawienia. DOpiero jak wstawiłem na jego pozycje Kaźmierczaka i dodałem do tego Błaszczykowskiego oraz w ataku Pawła Brożka zaczeło wszystko grac jak nalezy. Stąd się własnie wzieło to 5 wygranych meczy pod koniec. W tych 5 meczach Brozek strzelił 5 goli [ a w sumie strzeliłw sezonie 8 goli!] , pare dołożyli wymienieni jego młodzi koledzy a Brożek strzelał oczywiście z ich podań ;-) Tym "staruchem" natomiast jest Janek, który tez miał kontuzje ale jak wrócił to znowu dwójki zaczął ładować ^^


Podsumowanie:
Grałem w rózne odsłony tej serii, rózne druzyny prowadziłem, w tymn oczywiście najwięcej razy Wisłe, wygrywałem nią lige PL bez problemów, bijąc przy tym nie jeden rekord, nie przegrywając choćby ani jednego meczu ale to ten sezon był najlepszym sezonem tak samo jak ta rozgrywka - właśnie przez ta końcówke sezonu, kiedy mogłoby sie wydawać, że o punkt mi mistrzostwo ucieknie :-)

14.11.2005
01:07
[180]

Adamss [ -betting addiction- ]

*na warcie*

Brisk. --> Gdzie ten screen? :)

14.11.2005
08:17
smile
[181]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Yoł!

ps. screen :D

14.11.2005
18:13
smile
[182]

Kompo [ arbuz luzem ]

Brisk - > nie mówiłem, że Kaźmierczak dobry jest? :)

14.11.2005
19:47
smile
[183]

Adamss [ -betting addiction- ]

Łelkom! :)

15.11.2005
00:28
[184]

Adamss [ -betting addiction- ]

I znowu tu pusto..

*warta mode ON*

15.11.2005
11:09
smile
[185]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

wtf? ^^

padam na pysk [ który zreszta wyglada od wczoraj jak jesien średniowiecza :D ] i wogole nic mi sie nie kce ^^

ale sniadanie zjem :D

15.11.2005
19:32
smile
[186]

Adamss [ -betting addiction- ]

Where did everybody go?!

15.11.2005
21:18
smile
[187]

Kompo [ arbuz luzem ]

Uzależniłem się od lizaków. :)

15.11.2005
21:55
smile
[188]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

15.11.2005
22:32
smile
[189]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sysuś wie kiedy przyjsc :)

zeby akurat zalozyc NP :P

15.11.2005
22:39
smile
[190]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

NP:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.