GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 53

03.11.2005
23:23
[1]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 53

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 2
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 2
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 1
20:00 Slavia - CSKA Sofia 1
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa x
20:30 Lens (+2) - Halmstad 1
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 2
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 1
21:00 Palermo - Lok.Moskwa x
21:30 Sevilla - Besikas 1

aktualny ranking
70 pkt dave_iserlohn 6/14
65 pkt Pikuś 6/14
64 pkt Mr_Slip 7/14
63 pkt specjalista 7/14
59 pkt tomcio006 6/14
57 pkt snopek 5/14
56 pkt Oxygen
52 pkt lan2 2/14
50 pkt bojan997 4/14
47 pkt cronotrigger 4/14
25 pkt Jaro 4/14
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir
20:00 Lech - Cracovia
20:30 Gent - Lokeren
20:30 Roosendaal - Waalwijk
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna
13:45 Aston Villa - Liverpool
15:30 Frankfurt - Bielefeld
15:30 Hannover - Mainz
15:30 Leverkusen - Dortmund
16:00 Blackburn - Charlton
16:00 Fulham - Manch.City
16:00 West Ham - West Bromwich

18:00 Portsmouth - Wigan
18:15 Maritimo - Braga
18:00 Empoli - Reggina
18:00 Gornik Z. - Wisla K.
18:00 Lubin - Belchatow
18:00 Wisla P. - Groclin
18:00 San Sebastian - Osasuna
18:30 Admira - Salzburg

18:30 Tirol - Grazer AK
20:00 Beerschot - Lierse
20:00 La Louviere - Beveren
20:00 Metz - Ajaccio
20:00 Nantes - Nancy
20:00 Nice - Bordeaux
20:00 Le Mans - Marsyllia
20:00 St.Etienne - Auxerre
20:00 Amica - Legia

20:00 Espanyol - Bilbao
20:30 Lazio - Inter
22:00 Villarreal - Valencia
22:30 Belenenses - Boavista

03.11.2005
23:30
[2]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 2
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria x

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 1
15:30 Hannover - Mainz x
15:30 Leverkusen - Dortmund 1
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 1
18:00 Empoli - Reggina x
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 2
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren x
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre 2
20:00 Amica - Legia x

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter x
22:00 Villarreal - Valencia 1

04.11.2005
00:01
smile
[3]

tomcio006 [ Legend ]

13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 1
15:30 Frankfurt - Bielefeld 1
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 1
16:00 Blackburn - Charlton 1
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 1
18:15 Maritimo - Braga 1
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 1
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 1
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 1
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 1
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 11

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 1
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista 1

nie chce mi się dzisiaj myśleć :p

19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 1
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-04 06:13:35]

04.11.2005
00:07
[4]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

tomcio - po pierwsze zapomniales o meczach jutro a po drugie jak to ma tak wygladac to bedziemy grac po 10 spotkan

Po to daje w sobote tyle zeby te pozostale dni tygodnia nadrobic, bo co to ma za sens grac 20 kolejek po 5 spotkan.

Ja sie z liczeniem wiecej bede bawil niz wy z typowaniem

04.11.2005
00:12
[5]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 1
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 2
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 2

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 1 hehe
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 1
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 2
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
00:28
[6]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 2
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 2

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 2
15:30 Leverkusen - Dortmund
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 2
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. x
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 2
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 2
20:00 La Louviere - Beveren 2
20:00 Metz - Ajaccio 2
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia x

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
07:22
[7]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 1
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 2
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 2

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 1 hehe
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 1
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 2
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
09:07
[8]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 2
20:00 Lech - Cracovia x
20:30 Gent - Lokeren 2
20:30 Roosendaal - Waalwijk 1
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 2

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 2
16:00 Blackburn - Charlton 1
16:00 Fulham - Manch.City 2
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 1
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 2
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 2
18:00 San Sebastian - Osasuna 1
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 2
20:00 St.Etienne - Auxerre 2
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 2
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
09:25
[9]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 2
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 1
15:30 Frankfurt - Bielefeld 1
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 1
16:00 Blackburn - Charlton 1
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 1
18:30 Admira - Salzburg 1

18:30 Tirol - Grazer AK 1
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 1
20:00 Le Mans - Marsyllia x
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 1

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista x

04.11.2005
09:32
smile
[10]

Oxygen [ Konsul ]

19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

04.11.2005
16:13
[11]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia X
20:30 Gent - Lokeren 1
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 2

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld X
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 2
16:00 Blackburn - Charlton 1
16:00 Fulham - Manch.City 2
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina X
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 2
18:00 San Sebastian - Osasuna 1
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 1
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren X
20:00 Metz - Ajaccio X
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 1

20:00 Espanyol - Bilbao X
20:30 Lazio - Inter 2
22:00 Villarreal - Valencia 2
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
16:19
[12]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 2
20:30 Gent - Lokeren 2
20:30 Roosendaal - Waalwijk 2
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 2
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 2
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 2
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 2
20:00 La Louviere - Beveren 2
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 2
20:00 St.Etienne - Auxerre 2
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter x
22:00 Villarreal - Valencia x
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
18:40
[13]

specjalista [ Generał ]


XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 2
20:30 Roosendaal - Waalwijk 0
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 1

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna 1
13:45 Aston Villa - Liverpool 0
15:30 Frankfurt - Bielefeld 2
15:30 Hannover - Mainz 1
15:30 Leverkusen - Dortmund 0
16:00 Blackburn - Charlton 2
16:00 Fulham - Manch.City 2
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 0
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 0
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 2
20:00 La Louviere - Beveren 2
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 2
20:00 St.Etienne - Auxerre 2
20:00 Amica - Legia 0

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 1
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista 2

04.11.2005
21:24
[14]

cronotrigger [ Rape Me ]

n/c

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-05 10:15:23]

04.11.2005
21:41
smile
[15]

Oxygen [ Konsul ]

crono --> przecież to są mecze na jutro

05.11.2005
17:47
smile
[16]

Oxygen [ Konsul ]

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 2
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. X
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 2
20:00 La Louviere - Beveren 2
20:00 Metz - Ajaccio X
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre 1
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao 1
20:30 Lazio - Inter 1
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista X

06.11.2005
00:38
[17]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 8 kolejka 04 11 2005
19:00 Galatasaray (+2) - Diyarbakir 1
20:00 Lech - Cracovia 1
20:30 Gent - Lokeren 2
20:30 Roosendaal - Waalwijk x
22:00 Sporting L. (+2) - Leiria 2

05 11 2005
13:30 Korona - Leczna x
13:45 Aston Villa - Liverpool 2
15:30 Frankfurt - Bielefeld 1
15:30 Hannover - Mainz x
15:30 Leverkusen - Dortmund 1
16:00 Blackburn - Charlton 1
16:00 Fulham - Manch.City 1
16:00 West Ham - West Bromwich 1

18:00 Portsmouth - Wigan 2
18:15 Maritimo - Braga 1
18:00 Empoli - Reggina 1
18:00 Gornik Z. - Wisla K. 2
18:00 Lubin - Belchatow 1
18:00 Wisla P. - Groclin 1
18:00 San Sebastian - Osasuna 2
18:30 Admira - Salzburg 2

18:30 Tirol - Grazer AK 2
20:00 Beerschot - Lierse 1
20:00 La Louviere - Beveren 1
20:00 Metz - Ajaccio 1
20:00 Nantes - Nancy 1
20:00 Nice - Bordeaux 2
20:00 Le Mans - Marsyllia 1
20:00 St.Etienne - Auxerre x
20:00 Amica - Legia 2

20:00 Espanyol - Bilbao x
20:30 Lazio - Inter x
22:00 Villarreal - Valencia 1
22:30 Belenenses - Boavista x

aktualny ranking
84 pkt dave_iserlohn 14/35
82 pkt Pikuś 17/35
80 pkt Mr_Slip 16/35
78 pkt specjalista 15/35
76 pkt tomcio006 17/35
73 pkt snopek 16/35
71 pkt Oxygen 15/35
67 pkt cronotrigger 20/35
66 pkt lan2 14/35
64 pkt bojan997 14/35
41 pkt Jaro 16/35
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina
15:00 Cagliari - Treviso
15:00 Messina - Roma
15:00 Parma - Lecce
15:00 Siena - Chievo
15:00 Everton - M'Borough
15:30 Pasching - Austria W.
17:00 Manch.Utd. - Chelsea

17:00 Cadiz - Mallorca
17:00 Celta - Alaves
17:00 Malaga - La Coruna
17:00 Santander - Betis
17:00 Sevilla - Atl.Madryt
17:30 M'Gladbach - Hamburger
17:30 Nuernberg - Stuttgart
18:00 Lille - Strasbourg

18:00 Sochaux - Lens
18:00 Troyes - Rennes
20:30 Palermo - Sampdoria
20:45 PSG - Monaco
21:00 Getafe - Barcelona
22:15 Ferreira - FC Porto

06.11.2005
00:41
[18]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo x
15:00 Everton - M'Borough 2
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea x

17:00 Cadiz - Mallorca 2
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 2
17:00 Sevilla - Atl.Madryt x
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart x
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 2
18:00 Troyes - Rennes x
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-06 00:40:46]

06.11.2005
01:12
smile
[19]

tomcio006 [ Legend ]

15:00 Ascoli - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 1
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 1
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart 1
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 1
18:00 Troyes - Rennes 1
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
01:20
[20]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 1
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 2
15:00 Everton - M'Borough 2
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 2
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart 2
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 1
18:00 Troyes - Rennes 1
20:30 Palermo - Sampdoria 2
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
07:06
[21]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca
17:00 Celta - Alaves
17:00 Malaga - La Coruna
17:00 Santander - Betis
17:00 Sevilla - Atl.Madryt
17:30 M'Gladbach - Hamburger
17:30 Nuernberg - Stuttgart
18:00 Lille - Strasbourg

18:00 Sochaux - Lens
18:00 Troyes - Rennes
20:30 Palermo - Sampdoria
20:45 PSG - Monaco
21:00 Getafe - Barcelona
22:15 Ferreira - FC Porto

06.11.2005
07:11
smile
[22]

Oxygen [ Konsul ]

15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 1
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2

reszte podam jak wróce , a teraz zmykam na kolokwium

06.11.2005
09:40
[23]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 2
15:00 Everton - M'Borough 2
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 2
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 2
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart 2
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 2
18:00 Troyes - Rennes 2
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco x
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
10:41
[24]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 1
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 2
15:00 Everton - M'Borough x
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea x

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 1
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart x
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 1
18:00 Troyes - Rennes x
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
13:12
[25]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 0
15:00 Everton - M'Borough 2
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 2
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 0
17:30 Nuernberg - Stuttgart 2
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 0
18:00 Troyes - Rennes 2
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
14:56
[26]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso X
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough X
15:30 Pasching - Austria W. 1
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 1
17:30 Nuernberg - Stuttgart X
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 2
18:00 Troyes - Rennes 2
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
16:28
smile
[27]

Oxygen [ Konsul ]

15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 1
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2

17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna 2
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart 1
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens 2
18:00 Troyes - Rennes 2
20:30 Palermo - Sampdoria 1
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
16:48
[28]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

UPDATE

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso 1
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 1
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

17:00 Cadiz - Mallorca 1
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna x
17:00 Santander - Betis 1
17:00 Sevilla - Atl.Madryt 1
17:30 M'Gladbach - Hamburger 2
17:30 Nuernberg - Stuttgart 2
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens x
18:00 Troyes - Rennes x
20:30 Palermo - Sampdoria x
20:45 PSG - Monaco 1
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

06.11.2005
23:34
[29]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 9 kolejka 06 11 2005
15:00 Ascoli - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Treviso x
15:00 Messina - Roma 2
15:00 Parma - Lecce 1
15:00 Siena - Chievo 2
15:00 Everton - M'Borough 1
15:30 Pasching - Austria W. 2
17:00 Manch.Utd. - Chelsea 1

17:00 Cadiz - Mallorca 2
17:00 Celta - Alaves 1
17:00 Malaga - La Coruna x
17:00 Santander - Betis x
17:00 Sevilla - Atl.Madryt x
17:30 M'Gladbach - Hamburger x
17:30 Nuernberg - Stuttgart 2
18:00 Lille - Strasbourg 1

18:00 Sochaux - Lens x
18:00 Troyes - Rennes 1
20:30 Palermo - Sampdoria 2
20:45 PSG - Monaco x
21:00 Getafe - Barcelona 2
22:15 Ferreira - FC Porto 2

aktualny ranking
96 pkt dave_iserlohn 12/22
91 pkt Mr_Slip 11/22
89 pkt Pikuś 7/22
89 pkt specjalista 11/22
84 pkt tomcio006 8/22
84 pkt snopek 11/22
79 pkt Oxygen 8/22
77 pkt cronotrigger 10/22
74 pkt lan2 8/22
64 pkt bojan997
41 pkt Jaro
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 10 kolejka .............

07.11.2005
10:56
[30]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec
17:00 Kr.Rog - Dniepro
18:00 Szachtar - Dynamo K.
20:00 Aigaleo - Iraklis
21:00 Bolton - Tottenham
21:30 Coimbra - Guimaraes

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W.
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie
20:00 Lubin - Wisla K. (+2)
20:45 Celtic - Rangers
20:45 Dunfermline - Hibernian
20:45 Livingston - Invernees
20:45 Motherwell - Aberdeen

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon
18:00 Amica - Odra W.
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak
20:15 Groclin - Korona
20:30 Lokeren (+2) - Lierse
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.)
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2)
23:55 Baza - Celta (+2)
23:55 Burgos - Cadiz
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2)
23:55 Lleida - Getafe
23:55 Xerez - Saragossa

07.11.2005
11:16
[31]

tomcio006 [ Legend ]

16:40 Pribram - Liberec 1
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

07.11.2005
11:41
[32]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. x
20:00 Aigaleo - Iraklis 2
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 2
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 2
20:15 Groclin - Korona x
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 2
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 2
23:55 Baza - Celta (+2) 2
23:55 Burgos - Cadiz 1
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
13:17
[33]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 2
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 2
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 2
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 2
23:55 Baza - Celta (+2) 2
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
13:42
[34]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 2
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 2
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 2
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 2
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
15:04
[35]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 2
21:00 Bolton - Tottenham 0
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 1
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 2
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 2
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 2
23:55 Baza - Celta (+2) 2
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
15:18
[36]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. x
20:00 Aigaleo - Iraklis 2
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 2
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
16:29
[37]

lan2 [ Pretorianin ]

16:40 Pribram - Liberec X
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes X

07.11.2005
16:32
[38]

Oxygen [ Konsul ]

16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 1
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

07.11.2005
17:55
[39]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis x
21:00 Bolton - Tottenham x
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 1
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 2
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 1
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
18:08
[40]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

20:00 Aigaleo - Iraklis 2
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 2
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 2
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

07.11.2005
18:21
[41]

cronotrigger [ Rape Me ]

20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie x
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) x
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 2

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 2
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 2
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 2
23:55 Baza - Celta (+2) 2
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

08.11.2005
10:48
[42]

tomcio006 [ Legend ]

16:40 Pribram - Liberec 1
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 2

update

08.11.2005
16:29
[43]

lan2 [ Pretorianin ]

16:40 Pribram - Liberec X
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes X

08 11 2005
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 1
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees X
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

UPDATE

08.11.2005
16:33
smile
[44]

Tomus665 [ Legend ]

16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 1
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 2
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

08.11.2005
20:55
[45]

lan2 [ Pretorianin ]

Mecz Celtic - Rangers jest jutro o 20:45

08.11.2005
22:38
[46]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

wyniki z 07 - 08 11 2005

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec x
17:00 Kr.Rog - Dniepro x
18:00 Szachtar - Dynamo K. 2
20:00 Aigaleo - Iraklis x
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 2
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers
20:45 Dunfermline - Hibernian 1
20:45 Livingston - Invernees x
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09.11.2005
15:17
[47]

tomcio006 [ Legend ]

16:40 Pribram - Liberec 1
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 2
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

13:00 Jagiellonia - Polonia W. 1
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 1
20:45 Motherwell - Aberdeen 2

13:00 Kujawiak - Pogon -
18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 1
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 1
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 2

update

09.11.2005
16:01
smile
[48]

Tomus665 [ Legend ]

16:40 Pribram - Liberec 2
17:00 Kr.Rog - Dniepro 1
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 2

18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees 2
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

18:00 Amica - Odra W. 1
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
20:15 Groclin - Korona 1
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 1
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 1
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 2
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 1

09.11.2005
20:20
[49]

lan2 [ Pretorianin ]

07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec X
17:00 Kr.Rog - Dniepro 2
18:00 Szachtar - Dynamo K. 1
20:00 Aigaleo - Iraklis 1
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes X

08 11 2005
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 1
20:45 Celtic - Rangers 1
20:45 Dunfermline - Hibernian 2
20:45 Livingston - Invernees X
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
20:15 Groclin - Korona PRZEŁOŻONY
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 1
23:55 Alcoyano - Atl.Madryt (+2) 1
23:55 Baza - Celta (+2) 2
23:55 Burgos - Cadiz 2
23:55 Hospitalet - Bilbao (+2) 1
23:55 Lleida - Getafe 2
23:55 Xerez - Saragossa 1

09.11.2005
20:21
[50]

lan2 [ Pretorianin ]

To jest update ofkoz

09.11.2005
22:46
[51]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 10 kolejka 07 11 2005
16:40 Pribram - Liberec x
17:00 Kr.Rog - Dniepro x
18:00 Szachtar - Dynamo K. 2
20:00 Aigaleo - Iraklis x
21:00 Bolton - Tottenham 1
21:30 Coimbra - Guimaraes 1

08 11 2005
13:00 Jagiellonia - Polonia W. 2
18:00 Plock (+2) - Podbeskidzie 1
20:00 Lubin - Wisla K. (+2) 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 1
20:45 Livingston - Invernees x
20:45 Motherwell - Aberdeen 1

09 11 2005
13:00 Kujawiak - Pogon 1
18:00 Amica - Odra W. x
18:00 Lech P. (+2) - Radomiak 1
POSTP
20:30 Lokeren (+2) - Lierse 2
21:00 Francja (+2) - Kostaryka (neutr.) 2
POSTP
20:45 Baza - Celta (+2) 2
20:45 Burgos - Cadiz 2
20:45 Hospitalet - Bilbao (+2) 1
20:45 Lleida - Getafe x
POSTP
20:45 Celtic - Rangers 1

aktualny ranking
105 pkt dave_iserlohn 9/22
98 pkt Mr_Slip 7/22
98 pkt specjalista 9/22
97 pkt Pikuś 8/22
92 pkt snopek 8/22
89 pkt tomcio006 5/22
86 pkt Oxygen 7/22
84 pkt lan2 10/22
82 pkt cronotrigger 5/22
70 pkt bojan997 6/22
48 pkt Jaro 7/22
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3)
20:00 Groclin - Korona
20:30 Anderlecht (+3) - Geel

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2)
14:00 Dender - St.Truiden
16:00 Tunezja - DR Kongo
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie
19:45 Czechy - Niemcy
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch.
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2)

20:00 Ajaccio - Lens
20:30 Anglia - Francja
20:30 Wegry - Wlochy

09.11.2005
22:48
[52]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Dzis wymagane bylo pare korekt, ale udalo mi sie to szczesliwie i zgodnie policzyc

11 kolejka obejmuje czwartek i piatek. Gramy puchar poszczegolnych lig, eliminacje MS do lat 21 i pare kolejek ligowych. Zreszta zorientujecie sie sami

dobranoc

10.11.2005
10:33
[53]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona x
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie x
19:45 Czechy - Niemcy 1
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 2

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
12:23
[54]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona 1
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 2
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 2

20:00 Ajaccio - Lens x
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
13:25
[55]

specjalista [ Generał ]


XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona 1
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 0
19:45 Czechy - Niemcy 0
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 2

20:00 Ajaccio - Lens 1
20:30 Anglia - Francja 0
20:30 Wegry - Wlochy 0

10.11.2005
14:27
[56]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona 2
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 2
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 1
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 1

20:00 Ajaccio - Lens 1
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
16:19
[57]

tomcio006 [ Legend ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona 1
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 1
14:00 Dender - St.Truiden 1
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 2
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 1

20:00 Ajaccio - Lens x
20:30 Anglia - Francja x
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
16:21
smile
[58]

Oxygen [ Konsul ]

18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 1
20:00 Groclin - Korona 1 TEN MECZ BYŁ O GODZINIE 12 ( 2 : 2 )
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

10.11.2005
16:25
[59]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 1
20:00 Groclin - Korona 1
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 1
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 2
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy x
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 1

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
16:49
[60]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona x :)
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

10.11.2005
17:38
[61]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona x
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 2
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 1
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) x

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
18:21
[62]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 1
20:00 Groclin - Korona x
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 1
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 1
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 12
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 2

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja x
20:30 Wegry - Wlochy 2

10.11.2005
22:38
[63]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

wyniki z 10 11 2005

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005

18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 1
20:00 Groclin - Korona x [ dla tych ktorzy typowali przed godzina rozp. spotkania]
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11.11.2005
12:02
[64]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 2
20:00 Groclin - Korona x :)
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 1

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 2
14:00 Dender - St.Truiden
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 1
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 1
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 2

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja X
20:30 Wegry - Wlochy 2

UPDATE

11.11.2005
14:28
smile
[65]

Oxygen [ Konsul ]

14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo 1
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 1
19:45 Czechy - Niemcy 1
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 1
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 1

20:00 Ajaccio - Lens 2
20:30 Anglia - Francja 1
20:30 Wegry - Wlochy 2

12.11.2005
09:23
[66]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 11 kolejka 10 11 2005
18:00 Paniliakos - Olympiakos (+3) 1
20:00 Groclin - Korona x
20:30 Anderlecht (+3) - Geel 2

11 11 2005
12:30 Paragwaj - Togo 1
13:00 Hetman Zamosc - Legia (+2) 1
14:00 Dender - St.Truiden 2
16:00 Tunezja - DR Kongo x
18:00 Ruch Ch. - Podbeskidzie 2
19:45 Czechy - Niemcy 2
20:00 St.Liege (+3) - Olympic Ch. 2
20:00 Zwarte Leeuw - Gent (+2) 1

20:00 Ajaccio - Lens x
20:30 Anglia - Francja x
20:30 Wegry - Wlochy x

aktualny ranking
111 pkt dave_iserlohn 6/12
104 pkt Mr_Slip 6/12
104 pkt specjalista 6/12
102 pkt Pikuś 5/12
98 pkt snopek 6/12
96 pkt tomcio006 7/12
89 pkt Tomus 3/12
86 pkt lan2 2/12
85 pkt cronotrigger 3/12
75 pkt bojan997 5/12
48 pkt Jaro
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja
16:00 Liechtenstein - Macedonia
17:00 Widzew - Jagiellonia
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21)
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21)
17:00 Szkocja - USA
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.)
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut.

19:30 Norwegia - Czechy
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21
20:45 Szwajcaria - Turcja
20:45 Holandia - Wlochy
21:00 Francja - Niemcy
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja
22:00 Meksyk - Chile
22:00 Portugalia - Chorwacja

12.11.2005
09:32
[67]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia x
17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 1
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 1
17:00 Szkocja - USA 2
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neutr.) x

19:30 Norwegia - Czechy x
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21) 1
20:45 Szwajcaria - Turcja 2
20:45 Holandia - Wlochy 1
21:00 Francja - Niemcy 1
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 1
22:00 Meksyk - Chile 1
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
10:14
[68]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia 1
17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 1
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 2
17:00 Szkocja - USA 1
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut. 1

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21 1
20:45 Szwajcaria - Turcja 2
20:45 Holandia - Wlochy 1
21:00 Francja - Niemcy 2
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 2
22:00 Meksyk - Chile 1
22:00 Portugalia - Chorwacja 1


fartem udalo mi sie zatypowac :D hehe

12.11.2005
10:54
[69]

lan2 [ Pretorianin ]

dave_iserholn--> W ostatnim podsumowaniu powinienem dostać 3 a nie 2 punkty.

12.11.2005
10:58
[70]

lan2 [ Pretorianin ]

Źle zaznaczyłeś wynik Hetman Zamość - Legia Warszawa (+2) - powinna być 2 bo Legia wygrała 4:0. Sorx za drugiego posta.

12.11.2005
11:23
[71]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia 1
17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 1
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 0
17:00 Szkocja - USA 2
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 0
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neutr.) 2

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21) 0
20:45 Szwajcaria - Turcja 0
20:45 Holandia - Wlochy 0
21:00 Francja - Niemcy 0
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 2
22:00 Meksyk - Chile 0
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
11:56
[72]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia x
17:00 Widzew - Jagiellonia 2
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 2
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 1
17:00 Szkocja - USA 2
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut. 2

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21 2
20:45 Szwajcaria - Turcja 2
20:45 Holandia - Wlochy 2
21:00 Francja - Niemcy 1
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 2
22:00 Meksyk - Chile 2
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
12:00
[73]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

lan2 - przeczytaj regulamin

ile razy mam to tlumaczyc. Jesli "

Handicap (+2) Jesli uwazasz ze druzyna wygra 2 bramkami (+2) dajesz "1" a jesli nie dajesz "2"

pozdrawiam

12.11.2005
14:41
[74]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia X
17:00 Widzew - Jagiellonia X
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 1
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 1
17:00 Szkocja - USA 1
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut.) 2

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21) 1
20:45 Szwajcaria - Turcja 2
20:45 Holandia - Wlochy X
21:00 Francja - Niemcy 2
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 2
22:00 Meksyk - Chile 1
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
14:51
[75]

Tomus665 [ Legend ]

16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia 2
17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 2
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 1
17:00 Szkocja - USA 1
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut.) 1

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21) 1
20:45 Szwajcaria - Turcja X
20:45 Holandia - Wlochy 1
21:00 Francja - Niemcy 1
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 1
22:00 Meksyk - Chile 1
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
16:58
[76]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 1
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 1
17:00 Szkocja - USA 1
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 1
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut. 1

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21
20:45 Szwajcaria - Turcja 1
20:45 Holandia - Wlochy 1
21:00 Francja - Niemcy 1
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 1
22:00 Meksyk - Chile 1
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

12.11.2005
23:42
[77]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 12 kolejka 12 11 2005
16:00 Bulgaria - Gruzja 1
16:00 Liechtenstein - Macedonia 2
17:00 Widzew - Jagiellonia 1
17:00 Rosja (U21) - Dania (U21) 2
17:00 Ukraina (U21) - Belgia (U21) 2
17:00 Szkocja - USA x
17:45 Argentyna - Anglia (neutr.) 2
18:00 Rumunia-Wybrz.K.Sloniowej(neut. 2

19:30 Norwegia - Czechy 2
20:00 Serbia Czar.(U21)-Chorwacja(U21 1
20:45 Szwajcaria - Turcja 1
20:45 Holandia - Wlochy 2
21:00 Francja - Niemcy x
22:00 Hiszpania (+2) - Slowacja 1
POSTP
22:00 Portugalia - Chorwacja 1

aktualny ranking
116 pkt dave_iserlohn 5/15
109 pkt specjalista 5/15
107 pkt Pikuś 5/15
104 pkt Mr_Slip
104 pkt snopek 6/15
97 pkt Tomus 8/15
96 pkt tomcio006
91 pkt lan2 5/15
85 pkt cronotrigger
81 pkt bojan997 6/15
48 pkt Jaro
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor
13:00 Piast - Polonia B.
13:00 Lechia G. - Ostrowiec
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno
13:00 Radomiak - LKS
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia
16:00 Naval (+2) - Pontassolense

17:45 Polska (neutr) - Ekwador
18:00 Polkowice - Slask W.
18:45 Slowenia (U21) - Holandia

12.11.2005
23:47
[78]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 1
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 1
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 2
13:00 Radomiak - LKS 2
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 2
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 2

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 1
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
09:17
smile
[79]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 2
13:00 Piast - Polonia B. 2
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 2
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 2
13:00 Radomiak - LKS 2
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 1

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 2
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

kurde nie zauwazyłem poprzedniej kolejki :|

13.11.2005
09:47
[80]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor x
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 2
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 1
13:00 Radomiak - LKS x
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 1

17:45 Polska (neutr) - Ekwador x
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
11:17
[81]

Oxygen [ Konsul ]

13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor X
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec X
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno X
13:00 Radomiak - LKS 1
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 1

17:45 Polska (neutr) - Ekwador X
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
11:44
[82]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 1
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 2
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 2
13:00 Radomiak - LKS 1
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 1

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 2
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
12:05
[83]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 1
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 0
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 0
13:00 Radomiak - LKS 1
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 2
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 2

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 0
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
12:05
[84]

lan2 [ Pretorianin ]

II edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 1
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec X
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno X
13:00 Radomiak - LKS 2
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 1
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia 1
16:00 Naval (+2) - Pontassolense 2

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 1
18:00 Polkowice - Slask W. 2
18:45 Slowenia (U21) - Holandia 2

13.11.2005
21:04
[85]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 13 kolejka 13 11 2005
13:00 HEKO Czermno - Swit Nowy Dwor 1
13:00 Piast - Polonia B. 1
13:00 Lechia G. - Ostrowiec 2
13:00 Nowe Miasto - Jaworzno 2
13:00 Radomiak - LKS 2
14:00 FC Brussels (+2) - O.Heverlee 2
14:30 Szwajcaria(U21)-Portugalia x
postp

17:45 Polska (neutr) - Ekwador 1
18:00 Polkowice - Slask W. 1
18:45 Slowenia (U21) - Holandia x

aktualny ranking
120 pkt dave_iserlohn 4/10
111 pkt specjalista 2/10
110 pkt snopek 6/10
109 pkt Pikuś 2/10
107 pkt Mr_Slip 3/10
98 pkt Tomus 1/10
96 pkt tomcio006
95 pkt lan2 4/10
85 pkt cronotrigger
81 pkt bojan997
48 pkt Jaro
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes

XII edycja 14 kolejka / jutro podam

Sluchajcie jesli znacie jakies portale gdzie mozna rowniez podawac mecze do typownia to dajcie
Po za tym ile gramy w koncu tych kolejek ?

- 20
- 31

14.11.2005
09:32
smile
[86]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy
19:30 Kamerun - Maroko
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia
21:00 Francja (U-21) - Anglia
21:00 Wlochy (+2) - Wegry

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj
11:20 Japonia - Angola
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora
13:00 Radomiak - Lech
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz.
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago
19:00 Dania (U-21) - Rosja
19:15 Turcja - Szwajcaria

19:30 Egipt - Tunezja
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21)
20:00 Cypr - Walia
20:00 Luksemburg - Kanada (+2)
20:15 Czechy - Norwegia
20:15 Slowacja - Hiszpania
20:15 Grecja - Wegry
20:30 Polska (+2) - Estonia

20:30 Belgia - Ukraina (U21)
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21)

14.11.2005
10:32
[87]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 2

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 2
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 2
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 2
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 2
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 2
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 2
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 2

14.11.2005
10:53
[88]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 2
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 1
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago x
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 1
20:15 Czechy - Norwegia 2
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

14.11.2005
13:36
smile
[89]

tomcio006 [ Legend ]

18:00 Odra W. - Amica x
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia x
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 2
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 1
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 1
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 2

14.11.2005
13:42
[90]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 2
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 2
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 2

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 2
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 2
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 2
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 1
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 2
19:45 Holandia (+2) - Slowenia (U-21) 2
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry 2
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

14.11.2005
16:53
[91]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 2
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 2
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 2
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 2
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 2

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 1
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 2
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

14.11.2005
19:30
[92]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 2

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 1
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 1
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 2
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 1
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 2

14.11.2005
19:40
[93]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 1
11:20 Japonia - Angola 2
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 1
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania x
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

15.11.2005
14:47
[94]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 2
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

15.11.2005
16:27
[95]

specjalista [ Generał ]


XII edycja 14 kolejka 15 11 2005
18:00 Odra W. - Amica 2
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 2

16 11 2005
10:00 Australia - Urugwaj 1
11:20 Japonia - Angola 1
12:00 Korea Pld.-Serbia Czarnogora 1
13:00 Radomiak - Lech 2
14:00 Chorwacja (U-21) -Serbia Cz. 1
17:00 Bahrajn - Trynidad Tobago 2
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 1
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 2
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 0
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 2

15.11.2005
18:38
[96]

Tomus665 [ Legend ]

18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

15.11.2005
22:50
[97]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Wyniki z 51 11 2005

18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko x
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia x
21:00 Francja (U-21) - Anglia 1
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

16.11.2005
18:26
[98]

Tomus665 [ Legend ]

18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1


19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

16.11.2005
18:27
[99]

Tomus665 [ Legend ]

18:00 Odra W. - Amica 1
18:00 Niemcy (U-21) - Czechy 1
19:30 Kamerun - Maroko 1
21:00 Irlandia Pln. - Portugalia 2
21:00 Francja (U-21) - Anglia 2
21:00 Wlochy (+2) - Wegry 1

19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja 2
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 1
20:00 Cypr - Walia X
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 2
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania 2
20:15 Grecja - Wegry X
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 1

16.11.2005
18:28
[100]

lan2 [ Pretorianin ]

16 11 2005
19:00 Dania (U-21) - Rosja 1
19:15 Turcja - Szwajcaria 1

19:30 Egipt - Tunezja X
19:45 Holandia (+2) - Slowenia )U-21) 2
20:00 Cypr - Walia 2
20:00 Luksemburg - Kanada (+2) 1
20:15 Czechy - Norwegia 1
20:15 Slowacja - Hiszpania X
20:15 Grecja - Wegry 1
20:30 Polska (+2) - Estonia 1

20:30 Belgia - Ukraina (U21) 1
21:00 Portugalia (+2) - Szwajcaria(U21) 2

16.11.2005
23:51
[101]

dave_iserlohn [ GOLWB ]


Link do nowej czesci :

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.