
CHESTER80 [ blood money ]
"Webstarfestival" - zagłosuj na GOLa - część 3
Głosujemy na GOLa w ogólnopolskim konkursie na najlepszą stronę internetową (głosowanie internautów). Można głosować co 24 godziny, szczegóły w linku. Konkurs trwa do dnia 8.12.2005 godzina 17:30.
Kiedy zaczynaliśmy głosować, GOL był na 29 miejscu, teraz jest na 3 :) Bój o pierwsze miejsce toczyć się będzie między najlepszymi (GOL, Filmweb i Joemonster). Musimy wygrać !
Niech głosują wszyscy, nasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, koledzy, przyjaciele, znajomi znajomych itd. Proście o głos każdego kto ma dostęp do sieci !
CHESTER80 [ blood money ]
techniczny UPik :)
+1 dla GOLa
Kam-El [ Generation X ]
[+15]

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Głosujmy po pare razy, ruszmy tę bude!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 16:06:30]

TelRad [ Senator ]
+6 dla GOLa

cronotrigger [ Rape Me ]
+1

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
GOL +3
i ^Upik zarazem.
NO DAWAĆ CIENIASY!!! COŚ WAM NIE IDZIE :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Poszlooooooooo
moj glos liczy sie jako 10 bo jestem wazna osoba w tym kraju :-P
piotr w. [ El Mariachi ]
++++++++++

AGArtha [ Trinitron ]
Kolejny (któryśtam) +1 głos na GOLa :)
Skype [ Konsul ]
kolejny głos na korzyść GOL-a
Thomolus [ Generaďż˝ ]
+1 dla GOL'a (again).

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Siusiu, ząbki, paciorek, + 1 na Gola i spać.

wafelskate [ Ron Welty ]
+ 10 :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Głosować :)
Master_2 [ Konsul ]
Głos - - - > czyść ciasteczka - - - > Głos :P
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Dobra, kliknąłem sobie :-)

Łyczek [ Henry 14 ]
+9.... ;)

Chmielek [ Warrior of the World ]
+2 ciagle na 3 :/

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Klikamy, klikamy - czemu nie podskakujemy???

piotr w. [ El Mariachi ]
kolejny + a my nadal na 3..........

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
GOL +3
OMG Joemonster wskoczył na 1wsze miejsce :O
to sie nie dziwie dlaczego dogonić kurna nie mozemy mimo starań.... ciekawe kto tak głosuje na joe i filmweb....

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Dawac, moze sie jednak uda...
cronotrigger [ Rape Me ]
+1
katrin20 [ Kati ]
kolejny +... nie spać!... głosować! :P
garfield_junior [ ]
up :) bezwstydny joemonster nawołuje ze strony głównej żeby głosować i wskoczył na pierwsze miejsce :P głosujemy !
W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
+ 5 dla GOLA :)

Adam9870 [ ]
+2
:-)

hopkins [ Wieczny Optymista ]
+1!!!
GeForce [ Konsul ]
+1

cycu2003 [ Senator ]
+++++ 1 dla GOLa i jeszcze więcej
Bajt [ O RLY?! ]
Nic dziwnego, ze nie mozemy wejsc wyzej, bo obie wyprzedzajace GOLa strony, maja informacje o konkursie na swoich glownych stronach. Gdyby na GOLu tez pojawila sie taka informacja, mielibysmy wiecej glosow.
AGArtha [ Trinitron ]
Ehhhhh.... kolejny +1 dla GOLa :)
Gotman [ I love Feinwerkbau ]
dla leni :))) wystarczy teraz znaleźć Gry-Online i za każdym dodanym głosem czyścić ciasteczka.... ja teraz dałem chyba +10 i ciągle daję :)))

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
No i oczywiscie kolejny + do GOL-a

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Kilkadziesiat glosow dodanych :)
kasztaneczuszek [ K A S Z T A N ]
kolejny głos oddany

pecet007 [ ]
taaaak oddajcie po parę głosów na gola, a później będzie piękna dyskwalifikacja...
Gotman [ I love Feinwerkbau ]
pecet >>>> wytłumacz Twojego posta :)
nie rozumiem
pecet007 [ ]
Gotman -- chodzi mi o to że niektórzy oddają parę głosów w ciągu jednej doby.., co zresztą widać powyżej, gdyby jakimś cudem, logowali to na serverze (a chyba nie logują bo by takie coś było nie możliwe), albo wpadli na trop tego wątku to tylko kompromitacja dla GOL'a. A po za tym GOL powinien wygrać uczciwie, po jednym głosie, i tak gdyby każdy wchodzący na tą stronę (nie tylko forum) zagłosował na gola codziennie to wygrałby spokojnie...

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Jak zwykle +1 dla GOL'a.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
ech JM walnal na strone glowna info o tym konkursie i podskoczyl w tabeli.

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Alexej --> ciezko bedzie ich dogonic, podebnie zreszta jak filmweb...ale trzeba wierzyc :D
ale bykow narobilem :D spiacy jestem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-06 02:03:36]

TelRad [ Senator ]
+4 dla GOLa
Thomolus [ Generaďż˝ ]
+1 dla GOL'a i podbijam wątek.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
i ode mnie jeden głos! :)

piotr w. [ El Mariachi ]
Chyba zakończymy na 3 pozycji.....
AGArtha [ Trinitron ]
Kolejny +1 dla GOLa :)

Adam9870 [ ]
+2 na GOL-a.
W liście stron na które można głosować jest www.idea.pl ze starym scelerem. A takiej strony nie ma, powinno pisać www.orange.pl i powinien być sceler strony orange:)

A2O [ Konsul ]
+4 dla GOLa
Głosować!!!
:)
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
+1 for GOL :D

Flyby [ Outsider ]
..nie zapominam ;)

wafelskate [ Ron Welty ]
+ 8
No ruchy, bo coś za długo stoimy na tej 3 pozaycji

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
+3 :]

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Notorycznie + 1 na GOLa

TelRad [ Senator ]
GOL +1

P4CYFIK4TOR [ ]
+15 albo 16 nie wiem straciłem rachubę ;)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Ok, kolejny głos :>

Łyczek [ Henry 14 ]
Kolejny głos odemnie :)

cycu2003 [ Senator ]
i jeszcze +1 ode mnie

Janczes [ You'll never walk alone ]
To i ja sie dorzuce :-)
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Next!
olli [ Centurion ]
To ja tez zagłosuje!

Adam9870 [ ]
Kolejne 2 głosy ode Mnie dla GOL-a.
GŁOSUJCIE (NA GOL-a OCZYWIŚCIE:)
anen [ Clone Gaming Studios ]
hmm moje juz 38 glosow :) i dalej nic :)
Poprostu wiecej panowie nie moge :P
AGArtha [ Trinitron ]
kolejny +1 dla GOLa

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Hmm, cosik nie mozemy podskoczyc wyzej... :/ Szkoda ze nie ma podanej liczby glosow, bysmy chociaz wiedzieli ile nam brakuje.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
plus czy :]

Adam9870 [ ]
upik i oczywiście +2 głosy

snopek9 [ Legia mistrz! ]
glos

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Jak zwykle +1 dla GOL'a.

Dzes!o [ Chor��y ]
mój pierwszy głos na GOLA
piotr w. [ El Mariachi ]
i kolejny +1

Janczes [ You'll never walk alone ]
3 głos na GOL-a
Actimel [ I am what I am ]
A ja od dzisiaj głosuję na Joe Monstera i Filmweb
+1 dla JM
+1 dla Filmwebu
koko spoko [ Konsul ]
+2 GOL

Chmielek [ Warrior of the World ]
+2
Hitmanio [ KG 21 ]
Kolejny na GOL'a

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
+1 dla GOLa :)

A2O [ Konsul ]
+6
Codzienny obowiązek GOLowicza spełniony :)

Qujon [ Pretorianin ]
jak wszyscy to wszyscy;)+1 dla www.gryonline.pl!!powiedzialem tez o tym wszystkim znajomym na gg
MATTI....S [ Konsul ]
+1 na GOLa :P Jutro zgłosuje znowu , chyba jak każdy :P:!!!
Shifty007 [ Riddick ]
Actimel Ty zdrajco!!!
+1 Dla GOLa ode mnie. :D
Adam9870 [ ]
Shifty007 => Masz rację Actimel to zdrajca.
A ja i tak oddaje głosy na GOL-a
+2

Adam9870 [ ]
Upik.
+1 na GOL-a
Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]
|
|
-------------------
|
|
No co plus na GOLA

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
klik :)
Łyczek [ Henry 14 ]
Cyk :)

Qujon [ Pretorianin ]
pyk;)
+1 dla...GOL-a oczywiście
MATTI....S [ Konsul ]
+1 Dla gola
//Głosować !!!//

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Klik :-)
Bushido [ Umbra ]
Czy to co wy robicie, te +10, +15 itp. to nie jest oszustwo ?
Adam9870 [ ]
Cyk

_SmerF_ [ Pretorianin ]
+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 dla GOL-a:P

A2O [ Konsul ]
+8 dla GOLa
Bushido -=> Ja pisząc +8 mam na myśli to, że oddałem łącznie 8 głosów na GOLa.
Łyczek [ Henry 14 ]
+1........

Sandro [ Grafoman ]
No to prztyk :)

P4CYFIK4TOR [ ]
zagłosowałem niechcący na gadu-gadu.pl :|
<------------
szkoda gadac :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
+3 :]
piotr w. [ El Mariachi ]
+13

Janczes [ You'll never walk alone ]
4 głosik na Gola :-D
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Poranny up. Klik.

Ze wsi [ Stary Wyjadacz ]
+1

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ode mnie też +1 :)

cycu2003 [ Senator ]
kolejny +1 dla GOLa
Adam9870 [ ]
Kolejny 1 głos ode Mnie.
GŁOSUJCIE
Łyczek [ Henry 14 ]
+1
karola-a [ Konsul ]
A gdzie ja mam głosowac, już 2 raz tam wchodze i ie wiem ,gdzie kliknąć

Janczes [ You'll never walk alone ]
5- ty głos na Gola

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
wassup!
garfield_junior [ ]
wieczorne podniesienie :)

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
kolejny (nie pamiętam który) klik na GOLa :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Mam wrazenie ze coraz mniej osob klika...
.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]
Kurde już tyle głosów a nadal 3 miejsce.

guzol [ Juventus Turyn ]
+1

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Pod tym adresem nie ma jeszcze serwisu WWW.
Zapraszamy wkrótce.
Domena jest utrzymywana na serwerach:
WTF!?
koko spoko [ Konsul ]
i jeszcze +9 GOL'a

Shifty007 [ Riddick ]
Długo nie postowałem w tym wątku ale możecie być pewni, że codziennie Gol dostał ode mnie głos. :D

Janczes [ You'll never walk alone ]
kolejny głosik na GOLA :-D
koko spoko [ Konsul ]
+6 i może... +5

Lupus [ starszy general sztabowy ]
O w mordę jeża . Strona jest w under construction.
No to nie moge zagłosować .

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pewnie się w końcu kapneli, żeby zrobić rozpoznanie po IP, a nie po cookies :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Ja nie głosowałam ostatnio, a też mam 'under construction'. Czyli coś się generalnie sypnęło...

Adam9870 [ ]
MOŻNA ZNOWU GŁOSOWAĆ ! ! !
+1
Bushido [ Umbra ]
No tak ale tzn. że można oddać więcej niż 1 głos ?
Bushido [ Umbra ]
Dobra, nieważne już widze....

Janczes [ You'll never walk alone ]
kolejny głosik na GOLA!!

Adam9870 [ ]
Kolejny głos ode Mnie na GOL-a.
GŁOSUJCIE! ! !

Chmielek [ Warrior of the World ]
kolejny głosik

hctkko [ Their Law ]
2005-11-15
Faworyci Internautów po dwóch miesiącach
www. Joemonster.org, www. Filmweb.pl oraz www.gry-online.pl to trzy najpopularniejsze strony internetowe według użytkowników Internetu.
Tak wskazują wyniki konkursu Webstarfestival po dwóch miesiącach od jego rozpoczęcia.
Jury złożone z internautów wybiera najlepszą ich zdaniem stronę w Internecie. W stosunku do zeszłego miesiąca pojawiło się kilka zaskakujących zmian. Znaczny awans odnotowały strony o tematyce rozrywkowej - www.alejaja.pl i www.kurde.pl. Jednak największym skokiem w rankingu Webstarfestival, w kategorii wybór internautów, może się pochwalić strona www.gry-online.pl, czyli jeden z obecnych liderów. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu, ten internetowy serwis gier i rozrywki elektronicznej znajdował się na 29. miejscu.
Jakim cudem ;)
Olgierd Cygan, prezes IAB komentuje: „W TOP10 stron, aż 3 (www.joemonster.org, www.alejaja.pl, www.kurde.pl) poświęcone są humorowi i dowcipom. Świadczy to (poza aktywnością ich użytkowników) o tym, że internauci dużo czasu poświęcają na poszukiwanie czystej rozrywki on-line. Druga pozycja filmweb.pl to duże uznanie dla atrakcyjności i poziomu merytorycznego tego chyba największego polskiego wortalu poświeconego filmom. Trzecie miejsce dla www.gry-online.pl niespecjalnie dziwi, biorąc pod uwagę silną pozycje wortali poświęconych grom komputerowym w Internecie. Dużo bardziej zaskakujące jest wysokie miejsce portalu regionalnego - www.trojmiasto.pl. Gratulacje dla jego użytkowników”.

Verminus [ Prefekt ]
Znaczny awans odnotowały strony o tematyce rozrywkowej - www.alejaja.pl i www.kurde.pl. Jednak największym skokiem w rankingu Webstarfestival, w kategorii wybór internautów, może się pochwalić strona www.gry-online.pl, czyli jeden z obecnych liderów. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu, ten internetowy serwis gier i rozrywki elektronicznej znajdował się na 29. miejscu.
edit:
hctkko był pierwszy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-18 21:22:27]

Deemon [ Whazuuup ]
+1 :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Głosowac...
Ja to wlasnie zrobilem, a Ty?

Lupus [ starszy general sztabowy ]
jeszcze jeden +
Monster chyba poza zasięgiem , ale ten filmłeb to mozna ścignąć.
Nie ustawajcie w modlitwach bracia.

Shifty007 [ Riddick ]
Kolejny plus od Snajpera!
+
Łyczek [ Henry 14 ]
+1

...NathaN... [ The Godfather ]
Mała prośba ! =]
Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zagłosowali na 1A.
Thanks from the mountain ;)

Adam9870 [ ]
...NathaN... => Nie ma sprawy, +1.
Szkoda że tam 1 głos z 1 IP a nie 1 głos na np: 14 h
...NathaN... [ The Godfather ]
Adam -> Dzięki. Ale widać, że dużo osób z 2G ma neostrade (więcej głosów niz odwiedzin, 800 głosów w jeden dzień)

musaidi1111 [ 666 ]
+2 od wuja
+4 odemnie

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Yeeee, 3 miejsce!

misztel [ Admirał ]
+1
.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]
Czy kiedykolwiek uda nam sięwskoczyć na wyższą pozycję?
Thomolus [ Generaďż˝ ]
No to +1 głosik.

Adam9870 [ ]
.:[upiordliwy]:. => Na wyższą może się udać jeżeli na dwa pierwsze pozycje będzie mniej głosów a na GOL-a akurat więcej.
Obyśmy chociaż nie spadli na niższą pozycję.
Szympans51 [ Generaďż˝ ]
1 dla GOLa oczywiście

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ode mnie +1
MAROLL [ United Offensive ]
+1 GOL na 3rd pozycji

Adam9870 [ ]
Kolejny 1 głos na GOL-a.
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Up and +1.
Milka^_^ [ Baszar ]
+1 GOL

_SmerF_ [ Pretorianin ]
-1 dla GOLA:P:P
hahahhaha okrutnik ze mnie
anen [ Clone Gaming Studios ]
Statciarze :)
:P
Ciagle pobijaja glos :) +40 ( korzystam z 3 przegladarek :) )

koko spoko [ Konsul ]
+ byle co może 5??
Łyczek [ Henry 14 ]
+2 (korzystałem z Internet Explorera i Mozilli)

Adam9870 [ ]
UP
Oraz oczywiście +1 na GOL-a

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
+1 dla GOLa :)

cycu2003 [ Senator ]
+1 dla GOLa

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Kurcze nikt nie pomyślał, żeby podnieść wątek, a już jest po południu. +1 dla GOL'a.

cycu2003 [ Senator ]
moze jakby zachecano na golu tak jak na filwebie to napewno bysmy byli wyzej

Janczes [ You'll never walk alone ]
kolejny nie wiem juz ktory głosik na GOLa
MATTI....S [ Konsul ]
dobry pomysł (+1GOL)
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Chyba juz wyzej nie skoczymy

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ale żeby nie spaść, wróg klasowy nie śpi

Darvin [ Pretorianin ]
No to ja także przyłączę +6

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]
Zastanawiam się czemu nie powieszą takiej reklamy na GOLu - przecież to doskonała reklama dla nie znających serwisu - zajęcie miejsca w pierwszej trójce najbardziej docenianych w Polsce stron netowych ...
+1
Łyczek [ Henry 14 ]
+1 :)

Adam9870 [ ]
+1 na GOL-a:)

anen [ Clone Gaming Studios ]
+43 Keep it coming baybe :>
Adam9870 [ ]
Mały UPik
Oraz oczywiście +1 na GOL-a
GŁOSOWAĆ ! ! !
Zalogowany [ Niezalogowany ]
+1 dla Filmweba

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Up & +1 (dla GOL'a oczywiście).
Adam9870 [ ]
UP
+1 na GOL-a
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 20:17:43]

P4CYFIK4TOR [ ]
hmm +25 dla GOL-a dawno sie nie wpisywalem ale ciagle glosowalem :)

Łyczek [ Henry 14 ]
+1

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
kolejny +1 dla GOLa :)

wafelskate [ Ron Welty ]
+ (ok.) 8 dla GOLa oczywiście :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Głosujemy dalej...
Adam9870 [ ]
+1 głosik

Janczes [ You'll never walk alone ]
nastepny głosik na GOLa
fasz [ Pretorianin ]
kurde cały czas na 3 miejscu...
Adam9870 [ ]
+1
Szympans51 [ Generaďż˝ ]
niesety na 3 miejscu... głosowac trzeba 1 raz na 24 godziny... może wskoczymy na 2 miejsce...

Janczes [ You'll never walk alone ]
kolejny +1 na GOLa

master53 [ Czarnobyl 86 ]
+15 głosów
anen [ Clone Gaming Studios ]
Pobudka :P
+ 46 :)
Ahh to chyba obywatelski okaz szacunku dla GOL'a :)

MATTI....S [ Konsul ]
+5 na GOLa oczywiście :D...
...Jak na razie to nie idzie dobrze, ale mogło być gorzej :| 3 miejsce i tak dobre, ale nie traćcie wiary bo mamy jeszcze sznsę, wystarczy żeby każdy golowicz oddał ten jeden symboliczny głos na w ciągu 24 godzin na gola i tyle wystarczy
ta czynność zajmuje conajmniej 2 minuty :D. :D:D XD
WSTAWAĆ Z KANAPY I GŁOSOWAĆ !!!!!
koko spoko [ Konsul ]
+999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 GOL
+999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 GOL
+1234644264547436475676756 GOL
(chyba troche przesadzam co ??)
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Jak to jest mozliwe, ze glosujemy codziennie, a to ciagle na 3 miejscu?
+1
fasz [ Pretorianin ]
GŁOSUJCIE NA GOLa
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ode mnie +1

Janczes [ You'll never walk alone ]
nastepny +1 na GOLa
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
+1 GOL
koko mozna oddac jeden glos w ciagu 24h

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
klik :)

MATTI....S [ Konsul ]
brutu ---> bo nasi konkurenci też głosują co dziennie i głosuje ich więcej :|
koorack [ Pretorianin ]
+1 dla JoeMonster.org (czekam na kamienie)
donzoolo [ Senator ]
+1
Up

cycu2003 [ Senator ]
+1 dla Gola i poranny up
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Jeju jak wy to przeżywacie...
Ja głosuje na Filmweba, bo IMO to lepszy serwis niż GOL :)

Adam9870 [ ]
+1
Niestey nadal 3 miejsce:(
cronotrigger [ Rape Me ]
+1
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Zalogowany --> Bedac kibicem Legii nie zaglosawalbym na Wisle tylko dlatego ze w danym okresie czasu lepiej grala...
rozumiesz o co mi chodzi?
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
ode mnie też głosik juz te z poszedł nie jeden :)
komorowy [ Pretorianin ]
Michlos ---> koko mozna oddac jeden glos w ciagu 24h
Bzdura totalna, można głosować tyle razy ile się chce, bo strona nie ma żadnych zabezpieczeń. I dlatego właśnie takie głosowanie nie ma żadnego znaczenia.
Adam9870 [ ]
+1
cronotrigger [ Rape Me ]
+1

Adam9870 [ ]
Kolejny głosik:)

koko spoko [ Konsul ]
mania głosowania !!!
+ + 1 1

wafelskate [ Ron Welty ]
+ 15 na GOLa
MATTI....S [ Konsul ]
+7 na gola

Tomus665 [ Legend ]
+1 GOOOL
Thomolus [ Generaďż˝ ]
+1 dla GOL'a.

Janczes [ You'll never walk alone ]
kolejny +1 Gol ode mnie :-)
Łyczek [ Henry 14 ]
+1

Adam9870 [ ]
+1

cycu2003 [ Senator ]
kolejny +1 dla GOLa

MATTI....S [ Konsul ]
+8 na GOLa

Adam9870 [ ]
+1 dla GOL-a

Łysack [ Mr. Loverman ]
+1
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
No to jeszcze pare dni:) Chyba już zostaniemy na trzecim:/

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Teraz spojrzałam... Jesteśmy na czwartym!

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
+1 dla mnie i dla GOLa :)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
4 to już przesada!
Bajt [ O RLY?! ]
Nie, jednak jestesmy na trzecim, ale to sie moze zmienic, jezeli nie bedziemy dalej glosowac. Do roboty!

anen [ Clone Gaming Studios ]
Dalej twierdze pewnie jak reszta ze musi byc o tym informacja. Kazdy powinnien wiedziec co sie kroi. Chyba ze autorzy GOL'a maja ta impreze w d***. Poprostu nie rozumiem jak mozna taka szanse zmarnowac.
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Teraz to już chyba trochę za późno, głosowanie trwa do 8.12

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
kurcze nie damy się alejajom!

Adam9870 [ ]
+1 na GOL-a
Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]
już n-ty głos ode mnie dla Gola:)
olo_7 [ Konsul ]
mój kolejny głos na GOLa

Janczes [ You'll never walk alone ]
nastepny głosik na GOLa
Łyczek [ Henry 14 ]
+1
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Ludzie, spadliśmy na czwarte miejsce.

cycu2003 [ Senator ]
napierw widze czwarte miejsce, głosuje i juz GOL jest na 3
widac bardzo małe roznice GLOSOWAC LUDZISKA

piokos [ Mr Nice Guy ]
buahahahaha
zagłosowałem i znowu jesteśmy na 3 :D
Avi_vampire [ psychoza ]
"Niech głosują wszyscy, nasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, koledzy, przyjaciele, znajomi znajomych itd. Proście o głos każdego kto ma dostęp do sieci !" <--- przecież wtedy to bedzie oszystwo, a ta "lepszosc" GOLa bedzie sciemą!

Beaverus [ Bounty Hunter ]
no i kolejny glos :)

Adam9870 [ ]
Kolejny głosik ode Mnie:-)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
jeszcze 2 dni

waslo [ Manager Ajaxu ]
Kurde 3 miejsce, mogło być lepiej, ja oczywiście zagłosowałem na GOL :)

Shifty007 [ Riddick ]
Coś te nasze głosy nie przynoszą efektu....oprócz głosu piokosa :)hehe
+
musaidi1111 [ 666 ]
+1 GOL
Shifty007 [ Riddick ]
Nowa część!
KoLo90 [ Junior ]
+1 dla GOLa :)