GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Webstarfestival" - zagłosuj na GOLa - część 3

03.11.2005
15:31
smile
[1]

CHESTER80 [ blood money ]

"Webstarfestival" - zagłosuj na GOLa - część 3

Głosujemy na GOLa w ogólnopolskim konkursie na najlepszą stronę internetową (głosowanie internautów). Można głosować co 24 godziny, szczegóły w linku. Konkurs trwa do dnia 8.12.2005 godzina 17:30.

Kiedy zaczynaliśmy głosować, GOL był na 29 miejscu, teraz jest na 3 :) Bój o pierwsze miejsce toczyć się będzie między najlepszymi (GOL, Filmweb i Joemonster). Musimy wygrać !

Niech głosują wszyscy, nasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, koledzy, przyjaciele, znajomi znajomych itd. Proście o głos każdego kto ma dostęp do sieci !

03.11.2005
15:42
[2]

CHESTER80 [ blood money ]

techniczny UPik :)

+1 dla GOLa

03.11.2005
15:49
[3]

Kam-El [ Generation X ]

[+15]

03.11.2005
16:07
smile
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Głosujmy po pare razy, ruszmy tę bude!!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 16:06:30]

03.11.2005
18:20
smile
[5]

TelRad [ Senator ]

+6 dla GOLa

03.11.2005
18:28
smile
[6]

cronotrigger [ Rape Me ]

+1

03.11.2005
18:29
smile
[7]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

GOL +3

i ^Upik zarazem.


NO DAWAĆ CIENIASY!!! COŚ WAM NIE IDZIE :)

03.11.2005
18:32
smile
[8]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Poszlooooooooo

moj glos liczy sie jako 10 bo jestem wazna osoba w tym kraju :-P

03.11.2005
18:50
[9]

piotr w. [ El Mariachi ]

++++++++++

03.11.2005
18:51
smile
[10]

AGArtha [ Trinitron ]

Kolejny (któryśtam) +1 głos na GOLa :)

03.11.2005
19:08
[11]

Skype [ Konsul ]

kolejny głos na korzyść GOL-a

03.11.2005
19:11
[12]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

+1 dla GOL'a (again).

03.11.2005
22:20
smile
[13]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Siusiu, ząbki, paciorek, + 1 na Gola i spać.

03.11.2005
22:48
smile
[14]

wafelskate [ Ron Welty ]

+ 10 :)

03.11.2005
23:04
smile
[15]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Głosować :)

04.11.2005
08:05
[16]

Master_2 [ Konsul ]

Głos - - - > czyść ciasteczka - - - > Głos :P

04.11.2005
10:36
[17]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Dobra, kliknąłem sobie :-)

04.11.2005
21:34
smile
[18]

Łyczek [ Henry 14 ]

+9.... ;)

04.11.2005
21:56
smile
[19]

Chmielek [ Warrior of the World ]

+2 ciagle na 3 :/

04.11.2005
21:57
smile
[20]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Klikamy, klikamy - czemu nie podskakujemy???

04.11.2005
22:00
smile
[21]

piotr w. [ El Mariachi ]

kolejny + a my nadal na 3..........

04.11.2005
22:19
smile
[22]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

GOL +3


OMG Joemonster wskoczył na 1wsze miejsce :O

to sie nie dziwie dlaczego dogonić kurna nie mozemy mimo starań.... ciekawe kto tak głosuje na joe i filmweb....

05.11.2005
00:15
smile
[23]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Dawac, moze sie jednak uda...

05.11.2005
00:21
[24]

cronotrigger [ Rape Me ]

+1

05.11.2005
00:26
[25]

katrin20 [ Kati ]

kolejny +... nie spać!... głosować! :P

05.11.2005
20:16
[26]

garfield_junior [ ]

up :) bezwstydny joemonster nawołuje ze strony głównej żeby głosować i wskoczył na pierwsze miejsce :P głosujemy !

05.11.2005
20:30
[27]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

+ 5 dla GOLA :)

05.11.2005
20:33
smile
[28]

Adam9870 [ ]

+2
:-)

05.11.2005
20:35
smile
[29]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

+1!!!

05.11.2005
20:36
[30]

GeForce [ Konsul ]

+1

05.11.2005
20:36
smile
[31]

cycu2003 [ Senator ]

+++++ 1 dla GOLa i jeszcze więcej

05.11.2005
20:37
[32]

Bajt [ O RLY?! ]

Nic dziwnego, ze nie mozemy wejsc wyzej, bo obie wyprzedzajace GOLa strony, maja informacje o konkursie na swoich glownych stronach. Gdyby na GOLu tez pojawila sie taka informacja, mielibysmy wiecej glosow.

05.11.2005
20:38
[33]

AGArtha [ Trinitron ]

Ehhhhh.... kolejny +1 dla GOLa :)

05.11.2005
20:43
[34]

Gotman [ I love Feinwerkbau ]

dla leni :))) wystarczy teraz znaleźć Gry-Online i za każdym dodanym głosem czyścić ciasteczka.... ja teraz dałem chyba +10 i ciągle daję :)))

05.11.2005
20:59
smile
[35]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

No i oczywiscie kolejny + do GOL-a

05.11.2005
21:01
smile
[36]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Kilkadziesiat glosow dodanych :)

05.11.2005
21:03
[37]

kasztaneczuszek [ K A S Z T A N ]

kolejny głos oddany

05.11.2005
21:04
smile
[38]

pecet007 [ ]

taaaak oddajcie po parę głosów na gola, a później będzie piękna dyskwalifikacja...

05.11.2005
21:05
[39]

Gotman [ I love Feinwerkbau ]

pecet >>>> wytłumacz Twojego posta :)
nie rozumiem

05.11.2005
21:07
[40]

pecet007 [ ]

Gotman -- chodzi mi o to że niektórzy oddają parę głosów w ciągu jednej doby.., co zresztą widać powyżej, gdyby jakimś cudem, logowali to na serverze (a chyba nie logują bo by takie coś było nie możliwe), albo wpadli na trop tego wątku to tylko kompromitacja dla GOL'a. A po za tym GOL powinien wygrać uczciwie, po jednym głosie, i tak gdyby każdy wchodzący na tą stronę (nie tylko forum) zagłosował na gola codziennie to wygrałby spokojnie...

05.11.2005
21:50
smile
[41]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Jak zwykle +1 dla GOL'a.

05.11.2005
21:58
[42]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

ech JM walnal na strone glowna info o tym konkursie i podskoczyl w tabeli.

06.11.2005
01:48
smile
[43]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Alexej --> ciezko bedzie ich dogonic, podebnie zreszta jak filmweb...ale trzeba wierzyc :D

ale bykow narobilem :D spiacy jestem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-06 02:03:36]

06.11.2005
19:14
smile
[44]

TelRad [ Senator ]

+4 dla GOLa

07.11.2005
08:20
[45]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

+1 dla GOL'a i podbijam wątek.

07.11.2005
09:29
smile
[46]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

i ode mnie jeden głos! :)

07.11.2005
10:21
smile
[47]

piotr w. [ El Mariachi ]

Chyba zakończymy na 3 pozycji.....

07.11.2005
14:17
[48]

AGArtha [ Trinitron ]

Kolejny +1 dla GOLa :)

07.11.2005
15:42
smile
[49]

Adam9870 [ ]

+2 na GOL-a.
W liście stron na które można głosować jest www.idea.pl ze starym scelerem. A takiej strony nie ma, powinno pisać www.orange.pl i powinien być sceler strony orange:)

07.11.2005
16:37
smile
[50]

A2O [ Konsul ]

+4 dla GOLa

Głosować!!!
:)

07.11.2005
16:40
[51]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

+1 for GOL :D

07.11.2005
16:44
smile
[52]

Flyby [ Outsider ]

..nie zapominam ;)

07.11.2005
16:44
smile
[53]

wafelskate [ Ron Welty ]

+ 8

No ruchy, bo coś za długo stoimy na tej 3 pozaycji

07.11.2005
17:20
smile
[54]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

+3 :]

07.11.2005
18:22
smile
[55]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Notorycznie + 1 na GOLa

07.11.2005
20:13
smile
[56]

TelRad [ Senator ]

GOL +1

07.11.2005
21:16
smile
[57]

P4CYFIK4TOR [ ]

+15 albo 16 nie wiem straciłem rachubę ;)

07.11.2005
22:13
smile
[58]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Ok, kolejny głos :>

07.11.2005
22:15
smile
[59]

Łyczek [ Henry 14 ]

Kolejny głos odemnie :)

07.11.2005
22:41
smile
[60]

cycu2003 [ Senator ]

i jeszcze +1 ode mnie

07.11.2005
23:09
smile
[61]

Janczes [ You'll never walk alone ]

To i ja sie dorzuce :-)

08.11.2005
10:35
[62]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Next!

08.11.2005
12:41
[63]

olli [ Centurion ]

To ja tez zagłosuje!

08.11.2005
19:19
smile
[64]

Adam9870 [ ]

Kolejne 2 głosy ode Mnie dla GOL-a.
GŁOSUJCIE (NA GOL-a OCZYWIŚCIE:)

08.11.2005
19:22
[65]

anen [ Clone Gaming Studios ]

hmm moje juz 38 glosow :) i dalej nic :)
Poprostu wiecej panowie nie moge :P

08.11.2005
19:23
[66]

AGArtha [ Trinitron ]

kolejny +1 dla GOLa

08.11.2005
20:10
smile
[67]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Hmm, cosik nie mozemy podskoczyc wyzej... :/ Szkoda ze nie ma podanej liczby glosow, bysmy chociaz wiedzieli ile nam brakuje.

08.11.2005
21:15
smile
[68]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

plus czy :]

09.11.2005
20:00
smile
[69]

Adam9870 [ ]

upik i oczywiście +2 głosy

10.11.2005
15:04
smile
[70]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

glos

10.11.2005
17:09
smile
[71]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Jak zwykle +1 dla GOL'a.

10.11.2005
17:12
smile
[72]

Dzes!o [ Chor��y ]

mój pierwszy głos na GOLA

10.11.2005
17:16
[73]

piotr w. [ El Mariachi ]

i kolejny +1

10.11.2005
17:25
smile
[74]

Janczes [ You'll never walk alone ]

3 głos na GOL-a

10.11.2005
18:07
[75]

Actimel [ I am what I am ]

A ja od dzisiaj głosuję na Joe Monstera i Filmweb

+1 dla JM
+1 dla Filmwebu

10.11.2005
18:09
[76]

koko spoko [ Konsul ]

+2 GOL

10.11.2005
18:11
smile
[77]

Chmielek [ Warrior of the World ]

+2

10.11.2005
18:16
[78]

Hitmanio [ KG 21 ]

Kolejny na GOL'a

10.11.2005
18:34
smile
[79]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

+1 dla GOLa :)

10.11.2005
19:05
smile
[80]

A2O [ Konsul ]

+6
Codzienny obowiązek GOLowicza spełniony :)

10.11.2005
19:37
smile
[81]

Qujon [ Pretorianin ]

jak wszyscy to wszyscy;)+1 dla www.gryonline.pl!!powiedzialem tez o tym wszystkim znajomym na gg

10.11.2005
19:45
[82]

MATTI....S [ Konsul ]

+1 na GOLa :P Jutro zgłosuje znowu , chyba jak każdy :P:!!!

10.11.2005
20:06
[83]

Shifty007 [ Riddick ]

Actimel Ty zdrajco!!!

+1 Dla GOLa ode mnie. :D

10.11.2005
20:28
[84]

Adam9870 [ ]

Shifty007 => Masz rację Actimel to zdrajca.
A ja i tak oddaje głosy na GOL-a
+2

11.11.2005
21:46
smile
[85]

Adam9870 [ ]

Upik.
+1 na GOL-a

11.11.2005
22:10
[86]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

|
|
-------------------
|
|

No co plus na GOLA

11.11.2005
22:19
smile
[87]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

klik :)

11.11.2005
22:21
[88]

Łyczek [ Henry 14 ]

Cyk :)

11.11.2005
22:30
smile
[89]

Qujon [ Pretorianin ]

pyk;)

+1 dla...GOL-a oczywiście

12.11.2005
12:41
[90]

MATTI....S [ Konsul ]

+1 Dla gola
//Głosować !!!//

13.11.2005
10:10
smile
[91]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Klik :-)

13.11.2005
10:19
[92]

Bushido [ Umbra ]

Czy to co wy robicie, te +10, +15 itp. to nie jest oszustwo ?

13.11.2005
10:23
[93]

Adam9870 [ ]

Cyk

13.11.2005
10:29
smile
[94]

_SmerF_ [ Pretorianin ]

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 dla GOL-a:P

13.11.2005
10:37
smile
[95]

A2O [ Konsul ]

+8 dla GOLa

Bushido -=> Ja pisząc +8 mam na myśli to, że oddałem łącznie 8 głosów na GOLa.

13.11.2005
10:56
[96]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1........

13.11.2005
11:41
smile
[97]

Sandro [ Grafoman ]

No to prztyk :)

13.11.2005
12:56
smile
[98]

P4CYFIK4TOR [ ]

zagłosowałem niechcący na gadu-gadu.pl :|
<------------
szkoda gadac :D

13.11.2005
13:20
smile
[99]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

+3 :]

13.11.2005
13:21
[100]

piotr w. [ El Mariachi ]

+13

13.11.2005
13:31
smile
[101]

Janczes [ You'll never walk alone ]

4 głosik na Gola :-D

14.11.2005
08:57
[102]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Poranny up. Klik.

14.11.2005
09:52
smile
[103]

Ze wsi [ Stary Wyjadacz ]

+1

14.11.2005
09:59
smile
[104]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ode mnie też +1 :)

14.11.2005
10:03
smile
[105]

cycu2003 [ Senator ]

kolejny +1 dla GOLa

14.11.2005
15:56
[106]

Adam9870 [ ]

Kolejny 1 głos ode Mnie.
GŁOSUJCIE

14.11.2005
15:58
[107]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1

14.11.2005
16:20
[108]

karola-a [ Konsul ]

A gdzie ja mam głosowac, już 2 raz tam wchodze i ie wiem ,gdzie kliknąć

14.11.2005
16:20
smile
[109]

Janczes [ You'll never walk alone ]

5- ty głos na Gola

15.11.2005
09:34
smile
[110]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

wassup!

15.11.2005
22:51
[111]

garfield_junior [ ]

wieczorne podniesienie :)

15.11.2005
22:56
smile
[112]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

kolejny (nie pamiętam który) klik na GOLa :)

15.11.2005
22:59
smile
[113]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Mam wrazenie ze coraz mniej osob klika...

15.11.2005
22:59
[114]

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]

Kurde już tyle głosów a nadal 3 miejsce.

15.11.2005
23:10
smile
[115]

guzol [ Juventus Turyn ]

+1

16.11.2005
14:48
smile
[116]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Pod tym adresem nie ma jeszcze serwisu WWW.
Zapraszamy wkrótce.
Domena jest utrzymywana na serwerach:


WTF!?

16.11.2005
14:56
[117]

koko spoko [ Konsul ]

i jeszcze +9 GOL'a

16.11.2005
15:34
smile
[118]

Shifty007 [ Riddick ]

Długo nie postowałem w tym wątku ale możecie być pewni, że codziennie Gol dostał ode mnie głos. :D

16.11.2005
15:37
smile
[119]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kolejny głosik na GOLA :-D

16.11.2005
15:38
[120]

koko spoko [ Konsul ]

+6 i może... +5

16.11.2005
23:45
smile
[121]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

O w mordę jeża . Strona jest w under construction.

No to nie moge zagłosować .

16.11.2005
23:56
smile
[122]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pewnie się w końcu kapneli, żeby zrobić rozpoznanie po IP, a nie po cookies :)

17.11.2005
00:09
[123]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Ja nie głosowałam ostatnio, a też mam 'under construction'. Czyli coś się generalnie sypnęło...

17.11.2005
19:33
smile
[124]

Adam9870 [ ]

MOŻNA ZNOWU GŁOSOWAĆ ! ! !
+1

18.11.2005
21:02
[125]

Bushido [ Umbra ]

No tak ale tzn. że można oddać więcej niż 1 głos ?

18.11.2005
21:02
[126]

Bushido [ Umbra ]

Dobra, nieważne już widze....

18.11.2005
21:09
smile
[127]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kolejny głosik na GOLA!!

18.11.2005
21:12
smile
[128]

Adam9870 [ ]

Kolejny głos ode Mnie na GOL-a.

GŁOSUJCIE! ! !

18.11.2005
21:16
smile
[129]

Chmielek [ Warrior of the World ]

kolejny głosik

18.11.2005
21:19
smile
[130]

hctkko [ Their Law ]

2005-11-15
Faworyci Internautów po dwóch miesiącach

www. Joemonster.org, www. Filmweb.pl oraz
www.gry-online.pl to trzy najpopularniejsze strony internetowe według użytkowników Internetu.

Tak wskazują wyniki konkursu Webstarfestival po dwóch miesiącach od jego rozpoczęcia.

Jury złożone z internautów wybiera najlepszą ich zdaniem stronę w Internecie. W stosunku do zeszłego miesiąca pojawiło się kilka zaskakujących zmian. Znaczny awans odnotowały strony o tematyce rozrywkowej - www.alejaja.pl i www.kurde.pl.
Jednak największym skokiem w rankingu Webstarfestival, w kategorii wybór internautów, może się pochwalić strona www.gry-online.pl, czyli jeden z obecnych liderów. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu, ten internetowy serwis gier i rozrywki elektronicznej znajdował się na 29. miejscu.

Jakim cudem ;)

Olgierd Cygan, prezes IAB komentuje: „W TOP10 stron, aż 3 (www.joemonster.org, www.alejaja.pl, www.kurde.pl) poświęcone są humorowi i dowcipom. Świadczy to (poza aktywnością ich użytkowników) o tym, że internauci dużo czasu poświęcają na poszukiwanie czystej rozrywki on-line. Druga pozycja filmweb.pl to duże uznanie dla atrakcyjności i poziomu merytorycznego tego chyba największego polskiego wortalu poświeconego filmom. Trzecie miejsce dla www.gry-online.pl niespecjalnie dziwi, biorąc pod uwagę silną pozycje wortali poświęconych grom komputerowym w Internecie. Dużo bardziej zaskakujące jest wysokie miejsce portalu regionalnego - www.trojmiasto.pl. Gratulacje dla jego użytkowników”.

18.11.2005
21:21
smile
[131]

Verminus [ Prefekt ]

Znaczny awans odnotowały strony o tematyce rozrywkowej - www.alejaja.pl i www.kurde.pl. Jednak największym skokiem w rankingu Webstarfestival, w kategorii wybór internautów, może się pochwalić strona www.gry-online.pl, czyli jeden z obecnych liderów. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu, ten internetowy serwis gier i rozrywki elektronicznej znajdował się na 29. miejscu.

edit:
hctkko był pierwszy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-18 21:22:27]

18.11.2005
21:24
smile
[132]

Deemon [ Whazuuup ]

+1 :)

18.11.2005
22:12
smile
[133]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Głosowac...

Ja to wlasnie zrobilem, a Ty?

18.11.2005
22:15
smile
[134]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

jeszcze jeden +

Monster chyba poza zasięgiem , ale ten filmłeb to mozna ścignąć.


Nie ustawajcie w modlitwach bracia.

19.11.2005
11:26
smile
[135]

Shifty007 [ Riddick ]

Kolejny plus od Snajpera!

+

19.11.2005
11:29
[136]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1

19.11.2005
11:32
smile
[137]

...NathaN... [ The Godfather ]

Mała prośba ! =]

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zagłosowali na 1A.
Thanks from the mountain ;)

19.11.2005
11:34
smile
[138]

Adam9870 [ ]

...NathaN... => Nie ma sprawy, +1.
Szkoda że tam 1 głos z 1 IP a nie 1 głos na np: 14 h

19.11.2005
11:54
[139]

...NathaN... [ The Godfather ]

Adam -> Dzięki. Ale widać, że dużo osób z 2G ma neostrade (więcej głosów niz odwiedzin, 800 głosów w jeden dzień)

19.11.2005
12:01
smile
[140]

musaidi1111 [ 666 ]

+2 od wuja
+4 odemnie

19.11.2005
12:03
smile
[141]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Yeeee, 3 miejsce!

19.11.2005
12:06
smile
[142]

misztel [ Admirał ]

+1

19.11.2005
12:09
[143]

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]

Czy kiedykolwiek uda nam sięwskoczyć na wyższą pozycję?

19.11.2005
14:59
[144]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

No to +1 głosik.

19.11.2005
15:07
smile
[145]

Adam9870 [ ]

.:[upiordliwy]:. => Na wyższą może się udać jeżeli na dwa pierwsze pozycje będzie mniej głosów a na GOL-a akurat więcej.
Obyśmy chociaż nie spadli na niższą pozycję.

19.11.2005
15:09
[146]

Szympans51 [ Generaďż˝ ]

1 dla GOLa oczywiście

19.11.2005
15:20
smile
[147]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ode mnie +1

19.11.2005
15:21
[148]

MAROLL [ United Offensive ]

+1 GOL na 3rd pozycji

19.11.2005
21:22
smile
[149]

Adam9870 [ ]

Kolejny 1 głos na GOL-a.

20.11.2005
15:01
[150]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Up and +1.

20.11.2005
15:03
[151]

Milka^_^ [ Baszar ]

+1 GOL

20.11.2005
15:14
smile
[152]

_SmerF_ [ Pretorianin ]

-1 dla GOLA:P:P
hahahhaha okrutnik ze mnie

20.11.2005
15:33
[153]

anen [ Clone Gaming Studios ]

Statciarze :)
:P
Ciagle pobijaja glos :) +40 ( korzystam z 3 przegladarek :) )

20.11.2005
15:58
smile
[154]

koko spoko [ Konsul ]

+ byle co może 5??

20.11.2005
16:36
[155]

Łyczek [ Henry 14 ]

+2 (korzystałem z Internet Explorera i Mozilli)

20.11.2005
21:39
smile
[156]

Adam9870 [ ]

UP
Oraz oczywiście +1 na GOL-a

20.11.2005
21:42
smile
[157]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

+1 dla GOLa :)

20.11.2005
21:55
smile
[158]

cycu2003 [ Senator ]

+1 dla GOLa

21.11.2005
14:02
smile
[159]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Kurcze nikt nie pomyślał, żeby podnieść wątek, a już jest po południu. +1 dla GOL'a.

21.11.2005
16:30
smile
[160]

cycu2003 [ Senator ]

moze jakby zachecano na golu tak jak na filwebie to napewno bysmy byli wyzej

21.11.2005
16:32
smile
[161]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kolejny nie wiem juz ktory głosik na GOLa

21.11.2005
16:36
[162]

MATTI....S [ Konsul ]

dobry pomysł (+1GOL)

21.11.2005
16:38
[163]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Chyba juz wyzej nie skoczymy

22.11.2005
13:55
smile
[164]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ale żeby nie spaść, wróg klasowy nie śpi

22.11.2005
14:00
smile
[165]

Darvin [ Pretorianin ]

No to ja także przyłączę +6

22.11.2005
14:08
smile
[166]

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]

Zastanawiam się czemu nie powieszą takiej reklamy na GOLu - przecież to doskonała reklama dla nie znających serwisu - zajęcie miejsca w pierwszej trójce najbardziej docenianych w Polsce stron netowych ...

+1

22.11.2005
15:05
[167]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1 :)

22.11.2005
15:08
smile
[168]

Adam9870 [ ]

+1 na GOL-a:)

22.11.2005
15:38
smile
[169]

anen [ Clone Gaming Studios ]

+43 Keep it coming baybe :>

23.11.2005
19:41
[170]

Adam9870 [ ]

Mały UPik
Oraz oczywiście +1 na GOL-a
GŁOSOWAĆ ! ! !

23.11.2005
19:43
[171]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

+1 dla Filmweba

24.11.2005
09:58
smile
[172]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Up & +1 (dla GOL'a oczywiście).

24.11.2005
19:50
[173]

Adam9870 [ ]

UP
+1 na GOL-a

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 20:17:43]

24.11.2005
19:52
smile
[174]

P4CYFIK4TOR [ ]

hmm +25 dla GOL-a dawno sie nie wpisywalem ale ciagle glosowalem :)

24.11.2005
21:10
smile
[175]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1

24.11.2005
21:14
smile
[176]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

kolejny +1 dla GOLa :)

24.11.2005
21:28
smile
[177]

wafelskate [ Ron Welty ]

+ (ok.) 8 dla GOLa oczywiście :)

25.11.2005
13:07
smile
[178]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Głosujemy dalej...

25.11.2005
21:19
[179]

Adam9870 [ ]

+1 głosik

25.11.2005
21:30
smile
[180]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nastepny głosik na GOLa

25.11.2005
21:46
[181]

fasz [ Pretorianin ]

kurde cały czas na 3 miejscu...

26.11.2005
21:35
[182]

Adam9870 [ ]

+1

26.11.2005
21:41
[183]

Szympans51 [ Generaďż˝ ]

niesety na 3 miejscu... głosowac trzeba 1 raz na 24 godziny... może wskoczymy na 2 miejsce...

26.11.2005
21:45
smile
[184]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kolejny +1 na GOLa

26.11.2005
21:49
smile
[185]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

+15 głosów

27.11.2005
14:27
[186]

anen [ Clone Gaming Studios ]

Pobudka :P
+ 46 :)
Ahh to chyba obywatelski okaz szacunku dla GOL'a :)

27.11.2005
14:29
smile
[187]

MATTI....S [ Konsul ]

+5 na GOLa oczywiście :D...
...Jak na razie to nie idzie dobrze, ale mogło być gorzej :| 3 miejsce i tak dobre, ale nie traćcie wiary bo mamy jeszcze sznsę, wystarczy żeby każdy golowicz oddał ten jeden symboliczny głos na w ciągu 24 godzin na gola i tyle wystarczy
ta czynność zajmuje conajmniej 2 minuty :D. :D:D XD
WSTAWAĆ Z KANAPY I GŁOSOWAĆ !!!!!

27.11.2005
14:32
[188]

koko spoko [ Konsul ]

+999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 GOL
+999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 GOL
+1234644264547436475676756 GOL
(chyba troche przesadzam co ??)

27.11.2005
14:32
[189]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Jak to jest mozliwe, ze glosujemy codziennie, a to ciagle na 3 miejscu?

+1

27.11.2005
18:28
[190]

fasz [ Pretorianin ]

GŁOSUJCIE NA GOLa

27.11.2005
18:31
[191]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ode mnie +1

27.11.2005
18:41
smile
[192]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nastepny +1 na GOLa

27.11.2005
18:51
[193]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

+1 GOL

koko mozna oddac jeden glos w ciagu 24h

27.11.2005
18:57
smile
[194]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

klik :)

27.11.2005
19:00
smile
[195]

MATTI....S [ Konsul ]

brutu ---> bo nasi konkurenci też głosują co dziennie i głosuje ich więcej :|

27.11.2005
19:03
[196]

koorack [ Pretorianin ]

+1 dla JoeMonster.org (czekam na kamienie)

27.11.2005
22:38
[197]

donzoolo [ Senator ]

+1

Up

28.11.2005
10:37
smile
[198]

cycu2003 [ Senator ]

+1 dla Gola i poranny up

28.11.2005
10:41
[199]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Jeju jak wy to przeżywacie...
Ja głosuje na Filmweba, bo IMO to lepszy serwis niż GOL :)

28.11.2005
15:16
smile
[200]

Adam9870 [ ]

+1
Niestey nadal 3 miejsce:(

28.11.2005
15:21
[201]

cronotrigger [ Rape Me ]

+1

28.11.2005
15:22
[202]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Zalogowany --> Bedac kibicem Legii nie zaglosawalbym na Wisle tylko dlatego ze w danym okresie czasu lepiej grala...

rozumiesz o co mi chodzi?

28.11.2005
15:42
[203]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

ode mnie też głosik juz te z poszedł nie jeden :)

28.11.2005
17:24
[204]

komorowy [ Pretorianin ]

Michlos ---> koko mozna oddac jeden glos w ciagu 24h

Bzdura totalna, można głosować tyle razy ile się chce, bo strona nie ma żadnych zabezpieczeń. I dlatego właśnie takie głosowanie nie ma żadnego znaczenia.

29.11.2005
15:37
[205]

Adam9870 [ ]

+1

29.11.2005
15:44
[206]

cronotrigger [ Rape Me ]

+1

30.11.2005
16:04
smile
[207]

Adam9870 [ ]

Kolejny głosik:)

30.11.2005
16:06
smile
[208]

koko spoko [ Konsul ]

mania głosowania !!!
+ + 1 1

30.11.2005
16:23
smile
[209]

wafelskate [ Ron Welty ]

+ 15 na GOLa

30.11.2005
16:24
[210]

MATTI....S [ Konsul ]

+7 na gola

30.11.2005
16:25
smile
[211]

Tomus665 [ Legend ]

+1 GOOOL

30.11.2005
21:41
[212]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

+1 dla GOL'a.

30.11.2005
21:59
smile
[213]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kolejny +1 Gol ode mnie :-)

01.12.2005
16:09
[214]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1

01.12.2005
16:10
smile
[215]

Adam9870 [ ]

+1

01.12.2005
21:06
smile
[216]

cycu2003 [ Senator ]

kolejny +1 dla GOLa

02.12.2005
14:32
smile
[217]

MATTI....S [ Konsul ]

+8 na GOLa

02.12.2005
17:05
smile
[218]

Adam9870 [ ]

+1 dla GOL-a

02.12.2005
17:09
smile
[219]

Łysack [ Mr. Loverman ]

+1

03.12.2005
17:26
[220]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

No to jeszcze pare dni:) Chyba już zostaniemy na trzecim:/

03.12.2005
17:28
smile
[221]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Teraz spojrzałam... Jesteśmy na czwartym!

03.12.2005
17:30
smile
[222]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

+1 dla mnie i dla GOLa :)

03.12.2005
17:31
[223]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

4 to już przesada!

03.12.2005
17:35
[224]

Bajt [ O RLY?! ]

Nie, jednak jestesmy na trzecim, ale to sie moze zmienic, jezeli nie bedziemy dalej glosowac. Do roboty!

03.12.2005
18:06
smile
[225]

anen [ Clone Gaming Studios ]

Dalej twierdze pewnie jak reszta ze musi byc o tym informacja. Kazdy powinnien wiedziec co sie kroi. Chyba ze autorzy GOL'a maja ta impreze w d***. Poprostu nie rozumiem jak mozna taka szanse zmarnowac.

03.12.2005
18:10
[226]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Teraz to już chyba trochę za późno, głosowanie trwa do 8.12

03.12.2005
18:27
smile
[227]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

kurcze nie damy się alejajom!

03.12.2005
20:20
smile
[228]

Adam9870 [ ]

+1 na GOL-a

03.12.2005
20:28
[229]

Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]

już n-ty głos ode mnie dla Gola:)

03.12.2005
20:35
[230]

olo_7 [ Konsul ]

mój kolejny głos na GOLa

03.12.2005
20:41
smile
[231]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nastepny głosik na GOLa

03.12.2005
21:13
[232]

Łyczek [ Henry 14 ]

+1

04.12.2005
17:31
[233]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Ludzie, spadliśmy na czwarte miejsce.

04.12.2005
17:34
smile
[234]

cycu2003 [ Senator ]

napierw widze czwarte miejsce, głosuje i juz GOL jest na 3
widac bardzo małe roznice GLOSOWAC LUDZISKA

04.12.2005
17:36
smile
[235]

piokos [ Mr Nice Guy ]

buahahahaha

zagłosowałem i znowu jesteśmy na 3 :D

04.12.2005
17:48
[236]

Avi_vampire [ psychoza ]

"Niech głosują wszyscy, nasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, koledzy, przyjaciele, znajomi znajomych itd. Proście o głos każdego kto ma dostęp do sieci !" <--- przecież wtedy to bedzie oszystwo, a ta "lepszosc" GOLa bedzie sciemą!

04.12.2005
17:50
smile
[237]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

no i kolejny glos :)

04.12.2005
18:17
smile
[238]

Adam9870 [ ]

Kolejny głosik ode Mnie:-)

05.12.2005
13:09
[239]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

jeszcze 2 dni

05.12.2005
13:14
smile
[240]

waslo [ Manager Ajaxu ]

Kurde 3 miejsce, mogło być lepiej, ja oczywiście zagłosowałem na GOL :)

05.12.2005
13:35
smile
[241]

Shifty007 [ Riddick ]

Coś te nasze głosy nie przynoszą efektu....oprócz głosu piokosa :)hehe

+

05.12.2005
13:45
[242]

musaidi1111 [ 666 ]

+1 GOL

05.12.2005
13:49
[243]

Shifty007 [ Riddick ]

Nowa część!

05.12.2005
14:27
[244]

KoLo90 [ Junior ]

+1 dla GOLa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.