GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odcinek 1180: Człowiek Woda i przerażająca EMERYTKA

02.11.2005
18:31
smile
[1]

Misiaty [ The End ]

Odcinek 1180: Człowiek Woda i przerażająca EMERYTKA

Główny bohater, tropiciel afer i zła, siewca porządku, prawa i sprawiedliwości, Człowiek Woda (w edycji niemieckiej tzw. Wasserman) w najnowszym odcinku będzie musiał zmierzyć się z krwiożerczą emerytką, teściową swego zięcia który w poprzednim odcinku usiłował zabić Człowieka Wodę, instalując w jego łazience wadliwą instalację elektryczną. Człowiek Woda, wywodzący się ze starego i niepodzielnego obozu, gdzie jak wiadomo przez długi czas na czele stał Elektryk poradził sobie z tamtą zasadzką. Czy i tym razem sprawiedliwość zwycięży i emerytka pójdzie na odsiadkę?

xxx

Jakie Waszym zdaniem będzie zakończenie tego straszliwego sporu?

02.11.2005
18:34
smile
[2]

Misiaty [ The End ]

Swoją drogą lista potworów ściganych przez człowieka wodę, przezroczystego jak woda i czystego jak łza (jak można być brudnym mając wannę za 10 000 złotych?) ciągle wydłuża się. Na swoim koncie ma już:
1. Fikcyjnych sprawców kradzieży bramy do jego posiadłości (jak się okazało po przyjeździe policji brama nie została ukradziona tylko nasz bohater, ze zmęczenia walką z bandytami zapomniał jej zamknąć ale fikcyjni sprawcy tym samym zostali ukarani - byli tak nieudolni, że nie ukradli bramy tylko ją otwarli!)
2. Jolanta K. - wg. Człowieka Wody tzw. dziewczyna gangstera zamieszana w pranie brudnych pieniędzy (a on jako Człowiek Woda na praniu się zna)
3. Elektryk który usiłował go zabić
4. teściowa elektryka która mu lżyła i na domiar złego (co ją pogrąża zupełnie) jest emerytką!

Oby tak dalej Człowieku Woda! Trzymam Kciuki!

02.11.2005
18:35
smile
[3]

Straszny_Ninja [ Konsul ]

Przez następne 4 lata nakręcisz jeszcze wiele takich odcinków. Niedługo będziesz musiał zejść do podziemia. I nadawać z anonimowych serwerów. Człowiek Woda czuwa.

02.11.2005
18:38
smile
[4]

Misiaty [ The End ]

Straszny Ninja - obczaiłem już studzienkę kanalizacyjną którą zejdę do podziemi ;) Tylko tam mokro jest i kamera może tego nie strawić... Choć z drugiej strony to naturalne środowisko Człowieka Wody!

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.