sebekg [ Generaďż˝ ]
Pytanie do warszawiakow?
Witam
Mieszkam sam w wawie od urodzenia i wiem ze na wiselce stacjonuja barki, jedndna nawet przerobili na hotel, ale ostatnio slyszalem tez ze organizuja rejsy do pulaw? Czy moze to ktos potwierdzic?
Arczens [ Legend ]
Wiem ze rejsy organizuja, ale czy akurat do Puław to Ci nie powiem bo wylecialo mi z glowy. Sa przystanki na Wiśle ( kolo Poniatowskiego) i wszystko jest wypisane, pewnie na necie tez gdzies mozna znalesc.
Tak przy okazji, ze jest juz taki temat to pozwole sobie skorzystac i zapytac czy dzis w Wawie jest cos otwarte ? (Arkadia albo moze jakies kluby poza udergroundem ?)