GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do warszawiakow?

01.11.2005
16:11
[1]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Pytanie do warszawiakow?

Witam

Mieszkam sam w wawie od urodzenia i wiem ze na wiselce stacjonuja barki, jedndna nawet przerobili na hotel, ale ostatnio slyszalem tez ze organizuja rejsy do pulaw? Czy moze to ktos potwierdzic?

01.11.2005
16:32
[2]

Arczens [ Legend ]

Wiem ze rejsy organizuja, ale czy akurat do Puław to Ci nie powiem bo wylecialo mi z glowy. Sa przystanki na Wiśle ( kolo Poniatowskiego) i wszystko jest wypisane, pewnie na necie tez gdzies mozna znalesc.

Tak przy okazji, ze jest juz taki temat to pozwole sobie skorzystac i zapytac czy dzis w Wawie jest cos otwarte ? (Arkadia albo moze jakies kluby poza udergroundem ?)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.