GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie DVD ?

01.11.2005
11:34
[1]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Jakie DVD ?

Chce kupić czytnik DVD.. Co wybrać? Jaka firma, model... podajcie jakieś ceny itd..

01.11.2005
12:12
[2]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

No i znowu to samo.... Kto mi odpowie ??!!

01.11.2005
12:18
[3]

Katane [ Useful Idiot ]

Najlepszy Plextor, ale drogi (ponad 100 zl).
Dobry wybor to IMO Toshiba.

01.11.2005
12:20
[4]

tomirek [ ]

mysle, ze najszybciej odpowie ci wyszukiwarka google lub gol

01.11.2005
14:06
[5]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

A LG lub LiteOn ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.