PrzemQ 09 [ Konsul ]
Jakie DVD ?
Chce kupić czytnik DVD.. Co wybrać? Jaka firma, model... podajcie jakieś ceny itd..
PrzemQ 09 [ Konsul ]
No i znowu to samo.... Kto mi odpowie ??!!
Katane [ Useful Idiot ]
Najlepszy Plextor, ale drogi (ponad 100 zl).
Dobry wybor to IMO Toshiba.
tomirek [ ]
mysle, ze najszybciej odpowie ci wyszukiwarka google lub gol
PrzemQ 09 [ Konsul ]
A LG lub LiteOn ?