GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o polecenie filmu...

01.11.2005
11:11
[1]

MERC123 [ Konsul ]

Prosze o polecenie filmu...

Cos w stylu "Catch me if you can" zeby bylo duzo kombinowania, intryg, jakis fajnych akcji milosnych i przekretow :) Dzieki

01.11.2005
11:14
[2]

-imperator- [ spamer ]

polecam

01.11.2005
11:15
smile
[3]

LOOCASH_wro [ Konsul ]

M jak Miłość

01.11.2005
11:17
[4]

Liczyrzepa [ Pretorianin ]

a ja polecam GORA
taka turecka parodia Gwiezdnych Wojen i Matrixa
super!
są intrygi, akcja i miłość, która zwycięża

01.11.2005
11:18
[5]

Actimel [ I am what I am ]

To może "Złap mnie jeśli potrafisz" :P ?

01.11.2005
11:19
smile
[6]

meetball [ Konsul ]

ja polecam frytki z ketchupem albo popcorn do filmu M JAK MILOSC

01.11.2005
11:20
smile
[7]

CHESTER80 [ blood money ]

Gorąco polecam film "Apartament" (Wicker Park) z 2004 roku. Obejrzałem ten film przypadkiem i bardzo mi się spodobał, jest to zresztą remake francuskiego thrillera o miłości, więc oparty jest na bardzo dobrym pomyśle.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.