
Potężny Kleszcz [ Konsul ]
Żywiec - Polakom gratulujemy głupoty :D
Nie wiem czy było, w każdym razie ejste The Best :D
https://www.virtualhost.pl/gratulujemy.jpg

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Było!

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzić, czy to, co o nich mówią
jest prawda, tzn.
Śnieżka najpiekniejsza, Herkules najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy.
Postanowili zapytać o to zwierciadełka. Pierwsza od zwierciadełka wychodzi
Śnieżka i się cieszy:
- Hurra, jestem najpiękniejsza!
Potem kolej na Herkulesa:
- Hurra, jestem najsilniejszy!
Na końcu wychodzi Quasimodo:
- Ku**a! Kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy?
ZareT [ Chor��y ]
Obydwoje są siebie warci...
Jak widzę kaczyńskiego w telewizorze, to mnie szlag trafia... Jak widze kaczyńską, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.
Te wybory pokazały, że polacy to jednak naród durny.
MERC123 [ Konsul ]
dobre

Potężny Kleszcz [ Konsul ]
- Ku**a! Kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy? hehe dobre
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Herkules powinnien odpowiedz:
- Twoją siostrą

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Allegromańka ---> lol hahahah :D

.:[ Kocioł ]:. [ Ha Ha Ha ]
(:AllegromańkA:) --> Wypas! :D

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Dowcip lepszy:)