GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żywiec - Polakom gratulujemy głupoty :D

01.11.2005
09:02
smile
[1]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

Żywiec - Polakom gratulujemy głupoty :D

Nie wiem czy było, w każdym razie ejste The Best :D
https://www.virtualhost.pl/gratulujemy.jpg

01.11.2005
09:12
smile
[2]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Było!

01.11.2005
09:19
smile
[3]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzić, czy to, co o nich mówią
jest prawda, tzn.
Śnieżka najpiekniejsza, Herkules najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy.
Postanowili zapytać o to zwierciadełka. Pierwsza od zwierciadełka wychodzi
Śnieżka i się cieszy:
- Hurra, jestem najpiękniejsza!
Potem kolej na Herkulesa:
- Hurra, jestem najsilniejszy!
Na końcu wychodzi Quasimodo:
- Ku**a! Kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy?

01.11.2005
09:24
[4]

ZareT [ Chor��y ]

Obydwoje są siebie warci...
Jak widzę kaczyńskiego w telewizorze, to mnie szlag trafia... Jak widze kaczyńską, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.
Te wybory pokazały, że polacy to jednak naród durny.

01.11.2005
09:49
[5]

MERC123 [ Konsul ]

dobre

01.11.2005
10:04
smile
[6]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

- Ku**a! Kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy? hehe dobre

01.11.2005
10:06
[7]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Herkules powinnien odpowiedz:
- Twoją siostrą

01.11.2005
10:17
smile
[8]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Allegromańka ---> lol hahahah :D

01.11.2005
10:20
smile
[9]

.:[ Kocioł ]:. [ Ha Ha Ha ]

(:AllegromańkA:) --> Wypas! :D

01.11.2005
10:27
smile
[10]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Dowcip lepszy:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.