dziede [ Pretorianin ]
Jak wyłączyć te logowanie w Windowsie?
Mam XP i od pewnego momentu jak właczam kompa to pojawia sie ekran logowania i bardzo mnie to wkurza bo nie dawno tego jeszcze nie było.I chciałbym to usunąć ale nie wiem jak? może ktoś wie
bart-2 [ Konsul ]
Usuń sobie niepotrzebnego użytkownika. Start=> Ustawienia=> Panel Sterowania=> Konta Użytkowników
Hakim [ ]