GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyłączyć te logowanie w Windowsie?

01.11.2005
08:22
[1]

dziede [ Pretorianin ]

Jak wyłączyć te logowanie w Windowsie?

Mam XP i od pewnego momentu jak właczam kompa to pojawia sie ekran logowania i bardzo mnie to wkurza bo nie dawno tego jeszcze nie było.I chciałbym to usunąć ale nie wiem jak? może ktoś wie

01.11.2005
09:03
[2]

bart-2 [ Konsul ]

Usuń sobie niepotrzebnego użytkownika. Start=> Ustawienia=> Panel Sterowania=> Konta Użytkowników

01.11.2005
09:20
[3]

Hakim [ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.