
grabarzuu [ Konsul ]
jaki program?
kumpel mnie straszy że jakimś programem można przechwycić wysyłane za każdym razem na serwr hasło do giegie. jest to możliwe?, jak zapobiec?

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Telepatia_ver_12.exe
Narmo [ nikt ]
Jeżeli jesteście w sieci typu LAN to ma taką możliwość. W takiej sieci sygnały często są rozsyłane do wszystkich komputerów ale tylko właściwy odbiorca je pobiera i odczytuje. Mając odpowiedni program może po prostu przechwycić ten sygnał i go zdekodować.
Narmo [ nikt ]
I jeszcze link do wikipedii:
Isam [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem hasła gg nie sa przesyłane jawnie :]