GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki program?

31.10.2005
22:52
smile
[1]

grabarzuu [ Konsul ]

jaki program?

kumpel mnie straszy że jakimś programem można przechwycić wysyłane za każdym razem na serwr hasło do giegie. jest to możliwe?, jak zapobiec?

31.10.2005
22:55
smile
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Telepatia_ver_12.exe

31.10.2005
22:58
[3]

Narmo [ nikt ]

Jeżeli jesteście w sieci typu LAN to ma taką możliwość. W takiej sieci sygnały często są rozsyłane do wszystkich komputerów ale tylko właściwy odbiorca je pobiera i odczytuje. Mając odpowiedni program może po prostu przechwycić ten sygnał i go zdekodować.

31.10.2005
23:00
[4]

Narmo [ nikt ]

I jeszcze link do wikipedii:

01.11.2005
01:31
[5]

Isam [ Generaďż˝ ]

z tego co wiem hasła gg nie sa przesyłane jawnie :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.