
skiper9 [ Generaďż˝ ]
Przerąbany sen...
Dzisiejszej nocy miałem sen. Chciałbym aby nigdy się nie spełnił. Śniło mi się że wybuchła III Wojna Światowa. W TV pokazywali jak państwa rozwalają się nazwajem bombami atomowymi. Eh, jak myślicie, jakby tak naprawdę doszło do czegoś takiego to co wtedy byście zrobili? Ja bym poszedł napewno do Kościoła i modlił się za pokój...
Kompo [ arbuz luzem ]
A ja bym nie poszedł.
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Sny juz takie są...
Luzer [ Music Addict ]
Czlowieku, nie rob nadziei...

Soll [ Protagonista ]
A mnie się śniło że Kaczyński wygrał wybory. Obudziłem się i nie uwierzysz..
dance for me baby™ [ Konsul ]
moja ciatka tez miala przerabany sen a mianowicie snilo sie jej ze uciekly jej kury z kurnika..........

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]
No, to ja dziś obudziłem się wypoczęty, he, he...

kowalskam [ Senator ]
soll--> dobrze że ja takiego nie miałem
leszo [ Legend ]
ta, mnie sie ostatnio sniło, ze sobie normlanie umieram. raz ide ulicą, facet wychodzi z samochodu i kulke mi w plecy, inym razem normalnie sobie lezę w łóżku i umieram...
co ciekawe senniki twierdzą, że własna smierc we snie oznacza długi i szczesliwe zycie :D

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Co bym zrobil?
Po 1. - ucieklbym z Polski
Po 2. Skombinowalbym jakis statek
Po 3. Pojechal na jakas bezludna wyspe
Po 4. Do konca zycia bym popijal drinki z kokosow [z wodka ktora bym przywiozl se soba ofcoz:)] i palil blanty

Janczes [ You'll never walk alone ]
wzialbym kałacha z chałupy i kazdego hitlerowca od Berlina po Dortmund bym załatwił......

Kronk [ Pretorianin ]
Mi w noc poprzedzakącą I turę wyborów śniło się, ze muj kandydat Korwin Mikke wygrał wybory :P
Sny "wojenne" to moje ulubione, niestety żadkie. Ale w swoim "nocnym" życiu między innymi broniłem sie w lesie przed niemieckimi czołgami, gdy mój karabin zmienił sie w kawałek drewna :)
Innym razem zbiegłem z francuskiego obozu koncentracyjnego, w którym strażnicy chodzili, w różowych bluzach.

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Mi w noc poprzedzakącą I turę wyborów śniło się, ze muj kandydat Korwin Mikke wygrał wybory :P
Piekny sen, szkoda ze sie nie spelni :>

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Robi się nam na GOLu partyzantka =)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
leszo ----> WYROTFLOWAŁEM z Twojego posta :D
weź go przeczytaj jednym tchem
buhahaha :D :D

leszo [ Legend ]
?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
"normalnie sobie lezę w łóżku i umieram..."
tak po prostu se normalnie lezysz i umierasz :D
nie czujesz klimatu?!?! :D:D:D:D:D
O Boshe nie moge tego czytać bo tocze piane z otworu paszcnego :P :D
sorry ide spać :]
grabarzuu [ Konsul ]
kronk--> mi się ostatnio śnił obóz koncentracyjny, jeńcy byli przechowywani w kontenerach(coool) a ja biegałem tam niczym rambo(SIC)

Luzer [ Music Addict ]
Kam1kaze - nie wiem co brales, ale ja tez chcem

viesiek [ Legend ]
akurat w wypadku III wojny światowej bylibyśmy bezpieczni, bo co komu przyjdzie z podbiajania takiego państwa... :p zadnego pozytku, nie mowiac juz o jakiejs satysfakcji :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 22:58:11]
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Nie smiejecie sie z niego, ja czasami w dzien sie zastanawiam, jak ludzie by zareagowali na wiesc o mojej smierci...
leszo [ Legend ]
ok fajno że Cie rozbawiło ;)
ale np. z nowotworem to tak sie umiera... no tyle ze w moim śnie to było zaćmienie trwajace 5-10 sek i koniec bajki

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Mi się kiedyś śniło, że się całowałem z jedną taką dziewczyną... i naglę ona zdjęła maskę i okazało się to facet.
master53 [ Czarnobyl 86 ]
Mnie się śniło że byłem na pogrzebie i była cała moja klasa i bliscy wszyscy popłakiwali i przemawiali na mównicy "Że był dobry, miły itd." Każdy po koleji przemawiał. No i przyszedł casz na mnie ale nie wiedziałem kto umarł. Więc też strzeliłem gadkę że był dobry itd. Na końcu się okazało że to był... mój pogrzeb. Od razu się obudziłem jak zobaczyłem tablicę nagrobkową.

WolverineX [ Senator ]
skiper9 [ Skiper ] https://www.pajacyk.pl
Przerąbany sen...
Dzisiejszej nocy miałem sen. Chciałbym aby nigdy się nie spełnił. Śniło mi się że wybuchła III Wojna Światowa. W TV pokazywali jak państwa rozwalają się nazwajem bombami atomowymi. Eh, jak myślicie, jakby tak naprawdę doszło do czegoś takiego to co wtedy byście zrobili? Ja bym poszedł napewno do Kościoła i modlił się za pokój...
-->bardzo dobry sen. szkoda ze ja takich nie mam. umnie to tylko gole babki i orgie sie snia...ehh
a co do tego czy fajnie by bylo gdyby tak sie stalo na prawde to, bylo by fajnie :)
juz dosc sielanki.

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Aaa, ja moze nie mialem takiego snu, ale mialem podobna banie. O malo na zawar nie umarłem. Tylko ze wtedy bylem zwiazany, siedzialem w kiblu jakims i slyszalem jak smierc po mnie idzie.

blackdragon2 [ Konsul ]
Ja też miałem ciekawe sny batalistyczne.
W jednym z nich ( na oko XVII w. ) prowadziłem natarcie kawalerii na ruskie oddziały, pamiętam tylko, że wyciągnąłem szable, a dalej pustka...

viesiek [ Legend ]
WolverineX ---> umnie to tylko gole babki i orgie sie snia...ehh ja tam ci zazdroszcze :p
PS. wiem ze ze mnie zboczeniec stary :p
PatriciusG. [ GAMBLE ]
Orlando --> Ja też tak mam i to bardzo często... Ale po 5 minutach zaczynam się zastanawiać czy ktoś poza moja dziewczyna i rodzina by zauważył =/
Mnie się nigdy nic nie śni =/ Może to i dobrze... Ale czasem chciałbym sobie po śnic...
(Wersja dla czepialskich: Może i mam sny, ale nic z nich nie pamiętam, czyli jakbym nie śnił)

wilqu [ Centurion ]
Mi kiedyś śniło się o tym że zombi opanowały szkołe a ja po przed nimi uciekałem(to było coś) na koniec gdy nie miałem gdzie uciec wyskoczyłem przez okno i połamalem sobie nogi-no i wtedy sie obudziłem.Czasem mam też coś takiego że spadam z dużej wysokości i gdy mam rozpłaszczyć sie o ziemie to czuje jak bym walnal w materac z paru metrów i sie budzę

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Człowieku ja tez mam przerąbane sny :/// Czasem jak mi sie coś śni to kilka dni później ten sen sie spełnia ://
Sir klesk [ Sazillon ]
A ja postaram sie opisac swoj sen. Snil mi sie kilka dni po tym jak na tvn i tvn7 lecial Szeregowiec Rayan (na obu kanalach ogladalem).
Razem z najlepszym kumplem (z prawdziwego zycia) bylismy dwoma zolnierzami w jednostce, ktora bronila waznego punktu taktycznego w jakims miasteczku (sytuacja podobna do tej w jakiej byl oddzial tytulowego Szeregowca). Byla zima, lezala mala warstwa sniegu. Miasteczko bylo dosyc waskie, z jednej strony pole, z drugiej lasy. Zaatakowali nas, pelno czolgow, samolotow, samochodow i oczywiscie wrogich zolnierzy... ogolnie bylo to strasznie przesadzone, bo zaatakowala nas cala armia. Ucieklismy we dowch do lasu i tam platalismy sie do zmorku. Doszlismy do malego drewnianego domku i tam wyskoczyl pojedynczy przeciwnik. Kumpel byl dalej i zanim zareagowal przeciwnik strzelil ale we mnie nie trafil, po chwili ciszy strzelil jeszcze raz i dostalem w brzuch. Tutaj wlasnie zaczyna sie specyfika tego snu. W brzuchu robi mi sie zimno, czuje jak cos zalewa mi rece, trace czucie w nogach i upadam nieruchomo na ziemie. Pojawia sie niedowierzanie, ze wlasnie zostalem postrzelony. Z ziemi tepo patrzylem jak kumpel zabija wroga. Wiedzialem, ze kula uderzyla w kregoslup (w rzeczywistosci nie moglbym tego sam tak odrazu stwierdzic, ale w snie to bylo pewne). Nie moglem chodzic. Kumpel nosil mnie na plecach po lesie, w nocy. Weszlismy do miasta, wspielismy sie na mala gorke do... malej fortecy? Tam byli talibowie, ktorym jakos zabralismy bron. Wiem, ze strzelalem, ale bylem strasznie otepialy... nie pamietam reszty snu. Mozliwe, ze w tym momencie sie skonczyl.
Ciezko to opisac, ale ten postrzal byl dla mnie tak realistyczny, ze po obudzeniu caly sie telepalem. Brak czucia od pasa w dol i swiadomosc, ze moge umrzec, ze jestesmy sami w miasteczku opanowanym przez ta cala armie, ktora zniszczyla nasz oddzial. :/
Moze nie wydaje sie wam to ciekawe, ale dla mnie to byl koszmar.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 23:15:22]

Ragn'or [ mortificator minoris ]
Dziś w nocy miałem niestety mąło przyjemny sen-a mianowicie sniłem o własnych zębach,które się na potęgę psuły ,kruszyły,chwiały i wypadały.Generalnie szukałem (we śnie ) dobrego dentysty i zastanawiałem się ,co sie dzieje z moimi zębami.Jeden ząb,który pękł na pół był barwy fioletowej:/
Werter_ [ Konsul ]
według senników wypadające zęby oznaczają śmierć w rodzinie:-)

Ragn'or [ mortificator minoris ]
Na szczęście nie wierzę sennikom.Wiara w sny to zabobony.
Mam nadzieję.
ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Mi sie kilka razy snilo, ze zostalem postrzelony :) To bylo w czasach kiedy bardzo duzo gralem.
Ostatnio najciekawsze sny to...mecze, niestety wyniki nigdy sie nie zgadzaja :)
Werter_ [ Konsul ]
hehe. to tak jak Bohr, który powiesił sobie na ścianie podkowę. ktoś się go zapytał - ale jak to, taki uczony człowiek, a jest pan przesądny i wierzy pan, że podkowa przynosi szczęście? na co Bohr odpowiedział - ja nie wierzę, ale to ponoć działa nawet jak się nie wierzy. :->
LooreNz [ Virtual World ]
Zrobiłbym tak samo jak Rambo..... wytępił wszystkich :D:D
Belert [ Generaďż˝ ]
Im gorszy sen tym lepiej .nie przejmuj ie

LuBeK [ Generaďż˝ ]
A mi sie snilo jak Ja i moja dziewczyna....dalej to juz nie wasz biznes co mi sie snilo...:P