KAMERA6 [ Konsul ]
Pomocy z konfiguracja forum!
Wlasnie po raz pierwszy stawiam forum (phpbb)i zonk wrzucilem wszystko na serwa teraz odpalam i mam tak:
typ bazy danych
Server bazy danych/DNS
Nazwa Bazy danych
uzytkiwnik Bazy danych
Haslo bazy danych
prefiks dla tabeli w bazie danych
i nie wiem o co chodzi
dodam ze serwer mam na linuxpl.com
KAMERA6 [ Konsul ]
????
s_Witch [ Generaďż˝ ]

Adam9870 [ ]
https://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20820
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4177593&N=1