GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Maniacy ASG laczcie sie!!!!

31.10.2005
20:12
[1]

KAMERA6 [ Konsul ]

Maniacy ASG laczcie sie!!!!

Zauwazylem ze na GOL`u jest pare osob interesujacych sie ASG i postanowilem sprawdzic jak wiele.
Wiec kilka pytan do maniakow

1.Skad jestes?
2. Jaki team?
3. Jaki sprzet?
4. Od jak dawna?

1. Olsztyn
2. Delta
3. MP5A2 TFL z CA+woodland+pattern 83 i w drodze glock 18
4. 1,5roku

31.10.2005
20:14
[2]

Regis [ ]

Kurna, wez mnie nie denerwuj... Taka mam ochote zeby sobie pobiegac i postrzelac, ale kasy brak... :\

31.10.2005
20:14
[3]

Soll [ Protagonista ]

A mógłbyś rozszyfrować skrót ASG?

31.10.2005
20:16
[4]

Maxblack [ MT ]

1. Kraków
2. nie zrzeszony
3. MP5A3 TM (niestety na razie tylko to... ale juz zbieram kaske :))
4. 5 miesięcy

31.10.2005
20:17
[5]

Maxblack [ MT ]

no i mundur brytyjski - jeszcze nie jestem w temacie aby nazwać to poprawnie :)

31.10.2005
20:18
[6]

KAMERA6 [ Konsul ]

Soll- ASG to Air Soft Gun tlumaczyc chyba nie musze :)

Regis----> a co sprzedales sprzet???

31.10.2005
20:19
[7]

KAMERA6 [ Konsul ]

Maxblack-----Brytyjczycy nosza DPM

31.10.2005
20:20
[8]

Soll [ Protagonista ]

Był okres kiedy chciałem się w to "pobawić" jednak jeśli się nie zarabia to trochę nazbyt droga "zabawa".

31.10.2005
20:22
[9]

Maxblack [ MT ]

swoją drogą, właściwie dziwi mnie to, że ASG jest tak mało znane... o Paintbaalu słyszał już chyba każdy... a sam ASG bym się z pewnością nie zainteresował gdyby nie kumpel :)...

sam jak na razie wydałem w sumie 500 zł na ten cel - wiec w porównaniu do Paintball'a można zacząć przy nie koniecznie kosmicznych kwotach:

- 300 zł MP5A3 TM,
- 100 zł mundur
- 50 zł kulki
- 50 zł okulary Uvex I-VO

31.10.2005
20:23
[10]

KAMERA6 [ Konsul ]

Soll nie prawda! Chodza wlasnie takie glupie plotki ze ASG to tylko z AEG`iem i sprzetem od 2tys w gore. TO NIEPRAWDA! z dlua sprezynka za 150zl smialo mozna juz walczyc i co najciekawsze zabijac kolesi uzbrojonych po zeby, a z czasem kupic sobie (jesli sie spodoba) gaziaka od 160zl w gore lub aega od 500 do 12tys

31.10.2005
20:24
smile
[11]

hassan2004 [ Coin Roll Only ]

A moze ktos zaznaczyc podstawowe roznice miedzy Paintballem, a ASG ?
Nie chce mi sie szukac wytlumaczen gdzie indziej.

31.10.2005
20:25
[12]

KAMERA6 [ Konsul ]

Maxblack i-vo? tez takowe posiadam :) co prawda u mnie wszyscy preferuja uvex x-one bo tansze i przyciemniane ale jak juz szalec to szalec! Swoja droga tez zaczynalem od mp5a3 z TM(sprezynki) ale po 2miechach kupilem M4A1 z TM

31.10.2005
20:27
[13]

KAMERA6 [ Konsul ]

Hassan2004----> ASG to zabaw bez farby tylko 6mm kulkami z kopozytu przy uzyciu prawdziwych replik borni a nie kosmicznych rurek, realistyczna, opierajaca sie na zaufaniu i taktyce, bez ograniczen terenowych, bez nadmuchiwanych balonow i tysiecy kulek latajacych do okola ciebie. Jest to zabawa bardzo taktyczna i polegajaca glownie na sprycie i wspolpracy a nie na tym komu wiecej kulek wchodzi do maga

31.10.2005
20:28
[14]

Regis [ ]

KAMERA6 --> Nie, nawet go nie kupilem :P Raz tylko ze znajomymi wypozyczylem zabawki do Paintballa, wiec mniej wiecej tego typu rozrywlki zasmakowalem i mnie ciagnie spowrotem, ale wolalbym z wlasnym sprzetem, a na to z kolei kasy nie mam, bo zeby cos sensownie postrzelac, to z 500-700zl trzeba chyba na zabawki+eksploatacje wydac (zaznaczam ze sprezynki mnie nie interesuja - wylacznie gaz lub AEG wchodzi w gre)... W kazdym razie na chwile obecna nie mam kasy, bo musze wreszcie dokonac upgrade'u mojego 6 letniego kompa. Ale jak juz to zrobie, to prawdopodobnie zaczne zbierac kase na ASG ;)

31.10.2005
20:29
[15]

Maxblack [ MT ]

ASG jest postawione na realizm, strzela się replikami broni, na malutkie plastikowe kulki, nie większe kulki z farbą, chodzisz w mudurze, zakopujesz się w trawie ;D itp. walka wygląda jak na prawdziwej wojnie (aktualnej), są stosowane petardy, granaty dymne

oberwanie kurką z paintballa boli znacznie bardziej, za to z AEG, juz nie, za to jak dostaniesz z podrasowanego AEG'a to może przebić skóre, ale to zadko sie zdarza, na czole tylko kulki robią ślady, poza tym... ASG opiera sie na zasadach fair play, czyli dostaniesz to schodzi, ktos powie ze dostales schodzi, ktos powie ze dostales, a nie dostales, on juz nie ma wstępu :P

31.10.2005
20:33
smile
[16]

hassan2004 [ Coin Roll Only ]

A gdzie ta zabawa sie odbywa? Sa wyznaczone pola do tego? Czy sa takie pola w Łodzi?

31.10.2005
20:35
[17]

KAMERA6 [ Konsul ]

hassan2004---> musisz sie skontaktowac z jakims team`em z lodzi. kontakt z nimi znajdziesz pod linkiem ktory dodam. Wiesz okreslenie terenu wyglada tak eee to tam jest jakas rzeczka tam droga a tam pien i za to nie wychodzic a i tak jak bedziesz chcial kogos okrazyc to bedziesz robil wielkie kolo i ograniczenia bedziesz mial w dupie :)

31.10.2005
20:35
[18]

Maxblack [ MT ]

KAMERA6 - teraz tak naprawde czekam na wprowadzenie w Polsce MP5 od UTG, ma bardzo pozytywne opinie na zachodzie i nie zalicza się do replik replik :)... a kosztuje 80-100 dolarów... wiec czekam, jesli sie nie doczekam, albo jakis sklep będzie ją sprzedawał za cenę większa niż 450 zł, to sam sprowadzę...

na razie biegam ze sprężynką, choć nie jest tak źle, ostatnio muszę powiedzieć, że znacznie lepiej idzie mi poruszanie w terenie i różnica między ARG/sprężyna zaczyna się zacierac.... to zaczy nauczyłem się cierpliwości i kamuflarzu, wiec jakos idzie :)

31.10.2005
20:45
[19]

KAMERA6 [ Konsul ]

Nie wiem u mnie sa same AEG`i ale na poczatku to byly 2aegi 2gaziaki 10sprezyn i bylo ok teraz sa same AEG`i ale nadal jest ok bo ludzie wyrobili sobie nawyki na sprezynkach

31.10.2005
20:47
[20]

KAMERA6 [ Konsul ]

jak by kogos to interesowalo to jestem ja :)

31.10.2005
20:51
[21]

Maxblack [ MT ]

hehe ja tam gdzies bylem na fotkach z manewrów.... ale ciężko było by mi znaleźć :)

31.10.2005
20:56
smile
[22]

kowalskam [ Senator ]

Zna ktoś jakieś strony o ASG najlepiej firm organizującyh to?

31.10.2005
20:56
[23]

KAMERA6 [ Konsul ]

Maxblack----z tej MP5 od UTG wystrzelali na testach 70tys kulek i nic sie nie rozje..... wiec to moze byc ciekawy sprzecik, tym bardziej ze to jest wierna kopia mp5 z TM

31.10.2005
20:56
smile
[24]

sasquath_ [ Konsul ]

dzisiaj juz byl jeden co chcial laczyc wszystkich metali:) wiem ze GROM_giwera (przepraszam jesli przekrecilem) sie tym interesowal i byly juz watki profesjonalne. fajne hobby moze kiedys:)

31.10.2005
21:00
[25]

KAMERA6 [ Konsul ]

kowalskam---> tego nikt tak odplatnie nie praktykuje ale wejdz na wm i tam znajdz ekipy ze swojego miasta pogadaj z nimi i sie umowicie napewno cos ci pozycza na 1 raz

31.10.2005
21:00
smile
[26]

Fett [ Avatar ]

Eee niestety nie mam z kim sie w to bawic :/

mam Berette 92F spręzynówke (niestety ale i tak nie mam z kim grać)

31.10.2005
21:47
[27]

piter_b [ Konsul ]

1. Nowy Targ
2.ASGTNT & reszta
3.MP5sd3+koli UHC,glock 17 TM
4.2 lata


stronka klubu:======> www.asgtnt.end.pl <======

31.10.2005
22:00
smile
[28]

zawilec [ Konsul ]

Jejku jak ja wam zazdroszcze :( Chcialbym sobie postrzelac i znalazlem nawet team w moim miescie sie tym zajmujacy ale brak mi funduszy i czasu.

01.11.2005
09:08
[29]

Maxblack [ MT ]

wlasciwie ja czasu też nie mam ale jakoś idzie (studia)... strzelanki - przynajmniej w Krakowie - odbywają się co tydzień - tyle, że tutaj mamy 2 środowiska i jedno strzela się w niedziele - to bardziej oficjalne :) - a drugie w sobote... no i z reguły w sobote od 9-15 czas mam zerezerwowany na strzelankę.

01.11.2005
09:19
[30]

DJ_Ant [ Centurion ]

1. Poznań
2. ---
3. MP5
4. 3 miesiace

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.