GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zrobicie cos dla mnie ? :) bardzo prosze

31.10.2005
10:29
[1]

Mehisto [ Pretorianin ]

Zrobicie cos dla mnie ? :) bardzo prosze

prosze was o zaglosowanie na serwer do gry w lineage II, chce po prostu , aby wiecej osob na nim gralo, jest to nowy serwer i trzeba pomoc mu sie wybic :)

Jak chcesz pomoc to kliknij w link ponizej i zaglosuj, to tylko chwila :)

z gory dziekuje za wszystkie glosy

31.10.2005
10:37
smile
[2]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Chłopie ---> zorbiles 5 takich samych wątków . Tyle że wcześniej :/

31.10.2005
10:37
[3]

Mehisto [ Pretorianin ]

prosze was, glosujcie

31.10.2005
10:37
[4]

amatorr [ Konsul ]

zrobione.

31.10.2005
10:38
[5]

Mehisto [ Pretorianin ]

nie ma juz, usuniete sa przez adminow, bo dlugo nikt nie pisal

31.10.2005
13:18
[6]

Mehisto [ Pretorianin ]

UP

31.10.2005
13:23
[7]

_SmerF_ [ Pretorianin ]

chiba już

31.10.2005
13:26
[8]

pikolo [ Konsul ]

no ico kliknąłem :)

31.10.2005
13:27
smile
[9]

Taven [ Konsul ]

Głosnąłem :) a co mi szkodzi :P

31.10.2005
13:32
smile
[10]

Janczes [ You'll never walk alone ]

mam dobre serce i wspomagam tego typu.....serwery ;-)

31.10.2005
13:32
[11]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Zrobione.

31.10.2005
13:34
smile
[12]

Deepdelver [ aegnor ]

Nie ma sprawy.

31.10.2005
13:34
[13]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Done

31.10.2005
13:35
smile
[14]

Kompo [ arbuz luzem ]

Klik.

31.10.2005
13:37
[15]

Mehisto [ Pretorianin ]

wielkie dzieki za oddane glosy

31.10.2005
14:14
smile
[16]

dziki666 [ Centurion ]

no to masz... :-)

31.10.2005
14:18
[17]

Anioł smierci [ Chor��y ]

Sława. Prosze uprzejmię zawsze chętnie wspomagam potrzebujących :0 Pozdrawiam i zapraszam na mojego blog :)

31.10.2005
14:23
[18]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

masz chopie :)

31.10.2005
18:45
[19]

Mehisto [ Pretorianin ]

up

31.10.2005
18:53
[20]

BukE [ Warcraft ]

Ja kliknalem, a ty klikniesz?

31.10.2005
18:57
[21]

Mehisto [ Pretorianin ]

oczywiscie

31.10.2005
18:59
[22]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

poszlo ;)

31.10.2005
19:13
[23]

DarkStar [ magister inzynier ]

nie uwazasz, ze to oszukiwanie ludzi?

31.10.2005
19:18
[24]

wata_PL [ Konsul ]

zaglosowane

31.10.2005
19:20
[25]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Klik
+1

31.10.2005
19:25
smile
[26]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

KUFA LUDZIE!!!

Czy wy nie rozumiecie na czym polega ranking serwerów????

No to tłumacze:
polega on na tym, że serwery rywalizują pomiędzy sobą w głosowaniu przez graczy! Jeśli serwer nie zasługuje na głos bo ma powalonego GameMastera albo jest zbugowany albo inne przypadłości mu ciążą, to nie zdobędzie głosu i nie wybije sie wyżej... BO NIE ZASŁUGUJE NA TO! Takie dobijanie mu głosów (nawet jak nowy jest serwer) to tylko czyste oszustwo, bo w uczciwej walce zabiera miejsce innemu serwerowi, który na nie zapewne zasłużył... żeby serwer był na szczytach, musi spełniać pewne normy, być dobry I UDOWODNIĆ SWOJĄ przewagę nad innymi. Gracze na pewno to docenią i sami zadbają o to aby ich ukochany nowy serwer był na wyższej pozycji.

Więc przestańcie głosować! To nie jest fair... tylko wprowadza totalne zamieszanie... :|

31.10.2005
19:29
smile
[27]

Soll [ Protagonista ]

Lineage 13 wcale nie jest nowym serverem. Trzyma się w sieci jeszcze kiedy wchodziło Lineage 2 Chronicle 2. Tymczasem dobijamy do Chronicle 4..

31.10.2005
19:39
smile
[28]

peterkarel [ Young Destroyer ]

klick :]
+1 :]

31.10.2005
19:44
[29]

Mehisto [ Pretorianin ]

lineage 13 jest bardzo dobrym serwerem ,ktory po prostu dwa miesiace nie dzialal i dziala na nowo. Stracil wielu graczy, gralo srednio 250 graczy, a teraz gra 20-30. Moim zdaniem jest to bardzo dobry serwer, lepszy od wiekszosci serwerow , ktore sa przed nim na liscie. Tak sie tez sklada ze inni tez nabijaja glosy na tej top liscie, wiec dlaczego ja mam nie sprobowac zwiekszyc pozycje tego serwera.

Podam wam przyklad : serwer Extreme, pierwszy z listy jest taki ****** , choc gra na nim z 3000 graczy, takie lagi tam sa ze grac sie nie da, ja nie wiem komu sie chce grac na tym serwerze, ponadto rejestracja nie dziala, tylko czasami ja wlacza, wojownicy na tamtym serwie nie maja czaru MP, provoke i innych przydatnych rzeczy, wogole Lineage13 jest lepszy pod kazdym wzgledem, moze tylko pod jednym jest gorszy , gra na nim mniej osob, ale gdyby z powrotem gralo na nim ok.250 to by bylo wszystko super.

Pomozcie wybic sie na nowo temu serwerowi :)

31.10.2005
19:51
smile
[30]

gofer [ ]

< - KaM1kAzE®

01.11.2005
12:02
smile
[31]

Mehisto [ Pretorianin ]

UP, lista sie wyzerowala(nowy miesiac) , jest szansa na dobra pozycje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.