GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Bitwa pancerna

30.10.2005
16:12
[1]

DOOMinik [ Pretorianin ]

Forum CM: Bitwa pancerna

Kto by był zainteresowany zagrać ligówki PBEM za 5000 pkt tylko czolgi w AK lub BB

30.10.2005
21:15
smile
[2]

DOOMinik [ Pretorianin ]

WOW ile chętnych spokojnie nie wszyscy na raz

30.10.2005
21:21
[3]

Mr.Puzio [ Konsul ]

DOOminik - jesli juz kogos znajdziesz chetnego, to nie bierzcie 41 roku. Gralem z Guderianem, dosyc nudno.

30.10.2005
21:25
smile
[4]

-=Złośliwy_buraK=- [ Konsul ]

Ja z kolei polecam ci gre w dowolnej dacie ale za to umów sie z przeciwnikiem na czołgi z kalibrem działa poniżej 50mm (poniżej czyli 50-tka nie wchodzi w grę) Przekonasz się że gra się wtedy super :)

30.10.2005
23:24
smile
[5]

Kłosiu [ Senator ]

Taa, szczegolnie ze Ruski wtedy nie maja nic, zeby zniszczyc te pz 38(t) z 50mm pancerza z przodu ;)

30.10.2005
23:48
smile
[6]

GROMv [ Centurion ]

witam
mogę zagrać bitwę pancerną ,ligową w BB-lustrzankę i pbem
gram aktualnie taką w BO i jest ciekawie.Napisz mi na email swoje propozycje : [email protected]

31.10.2005
00:22
smile
[7]

Messiah [ Konsul ]

GROM ----> ciekawe jest to że Twoje czołgi dużo łatwiej niszczą moje :P

31.10.2005
08:13
smile
[8]

faloxx [ Konsul ]

Kłosiu --> mylisz się, a np taki T-70 ma armatke 45 mm i spokojnie rozwali twojego Pz38 z przodu :P

31.10.2005
15:42
smile
[9]

GROMv [ Centurion ]

Messiah--->na leprzą skuteczność moich czolgów jest kilka wytłumaczeń...
a jednym z nich jest to że jak narazie mam więcej szczęścia,ale mamy za sobą dopiero połowę gry i wszystko może się jeszcze zdarzyć.

31.10.2005
17:59
smile
[10]

Messiah [ Konsul ]

GROM ----> właśnie zaczynam grać w stylu "wszystko się może zdarzyć"...

31.10.2005
19:22
[11]

DOOMinik [ Pretorianin ]

hmmm na tylu graczy tylko jeden chętny czemu taka gra nie jest popularna? czy jest nudan prosze o odpowiedź bo nigdy tak nie gralem i nie wiem czemu takie male zainteresowanie

01.11.2005
10:00
[12]

Geronimo_ [ Centurion ]

Jeżeli masz ochotę stoczyć ze mną jeszcze jeden pojedynek to możemy zagrać w AK. Lustrzanka, warunki do uzgodnienia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.