GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 52

25.10.2005
23:17
[1]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 52

REGULAMIN GOLWB

Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 150 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy dana ilosc spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
- Handicap (+2) Jesli uwazasz ze druzyna wygra 2 bramkami (+2) dajesz "1" a jesli nie dajesz "2"
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowaniu sie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VIII EDYCJA------>Wygral---------> specjalista
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IX EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ X EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ XI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn

Aktualny ranking
6 pkt dave_iserlohn
5 pkt tomcio006
4 pkt Tomus665
3 pkt Mr_Slip
2 pkt _Pikuś_
1 pkt bojan997

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia
19:30 Admira - Pasching
19:30 Ried - Mattersburg
19:30 Sturm Graz - Austria W.
19:30 Tirol - Salzburg
19:30 Bielefeld - Cottbus
19:30 Hamburger - Leverkusen
19:30 Hertha - M'Gladbach

19:30 1860 Monachium -Duisburg
19:30 Osnabruck - Mainz
19:30 Rostock - Stuttgart
20:00 Betis - Villarreal
20:00 Mallorca - Celta
20:00 Osasuna - Bilbao
20:00 Groningen - Den Haag
20:00 Nijmegen - Breda

20:00 Waalwijk - Twente
20:30 Ascoli - Udinese
20:30 Cagliari - Livorno
20:30 Lazio - Chievo
20:30 Parma - Messina
20:30 Reggina - Treviso
20:30 Siena - Fiorentina
20:45 Dunfermline - Hibernian

20:45 Inverness - Falkirk
21:00 Caen - Strasbourg
21:00 Lens - Auxerre
21:00 Montpellier - Rennes
21:00 Nancy - Sochaux
21:00 Sedan - Metz
21:00 St.Etienne - Lille
21:00 Bolton - West Ham

21:00 Everton - M'Borough
22:00 La Coruna - Real M.

25.10.2005
23:19
smile
[2]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

hehe to ja dziekuje za gre jak na poczatku mam nadrabiac 6 punktow...a chcialem pograc ...

25.10.2005
23:21
[3]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

snopek - wiec trzeba bylo grac do konca. skoro tak to ja tobie tez dziekuje za gre. Nie byles fair odpuszczajac a tak przynajmiej o cos gramy

pozdrawiam

dozobaczenia

25.10.2005
23:21
[4]

tomcio006 [ Legend ]

snopek -->>> gramy jutro aż 34 spotkania...

25.10.2005
23:29
[5]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

hola --> gralem do konca i nie mow ze tak nie bylo! komputer mi sie chrzani i doskonale o tym wiesz, zreszta moj net tez sie pierdzieli i chocby poszukaj ostatniego mojego watku na GOLu to zobaczysz ze w zwiazu z tym chce kupic Neo bo juz nie moge wytrzymac z ta radiowka...a grac ze strata 6 punktow to sorka ale to nie ma sensu....

pozdrawiam

mam nadzieje ze jeszcze zagram, bo chce grac...ale nie ze strata 6 punktow na dzien dobry

25.10.2005
23:30
[6]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 1
19:30 Ried - Mattersburg x
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach x

19:30 1860 Monachium -Duisburg 2
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal x
20:00 Mallorca - Celta 1
20:00 Osasuna - Bilbao 2
20:00 Groningen - Den Haag 2
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 2
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 2
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 1
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes x
21:00 Nancy - Sochaux 2
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. x

25.10.2005
23:31
smile
[7]

cronotrigger [ Rape Me ]

snopek --> czy ty sie dobrze czujesz?

6 punktów? co to jest? TO JEST NIC!

25.10.2005
23:33
[8]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

cronotrigger --> ok, wiem ze to jest malo...ja nie rozumiem samej idei zeby tak bylo...moim zdaniem to zniecheca do gry i utrudnia rywalizacje nowym, zreszta nie tylko nowym ale i nam wszystkim.

hola --> swoja droga...GRATULACJE WYGRANEJ!!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-25 23:34:13]

25.10.2005
23:35
[9]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

snopek - sorry ale bylo glosowanie czy gramy o te premiowane 6 miejsc i zleksza ludzie to przyjeli wiec mysle ze to ubarwia nasza gre. wiec nie grymas bo przez takie cos chyba nie opuscisz gry.

Niech reszta sie wypowie i zrobimy ostateczne glosowanie czy zostajemy przy tym czy zaczynamy jak to bylo w tradycji

A i ta edycja trwa 20 kolejek :)

glosowanie
1 - pumktujaca 6
2 - tradycyjnie

dave - "punktujaca 6 "

25.10.2005
23:37
smile
[10]

cronotrigger [ Rape Me ]

ale problemy omg

25.10.2005
23:37
[11]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

a to glosowanie to nie bylo przypadkiem o same jedynki jak nie ma kogos z pierwszej 10tki? hmmm moze ja to po prostu przegapilem?

25.10.2005
23:39
[12]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

o to tez bylo ale to drugie tez wiec mysle ze najlatwiej bedzie jak po raz kolejny przeprowadzimy ankiete :)

Ja juz zaczalem, teraz pora na was :

25.10.2005
23:41
smile
[13]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

nie, jak bylo to ok...skoro wiekszosc tak chciala...ja zagram jak tak, choc z wielkim zalem :) heh to tylko gra, ale ja zawsze lubie grac od poczatku na takich samych zasadach jak reszta...

25.10.2005
23:42
smile
[14]

tomcio006 [ Legend ]

snopek9 -->>> rzeczywiscie , nic takiego sobie nie przypominam...to chyba było głosowanie kontrolowane :)

super ,kolejne głosowanie...to się nazywa społeczeństwo obywatelskie :)

Glosowanie:
1 - punktująca 6
2 - tradycyjnie

dave - "punktująca 6 "
tomcio006 - tradycyjnie

25.10.2005
23:44
smile
[15]

waslo [ Manager Ajaxu ]

dave - "punktująca 6 "
tomcio006, waslo - tradycyjnie

25.10.2005
23:45
smile
[16]

tomcio006 [ Legend ]

ech sorry było głosowanie :

20.10.2005 | 22:18 lan2 [ Pretorianin ]

dave_iserlohn--> jestem za


polska frekfencja...

25.10.2005
23:45
[17]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

dave - "punktująca 6 "
tomcio006, waslo, Snopek - tradycyjnie


widze ze juz sa inne wyniki :)

z ciekawosci...hola daj link do tego glosowania :)

25.10.2005
23:45
smile
[18]

tomcio006 [ Legend ]

frekwencja

26.10.2005
07:58
smile
[19]

Mr_Slip [ Vaizard ]

dave - "punktująca 6 "
tomcio006, waslo, Snopek, Mr_Slip - tradycyjnie

dave--> gratulacje wygranej ! :) i sorry, że nie dałem update'u, ale się spieszyłem i nie miałem czasu szukać tych dwóch typów, mam nadzieje, że nie sprawilo Ci to trudności

26.10.2005
08:11
smile
[20]

Oxygen [ Konsul ]

17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. X
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 1
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno X
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk X
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 1
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 1
22:00 La Coruna - Real M. 1

dave --> gratuluje

26.10.2005
08:25
[21]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 1
19:30 Ried - Mattersburg 2
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 1
19:30 Bielefeld - Cottbus 2
19:30 Hamburger - Leverkusen 2
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 2
20:00 Mallorca - Celta 1
20:00 Osasuna - Bilbao 2
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 2
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 2
21:00 Sedan - Metz 2
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 1

26.10.2005
08:28
[22]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 2
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 2
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 2

26.10.2005
09:40
[23]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 2
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 1
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 1

No dobra to anulujmy ten ranking i skoro lubicie grac to gramy 31 a nie 20 kolejek. zatem po 16 kolejce jak ktos nie bedzie mial juz szans na zwyciestwo zobaczymy jak bedzie sie angazowal w gre.

26.10.2005
09:59
[24]

tomcio006 [ Legend ]

17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. x
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta x
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 2
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 1`
22:00 La Coruna - Real M. 2

26.10.2005
10:28
smile
[25]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

hola --> 6 punktow to glupota...ale akurat 20 kolejek zamist 31 to bardzo dobry pomysl :)

17:00 Bordeaux - Marsylia 2
19:30 Admira - Pasching x
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 2
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz x
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal2
20:00 Mallorca - Celta 1
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 2
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente x
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno x
20:30 Lazio - Chievo x
20:30 Parma - Messina x
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk x
21:00 Caen - Strasbourg x
21:00 Lens - Auxerre x
21:00 Montpellier - Rennes x
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz x
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 2

21:00 Everton - M'Borough x
22:00 La Coruna - Real M. x

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-26 10:29:25]

26.10.2005
10:44
[26]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Powinno sie grac o te premiowane 6 punktow bo to uatrakcyjnia gre i sie gra do konca ale jak Nie to NIE

A i moze zrobcie kolejne glosowanie czy gramy 20 czy 31 kolejek. To II z kolei glosowanie.

31 kolejek - dave
20 kolejek -

26.10.2005
14:41
[27]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 0
19:30 Admira - Pasching 1
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 0
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 0
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre 0
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 0
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 1
21:00 Bolton - West Ham 0

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 2

26.10.2005
15:03
[28]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

31 kolejek - dave
20 kolejek - snopek

26.10.2005
15:31
smile
[29]

Mindlord [ Konsul ]

na pilce sie znam slabo ale zaraz obstawie te mecze i zobaczymy czy sie uda cos wygrac =]

26.10.2005
15:34
[30]

_Pikuś_ [ Konsul ]

17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching x
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg x
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 1
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta 1
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda x

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 2
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso x
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 1
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 2

26.10.2005
15:52
[31]

greenday17 [ Konsul ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 2
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg x
19:30 Sturm Graz - Austria W. 2
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium - Duisburg 2
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 2
20:00 Groningen - Den Haag 2
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 2
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso x
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 1
21:00 Lens - Auxerre x
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 2
21:00 Sedan - Metz 2
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 1

26.10.2005
16:18
smile
[32]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia X
19:30 Admira - Pasching 1
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. X
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus X
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal X
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 2
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda 1

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese X
20:30 Cagliari - Livorno X
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian X

20:45 Inverness - Falkirk 1
21:00 Caen - Strasbourg 1
21:00 Lens - Auxerre 1
21:00 Montpellier - Rennes X
21:00 Nancy - Sochaux 2
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille X
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 1
22:00 La Coruna - Real M. 1

26.10.2005
16:19
[33]

waslo [ Manager Ajaxu ]

o sory zapomiałem dodać

31 kolejek - dave
20 kolejek - snopek, waslo

26.10.2005
16:32
[34]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. X
19:30 Tirol - Salzburg 2
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg X
19:30 Osnabruck - Mainz 2
19:30 Rostock - Stuttgart 2
20:00 Betis - Villarreal 1
20:00 Mallorca - Celta 2
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda X

20:00 Waalwijk - Twente 1
20:30 Ascoli - Udinese 2
20:30 Cagliari - Livorno 1
20:30 Lazio - Chievo 1
20:30 Parma - Messina 1
20:30 Reggina - Treviso 1
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk X
21:00 Caen - Strasbourg 2
21:00 Lens - Auxerre X
21:00 Montpellier - Rennes 2
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille X
21:00 Bolton - West Ham 2

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M.X

26.10.2005
20:26
[35]

Mr_Slip [ Vaizard ]

31 kolejek - dave
20 kolejek - snopek, waslo, Mr_Slip

26.10.2005
22:33
[36]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

31 kolejek - dave,bojan997,
20 kolejek - snopek, waslo, Mr_Slip

26.10.2005
22:35
[37]

henio :P [ Konsul ]

31 kolejek - dave,bojan997,henio,
20 kolejek - snopek, waslo, Mr_Slip

26.10.2005
22:49
[38]

lan2 [ Pretorianin ]

31 kolejek - dave,bojan997,henio,lan2

26.10.2005
23:52
[39]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 1 kolejka 26 10 2005
17:00 Bordeaux - Marsylia 1
19:30 Admira - Pasching 2
19:30 Ried - Mattersburg 1
19:30 Sturm Graz - Austria W. x
19:30 Tirol - Salzburg 1
19:30 Bielefeld - Cottbus 1
19:30 Hamburger - Leverkusen 1
19:30 Hertha - M'Gladbach 1

19:30 1860 Monachium -Duisburg 1
19:30 Osnabruck - Mainz x
19:30 Rostock - Stuttgart 1
20:00 Betis - Villarreal 2
20:00 Mallorca - Celta 1
20:00 Osasuna - Bilbao 1
20:00 Groningen - Den Haag 1
20:00 Nijmegen - Breda x

20:00 Waalwijk - Twente x
20:30 Ascoli - Udinese x
20:30 Cagliari - Livorno x
20:30 Lazio - Chievo x
20:30 Parma - Messina x
20:30 Reggina - Treviso 2
20:30 Siena - Fiorentina 2
20:45 Dunfermline - Hibernian 2

20:45 Inverness - Falkirk 2
21:00 Caen - Strasbourg 1
21:00 Lens - Auxerre 2
21:00 Montpellier - Rennes 1
21:00 Nancy - Sochaux 1
21:00 Sedan - Metz 1
21:00 St.Etienne - Lille 2
21:00 Bolton - West Ham 1

21:00 Everton - M'Borough 2
22:00 La Coruna - Real M. 1

aktualny ranking
18 pkt Pikuś 18/34
18 pkt Oxygen 18/34

16 pkt Mr_Slip 16/34
16 pkt dave_iserlohn 16/34
16 pkt snopek 16/34
15 pkt Tomcio006 15/34
14 pkt lan2 14/34
13 pkt waslo 13/34
13 pkt bojan997 13/34
12 pkt cronotrigger 12/34
11 pkt greenday17 11/34
10 pkt specjalista 10/34

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin
20:00 Alaves - Espanyol
20:00 Atl.Madryt - Cadiz
20:00 San Sebastian - Getafe
20:00 Saragossa - Santander
21:00 Valencia - Sevilla

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken
19:00 Bochum (+2) - Paderborn
19:00 Brunszwig - Siegen
19:00 Denizli - Trabzon
20:00 Groclin - Lech P.
20:30 Lokeren - Anderlecht
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen
20:45 UCD Dublin - Bohemian

27.10.2005
00:18
[40]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 2
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe x
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn x
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 1
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
00:21
[41]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 1
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 2
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 1
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 1
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
00:52
[42]

snopek9 [ Legia mistrz! ]


XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol x
20:00 Atl.Madryt - Cadiz x
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander x
21:00 Valencia - Sevilla x

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen x
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
10:02
smile
[43]

Oxygen [ Konsul ]

19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

27.10.2005
10:58
[44]

tomcio006 [ Legend ]

19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2 (na +4 bym się skusił , ale +5 ? )
20:00 Alaves - Espanyol x
20:00 Atl.Madryt - Cadiz x
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander x
21:00 Valencia - Sevilla x

27.10.2005
12:27
[45]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 0
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 2
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 1
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 1
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
13:07
[46]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 2
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen 2
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 1
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
13:12
[47]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe x
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen x
19:00 Denizli - Trabzon x
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 1
20:45 UCD Dublin - Bohemian x

27.10.2005
16:04
[48]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 2
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

27.10.2005
17:46
[49]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol X
20:00 Atl.Madryt - Cadiz X
20:00 San Sebastian - Getafe 1
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken X
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 2
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon X
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemia 1

27.10.2005
18:39
smile
[50]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen X
19:00 Denizli - Trabzon X
20:00 Groclin - Lech P. X
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

27.10.2005
23:25
[51]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Wyniki z 27 10 2005

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol x
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 1
20:00 Saragossa - Santander x
21:00 Valencia - Sevilla 2

28.10.2005
00:07
[52]

tomcio006 [ Legend ]

19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol x
20:00 Atl.Madryt - Cadiz x
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander x
21:00 Valencia - Sevilla x

19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 1
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

UPDATE

28.10.2005
15:51
smile
[53]

Oxygen [ Konsul ]

19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 1
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon X
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian X

28.10.2005
15:53
smile
[54]

tomcio006 [ Legend ]

tomuś -->>> dave się ####### :):):)

28.10.2005
15:55
smile
[55]

Oxygen [ Konsul ]

tomcio --> nie rozumiem ... pożycz słownik :P

28.10.2005
16:23
[56]

Mr_Slip [ Vaizard ]

UPDATE

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol 2
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 2
20:00 Saragossa - Santander 1
21:00 Valencia - Sevilla 1

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 1
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 1
20:00 Groclin - Lech P. 2
20:30 Lokeren - Anderlecht 2
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 1
20:45 UCD Dublin - Bohemian 1

28.10.2005
23:44
[57]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 2 kolejka 27 10 2005
19:00 Galatasaray (+5) - Mersin 2
20:00 Alaves - Espanyol x
20:00 Atl.Madryt - Cadiz 1
20:00 San Sebastian - Getafe 1
20:00 Saragossa - Santander x
21:00 Valencia - Sevilla 2

28 10 2005
19:00 Ahlen - Saarbrucken 1
19:00 Bochum (+2) - Paderborn 2
19:00 Brunszwig - Siegen 1
19:00 Denizli - Trabzon 2
20:00 Groclin - Lech P. 1
20:30 Lokeren - Anderlecht x
20:30 Ajax (+2) - Heerenveen 2
20:45 UCD Dublin - Bohemian 2

aktualny ranking
24 pkt dave_iserlohn 8/14
23 pkt Oxygen 5/14
22 pkt snopek 6/14
21 pkt Pikuś 3/14
21 pkt Tomcio006 6/14
20 pkt Mr_Slip 4/14
20 pkt lan2 6/14
19 pkt bojan997 6/14
19 pkt cronotrigger 7/14
17 pkt waslo 4/14
17 pkt specjalista 7/14
11 pkt greenday17

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham
14:00 Tottenham - Arsenal
15:30 Dortmund - M'Gladbach
15:30 Duisburg - Wolfsburg
15:30 Hamburger - Schalke
15:30 K'Lautern - Leverkusen
15:30 Stuttgart - Hertha
16:00 Birmingham - Everton

16:00 Charlton - Bolton
16:00 Sunderland - Portsmouth
16:00 Hibernian - Hearts
16:00 Kilmarnock - Aberdeen
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia
17:15 Marsylia - Lille
18:00 Arka - Gornik Z.
18:00 Belchatow - Wisla P.

18:00 Leczna - Lubin
18:00 Odra - Pogon Sz.
18:15 M.Borough - Manch.Utd.
18:30 Mattersburg - Rapid
18:00 Sampdoria - Inter
20:00 Beveren - Waregem
20:00 Charleroi - Westerlo
20:00 Lens - Toulouse

20:00 Nantes - Le Mans
20:00 Strasbourg - St.Etienne
20:00 Betis - Real M.
20:00 Waalwijk - Breda
20:30 Den Haag - Alkmaar
20:30 Milan - Juventus

28.10.2005
23:50
[58]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 1
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 1
15:30 Hamburger - Schalke 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Hertha 1
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth 1
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 1
17:15 Marsylia - Lille 2
18:00 Arka - Gornik Z. 2
18:00 Belchatow - Wisla P. 2

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. 2
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 1
20:00 Lens - Toulouse 2

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 1
20:00 Betis - Real M. 1
20:00 Waalwijk - Breda 2
20:30 Den Haag - Alkmaar 1
20:30 Milan - Juventus 2

28.10.2005
23:53
[59]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 2
14:00 Tottenham - Arsenal x
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Stuttgart - Hertha 1
16:00 Birmingham - Everton 2

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth 1
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia x
17:15 Marsylia - Lille 2
18:00 Arka - Gornik Z. 1
18:00 Belchatow - Wisla P. 2

18:00 Leczna - Lubin 1
18:00 Odra - Pogon Sz. 2
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter x
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 2
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 1
20:00 Betis - Real M. x
20:00 Waalwijk - Breda 2
20:30 Den Haag - Alkmaar 1
20:30 Milan - Juventus x

29.10.2005
00:06
[60]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 1
15:30 Dortmund - M'Gladbach x
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Stuttgart - Hertha x
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth 1
16:00 Hibernian - Hearts x
16:00 Kilmarnock - Aberdeen x
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 2
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. 1
18:00 Belchatow - Wisla P. 1

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. 1
18:15 M.Borough - Manch.Utd. x
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 2
20:00 Charleroi - Westerlo 2
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 1

29.10.2005
08:43
[61]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 2
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 1
15:30 Stuttgart - Hertha 2
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth 2
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 1
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. 2
18:00 Belchatow - Wisla P. 1

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. 2
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 2
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 1
20:00 Betis - Real M. 1
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus x

29.10.2005
09:22
[62]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 2
14:00 Tottenham - Arsenal 2
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Hertha 1
16:00 Birmingham - Everton 2

16:00 Charlton - Bolton 2
16:00 Sunderland - Portsmouth 1
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 2
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 2
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. 2
18:00 Belchatow - Wisla P. 2

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. x
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 1
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 2
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 2

29.10.2005
09:46
[63]

tomcio006 [ Legend ]

13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 2
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Hertha 1
16:00 Birmingham - Everton x

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth x
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia x
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. x
18:00 Belchatow - Wisla P. x

18:00 Leczna - Lubin x
18:00 Odra - Pogon Sz. x
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 2
20:00 Charleroi - Westerlo 2
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus x

dave -->>> gdy będziesz robił aktualny ranking to zmień Tomcio006 na tomcio006.

29.10.2005
11:48
[64]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 2
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 2
15:30 Hamburger - Schalke 0
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Hertha 1
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton 1
16:00 Sunderland - Portsmouth 1
16:00 Hibernian - Hearts 1
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 0
17:15 Marsylia - Lille 0
18:00 Arka - Gornik Z. 0
18:00 Belchatow - Wisla P. 0

18:00 Leczna - Lubin 1
18:00 Odra - Pogon Sz. 2
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 2
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 0
20:00 Charleroi - Westerlo 0
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 0

29.10.2005
12:08
smile
[65]

Tomus665 [ Legend ]

13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal 1
15:30 Dortmund - M'Gladbach X
15:30 Duisburg - Wolfsburg X
15:30 Hamburger - Schalke 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen 1
15:30 Stuttgart - Hertha X
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton X
16:00 Sunderland - Portsmouth X
16:00 Hibernian - Hearts 1
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia X
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. 1
18:00 Belchatow - Wisla P. X

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. 2
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 1
18:30 Mattersburg - Rapid X
18:00 Sampdoria - Inter 1
20:00 Beveren - Waregem X
20:00 Charleroi - Westerlo X
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 2
20:00 Strasbourg - St.Etienne X
20:00 Betis - Real M. 1
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 2

29.10.2005
12:50
[66]

_Pikuś_ [ Konsul ]

13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal x
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg x
15:30 Hamburger - Schalke 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 1
15:30 Stuttgart - Hertha 2
16:00 Birmingham - Everton 1

16:00 Charlton - Bolton x
16:00 Sunderland - Portsmouth 2
16:00 Hibernian - Hearts 2
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 1
17:15 Marsylia - Lille 1
18:00 Arka - Gornik Z. 1
18:00 Belchatow - Wisla P. x

18:00 Leczna - Lubin 1
18:00 Odra - Pogon Sz. x
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 1
18:30 Mattersburg - Rapid 2
18:00 Sampdoria - Inter 2
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 1
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne x
20:00 Betis - Real M. x
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 1

29.10.2005
18:43
[67]

lan2 [ Pretorianin ]

20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 1
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans x
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus x

30.10.2005
05:22
[68]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 3 kolejka 29 10 2005
13:45 Wigan - Fulham 1
14:00 Tottenham - Arsenal x
15:30 Dortmund - M'Gladbach 1
15:30 Duisburg - Wolfsburg 1
15:30 Hamburger - Schalke 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Stuttgart - Hertha x
16:00 Birmingham - Everton 2

16:00 Charlton - Bolton 2
16:00 Sunderland - Portsmouth 2
16:00 Hibernian - Hearts 1
16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1
17:00 Ruch Ch. - Jagiellonia 1
17:15 Marsylia - Lille x
18:00 Arka - Gornik Z. 1
18:00 Belchatow - Wisla P. 1

18:00 Leczna - Lubin 2
18:00 Odra - Pogon Sz. 1
18:15 M.Borough - Manch.Utd. 1
18:30 Mattersburg - Rapid x
18:00 Sampdoria - Inter x
20:00 Beveren - Waregem 1
20:00 Charleroi - Westerlo 1
20:00 Lens - Toulouse 1

20:00 Nantes - Le Mans 1
20:00 Strasbourg - St.Etienne 2
20:00 Betis - Real M. 2
20:00 Waalwijk - Breda 1
20:30 Den Haag - Alkmaar 2
20:30 Milan - Juventus 1

aktualny ranking
38 pkt dave_iserlohn 14/30
37 pkt Pikuś 16/30
34 pkt Oxygen 11/30
33 pkt Mr_Slip 13/30
31 pkt snopek 9/30
30 pkt bojan997 11/30
30 pkt cronotrigger 11/30
29 pkt tomcio006 8/30
28 pkt specjalista 11/30
27 pkt lan2 7/30
17 pkt waslo
11 pkt greenday17

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda
15:00 Chievo - Empoli
15:00 Lecce - Messina
15:00 Livorno - Parma
15:00 Reggina - Lazio
15:00 Treviso - Siena
15:30 Grazer AK - Sturm Graz
17:00 Alaves - Cadiz

17:00 La Coruna - Getafe
17:00 Mallorca - Sevilla
17:00 Osasuna - Espanyol
17:00 Saragossa - Malaga
17:00 Wisla K. (+2) - Amica
17:00 West Bromwich - Newcastle
17:00 Penafiel - Coimbra
17:30 Bielefeld - Hannover

17:30 Mainz - Nuernberg
18:00 Moeskroen - St.Liege
18:00 Nancy - Nice
20:00 Roeselare - Beerschot
20:30 Udinese - Palermo
20:45 Auxerre - PSG
21:00 Atl.Madryt - Villarreal
21:30 Boavista - Sporting L.

30.10.2005
06:43
[69]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda x
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 2
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 2
17:00 Alaves - Cadiz 1

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 2
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 2
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 2
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot x
20:30 Udinese - Palermo1
20:45 Auxerre - PSG 1
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 1

30.10.2005
10:22
[70]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 1
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz 2

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 2
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 1
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 1

30.10.2005
10:27
[71]

tomcio006 [ Legend ]

14:30 Groningen - Roda x
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 1
15:30 Grazer AK - Sturm Graz x
17:00 Alaves - Cadiz x

17:00 La Coruna - Getafe x
17:00 Mallorca - Sevilla x
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 1
17:00 West Bromwich - Newcastle 2
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover x

17:30 Mainz - Nuernberg x (spotkanie na szczycie :)
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo x
20:45 Auxerre - PSG 2
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 2
21:30 Boavista - Sporting L. 1

30.10.2005
10:44
[72]

cronotrigger [ Rape Me ]

14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 2
15:00 Livorno - Parma x
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz 1

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla x
17:00 Osasuna - Espanyol 2
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica x
17:00 West Bromwich - Newcastle 1
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 2
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 2
21:30 Boavista - Sporting L. 2

30.10.2005
10:49
[73]

tomcio006 [ Legend ]

cronotrigger -->>>
17:00 Wisla K. (+2) - Amica x
nie możesz tak obstawić , bo jest handicap

30.10.2005
11:17
smile
[74]

Oxygen [ Konsul ]

14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio X
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz 1

17:00 La Coruna - Getafe 2
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 1
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover 2

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 1
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 1

30.10.2005
11:41
[75]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 2
15:00 Livorno - Parma 2
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 2
17:00 Alaves - Cadiz 2

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 2
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 1
17:00 Penafiel - Coimbra 1
17:30 Bielefeld - Hannover 2

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 2
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 2
20:45 Auxerre - PSG 2
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 2
21:30 Boavista - Sporting L. 2

30.10.2005
11:53
[76]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 0
15:00 Lecce - Messina 0
15:00 Livorno - Parma 0
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 1
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz 1

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 0
17:00 Penafiel - Coimbra 2
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 0
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 0
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 0
21:30 Boavista - Sporting L. 0

30.10.2005
11:58
[77]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina x
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 1
15:00 Treviso - Siena x
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz x

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga x
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 1
17:00 Penafiel - Coimbra x
17:30 Bielefeld - Hannover 2

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG x
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 2

30.10.2005
12:43
[78]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina X
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz X

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle X
17:00 Penafiel - Coimbra X
17:30 Bielefeld - Hannover 2

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG X
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 2
21:30 Boavista - Sporting L. 1

30.10.2005
12:55
[79]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 2
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 2
15:00 Reggina - Lazio 2
15:00 Treviso - Siena 1
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 2
17:00 Alaves - Cadiz 1

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 2
17:00 Saragossa - Malaga 2
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 1
17:00 West Bromwich - Newcastle 2
17:00 Penafiel - Coimbra x
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 2
18:00 Moeskroen - St.Liege 2
18:00 Nancy - Nice 2
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 2
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 2

30.10.2005
15:44
[80]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli 1
15:00 Lecce - Messina 1
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 1
15:00 Treviso - Siena 1
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz 2

17:00 La Coruna - Getafe 2
17:00 Mallorca - Sevilla 2
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga 1
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 1
17:00 Penafiel - Coimbra 1
17:30 Bielefeld - Hannover 2

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 1
18:00 Nancy - Nice 1
20:00 Roeselare - Beerschot 2
20:30 Udinese - Palermo 1
20:45 Auxerre - PSG 2
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 2
21:30 Boavista - Sporting L. 1

aha...
mam nadzieje ze te pierwsze mi zaliczysz ( daje same jedynki...) wrocilem z uczelni chwile temu...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 15:43:50]

30.10.2005
22:45
[81]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 4 kolejka 30 10 2005
14:30 Groningen - Roda 1
15:00 Chievo - Empoli x
15:00 Lecce - Messina 2
15:00 Livorno - Parma 1
15:00 Reggina - Lazio 1
15:00 Treviso - Siena 2
15:30 Grazer AK - Sturm Graz 1
17:00 Alaves - Cadiz x

17:00 La Coruna - Getafe 1
17:00 Mallorca - Sevilla x
17:00 Osasuna - Espanyol 1
17:00 Saragossa - Malaga x
17:00 Wisla K. (+2) - Amica 2
17:00 West Bromwich - Newcastle 2
17:00 Penafiel - Coimbra 1
17:30 Bielefeld - Hannover 1

17:30 Mainz - Nuernberg 1
18:00 Moeskroen - St.Liege 1
18:00 Nancy - Nice x
20:00 Roeselare - Beerschot 1
20:30 Udinese - Palermo x
20:45 Auxerre - PSG 1
21:00 Atl.Madryt - Villarreal 1
21:30 Boavista - Sporting L. 2

aktualny ranking
50 pkt dave_iserlohn 12/24
50 pkt Pikuś 13/24

44 pkt Oxygen 10/24
42 pkt Mr_Slip 9/24
40 pkt snopek 9/24
40 pkt cronotrigger 10/24
38 pkt specjalista 10/24
37 pkt bojan997 7/24
37 pkt lan2 10/24
36 pkt tomcio006 7/24
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
8 pkt Jaro 8/24

XII edycja 5 kolejka / podam jutro

30.10.2005
22:48
[82]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Chyba jeszcze bedzie korekta gdzy jedna stronka podala wynik w Lizbonie jako 1 - 3 i uznalem ze nic ise juz nie wydarzy a wiec "2" . stronka ta jednak sie jebnela i jest teraz w Lizbonie 2 - 2 wiec najwyzej po meczu dam korekte

a i jutro podam spotkania bo wiadomo w pon zawsze sie to dodaje do list

30.10.2005
23:17
[83]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Korekta :

21:00 Atl.Madryt - Villarreal x
21:30 Boavista - Sporting L. x

aktualny ranking
49 pkt dave_iserlohn 11/24
48 pkt Pikuś 11/24
43 pkt Oxygen 9/24
41 pkt Mr_Slip 8/24
40 pkt snopek 9/24
40 pkt specjalista 12/24
39 pkt cronotrigger 9/24
37 pkt lan2 10/24
36 pkt tomcio006 7/24
35 pkt bojan997 5/24
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
7 pkt Jaro 7/24

31.10.2005
09:29
[84]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia
20:00 Panionios - AEK Ateny
20:15 1860 Monachium - Aachen
20:45 Bohemian - Cork
20:45 UCD Dublin - Derry
21:00 Manch.City - Aston Villa
21:30 Braga (+2) - Belenenses
23:30 Flamengo - Coritiba
23:30 Internacional (+2) - Paysandu

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue
20:45 Betis - Chelsea
20:45 Inter - FC Porto
20:45 Liverpool - Anderlecht
20:45 Olympiakos - Lyon
20:45 Petrzalka - Rangers
20:45 PSV - Milan
20:45 Rosenborg - Real M.
20:45 Schalke - Fenerbahce

31.10.2005
09:33
[85]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 1
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 1
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 1
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan 2
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

31.10.2005
09:36
[86]

tomcio006 [ Legend ]

16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 1


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 09:36:31]

31.10.2005
14:33
[87]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia x
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork x
20:45 UCD Dublin - Derry 1
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 1

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon x
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan 1
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

31.10.2005
14:37
[88]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers x
20:45 PSV - Milan 2
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

31.10.2005
15:26
[89]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 1
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 2
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 2
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 1
20:45 PSV - Milan 1
20:45 Rosenborg - Real M. 1
20:45 Schalke - Fenerbahce 2

31.10.2005
15:36
smile
[90]

Oxygen [ Konsul ]

16:40 Brno - Slavia X
20:00 Panionios - AEK Ateny X
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba X
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

31.10.2005
15:41
[91]

specjalista [ Generał ]


XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 0
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 1
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan 0
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

31.10.2005
16:22
[92]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry X
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht X
20:45 Olympiakos - Lyon 1
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan X
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

31.10.2005
16:53
[93]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 1
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 1
20:45 UCD Dublin - Derry 1
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 2
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 2
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan 2
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce x

01.11.2005
00:00
[94]

tomcio006 [ Legend ]

16:40 Brno - Slavia 2
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 1

18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 1
20:45 PSV - Milan 2
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

Update

01.11.2005
09:32
[95]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Wyniki z 31 10 2005

16:40 Brno - Slavia 1
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen x
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01.11.2005
09:37
[96]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 2
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 2
20:45 PSV - Milan x
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

01.11.2005
15:54
smile
[97]

Oxygen [ Konsul ]

16:40 Brno - Slavia X
20:00 Panionios - AEK Ateny X
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba X
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

18:15 Dresden - Aue 1
20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 1
20:45 PSV - Milan 2
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

01.11.2005
19:32
smile
[98]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

20:00 Panionios - AEK Ateny X
20:15 1860 Monachium - Aachen 1
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 2
23:30 Flamengo - Coritiba X
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

20:45 Betis - Chelsea 2
20:45 Inter - FC Porto X
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers 1
20:45 PSV - Milan 1
20:45 Rosenborg - Real M. 1
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

01.11.2005
23:50
[99]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 5 kolejka 31 10 2005
16:40 Brno - Slavia 1
20:00 Panionios - AEK Ateny 2
20:15 1860 Monachium - Aachen x
20:45 Bohemian - Cork 2
20:45 UCD Dublin - Derry 2
21:00 Manch.City - Aston Villa 1
21:30 Braga (+2) - Belenenses 1
23:30 Flamengo - Coritiba 1
23:30 Internacional (+2) - Paysandu 2

01 11 2005
18:15 Dresden - Aue 2
20:45 Betis - Chelsea 1
20:45 Inter - FC Porto 1
20:45 Liverpool - Anderlecht 1
20:45 Olympiakos - Lyon 2
20:45 Petrzalka - Rangers x
20:45 PSV - Milan 1
20:45 Rosenborg - Real M. 2
20:45 Schalke - Fenerbahce 1

aktualny ranking
61 pkt dave_iserlohn 12/18
56 pkt Pikuś 8/18
52 pkt Oxygen 9/18
51 pkt Mr_Slip 10/18
50 pkt specjalista 10/18
49 pkt snopek 9/18
47 pkt tomcio006 11/18
45 pkt lan2 8/18
41 pkt bojan997 6/18
39 pkt cronotrigger
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
7 pkt Jaro 10
4 pkt eMMes 4/18

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P.
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos
20:45 Benfica - Villarreal
20:45 Brema - Udinese
20:45 FC Brugge - Rapid W.
20:45 Juventus - Bayern
20:45 Lille - Manch.Utd.
20:45 Thun - Ajax

01.11.2005
23:57
[100]

tomcio006 [ Legend ]

20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax 2


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 23:56:47]

01.11.2005
23:58
[101]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 2
20:45 FC Brugge - Rapid W. 2
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax 1

02.11.2005
00:02
[102]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 2
20:45 Brema - Udinese 2
20:45 FC Brugge - Rapid W. x
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
00:07
[103]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 2
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern x
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax x

02.11.2005
06:37
[104]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 2
20:45 FC Brugge - Rapid W. 2
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax 1

02.11.2005
07:44
[105]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 2
20:45 Benfica - Villarreal 2
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern 2
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
14:12
[106]

specjalista [ Generał ]


XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
15:32
[107]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 2
20:45 Brema - Udinese 2
20:45 FC Brugge - Rapid W. x
20:45 Juventus - Bayern x
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
16:15
smile
[108]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 2
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 2
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 2
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. X
20:45 Thun - Ajax 1

02.11.2005
16:27
[109]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal X
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern X
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
18:31
[110]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos x
20:45 Benfica - Villarreal 2
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. x
20:45 Juventus - Bayern x
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax 2

02.11.2005
21:17
smile
[111]

Oxygen [ Konsul ]

20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 1
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 2
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 2
20:45 Thun - Ajax X

02.11.2005
23:30
[112]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 6 kolejka 02 11 2005
20:45 Arsenal (+2) - Sparta P. 1
20:45 Barcelona (+2) - Panathinaikos 1
20:45 Benfica - Villarreal 2
20:45 Brema - Udinese 1
20:45 FC Brugge - Rapid W. 1
20:45 Juventus - Bayern 1
20:45 Lille - Manch.Utd. 1
20:45 Thun - Ajax 2

aktualny ranking
64 pkt dave_iserlohn 3/8
59 pkt Pikuś 3/8
57 pkt Mr_Slip 6/8
56 pkt Oxygen 4/8
56 pkt specjalista 6/8
53 pkt tomcio006 6/8
52 pkt snopek 3/8
50 pkt lan2 5/8
46 pkt bojan997 5/8
43 pkt cronotrigger 4/8
21 pkt Jaro 3/8
17 pkt waslo
11 pkt greenday17
6 pkt eMMes 2/8

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt
18:30 Hamburger (+2) - Viking
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes
20:00 Slavia - CSKA Sofia
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa
20:30 Lens (+2) - Halmstad
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua
20:45 Stuttgart - Szachtar
21:00 Bolton (+2) - Petersburg
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro
21:00 Palermo - Lok.Moskwa
21:30 Sevilla - Besikas

02.11.2005
23:33
[113]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 2
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 2
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 2
20:00 Slavia - CSKA Sofia 1
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 2

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 2
21:30 Sevilla - Besikas 2

03.11.2005
00:11
[114]

cronotrigger [ Rape Me ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt x
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 2
20:00 Slavia - CSKA Sofia x
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad x
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 1
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 2
21:30 Sevilla - Besikas 1

03.11.2005
00:31
smile
[115]

tomcio006 [ Legend ]

17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 2
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 1
20:00 Slavia - CSKA Sofia 1
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 1
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 1
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 1
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 1
21:30 Sevilla - Besikas 1

03.11.2005
07:07
[116]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 2
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 2
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 2
20:00 Slavia - CSKA Sofia 1
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 2

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 2
21:30 Sevilla - Besikas 2

03.11.2005
07:22
[117]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 2
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 2
20:00 Slavia - CSKA Sofia 2
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 1
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar x
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 1
21:30 Sevilla - Besikas 1

03.11.2005
08:08
[118]

_Pikuś_ [ Konsul ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes x
20:00 Slavia - CSKA Sofia 2
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 1
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 2
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 2
21:30 Sevilla - Besikas x

03.11.2005
11:41
[119]

specjalista [ Generał ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 2
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 0
20:00 Slavia - CSKA Sofia 0
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 1
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 2

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 0
21:30 Sevilla - Besikas 1

03.11.2005
12:38
[120]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 2
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 2
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 1
20:00 Slavia - CSKA Sofia 2
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 1

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 1
20:45 Stuttgart - Szachtar 2
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 1
21:30 Sevilla - Besikas 2

03.11.2005
13:52
[121]

lan2 [ Pretorianin ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 2
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt X
18:30 Hamburger (+2) - Viking 2
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 2
20:00 Slavia - CSKA Sofia X
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 1
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 2

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 1
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 1
21:30 Sevilla - Besikas X

03.11.2005
15:15
[122]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XII edycja 7 kolejka 03 11 2005
17:00 Crvena Zvezda - Basel 1
18:00 Levski Sofia - D.Bukareszt 1
18:30 Hamburger (+2) - Viking 1
19:00 Rapid Bukareszt - Rennes 1
20:00 Slavia - CSKA Sofia 1
20:30 Heerenveen - CSKA Moskwa 2
20:30 Lens (+2) - Halmstad 2
20:30 Strasbourg (+2) - Tromso 2

20:45 Sampdoria (+2) - Steaua 2
20:45 Stuttgart - Szachtar 1
21:00 Bolton (+2) - Petersburg 2
21:00 M'Borough (+2) - Dniepro 2
21:00 Palermo - Lok.Moskwa 1
21:30 Sevilla - Besikas 1

03.11.2005
23:24
[123]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Link do nastepnej czesci :

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.