
yagienka [ pułapka na Misia ]
WWWAIS - tracimy głowy....
dla drugiej połowy;))
GROARGH!!! i to powinno wystarczyć;p) A na zdjęciu idylla małżeńska...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ale rozbudowany wstępniak :)
A zdjęcie słodkie, wyglądasz jak pogańska kaplanka :P
yagienka [ pułapka na Misia ]
To nie ja;p))
Poprzednia tandeta mi umknęła...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Hehe, to mnie nauczy powiększać zdjecie przed napisaniem kolejnej głupoty :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
A może i uważniej czytać...a teraz ćwiczenie: znajdź różnice;p))

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Czytać? A co to znaczy??? Poza tym ja się juz dawno temu pogubiłem we wszystkich zwiazkach wwwaisowych :D
yagienka [ pułapka na Misia ]
ups...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
znajdź różnice;p))
Jaką różnicę...?

pikolo [ Konsul ]
CO to jest te WWWAIS ????????????
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wielka Wypaśna Wiara Alkoholików i Szumowin.

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Różnic znaczących brak :P
pikolo - to jest ten wątek :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Matko boska, człowiek rano odpala kompa i widzi... co widzi? Swoje zdjęcia z yagienką widzi ;)) Chciałabym tylko podkreslić, że my byłyśmy wtedy u Liara, żeby mecz oglądać [tu edit, bo zapomniałam dodać: RIOOOOO! Grał RIOOO! :))))], a nie żeby się obściskiwać w kuchni ;))
Czy szanowna ekipa już głosowała? Ja właśnie zbieram się do chałupy, po drodze zahaczę o odpowiedni lokal :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 16:19:56]

Misio-Jedi [ Legend ]
Głosowała, głosowała...aż się tym głosowaniem zmachała;)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czyżby znów żona nabiła posta swojemu Panu i Władcy? ;o)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja też już zagłosowana, obowiązek obywatelski spełniony.
Paudi, naprawdę nie mieli dmuchanych tulipanów? <cichutki szloch ;)>
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja wciąż zastanawiam się na kogo głosować. Chęć wspomożenia Kaczora w opuszczeniu stołecznego stołka kusi.
PS. Niestety nie mieli ;o)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Ci co za wcześnie wyszli i ci, których nie było - niech żałują. Otóż wczoraj w jednym krótkim, niespodziewanym momencie straciłam męża i zyskałam brata. Wzruszających szczegółów oszczędzę, jeszcze byście klawiatury rzewnymi łzami zalali i co? ;)
Gwiazd ---> Miałam dla Cię, aleś się zmyła i nie zdążyłam oddać. Czuję się fatalnie...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> jak pójdziesz zagłosować na Kaczyńskiego, to osobiście uduszę Cię kawałkiem brudnej szmaty, bo na uda nie zasłużysz ;)
Taaaa, nie mieli, nie mieli... sądząc po tym złośliwym uśmieszku, to nie szukałeś ;>
Meghan --> ale co dla mnie miałaś, nie rozumiem kompletnie? <zdziwiona>
Aha - doszły mnie słuchy, że w tygodniu idziemy do Kinoteki [bodajże] na ten film o braciach Grimm, mam nadzieję, ze jakieś szczegóły pojawią się na wątku? Bo ja ostatnio jakaś niedoinformowana jestem.

HopkinZ [ Senator ]
Gwiazd NIE PAL!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Prezydentem RP zostanie prawdopodobnie Lech Kaczyński. Według pierwszych powyborczych sondaży kandydat PiS ma wyraźną przewagę nad Donaldem Tuskiem. Wg OBOP/PBS Kaczyński zdobył 52,8% głosów, a według Gfk Polonia 53,5%. [za gazeta.pl]
To ja już podziękuję.
Kurwać. Kurwać. Kurwać.
Paudyn, powiedz, że nie miałeś z tym nic wspólnego.
HopkinZ --> a Tobie co? Skąd ten nagły apel? :)
[edit] A, już wiem. Zdjęcie.
Nic z tego, kolego :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 20:38:05]

Hansvonb [ Pretorianin ]
KACZOR - co za dramat !!!
Jutro Kazek M. oświadczy że niestety nie wyszło mu więc spróbuje Jarek (Kaczor nr 2).

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Pozostawię Was zatem w niepewności. Nie powiem, na kogo, i czy w ogóle głosowalem ;>
Sasanka [ Generaďż˝ ]
no i sie skonczylo babci sranie :|

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> zatem pozostanie mi jednak profilaktycznie udusić Cię tym kawałem ściery, skoro może jednak przyłożyłeś do tego rękę ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 21:01:30]
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Róbta, co chceta, szit me it gołs arołnd mi ;>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Myszu --> to ja się zabieram z Tobą. Będziemy hodować pingwiny i sprzedawać je na mięso i skórę ;)
Swoją drogą to też jest dobre: Frekwencja według pierwszych, najgorętszych wyników wyniosła 50,6 proc. - bravo, ten naród jak zawsze mnie zachwycił.
Otworzyłam sobie piwo, na trzeźwo się tego nie da znieść ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pingwiny i sprzedawać je na mięso i skórę ;)
W Twoich ustach słowo to brzmi niemal jak bluźnierstwo...
Hansvonb [ Pretorianin ]
Gwiazd - czy ta wzmianka o piwie oznacza ożywienie pewnego zaniedbywanego wątku ?
oto jest NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> mięsem będzie się zajmował Myszy, ja tylko przejmę pozyskane w ten sposób pieniądze ;) Chcesz się dołączyć do interesu? Możesz np. pilnować pingwinich zagród ;)))
Hansvonb --> mogę ożywić, czemu nie... idę wyciągnąć :)

Mysza [ ]
O tak, tak!! Mięsem, mięsem!! I pieprzę, że wcześniej nie lubiłem - od dziś ostentacyjnie, malowniczo rozchlapując tłuszcz, obżeram się kaczym mięsem! :P :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Myszu, ale Ty uważaj, jeszcze złapie Cię od tego ptasia grypa albo inna zaraza... ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Zważywszy okoliczności przyrody ostentacyjnie udaję się na spoczynek...BraNoc Państwu!
Ps. Paudyn: a juści, że nabiłam;p))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Kto śpi?
Wstawać!

yagienka [ pułapka na Misia ]
MaLLy: prosisz się;p
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
KWA KWA KWA KWA?
(tłum.: a co mi zrobisz?)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Najgorzej to mają Gwiazd i Siwy - jak tu teraz rozmawiać o gumowych kaczkach? :>
Ja się tylko zastanawiam, jak Polska wytrzyma 5 lat rozliczania wszystkiego, wszystkich i za wszystko... Głupie tłuki głosowały za tym, a ledwo sobie radzą z corocznym PIT-em...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sie ma, jak tam dzionek leci? Ja wlasnie spozywam obiadek w trakcie przerwy ;o)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Wszyscy powinni lokować pienądze w alkoholu, jest zdecydowanie najlepiej oprocentowany.
Ps MaLLy:hym...kwaczesz?... no cóż kwaczące patroszy się, polewa wrzątkiem, wystawia na balkon do skruszenia, a następnie piecze, opcjonalnie można nadziać jabłkami;p

Hansvonb [ Pretorianin ]
Czy to ma być kaczka po syczuańsku ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zbiorowa panika na wieść o wygraniu kaczki, przejawiająca się we wszelakich opisach na gygy, gierkach i linkach na necie, jeszcze wczoraj mnie bawiła, ale dziś robi się już nudna ;oP
yagienka [ pułapka na Misia ]
Hans: nie, to przepis na kaczkę po polsku:)) tyle ża na kaczkach nie ma wiele do jedzenia;p))
Paudyn: może ten wstręt, to pierwsze objawy ptasiej(kaczej) grypy, wypij coś dezynfekującego;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Szczepiłem się już w robocie, żadna cholera mnie nie weżmie ;oPP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wszędzie, jak okiem nie sięgnę, zbiorowa rozpacz wśród moich znajomych bliższych & dalszych i ich znajomych bliższych & dalszych itd, itp - ogólne zgrzytanie zębów... więc kto, do jasnej cholery, głosował na tego Kaczora? ;))
Proponuję się z tej rozpaczy wspólnie upić... czy piątkowe urodziny Shadowa są aktualne? :P Jak nie, to może po prostu wyskoczymy gdzieś w weekend tak czy inaczej. [tak, wiem! Jest dopiero poniedziałek, ale ja już mam dosyć pracy...]
W kwestii obiadu w pracy, to ja teraz, pracując po 8 h, mam w to wliczony godzinny lunch, z którego intensywnie korzystam, pożywiając się w towarzystwie współpracowników w rozmaitych okolicznych knajpach.
Aha, Meghan --> dzisiaj o 02:20 spłynęło na mnie oświecenie, co też miałaś mi oddać. Cholera, całkiem zapomniałam... ale co się odwlecze... ;> ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-24 20:20:22]

Hansvonb [ Pretorianin ]
yagienka - ale na TYCH kaczkach będzie chyba sporo mięska i tłuszczyku :)))
HopkinZ [ Senator ]
A propozycja spotkania Warszwiaków wciąż aktualna? Wiele osób ma niedługo urodziny i idzie do dentysty.
To znaczy, mamy nowego prezydenta i trzeba to oblać.
Albo oblać jego
i podpalić.
Ku**a, a myślałem, że obudzę się w Polsce rządzonej przez PO. Ale już po tych marzeniach. Z Polski trzeba się wypisać czym prędzej, zanim Kaczki popiszą się błazerńskimi zagraniami politycznymi. Ku**a.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Właśnie się zorientowałam, że jednym z moich widgetów jest urocza gumowa kaczuszka (tzw. Mr quackers :), pływająca sobie na dole monitora... cholera, nagle jakoś inaczej na nią patrzę ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Wciąż macie to gazetowe Ame Agaru?
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: wciąż...czyli gdzieś powinno być...staliśmy się rownież szczęśliwymi posiadaczami SinCity;))

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
--->

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
staliśmy się rownież szczęśliwymi posiadaczami SinCity;))
Z gazety? Niemożliwe.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-24 23:51:27]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
zamówiła?:]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Czekam i czekam na Yagienkę, ale ona sie nie odzywa...
No to znów ja... Napiszę.
WSTAWAĆ!

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
powiem krótko acz treściwie i po obcemu- fuck off
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Wstałam, wstałam i co z tego? I tak nieprzytomnam okropnie...
Dzisiejsze topowe marzenie - spać!

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Wstałaś o 9:30 i sie skarżysz? Ożesz ty !

legrooch [ Legend ]
Choroba odeszła już chyba w zapomnienie. Aż zachciało mi się pracować :P

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
Nie odeszła... Przelazła na mnie...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zbliżam się...
1 Tiste Andii Anomander Rake Philips 372
2 Pażdzierze Paudi Philips 363
3 Szuwary Kermitto Metro 356
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 343
5 Bajorro Kermitto Philips 341
6 Sardaukars Paudee Philips 314
7 F.C Melinairos ilek Philips 297
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja byłem nieobecny, bo wręcz szalałem z radości z powodu wyników wyborów ;-/ Ale juz mi trochę przeszło, trzeba żyć dalej.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Zapomniałem...
W piatek, 28 października, zapraszam do siebie, a w zasadzie moich dziadków, na małe picie. Powiedzmy od 19.00.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widzę, że odzew wręcz ogromny, więc pozwolę sobie zadeklarować jako pierwsza, iż w piątek (28.10.) ja & Żaba pojawimy się u Shadowa z uśmiechami na parszywych gębach i alkoholem w lepkich łapach ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-25 18:37:55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jaki adres?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Knajpa "W paszczy rekinka" czy jak to się tam zwało... no wiesz, u dziadków Shadowa :) [hmmmm, właśnie się zorientowałam, że ja też nie wiem, czy tam trafię... cała nadzieja w Kermicie!]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn-->Natolińska 2 m 26. Jakby co, to możemy umówić się powiedzmy o tej 19:00 na placu Zbawiciela, stamtąd to rzut beretem.
Gwiazd-->chyba "Pod Cieniem Shadowa" :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cokolwiek, cokolwiek, uważam, że Rekinek powinien być w nazwie, bo zdecydowanie na to zasługuje :)
19 na placu Zbawiciela? Podoba mi się ten pomysł. Postaram się zdążyć, ale nie mogę obiecać, bo mogą mnie przytrzymać dłużej w pracy - na piątek szykuje się istne piekło. Mam nadzieję, że nie będę musiała pracować w weekend, fuck... :/
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W piatki mam zakończenie tygodnia transportowego i nie wiem, o której wyjdę z pracy. Wszystko się zobaczy :o)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Zawsze mozecie przyjść później, co nzjwyżej dajcie znać, to ktoś po was wyjdzie. Ale ok, wstępnie możemy się umówić na placu Zbawiciela.
No i można zrobić listę :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Chętnie poświętujemy*, czyli zapowiadamy nasze przybycie;))
Paudyn: z jakiej gazetki, z Merlina;p
MaLLy: wzruszyłam się tym Twoim czekaniem, czyli zaspałeś;p?
*a tort będzie???
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Yagienko, jak przyniesiesz, to będzie :) Choć jeśli chodzi o świetowanie, to ja jestem na bakier, spotkanie obywa sie tylko dlatego, że to dogodny termin i nie ma nic wspólnego z jakąśtam okazją :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Shadow: no coś Ty, nie chcesz dmuchać...świeczek;))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
Nie zaspałem...
Dziś zresztą też nie...
Więc skoro sie nie odzywasz:
LUDZIE!
LUUUUUUDZIE!
CZEMU WY JESZCZE ... ŚPICIE?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
MaLLy-->to tekst z słynnych kawałów Masztalskiego, miałem je jako dziecko na kasetach i słuchałem często.
Zmykam za chwilę, będę jutro wieczorem,

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> zastanawiam się, kto i kiedy poderżnie Ci gardło za te poranne wrzaski ;) ... Mnie to co prawda nie rusza, ale co tam ...
Shadow --> wstępnie możesz na mnie liczyć. Jak dobrze pójdzie, to przywlokę z sobą resztki sake z Mokotowa ... ;>
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Shadowmage
Wiem z kąd to jest... toż to klasyka (tylko trochę go zmodyfikowałem) :)
-->L@WYER
Pamiętaj że mam się czym bronić...
Hayabusa jest jeszcze w Polsce?
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a czy ja twierdzę, żeś Ty bezbronny jak niemowlę ? Haya jest jeszcze w RP, ale nie ma pewności, czy w piątek się objawi ... Jakby co - Ty rozumiem będziesz ? Bo przyniósł bym obiecany film.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->no właśnie, jest Hayabusa? Bo moze też by wpadł.
Mally-->nie twierdzę, że nie wiesz :D Takie tylko wspomnienia mi sie nasunęły.
Filmik z Kaczyńskimi. Od dawna to juz planowali i mówili o tym otwarcie!
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Postaram sie być...
(bo są aż trzy opcje:
1. niema mnie
2. pojawię się
3. pojawię sie w towarzystwie - to jest mało prawdopodobne...)
Jeśli nie zapomne to przyniose ci SWEP3
L@WYER [ Valaraukar ]
Co do Hayabusy - posłałem mu info na temat piątku, może się dziś z nim spotkam jak coś ustalimy dam znać - albo sam coś napisze, kurrrde, co to ja jego rzecznikiem prasowym zostałem ;DDD , czy co ?!?
Mally(R) --> gdybyś wynalazł jeszcze Outcast-a, to też bym się nie obraził .

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
SWEP3 i outcast...
nagram ci to wszystko na DVD+R...

yagienka [ pułapka na Misia ]
MaLLy: nie chce mi się specjalnie odpalać kompa, co by towarzystwo pobudzić...więc chwilowo mozesz wrzeszczeć o poranku do woli;pp
Ps. wzruszyłam się naszym nowym marszałkiem sejmu..eeechhh
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam ochotę na wódeczkę, tylko nie wiem, czy ktoś jeszcze się skusi, a sam pić u Shadowa nie będę ;oP
PS. Klatt ma pół sezonu z głowy, znów musiałem zmieniać skład w piłkarzykach i znów odbije się to na punktach :o/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-26 20:14:07]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Zakładasz, że reszta będzie o suchym pysku siedziała;p))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam gdzies to równanie w nieco innej wersji ;o)
PS. O suchym pewnie nie, ale w ruch pójdzie wino i piwko zapewne, a ja bym się napił gorzałki.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No ja bym mogła jakiegoś drinka ewentualnie... hm... ale do flaszki to najlepiej ściągnąć Ilusia ;))
A ja to jakaś nadambitna jestem. Mało mi chyba było pracy na dwóch posadach, to sobie dopchałam wieczorami... mamuty przygotowujące się do matury :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Dziś juz nie krzyczę...
wstawać.

Yans [ Więzień Wieczności ]
SALAM ALEIKOM - witam po powrocie z Egiptu ! Czy w najbliższym czasie jest przewidziane jakieś wspólne picie normalnej polskiej wódeczki ??? ;)

L@WYER [ Valaraukar ]
Yans --> Ano w piątek u Shadow-a na Mokotowie ... Szczegóły kilka ;) postów wyżej ...
Mally(R) --> a w żyć Cię kto kiedy kopnął, koziołku ? ;D
Cztery godziny snu to zdecydowanie za mało, żeby przyzwoity czub mógł się wyspać ... urrrrwał nać ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
L@WYER ====> Dzięki za info ;)
Shadowmage ====> Skonsultuję z Połówką i dam znać, co do piatku ale mam ogromną ochotę przepłukać gardzioło po egipskich piaskach ;)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Rozumiem że sie zgadzasz...

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> to ja przyniosę Ci Highlander-a na moim gwizdku ;P ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
A jak go tam zmiejścisz ??
(pamietaj że ja mam laptopa :P)

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> zobaczysz <wyyyyjątkowo paskudny uśmieszek> ... laptopa zresztą możesz z sobą wziąć ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Wiem Haya...
A cegły nosić nie bede.
Z lenistwa przyniosę ci to na cd...
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> Eeeeeee... A co Haya ma do mojego filmu :P ? Jakimś specjalnie wielkim fanem SW to on nie jest (z tego co wiem ;> ) . Nie chcesz przynieść cegiełki, to nie - bedę musiał jakies płyty wynależć dla Cię ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Haya... nie chodzi o to co na gwizgku... tylko z kąd ten gwizdek...
dobra zabiore cegłełę...
i pryzniose ci SWEP3 na cegle...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::> Oczekuję odpowiedzi na TAK. Będzie dwoch do czyścioszki ;>
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a tu to się uśmiejesz ... I to zdrowo ... W każdym razie rozumiem, że Twoje przybycie jest pewne.
BTW - wybierasz się może jutro na masę - bo kilka ;) osób z malkaviańskiej ekipy wstępnie zapowiedziało objawienie, więc może być sympatycznie - jakby co zerwiemy się kilka minut przed 19tą, coby do Shadowa dotrzeć ...
;D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->wez moja bluze.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Musze spytac matki, czy przypadkiem nie przerobila juz jej na zlewozmywak...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Ja raczej będę...
wybierasz się może jutro na masę - a gdzie ? i o kórej ?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->no to spytaj.
"wybierasz się może jutro na masę"---->hue hue hue...chopaki sie na silownie ruszyli:)))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> pod Kolumną Zygmunta o 18tej . Z rowerem ... ;D
Wstępnie będą też Haya, Viti i Gwoździu ;) .
ILEK --> fuckt fucktem - dużo się trzeba starać, żeby mieć taką masę jak Twoja :P ...
Swoją drogą - ja i siłownia - buahahahahahaha ...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, dziś dostałem przedłużenie umowy i swoją pierwszą podwyzkę, wreszcie jest to kwota, którą jestem nawet usatysfakcjonowany ;oP Oj coś czuję, że się nawalę w piątek :oD
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To kto się w końcu jutro pojawi? Zresztą, jak ktoś nie wie jak dojść to umawiamy się o 19:00 na placu Zbawiciela, powiedzmy pod kościołem.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi, to ja może się podczepię kawałkiem pod tę flaszkę i dzięki partycypowaniu w kosztach dostanę drina? ;))
btw: Shadow, co u Ciebie można zjeść, bo nie pamiętam? Fryty można przynieść?
Co do umówienia się o 19 pod kościołem, to ja, niestety, wciąż nie wiem, czy będę o tej porze wolna, więc pozwolę sobie łapać Cię via komór - smsowo lub telefonicznie. Chociaż Kermit pewnie do Ciebie trafi, więc nami nie trzeba się martwić.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->ok. Co można zjeść? Jest srednio działająca mikrofalówka, jest też kuchenka z piecykiem, więc frytki można zrobić. Moze nawet blache umuję, bo mam wrazenie ze sie lekko klei po moich osttabnich kulinarnych wyczynach ;p

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Spox, już się tak nie poświęcaj, bo jeszcze Ci ta praca zaszkodzi ;))
Aha - Shadow, weź aparat! :P
Cholera, ostatnio mamy taki zapieprz w pracy, że wizja tego piątku naprawdę poprawia mi humor.

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->ja nie zapomnę :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
ja nie zapomnę :P - no to Ty nie zapomnij... :P
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
grrr.... wrrrr....
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Blondie :::> Driny? Nie bądż miętka ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ależ ja jestem miętka - taka miła, pluszowa przytulanka, czyż nie? ;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie jestem się w tym wypadku w stanie wypowiedzieć się o całości, jedno o poszczególnych wybranych partiach...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mam nadzieję, że nie masz na myśli miękkiej opony tłuszczowej wokół mojej talii? ;o

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Aaaaa.. to ta oponka tak fajnie się uginała ostatnio?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
<prychnięcie> ...Twoja stara się uginała! ;>

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ogłaszm wszem i wobec że doprowadzono mnie do ostateczności...
Przestaje być miły i uczynny dla wszystkich, tak więc nie dziwcie sie z powodu oschłości z mojej strony.
Podpiasano:
MaLLy
(od dziś znany jako: "Pocałujcie mnie w d..." MaLLy)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja - dla odmiany - mam super humor. Właśnie patrzę, ile pensji mogę wydać na Maca, którego postanowiłam sobie kupić <radość>. Jak to mówią: once you go Mac - you never go back... ;))
Do tej pory ratowałam się, robiąc sobie Maca z mojego kompa, ale to przecież nie to samo... nawet jeśli udało mi się dojść do poziomu szlachetnego minimalizmu ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-28 01:16:00]

legrooch [ Legend ]
Wstawać dzieciaki :P

Yans [ Więzień Wieczności ]
Dwudniowy tydzień pracy, w przyszłym tygodniu trzydniowy, w kolejnym 4 dniowy, w jeszcze kolejnym tez 4 dniowy, jak na razie nie jest źle, listopad wygląda OK, szoku dużego po urlopie chyba nie będzie :D
Shadowmage ====> Ja się prawdopodobnie pojawię na jakąś godzinkę lub dwie ;)
Paudyn ====> Oczywiście, że na TAK, jak nie jak TAK ??? ;) Jakąś flaszeczkę wody ognistej z sobą przytaszczę ;)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
Znalazłem Outcasta...
A i w kwestki twojego gwizdka... Weź drivery, pamiętaj że na cegle mam win 98...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
haha, ale piękny dzień :P Spadam na tenisa, do napisania po 12. :D
L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> pracoholik się znalazł ... widzieli go ... ;P
Zadam niedyskretnie wredne pytanie - jak tam się miewa PEWNA baza ?
MaLLy(R) --> no problem - płytke z driverami noszę z sobą od jakiegoś czasu. Nie ma to jak być paranoikiem. BTW - weźmiesz tasak ? Mam pomysł na kilka syyyympatycznych zdjęć :> ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
moge zabrac...
ale z rowerem moge się niewyrobić
ja o 17 koncze prace... a musze jeszecze w domu nagrac na cegłe SWEP3
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> spoko. Ja jeszcze nie wiem, o której wyjdę z roboty (może uda mi się to zrobić niedługo, ale to tylko jedno wielkie MOŻE), a muszę maszynę wziąć, skoczyć na Mokotów i jeszcze (o ile czasu starczy) zahaczyć o sklep kumpli. Swoją maszynę możesz wziąć na imprezę - zawsze masz możliwość zerwania się w chwili , która Ci to odpowiada, a nie wtedy, kiedy musisz, ze wzgledu na komunikację miejską ...
Highlander-a mam już na gwizdku .
;D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Do ktorej z reguly sie u Shadowa siedzi??
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> to zależy ... od Shadowa.
;)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
ILEK-->Wyganiać was nie będę (chyba :P).

legrooch [ Legend ]
Pewna baza się robi na zmianę z pewnym prezim, który mi skutecznie uniemożliwia wykorzystanie dodatkowego czasu w pracy :)
Za tydzień u Grześka będzie wersja testowa :)

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> a to się Grzesiek ucieszył ... Ja także .
;D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Miło, że nie bedę wódeczkował sam. W każdym razie już ustalilem, że u Shadowa da się też coś upichcić, więc i jakieś półprodukty ze sobą przytaszczę oprócz półlitróweczki ;> Kiedy się zjawię, to nie wiem, tu o 17.30 jest darmowa wyżerka z okazji zakończenia tygodnia transportowego i związanego z tym, dłuższego posiedzenia w pracy ;oP Nie przepuszczę takiej okazji ;o)

legrooch [ Legend ]
Nasz kochany pojebany dyro uświadomił sobie, że trzeba ISO odświeżyć dla firmy i wpadną do nas kolesie posłuchać co wiemy :>
Więc wszyscy w pocie czoła zapierdalają przy dokumentach, kończą aplikacje, wdrożenia i wszystko inne, sprzątają biurka :>
Ja już kurwicy dostaję! Od rana wypłodziłem 134 strony dokumentacji do różnych rzeczy :)
:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 09:38:34]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Własnie sobie uświadomilem, że nie wiem czy mam jakies kieliszki do wódki. Trza będzie z kubeczka :P
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja pier***, kto wymyślił te monitory LCD, przecież ostrość tego czegoś, w porównaniu do CRT, woła o pomstę do nieba ;>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-28 13:21:14]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Shadowmage ====> Brak kieliszków do wódeczki, to poważne zaniedbanie, Panie Gospodarzu, oby mi to było ostatni raz :D

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Yans-->moze sie gdzies znajdą, sam naprawdę nie wiem jakie dobra znajduja sie w babcinych kredensach. A właśnie - kiedy będziesz? o 19:00 na placu Zbawiiele czy bedziesz mnie póxniej ścigał przez tel?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Shadowmage ====> Myślę, że dotrę tak koło 19, ulicę mniej więcej kojarzę, a o dokładne namiary pewnie będę Cię ścigał przez telefon.
PS. Mam nadzieję, że Twoja babcia, to porządna kobieta i tak niezbędne przybory domowe posiada na stanie :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Yans-->problem w tym, że było włamanie i mozliwe ze ukradli, albo co gorsza zniszczyli te niezwykle ważne i cenne naczynia :)
To w końcu mam po kogoś wychodzic na ten plac zbawiciela? Wszyscy mówią, że albo później, albo sami dotrą, ewentualnie będą dzwonic... Eh ta organizacja.
L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> Ty decyduj - ja mogę dojechać bezpośrednio na kwadrat, bo drogę i miejscówkę znam. Fakt, że na 19tą planuję być na pl. Zbawiciela. Zobaczę tylko, jak będą te plany wyglądały w realizacji ;) ...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dobra, to będę pod tym kosciołem :)
Zmykam z domu, do zobaczenia wieczorem.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ja ze względu na swoja skleroze bede na placu :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn, Kermit, ILEK ====> Przypominam, że dzisiaj ustawiamy 12. kolejkę Piłkarzyków Wygraj Ligę - piątek godz. 20 !!!

yagienka [ pułapka na Misia ]
A oto, co znalazłam dzisiaj w poczcie, pod wdzięcznym tytułem: misio po wyborach;)
Hern [ Chor��y ]
Paudyn ---->
LCD mają praktycznie jedną rozdzielczość - tą podana przez producenta. Jak włączysz dowolną inną to z definicji obraz będzie nieostry (nie da się piksela pomnożyć czy podzielić przez 1.2). Jak na przykład LCD jest 1024x768 to 800x600 będzie wyglądało na nim paskudnie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Po rozmowie z Yansem ustaliliśmy, co następuje:
Na "Gnijącą pannę młodą" udajemy się w poniedziałek - czy ktoś jeszcze byłby chętny, żeby się wybrać? Proponujemy Kinotekę, do wyboru jest 19.00 albo 20.40. Więc...?
A ja mam nowy dylemat: Mac Mini [na którego byłam do tej pory zdecydowana!] czy iMac G5? :)) Drobne 3 tysiące różnicy cenowej [;))], ale gdyby kupić go przez kumpla w Stanach, to różnica wyniesie już tylko 1200 zł...
btw: Słowa Shadowa - Własnie sobie uświadomilem, że nie wiem czy mam jakies kieliszki do wódki. Trza będzie z kubeczka :P - okazały się (dla niektórych) proroczne - wczoraj piłam drinki z wielkiego zielonego kubka w białe groszki, w którym to kubku robiono wcześniej jajecznicę ;)))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 13:06:44]
Misio-Jedi [ Legend ]
Gwiazd ---> A skąd ty weźmiesz programy do tego Maca ?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Większość tego, co potrzebne, będę już w nim miała. A reszta... cóż - mam Maki w obu firmach i fanatycznego admina, który kocha je całym sercem, zna połowę ludzi kochających je tak samo jak on w Polsce i jest w stanie polecić lub ustawić mi zapewne wszystko, co zechcę :)
Aha - pamiętaj, że ja i tak w nic nie gram na kompie, więc problem ewentualnych gier odpada :)
A zresztą Diablo 2 jest w wersji na Maca ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 14:04:27]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Gwiazd
Ale zapomnij o kaichkolwiek grach na MAC'u...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Najpierw czytaj, potem odpowiadaj, edit był z 14:04...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hern :::> Tam są ustawienia domyślne, jeśli tak wygląda na nich, to nie chcę wiedzieć, jak wygląda na reszcie...
Nie wiem, co za kretyn wymyśłił zawartość tego Packa. Zamiast War2 Battlenet Edition już lepiej było umieścić dodatek do Diablo1, którego tu nie widzę. Skusiłbym się wtedy, a tak, to kaszanka.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 15:36:01]
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
pamiętaj, że ja i tak w nic nie gram na kompie, więc problem ewentualnych gier odpada
HL, PT.. To nic?
(wiesz, umiem czytać i to ze zrozumieniem o dziwo)
Gdyby nie gry to sam miał bym Maca..
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Wreszcie dotarłem do domu. Samopoczucie całkiem niezłe, zupełnie jakbym nic nie pił. Rację mieli najwyraźniej Paudyn i Yans, którzy twierdzili, że caly czas odmawiam i cały czas zachecaja mnie do tego jednego, jedynego :)
Gwiazd-->Ja będę wiedział jutro albo pojutrze czy się wybiorę. Na razie planuję się nie ruszać za bardzo z domu. W związku z tym u Hayabusy pewnie też nie będę, chyba, że się coś odmieni.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No widzisz, na nastepny raz już będziesz widział, co i jak.
PS. Przypominam o czwartku ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mally --> HL i Pt to gry, w które GRAŁAM, a nie te, w które GRAM. Od baaaardzo dawna mam na dysku jedynie Diablo 2, w które kiedyś rżnęliśmy z Kermitem po sieci - ostatni raz w sierpniu i od tego czasu odpalane nie było. Ergo: podtrzymuję to, co napisałam - nie, nie gram w nic.
Shadow --> wybierz się, wybierz. Może już będę miała nowego "Kaznodzieję" z powrotem? <kusi> ;>
Paudi --> a co w ten czwartek...? Poza faktem, że będzie czwartek? :)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->Paudi wprasza sie podobno do mnie by Iza zrobiła mu spaghetti. Niedoczekanie :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadow!!
Właśnie zdałam sobie sprawę, że zostawiłam u Ciebie wczoraj "Kaznodzieję"! :o
Nie rzucił Ci się w oczy? Po tym, jak Hayabusa go przeczytał, chyba leżał w okolicach fotela, na którym siedziałam na początku. Ponoć wpadał między oparcie fotela a siedzenie, jak twierdzi Kermit, który na moim ukochanym komiksie przez chwilę siedział ;)) Bądź tak miły, żeby ustalić, czy on nadal tam jest, plz... ;(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 16:45:21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> Nie udawaj, że będziesz stawał okoniem, przecież robicie mi to spaghetti razem...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->nie widziałem... Jeszcze się rozejrzę, ale to dopiero jak tam będę czyli najwcześniej w poniedziaek, a prawdopodobnie we wtorek dopiero...
A L@wyer zostawił u mnie swój bukłak z sake :)
Paudyn-->w takim razie gotowanie może trwać baaardzo długo :P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Powtórzę tego edita: Kermit twierdzi, że Kaznodzieja walał się po fotelu i próbował się w niego zapaść. Może tak się stało.
Chlip, chlip, chlip!!!
Thx za interwencję, mam nadzieję, że się znajdzie...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wstawać, co to za polegiwanie w niedziele? ;>
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Żadne polegiwanie, ja już od 2 godzin jestem na nogach :P obecnie walczę z dwoma potrzebami (zrobienie śniadania, włączenie kaloryfera) a lenistwem (nie chce mi się ruszać sprzed kompa :P).
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
2 godziny temu to ja już bryką na SGGW podskoczyłem. Niestety nikogo nie było ;oP

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
symboliczny wpis

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja właśnie wróciłem z małego seansu u koleżanki. Trzeba przyznać, że ręcznie robiona pizza smakuje całkiem całkiem ;oP

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Paudyn- eee tam pana z tego watku i tak nie przebijesz :DDDDD Jak dla mnie prowokacja roku:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 23:09:40]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
No prosze dotarlem do pierwszej Czesci WWAISU- https://www.simset.net/~hctkko/watki/15.html
:D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Przypominam, że dzisiaj na 19:00 udajemy się do Kinoteki na "Gnijącą panną młodą", zapraszamy ewentualnych chętnych.
Jasna cholera, czemu wy jeszcze śpicie? Czy jestem jedyną osobą, która właśnie wychodzi do pracy? :)
Ale dzięki temu mogę zrobić coś, czego tak dawno nie robiłam --> GROARGH! :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja mam dzis wolne i spałem do 10.00. Jesli chodzi o kino o jeszcze nie wiem - jakby co to będę łapał na tel o namiary.
Pozdrowienia B16 :D
Serdetschnje posdrawjam Polakuf. Sblischa schje urotschistoschtsch Wschistkich Schwjentich. Dschenkujeme Bogu sa schwjatkuf wiare, ktusche sa dschitcha beli sjetnotscheni z H:ristusem w miwoschtschi, a dschisch utschestnitschoung wjego h:wale. Ich wstawjenniztwo i opjeze polezam wschistkich wiejaonzich.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra, ja dziś będę.
Blondie @ Bardzo Duży Żabol ::> W ramach rozliczenia kupię wam bilety i cześć.
PS.
1 Pażdzierze Paudi Philips 398
2 Tiste Andii Anomander Rake Philips 386
3 Szuwary Kermitto Metro 385
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 373
5 Bajorro Kermitto Philips 361
6 F.C Melinairos ilek Philips 337
7 Sardaukars Paudee Philips 320
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 13:10:25]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ogłoszenie parafialne: Po burzliwych obradach nastąpiła zmiana czasu i likalizacji oglądania "GNIJĄCEJ PANNY MŁODEJ" - dzisiaj (31.10.2005) 20.15 MULTIKINO, zbiórka 19.45 przed kasami kina.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> Jak śmiałeś mnie zdetronizować, policzę się z Tobą dzisiaj ;)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
mhmmm multikino powiadacie?:] To sie pewnie skusze:) Najwyzej mi rodzina nagra Blackhawk Down:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 13:49:58]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Nie wiem czy wpadne na pewno na film ale Gwiazd przynieś Gamblery:) ( wyboldowalem zeby nie bylo ze nie zauwazyla:) ). Najwyzej wpadne tylko po nie i sie zmyje:D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Filet, na litość boską. Przecież napisałam rano, że właśnie wychodzę do pracy, teraz Ci się przypomniało?! Skąd ja Ci teraz Gamblery wezmę, przecież nie będzie mnie w domu przed kinem :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To tak jak Yansowi z kartą Nokii. Nie wiem, czy zahaczę o dom, się zobaczy.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Multikino powiadacie? To wygląda znacznie bardziej kusząco niż kinoteka. Jest pewne prawdopodobieństwo, że się tam pojawię :D
A przy okazji - ma ktoś numer do Pizzy Dominium by mozna było sobie zamówic? Ich strona nie chce mi się odpalić a nigdzie indziej nie znalazłem.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Zazdraszczamy Wam tego gnicia, sami zaś gnijemy w wyrkach powaleni chorobami;p((

Yans [ Więzień Wieczności ]
Yagienka ====> No i proszę, bo zamiast eksterminować hurtowo bakterie oraz wirusy, jak to koncertowo robiliśmy w piątek z Paudynem, Shadow'em i ILKIEM, to Wy się tam podtruwaliście z Misiem śjakimiś podejrzanymi drynkami ;) Ech, dzieciaki :D
Paudyn ====> A Ty ćmundo jedna nie mogłeś przewidzieć niezbędności karty Nokii ?? ;p

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Sorry nei skojarzylem:) To nawet lepiej bo na film i tak nie ide a musialbym sie tluc metrem tylko po to:D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Yans: jeśli chodzi o eksterminację piątkową, to ja sobie za pomocą tej waszej wódeczki skutecznie zeksterminowałam żołądek, całą sobotę mnie tak bolał, ze byłam bliska resekcji, a przeziębienie nabyłam w niedziele na cmentarzu;pp
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Yagienka-->to nie wina naszej wódeczki tylko tego zepsutego soku z winogorn, co go przynieślicie ze sobą :)
Hansvonb [ Pretorianin ]
Gwiazd - pamiętaj że Mac Mini to tylko pudełko. Do rzeczonego pudełka trzeba dołączyć wszekie urządzenia I/O: jakiś wyświetlacz, klawiaturę czy też mychę.
Ja też chcę Maca - ten interfejs jest śliczny, można siedzieć i oglądać efekty na ekranie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
"Gnijąca panna młoda" wspaniała. Uwielbiam Burtona! :)
To teraz trzeba się wybrać na następny potencjalny hicior: Wallace'a i Gromita!
Przypominam, że Shadowa nie zniechęciła piątkowa impreza i w ten piątek znowu się u niego widzimy :)
Hansvonb --> ależ ja sobie z tego zdaję sprawę, i to bardzo dobrze. Ale to już i tak nie ma znaczenia - postanowiłam kupić nowego iMaka G5, a on ma już wszystko - wraz z klawiarem i Mighty Mouse :)
Och, jasna cholera, jak dobrze, że jutro wolne... będę spała do oporu, a co! Dzisiaj w firmie pracowały tylko cztery osoby... w tym ja, niestety, fuuuuuck!
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Symbolicznie pozdrawiam wszystkich z okazji święta !
:)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Wesołych świąt? :P
Film faktycznie bardzo udany, nieźle się ubawiłem. No i faktycnzie, jak ktos ma ochotę, to zapraszam do siebie na piatek.

Hansvonb [ Pretorianin ]
Gwiazd gratuluję odwagi.
HopkinZ [ Senator ]
Czy ktoś prócz Vitiego zjawi się na CorusConie, który odbędzie się 11 - 13 listopada?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na czym...?

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Strzelam, że ma to coś wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Aaaaa... jak nie ma Hana Solo, to nie idę ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja obudziłam się o 12:34 i w końcu czuję się w miarę wyspana :))
Teraz trzeba zadośćuczynić świątecznej tradycji - czyli jak co roku zapuścić "I love the dead" Samaela :))
A tak poza tym to idę zrobić sobie śniadanie, o.
Hansvonb --> eeee tam, odwagi zaraz... to miłość, to po prostu miłość ;))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Spier***, ja wstałem o 6.50 do pracy ;oP
PS. Ale dzisiaj nudy w robocie :o/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 12:54:41]

legrooch [ Legend ]
Ja wstałem o 11, poszedłem na cmentarz, właśnie wróciłem :)
Pierwszy raz od ładnych kilku lat jest tak niesamowita pogoda 1.XI.! :D
A co do Burtona, to znów pokazał klasę :) Kostuś :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja właśnie jem śniadanie :)) Powoli i leniwie, przecież nie będę się spieszyć :)
Kostuś rządzi! :)
Dobra, Paudi, pocieszę Cię: ja też biorę się za robotę :) Muszę w końcu przygotować coś na jutrzejsze zajęcia z mamutem.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 14:21:28]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Przez te zakazy nie ma prawie nic do roboty, stanowczo nie jestem przyzwyczajony do takiej laby i troche źle się z tym czuję ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja znowu piszę magisterkę :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Za mamuta...? Wstydź się...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Chyba Cię pogięło :) Za żadnego mamuta, nigdy w życiu nie napisałam dla mamutów ani jednego słowa, poza tym ja je uczę do matury, nie do magisterki :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To co, piszesz drugą...? Masz nadmiar wolnego czasu...?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
200.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie w tempo, do 300 jeszcze troche brakuje ;>

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To też jest okrągłe.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ech, widzę, że nie jesteś już taki wybredny jak kiedyś ;o)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Łykam wszystko, co się nawinie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> coś w tym stylu ;)
Piotrasq, nie siej zamętu, do 300 jeszcze trochę brakuje, a 200 to nie Twoja działka :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja będę się powoli zmywał z domu, będę uchwytny w necie gdzies pewnie w czwartek najwcześniej. Pamiętajcie o piątku - tak od 19.00 najlepiej.

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Cholera mowicie ze dobre? Prawie zaluje ze nie poszedlem;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Boże, jeszcze godzina nudów w robocie...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
<ok, już nieważne, bo wiem to, co chciałam wiedzieć>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 17:39:20]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Myśl tygodnia: w świecie zwierząt zaszły zmiany w hierarchi- Kaczka rzadzi, lisa słuchają miliony a lew siedzi

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ciacho "każdy z każdym"...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ciacho "Sado-Maso"...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ciacho "Grupowe"...
Justa__ [ kreska kreska ]
te figurki są z lukru czy z modeliny? :)

legrooch [ Legend ]
Zajebiste! :D

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
wyjebane w kosmos:]

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa: to raczej marcepan;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No proszę, wiedziałem co wkleić, żeby zachęcić Juchę do wpisania się...

Justa__ [ kreska kreska ]
jak upieczesz coś takiego to może nawet przyjde na któreś spotkanie :PP

Yans [ Więzień Wieczności ]
Fffffffffffstaffffffaaać !

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
A kto tu śpi ??
Tu sie od rana pracuje...

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> To chcesz coś ode mnie czy nie? :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Brak natychmiastowego odzewu zmusił mnie do dzialania i udalo mi się rozwiązać problem, ale dzięki ;o)

artaban [ swamp thing ]
Drodzy koledzy trenerzy --> Do naszej ligi dołączył mój znajomy kolega trener, żeby w tej koleżeńskiej atmosferze popodgryzać trochę liderów, czyli nas, drodzy koledzy. Czujcie się koleżeńsko ostrzeżeni.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Drogi kolego terenerze Kermicie, ostrzegałem, żeby nowy kolega trener nie posiadał zbyt wysokich kwalifikacji :D Już i tak musze się użerać z kolegą trenerem Paudynem, który samowolnie wlazł na MÓJ fotel lidera :D

artaban [ swamp thing ]
Drogi kolego trenerze Yansie - nasz nowy wspólny kolega trener zaklinał się, że posiada licencję jedynie na II ligę. Czas pokaże, drogi kolego, czy zechce podnieść swoje kwalifikacje naszym kosztem.
A propos - fotel jest mój, jedynie go taktycznie opuściłem.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gdzie Yans z Żabą się biją, tam Paudi korzysta.
HopkinZ [ Senator ]
Paudyn, ShadowMage ->
ten tu ges, taki konwent związany z Gwiezdnymi Wojnami. Na Nowym Świecie, w okolicach Empiku Megastore.

yagienka [ pułapka na Misia ]
A ja pragnę SzP poinformować, że wcale tacy starzy nie jesteśmy, jak na to nie wygladamy;))) Misio ma ospę wietrzną!!!

HopkinZ [ Senator ]
Każda wymówka jest dobra.
;-)
Hansvonb [ Pretorianin ]
Gwiazd - informuj o postępach w zmacowaniu :)
Rozumiem że jesteś z pochodzenia pececiarką :) zatem Twój dobry przykład mógłby mnie wreszcie przekonać do przesiadki.
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Shadow --> być. może jak ostatnio, pojawię się na dłuższą chwilę i myk w przestrzeń...
Ale postaram się zjawić.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Hansvonb --> nigdy nie miałam innego kompa niż poczciwy pecet, więc decyzja o przejściu na Maka jest kompletną zmianą przyzwyczajeń w kwestii kompa - oczywiście domowego, bo w pracy to mnie otaczają same Maki, ale to jednak nie to samo, co posiadanie takiego cuda w domu :) Zmieniaj, zmieniaj. Może uda mi się przekonać Cię własnym przykładem, że warto.
Gwiazd supportuje Operę i Maka, nie inaczej ;)
Hansvonb [ Pretorianin ]
Gwiazd - Opery używam od lat :)
Natomiast trudno mi przywyknąć do myśli o wykaszleniu następnych kilku kawałków gdy pecet jeszcze działa. I na razie nie mam gdzie takiego cuda postawić, ale już w styczniu będzie :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
I to jest zasadniczo słuszna postawa, bravo :)
Nie ma gdzie postawić? No cóż, ja pozbywam się peceta, żeby na jego miejsce wstawić Maka. A że piękne, płaskie i niewielkie to cudo, więc jeszcze zyskam miejsce :)
A dlaczego w styczniu? Czyżby jakaś przeprowadzka się szykowała? :)
Hansvonb [ Pretorianin ]
Oj przeprowadzka i to jaka <brrr, wstrząsnął się z obrzydzeniem>, i do MA daleko będzie.
A blaszaka nie chcę wywalać bo czasem zdarza się, że młody idzie spać i można powyśleć o zagraniu w cosik.
A nawet gdybym blaszaka pyrgnął w siną dal to i tak bałbym się takie cudo za 6kPLNów postawić (ze względu na dziecię oczywiście). A o blaszaka się nie boję, bo jest to jedyna w swoim rodzaju konfiguracja komputera szafkowego z wywleczonymi na zewnątrz wyświetlaczem i klawiaturą.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Znaczy co, aż pod Warszawkę, że tak daleko? ;) Czyzbyś zdecydował się na kupno nowej chałupki?
Spoko, spoko, poza MA spotykamy się czasem również w innych miejscach, więc na jakieś spotkanie jeszcze się niewątpliwie załapiesz :)
Ja też nie chciałabym wywalać obecnego kompa, ale to czysta ekonomia - naprawdę nie mam miejsca na dwa sprzęty. Jeszcze podpięcie Mini Maka pod obecny monitor to pół biedy, ale jak ustawię sobie na miejscu peceta iMaka, to nie wiem, co zrobię z tym obecnym pudłem - chyba będę z nim spała, bo w żadnym kącie się nie zmieści ;)
No i problem dzieci w moim przypadku zdecydowanie odpada... chociaż <tfu! tfu!> z moimi zdolnościami <tfu! tfu!> to sama mogę coś spieprzyć... <tfu! tfu!>... ;)
Aha - to przecież iMac... nie musiałbyś go stawiać, można powiesić na ścianie ;))))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-02 22:40:07]
Hansvonb [ Pretorianin ]
"Takie są fakty" :O
Nie poza W-wkę, tylko na nieco głębszą Wolę.
Ale remont i pomysły nań mojej drogiej żony to zgroza, tu walniemy to, stąd sciągniemy tamto, a parapety to takie i w ogóle kuchnia powinnna ...
Porażka, jeśli to wszytko ma tak być zrobione to zamiast miesięcznego remontu będzie półroczny.
Hansvonb [ Pretorianin ]
A może łykniesz coś takiego ?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wola to nie tak daleko... Paudyn i Justa mieszkają gdzieś tam na kompletnym zadupiu i sobie świetnie radzą ;)))
Remonty są, niestety, wyjątkowo upierdliwe. I mają ohydną tendencję do ciągnięcia się zdecydowanie zbyt długo w porównaniu z tym, na ile zaplanowali je właściciele ;) Ale za to jaka satysfakcja z pięknego i wylizanego mieszkania!
No ładne bydlątko, ładne. Przynaję. Ładny jak każdy Mac :) Ale na cholerę mi wersja przenośna, wolę stacjonarną... zresztą iMac waży jakieś 7 kg, od biedy też mogę go sobie po mieszkaniu ponosić ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-02 23:07:28]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tam właśnie wykosiłem z twardziela PES5, bo okazało się taką samą tandetą, jak PES4. Niestety po doskonałym PES3 panowie z Konami poszli w stronę EA. Szkoda.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A bo w jakieś badziewia grasz, Paudi, to co się dziwisz... ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ano, wracam do WarCraft III...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No to już lepiej niż te PES-y i CM-y... szczególnie CM-y ;>
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cm 01/02... chyba tylko Starcraft wciągnął mnie bardziej w ostatnich kilku latach ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dla mnie już na zawsze CM będzie skrótem od inicjałów jednej z tych plastikowych czekolad, którą raz oblepiłeś pół wątku :|
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Zgodnie z tradycją (tym nardziej że ostatnio nikt tu tego nie robi :P):
WSTAWAĆ!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Joł fakas. Ale mam dziś dzień w robocie, może moje problemy ze sciągnięciem drajverów do kraju same się rozwiążą ;oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 13:35:51]
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
Przepraszam szanownego Kolegę, ale w jakim języku Pan piszesz?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A jaka to różnica? Skoro nie rozumiesz, to nie rozumiesz ;o)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mally---->przyganial kociol...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->ILEK
Paudyn kiedyś twierdził że jest "normalny" ja natomiast nigdy nic takiego nie mówiłem...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Alllee ooo cchhhooooo choooociiii ??? ;)

artaban [ swamp thing ]
[tu Gwiazd, tylko mi się przelogowywać nie chce]
Nudzę się w robocie upiornie, po prostu upiornie. Nie dzieje się nic, przeczytałam mnóstwo gazet oraz pół ksiąźki, teraz zabieram się za kolejny stos innych gazet, a do końca pracy jeszcze tyle czasu... :|

Sasanka [ Generaďż˝ ]
STRINGI to pornograficzne dzieło Szatana, które prowadzi do rozwiązłości!
Przeprowadzone ostatnimi czasy przez niezależne, chrześcijańskie środowiska naukowe badania jednoznacznie wykazały, że nawet okazjonalne noszenie stringów nie jest obojętne dla zdrowia kobiety. Naukowcy ponad wszelką wątpliwość udowodnili, iż stały nacisk wywierany na miejsce intymne u kobiety prowadzi do szeregu chorób i przypadłości jak np. rak szyjki macicy czy bezpłodność. Odważniejsi badacze uważają nawet, że skutkiem noszenia tego typu bielizny mogą być choroby serca. O moralnym aspekcie całej sprawy nawet nie wspominam, powiem tylko, że w świetle powyższych badań stało się oczywiste, iż permanentny nacisk wywierany na TĘ cześć ciała przez Stringi powoduje myśli nieczyste, spustoszenie w sferze emocjonalnej i duchowej, poczucie osamotnienia, lęki, wyrzuty sumienia, myśli samobójcze i ...w konsekwencji niekontrolowaną rozwiązłość seksualną. Powiedzmy sobie zresztą szczerze, że Biblia ani słowem nie wspomina o stringach! Zatem skąd się one wzięły? Czy nie jest to aby kolejny owoc przewrotności szataniej, kolejne zgniłe jabłko podrzucone grzesznej Ewie przez Bestię? Wielu - w tym i ja - sądzi, że tak!
Osobiście uważam, że bielizna damska powinna być jednoczęściowa, wyprodukowana ze zdrowego ekologicznego polskiego lnu w kolorach stonowanych, niekrzykliwych i eleganckich
np. szarym. Przewiewna i nie zanadto podkreślająca figurę. Można by nawet pomyśleć o specjalnej, chrześcijańskiej modzie dla kobiet, o chrześcijańskim kroju odzieży wierzchniej. No, ale to w przyszłości...
Na razie zaprotestujmy wszyscy przeciwko stringom. Jestem pewien, że w tej akurat sprawie poprze mnie każda Polka! AMEN
Polak Wszechpolski
mysle,ze juz ponad polowa polskich dziewczyn powinna umrzec ...
a jaki ucisk wywieraja zwykle majtasy ? ho , ho kto by to wiedzial... :D
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Sasanka - znacznie ciekawsze jest, jakie byłyby reakcje na lnianą bieliznę :)
Gwiazd - byś się wstydziła takimi opisami siać rozprężenie w ludu pracującym ;>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ale czyje reakcje? reakcje kobiet? czy facetow ogladajacych swoje i nei swoje kobiety w takiej bieliznie?
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Sasanka, kobiet, zdecydowanie kobiet :) Mnie się len kojarzy z materiałem dość sztywnym i drapiącym. Takie majty lniane to szybko by większość do szału doprowadziła...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Sasanka ====> Widzę, że w końcu przejrzałaś na oczy i wiesz co jest słuszne dla porządnej, zdrowej, polskiej dziewczyny :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
Meghan ====> Czy czasem nie robiło soię kiedyś worków na ziemniaki z lnu ???!!! :D
artaban [ swamp thing ]
[nadal ja, Gwiazd...]
Wciąż nic się nie dzieje. Nadal czytam i czytam, ale już mi zad zaraz zdrętwieje od tego wylegiwania się na stanowisku tzw. pracy... ;)
Meghan --> będziecie jutro u Shadowa?
Shadow --> nie będę miała dla Ciebie nowego "Kaznodziei" - kumpel, który go pożyczył, jest na zwolnieniu.
btw: weź aparat :P

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dzisiaj widziałem stringi... czuję sie spustoszony duchowo...
Hayabusa-->może przeczytasz... masz chyba mojego Cowboya Bebopa? Jeśli tak, to moze byś go przywiózł, jesli jutro wpadniesz?
Gwiazd-->Buuu.... no trudno, poczekam do następnego razu, Kaznodzieja nadal czeka.
No i ostatni raz wspominam - jutro po 19 na natoliśkiej. Zapraszam!
(Yans - ty jutro pijesz, więc spróbuj się nie pojawić :P)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oczywiście, że jestem normalny. Na swój subiektywny sposób, ale jestem, wcale się z tym nie kryje i jak komuś ten fakt przeszkadza, to ma problem ;o)
PS. Co jutro? Wódeczka?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 19:11:51]
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn-->ja raczej tylko symbolicznie...(tylko jednego :P) w sobotę mam duża imprezę i muszę być w formie. W każdym razie raczej bedę tankował spokojnie piwko.

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Gwiazd --->
Za Gacha nie odpowiadam, ale ja przyjdę - choćby na chwilę pod pretekstem zwrotu długu :)
Yans --->
Lnu to chyba by było szkoda na wory do ziemniaków, natomiast na pewno robiło się koszule - także te śmiertelne.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Wory to raczej z konopii - lnianych, nie indyjskich;))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
WSTAWAĆ
Mnie może dziś u Shadowa nie być...
-->Shadow
Cowboy bebop? Ten na 6 płytach?
BDW:
Uwaga wszem i wobec ogłaszam akcję "kup pan cegłę" tzn: sprzedaję swojego laptopa (po bardzo niskiej cenie)...
legrooch [ Legend ]
Co ma/czego nie ma/ile?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Shadowmage ====> Prawdopodobieństwo mojego pojawienia się dzisiaj jest bliskie trafienia 6-stki w Lotka, niestety. Po pierwsze nie wiem ile będę dzisiaj kiblował w fabryce, po drugie mam sporo spraw do załatwienia wieczorem, po trzecie, jutro o 7 rano muszę maksymalnie trzeźwy, zwarty i gotowy !

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
MaLLy-->ano tak, wiesz coś o nim? :) Podpisane chyba czerwonym mazakiem :P
Yans-->no tylko na jednego :P
Lecę na tenisa :D

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Shadowmage
Z tym czerownym mazakiem muszę sie zgodzić.
Z przykrością muszę stwierdzić że "buchnąłem" je Haya...
Leżą u mnie na biurku i czekają na przegranie.
(nie wiń za to Hayabusy został zmuszony do tego :P )
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
MaLLy-->aha :D W takim razie jak juz je przegrasz to bedę Ciebie o nie ścigał. Ustawiła mi się juz cała kolejka po nie :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Wybaczcie że mnie wczoraj nie było, ale kiedy wy jechaliście do Shadowa ja... SIEDZIAŁEM W PRACY :/ (KU@#$ M%^ !!!)
Bdw: Akcji "kup pan cegłe" ciąg dalszy. jak znadziecie tam jakieś błady to dajcie znać sybko poprawię...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Zobaczcie co znalazłem na tym forum...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ech, kierowca trafił na Montbazon, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku mogę wypocząć.

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Mally- ROTFL!:DDDDDDD
Hern [ Chor��y ]
----> Meghan (mph)
Gwiazd --->
Za Gacha nie odpowiadam, ale ja przyjdę - choćby na chwilę pod pretekstem zwrotu długu :)
hyhy :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ostrzegam, ze jak chcecie kupować płytki dvd dobrej jakości TDK, to tylko slimy (manufacturer to też TDK). Dzisiaj skusiłem się (z braku slimów) na takowe w grubych pudełkach i niestety producent to jakiś India Ltd. Z kejkami jest to samo. Trzeba będzie je spożytkować na jakieś awaryjne zwalnianie miejsca i przegrywanie danych od innych ;>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-06 12:20:02]

legrooch [ Legend ]
Piękna złocista jesień :)
As your bony fingers close around me
Long and spindly
Death becomes me
Heaven can you see what I see
Hey you pale and sickly child
You're death and living reconciled
Been walking home a crooked mile
Paying debt to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving
There's no time for hesitating
Pain is ready, pain is waiting
Primed to do it's educating
Unwanted, uninvited kin
It creeps beneath your crawling skin
It lives without it lives within you
Feel the fever coming
You're shaking and twitching
You can scratch all over
But that won't stop you itching
Can you feel a little love
Can you feel a little love
Dream on dream on
Blame it on your karmic curse
Oh shame upon the universe
It knows its lines
It's well rehearsed
It sucked you in, it dragged you down
To where there is no hallowed ground
Where holiness is never found
Paying debt to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving
Can you feel a little love
Can you feel a little love
Dream on dream on

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Hern --> żadne "hyhyhy", Twoja gachini nadal jest mi winna i ja ten dług wyegzekwuję...! ;>
Co wszyscy tacy ospali i niemrawi? Ja obskoczyłam dzisiaj dwa fajne spotkania, ale energia nadal w górze :)

Siwy4444 [ Senator ]
;)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Widze że bezemnie to nie potraficie sie obudzić...
WSTAWAĆ
ja tu już pracuje od tylu godzin a Wy??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
So jest frajerzy?
Właśnie mam przerwię obiadową. Może ktoś powie mi cos na temat Charliego i Fabryki Czekolady?
PS.
1 Pażdzierze Paudi Philips 440
2 Szuwary Kermitto Metro 417
3 Tiste Andii Anomander Rake Philips 413
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 405
5 Bajorro Kermitto Philips 392
6 F.C Melinairos ilek Philips 382
7 BakuSklad Baku Philips 362
8 Sardaukars Paudee Philips 343
:oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 13:10:00]

artaban [ swamp thing ]
Paudi --> Ciesz się swoimi pięcioma minutami, ciesz :)
"Charlie i fabryka czekolady" to bardzo pouczająca opowiastka dla dzieci. Wybieram się od dłuższego czasu, słyszałem wyłącznie pochlebne recenzje. W Polsce pierwowzór z 1971 roku jest raczej mało znany, w Stanach to kult (ta sama sytuacja co np. z Grinchem, tyle że nowy Grinch zebrał dość niskie oceny). Do tego Burton i Deep. Szalony właściciel fabryki czekolady zaprasza dzieci na wycieczkę i wychodzą z nich najgorsze cechy...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ok, bo wlasnie bede dzis mial ten film, wiec chcialem sie dowiedziec, czy warto obejrzec.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> Kogo przkupiłeś, no kogo ??!! :D
Kermit ====> Proponuję zakopać topór wojenny i skierować połączone siły przeciwko wspólnemu wrogowi ??? ;)
PYTANIE: Gdzie w Wawie jest jakiś solidny punkt, w którym można strzelić sobie coś na koszulce i to jeszcze wzór lub obrazek przyniesiony przez siebie ?! Ktoś może coś polecić ?

artaban [ swamp thing ]
Yans --> Tiszert na Chmielnej (wyguglaj :). Strzelenie wzoru na ich koszulce - 25 zł + 19zł koszulka. Strzelenie na własnej - 29 zł. Jeżeli przynosisz własny wzór to radzę zrobić go w eps-ie i w krzywych. Jeśli przyniesiesz jotpega to wyglądać to będzie raczej średnio. Oddział Tiszerta jest także na tyłach BUW-u.
A na Paudiego przyjdzie kryska...
Edit cenowy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 14:37:53]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Kermit ====> Dzięki za namiar, już ich wyGooGlowałem ;)

artaban [ swamp thing ]
[tu Gwiazd, tu Gwiazd]
...a ja siedzę i czytam sobie Wyborczą, bo nic się generalnie nie dzieje. Już po lunchu, ale chyba zaraz sobie przyrządzę pierogi ze szpinakiem i parmezanem, które na mnie czekają w lodówce, bo zaczyna mnie łapać drugi tego dnia głód :)
A do tego pada, więc całkiem możliwe, że po prostu położę się na jakiejś poduszce - albo na grubej, puchatej żabie! - i zasnę <zasypia>
[edit] Tak, tak, Tiszerta ja również polecam, to nasze ulubione miejsce do robienia wzorów na koszulkach. Są super.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 15:23:04]

yagienka [ pułapka na Misia ]
No, dobra...WSTAWANKO!!!

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yagienka
Wreszcie to nie ja drę się o poranku...

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yans- robilam koszulki w punkcie poleconym przez Kermita. i od razu powiem- zabierz swoja koszulke, bo te, ktore oni daja sa do bani, po jednym praniu koszulka jest wymieta i w ogole kiepska :)
a ludzie tam czesto sie myla w sumie przy wiekszych zamowieniach :) w naszym przypadku policzyli nam o 40 zł za malo :))) ale coz, kazdy z nas mial matme w podstawowce :)

Siwy4444 [ Senator ]
;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witka.
Znów przerwa obiadowa. Dziś pewnie zaliczę Charliego i Fabrykę Czekolady, to się jutro pochwalę. Wczoraj obejrzałem rewolwer. Dziwne to.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Dziś pewnie zaliczę Charliego i Fabrykę Czekolady
Nie podejrzewałem kolegi o to...
Jakby kolega poprzestał na samym Charlim i tym sie nie chwalił to może by to jakoś dało się przeżyć...
Ale w tym wypadku muszę na kolegę wysłać Lige polskich rodzin i dumnie nam panującego Kaczora...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj, pokarało mnie za to ostatnie nieróbstwo i obijanie się w pracy. Pokarało, oj, pokarało.
Nie dość, że znowu 2 x 240 stron jakiegoś cholernego cennika do czytania <rzygawka>, to jeszcze pracuję w piątek, a nawet - jest taka szansa - w sobotę.
Auć.
Przypomniało mi się:
1. [do Liara właściwie, bo chyba tylko on wie, gdzie mieliśmy iść ;)] Co z tym wyjściem na oglądanie/zwiedzanie jakichś lochów tudzież piwnic jakiegoś okolicznego fortu?
2. Co z wyjściem na braci Grimm?
3. ...o coś jeszcze miałam spytać, ale nie pamiętam - jak sobie przypomnę, to dopiszę, a co.
[edit parę sekund później] O, właśnie mi się przypomniało - co z wyjściem na Wallace'a i Gromita?! :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 18:30:01]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mally :::> Przyznaj się, zazdość Cię ukłuła ;oP
2. Co z wyjściem na braci Grimm?
Nico. Po trailerze wnoszę, że to straszna tandeta, obejrzę na kompie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Po trailerze wnoszę, że to straszna tandeta, obejrzę na kompie. - true, true, ale zawsze możemy obejrzeć razem, kiedy zapraszasz mnie na seans? ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wolę iśc na coś sensowniejszego, odezwę się w swoim czasie ;oP
Justa__ [ kreska kreska ]
idźcie na 40letniego prawiczka :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> no to na coś sensowniejszego wybierzemy się do kina, teraz czekam na zaproszenie do Ciebie na jakiś chłam oglądany na kompie ;))
Justa --> już sam tytuł nie zgadza się z moją linią polityczną ;))
[300 pękło - a Piotrasq przegapił, wstyd, wstyd!]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 23:31:08]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oki, to spaghetti, które przygotujesz, powinno nieco osłodzić tandetnych Braci Grimm.

Siwy4444 [ Senator ]
Trailer od King Konga też cienki, a całość zapowiada się lepiej. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Chwilunia! Umówiliśmy się na zawody w spagetti - ja, Kermit, Shadow i Iza, a Ty degustujesz i stwierdzasz, że moje najlepsze! To kiedy się widzimy? ;>
King Kong wyglądał badziewnie. Paudi, tego nie chcę oglądać!

Siwy4444 [ Senator ]
Ciemno było i źle widziałaś. ;)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
King Konga nawet nie będę ściągał na kompa, szkoda łącze obciązać :oD
PS. Przygotujesz się w trakcie tego seansu do zawodów :o)))
Branoc.

yagienka [ pułapka na Misia ]
POBUDKA o mglistym poranku;)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Przecież nie śpię.
(kto wyłączył wizję?)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
309.
No cóż - nie mogę czuwać przez 24h na dobę.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piotrasq ::::> Czyli, że Ty nie jesteś botem...? :O
Witka. Znów przerwa w robocie, która z czasem staje się coraz łatwiejsza. Gdyby nie te problemy ze ściąganiem kierowców do kaju, byloby naprawdę świetnie :o)
legrooch [ Legend ]
Pozdro z Zielonej Górki (zresztą niedużej...)
Piździ, kropi, nawet pić się nie chce....
yagienka [ pułapka na Misia ]
Ostrzegam, zaraz się poświęcę i założę nowy!;))

yagienka [ pułapka na Misia ]
ostrzegałam;p)
wylot--->