GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAIS - tracimy głowy....

23.10.2005
13:27
smile
[1]

yagienka [ pułapka na Misia ]

WWWAIS - tracimy głowy....

dla drugiej połowy;))

GROARGH!!! i to powinno wystarczyć;p) A na zdjęciu idylla małżeńska...

23.10.2005
13:28
smile
[2]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ale rozbudowany wstępniak :)

A zdjęcie słodkie, wyglądasz jak pogańska kaplanka :P

23.10.2005
13:30
[3]

yagienka [ pułapka na Misia ]

To nie ja;p))

Poprzednia tandeta mi umknęła...

23.10.2005
13:34
[4]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Hehe, to mnie nauczy powiększać zdjecie przed napisaniem kolejnej głupoty :)

23.10.2005
13:41
smile
[5]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A może i uważniej czytać...a teraz ćwiczenie: znajdź różnice;p))

23.10.2005
13:43
smile
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Czytać? A co to znaczy??? Poza tym ja się juz dawno temu pogubiłem we wszystkich zwiazkach wwwaisowych :D

23.10.2005
13:44
[7]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ups...

23.10.2005
13:48
smile
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

znajdź różnice;p))

Jaką różnicę...?

23.10.2005
13:50
smile
[9]

pikolo [ Konsul ]

CO to jest te WWWAIS ????????????

23.10.2005
13:51
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wielka Wypaśna Wiara Alkoholików i Szumowin.

23.10.2005
13:51
smile
[11]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Różnic znaczących brak :P

pikolo - to jest ten wątek :D

23.10.2005
14:45
smile
[12]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Matko boska, człowiek rano odpala kompa i widzi... co widzi? Swoje zdjęcia z yagienką widzi ;)) Chciałabym tylko podkreslić, że my byłyśmy wtedy u Liara, żeby mecz oglądać [tu edit, bo zapomniałam dodać: RIOOOOO! Grał RIOOO! :))))], a nie żeby się obściskiwać w kuchni ;))

Czy szanowna ekipa już głosowała? Ja właśnie zbieram się do chałupy, po drodze zahaczę o odpowiedni lokal :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 16:19:56]

23.10.2005
15:25
smile
[13]

Misio-Jedi [ Legend ]

Głosowała, głosowała...aż się tym głosowaniem zmachała;)

23.10.2005
15:38
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czyżby znów żona nabiła posta swojemu Panu i Władcy? ;o)

23.10.2005
16:20
[15]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja też już zagłosowana, obowiązek obywatelski spełniony.

Paudi, naprawdę nie mieli dmuchanych tulipanów? <cichutki szloch ;)>

23.10.2005
16:31
[16]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja wciąż zastanawiam się na kogo głosować. Chęć wspomożenia Kaczora w opuszczeniu stołecznego stołka kusi.

PS. Niestety nie mieli ;o)

23.10.2005
17:16
smile
[17]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Ci co za wcześnie wyszli i ci, których nie było - niech żałują. Otóż wczoraj w jednym krótkim, niespodziewanym momencie straciłam męża i zyskałam brata. Wzruszających szczegółów oszczędzę, jeszcze byście klawiatury rzewnymi łzami zalali i co? ;)

Gwiazd ---> Miałam dla Cię, aleś się zmyła i nie zdążyłam oddać. Czuję się fatalnie...

23.10.2005
17:24
[18]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> jak pójdziesz zagłosować na Kaczyńskiego, to osobiście uduszę Cię kawałkiem brudnej szmaty, bo na uda nie zasłużysz ;)
Taaaa, nie mieli, nie mieli... sądząc po tym złośliwym uśmieszku, to nie szukałeś ;>

Meghan --> ale co dla mnie miałaś, nie rozumiem kompletnie? <zdziwiona>

Aha - doszły mnie słuchy, że w tygodniu idziemy do Kinoteki [bodajże] na ten film o braciach Grimm, mam nadzieję, ze jakieś szczegóły pojawią się na wątku? Bo ja ostatnio jakaś niedoinformowana jestem.

23.10.2005
18:17
smile
[19]

HopkinZ [ Senator ]

Gwiazd NIE PAL!

23.10.2005
20:36
smile
[20]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Prezydentem RP zostanie prawdopodobnie Lech Kaczyński. Według pierwszych powyborczych sondaży kandydat PiS ma wyraźną przewagę nad Donaldem Tuskiem. Wg OBOP/PBS Kaczyński zdobył 52,8% głosów, a według Gfk Polonia 53,5%. [za gazeta.pl]

To ja już podziękuję.
Kurwać. Kurwać. Kurwać.
Paudyn, powiedz, że nie miałeś z tym nic wspólnego.

HopkinZ --> a Tobie co? Skąd ten nagły apel? :)
[edit] A, już wiem. Zdjęcie.
Nic z tego, kolego :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 20:38:05]

23.10.2005
20:49
smile
[21]

Hansvonb [ Pretorianin ]

KACZOR - co za dramat !!!

Jutro Kazek M. oświadczy że niestety nie wyszło mu więc spróbuje Jarek (Kaczor nr 2).

23.10.2005
20:55
smile
[22]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Pozostawię Was zatem w niepewności. Nie powiem, na kogo, i czy w ogóle głosowalem ;>

23.10.2005
20:56
[23]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

no i sie skonczylo babci sranie :|

23.10.2005
20:59
smile
[24]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> zatem pozostanie mi jednak profilaktycznie udusić Cię tym kawałem ściery, skoro może jednak przyłożyłeś do tego rękę ;))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-23 21:01:30]

23.10.2005
21:01
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Róbta, co chceta, szit me it gołs arołnd mi ;>

23.10.2005
21:02
[26]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Myszu --> to ja się zabieram z Tobą. Będziemy hodować pingwiny i sprzedawać je na mięso i skórę ;)

Swoją drogą to też jest dobre: Frekwencja według pierwszych, najgorętszych wyników wyniosła 50,6 proc. - bravo, ten naród jak zawsze mnie zachwycił.

Otworzyłam sobie piwo, na trzeźwo się tego nie da znieść ;)

23.10.2005
21:06
smile
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pingwiny i sprzedawać je na mięso i skórę ;)

W Twoich ustach słowo to brzmi niemal jak bluźnierstwo...

23.10.2005
21:08
[28]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Gwiazd - czy ta wzmianka o piwie oznacza ożywienie pewnego zaniedbywanego wątku ?

oto jest NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT

23.10.2005
21:31
smile
[29]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> mięsem będzie się zajmował Myszy, ja tylko przejmę pozyskane w ten sposób pieniądze ;) Chcesz się dołączyć do interesu? Możesz np. pilnować pingwinich zagród ;)))

Hansvonb --> mogę ożywić, czemu nie... idę wyciągnąć :)

23.10.2005
22:18
smile
[30]

Mysza [ ]

O tak, tak!! Mięsem, mięsem!! I pieprzę, że wcześniej nie lubiłem - od dziś ostentacyjnie, malowniczo rozchlapując tłuszcz, obżeram się kaczym mięsem! :P :)

23.10.2005
23:07
smile
[31]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Myszu, ale Ty uważaj, jeszcze złapie Cię od tego ptasia grypa albo inna zaraza... ;)

23.10.2005
23:31
smile
[32]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Zważywszy okoliczności przyrody ostentacyjnie udaję się na spoczynek...BraNoc Państwu!

Ps. Paudyn: a juści, że nabiłam;p))

24.10.2005
07:10
[33]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Kto śpi?
Wstawać!

24.10.2005
07:34
smile
[34]

yagienka [ pułapka na Misia ]

MaLLy: prosisz się;p

24.10.2005
10:52
[35]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

KWA KWA KWA KWA?
(tłum.: a co mi zrobisz?)

24.10.2005
11:01
smile
[36]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Najgorzej to mają Gwiazd i Siwy - jak tu teraz rozmawiać o gumowych kaczkach? :>

Ja się tylko zastanawiam, jak Polska wytrzyma 5 lat rozliczania wszystkiego, wszystkich i za wszystko... Głupie tłuki głosowały za tym, a ledwo sobie radzą z corocznym PIT-em...

24.10.2005
13:09
smile
[37]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sie ma, jak tam dzionek leci? Ja wlasnie spozywam obiadek w trakcie przerwy ;o)

24.10.2005
17:50
smile
[38]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Wszyscy powinni lokować pienądze w alkoholu, jest zdecydowanie najlepiej oprocentowany.

Ps MaLLy:hym...kwaczesz?... no cóż kwaczące patroszy się, polewa wrzątkiem, wystawia na balkon do skruszenia, a następnie piecze, opcjonalnie można nadziać jabłkami;p

24.10.2005
19:27
smile
[39]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Czy to ma być kaczka po syczuańsku ?

24.10.2005
19:30
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zbiorowa panika na wieść o wygraniu kaczki, przejawiająca się we wszelakich opisach na gygy, gierkach i linkach na necie, jeszcze wczoraj mnie bawiła, ale dziś robi się już nudna ;oP

24.10.2005
20:03
[41]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Hans: nie, to przepis na kaczkę po polsku:)) tyle ża na kaczkach nie ma wiele do jedzenia;p))

Paudyn: może ten wstręt, to pierwsze objawy ptasiej(kaczej) grypy, wypij coś dezynfekującego;))

24.10.2005
20:08
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szczepiłem się już w robocie, żadna cholera mnie nie weżmie ;oPP

24.10.2005
20:18
[43]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wszędzie, jak okiem nie sięgnę, zbiorowa rozpacz wśród moich znajomych bliższych & dalszych i ich znajomych bliższych & dalszych itd, itp - ogólne zgrzytanie zębów... więc kto, do jasnej cholery, głosował na tego Kaczora? ;))

Proponuję się z tej rozpaczy wspólnie upić... czy piątkowe urodziny Shadowa są aktualne? :P Jak nie, to może po prostu wyskoczymy gdzieś w weekend tak czy inaczej. [tak, wiem! Jest dopiero poniedziałek, ale ja już mam dosyć pracy...]

W kwestii obiadu w pracy, to ja teraz, pracując po 8 h, mam w to wliczony godzinny lunch, z którego intensywnie korzystam, pożywiając się w towarzystwie współpracowników w rozmaitych okolicznych knajpach.

Aha, Meghan --> dzisiaj o 02:20 spłynęło na mnie oświecenie, co też miałaś mi oddać. Cholera, całkiem zapomniałam... ale co się odwlecze... ;> ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-24 20:20:22]

24.10.2005
20:30
smile
[44]

Hansvonb [ Pretorianin ]

yagienka - ale na TYCH kaczkach będzie chyba sporo mięska i tłuszczyku :)))

24.10.2005
21:03
[45]

HopkinZ [ Senator ]

A propozycja spotkania Warszwiaków wciąż aktualna? Wiele osób ma niedługo urodziny i idzie do dentysty.

To znaczy, mamy nowego prezydenta i trzeba to oblać.

Albo oblać jego

i podpalić.



Ku**a, a myślałem, że obudzę się w Polsce rządzonej przez PO. Ale już po tych marzeniach. Z Polski trzeba się wypisać czym prędzej, zanim Kaczki popiszą się błazerńskimi zagraniami politycznymi. Ku**a.

24.10.2005
21:12
smile
[46]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Właśnie się zorientowałam, że jednym z moich widgetów jest urocza gumowa kaczuszka (tzw. Mr quackers :), pływająca sobie na dole monitora... cholera, nagle jakoś inaczej na nią patrzę ;))

24.10.2005
22:15
smile
[47]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Wciąż macie to gazetowe Ame Agaru?

24.10.2005
23:29
[48]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn: wciąż...czyli gdzieś powinno być...staliśmy się rownież szczęśliwymi posiadaczami SinCity;))

24.10.2005
23:51
smile
[49]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

--->

24.10.2005
23:51
smile
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

staliśmy się rownież szczęśliwymi posiadaczami SinCity;))

Z gazety? Niemożliwe.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-24 23:51:27]

24.10.2005
23:55
smile
[51]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

zamówiła?:]

25.10.2005
08:02
smile
[52]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Czekam i czekam na Yagienkę, ale ona sie nie odzywa...
No to znów ja... Napiszę.
WSTAWAĆ!

25.10.2005
09:26
smile
[53]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

powiem krótko acz treściwie i po obcemu- fuck off

25.10.2005
09:30
[54]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Wstałam, wstałam i co z tego? I tak nieprzytomnam okropnie...
Dzisiejsze topowe marzenie - spać!

25.10.2005
09:34
smile
[55]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Wstałaś o 9:30 i sie skarżysz? Ożesz ty !

25.10.2005
10:11
smile
[56]

legrooch [ Legend ]

Choroba odeszła już chyba w zapomnienie. Aż zachciało mi się pracować :P

25.10.2005
10:14
smile
[57]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
Nie odeszła... Przelazła na mnie...

25.10.2005
13:31
smile
[58]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zbliżam się...

1 Tiste Andii Anomander Rake Philips 372
2 Pażdzierze Paudi Philips 363
3 Szuwary Kermitto Metro 356
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 343
5 Bajorro Kermitto Philips 341
6 Sardaukars Paudee Philips 314
7 F.C Melinairos ilek Philips 297

25.10.2005
17:36
[59]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ja byłem nieobecny, bo wręcz szalałem z radości z powodu wyników wyborów ;-/ Ale juz mi trochę przeszło, trzeba żyć dalej.

25.10.2005
18:03
[60]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zapomniałem...

W piatek, 28 października, zapraszam do siebie, a w zasadzie moich dziadków, na małe picie. Powiedzmy od 19.00.

25.10.2005
18:38
smile
[61]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Widzę, że odzew wręcz ogromny, więc pozwolę sobie zadeklarować jako pierwsza, iż w piątek (28.10.) ja & Żaba pojawimy się u Shadowa z uśmiechami na parszywych gębach i alkoholem w lepkich łapach ;))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-25 18:37:55]

25.10.2005
18:40
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jaki adres?

25.10.2005
18:44
[63]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Knajpa "W paszczy rekinka" czy jak to się tam zwało... no wiesz, u dziadków Shadowa :) [hmmmm, właśnie się zorientowałam, że ja też nie wiem, czy tam trafię... cała nadzieja w Kermicie!]

25.10.2005
18:59
smile
[64]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->Natolińska 2 m 26. Jakby co, to możemy umówić się powiedzmy o tej 19:00 na placu Zbawiciela, stamtąd to rzut beretem.

Gwiazd-->chyba "Pod Cieniem Shadowa" :)

25.10.2005
19:05
[65]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Cokolwiek, cokolwiek, uważam, że Rekinek powinien być w nazwie, bo zdecydowanie na to zasługuje :)

19 na placu Zbawiciela? Podoba mi się ten pomysł. Postaram się zdążyć, ale nie mogę obiecać, bo mogą mnie przytrzymać dłużej w pracy - na piątek szykuje się istne piekło. Mam nadzieję, że nie będę musiała pracować w weekend, fuck... :/

25.10.2005
19:05
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W piatki mam zakończenie tygodnia transportowego i nie wiem, o której wyjdę z pracy. Wszystko się zobaczy :o)

25.10.2005
19:07
smile
[67]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zawsze mozecie przyjść później, co nzjwyżej dajcie znać, to ktoś po was wyjdzie. Ale ok, wstępnie możemy się umówić na placu Zbawiciela.

No i można zrobić listę :P

25.10.2005
19:07
smile
[68]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Chętnie poświętujemy*, czyli zapowiadamy nasze przybycie;))

Paudyn: z jakiej gazetki, z Merlina;p
MaLLy: wzruszyłam się tym Twoim czekaniem, czyli zaspałeś;p?


*a tort będzie???

25.10.2005
19:15
[69]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Yagienko, jak przyniesiesz, to będzie :) Choć jeśli chodzi o świetowanie, to ja jestem na bakier, spotkanie obywa sie tylko dlatego, że to dogodny termin i nie ma nic wspólnego z jakąśtam okazją :D

25.10.2005
19:26
smile
[70]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Shadow: no coś Ty, nie chcesz dmuchać...świeczek;))

26.10.2005
07:46
smile
[71]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Yagienka
Nie zaspałem...
Dziś zresztą też nie...
Więc skoro sie nie odzywasz:
LUDZIE!
LUUUUUUDZIE!
CZEMU WY JESZCZE ... ŚPICIE?

26.10.2005
08:51
[72]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

MaLLy-->to tekst z słynnych kawałów Masztalskiego, miałem je jako dziecko na kasetach i słuchałem często.

Zmykam za chwilę, będę jutro wieczorem,

26.10.2005
08:55
smile
[73]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> zastanawiam się, kto i kiedy poderżnie Ci gardło za te poranne wrzaski ;) ... Mnie to co prawda nie rusza, ale co tam ...

Shadow --> wstępnie możesz na mnie liczyć. Jak dobrze pójdzie, to przywlokę z sobą resztki sake z Mokotowa ... ;>

26.10.2005
09:29
[74]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Shadowmage
Wiem z kąd to jest... toż to klasyka (tylko trochę go zmodyfikowałem) :)

-->L@WYER
Pamiętaj że mam się czym bronić...

Hayabusa jest jeszcze w Polsce?

26.10.2005
09:35
[75]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> a czy ja twierdzę, żeś Ty bezbronny jak niemowlę ? Haya jest jeszcze w RP, ale nie ma pewności, czy w piątek się objawi ... Jakby co - Ty rozumiem będziesz ? Bo przyniósł bym obiecany film.

26.10.2005
09:36
[76]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->no właśnie, jest Hayabusa? Bo moze też by wpadł.

Mally-->nie twierdzę, że nie wiesz :D Takie tylko wspomnienia mi sie nasunęły.

Filmik z Kaczyńskimi. Od dawna to juz planowali i mówili o tym otwarcie!

26.10.2005
09:40
[77]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Postaram sie być...
(bo są aż trzy opcje:
1. niema mnie
2. pojawię się
3. pojawię sie w towarzystwie - to jest mało prawdopodobne...)
Jeśli nie zapomne to przyniose ci SWEP3

26.10.2005
09:47
[78]

L@WYER [ Valaraukar ]

Co do Hayabusy - posłałem mu info na temat piątku, może się dziś z nim spotkam jak coś ustalimy dam znać - albo sam coś napisze, kurrrde, co to ja jego rzecznikiem prasowym zostałem ;DDD , czy co ?!?

Mally(R) --> gdybyś wynalazł jeszcze Outcast-a, to też bym się nie obraził .

26.10.2005
16:53
smile
[79]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
SWEP3 i outcast...
nagram ci to wszystko na DVD+R...

26.10.2005
17:39
smile
[80]

yagienka [ pułapka na Misia ]

MaLLy: nie chce mi się specjalnie odpalać kompa, co by towarzystwo pobudzić...więc chwilowo mozesz wrzeszczeć o poranku do woli;pp

Ps. wzruszyłam się naszym nowym marszałkiem sejmu..eeechhh

26.10.2005
19:54
[81]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam ochotę na wódeczkę, tylko nie wiem, czy ktoś jeszcze się skusi, a sam pić u Shadowa nie będę ;oP

PS. Klatt ma pół sezonu z głowy, znów musiałem zmieniać skład w piłkarzykach i znów odbije się to na punktach :o/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-26 20:14:07]

26.10.2005
21:12
smile
[82]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Zakładasz, że reszta będzie o suchym pysku siedziała;p))

26.10.2005
21:14
smile
[83]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam gdzies to równanie w nieco innej wersji ;o)

PS. O suchym pewnie nie, ale w ruch pójdzie wino i piwko zapewne, a ja bym się napił gorzałki.

26.10.2005
22:25
smile
[84]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No ja bym mogła jakiegoś drinka ewentualnie... hm... ale do flaszki to najlepiej ściągnąć Ilusia ;))

A ja to jakaś nadambitna jestem. Mało mi chyba było pracy na dwóch posadach, to sobie dopchałam wieczorami... mamuty przygotowujące się do matury :)

27.10.2005
07:33
[85]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Dziś juz nie krzyczę...
wstawać.

27.10.2005
10:18
smile
[86]

Yans [ Więzień Wieczności ]

SALAM ALEIKOM - witam po powrocie z Egiptu ! Czy w najbliższym czasie jest przewidziane jakieś wspólne picie normalnej polskiej wódeczki ??? ;)

27.10.2005
10:25
smile
[87]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yans --> Ano w piątek u Shadow-a na Mokotowie ... Szczegóły kilka ;) postów wyżej ...

Mally(R) --> a w żyć Cię kto kiedy kopnął, koziołku ? ;D

Cztery godziny snu to zdecydowanie za mało, żeby przyzwoity czub mógł się wyspać ... urrrrwał nać ...

27.10.2005
10:42
smile
[88]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> Dzięki za info ;)

Shadowmage ====> Skonsultuję z Połówką i dam znać, co do piatku ale mam ogromną ochotę przepłukać gardzioło po egipskich piaskach ;)

27.10.2005
10:43
smile
[89]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Rozumiem że sie zgadzasz...

27.10.2005
10:49
smile
[90]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> to ja przyniosę Ci Highlander-a na moim gwizdku ;P ...

27.10.2005
10:55
smile
[91]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
A jak go tam zmiejścisz ??
(pamietaj że ja mam laptopa :P)

27.10.2005
11:56
smile
[92]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> zobaczysz <wyyyyjątkowo paskudny uśmieszek> ... laptopa zresztą możesz z sobą wziąć ...

27.10.2005
12:02
[93]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Wiem Haya...
A cegły nosić nie bede.
Z lenistwa przyniosę ci to na cd...

27.10.2005
13:03
[94]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> Eeeeeee... A co Haya ma do mojego filmu :P ? Jakimś specjalnie wielkim fanem SW to on nie jest (z tego co wiem ;> ) . Nie chcesz przynieść cegiełki, to nie - bedę musiał jakies płyty wynależć dla Cię ...

27.10.2005
13:18
[95]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Haya... nie chodzi o to co na gwizgku... tylko z kąd ten gwizdek...
dobra zabiore cegłełę...
i pryzniose ci SWEP3 na cegle...

27.10.2005
13:23
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans :::> Oczekuję odpowiedzi na TAK. Będzie dwoch do czyścioszki ;>

27.10.2005
14:02
[97]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> a tu to się uśmiejesz ... I to zdrowo ... W każdym razie rozumiem, że Twoje przybycie jest pewne.
BTW - wybierasz się może jutro na masę - bo kilka ;) osób z malkaviańskiej ekipy wstępnie zapowiedziało objawienie, więc może być sympatycznie - jakby co zerwiemy się kilka minut przed 19tą, coby do Shadowa dotrzeć ...
;D

27.10.2005
14:11
[98]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->wez moja bluze.

27.10.2005
14:43
smile
[99]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Musze spytac matki, czy przypadkiem nie przerobila juz jej na zlewozmywak...

27.10.2005
15:31
[100]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Ja raczej będę...
wybierasz się może jutro na masę
- a gdzie ? i o kórej ?

27.10.2005
15:36
smile
[101]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->no to spytaj.

"wybierasz się może jutro na masę"---->hue hue hue...chopaki sie na silownie ruszyli:)))))))

27.10.2005
15:54
smile
[102]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> pod Kolumną Zygmunta o 18tej . Z rowerem ... ;D
Wstępnie będą też Haya, Viti i Gwoździu ;) .

ILEK --> fuckt fucktem - dużo się trzeba starać, żeby mieć taką masę jak Twoja :P ...
Swoją drogą - ja i siłownia - buahahahahahaha ...

27.10.2005
18:46
[103]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, dziś dostałem przedłużenie umowy i swoją pierwszą podwyzkę, wreszcie jest to kwota, którą jestem nawet usatysfakcjonowany ;oP Oj coś czuję, że się nawalę w piątek :oD

27.10.2005
18:55
[104]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

To kto się w końcu jutro pojawi? Zresztą, jak ktoś nie wie jak dojść to umawiamy się o 19:00 na placu Zbawiciela, powiedzmy pod kościołem.

27.10.2005
19:34
smile
[105]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi, to ja może się podczepię kawałkiem pod tę flaszkę i dzięki partycypowaniu w kosztach dostanę drina? ;))

btw: Shadow, co u Ciebie można zjeść, bo nie pamiętam? Fryty można przynieść?

Co do umówienia się o 19 pod kościołem, to ja, niestety, wciąż nie wiem, czy będę o tej porze wolna, więc pozwolę sobie łapać Cię via komór - smsowo lub telefonicznie. Chociaż Kermit pewnie do Ciebie trafi, więc nami nie trzeba się martwić.

27.10.2005
19:42
[106]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->ok. Co można zjeść? Jest srednio działająca mikrofalówka, jest też kuchenka z piecykiem, więc frytki można zrobić. Moze nawet blache umuję, bo mam wrazenie ze sie lekko klei po moich osttabnich kulinarnych wyczynach ;p

27.10.2005
19:54
smile
[107]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Spox, już się tak nie poświęcaj, bo jeszcze Ci ta praca zaszkodzi ;))

Aha - Shadow, weź aparat! :P

Cholera, ostatnio mamy taki zapieprz w pracy, że wizja tego piątku naprawdę poprawia mi humor.

27.10.2005
19:57
smile
[108]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->ja nie zapomnę :P

27.10.2005
20:07
smile
[109]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ja nie zapomnę :P - no to Ty nie zapomnij... :P

27.10.2005
20:09
[110]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

grrr.... wrrrr....

27.10.2005
20:21
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Blondie :::> Driny? Nie bądż miętka ;>

27.10.2005
20:22
smile
[112]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ależ ja jestem miętka - taka miła, pluszowa przytulanka, czyż nie? ;>

27.10.2005
20:26
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie jestem się w tym wypadku w stanie wypowiedzieć się o całości, jedno o poszczególnych wybranych partiach...

27.10.2005
20:33
smile
[114]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam nadzieję, że nie masz na myśli miękkiej opony tłuszczowej wokół mojej talii? ;o

27.10.2005
21:21
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aaaaa.. to ta oponka tak fajnie się uginała ostatnio?

27.10.2005
21:40
smile
[116]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

<prychnięcie> ...Twoja stara się uginała! ;>

27.10.2005
22:28
smile
[117]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Ogłaszm wszem i wobec że doprowadzono mnie do ostateczności...
Przestaje być miły i uczynny dla wszystkich, tak więc nie dziwcie sie z powodu oschłości z mojej strony.

Podpiasano:
MaLLy
(od dziś znany jako: "Pocałujcie mnie w d..." MaLLy)

28.10.2005
01:04
smile
[118]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja - dla odmiany - mam super humor. Właśnie patrzę, ile pensji mogę wydać na Maca, którego postanowiłam sobie kupić <radość>. Jak to mówią: once you go Mac - you never go back... ;))
Do tej pory ratowałam się, robiąc sobie Maca z mojego kompa, ale to przecież nie to samo... nawet jeśli udało mi się dojść do poziomu szlachetnego minimalizmu ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-28 01:16:00]

28.10.2005
08:03
smile
[119]

legrooch [ Legend ]

Wstawać dzieciaki :P

28.10.2005
08:58
smile
[120]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Dwudniowy tydzień pracy, w przyszłym tygodniu trzydniowy, w kolejnym 4 dniowy, w jeszcze kolejnym tez 4 dniowy, jak na razie nie jest źle, listopad wygląda OK, szoku dużego po urlopie chyba nie będzie :D

Shadowmage ====> Ja się prawdopodobnie pojawię na jakąś godzinkę lub dwie ;)

Paudyn ====> Oczywiście, że na TAK, jak nie jak TAK ??? ;) Jakąś flaszeczkę wody ognistej z sobą przytaszczę ;)

28.10.2005
09:18
[121]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
Znalazłem Outcasta...
A i w kwestki twojego gwizdka... Weź drivery, pamiętaj że na cegle mam win 98...

28.10.2005
09:32
smile
[122]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

haha, ale piękny dzień :P Spadam na tenisa, do napisania po 12. :D

28.10.2005
09:41
[123]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> pracoholik się znalazł ... widzieli go ... ;P
Zadam niedyskretnie wredne pytanie - jak tam się miewa PEWNA baza ?

MaLLy(R) --> no problem - płytke z driverami noszę z sobą od jakiegoś czasu. Nie ma to jak być paranoikiem. BTW - weźmiesz tasak ? Mam pomysł na kilka syyyympatycznych zdjęć :> ...

28.10.2005
10:33
[124]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
moge zabrac...
ale z rowerem moge się niewyrobić
ja o 17 koncze prace... a musze jeszecze w domu nagrac na cegłe SWEP3

28.10.2005
10:44
[125]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> spoko. Ja jeszcze nie wiem, o której wyjdę z roboty (może uda mi się to zrobić niedługo, ale to tylko jedno wielkie MOŻE), a muszę maszynę wziąć, skoczyć na Mokotów i jeszcze (o ile czasu starczy) zahaczyć o sklep kumpli. Swoją maszynę możesz wziąć na imprezę - zawsze masz możliwość zerwania się w chwili , która Ci to odpowiada, a nie wtedy, kiedy musisz, ze wzgledu na komunikację miejską ...
Highlander-a mam już na gwizdku .
;D

28.10.2005
10:47
[126]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Do ktorej z reguly sie u Shadowa siedzi??

28.10.2005
10:55
[127]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> to zależy ... od Shadowa.
;)

28.10.2005
11:50
smile
[128]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

ILEK-->Wyganiać was nie będę (chyba :P).

28.10.2005
11:50
smile
[129]

legrooch [ Legend ]

Pewna baza się robi na zmianę z pewnym prezim, który mi skutecznie uniemożliwia wykorzystanie dodatkowego czasu w pracy :)

Za tydzień u Grześka będzie wersja testowa :)

28.10.2005
11:59
smile
[130]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> a to się Grzesiek ucieszył ... Ja także .
;D

28.10.2005
13:05
smile
[131]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Miło, że nie bedę wódeczkował sam. W każdym razie już ustalilem, że u Shadowa da się też coś upichcić, więc i jakieś półprodukty ze sobą przytaszczę oprócz półlitróweczki ;> Kiedy się zjawię, to nie wiem, tu o 17.30 jest darmowa wyżerka z okazji zakończenia tygodnia transportowego i związanego z tym, dłuższego posiedzenia w pracy ;oP Nie przepuszczę takiej okazji ;o)

28.10.2005
13:08
smile
[132]

legrooch [ Legend ]

Nasz kochany pojebany dyro uświadomił sobie, że trzeba ISO odświeżyć dla firmy i wpadną do nas kolesie posłuchać co wiemy :>
Więc wszyscy w pocie czoła zapierdalają przy dokumentach, kończą aplikacje, wdrożenia i wszystko inne, sprzątają biurka :>
Ja już kurwicy dostaję! Od rana wypłodziłem 134 strony dokumentacji do różnych rzeczy :)

:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 09:38:34]

28.10.2005
13:10
smile
[133]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Własnie sobie uświadomilem, że nie wiem czy mam jakies kieliszki do wódki. Trza będzie z kubeczka :P

28.10.2005
13:22
[134]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja pier***, kto wymyślił te monitory LCD, przecież ostrość tego czegoś, w porównaniu do CRT, woła o pomstę do nieba ;>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-28 13:21:14]

28.10.2005
13:31
smile
[135]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Shadowmage ====> Brak kieliszków do wódeczki, to poważne zaniedbanie, Panie Gospodarzu, oby mi to było ostatni raz :D

28.10.2005
13:35
smile
[136]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Yans-->moze sie gdzies znajdą, sam naprawdę nie wiem jakie dobra znajduja sie w babcinych kredensach. A właśnie - kiedy będziesz? o 19:00 na placu Zbawiiele czy bedziesz mnie póxniej ścigał przez tel?

28.10.2005
13:43
smile
[137]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Shadowmage ====> Myślę, że dotrę tak koło 19, ulicę mniej więcej kojarzę, a o dokładne namiary pewnie będę Cię ścigał przez telefon.

PS. Mam nadzieję, że Twoja babcia, to porządna kobieta i tak niezbędne przybory domowe posiada na stanie :D

28.10.2005
13:47
[138]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Yans-->problem w tym, że było włamanie i mozliwe ze ukradli, albo co gorsza zniszczyli te niezwykle ważne i cenne naczynia :)

To w końcu mam po kogoś wychodzic na ten plac zbawiciela? Wszyscy mówią, że albo później, albo sami dotrą, ewentualnie będą dzwonic... Eh ta organizacja.

28.10.2005
13:54
[139]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> Ty decyduj - ja mogę dojechać bezpośrednio na kwadrat, bo drogę i miejscówkę znam. Fakt, że na 19tą planuję być na pl. Zbawiciela. Zobaczę tylko, jak będą te plany wyglądały w realizacji ;) ...

28.10.2005
14:09
smile
[140]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dobra, to będę pod tym kosciołem :)
Zmykam z domu, do zobaczenia wieczorem.

28.10.2005
14:54
[141]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Ja ze względu na swoja skleroze bede na placu :)

28.10.2005
15:56
smile
[142]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn, Kermit, ILEK ====> Przypominam, że dzisiaj ustawiamy 12. kolejkę Piłkarzyków Wygraj Ligę - piątek godz. 20 !!!

28.10.2005
18:00
smile
[143]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A oto, co znalazłam dzisiaj w poczcie, pod wdzięcznym tytułem: misio po wyborach;)

29.10.2005
01:28
[144]

Hern [ Chor��y ]

Paudyn ---->
LCD mają praktycznie jedną rozdzielczość - tą podana przez producenta. Jak włączysz dowolną inną to z definicji obraz będzie nieostry (nie da się piksela pomnożyć czy podzielić przez 1.2). Jak na przykład LCD jest 1024x768 to 800x600 będzie wyglądało na nim paskudnie.

29.10.2005
12:57
smile
[145]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Po rozmowie z Yansem ustaliliśmy, co następuje:
Na "Gnijącą pannę młodą" udajemy się w poniedziałek - czy ktoś jeszcze byłby chętny, żeby się wybrać? Proponujemy Kinotekę, do wyboru jest 19.00 albo 20.40. Więc...?

A ja mam nowy dylemat: Mac Mini [na którego byłam do tej pory zdecydowana!] czy iMac G5? :)) Drobne 3 tysiące różnicy cenowej [;))], ale gdyby kupić go przez kumpla w Stanach, to różnica wyniesie już tylko 1200 zł...

btw: Słowa Shadowa - Własnie sobie uświadomilem, że nie wiem czy mam jakies kieliszki do wódki. Trza będzie z kubeczka :P - okazały się (dla niektórych) proroczne - wczoraj piłam drinki z wielkiego zielonego kubka w białe groszki, w którym to kubku robiono wcześniej jajecznicę ;)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 13:06:44]

29.10.2005
13:48
[146]

Misio-Jedi [ Legend ]

Gwiazd ---> A skąd ty weźmiesz programy do tego Maca ?

29.10.2005
14:02
[147]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Większość tego, co potrzebne, będę już w nim miała. A reszta... cóż - mam Maki w obu firmach i fanatycznego admina, który kocha je całym sercem, zna połowę ludzi kochających je tak samo jak on w Polsce i jest w stanie polecić lub ustawić mi zapewne wszystko, co zechcę :)

Aha - pamiętaj, że ja i tak w nic nie gram na kompie, więc problem ewentualnych gier odpada :)
A zresztą Diablo 2 jest w wersji na Maca ;))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 14:04:27]

29.10.2005
14:09
smile
[148]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
Ale zapomnij o kaichkolwiek grach na MAC'u...

29.10.2005
14:17
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Najpierw czytaj, potem odpowiadaj, edit był z 14:04...

29.10.2005
14:54
smile
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hern :::> Tam są ustawienia domyślne, jeśli tak wygląda na nich, to nie chcę wiedzieć, jak wygląda na reszcie...

Nie wiem, co za kretyn wymyśłił zawartość tego Packa. Zamiast War2 Battlenet Edition już lepiej było umieścić dodatek do Diablo1, którego tu nie widzę. Skusiłbym się wtedy, a tak, to kaszanka.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 15:36:01]

29.10.2005
16:02
[151]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

pamiętaj, że ja i tak w nic nie gram na kompie, więc problem ewentualnych gier odpada
HL, PT.. To nic?
(wiesz, umiem czytać i to ze zrozumieniem o dziwo)
Gdyby nie gry to sam miał bym Maca..

29.10.2005
16:16
[152]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wreszcie dotarłem do domu. Samopoczucie całkiem niezłe, zupełnie jakbym nic nie pił. Rację mieli najwyraźniej Paudyn i Yans, którzy twierdzili, że caly czas odmawiam i cały czas zachecaja mnie do tego jednego, jedynego :)

Gwiazd-->Ja będę wiedział jutro albo pojutrze czy się wybiorę. Na razie planuję się nie ruszać za bardzo z domu. W związku z tym u Hayabusy pewnie też nie będę, chyba, że się coś odmieni.

29.10.2005
16:26
[153]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No widzisz, na nastepny raz już będziesz widział, co i jak.

PS. Przypominam o czwartku ;oP

29.10.2005
16:36
smile
[154]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mally --> HL i Pt to gry, w które GRAŁAM, a nie te, w które GRAM. Od baaaardzo dawna mam na dysku jedynie Diablo 2, w które kiedyś rżnęliśmy z Kermitem po sieci - ostatni raz w sierpniu i od tego czasu odpalane nie było. Ergo: podtrzymuję to, co napisałam - nie, nie gram w nic.

Shadow --> wybierz się, wybierz. Może już będę miała nowego "Kaznodzieję" z powrotem? <kusi> ;>

Paudi --> a co w ten czwartek...? Poza faktem, że będzie czwartek? :)

29.10.2005
16:40
smile
[155]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->Paudi wprasza sie podobno do mnie by Iza zrobiła mu spaghetti. Niedoczekanie :P

29.10.2005
16:43
smile
[156]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow!!
Właśnie zdałam sobie sprawę, że zostawiłam u Ciebie wczoraj "Kaznodzieję"! :o
Nie rzucił Ci się w oczy? Po tym, jak Hayabusa go przeczytał, chyba leżał w okolicach fotela, na którym siedziałam na początku. Ponoć wpadał między oparcie fotela a siedzenie, jak twierdzi Kermit, który na moim ukochanym komiksie przez chwilę siedział ;)) Bądź tak miły, żeby ustalić, czy on nadal tam jest, plz... ;(


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 16:45:21]

29.10.2005
16:44
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Nie udawaj, że będziesz stawał okoniem, przecież robicie mi to spaghetti razem...

29.10.2005
16:46
[158]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->nie widziałem... Jeszcze się rozejrzę, ale to dopiero jak tam będę czyli najwcześniej w poniedziaek, a prawdopodobnie we wtorek dopiero...

A L@wyer zostawił u mnie swój bukłak z sake :)

Paudyn-->w takim razie gotowanie może trwać baaardzo długo :P

29.10.2005
16:48
[159]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Powtórzę tego edita: Kermit twierdzi, że Kaznodzieja walał się po fotelu i próbował się w niego zapaść. Może tak się stało.

Chlip, chlip, chlip!!!
Thx za interwencję, mam nadzieję, że się znajdzie...

30.10.2005
10:55
[160]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać, co to za polegiwanie w niedziele? ;>

30.10.2005
11:05
[161]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Żadne polegiwanie, ja już od 2 godzin jestem na nogach :P obecnie walczę z dwoma potrzebami (zrobienie śniadania, włączenie kaloryfera) a lenistwem (nie chce mi się ruszać sprzed kompa :P).

30.10.2005
11:33
[162]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

2 godziny temu to ja już bryką na SGGW podskoczyłem. Niestety nikogo nie było ;oP

30.10.2005
23:05
smile
[163]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

symboliczny wpis

30.10.2005
23:08
smile
[164]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja właśnie wróciłem z małego seansu u koleżanki. Trzeba przyznać, że ręcznie robiona pizza smakuje całkiem całkiem ;oP

30.10.2005
23:10
smile
[165]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Paudyn- eee tam pana z tego watku i tak nie przebijesz :DDDDD Jak dla mnie prowokacja roku:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 23:09:40]

30.10.2005
23:21
smile
[166]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

No prosze dotarlem do pierwszej Czesci WWAISU- https://www.simset.net/~hctkko/watki/15.html

:D

31.10.2005
08:59
smile
[167]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przypominam, że dzisiaj na 19:00 udajemy się do Kinoteki na "Gnijącą panną młodą", zapraszamy ewentualnych chętnych.

Jasna cholera, czemu wy jeszcze śpicie? Czy jestem jedyną osobą, która właśnie wychodzi do pracy? :)
Ale dzięki temu mogę zrobić coś, czego tak dawno nie robiłam --> GROARGH! :)

31.10.2005
10:45
[168]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ja mam dzis wolne i spałem do 10.00. Jesli chodzi o kino o jeszcze nie wiem - jakby co to będę łapał na tel o namiary.

Pozdrowienia B16 :D

Serdetschnje posdrawjam Polakuf. Sblischa schje urotschistoschtsch Wschistkich Schwjentich. Dschenkujeme Bogu sa schwjatkuf wiare, ktusche sa dschitcha beli sjetnotscheni z H:ristusem w miwoschtschi, a dschisch utschestnitschoung wjego h:wale. Ich wstawjenniztwo i opjeze polezam wschistkich wiejaonzich.

31.10.2005
13:02
smile
[169]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra, ja dziś będę.

Blondie @ Bardzo Duży Żabol ::> W ramach rozliczenia kupię wam bilety i cześć.

PS.
1 Pażdzierze Paudi Philips 398
2 Tiste Andii Anomander Rake Philips 386
3 Szuwary Kermitto Metro 385
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 373
5 Bajorro Kermitto Philips 361
6 F.C Melinairos ilek Philips 337
7 Sardaukars Paudee Philips 320


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 13:10:25]

31.10.2005
13:49
smile
[170]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Ogłoszenie parafialne: Po burzliwych obradach nastąpiła zmiana czasu i likalizacji oglądania "GNIJĄCEJ PANNY MŁODEJ" - dzisiaj (31.10.2005) 20.15 MULTIKINO, zbiórka 19.45 przed kasami kina.

31.10.2005
13:50
smile
[171]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> Jak śmiałeś mnie zdetronizować, policzę się z Tobą dzisiaj ;)

31.10.2005
13:50
smile
[172]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

mhmmm multikino powiadacie?:] To sie pewnie skusze:) Najwyzej mi rodzina nagra Blackhawk Down:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-31 13:49:58]

31.10.2005
16:40
smile
[173]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Nie wiem czy wpadne na pewno na film ale Gwiazd przynieś Gamblery:) ( wyboldowalem zeby nie bylo ze nie zauwazyla:) ). Najwyzej wpadne tylko po nie i sie zmyje:D

31.10.2005
17:11
smile
[174]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Filet, na litość boską. Przecież napisałam rano, że właśnie wychodzę do pracy, teraz Ci się przypomniało?! Skąd ja Ci teraz Gamblery wezmę, przecież nie będzie mnie w domu przed kinem :)

31.10.2005
17:16
smile
[175]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To tak jak Yansowi z kartą Nokii. Nie wiem, czy zahaczę o dom, się zobaczy.

31.10.2005
17:27
[176]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Multikino powiadacie? To wygląda znacznie bardziej kusząco niż kinoteka. Jest pewne prawdopodobieństwo, że się tam pojawię :D

A przy okazji - ma ktoś numer do Pizzy Dominium by mozna było sobie zamówic? Ich strona nie chce mi się odpalić a nigdzie indziej nie znalazłem.

31.10.2005
18:29
smile
[177]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Zazdraszczamy Wam tego gnicia, sami zaś gnijemy w wyrkach powaleni chorobami;p((

31.10.2005
18:35
smile
[178]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Yagienka ====> No i proszę, bo zamiast eksterminować hurtowo bakterie oraz wirusy, jak to koncertowo robiliśmy w piątek z Paudynem, Shadow'em i ILKIEM, to Wy się tam podtruwaliście z Misiem śjakimiś podejrzanymi drynkami ;) Ech, dzieciaki :D

Paudyn ====> A Ty ćmundo jedna nie mogłeś przewidzieć niezbędności karty Nokii ?? ;p

31.10.2005
18:38
smile
[179]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Sorry nei skojarzylem:) To nawet lepiej bo na film i tak nie ide a musialbym sie tluc metrem tylko po to:D

31.10.2005
18:47
smile
[180]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Yans: jeśli chodzi o eksterminację piątkową, to ja sobie za pomocą tej waszej wódeczki skutecznie zeksterminowałam żołądek, całą sobotę mnie tak bolał, ze byłam bliska resekcji, a przeziębienie nabyłam w niedziele na cmentarzu;pp

31.10.2005
19:18
[181]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Yagienka-->to nie wina naszej wódeczki tylko tego zepsutego soku z winogorn, co go przynieślicie ze sobą :)

31.10.2005
20:22
[182]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Gwiazd - pamiętaj że Mac Mini to tylko pudełko. Do rzeczonego pudełka trzeba dołączyć wszekie urządzenia I/O: jakiś wyświetlacz, klawiaturę czy też mychę.

Ja też chcę Maca - ten interfejs jest śliczny, można siedzieć i oglądać efekty na ekranie.

01.11.2005
00:07
smile
[183]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

"Gnijąca panna młoda" wspaniała. Uwielbiam Burtona! :)
To teraz trzeba się wybrać na następny potencjalny hicior: Wallace'a i Gromita!

Przypominam, że Shadowa nie zniechęciła piątkowa impreza i w ten piątek znowu się u niego widzimy :)

Hansvonb --> ależ ja sobie z tego zdaję sprawę, i to bardzo dobrze. Ale to już i tak nie ma znaczenia - postanowiłam kupić nowego iMaka G5, a on ma już wszystko - wraz z klawiarem i Mighty Mouse :)

Och, jasna cholera, jak dobrze, że jutro wolne... będę spała do oporu, a co! Dzisiaj w firmie pracowały tylko cztery osoby... w tym ja, niestety, fuuuuuck!

01.11.2005
02:09
[184]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Symbolicznie pozdrawiam wszystkich z okazji święta !
:)

01.11.2005
10:23
[185]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wesołych świąt? :P

Film faktycznie bardzo udany, nieźle się ubawiłem. No i faktycnzie, jak ktos ma ochotę, to zapraszam do siebie na piatek.

01.11.2005
10:40
smile
[186]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Gwiazd gratuluję odwagi.

01.11.2005
11:23
[187]

HopkinZ [ Senator ]

Czy ktoś prócz Vitiego zjawi się na CorusConie, który odbędzie się 11 - 13 listopada?

01.11.2005
12:15
[188]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na czym...?

01.11.2005
12:28
smile
[189]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Strzelam, że ma to coś wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami...

01.11.2005
12:48
[190]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aaaaa... jak nie ma Hana Solo, to nie idę ;oP

01.11.2005
12:53
smile
[191]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja obudziłam się o 12:34 i w końcu czuję się w miarę wyspana :))

Teraz trzeba zadośćuczynić świątecznej tradycji - czyli jak co roku zapuścić "I love the dead" Samaela :))
A tak poza tym to idę zrobić sobie śniadanie, o.

Hansvonb --> eeee tam, odwagi zaraz... to miłość, to po prostu miłość ;))

01.11.2005
12:54
[192]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spier***, ja wstałem o 6.50 do pracy ;oP

PS. Ale dzisiaj nudy w robocie :o/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 12:54:41]

01.11.2005
14:08
smile
[193]

legrooch [ Legend ]

Ja wstałem o 11, poszedłem na cmentarz, właśnie wróciłem :)

Pierwszy raz od ładnych kilku lat jest tak niesamowita pogoda 1.XI.! :D

A co do Burtona, to znów pokazał klasę :) Kostuś :)

01.11.2005
14:10
smile
[194]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja właśnie jem śniadanie :)) Powoli i leniwie, przecież nie będę się spieszyć :)

Kostuś rządzi! :)

Dobra, Paudi, pocieszę Cię: ja też biorę się za robotę :) Muszę w końcu przygotować coś na jutrzejsze zajęcia z mamutem.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 14:21:28]

01.11.2005
14:59
smile
[195]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przez te zakazy nie ma prawie nic do roboty, stanowczo nie jestem przyzwyczajony do takiej laby i troche źle się z tym czuję ;>

01.11.2005
15:16
smile
[196]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja znowu piszę magisterkę :)

01.11.2005
15:18
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Za mamuta...? Wstydź się...

01.11.2005
15:27
smile
[198]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Chyba Cię pogięło :) Za żadnego mamuta, nigdy w życiu nie napisałam dla mamutów ani jednego słowa, poza tym ja je uczę do matury, nie do magisterki :)))

01.11.2005
15:42
smile
[199]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To co, piszesz drugą...? Masz nadmiar wolnego czasu...?

01.11.2005
15:54
smile
[200]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

200.

01.11.2005
15:55
smile
[201]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie w tempo, do 300 jeszcze troche brakuje ;>

01.11.2005
15:58
smile
[202]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To też jest okrągłe.

01.11.2005
16:01
[203]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, widzę, że nie jesteś już taki wybredny jak kiedyś ;o)

01.11.2005
16:07
smile
[204]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Łykam wszystko, co się nawinie.

01.11.2005
16:24
smile
[205]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> coś w tym stylu ;)

Piotrasq, nie siej zamętu, do 300 jeszcze trochę brakuje, a 200 to nie Twoja działka :)

01.11.2005
16:27
[206]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ja będę się powoli zmywał z domu, będę uchwytny w necie gdzies pewnie w czwartek najwcześniej. Pamiętajcie o piątku - tak od 19.00 najlepiej.

01.11.2005
16:28
smile
[207]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Cholera mowicie ze dobre? Prawie zaluje ze nie poszedlem;P

01.11.2005
16:37
smile
[208]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Boże, jeszcze godzina nudów w robocie...

01.11.2005
16:53
smile
[209]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

<ok, już nieważne, bo wiem to, co chciałam wiedzieć>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 17:39:20]

01.11.2005
16:55
smile
[210]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Myśl tygodnia: w świecie zwierząt zaszły zmiany w hierarchi- Kaczka rzadzi, lisa słuchają miliony a lew siedzi

01.11.2005
18:08
smile
[211]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ciacho "każdy z każdym"...

01.11.2005
18:08
smile
[212]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ciacho "Sado-Maso"...

01.11.2005
18:09
smile
[213]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ciacho "Grupowe"...

01.11.2005
20:33
[214]

Justa__ [ kreska kreska ]

te figurki są z lukru czy z modeliny? :)

01.11.2005
21:49
smile
[215]

legrooch [ Legend ]

Zajebiste! :D

01.11.2005
21:56
smile
[216]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

wyjebane w kosmos:]

01.11.2005
22:52
smile
[217]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa: to raczej marcepan;))

01.11.2005
23:28
smile
[218]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No proszę, wiedziałem co wkleić, żeby zachęcić Juchę do wpisania się...

02.11.2005
00:38
smile
[219]

Justa__ [ kreska kreska ]

jak upieczesz coś takiego to może nawet przyjde na któreś spotkanie :PP

02.11.2005
09:00
smile
[220]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Fffffffffffstaffffffaaać !

02.11.2005
09:27
smile
[221]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

A kto tu śpi ??
Tu sie od rana pracuje...

02.11.2005
09:51
smile
[222]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> To chcesz coś ode mnie czy nie? :)

02.11.2005
11:18
[223]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Brak natychmiastowego odzewu zmusił mnie do dzialania i udalo mi się rozwiązać problem, ale dzięki ;o)

02.11.2005
11:20
smile
[224]

artaban [ swamp thing ]

Drodzy koledzy trenerzy --> Do naszej ligi dołączył mój znajomy kolega trener, żeby w tej koleżeńskiej atmosferze popodgryzać trochę liderów, czyli nas, drodzy koledzy. Czujcie się koleżeńsko ostrzeżeni.

02.11.2005
11:35
smile
[225]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Drogi kolego terenerze Kermicie, ostrzegałem, żeby nowy kolega trener nie posiadał zbyt wysokich kwalifikacji :D Już i tak musze się użerać z kolegą trenerem Paudynem, który samowolnie wlazł na MÓJ fotel lidera :D

02.11.2005
12:20
smile
[226]

artaban [ swamp thing ]

Drogi kolego trenerze Yansie - nasz nowy wspólny kolega trener zaklinał się, że posiada licencję jedynie na II ligę. Czas pokaże, drogi kolego, czy zechce podnieść swoje kwalifikacje naszym kosztem.

A propos - fotel jest mój, jedynie go taktycznie opuściłem.

02.11.2005
13:20
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gdzie Yans z Żabą się biją, tam Paudi korzysta.

02.11.2005
16:18
[228]

HopkinZ [ Senator ]

Paudyn, ShadowMage ->

ten tu ges, taki konwent związany z Gwiezdnymi Wojnami. Na Nowym Świecie, w okolicach Empiku Megastore.

02.11.2005
18:47
smile
[229]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A ja pragnę SzP poinformować, że wcale tacy starzy nie jesteśmy, jak na to nie wygladamy;))) Misio ma ospę wietrzną!!!

02.11.2005
19:13
smile
[230]

HopkinZ [ Senator ]

Każda wymówka jest dobra.

;-)

02.11.2005
21:12
[231]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Gwiazd - informuj o postępach w zmacowaniu :)

Rozumiem że jesteś z pochodzenia pececiarką :) zatem Twój dobry przykład mógłby mnie wreszcie przekonać do przesiadki.

02.11.2005
21:15
[232]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Shadow --> być. może jak ostatnio, pojawię się na dłuższą chwilę i myk w przestrzeń...
Ale postaram się zjawić.

02.11.2005
21:24
smile
[233]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Hansvonb --> nigdy nie miałam innego kompa niż poczciwy pecet, więc decyzja o przejściu na Maka jest kompletną zmianą przyzwyczajeń w kwestii kompa - oczywiście domowego, bo w pracy to mnie otaczają same Maki, ale to jednak nie to samo, co posiadanie takiego cuda w domu :) Zmieniaj, zmieniaj. Może uda mi się przekonać Cię własnym przykładem, że warto.
Gwiazd supportuje Operę i Maka, nie inaczej ;)

02.11.2005
21:39
[234]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Gwiazd - Opery używam od lat :)

Natomiast trudno mi przywyknąć do myśli o wykaszleniu następnych kilku kawałków gdy pecet jeszcze działa. I na razie nie mam gdzie takiego cuda postawić, ale już w styczniu będzie :)

02.11.2005
21:43
smile
[235]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

I to jest zasadniczo słuszna postawa, bravo :)

Nie ma gdzie postawić? No cóż, ja pozbywam się peceta, żeby na jego miejsce wstawić Maka. A że piękne, płaskie i niewielkie to cudo, więc jeszcze zyskam miejsce :)
A dlaczego w styczniu? Czyżby jakaś przeprowadzka się szykowała? :)

02.11.2005
22:07
[236]

Hansvonb [ Pretorianin ]

Oj przeprowadzka i to jaka <brrr, wstrząsnął się z obrzydzeniem>, i do MA daleko będzie.

A blaszaka nie chcę wywalać bo czasem zdarza się, że młody idzie spać i można powyśleć o zagraniu w cosik.

A nawet gdybym blaszaka pyrgnął w siną dal to i tak bałbym się takie cudo za 6kPLNów postawić (ze względu na dziecię oczywiście). A o blaszaka się nie boję, bo jest to jedyna w swoim rodzaju konfiguracja komputera szafkowego z wywleczonymi na zewnątrz wyświetlaczem i klawiaturą.

02.11.2005
22:37
smile
[237]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Znaczy co, aż pod Warszawkę, że tak daleko? ;) Czyzbyś zdecydował się na kupno nowej chałupki?
Spoko, spoko, poza MA spotykamy się czasem również w innych miejscach, więc na jakieś spotkanie jeszcze się niewątpliwie załapiesz :)

Ja też nie chciałabym wywalać obecnego kompa, ale to czysta ekonomia - naprawdę nie mam miejsca na dwa sprzęty. Jeszcze podpięcie Mini Maka pod obecny monitor to pół biedy, ale jak ustawię sobie na miejscu peceta iMaka, to nie wiem, co zrobię z tym obecnym pudłem - chyba będę z nim spała, bo w żadnym kącie się nie zmieści ;)
No i problem dzieci w moim przypadku zdecydowanie odpada... chociaż <tfu! tfu!> z moimi zdolnościami <tfu! tfu!> to sama mogę coś spieprzyć... <tfu! tfu!>... ;)
Aha - to przecież iMac... nie musiałbyś go stawiać, można powiesić na ścianie ;))))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-02 22:40:07]

02.11.2005
22:50
[238]

Hansvonb [ Pretorianin ]

"Takie są fakty" :O

Nie poza W-wkę, tylko na nieco głębszą Wolę.

Ale remont i pomysły nań mojej drogiej żony to zgroza, tu walniemy to, stąd sciągniemy tamto, a parapety to takie i w ogóle kuchnia powinnna ...

Porażka, jeśli to wszytko ma tak być zrobione to zamiast miesięcznego remontu będzie półroczny.

02.11.2005
22:50
[239]

Hansvonb [ Pretorianin ]

A może łykniesz coś takiego ?

02.11.2005
23:07
smile
[240]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wola to nie tak daleko... Paudyn i Justa mieszkają gdzieś tam na kompletnym zadupiu i sobie świetnie radzą ;)))
Remonty są, niestety, wyjątkowo upierdliwe. I mają ohydną tendencję do ciągnięcia się zdecydowanie zbyt długo w porównaniu z tym, na ile zaplanowali je właściciele ;) Ale za to jaka satysfakcja z pięknego i wylizanego mieszkania!

No ładne bydlątko, ładne. Przynaję. Ładny jak każdy Mac :) Ale na cholerę mi wersja przenośna, wolę stacjonarną... zresztą iMac waży jakieś 7 kg, od biedy też mogę go sobie po mieszkaniu ponosić ;))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-02 23:07:28]

02.11.2005
23:19
smile
[241]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam właśnie wykosiłem z twardziela PES5, bo okazało się taką samą tandetą, jak PES4. Niestety po doskonałym PES3 panowie z Konami poszli w stronę EA. Szkoda.

02.11.2005
23:26
smile
[242]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A bo w jakieś badziewia grasz, Paudi, to co się dziwisz... ;P

02.11.2005
23:28
smile
[243]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ano, wracam do WarCraft III...

02.11.2005
23:35
smile
[244]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No to już lepiej niż te PES-y i CM-y... szczególnie CM-y ;>

02.11.2005
23:37
[245]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cm 01/02... chyba tylko Starcraft wciągnął mnie bardziej w ostatnich kilku latach ;>

02.11.2005
23:46
smile
[246]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dla mnie już na zawsze CM będzie skrótem od inicjałów jednej z tych plastikowych czekolad, którą raz oblepiłeś pół wątku :|

03.11.2005
08:05
[247]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Zgodnie z tradycją (tym nardziej że ostatnio nikt tu tego nie robi :P):
WSTAWAĆ!!!

03.11.2005
13:04
smile
[248]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Joł fakas. Ale mam dziś dzień w robocie, może moje problemy ze sciągnięciem drajverów do kraju same się rozwiążą ;oP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 13:35:51]

03.11.2005
13:19
[249]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Paudyn
Przepraszam szanownego Kolegę, ale w jakim języku Pan piszesz?

03.11.2005
13:36
[250]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A jaka to różnica? Skoro nie rozumiesz, to nie rozumiesz ;o)

03.11.2005
13:40
smile
[251]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Mally---->przyganial kociol...

03.11.2005
14:16
smile
[252]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->ILEK
Paudyn kiedyś twierdził że jest "normalny" ja natomiast nigdy nic takiego nie mówiłem...

03.11.2005
14:31
smile
[253]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Alllee ooo cchhhooooo choooociiii ??? ;)

03.11.2005
14:46
smile
[254]

artaban [ swamp thing ]

[tu Gwiazd, tylko mi się przelogowywać nie chce]

Nudzę się w robocie upiornie, po prostu upiornie. Nie dzieje się nic, przeczytałam mnóstwo gazet oraz pół ksiąźki, teraz zabieram się za kolejny stos innych gazet, a do końca pracy jeszcze tyle czasu... :|

03.11.2005
15:57
smile
[255]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

STRINGI to pornograficzne dzieło Szatana, które prowadzi do rozwiązłości!

Przeprowadzone ostatnimi czasy przez niezależne, chrześcijańskie środowiska naukowe badania jednoznacznie wykazały, że nawet okazjonalne noszenie stringów nie jest obojętne dla zdrowia kobiety. Naukowcy ponad wszelką wątpliwość udowodnili, iż stały nacisk wywierany na miejsce intymne u kobiety prowadzi do szeregu chorób i przypadłości jak np. rak szyjki macicy czy bezpłodność. Odważniejsi badacze uważają nawet, że skutkiem noszenia tego typu bielizny mogą być choroby serca. O moralnym aspekcie całej sprawy nawet nie wspominam, powiem tylko, że w świetle powyższych badań stało się oczywiste, iż permanentny nacisk wywierany na TĘ cześć ciała przez Stringi powoduje myśli nieczyste, spustoszenie w sferze emocjonalnej i duchowej, poczucie osamotnienia, lęki, wyrzuty sumienia, myśli samobójcze i ...w konsekwencji niekontrolowaną rozwiązłość seksualną. Powiedzmy sobie zresztą szczerze, że Biblia ani słowem nie wspomina o stringach! Zatem skąd się one wzięły? Czy nie jest to aby kolejny owoc przewrotności szataniej, kolejne zgniłe jabłko podrzucone grzesznej Ewie przez Bestię? Wielu - w tym i ja - sądzi, że tak!
Osobiście uważam, że bielizna damska powinna być jednoczęściowa, wyprodukowana ze zdrowego ekologicznego polskiego lnu w kolorach stonowanych, niekrzykliwych i eleganckich
np. szarym. Przewiewna i nie zanadto podkreślająca figurę. Można by nawet pomyśleć o specjalnej, chrześcijańskiej modzie dla kobiet, o chrześcijańskim kroju odzieży wierzchniej. No, ale to w przyszłości...
Na razie zaprotestujmy wszyscy przeciwko stringom. Jestem pewien, że w tej akurat sprawie poprze mnie każda Polka! AMEN

Polak Wszechpolski



mysle,ze juz ponad polowa polskich dziewczyn powinna umrzec ...
a jaki ucisk wywieraja zwykle majtasy ? ho , ho kto by to wiedzial... :D

03.11.2005
16:01
[256]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Sasanka - znacznie ciekawsze jest, jakie byłyby reakcje na lnianą bieliznę :)

Gwiazd - byś się wstydziła takimi opisami siać rozprężenie w ludu pracującym ;>

03.11.2005
16:09
smile
[257]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ale czyje reakcje? reakcje kobiet? czy facetow ogladajacych swoje i nei swoje kobiety w takiej bieliznie?

03.11.2005
16:12
[258]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Sasanka, kobiet, zdecydowanie kobiet :) Mnie się len kojarzy z materiałem dość sztywnym i drapiącym. Takie majty lniane to szybko by większość do szału doprowadziła...

03.11.2005
16:13
smile
[259]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Sasanka ====> Widzę, że w końcu przejrzałaś na oczy i wiesz co jest słuszne dla porządnej, zdrowej, polskiej dziewczyny :D

03.11.2005
16:14
smile
[260]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Meghan ====> Czy czasem nie robiło soię kiedyś worków na ziemniaki z lnu ???!!! :D

03.11.2005
16:34
[261]

artaban [ swamp thing ]

[nadal ja, Gwiazd...]

Wciąż nic się nie dzieje. Nadal czytam i czytam, ale już mi zad zaraz zdrętwieje od tego wylegiwania się na stanowisku tzw. pracy... ;)

Meghan --> będziecie jutro u Shadowa?

Shadow --> nie będę miała dla Ciebie nowego "Kaznodziei" - kumpel, który go pożyczył, jest na zwolnieniu.
btw: weź aparat :P

03.11.2005
19:04
smile
[262]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dzisiaj widziałem stringi... czuję sie spustoszony duchowo...

Hayabusa-->może przeczytasz... masz chyba mojego Cowboya Bebopa? Jeśli tak, to moze byś go przywiózł, jesli jutro wpadniesz?

Gwiazd-->Buuu.... no trudno, poczekam do następnego razu, Kaznodzieja nadal czeka.

No i ostatni raz wspominam - jutro po 19 na natoliśkiej. Zapraszam!

(Yans - ty jutro pijesz, więc spróbuj się nie pojawić :P)

03.11.2005
19:05
smile
[263]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oczywiście, że jestem normalny. Na swój subiektywny sposób, ale jestem, wcale się z tym nie kryje i jak komuś ten fakt przeszkadza, to ma problem ;o)

PS. Co jutro? Wódeczka?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 19:11:51]

03.11.2005
19:18
[264]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->ja raczej tylko symbolicznie...(tylko jednego :P) w sobotę mam duża imprezę i muszę być w formie. W każdym razie raczej bedę tankował spokojnie piwko.

03.11.2005
20:07
smile
[265]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd --->
Za Gacha nie odpowiadam, ale ja przyjdę - choćby na chwilę pod pretekstem zwrotu długu :)

Yans --->
Lnu to chyba by było szkoda na wory do ziemniaków, natomiast na pewno robiło się koszule - także te śmiertelne.

03.11.2005
20:46
smile
[266]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Wory to raczej z konopii - lnianych, nie indyjskich;))

04.11.2005
08:24
[267]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

WSTAWAĆ

Mnie może dziś u Shadowa nie być...
-->Shadow
Cowboy bebop? Ten na 6 płytach?


BDW:
Uwaga wszem i wobec ogłaszam akcję "kup pan cegłę" tzn: sprzedaję swojego laptopa (po bardzo niskiej cenie)...

04.11.2005
08:36
[268]

legrooch [ Legend ]

Co ma/czego nie ma/ile?

04.11.2005
08:54
smile
[269]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Shadowmage ====> Prawdopodobieństwo mojego pojawienia się dzisiaj jest bliskie trafienia 6-stki w Lotka, niestety. Po pierwsze nie wiem ile będę dzisiaj kiblował w fabryce, po drugie mam sporo spraw do załatwienia wieczorem, po trzecie, jutro o 7 rano muszę maksymalnie trzeźwy, zwarty i gotowy !

04.11.2005
09:55
smile
[270]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

MaLLy-->ano tak, wiesz coś o nim? :) Podpisane chyba czerwonym mazakiem :P

Yans-->no tylko na jednego :P

Lecę na tenisa :D

04.11.2005
10:10
smile
[271]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Shadowmage
Z tym czerownym mazakiem muszę sie zgodzić.
Z przykrością muszę stwierdzić że "buchnąłem" je Haya...
Leżą u mnie na biurku i czekają na przegranie.
(nie wiń za to Hayabusy został zmuszony do tego :P )

04.11.2005
12:37
[272]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

MaLLy-->aha :D W takim razie jak juz je przegrasz to bedę Ciebie o nie ścigał. Ustawiła mi się juz cała kolejka po nie :)

05.11.2005
17:39
[273]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Wybaczcie że mnie wczoraj nie było, ale kiedy wy jechaliście do Shadowa ja... SIEDZIAŁEM W PRACY :/ (KU@#$ M%^ !!!)

Bdw: Akcji "kup pan cegłe" ciąg dalszy. jak znadziecie tam jakieś błady to dajcie znać sybko poprawię...

05.11.2005
22:27
[274]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Zobaczcie co znalazłem na tym forum...

05.11.2005
22:58
smile
[275]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, kierowca trafił na Montbazon, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku mogę wypocząć.

05.11.2005
23:01
smile
[276]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Mally- ROTFL!:DDDDDDD


06.11.2005
05:03
[277]

Hern [ Chor��y ]

----> Meghan (mph)

Gwiazd --->
Za Gacha nie odpowiadam, ale ja przyjdę - choćby na chwilę pod pretekstem zwrotu długu :)


hyhy :)

06.11.2005
12:20
[278]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ostrzegam, ze jak chcecie kupować płytki dvd dobrej jakości TDK, to tylko slimy (manufacturer to też TDK). Dzisiaj skusiłem się (z braku slimów) na takowe w grubych pudełkach i niestety producent to jakiś India Ltd. Z kejkami jest to samo. Trzeba będzie je spożytkować na jakieś awaryjne zwalnianie miejsca i przegrywanie danych od innych ;>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-06 12:20:02]

06.11.2005
23:11
smile
[279]

legrooch [ Legend ]

Piękna złocista jesień :)

As your bony fingers close around me
Long and spindly
Death becomes me
Heaven can you see what I see

Hey you pale and sickly child
You're death and living reconciled
Been walking home a crooked mile

Paying debt to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving

There's no time for hesitating
Pain is ready, pain is waiting
Primed to do it's educating

Unwanted, uninvited kin
It creeps beneath your crawling skin
It lives without it lives within you

Feel the fever coming
You're shaking and twitching

You can scratch all over
But that won't stop you itching

Can you feel a little love
Can you feel a little love

Dream on dream on

Blame it on your karmic curse
Oh shame upon the universe
It knows its lines
It's well rehearsed

It sucked you in, it dragged you down
To where there is no hallowed ground
Where holiness is never found

Paying debt to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving

Can you feel a little love
Can you feel a little love

Dream on dream on

06.11.2005
23:47
smile
[280]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Hern --> żadne "hyhyhy", Twoja gachini nadal jest mi winna i ja ten dług wyegzekwuję...! ;>

Co wszyscy tacy ospali i niemrawi? Ja obskoczyłam dzisiaj dwa fajne spotkania, ale energia nadal w górze :)

07.11.2005
01:12
smile
[281]

Siwy4444 [ Senator ]

;)

07.11.2005
10:25
smile
[282]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Widze że bezemnie to nie potraficie sie obudzić...
WSTAWAĆ
ja tu już pracuje od tylu godzin a Wy??

07.11.2005
13:05
smile
[283]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

So jest frajerzy?

Właśnie mam przerwię obiadową. Może ktoś powie mi cos na temat Charliego i Fabryki Czekolady?

PS.
1 Pażdzierze Paudi Philips 440
2 Szuwary Kermitto Metro 417
3 Tiste Andii Anomander Rake Philips 413
4 DRAGONS Anomander Rake Metro 405
5 Bajorro Kermitto Philips 392
6 F.C Melinairos ilek Philips 382
7 BakuSklad Baku Philips 362
8 Sardaukars Paudee Philips 343

:oP


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 13:10:00]

07.11.2005
13:42
smile
[284]

artaban [ swamp thing ]

Paudi --> Ciesz się swoimi pięcioma minutami, ciesz :)

"Charlie i fabryka czekolady" to bardzo pouczająca opowiastka dla dzieci. Wybieram się od dłuższego czasu, słyszałem wyłącznie pochlebne recenzje. W Polsce pierwowzór z 1971 roku jest raczej mało znany, w Stanach to kult (ta sama sytuacja co np. z Grinchem, tyle że nowy Grinch zebrał dość niskie oceny). Do tego Burton i Deep. Szalony właściciel fabryki czekolady zaprasza dzieci na wycieczkę i wychodzą z nich najgorsze cechy...

07.11.2005
13:49
smile
[285]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ok, bo wlasnie bede dzis mial ten film, wiec chcialem sie dowiedziec, czy warto obejrzec.

07.11.2005
14:28
smile
[286]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> Kogo przkupiłeś, no kogo ??!! :D

Kermit ====> Proponuję zakopać topór wojenny i skierować połączone siły przeciwko wspólnemu wrogowi ??? ;)

PYTANIE: Gdzie w Wawie jest jakiś solidny punkt, w którym można strzelić sobie coś na koszulce i to jeszcze wzór lub obrazek przyniesiony przez siebie ?! Ktoś może coś polecić ?

07.11.2005
14:31
smile
[287]

artaban [ swamp thing ]

Yans --> Tiszert na Chmielnej (wyguglaj :). Strzelenie wzoru na ich koszulce - 25 zł + 19zł koszulka. Strzelenie na własnej - 29 zł. Jeżeli przynosisz własny wzór to radzę zrobić go w eps-ie i w krzywych. Jeśli przyniesiesz jotpega to wyglądać to będzie raczej średnio. Oddział Tiszerta jest także na tyłach BUW-u.

A na Paudiego przyjdzie kryska...

Edit cenowy...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 14:37:53]

07.11.2005
15:21
smile
[288]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Kermit ====> Dzięki za namiar, już ich wyGooGlowałem ;)

07.11.2005
15:23
smile
[289]

artaban [ swamp thing ]

[tu Gwiazd, tu Gwiazd]

...a ja siedzę i czytam sobie Wyborczą, bo nic się generalnie nie dzieje. Już po lunchu, ale chyba zaraz sobie przyrządzę pierogi ze szpinakiem i parmezanem, które na mnie czekają w lodówce, bo zaczyna mnie łapać drugi tego dnia głód :)
A do tego pada, więc całkiem możliwe, że po prostu położę się na jakiejś poduszce - albo na grubej, puchatej żabie! - i zasnę <zasypia>

[edit] Tak, tak, Tiszerta ja również polecam, to nasze ulubione miejsce do robienia wzorów na koszulkach. Są super.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-07 15:23:04]

08.11.2005
07:23
smile
[290]

yagienka [ pułapka na Misia ]

No, dobra...WSTAWANKO!!!

08.11.2005
07:51
smile
[291]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Yagienka
Wreszcie to nie ja drę się o poranku...

08.11.2005
08:27
smile
[292]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Yans- robilam koszulki w punkcie poleconym przez Kermita. i od razu powiem- zabierz swoja koszulke, bo te, ktore oni daja sa do bani, po jednym praniu koszulka jest wymieta i w ogole kiepska :)
a ludzie tam czesto sie myla w sumie przy wiekszych zamowieniach :) w naszym przypadku policzyli nam o 40 zł za malo :))) ale coz, kazdy z nas mial matme w podstawowce :)

08.11.2005
12:51
smile
[293]

Siwy4444 [ Senator ]

;)

08.11.2005
13:06
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witka.

Znów przerwa obiadowa. Dziś pewnie zaliczę Charliego i Fabrykę Czekolady, to się jutro pochwalę. Wczoraj obejrzałem rewolwer. Dziwne to.

08.11.2005
13:47
smile
[295]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Dziś pewnie zaliczę Charliego i Fabrykę Czekolady
Nie podejrzewałem kolegi o to...
Jakby kolega poprzestał na samym Charlim i tym sie nie chwalił to może by to jakoś dało się przeżyć...
Ale w tym wypadku muszę na kolegę wysłać Lige polskich rodzin i dumnie nam panującego Kaczora...

08.11.2005
18:30
smile
[296]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj, pokarało mnie za to ostatnie nieróbstwo i obijanie się w pracy. Pokarało, oj, pokarało.
Nie dość, że znowu 2 x 240 stron jakiegoś cholernego cennika do czytania <rzygawka>, to jeszcze pracuję w piątek, a nawet - jest taka szansa - w sobotę.
Auć.

Przypomniało mi się:
1. [do Liara właściwie, bo chyba tylko on wie, gdzie mieliśmy iść ;)] Co z tym wyjściem na oglądanie/zwiedzanie jakichś lochów tudzież piwnic jakiegoś okolicznego fortu?
2. Co z wyjściem na braci Grimm?
3. ...o coś jeszcze miałam spytać, ale nie pamiętam - jak sobie przypomnę, to dopiszę, a co.
[edit parę sekund później] O, właśnie mi się przypomniało - co z wyjściem na Wallace'a i Gromita?! :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 18:30:01]

08.11.2005
20:10
smile
[297]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mally :::> Przyznaj się, zazdość Cię ukłuła ;oP

2. Co z wyjściem na braci Grimm?

Nico. Po trailerze wnoszę, że to straszna tandeta, obejrzę na kompie.

08.11.2005
23:23
smile
[298]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Po trailerze wnoszę, że to straszna tandeta, obejrzę na kompie. - true, true, ale zawsze możemy obejrzeć razem, kiedy zapraszasz mnie na seans? ;))

08.11.2005
23:24
smile
[299]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wolę iśc na coś sensowniejszego, odezwę się w swoim czasie ;oP

08.11.2005
23:27
[300]

Justa__ [ kreska kreska ]

idźcie na 40letniego prawiczka :)

08.11.2005
23:32
smile
[301]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> no to na coś sensowniejszego wybierzemy się do kina, teraz czekam na zaproszenie do Ciebie na jakiś chłam oglądany na kompie ;))

Justa --> już sam tytuł nie zgadza się z moją linią polityczną ;))

[300 pękło - a Piotrasq przegapił, wstyd, wstyd!]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-08 23:31:08]

08.11.2005
23:34
smile
[302]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oki, to spaghetti, które przygotujesz, powinno nieco osłodzić tandetnych Braci Grimm.

08.11.2005
23:39
smile
[303]

Siwy4444 [ Senator ]

Trailer od King Konga też cienki, a całość zapowiada się lepiej. ;)

08.11.2005
23:44
smile
[304]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Chwilunia! Umówiliśmy się na zawody w spagetti - ja, Kermit, Shadow i Iza, a Ty degustujesz i stwierdzasz, że moje najlepsze! To kiedy się widzimy? ;>

King Kong wyglądał badziewnie. Paudi, tego nie chcę oglądać!

08.11.2005
23:45
smile
[305]

Siwy4444 [ Senator ]

Ciemno było i źle widziałaś. ;)

08.11.2005
23:50
[306]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

King Konga nawet nie będę ściągał na kompa, szkoda łącze obciązać :oD

PS. Przygotujesz się w trakcie tego seansu do zawodów :o)))

Branoc.

09.11.2005
07:59
smile
[307]

yagienka [ pułapka na Misia ]

POBUDKA o mglistym poranku;)

09.11.2005
08:01
[308]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Przecież nie śpię.
(kto wyłączył wizję?)

09.11.2005
08:36
smile
[309]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

309.

No cóż - nie mogę czuwać przez 24h na dobę.

09.11.2005
13:18
[310]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq ::::> Czyli, że Ty nie jesteś botem...? :O

Witka. Znów przerwa w robocie, która z czasem staje się coraz łatwiejsza. Gdyby nie te problemy ze ściąganiem kierowców do kaju, byloby naprawdę świetnie :o)

09.11.2005
15:43
[311]

legrooch [ Legend ]

Pozdro z Zielonej Górki (zresztą niedużej...)

Piździ, kropi, nawet pić się nie chce....

09.11.2005
18:06
[312]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Ostrzegam, zaraz się poświęcę i założę nowy!;))

09.11.2005
18:22
smile
[313]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ostrzegałam;p)

wylot--->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.