GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jagged Alliance 2 - retro?

28.03.2001
11:41
smile
[1]

khorag [ ignoruj mnie ]

Jagged Alliance 2 - retro?

Pamietacie jeszcze JA2? To bylo tak dawno. A jednak postanowilem odswiezyc sobie ten tylul i wreszczie przejsc go do konca. I tu piesz pogrzebany - mianowicie szybka akcja:
Zajolem w sumie ze trzy wiochy - te srodkowa(nie pamietam nazwy) Alme i Balime i wjazd na Medune. - OK w palacyku wszystkich przywolalem do bramy, GUS kilkanascie razy przylozyl z granatnika i 3/4 do piachu, reszte zalatwila moja reszta :). Pakuje sie do Sali Konferencyjnej a tam tylko kilku gosci ! Eliot byl wprawdzie w pokoiku z lewej a gdzie ta cieciowa? ;)
No i tak chodze, zwiedzam te Medune a jej nigdzie nie moge znalezc - moze jakies zejscie jest do podziemi ktorego nie zauwazylem - poniewaz mam jakis pilot z ktorym nie wiem co zrobic? - H E L P

Pozdrawiam
Khorag
[email protected]

28.03.2001
14:44
[2]

_zbychu_ [ Junior ]

Cześć Grałem dość dawno...ale zdaję się, że gdzieś tam jest pokój z kominkiem, w którym jest ukryte przejście do schronu pod miastem ... znajdź, wejdź i zniszcz ;) - może być trudno (maszynowy karabin rakietowy czeka na gości) Pozdrowienia

28.03.2001
23:39
[3]

Raminerez [ Centurion ]

W lokalizacji w której znalazłeś pilota jest wejście do podziemi. Znajduje się ono w parkowym labiryncie pod posągiem. Użyj pilota otworzy sie wejście do podziemi.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.