GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black & White 2. Problemy.

12.10.2005
20:56
smile
[1]

Radkoss [ Pretorianin ]

Black & White 2. Problemy.

Mam problem :] Strasznie się ścina gra na sterach 78.01 a juz na 80.xxx BETA gra nie chce chodzić wyłancza się . Mam 6600 GT Athlon 64 3000 + 1 Gb ramu. Gra się strasznie ścina nawet na lowie mam patha 1.1. I czy ktos już grał w BW 2 na geforce ???

12.10.2005
20:59
smile
[2]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Ja i potwierdzam że gra słabo chodzi na GFach ale ja w sumie gram i nie narzekam na 77.77, spróbuj z tymi.

12.10.2005
21:02
[3]

Radkoss [ Pretorianin ]

no ale bez przesady 3-4/s :/ ja spróbije na 81.xxx ale na zmodyfikowanych potem na 77.xxx 78.xxx też zmodyfikowanych.

12.10.2005
21:30
smile
[4]

ssaq [ Generaďż˝ ]

Ja tez mam gf-a i gra chodzi tak samo na maksymalnych i minimalnych ustwieniach :/ jakas paranoja. Mam sterowniki 71.89 i gierka chodzi bardzo nieplynnie :/

12.10.2005
21:34
smile
[5]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Potwierdzam, może jakiś nowy patch pomoże.

12.10.2005
21:39
[6]

Metam [ Konsul ]

Tez tak mam chlopaki moze to jakis spisek przeciwko NVidii :D

12.10.2005
22:01
smile
[7]

Radkoss [ Pretorianin ]

wątpie :] OFICJALNIE premiera jest dopiero w piontek :] może nvidia zapłaciła żeby premiera było dopiero wtedo bo nie zrobią wcześniej sterów :] jak zainstalujesz stery 80.xx to gra jest BARDZO płynna dopuki.. się nie ruszysz bo wtedy ZWIS :] ja nie gram do wydania dobrych sterów bo już zainstalowałem z 8 i nic :/

12.10.2005
22:40
smile
[8]

Metam [ Konsul ]

A kiedy takowe sie ukaza?

12.10.2005
22:45
[9]

Radkoss [ Pretorianin ]

za 20 minut 20 dni. Nawet e-maila nie znalazłem do nvidi :]

12.10.2005
22:46
[10]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Już się ukazały - specjalnie dla Black & White 2 właśnie.

12.10.2005
22:50
smile
[11]

Radkoss [ Pretorianin ]

nie działają ściągałem :p wydajność jest zdumiewająca dopuki się nie ruszy bo jest zwis przynajmniej u mnie :]

12.10.2005
22:50
smile
[12]

Metam [ Konsul ]

Ale walek :D

tylko ze to sa beta sterowniki i nie wiem czy beda dobrze dzialaly w innych grach :(

12.10.2005
22:51
smile
[13]

Radkoss [ Pretorianin ]

nooo może ja troszkę inne :] ja mam wersję międzynarodową a nie english :] :)

12.10.2005
22:58
smile
[14]

Radkoss [ Pretorianin ]

nawet w BW dobrze nie działają :] a w innych grach mi chodzi all dobrze :]

12.10.2005
23:03
[15]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Założyłem specjalnie wątek odnośnie 81.84 zobaczymy jak inni się wypowiedzą.

12.10.2005
23:07
[16]

Radkoss [ Pretorianin ]

reset i zobaczymy :]

12.10.2005
23:21
smile
[17]

Radkoss [ Pretorianin ]

mi dalej nie chodzi. To znaczy nie chodzi dłużej niż 5-10 s :] ale przez te kilka s działa bardzo płynnie ;]

12.10.2005
23:28
[18]

Radkoss [ Pretorianin ]

czy ktoś ma SP 2 i dalej mu się ścina ????

13.10.2005
07:42
[19]

madowaty [ Chor��y ]

Radkoss --> Ja mam win z SP2 i spoko smiga, athlon 1,8, radek 9550 wykrecony ile sie da i 512ramu. Dziala na 800x600 ma high AAx2 anizox2 srednio 25-40fps w zaleznosci zamieszania

13.10.2005
08:17
smile
[20]

Radkoss [ Pretorianin ]

właśnie tobie śmiga na kartyach ATI !!! my tu mówimy o geforcech

13.10.2005
10:25
[21]

Radkoss [ Pretorianin ]

jak wyjdą jakieś nowsze stery to tu napiszcie

13.10.2005
11:23
[22]

Radkoss [ Pretorianin ]

ale tym razem EA przegieło. Wypuszczaś grę i połowa graczy nie będzie mogła grać :/ piszcie e-maile do ea i nvidi albo niech ktoś zadzwoni.

13.10.2005
11:56
smile
[23]

Grand [ The One And Only ]

A ja mam inny problem :D macie jakeiś czity trainery do gry ? bo juz przeszedęłm i chciał bym sie pobawić nie moge nic znaleść za pomocą google ; / wiec nie mówiecie o tym . . .
pls help

13.10.2005
12:00
[24]

Radkoss [ Pretorianin ]

pewnie jeszcze nie zrobili :] a mi się dalej ścina :]

13.10.2005
12:13
[25]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Mi też się tnie i to na radku 9500 pro.

13.10.2005
12:38
[26]

Radkoss [ Pretorianin ]

no to się nie dziwe że CI się ścina :P

13.10.2005
13:51
smile
[27]

Pvt. Creak [ Criav ]

piszcie e-maile do ea i nvidi albo niech ktoś zadzwoni.

sam se człowieku pisz albo sam se dzwoń :| tnie ci się pirat? to czekaj do polskiej premiery, akurat wyjdzie jakiś patch i będzie dobrze...

13.10.2005
13:57
smile
[28]

Radkoss [ Pretorianin ]

jaki pirat :] jedź sobie do empiku i zobacz czy już nie wyszedł !!! a pozatym path 1.1 też nic nie pomaga. Dzwoniłem do ea oni powiedzieli "zajmiemy sie problemem" cześniej musiałem podać cd-key a może a udowodnienia tobie mam podać jakieś zdanie z instrukcji. Nie masz dowodów to się nie odzywaj.

13.10.2005
21:32
[29]

Pvt. Creak [ Criav ]

sorry, ale premiera PL jest jutro

13.10.2005
21:36
smile
[30]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Może i jest jutro tylko dlaczego przysłali mi z Ultimy 2 dni temu ?? ?? ?? ??

13.10.2005
21:48
smile
[31]

Radkoss [ Pretorianin ]

a ja wczoraj kupiłem w empiku :P też się zdziwiłem ale jest w sklepach :]

13.10.2005
22:01
[32]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

" se pisz", " se dzwoń", a emertki przyczepiają się o jakieś marne k#$*a.

Ty !! Kolega odkrył poważny spisek, w empikach sprzedają piraty. W Ultimie też. Chodźmy po orginały na stejszyn.

13.10.2005
22:05
[33]

moszeusz [ Brak Dostępu ]

Celek 1,7GB, 768Ramu, GF6200 i jak do tej pory zero przycinki, detale na medium :) (4 mapa). Tylko czasami drzewa mam w prostokątach :].

13.10.2005
22:09
smile
[34]

Radkoss [ Pretorianin ]

czym gorsza karta graficzna tym lepiej ludzim chodzi :] ja nakich sterach grasz ????

13.10.2005
22:15
smile
[35]

moszeusz [ Brak Dostępu ]

version 76.44

01.11.2005
13:21
smile
[36]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Czy znalazł ktoś w końcu sposób na niemiłosierne zamulanie sie tej gry, na kartach typu 6800, bo przeciez to jest przesada,zeby na medium ledwo ciągneła i żebym musiał grać w widoku z gta 2...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.