
Radkoss [ Pretorianin ]
Black & White 2. Problemy.
Mam problem :] Strasznie się ścina gra na sterach 78.01 a juz na 80.xxx BETA gra nie chce chodzić wyłancza się . Mam 6600 GT Athlon 64 3000 + 1 Gb ramu. Gra się strasznie ścina nawet na lowie mam patha 1.1. I czy ktos już grał w BW 2 na geforce ???

ossa201 [ Generaďż˝ ]
Ja i potwierdzam że gra słabo chodzi na GFach ale ja w sumie gram i nie narzekam na 77.77, spróbuj z tymi.
Radkoss [ Pretorianin ]
no ale bez przesady 3-4/s :/ ja spróbije na 81.xxx ale na zmodyfikowanych potem na 77.xxx 78.xxx też zmodyfikowanych.

ssaq [ Generaďż˝ ]
Ja tez mam gf-a i gra chodzi tak samo na maksymalnych i minimalnych ustwieniach :/ jakas paranoja. Mam sterowniki 71.89 i gierka chodzi bardzo nieplynnie :/

ossa201 [ Generaďż˝ ]
Potwierdzam, może jakiś nowy patch pomoże.
Metam [ Konsul ]
Tez tak mam chlopaki moze to jakis spisek przeciwko NVidii :D

Radkoss [ Pretorianin ]
wątpie :] OFICJALNIE premiera jest dopiero w piontek :] może nvidia zapłaciła żeby premiera było dopiero wtedo bo nie zrobią wcześniej sterów :] jak zainstalujesz stery 80.xx to gra jest BARDZO płynna dopuki.. się nie ruszysz bo wtedy ZWIS :] ja nie gram do wydania dobrych sterów bo już zainstalowałem z 8 i nic :/

Metam [ Konsul ]
A kiedy takowe sie ukaza?
Radkoss [ Pretorianin ]
za 20 minut 20 dni. Nawet e-maila nie znalazłem do nvidi :]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Już się ukazały - specjalnie dla Black & White 2 właśnie.

Radkoss [ Pretorianin ]
nie działają ściągałem :p wydajność jest zdumiewająca dopuki się nie ruszy bo jest zwis przynajmniej u mnie :]

Metam [ Konsul ]
Ale walek :D
tylko ze to sa beta sterowniki i nie wiem czy beda dobrze dzialaly w innych grach :(

Radkoss [ Pretorianin ]
nooo może ja troszkę inne :] ja mam wersję międzynarodową a nie english :] :)

Radkoss [ Pretorianin ]
nawet w BW dobrze nie działają :] a w innych grach mi chodzi all dobrze :]
ossa201 [ Generaďż˝ ]
Założyłem specjalnie wątek odnośnie 81.84 zobaczymy jak inni się wypowiedzą.
Radkoss [ Pretorianin ]
reset i zobaczymy :]

Radkoss [ Pretorianin ]
mi dalej nie chodzi. To znaczy nie chodzi dłużej niż 5-10 s :] ale przez te kilka s działa bardzo płynnie ;]
Radkoss [ Pretorianin ]
czy ktoś ma SP 2 i dalej mu się ścina ????
madowaty [ Chor��y ]
Radkoss --> Ja mam win z SP2 i spoko smiga, athlon 1,8, radek 9550 wykrecony ile sie da i 512ramu. Dziala na 800x600 ma high AAx2 anizox2 srednio 25-40fps w zaleznosci zamieszania

Radkoss [ Pretorianin ]
właśnie tobie śmiga na kartyach ATI !!! my tu mówimy o geforcech
Radkoss [ Pretorianin ]
jak wyjdą jakieś nowsze stery to tu napiszcie
Radkoss [ Pretorianin ]
ale tym razem EA przegieło. Wypuszczaś grę i połowa graczy nie będzie mogła grać :/ piszcie e-maile do ea i nvidi albo niech ktoś zadzwoni.

Grand [ The One And Only ]
A ja mam inny problem :D macie jakeiś czity trainery do gry ? bo juz przeszedęłm i chciał bym sie pobawić nie moge nic znaleść za pomocą google ; / wiec nie mówiecie o tym . . .
pls help
Radkoss [ Pretorianin ]
pewnie jeszcze nie zrobili :] a mi się dalej ścina :]
Misiolo [ Generaďż˝ ]
Mi też się tnie i to na radku 9500 pro.
Radkoss [ Pretorianin ]
no to się nie dziwe że CI się ścina :P

Pvt. Creak [ Criav ]
piszcie e-maile do ea i nvidi albo niech ktoś zadzwoni.
sam se człowieku pisz albo sam se dzwoń :| tnie ci się pirat? to czekaj do polskiej premiery, akurat wyjdzie jakiś patch i będzie dobrze...

Radkoss [ Pretorianin ]
jaki pirat :] jedź sobie do empiku i zobacz czy już nie wyszedł !!! a pozatym path 1.1 też nic nie pomaga. Dzwoniłem do ea oni powiedzieli "zajmiemy sie problemem" cześniej musiałem podać cd-key a może a udowodnienia tobie mam podać jakieś zdanie z instrukcji. Nie masz dowodów to się nie odzywaj.
Pvt. Creak [ Criav ]
sorry, ale premiera PL jest jutro

ossa201 [ Generaďż˝ ]
Może i jest jutro tylko dlaczego przysłali mi z Ultimy 2 dni temu ?? ?? ?? ??

Radkoss [ Pretorianin ]
a ja wczoraj kupiłem w empiku :P też się zdziwiłem ale jest w sklepach :]
ossa201 [ Generaďż˝ ]
" se pisz", " se dzwoń", a emertki przyczepiają się o jakieś marne k#$*a.
Ty !! Kolega odkrył poważny spisek, w empikach sprzedają piraty. W Ultimie też. Chodźmy po orginały na stejszyn.
moszeusz [ Brak Dostępu ]
Celek 1,7GB, 768Ramu, GF6200 i jak do tej pory zero przycinki, detale na medium :) (4 mapa). Tylko czasami drzewa mam w prostokątach :].

Radkoss [ Pretorianin ]
czym gorsza karta graficzna tym lepiej ludzim chodzi :] ja nakich sterach grasz ????

moszeusz [ Brak Dostępu ]
version 76.44

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Czy znalazł ktoś w końcu sposób na niemiłosierne zamulanie sie tej gry, na kartach typu 6800, bo przeciez to jest przesada,zeby na medium ledwo ciągneła i żebym musiał grać w widoku z gta 2...