GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośby i pytania do Admina (STARY)

28.09.2005
11:41
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Prośby i pytania do Admina (STARY)

Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:

Kontakty:

Jeżeli chcecie abyśmy odpowiedzieli na wasze pytania proszę o wysyłanie emaili pod odpowiednie adresy:

[email protected] - w sprawach ogólnych i innych nie wymienionych poniżej, również kontakt z adminem forum.
[email protected] - kontakt dla posiadaczy abonamentów
[email protected] -w sprawie reklamacji płatnych usług na serwisie w tym wszystkie problemy z usługami za SMS
[email protected] - tylko w sprawie konkursów i problemów z wysyłką nagród
[email protected] - zakupy, reklamacje, przelewy, przekazy, towary, płatności za abonamenty, gry które chcecie kupić i inne związane z kupowaniem i sklepem.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Q: Chciałbym wyedytować sobie wątek. Chciałbym aby moderator wyedytował mi wątek lub jego tytuł, gdzie zgłosić prośbę?
A: Posty i tytuły wątków edytujecie sobie sami.

Q: Dlaczego straciłem punkt rankingu?
A: Straciłeś punkt rankingu ponieważ złamałeś regulamin albo dopisałeś się do wątku który go łamał.

Q:W którym skasowanym wątku straciłem punk rankingu?
A:Nie prowadzimy rejestru skasowanych wątków.

Q: Nie działa mi personalizacja forum lub nie potrafię poprawnie podwiesić swoich wątków co robić ?
A: Skasować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki, ustawić poziom zabezpieczeń przeglądarki na standardowy, używać Internet Explorer.

Q: Cały czas wyświetlają mi się banery i popupy.
A: Ustawić poziom zabezpieczeń przeglądarki na standardowy, banery powinny wyświetlać się raz na jakiś czas, zapisywać na waszym komputerze że się wyświetliły i przestać się wyświetlać na dzień, tydzień itp.

Q: jak mogę zmienić stopień na forum?
A: Zasady masz opisane w Regulaminie Forum, a prośby proszę zgłaszać w najnowszym wątku zatytułowanym: „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”


Czego nie wolno

W Regulaminie Forum macie opisane zasady.
W szczególności w tym wątku nie wolno rozmawiać z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum.

Uwaga: Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty. Dlatego proszę nie pytać się za co straciliście punkty.

Nie mamy czasu odpisywać na wszystkie wasze uwagi i sugestie ale zapewniam was że wszystko co jest w tym wątku jest przeczytane.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-05 19:14:46]

28.09.2005
15:14
smile
[2]

steward [ Narew Ostrołęka ]

Sj3 chyba zasługuje na bana...

28.09.2005 | 14:34 Sj3 [ Konsul ]

28.09.2005
17:07
[3]

aikikaisensei [ Senator ]

Dwa wątki do kasacji:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4258517&N=1

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4258585&N=1

28.09.2005
17:15
[4]

techi [ Legend ]

Utemperujcie tego Pana: Ciejkusak
Troszkę przesadza...

28.09.2005
17:33
[5]

krzynier [ SD sudden death rune ]

Banda Baranów... (Bez obrazy dla tych, którzy nie piasli bez sensu)

28.09.2005
17:36
smile
[6]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Krzynier --_> no co odpowiadaliśmy założycielowi wątku :P

28.09.2005
17:37
[7]

krzynier [ SD sudden death rune ]

WODZU---> Mówie głównie o autorze wątku....

28.09.2005
17:40
[8]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Aha to zwracam honor . Ale my się jak cos to tylko bawimy ;)

28.09.2005
17:50
smile
[9]

tomcio006 [ Legend ]

No nie...za dwa dni byłbym na plusie....
Czemu ?

28.09.2005
17:56
[10]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tomcio006 ---> za spamowanie, na forum nie posługujemy się pierdnięciami, bawiam się że niestety większość ludzi nie rozumie tego dowcipu. Być moze gdybyście go opisali w pierwszym wątku: To jest taka i taka zabawa, aby w niej wziąźć udział musisz w taki i w taki sposób odczytać tekst, to mogło by być. Ale nie w takie formie ak było.

28.09.2005
17:58
smile
[11]

tomcio006 [ Legend ]

Ok dzięki za odpowiedź.
heh "pierdnięciami" :):):)

28.09.2005
18:00
[12]

Anarki [ Dead King ]

tomcio006 --->
"3. Moderatorzy i Administratorzy mogą, bez konieczności tłumaczenia się i bez ostrzeżenia:
Zmieniać stopnie, usuwać posty, usuwać watki, blokować ksywki, blokować numery IP, modyfikować wypowiedzi dowolnego czytelnika
"

28.09.2005
18:01
[13]

Maxblack [ MT ]

hehe btw ja myslałem ze za spamowanie odejmowany jest 1 ptk w rankingu a nie 10 ;)

28.09.2005
18:06
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

1 punkt za kazdy post :)

28.09.2005
18:16
[15]

Maxblack [ MT ]

aj aj toż rok ejstem teraz w plecy! :)

28.09.2005
19:15
smile
[16]

techi [ Legend ]

No 3 pkt za "pierdnięcia" ?:)
Lifa is brutal...;P
Ale przecież podaliśmy adres do translatora, a nikt nie przeklinał, więc w sumie konwersacja nie była zabroniona. Chyba, że się mylę? ;P

28.09.2005
19:25
smile
[17]

maciek_ssi [ Electroma ]

przestancie sie mazac, nie ma nad czym rozpaczac

28.09.2005
19:26
[18]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Było minęło :)

28.09.2005
20:36
[19]

Coy2K [ Veteran ]

pan bebzoon chyba kategorie pomylił...

29.09.2005
08:58
[20]

brzeszczot [ Generaďż˝ ]

przepisze swoj post bo czytalem ze ktos pozakladal kilka watkow do adminow (jesli dobrze czytalem;-))

Kłaniam się....

Być może to już było. Jesli tak sorki....
Jednakże... Czy jest możliwe, a może już w fazie realizacji, podrasowanie opcji "Szukaj" w serwisie.
Chodzi mi o taki silnik, który wykazywałby tolerancję dla jaik mniemam (po sobie) wcale nierzadkich błednych wpisów nazw poszukiwanych gier. Może coś na zasadzie podpowiedzi w stylu google?

Przykład - wpisałem "Falout". Oczywiście nic nie znalazłem. Do szczęścia zabrakło mi tylko jednej, a może aż jednej literki

Pozdrawiam....

29.09.2005
09:29
[21]

alpha_omega [ Generaďż˝ ]

Proszę o usunięcie linka z mojego posta z godziny 9:12 - nie chcącyw wysłałem pełny utworek, co prawda to klasyka, ale pewnie nie chcecie widzieć tutaj takich rzeczy :)

29.09.2005
09:30
smile
[22]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

a moze by tak wyszukiwarka nie rozrozniala polskich znakow ??
np wpisujesz "corka" i wyszukuje "corka" "córka" i na odwrot

29.09.2005
09:47
[23]

alpha_omega [ Generaďż˝ ]

@$D@F -------------> A nie lepiej żeby odróżniała, ale sortowała wyniki według trafności tzn. wpisujesz z 'ą' w pierwszej kolejności wypisuje dany wyraz (tytuł wątku) z 'ą', a pod spodem ten sam wyraz z 'a'.

29.09.2005
18:16
[24]

Actimel [ I am what I am ]

Użytkownik k2o zakłada beznadziejne wątki i co chwilę je upuje.

29.09.2005
21:28
[25]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

eh, kaukaz z niego...

29.09.2005
21:48
[26]

Shifty007 [ Riddick ]

Przydało by się w wyszukiwarce coś takiego, że jak wyszukuję grę pomylę się we wpisywaniu tytyłu to nic nie znajdzie!
np. wpisuję Farenheit i NIC!
Przydałaby się podpowiedź typu "spróbuj wyszukać Fahrenheit" itp.

30.09.2005
00:30
smile
[27]

Widzący [ Senator ]

Czy dyrekcja może coś w tej sprawie wyjaśnić?

30.09.2005 | 00:12 erton [ Pretorianin ]

1. Usually I woke up early, but today i don't have to kill fat jewish pigs so I can sleep longer.

30.09.2005 | 00:17
Borys_ [ Centurion ]

8. I killed twenty five jews in june of 1956 in Krakow.
12. Don't eat so much jews! You will be fat!
13. How many jews lives in your town?
14. Excuse me, could you help me, I have to kill couple of jews.

30.09.2005
13:29
smile
[28]

fabko1 [ Pretorianin ]

póki nie jest zapoźno https://www.gry-online.pl/cm/cm_s043.asp?ID=4264289&N=1- do kasacji
wcale nie przyznaję sie do tego pana z forum CM,

30.09.2005
16:46
smile
[29]

jp2 [ Generaďż˝ ]

witam

26 wrzesnia kupiłem abonament sms.
ważny do 3 października.
dziś nie mogę edytowac postów (po zlaogowaniu),
prosze o pilną naprawe usterki
a jesli to musi potrwać to porszę przedłuzenie abonemntu o stosowny okres :>

pozdrawiam

30.09.2005
16:52
[30]

jp2 [ Generaďż˝ ]

sorka z dublowanie, ale może to się przyda



------
O.K. działa

nie wiem czemu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-30 20:22:21]

30.09.2005
16:53
[31]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

[email protected] -w sprawie reklamacji płatnych usług na serwisie w tym wszystkie problemy z usługami za SMS

01.10.2005
15:02
[32]

Narmo [ nikt ]

Zaczyna się bluzganie:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4267695&N=1

01.10.2005
15:06
smile
[33]

P4CYFIK4TOR [ ]

Prosze o zbanowanie IP zalozycielowi tego watku ;)

01.10.2005
15:09
[34]

Narmo [ nikt ]

Proponuję to samo co P4CYFIK4TOR dla użytkownika sibidibikibi w tamtym wątku.

01.10.2005
15:48
[35]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Takie małe pytano z czystej ciekawości. Przypuśćmy, że osoba wykupiła sobie roczny abonament MayClub. Jednak po 2-3 tygodniach z bliżej nieustalonych powodów dostaje bana. Me pytanie brzmi:
Czy wtedy kasa, jaka wydał na abonament zostaje zwrócona, czy nie?

01.10.2005
17:41
smile
[36]

TURIN9 [ Konsul ]

To ja mam taka propozycje aby dodac przy watkach nowa kolumne:) w której byl by wyswietlony nick ostatniej osoby która sie dopisywala do danego watku jest to na innym forum i dobrze sie sprawdza mysle ze to byl by dobry pomysl:) pozdr.

01.10.2005
18:28
[37]

krzynier [ SD sudden death rune ]

Orlando--> Użytkownik może dostać bana tylko na forum, nie w całym wortalu. Jeśli dostanie bana, nadal będzie mógł korzystać z usług MC, ale nie na forum.
Pozdro

01.10.2005
18:32
smile
[38]

tedorrr [ Konsul ]

czy będą usuwane wątki pt.np. CO z tym Orange... ciągle to samo"Orange. Orange" już mi się żygać chcę!!!

01.10.2005
23:26
smile
[39]

Paradox [ Konsul ]

Gościu chce sciagnac wirusa i wpuscic koledze. Aż dziwne, że to aż generał. Do kasacji.

02.10.2005
02:02
smile
[40]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

prosze o zwrocenie uwagi na klotnie jaka miala mijsce w ciagu ostatnich ~20 minut, wysmiewanie sie i obrzucanie blotem w takim watku nie powinno miec miejsca

02.10.2005
02:27
[41]

Ward [ Senator ]

@$D@F - jedna z osób tryskajacych osobliwym humorem nieomal mnie zmusiła do przedłożenia proźby o zwrócenie baczniejszej uwagi na wątek jaki zakładałem ale osoba ta okazała się skłonna do refleksji - ty wyskoczyłeś z uwagami o debilach więc dla uniknięcia dalszych żenujących rozmów dołączam się do twojej prośby :->
- proszę Admina o zwrócenie uwagi - o ile zajdzie takia potrzebana (posty pomiędzy 00.30 a 02.00) na to by w wątku nie dochodziło do gorszących połajanek ze strony
1. osób które nie potrafią uszanować żalu po tragicznym wypadku do jakiego doszło, oraz troski o zdrowie wybitnej Polki (polecam lekturę wypowiedzi dowcipnego ponad miarę mos_defa)
2. osób które nie zadają sobie najmniejszego trudu by zrozumieć kontekst kilku przeczytanych wcześniej postów a za to mają skonność do wyrażania bezmyślnych uwag - z pozdrowieniami dla @$D@F

przygnębiony wielce(kolejnym!) tragicznym wypadkiem i zakładając ten wątek nie sądziłem że stanie się on polem do bezmyślnego rżenia i jałowych połajanek , to pierwszy przypadek w którym zwracam się z prośbą o życzliwy nadzór na tym by pośród wielu współczujących i interesujących wypowiedzi nie przeważyły nieliczne ale za to krzykliwe , niedorzeczne i złośliwe , żenujące jest to ze ktoś robi sobie żarty z nieszczęścia - jak napisałem wcześniej : prezentowanie swojej opini to jedna sprawa - a grubiańskie rżenie w wątku w którym mówi się o czyjejś smierci to sprawa druga
dziękuję z góry za dysktetne ale stanowcze działania (jeśli zajdzie taka potrzeba oczywiscie)

Odpowiedź Admina: Ok. Od tej pory wątek będzie pod większym nadzorem.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-02 02:31:33

02.10.2005
02:46
[42]

Ward [ Senator ]

podziwiam szybką reakcję i serdecznie dziękuję !

02.10.2005
14:31
[43]

False [ Nie mam czasu ]

Ostatni post użytkownika ZTX jest conajmniej obrzydliwy :|

03.10.2005
13:02
smile
[44]

Shifty007 [ Riddick ]

Soulcatcher>>> Czy mógłbyś looknąć na ten wątek?? Wydaje mi sie że trzeba coś z nim zrobić!
Pozdro 4 all

03.10.2005
13:02
smile
[45]

Shifty007 [ Riddick ]

Ups zapomniałem! Sorki!

03.10.2005
18:46
smile
[46]

Shifty007 [ Riddick ]

Utemperować tego pana!

03.10.2005 | 18:43 hopkins [ Wieczny Optymista ]

03.10.2005
21:43
smile
[47]

Shifty007 [ Riddick ]

wątek do kasacji!

04.10.2005
17:08
[48]

Staniol89 [ LoDzIk ]

proszę o usunięcie tego wątku ponieważ jest juz karczma o hiphopie...

04.10.2005
17:17
smile
[49]

Shifty007 [ Riddick ]

Wątek do kasacji!

Zróbcie coś z tym Dawi77! Zakłada beznadziejne wątki i spamuje!

v v v v

04.10.2005
17:29
[50]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Po obejrzeniu linku zawartego w tym watku o malo co nie zwrocilem pokarmu :(

04.10.2005
17:49
smile
[51]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Również przyłączam się do skasowania tego wątku. Dziwię się że działacie bardzo szybko w innych czasamimi w błachych sprawach a ten wątek wisi już kilka dni

04.10.2005
21:03
[52]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Osoba Guru ZIP za dużo sobie pozwala jest od niedawna a każdemu zaczyna jechać utemperujcie go trochę.

04.10.2005
21:11
smile
[53]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Guru ZIP
Nie stosuje się do regulaminu na wątku
Jedzie starszym użytkownikom

04.10.2005
21:25
smile
[54]

Staniol89 [ LoDzIk ]

Ponownie prosze o skasowanie tego watku z powodów...wyżej^

04.10.2005
22:06
[55]

Deepdelver [ aegnor ]

Guru ZIP otwarcie statsuje i zaśmieca wątek.

04.10.2005
22:13
smile
[56]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Dzięki w imieniu wszystkich.

05.10.2005
11:50
[57]

dawi77 [ Centurion ]

proszę skasuj ten wątek ten wątek jest mój

05.10.2005
11:58
[58]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Proszęo usunięcie wątku z powodu braku odezwu

05.10.2005
14:31
[59]

Kresselack [ Konsul ]

Pytanie, czy mogę dać do reklamy Forum, poświęcone np. Fantastyce i grom cRPG? Czy złamię wtedy regulamin?

05.10.2005
15:05
[60]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

Prosze o skasowanei tego watku i zbanowanei tego lolesia :)

05.10.2005
15:16
smile
[61]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

nie wiem czy to dobre miejsce na moje pytanie i w ogole jak owe pytanie juz bylo gdzies wczesniej to przepraszam ze zasmiecam, co do pytania.... Kiedy bedzie podsumowanie całego pikniku, fotki od pana fotografa, recenzje itp. ?

05.10.2005
16:22
smile
[62]

Ralfi [ Chor��y ]

Dexter: chyba mi się wydawało ale widziałem coś w:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4269210&N=1

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4272378&N=1

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4276432&N=1

ale mogę się mylić... :P

05.10.2005
16:24
smile
[63]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Ralfi --> Jemu chodzi chyba o oficjalne sprawozdanie z Pikniku. :)

05.10.2005
17:36
smile
[64]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Stranger --> egzakli!

Chodzi mi o Oficjalną recenzję piknika :)

05.10.2005
17:44
[65]

garfield_junior [ ]

ja mam takie pytanie - wygrałem w konkursie Codename Panzers:Phase Two i dostałem maila abym wysłał dane osobowe z adresu który podałem w trakcie rejestracji, chcąc się upewnić pytam - wystarczy że wyślę na redakcja[at]gry-online.pl maila z moim adresem i danymi i będzie ok, tak?

05.10.2005
19:19
smile
[66]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

pozbądźcie sie tej dziecinady.... jest wręcz żałosna... :|

05.10.2005
19:20
smile
[67]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]
heheh to sie nazywa expressowa reakcja :P
zaraz po po dodaniu posta patrze ze wątku juz nie ma :]

05.10.2005
19:40
smile
[68]

Janczes [ You'll never walk alone ]

hej soul mogłbyś do info o ziomalu napisać jeszcze np.
- ilość wątków
- najwięcej wątków w 1 poście
dało by sie cos takiego zrobić?? miałbyś u mnie duzego plusa "+"

05.10.2005
19:45
smile
[69]

Buggy [ Pretorianin ]

Mam pytanie dlaczego skasowany został wątek pt. "petycja do dawi77"? To była tylko grzeczna prośba by dawi77 zaprzestał swoich destrukcyjnych działań. Na pewno nie było tam żadnych przejawów obrażania

05.10.2005
19:47
[70]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Watek do kasacji

05.10.2005
19:49
[71]

Narmo [ nikt ]

Buggy --> - nie wolno zakładać prowokacyjnych wątków, mających na celu ośmieszanie innych czytelników, wolno to robić tylko w kategorii "Dowcipy"
To z regulaminu jak byś nie wiedział.

05.10.2005
19:50
smile
[72]

Buggy [ Pretorianin ]

Narmo ---> A tamten się do takich zaliczał?! miał na celu przemówienie mu do rozsądku!


Odpowiedź Admina: Nie Ty pilnujesz tutaj porządku i spokoju. Takimi bezsensownymi wątkami dodatkowo utrudniasz nam prace.



Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-05 19:52:03

05.10.2005
20:07
smile
[73]

Buggy [ Pretorianin ]

Do admina---> A można wiedzieć dlaczego ten wątek był bezsensowny i jaki punkt regulaminu łamał ( w całej swojej frajerskości wierzę jeszcze że wątek by był usunięty musi łamać jakieś zasady)


Odpowiedź Admina:
Ten punkt:
- nie wolno "spamować" - czyli publikować na forum nadmiernej ilości zbędnych informacji.

ps. Polecam przeczytać Regulamin Forum - bardzo dokładnie - punkt po punkcie a znajdziesz tam kilka ciekawych informacji, które najwyraźniej przegapiłeś/zapomniałeś o nich.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-05 20:10:04

05.10.2005
20:23
[74]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Następny głupi wątek do kasacji

05.10.2005
20:36
smile
[75]

Janczes [ You'll never walk alone ]

jak nie soul to admin---->mozna by dodac do informacji o czlowieku jeszcze cos o watkach?? czy dalo by sie??
ile wątków stworzyl i ile postow mial najw.

05.10.2005
20:36
[76]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

feri33 powtarza watki które zostały usunięte

05.10.2005
20:37
[77]

Actimel [ I am what I am ]

Janczes -->> Ale po cholere Ci to? Jak dla mnie, można by usunąć zupełnie ilość wpisanych postów. Po co to? Gratka dla statsiarzy?

05.10.2005
20:46
smile
[78]

Janczes [ You'll never walk alone ]

actimel------> po 2 cholery; a w dodatku ciemne :-P

chcialbym kiedys wnukom pokazac jaki dziadek byl forumowicz.......

a tak seryjnie to fajnej by to wygladalo.

05.10.2005
20:47
[79]

Narmo [ nikt ]

Chyba się za bardzo zagalopowałem :p
Chociaż nie wiem, dlaczego mój post został usunięty też z tego wątku?

05.10.2005
20:53
[80]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Chcialbym sie zapytac co sie dzieje z moim rankingiem mniemam ze chodzi o dopisywanie sie do watkow w ktorych zostaly uzyte wulgaryzmy, ale nurtuje mnie zwlaszcza dzisiejsza utrata punktu bo za co nie mam pojeci a za dopisaniesie do takowego watku to chyba nie bardzo choc pewnosci nie mam.

05.10.2005
21:06
smile
[81]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Następna skarga pod adresem ---- >

feri33
powtarza już istniejące watki i chyba nie zna regulaminu. Zaśmieca forum przywracając usunięte już watki Albo tworząc już istniejące. Uważa że to dobra zabawa zróbcie cos z nim tu robi się chaos

05.10.2005
23:10
[82]

DarkStar [ magister inzynier ]

zmienilem kilka dni temu lacze na chello 1mb i pojawil sie pewien irytujacy problem. otoz podczas ladowania ktorejkolwiek strony z serwisu gryonline przegladarka (zarowno IE jak i Opera) "wiesza" sie w miejscu zalaczonym na obrazku. przegladanie wortalu stalo sie koszmarne.

moze mial ktos ten problem i ewentualnie wie jak go naprawic?

05.10.2005
23:12
[83]

pr0fane [ Konsul ]

DarkStar <--- zaraz napisze ci rozwiazanie na watku o operze

05.10.2005
23:16
[84]

DarkStar [ magister inzynier ]

zapomnialem dodac, ze sytuacja ta potrafi trwac od 30s do 2-3 minut:/

05.10.2005
23:37
[85]

Tomus665 [ Legend ]

Witam .. mam podobny problem do DarkStara ...

Od wczoraj wieczora spadła mi prędkość otwierania stron na forum ... dochodzi do 3/4 i się zawiesza na ok 2-3 minuty ... czego to może być przyczyna ?? Używam Firefoxa , ale na Internet Explorer jest to samo .. system przeskanowałem on-line a także Ad aware i nic nie wykrył ...

Z góry dziękuję za pomoc ..

05.10.2005
23:49
[86]

Luzer [ Music Addict ]

Ja w ogole nie moge przegladac gola spod opery (pod firefoxem dziala ale koszmarnie wolno)
Zauważylem to gdzies tak z godzine temu, kolo 21 bylo jeszcze ok

06.10.2005
00:02
smile
[87]

Deepdelver [ aegnor ]

U mnie to samo. Firefox.

06.10.2005
00:05
[88]

DarkStar [ magister inzynier ]

lol juz wiem czym jest gemius:) to firma badajaca i analizujaca aktywnosc internautow. cos sie ich serwerek nie wyrabia.

moze ma ktos firewalla i sprawdzi czy jest mozliwosc zablokowania gemius.pl

06.10.2005
00:06
smile
[89]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

U mnie to samo.
ff 1.0.7.
Otwieram gola,pasek postępu szybciutko ładuje się do 3/4 nastepnie trzeba poczekac ok 20-30sekund aż wskoczy strona. :/ (to samo z forum,dodawaniem postów itp.)

06.10.2005
00:10
smile
[90]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Zablokowałem gemius'a w adblocku i wsio śmiga szybciutko.

06.10.2005
10:57
[91]

stanson_ [ Manieczki ]

jakiś "nowy"

06.10.2005
11:11
[92]

.:Jj:. [ The Force ]

Proszę o zablokowanie konta dudi1. Zaśmieca nieziemsko..

06.10.2005
14:46
[93]

fazi2 [ Chor��y ]

bardzo proszę o zbaniowanie Herr Flick

oto część jego postu: " Fazi2 ---> czy Tyś się chłopie z penisem na głowy pozamieniał...??
jeszcze raz proszę o zbanowanie go

06.10.2005
14:51
[94]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

fazi2 ---> urażona duma?Popatrz na swoje wypowiedzi trzezwym okiem,a może dostrzeżesz o co mi chodziło.

Pozatym to nie bezpośrednia obraza,a pytanie.

Przepraszam,że prowadzę ten dialog...

06.10.2005
14:57
[95]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

Ja proszę o zbanowanie "dudi-1" zaśmieca forum

06.10.2005
15:09
[96]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Zgadam się z poprzednikami dudi-1 robi tu bajzel.

06.10.2005
16:49
[97]

dudi-1 [ Legionista ]

Odpowiedź Admina: W tym wątku zgłaszamy wyłącznie poważne problemy związane z działaniem forum, czy zachowaniem niektórych forumowiczów. Proszę nie dopisywać się ponownie z tego typu "problemami".

Za każdą kolejną próbę bezsensownego podbicia tego wątku będę odejmował punkty w rankingu.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-06 17:01:08

06.10.2005
17:24
[98]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Moznaby włożyć system ocen osoby przez innych GOLasów...Ocena byłaby wyświetlana w informacji o człowieku...Możnaby dawać ujemne i dodatnie punkty

06.10.2005
17:27
[99]

olo_7 [ Konsul ]

wstawiam się za PrzemQ 09
tylko żeby można było to robić z konkretnych powodów i oczywiście za zgodą admina
prosze aby to było możliwe na stopniu Generał lub wyższy
Bardzo proszę

06.10.2005
21:08
smile
[100]

N2 [ negroz ]

soul ->

06.10.2005
21:09
[101]

Narmo [ nikt ]

N2 --> Masz już nie aktyalne dane :p

06.10.2005
21:13
smile
[102]

N2 [ negroz ]

Narmo -> aktualne, wpisz sobie w "szukaj" słowo "ulubione" to się przekonasz :)

06.10.2005
21:15
[103]

Narmo [ nikt ]

N2 --> Zobacz poprzedni obrazek :)
I poszukaj wątka "jaki watek"

07.10.2005
07:36
smile
[104]

Tofu [ Zrzędołak ]

Bez przesady... Linki do warezów?

07.10.2005
10:04
smile
[105]

Goozys[DEA] [ Solid Security ]

Mała propozycja... A możeby tak możliwość podwieszania wątków z pozycji samego wątku?. Czasami drażni mnie to, iż by podwiesić interesujący mnie temat muszę cofnąć się na stronę z listą tematów...

07.10.2005
10:06
[106]

legrooch [ Legend ]

Dokładnie. Znajdziesz jakiś wątek w wyszukwarce, a później klikaj aby do niego dotrzeć :/
Takie coś jak "up" odpuszczam, bo czasem sama treść wystarczy (vide Hardware & Software).

07.10.2005
10:25
[107]

Azazell22 [ Civ IV ]

a ja bardzo bym prosił o wprowadzenie AVATAR`ów :)) to super sprawa ... wiem że to już było ale zalezy mi na tym i zapewnie nie tylko mi z forum

07.10.2005
10:41
smile
[108]

Kumavan [ child of KoRn ]

Gooz, legrooch ---> ta prośba już padała i do dziś nic takiego nie powstało :/

Pytanie do możnych tego forum - czy poniższe propozycje zostały odrzucone, czy są w fazie realizacji? Będę wdzięczny za odpowiedź.

1. Automatyczne podlinkowywanie https://....
2. Podwieszenie wątku "od wewnątrz".
3. Możliwość kliknięcia na autora wątku na stronie głównej, by wejść w informacje o użytkowniku.

07.10.2005
10:54
[109]

Goozys[DEA] [ Solid Security ]

No to lipa...

07.10.2005
19:20
[110]

Narmo [ nikt ]

Kolejny wątek bez sensu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4287428&N=1

07.10.2005
19:34
[111]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

kumavan to jest w tym wątku o zmianach

07.10.2005
23:46
smile
[112]

CHESTER80 [ blood money ]

Ban na IP !

07.10.2005
23:48
[113]

piotr w. [ El Mariachi ]

do kasacji

08.10.2005
00:55
[114]

alpha_omega [ Generaďż˝ ]

Proszę o zmianę tytuły wątku - jest niestosowny w obecnej sytuacji - na jakiś inny. Wątek został zaakceptowany przez Soula, ale wypadałoby zmienić tytuł w związku z ciszą wyborczą.

08.10.2005
00:58
[115]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Soul usuń mój wątek, zapomniałem sobie o Ciszy wyborczej przepraszam i więcej postaram nie zpominać

08.10.2005
02:07
[116]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Czy mi się wydaje, czy skasowano wątek "nazizm = socjalizm" autorstwa POLE ? Co w nim było nie tak ?

08.10.2005
11:26
[117]

Kumavan [ child of KoRn ]

golmann ---> wiem, bo sam tam pisałem. Chciałem się dowiedzieć, czy te pomysły będą zrealizowane, bo bardzo by się przydały.

08.10.2005
22:32
smile
[118]

Tomus665 [ Legend ]

Żaden koleś nie będzie mnie od " cieciów " wyzywał ..

Pierwszy raz " donosze " na kogoś , ale nie pozwole sobie na coś takiego ..

09.10.2005
16:30
smile
[119]

hilander [ ]

Dlaczego mój wątek dotyczący piosenki SISTARS został usunięty ?!

09.10.2005
16:51
smile
[120]

Janczes [ You'll never walk alone ]

dlaczego poraz drugi w tym tygodniu dostalem bana??
nie doczekam sie chyba +16....
Gdyz mam +13 bo mi obcinasz caly czas a ja nie wiem nawet za co

Odpowiedź Admina: Chyba chodzi o punkty w rankingu.

Uwaga: Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-09 17:29:50

09.10.2005
17:24
[121]

MERC123 [ Konsul ]

to ban mija po jednym dniu? Bo widze ze dostalem 2 razy w ciagu tygodnia i juz piszesz.

Odpowiedź Admina: Nie. Janczes pomylił utrate punktów w rankingu z banem.

Nie usuwamy raz nadanych blokad ksywek i blokad numerów IP nadanych czytelnikom łamiącym zasady tego forum.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-09 17:28:31

09.10.2005
22:19
[122]

goldenSo [ LorD ]

Chyba wiadomo co nie pasuje

10.10.2005
10:45
smile
[123]

moniushco [ Konsul ]

!!!!! No i czemu nikt nie napisął czemu został usunięty mój wątek o obrazach DVD ??!!!??!!

PS. Kasować to umiecie ale pisać to chyba nie

10.10.2005
16:37
[124]

HopkinZ [ Senator ]

Pan MrXX trochę przegina w wypowiedzi z godziny 16.31

10.10.2005
22:17
smile
[125]

Shifty007 [ Riddick ]

Ten wątek łamie prawo tego forum!

P.S Pewnie znowu zostane nazwany "donosicielem"! xP

11.10.2005
11:20
[126]

QrKo [ ]

Poproszę o zmianę kategori wątku na "Na każdy temat".
Z rozmachu pomieszałem katgorie ;p

12.10.2005
00:25
[127]

maciek_ssi [ Electroma ]

kiedys ktos dal mi link na podstrone gola, gdzie byly udostepnione reklamy gier, oczywiscie adresu zapomnialem, moglby mi ktos przypomniec?

12.10.2005
14:41
[128]

Narmo [ nikt ]

Pewnie i mi poleci po rankingu ale co tam. Mamy pirata:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4301805&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4301781&N=1

12.10.2005
21:54
[129]

False [ Nie mam czasu ]

Wiadomość użytkownika MasterDD z 21:41 jest "be".

13.10.2005
09:28
[130]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Bardzo bym prosił o wycięcie jednego pogrubienia tytułu na początku wątku. Oto link:
Z góry dzięki.



Odpowiedź Admina:
Q: Chciałbym wyedytować sobie wątek. Chciałbym aby moderator wyedytował mi wątek lub jego tytuł, gdzie zgłosić prośbę?
A: Posty i tytuły wątków edytujecie sobie sami.





Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-13 09:28:41

13.10.2005
22:12
[131]

olo_7 [ Konsul ]

przepraszam za użycie skrótu przekleństwa na tym wątku

13.10.2005
22:34
smile
[132]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

olo_7 --> z takimi bzdetami latasz do admina

13.10.2005
22:35
[133]

olo_7 [ Konsul ]

*...:::JaRo:::...*-nie tylko przepraszam

13.10.2005
22:56
smile
[134]

Janczes [ You'll never walk alone ]

sorka Soul za pomylenie bana z rankingiem....ale az mnie w oczy kluje jak mialem 15 a mam 13.....

13.10.2005
22:59
[135]

Gr4nd [ Centurion ]

Uzytkownik SIEHU podaje linki do emula, czyli nielegalnego oprogramowania. Prosze administratora o zrobienie czegos w tej sprawie

13.10.2005
23:04
smile
[136]

moniushco [ Konsul ]

Gr4nd <<<<
kto ci takie żeczy nawmawiał że ty nim ściągasz piraty to nie znaczy że program jest nielegalny

13.10.2005
23:06
[137]

Gr4nd [ Centurion ]

Bo WINNER podal linka do tych ikon i one sa platne, a SIEHU dal linka do tej paczki ktora mozna sciagac za darmo czyli bez zgody autora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednym slowem lamie regulamin forum!

13.10.2005
23:06
[138]

Gr4nd [ Centurion ]

Na dodatek dal link do emula, a emule to program peer2peer

13.10.2005
23:12
[139]

Narmo [ nikt ]

Gr4nd --> Szukałem w regulaminie wzmianki o p2p i jakoś nie znalazłem... Sam eMule nie jest nielegalny. To tak jak z nożami. Większość nimi posługuje się w kuchni ale czasami znajdzie się jakiś odmieniec (ja osobiście wolę miecze), który zacznie nimi zabijać. Czy tylko dlatego trzeba zakazać sprzedaży noży?

13.10.2005
23:15
[140]

Gr4nd [ Centurion ]

emul jest legalny ale nie podawanie linkow do pliku ze strony na ktorej ta rzecz jest za kase. to tak samo jak dac link do gry ktora kosztuje w sklepie a ty dasz link na forum

13.10.2005
23:17
smile
[141]

winner [ Generaďż˝ ]

Gr4nd -> dobrze mówisz, ja myśle tak samo

14.10.2005
13:59
smile
[142]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Wypowiedz z 13.48.

14.10.2005
15:00
smile
[143]

matchaus [ Kapitanleutnant ]

Wypowiedź z 14.57

14.10.2005
15:07
smile
[144]

WoNti [ Pretorianin ]

Prosilbym o upomnienie albo BANa dla asika
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4288779&N=1
Post na samym dole:
14.10.2005 | 15:00 asik [ Junior ]
Soul przeczytaj i wywnioskuj

14.10.2005
15:08
smile
[145]

.:Jj:. [ The Force ]

14.10.2005 | 14:59 asik [ Junior ]

JA smierdze qrwa debile jedne lole nooby smierdząc


BAN

14.10.2005
18:46
[146]

Chacal [ ? ]

Chciałbym prosic, by jakis forumowy autorytet przemówił do rozsądku Kurolowi. Chodzi mi o dwa wątki z linków, z których pierwszy jest zwyczajnym spamem, a drugi jest przez Kurola natrętnie i bezzasadnie upowany.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4309396&N=1

14.10.2005
19:04
smile
[147]

Janczes [ You'll never walk alone ]

chacal-----> to ze kurol robi to dla biednych dzieci to nie jest chyba spamowanie....

14.10.2005
19:16
smile
[148]

...<+DeskA+>... [ Pretorianin ]

hmmm...
wiem że to zabrzmi dziecinnie ale może w skłąd dla urozmaicenia postów, fajnie by było dodac nowe buzki np. z gadu-gadu albo innych
urozmaicało by to wątki

oczywiście to tylko prośba i gdybyście czegoś takiego nie zrobili to świat by się nie zawalił, ale fajnie by było gdybyście jednag zrobili:)

14.10.2005
21:02
smile
[149]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ZgReDeK. Ten buc chyba prosi sie o bana:

jako ze janczes to forumowy idiota proponuje o olewanie go w tym watku

nikt tu nikogo nie olewa a ja jestem stałym bywalcem tej karczmy i nie zycze sobie aby ten młotek tak o mnie pisał. Prosze Soul zajmij sie nim..

15.10.2005
13:20
smile
[150]

Szympans51 [ Generaďż˝ ]

proponuje utwożenie nowej kategorii opinie.
czy to jest możliwe??

15.10.2005
13:31
smile
[151]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Szympans51-----na razie ok, ale sprubuj to rozwinąć..

15.10.2005
13:49
smile
[152]

Oxygen [ Konsul ]

Kolega Janczes chyba nie wie co to doping fair play

15.10.2005
15:01
smile
[153]

_zielak_ [ Kolekcjoner Postów ]

mam wrażenie, że wątek poruszając temat piractwa, łamie regulamin...

15.10.2005
15:07
[154]

giba000 [ Chor��y ]

dlaczego mój wątek dotyczący filmu pt. Pan Tadeusz został usunięty

15.10.2005
17:54
[155]

Deepdelver [ aegnor ]

vvv

15.10.2005
17:55
[156]

stanson_ [ Manieczki ]

15.10.2005
18:08
smile
[157]

volvo95 [ Legend ]

Czy mógłbym zamieścić wątek z linkami do 4 aukcji gier, jakie wygrałem na pikniku GOLa ? :P

Aukcje kończą się za 2h a może ktoś chciałby nabyć te gierki :)

15.10.2005
18:33
[158]

olo_7 [ Konsul ]

za co dostałem drugi punkt na minusie bo pierwszy pewnie za to że użyłem przekleństwa ale nie wiem za co drugi


Odpowiedź Admina:
Uwaga: Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty. Dlatego proszę nie pytać się za co straciliście punkty.





Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-15 18:35:11

15.10.2005
18:38
[159]

olo_7 [ Konsul ]

Acha dzięki. I mam jeszcze jedno pytanko jaki to był wątek.

Odpowiedź Admina: Był to wątek, który łamał regulamin forum.

Przeczytaj jeszczez raz to co wczesniej Ci napisałem i przestań zadawać takie pytania. Dzinnie kasujemy kilka, kilkanaście takich wątków, więc skąd mamy wiedzieć gdzie się wpisywałeś. Masz przestrzegac regulaminu a nie bedziesz tracił punktów.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-15 18:42:31

15.10.2005
18:39
[160]

volvo95 [ Legend ]

olo - nie dostaniesz takiej odpowiedzi.

Czy mógłbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie? ;)

15.10.2005
18:42
[161]

Lucky Luck [ Moderator ]

volvo95 ---> Przykro mi, ale nie. Nie możemy robić wyjątków. Myślę, że rozumiesz.

15.10.2005
18:45
smile
[162]

olo_7 [ Konsul ]

Dobra dzięki i sorry za tekie pytania.

15.10.2005
18:47
smile
[163]

volvo95 [ Legend ]

Spox, rozumiem ...

BTW. Po co w regulaminie dopisek: "nie wolno się reklamować z żadnym produktem bez zgody administratora forum " skoro nie można uzyskać takiej zgody? :)

15.10.2005
18:54
[164]

Narmo [ nikt ]

volvo95 --> Tu bardziej chodzi o czasopisma typu Play, których banery widzisz na górze strony. Za reklamę się płaci :)

15.10.2005
18:55
[165]

volvo95 [ Legend ]

Aha ... Źle zrozumiałem ten punkt regulaminu :)

15.10.2005
20:20
[166]

DeLordeyan [ The Edge ]

ech...

15.10.2005
20:22
smile
[167]

piotr w. [ El Mariachi ]

Co zrobiłem że mam -1??


Odpowiedź Admina:
przeczytaj posty z tego watku z godzin:
15.10.2005 | 18:33
15.10.2005 | 18:38



Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-15 20:27:18

15.10.2005
20:25
[168]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

piotr w. pewnie dopisałes się do wątku który łamał regulamin....

15.10.2005
21:16
smile
[169]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

czemu mój wątek pt. Kopalnie Mp3 został usunięty czy on łamał regulamin:O 0_o

15.10.2005
21:20
smile
[170]

waslo [ Manager Ajaxu ]

same bany lecą

15.10.2005
21:36
[171]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

A propos banów czy użytkownik o Nicku Actimel dostał bana?

16.10.2005
00:07
smile
[172]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Moze mi ktos uprzejmie wyjasnic, skad znowu zniknelo mi az siedem lub osiem punktow w rankingu ?

16.10.2005
00:13
smile
[173]

N2 [ negroz ]

p(o)arno ?

16.10.2005
00:48
smile
[174]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Oxygen-------> nie wrzucałbym bym Lechowi bez powodów. To ze @lb@tros jest za lechem i ze jest w swojej karczmie nie oznacza ze moze tak pisac na Legie.. slyszeliscie moze o kaczorowskim? on tez spiewal to samo(dokladnie) Legia go kupila a teraz boi sie chodzic po warszawie i oprocz treningow nie rusza sie z domu. a ja jak bym rozmawial w karczmie Legii o lechu to bym go nie obrazal bez powodu. jesli urazilem prawdziwych kibicow lecha to sorki ale cala te klotnie zapoczatkowal albatros.

16.10.2005
12:05
[175]

zoor!n [ Legend ]

hmmm...

16.10.2005
13:47
smile
[176]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Jeszcze raz dlaczego mój wątek został usunięty czy mam założyć nowy? A Actimel dostał bana?
Czy też mam założyć wątek na ten temat?

16.10.2005
17:21
[177]

wysiu [ ]

On juz prawie dwa lata tu jest, powinien chyba znac zasady.. Moze za taki watek nalezy sie jakas specjalna nagroda?

16.10.2005
17:54
[178]

graf_0 [ Nożownik ]

To samo co wysiu, ale chciałem zauważyć, że automat nie sprawdza tytułu wątka i słowo cra.cka przeszło i śmieje się nam w twarz z pierwszej strony forum. :)

16.10.2005
20:54
smile
[179]

sh4d3 [ Pretorianin ]

czy daloby sie zmodyfikowac engine forum tak aby po ponownym wjesciu do jakiegos watku (wczesniej odwiedzonego) ustawialo strony na pozycji ktora zajmuje ostatni czytany post? przy dluzszych watkach ulatwiloby to zycie ;)

16.10.2005
20:57
[180]

ejpi [ Konsul ]

Jak można dostać dodatkowe punkty rankingu?

16.10.2005
20:58
[181]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

ejpi> za kazdy miesiac od daty zarejestrowania sie na GOL-u dostajesz jeden punkt.

16.10.2005
20:59
[182]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

ejpi --> "Ranking działa w następujący sposób:
+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum
-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego"
w inny sposob nie mozna zdobyc (czy stracic)

17.10.2005
15:48
[183]

Nazaya [ Konsul ]

Prosze o skasowanie tego wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4312311&N=1
Dzieki

17.10.2005
15:52
[184]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Mam propozycje: moze by dodac w "wyszukiwarce pro" wyszukiwanie po autorze niusa, zapowiedzi czy recenzji?

Mysle ze warto ;)

17.10.2005
19:20
smile
[185]

Paul12 [ Buja ]

Eee ban?

17.10.2005
20:04
[186]

olo_7 [ Konsul ]

admin-oblukaj sobie ten wątek ok.

18.10.2005
22:25
smile
[187]

QrczakJR [ Konsul ]

dlaczego zostal usuniety moj prosba o piosenke?? tytul watku "poszukuje mp3 z filmu skazany na bluesa"

18.10.2005
22:28
smile
[188]

WolverineX [ Senator ]

dlaczego z jakiego powodu ktos usunal mojego posta z watku "Quake 4"
dotyczacego zabezpieczenia jakiego uzyto do gry Quake 4 ?

screen tez nie byl nie legalny, nie zawiera rzadnych pirackich informacji czytrasci andy religijnych anty politycznych rasitowskich.
takze nie ublizal i nie obrazal nikogo.

wiec dlaczego ?

18.10.2005
22:32
[189]

Soulcatcher [ Prefekt ]

WolverineX = złodziej

18.10.2005
22:36
[190]

WolverineX [ Senator ]

nie zlodziej !

wyrazilem zdanie tylko o zabezpieczeniach. to nie przestepstwo.

Ps. Quake 4 mam zamowionego w ULTIMIE wiec.... daruj sobie

19.10.2005
20:29
[191]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Chyba nie muszę uzasadniać?

19.10.2005
20:29
[192]

stanson_ [ Manieczki ]

niech tego od fify nie kasuja, w koncu to didżej i muzykę podesle za friko :))))

19.10.2005
23:57
[193]

Deepdelver [ aegnor ]

Prosze o uniemożliwienie użytkownikowi Pole zakładania prowokacyjnych i propagujących totalitaryzm wątków. Takie działania są w moim przekonaniu sprzeczne z dobrym smakiem i regulaminem tego forum. Szczera moja odpowiedź na brednie tego usera, który mord na kilku setkach (do kilku tysięcy) studentów walczących o wolność słowa na placu Tiennanmen okrasza stwierdzeniem "na szczęście" z pewnością złamała by regulamin. To nie pierwszy taki występ tego usera.

20.10.2005
21:19
smile
[194]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

znalazłem małego bubla :)

Proszę przyjrzeć się opisowi gry F.E.A.R i odpowiedzieć na pytanie dlaczego opisem w/w gry jest Myst V: The end of ages :)

pozdrawiam :)

20.10.2005
23:11
[195]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

mam pytanie
przec chwila zalozylem watek gdzie umiescilem link to filmu i chcialem aby zostal on skomentowany
dlaczego zostal on usuniety?

20.10.2005
23:13
smile
[196]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Myśle że jest za brutalny a ja jak go zobaczyłem to aż łezka mi się zakręciła i teraz mam to w pamięci ;( Naprawde ci ludzie to nie mają serca ;(

20.10.2005
23:24
[197]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

Karpiu_87
a ja sadze ze powinni zostawic moj watek jednak
niech wszyscy widza co sie z tymi zwierzetami dzieje...
i nie byl zbyt brutalny...
to bylo na prawde...prawde powinno sie pokazywac a nie kryc
i udawac ze nic nie bylo
przykre...

21.10.2005
16:47
smile
[198]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

PIRAT!!!!! :|

22.10.2005
00:54
smile
[199]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Czy można używać wulgaryzmów na forum? Nie? To czemu użytkownik Gereg może mieć w swoim stopniu?

22.10.2005
01:29
[200]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

no wlasnie dlaczego Greg moze miec wulgaryzm w opisie skoro jest to zabronione

22.10.2005
09:24
[201]

Pvt. Creak [ Criav ]

Kiedy w końcu będzie działało archiwum GOLa?

22.10.2005
14:34
[202]

pecet007 [ ]

proszę o usunięcie mojego podwójnego posta, dziękuję

22.10.2005
14:37
[203]

pao13(grecja) [ Malezanomacaroni ]

a od kiedy to slowo sie okresla jako wulgaryzm

22.10.2005
14:59
[204]

hilander [ ]

mozna juz usunąć

dzięki

22.10.2005
17:50
[205]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Proszę o usunięcie mojego wątku bo przez przypadek załozyły mi się 2 (wina przeglądarki)

23.10.2005
18:22
[206]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

piractwo

24.10.2005
19:17
smile
[207]

olo_7 [ Konsul ]

Wątek do kasacji

24.10.2005
19:23
[208]

olo_7 [ Konsul ]

sorry nie zauważyłem że to w kategori dowcipy

24.10.2005
21:26
[209]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Mysle ze ten watek:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4340225
lamie kilka punktow z regulaminu min:
- nie wolno formułować postów napastliwych i obraźliwych
- nie wolno publikować ilustracji i tekstów obscenicznych, mijających się z dobrym smakiem
- nie wolno publikować postów naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską
- nie wolno dopisywać się do wątków wyraźnie łamiących zasady opisywane w tym regulaminie.

24.10.2005
23:04
[210]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Prosze o usuniecie 2/3 postow z rzedu.

24.10.2005
23:05
[211]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

24.10.2005
23:13
smile
[212]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Dlaczego płytka DVD nie jest wypełniana w całości? Gdyby tak się stało, byłaby chyba bardziej atrakcyjna.

24.10.2005
23:25
smile
[213]

mozdzek14 [ Marszałek ]

A ja mam pytanie odnośnie abonamentu :
Czy jest abonament, gdzie co miesiąc płace SMSem?? Bo ja np. nie mam karty płatniczej ...

24.10.2005
23:27
[214]

ssummoner [ ]

mozdzek14 -> GolSMS, 9 zł za tydzień.
Po więcej informacji sięgaj tutaj. ;-)

25.10.2005
00:11
[215]

gofer [ ]

mozdzek14 - > nie ma abonamentu miesięcznego za sms. Jest za to abonament miesięczny za który możesz zapłacić nawet nie mając karty płatnicznej. Wchodzisz na stronę https://www.gry-online.pl/abonamenty.asp, wybierasz abonament GOLMax, ile miesięcy chcesz. Forma płatności - Przelew bankowy/Przekaz pocztowy. Potem bierzesz podaną sumę pieniążków, udajesz się na pocztę, wypełniasz druczek, wpłacasz kwotę + opłatę za przekaz. Tyle.

25.10.2005
01:03
smile
[216]

piokos [ Mr Nice Guy ]

czemu w okienku odpowiedzi na GOLu mam takie dziwne obwódki wokół emotek (czerwona ramka), a na www.gamepressure.com tego nie ma?

Mam Operę 8.

25.10.2005
11:17
[217]

wysiu [ ]

Chyba warto byloby zajrzec tam z nozyczkami...:)

25.10.2005
13:44
[218]

aikikaisensei [ Senator ]

Pirat

25.10.2005
13:46
[219]

aikikaisensei [ Senator ]

Pirat osiągnął cel:/ Proponuję bana dla niego i dal osoby, która go podała.

Pozdrawiam.

25.10.2005
13:47
[220]

Asmodeusz [ Senator ]

Zgadzam sie z aiki... - proponowalbym za cos takiego bana dla obu panow.

25.10.2005
19:27
[221]

Deepdelver [ aegnor ]

Proszę o "ciachnięcie" zdjęcia z mojego postu z 25.10.2005 | 17:50. Dodałem nie to, które zamierzałem, a to faktycznie nie jest zbyt stosowne jak na publiczne forum, tym bardziej w świetle wyboru Kaczyńskiego na Prezydenta RP. Z góry dziękuję.

26.10.2005
23:31
[222]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Czy można prosić o stworzenie (na czas bliżej nieokreślony) specjalnej kategorii o nazwie Kaczyński?

26.10.2005
23:33
[223]

maciek_ssi [ Electroma ]

Popieram! Jak najbardziej!

26.10.2005
23:34
smile
[224]

piokos [ Mr Nice Guy ]

U.V. Impaler => wystarczyłoby zrobić przekierowanie do "Dowcipy", idealnie opisuje to co się dzieje

26.10.2005
23:36
smile
[225]

pr0fane [ Konsul ]

chyba prosciej by byla opcja ignorowania postow gladiusa i misiatego,i juz by zadnego watku o kaczorach nie bylo

27.10.2005
06:04
smile
[226]

Ines [ Ines ]

Watek OK, ale kilka obrazkow dodanych przez pewnego uzytkownika zupelnie nie na temat do kasacji.

27.10.2005
14:13
smile
[227]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Po pierwsze gość dubluje watki a po drugie pisze bezsensu
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349146&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349064&N=1

27.10.2005
14:17
smile
[228]

DEXiu [ Konsul ]

Zdecydowanie popieram yellowfoxa i prosiłbym o powstrzymanie użytkownika deco020 przed zalaniem forum swoimi genialnymi postami (ech. ja rozumiem że Junior i ma swoje prawa, ale są granice). Poniżej linki do jego postów które zdążył założyć do tej pory :/

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349056&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349064&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349102&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349146&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349122&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4349178&N=1

27.10.2005
17:42
smile
[229]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Czy w przyszlosci bedzie mozna za GOLe nabyc innne gadzety z oferty niz koszulka i abonamenty? co prawda mam "tylko" 61 GOLi, ale motywacja do zbierania bylaby wieksza :)

np: 500 GOLi Torba
itp/

28.10.2005
21:41
smile
[230]

Shifty007 [ Riddick ]

take a look at this!
Takich wątków jest kilka!
The Settlers - piotr_wik [ Junior ]
Admin ---> odpowiedz temu biedakowi!

29.10.2005
09:25
smile
[231]

Shifty007 [ Riddick ]

Admin ---> Spójrz na wątki użytkownika JOLX na temat internetowej gry!

29.10.2005
10:05
smile
[232]

Shifty007 [ Riddick ]

Proszę Was zróbcie coś z tym kolesiem!
Żeby jeszcze link dał do gry!

29.10.2005
11:31
smile
[233]

zarith [ ]

hello

rozważam odnowienie abonamentu mayclub. problem polega na tym, że chciałbym zapłacić przelewem bankowym w funtach. pamiętam, że kiedyś było info o tym ile kosztują abonamenty w obcych walutach, ale jakoś nie udało mi się teraz znaleźć:(. jak to wygląda?

29.10.2005
12:51
[234]

Anarki [ Dead King ]

można edytować tylko treść posta prawda ? nie można juz zmieniać ani dodawać obrazków jak sie edytuje ?

29.10.2005
19:40
[235]

Solesar [ Guardian Angel ]

Mam pytanie odnosnie usługi GOL SMS. Właśnie skorzystałem z tej usługi i chciałbym się zorientwać czy istnieje możliwość przeniesienia tego czasu tj. 7 dni na inne konto? Chodzi mi o inną nazwę użytkownika. A jeśli tak to w jaki sposób mam to zrobić?

29.10.2005
20:04
[236]

Soulcatcher [ Prefekt ]

zarith ---> nie mamy takiej opcji. Jak płacisz kartą samo się przelicza, przelew z Anglii będzie cię kosztował więcej niż abonament

Solesar ---> nie można przenosić abonamentów

29.10.2005
20:33
[237]

qaq [ CCCP ]

a kiedy dojdzie Painkilller black edition wygrany w konkursie bo czekam tydzień i się doczekać nie mogę:)

29.10.2005
20:44
[238]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Wą z tym :P

29.10.2005
20:47
[239]

WolverineX [ Senator ]

Amadeusz ->a czemu ci przeszkadza ten watek ???

29.10.2005
20:48
[240]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Bo są dwa takie same. Pozdro 600.

29.10.2005
23:13
[241]

giba000 [ Chor��y ]

jak sie zdobywa GOLe proszę o odpowiedź

29.10.2005
23:15
[242]

tomcio006 [ Legend ]

giba000 -->>> VVV

29.10.2005
23:16
smile
[243]

Narmo [ nikt ]

giba000 --> A nie łaska przeczytać chociaż RAZ FAQ?

30.10.2005
00:55
smile
[244]

Pvt. Creak [ Criav ]

czemu znowu w wyszukiwarce trzeba wpisywać CAŁY nick, a nie można tylko skarawka? wtedy było o wiele wygodniej...

30.10.2005
00:56
smile
[245]

Pvt. Creak [ Criav ]

*skrawka

30.10.2005
02:27
[246]

Aceofbase [ El Mariachi ]

khe? - tak tylko uwage na tytul w karcie produktu zwracam ;)




przepraszam, ze tutaj to zamieszczam, ale nie za bardzo wiedzialem co mialbym z tym fantem uczynic, a nie mozna dopuscic by zakladka z przygodowkami byla zaniedbala ;p

30.10.2005
14:22
[247]

Chmielek [ Warrior of the World ]

jednego osobnika troche poniosło

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4359452&N=1

30.10.2005
20:59
smile
[248]

DEXiu [ Konsul ]

Dopowiedź do postu Chmielka:

Nie jednego, a dwóch. Wnioskuję o ukaranie użytkownika Danielsson (za złamanie dwóch punktów regulaminu: obrazę oraz używanie wulgaryzmów) oraz ukaranie lub przynajmniej pouczenie użytkownika shark (za obrażanie mnie oraz Maxblacka)

30.10.2005
22:54
smile
[249]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Uzytkownik o nicku "Szprej" az się prosi o bana zakładając 3 bezsensowne wątki i spamując:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4361891&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4361492&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4361676&N=1

30.10.2005
23:10
[250]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

post :

30.10.2005 | 23:08 winopijca932 [ Junior ]

jestescie jebane huje obsrance ciolki ciotowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.10.2005
23:12
[251]

winopijca932 [ Junior ]

a ty jestes najwiekszy z nmih

Odpowiedź Admina: Ban.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-10-30 23:26:06

30.10.2005
23:16
[252]

kasztaneczuszek [ K A S Z T A N ]

prosiłbym o usunięcie tylko wypowiedzi winopijca932 poniewaz wątek sam w sobie jest świetny :-)

30.10.2005
23:27
smile
[253]

grzesiek16 [ Feluś ]

Chłopaki co się przejmujecie taką błahostką ? Po co się denerwować tym owadem, który czy to za minutę czy po godzinie zostanie zbanowany na zawsze ? Widać, iż jego poziom intelektualny i kulturalny jest u kresu nicości ... Żal mi takich ludzi - są jak wariaci drogowi, może doświadczyli czegoś przykrego w swym życiu, że tak to odreagowywują ... nawet zasad ortografii nie przestrzegają ... smutne, ale ban się należy bezapelacyjnie :]

30.10.2005
23:42
smile
[254]

grzesiek16 [ Feluś ]

Szybka interwencja potrzebna --->
były winopijca i jeszcze jakiś hitler ...

30.10.2005
23:43
[255]

grzesiek16 [ Feluś ]

Jeszcze raz - jakby się nie załadował to patrz pasek ostatnio zarejestrowanych - wytępcie tego robala raz na zawsze :]

30.10.2005
23:43
[256]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

zdaje mi się że coś tu jest nie tak...

30.10.2005
23:45
[257]

Promyk [ Sylwester B. ]

a może tak IP??

30.10.2005
23:49
smile
[258]

leszo [ Legend ]

na uzytkowników neostrady dziala ban IP ?

31.10.2005
20:32
[259]

giba000 [ Chor��y ]

Adminie prosze weź coś zrób z tym Dziki 10, on zaczął na mnie kląć, zobacz sobie ten wątek i jego wypowiedź z dzisiaj z godziny 20:15.

31.10.2005
20:38
[260]

Gotman [ I love Feinwerkbau ]

prosze o ukaranie użytkownika giba000

powód? niszczy nam karczme

31.10.2005
20:40
smile
[261]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

giba000---->po tyle że pierw prowokujesz każdego a póxniej lecisz z żalem do Soula bo " Mucha sie na mnei patrzy "

31.10.2005
20:53
smile
[262]

Dziki 10 [ Pigmej ]

Giba>>>Wiesz co poleciałes do admina i podkablowałes mnie,wiesz co jakbys sie o to nie prosił to bym nie klnoł..,aha i nie klnołem na ciebie.

Soulcatcher>>Giba sam sie o to prosił.Zobacz ile razy ostrzegali go inni stali bywalcy karczmy.Wkoncu nie wytrzymałem i pusciły mi nerwy.Przepraszam(bynajmniej nie Giba) to sie nie powtórzy,ale nie jedź mi po rankingu przez jednego goscia któremu wydaje sie ze jest bogiem prosze...

31.10.2005
20:57
[263]

neXus [ Fallen Angel ]

Prosze o przytemperowanie użytkownika o nick'u "daj5zl" (post z 31.10.2005 | 20:48) bo go troche szczenięca ambicja ponosi

31.10.2005
21:03
[264]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

O Adminie Wielki daj mi proszę namiary na osobę o niku Giba. Jeśli nie dasz to zignoruj ten post......

01.11.2005
00:36
smile
[265]

grzesiek16 [ Feluś ]

Pożartować można, prowokować też, no ale są pewne granice - uciszcie tych dwóch panów, którzy zaśmiecają niepotrzebnie forum tym głupawym wątkiem.

Wypowiedź:
01.11.2005 | 00:34 ernest3 [ Legionista ]

grzesiek16-----> Ssij pałe !!!!!!


Wątek: "oj, makibi !!!!!!!" Tytuł mówi samo przez siebie, że trzeba go usunąć ... :]

01.11.2005
00:54
[266]

techi [ Legend ]

Banować zanim się rozplemi..
Mówię o Sekatorze i ernest3

01.11.2005
01:15
smile
[267]

WolverineX [ Senator ]

watek do kasacji
a Sekator + ernest3 do BANA, TO nIE Czat ani GG

a do tego oni pokazuja TOTALNE DNO INTELEKTUALNE i obrazaja innych uzytkownikow.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4366376&N=1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 01:17:23]

01.11.2005
08:58
[268]

Dziki 10 [ Pigmej ]

Drogi Adminie prosze o zrobienie porządku z tym Gib000 bo znów nam rozwala karczme tymi swoimi UP i dotego robi to na złośc...tym samym prosze o przywrócenie mi moich 2 punktów rankingu poniewaz niebyła to moja wina on mnie sprowokował.


Odpowiedź Admina: Dałeś się sprowokować, więc jesteś sam sobie winien.




Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-11-01 10:10:58

01.11.2005
09:53
[269]

Chmielek [ Warrior of the World ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4366833&N=1 i wszytsko jasne

01.11.2005
12:34
[270]

Dziki 10 [ Pigmej ]

Ale ten Giba sam sie o to prosił i on nic nie dostał mimo tego ze dzis tez nas wkurza,a ja dostałem 2 w plecy...to troche niesprawiedliwe...



Odpowiedź Admina: Nie ma żadnego "ale". Napisz jeszcze raz w tym wątku, posta dotyczącego utraty punktów a będziesz mógł sobie odliczyc kolejne 2 pkt w rankingu.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-11-01 12:39:51

01.11.2005
15:46
[271]

gofer [ ]

Nie chciałem pisać w tym wątku takich postów, ale cóż, sam zaprzeczyłem tytułowi wątku. Proszę o usunięcie 3 postów Actimela (15:28 , 15:37 , 15:43) i 2 moich (15:32 , 15:41). Porządek musi być. Dzięki z góry.

01.11.2005
15:57
[272]

MERC123 [ Konsul ]

Uwazam ze traktowanie kolegi Dziki 10 przez Admina jest nieodpowiednie... tak sie nie traktuje nikogo, chcialby Pan zeby Pana ktos tak potraktowal w urzedzie? Pelna wladza nie oznacza ze mozna tak traktowac ludzi... na pewno sobie nie kupie tu abonamentu bo arogancja pracownikow tego serwisu siega granic... Nie bede ich wspieral, zeby potem w watku do tego przeznaczonym nie mozna bylo kulturalnie dyskutowac. To nie Wy tworzycie to Forum tylko my, bez nas byscie nie zarobili na chleb wiec traktujcie nas z szacunkiem.


Odpowiedź Admina: Nikt nikogo na siłe tutaj nie trzyma.

Przestrzegać regulamin ma każdy bez względu na to czy został sprowokowany czy nie. A uzytkownik "giba" został ukarany banem.




Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-11-01 16:08:36

01.11.2005
16:08
[273]

Soulcatcher [ Prefekt ]

MERC123 ---> ależ uważaj sobie co chcesz

01.11.2005
16:37
[274]

MERC123 [ Konsul ]

Soulcatcher ---> to troche zluzujcie... jak ktos wywala temat ze slowem "rozpier..." i widzi to kilkaset osob bez wchodzenia do watka to nikt nie reaguje na czas, a o takie bzdety sie klocicie.

01.11.2005
16:42
[275]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Mimo wszystko dziękuję za ukaranie użytkownika giba :)
strasznie psuł nam karczmę :) co to postępowania w sprawie Dzikiego10
nie wypowiem się, gdyż ta sprawa mnie nie dotyczy

01.11.2005
16:44
[276]

Narmo [ nikt ]

MERC123 --> Nie oczekuj, że admini będą siedzieć 24/7 na forum i w ciągu sekundy sprawdzać wszystkie wątki i posty. A nie wszystko da się załatwić skryptami. Mają władzę, ale nie są wszechobecni i wszechwiedzący.

01.11.2005
19:49
[277]

Narmo [ nikt ]

I znowu będą mówić, że pastwię sie na Juniorach :)
Użytkownik leszek01 zaśmieca forum tworząc ciągle wątki na ten sam temat.

01.11.2005
19:58
smile
[278]

olo_7 [ Konsul ]

Mam pytanie do admina: za co oprócz miesąca od rejestracji zdobywa sie punkty, bo np. taki Esox jest od 26 października zarejestrowany, a ma już jeden punkt. Bardzo proszę o odpowiedź.

01.11.2005
20:01
[279]

Narmo [ nikt ]

olo_7 --> Dziś jest listopad, więc dostał punkt.

01.11.2005
20:06
[280]

MERC123 [ Konsul ]

+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum

Jak narazie to minelo 6 dni od zarejestrowania sie na forum, wiec wydaje mi sie ze cos jest nie tak...

01.11.2005
20:08
[281]

Narmo [ nikt ]

MERC123 --> Każdy dostaje punkt na początku nowego miesiąca. Mógł się zarejestrować i 31 października o 23:59 a pierwszego dostanie punkt.

01.11.2005
20:08
[282]

Actimel [ I am what I am ]

MERC -->> Punkt jest za każdy rozpoczęty miesiąc. Czyli np jakby ktoś zarejestrował się wczoraj, to dzisiaj miałby już 1 punkt.

Edit: Narmo mnie uprzedził :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-01 20:08:18]

01.11.2005
20:10
[283]

olo_7 [ Konsul ]

A, już kapuje myślałem że jak ktoś się zarejestruje np. 26 października to dostanie punkt dopiero 26 listopada, a to jest tak że jak ktoś się zarejestruje 26 października to dostaje punkt już 1 listopada.

01.11.2005
20:14
[284]

MERC123 [ Konsul ]

Regulamin jest zle sformulowany, wnosze o poprawke... ewidentnie jest to niesprawiedliwe a zapis wyrazny "za kazdy miesiac od chwili..." czyli musi uplynac miesiac od daty przystapienia...

01.11.2005
20:18
smile
[285]

Deepdelver [ aegnor ]

MERC123 --> nie za dużo tych złotych rad pod adresem admina? :D

01.11.2005
20:20
smile
[286]

techi [ Legend ]

Miało nie byc offtopiców w wątkach Admina, ale no cóż;)
MERC=>ZA każdy miesiąc, czyli:
Rejestrujesz sie 26 października, jest 1 listopada czyli pierwszy miesiąc od rejestracji...Dostajesz pkt..
Nie wiem czemu to dla Ciebie taki problem?
Chyba chcesz się dzisiaj z kimś pokłócić;)

01.11.2005
20:21
[287]

Soulcatcher [ Prefekt ]

przestańcie spamować w tym wątku proszę

01.11.2005
20:43
[288]

anen [ Clone Gaming Studios ]

Kochany adminie :) Masz moc karania tych zlych ludzi :)
Skorzystaj , a tak mam pytanie natury bardziej ciekawskiej :)
Pewnie ciezko bedzie nie dostac bana albo jakies kary ale zapytam :)
Skad bierzecie gry ktore mozna kupic u was w sklepie ??
Nie wszytstkie wydawnictwa maja gry ktore u was mozna kupic , dlatego jestem ciekaw jaki kraj ma tak atrkcyjne oferty :) Bo skoro u nas w panstwie jest jak jest , bedzie jak kazdy wie to chetnie zmienie miejsce zaopatrzenia.

Czekam na mila odpowiedz :) Nie bede sie gniewal jak dostane "klapsa z niespodzianka" :P

01.11.2005
21:07
[289]

grzesiek16 [ Feluś ]

Chłopaczkowi się nudzi chyba:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4369432&N=1
i tu \/

02.11.2005
19:48
[290]

goldenSo [ LorD ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4372740&N=1

02.11.2005
20:35
[291]

Stitch001 [ Witcher ]

Mam problem i pytanie.
Czy odbieracie maile wysłane na adresy: [email protected] i [email protected] ?? Wysłałem do was 2 maile jeden 31.10 na pierwszy adres i jego kopię 1.11 na drugi i do teraz nie dostałem odpowiedzi, a sprawa jest już bardzo pilna, ponieważ został mi już tylko 1 dzień, według wortalu, do wygaśnięcia umowy.
Część e-maila poniżej:
"Mam problem z abonamentem, który kupiłem dziś, tzn. 31.10.2005r. (zamówiłem 30.10.2005r., numer transakcji: ####), gdyż na stronie podaje mi, że: "Twój abonament wygasa za 3 dni. Możesz go teraz przedłużyć". (...)"

P.S. Może tutaj ktoś w końcu odpowie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-02 20:39:33]

03.11.2005
16:30
smile
[292]

Stitch001 [ Witcher ]

Teraz to się troche wkur.. zdenerwowałem, o ile umiem dodawać to 1 miesiąc dodać do 30 października wyniesie 30 listopada, a nie 3 listopada. Zresztą załączam zrzut ekranu, na nim widać błąd.
Na domiar złego to nikt nie odpowiada na maile....

<dodane po edytowaniu>
Dziekuję za poprawienie błędu, aha dostaliście ode mnie też 'kilka' maili ;)
Trochę to trwało (pierwszego maila napisałem 31.10) ale dziś się pośpieszyliście (<30 min) :D
Jeszcze raz, dziekuję.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 17:08:57]

03.11.2005
20:02
[293]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Zauwazyem taki blad. Otoz mozna yedytowac posta i napisac slowo, ktore jest cenzurowane i wtedy nie ozostanie ono ocenzurowane.

TEST

crack
wazelina

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-03 20:01:56]

04.11.2005
15:00
[294]

Deepdelver [ aegnor ]

Zauważyłem drobny błąd. Podczas pracy na panelach, opcja przedłużenia abonamentu czasem nachodzi na buttony poniżej. Po odświeżeniu wszystko wygląda tak jak powinno. Mozilla Firefox 1.0.7.

04.11.2005
15:26
smile
[295]

Adam9870 [ ]

Witam serdecznie!
Bardzo prosze o skasowanie kilku moich wątków ponieważ nie są mi już potrzebne.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4073515
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3992520
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4001502
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3972696
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4367038&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3919160
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3919259
Z góry bardzo dziękuję!
Pozdrawiam

04.11.2005
15:33
[296]

MERC123 [ Konsul ]

Prosze o ostrzezenie kolegi Adam9870 - mysli ze moze sobie na zawlonie kasowac watki, jak mu sa nie potrzebne... forum nie jest tylko dla niego, ktos inny moze tez skorzysta.

04.11.2005
15:37
smile
[297]

Adam9870 [ ]

MERC123 => Nie na zawołanie. Pierwszy raz proszę o skasowanie kilku moich wątków. Drugiego razu raczej nie będzie. W tych wątkach nie ma nic pożytecznego więc można je skasować.

04.11.2005
20:01
[298]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

proszę o skasowanie wątku gdzyż przez lag założyły mi się dwa V

05.11.2005
13:03
[299]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

od kiego forum jest czatem ?

05.11.2005
13:15
[300]

MERC123 [ Konsul ]

gromusek w szkole tez kablujesz?

05.11.2005
14:05
smile
[301]

viesiek [ Legend ]

ostatnio coraz częściej podczas przegladania galerii lub dodawania nowego posta pojawia mi sie blad"
"Blad - prosze przeladowac strone lub zgłosic problem na mail [email protected]"
nie wiem czy to wina przeglądarki czy jakich bledów na stronie, ale czasem wkurza mnie to... uzywam Opery jakby co

05.11.2005
14:10
smile
[302]

Adam9870 [ ]

viesiek => U Mnie też ten błąd występuje dosyć częśto i to nie tylko przy wysyłaniu posta np: jak wyszukuje posty jakiegoś danego usera w archiwum:(

05.11.2005
18:15
[303]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

nowy lol ---->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.