GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 416

02.05.2002
12:44
[1]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 416

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawac do tej pracy i zostala postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Krysztalowym Duszkiem i zgodzila sie kolaborowac z liczem Szamanem i slużyc mu za krysztalową kule przepowiadajacą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze racje, nie moze inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci sie po sali (aczkolwiek mniej energicznie i coraz bardziej majestatycznym krokiem, jak przystało na jej stan), MarCamper pilnuje porzadku, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakis, obowiazki jego przejął Mac, czym zaskarbil sobie wdziecznosc tak gosci jak i obslugi, ktora martwic zaczynala sie o fakt przedluzajacego sie urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, ktorą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze soba świeczke i koronkową chusteczkę :-). Zajmuje się on takze kominkiem, przed ktorym wygrzewa sie z wyrazem blogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż Mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokladnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznac spokoju od sluzby we flocie z powodu Yoghurta, ktory regularnie raportuje mu o sytuacji na froncie walki z Rebeliantami i aktualizuje Imerialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admiralowi Pellaeonowi niejaki Viti, ktory dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gosciom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego subnick sugeruje potwora... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje rozne grzechy, ale osobnik ten wslawil sie szczegolnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu znowu przychodzi na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni). Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać sie pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub noca przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest takze Shadowmage, ktory z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, zeby byc pierwszym i gotow jest sie z kazdym pojedynkowac na Fireball`e... ;)
NicK probuje w przybudowce zorganizować gorzelnię - zamarzylo mu sie piwo własnej produkcji. Yosiaczek zas wsławila sie tym, że w ogniu dyskusji postanowila zademonstorowac swoje zdecydowanie i uzyla czolgu (pozyczonego od Admirala Pellaeona) jako argumentu i wjechala do Karczmy przez... sciane, co zmusilo obsluge do jej pozniejszego magicznego odbudowania... ;)
AQA natomiast uczy sie od Admirala Pellaeona, za niebiansko wysokie stawki (ale w koncu sam Wielki Admiral udziela korepetycji... ;)) obslugi Generatora Czasoprzestrzennego, co moze miec dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym zaś podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego
sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebujacym i bardzo zasluzonym nawet za przyslowiowe "Dziekuje" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano wlaśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, są dobrze dogrzewane) .
"Wiec niech umierają slowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mowiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwaja w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzecząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwosci, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część :

02.05.2002
12:45
smile
[2]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Porządkowo :-)

02.05.2002
12:47
smile
[3]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

Pierwsza będę :) ?

02.05.2002
12:47
smile
[4]

tygrysek [ behemot ]

dziesiąty ??

02.05.2002
12:51
smile
[5]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

Jak to miło, posiedzę sobie z moim podwładnym, w dobry humor mnie wprawił :-)

02.05.2002
12:53
[6]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

he a ja sam siedze ; )

02.05.2002
12:57
smile
[7]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Szefowa; ojej :-) Jak to miło znów Cię widzieć :-))))))

02.05.2002
13:12
[8]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

No i zaczyna się drugi dzień...

02.05.2002
13:13
[9]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

ee nie już się kończy powoli ; )

02.05.2002
14:34
[10]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witam Alarm! Karczma na drugiej stronie! Procedura wywindowania: rozpoczęta! .... ............. ......... ...... ... . Koniec procedury :-)

02.05.2002
14:54
smile
[11]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

I pozdrawiam drogą Panią Koszmarów :-) Rączki całuję i z kwiatkami bieżę. Toż to zaszczyt znów gościć Cię w Karczemnych progach :-) Astreo -> Serdeczne dzięki za logo i za TIE Defendera ;-)))) Kastore -> No, jako tapetka się świetnie ta fota przedstawia :-) Chociaż sam ustawiam sobie tapetki jak najmniej zajmujące. Pewien znajomy z kolei radzi mi by wogóle usunąć tapetkę by wszystko się jeszcze szybciej ładowało. I ostatnio dochodzę do wniosku że chyba ma rację :-))) Generale -> Sprecyzuj jeszcze dokładnie którego maja przyszedłeś na świat, to będziemy wiedzieć kiedy imprezę w Karczmie urządzić, oraz będzie można wprowadzić do kalendarza imperialnego nowe święto narodowe :-))) I kiedyś Imperialni dziadkowie będą opowiadać swym wnukom "Tak, tak, wnusiu, kiedys w tym miejscu zatrzymał sie ten Leech i spojrzał w niebo. O, a w tym miejscu kichnął i usiadł na ławeczce na 4,6 minuty" :-))))))))))))))))))) A co do pogody, to musimy jakoś przetrwać. Może się przerzucimy na tryb nocny? W dzień spanko a w nocy urzędowanie? :-)

02.05.2002
14:59
smile
[12]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

Admirale - Nie przesadzaj :-) Wszystko jest pod kontrolą ;-) Na mnie już czas. Obowiązki wzywają, zostawiam na posterunku Viti'ego :-) <papa>

02.05.2002
15:01
smile
[13]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

...I dziękuję za kwiatki. Wstawię je do wazonu dusz :-)

02.05.2002
15:06
smile
[14]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Bywaj Droga Pani! Nie wątpię że w Twej obecności wszystko działa jak w zegarku, jedynie przywróciłem Karczmę na 1 stronę :-)

02.05.2002
15:19
[15]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

A mi nie dane było dużo porozmawiać z szefową. W zasadzie to siedzieliśmy w milczeniu :-) No nic porozmawiam z Nią jak zwykle wieczorkiem.

02.05.2002
15:21
[16]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> Ale jesteś szczesciarz, mogąc tego zaszczytu codziennie dostąpić :-) O właśnie, zaraz TS będzie. Mogę jeszcze prosić o streszczenie poniedziałku, wtorku i środy? Kurcze, nie daruję sobie że 3 odcinki pod rząd przegapiłem :-(

02.05.2002
15:28
[17]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Ale streszczenie po filmie :-)

02.05.2002
15:40
[18]

yosiaczek [ Generał ]

dzień doby, w to piękne, gorące popołudnie! (czy u was też jest 35 stopni?)

02.05.2002
16:44
smile
[19]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Cześć Yosiaczek. 35 ? Przesada. Ale 25 to będzie. Pell - Szwendolili się po pustyni przez 2 odcinki. Nie ma zaspecjalnie co opowiadać. Kupa śmiechu i tyle.

02.05.2002
16:46
smile
[20]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Witam w przelocie i lecę dalej :))))) Taka piękna pogoda, że w domku można kotka dostać :)))

02.05.2002
16:52
[21]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

No właśnie, a ja muszę siedzieć i pisać jakieś durne opowiadanie z anglika :( A wyszedł bym na rower.

02.05.2002
16:57
[22]

Astrea [ Genius Loci ]

Witam rowniez i TEŻ znikam :-)))))))) Milego popoludnia ;)) Baw sie dobrze Nick :-)))))))) <jb>

02.05.2002
17:00
[23]

yosiaczek [ Generał ]

a ja nie wyjdę, bo mi nogi odpadają :( cztery godziny dziś łaziłam po mieście :(

02.05.2002
17:05
smile
[24]

Astrea [ Genius Loci ]

Yoś, ja od 9 rano :PPPPP ale nie narzekam :-))))) I juz mnie nie ma... :-)))))))))) <pa>

02.05.2002
18:31
[25]

Szaman [ Legend ]

Witam! Dzisiaj koleny upalny dzien, wiec sztuka przetrwania dla zimnolubnych przydaje sie jak nigdy... ;))) Yosiaczku: Ja nie jestem "tełologiem", tylko cos mi sie tak kojarzy ze ten sw. Wojciech to z moich okolic... :))) 35 stopni???? To gdzie Ty mieszkasz???? Ja w takiej temperaturze trace przewodnosc impulsow nerwowych (nerwy mi sniedzieja normalnie... ;PPPP) Duszku: A czemu to tak alergicznie reagujesz na milego skad inad <wazelina mode on> moderatora? Cos masz na sumieniu? :))) NicK: Widac inaczej swietowales 1 maja... ;PPPPPPPPPPP Admirale: Dokladna data jest jeszcze scisle niejawna, ale kiedy przyjdzie pora, to zauwazycie nieslychane zjawiska w przyrodzie... ;PPPP No i pare osob wie kiedy to, wiec prawdopodobnie dadza one znac :)

02.05.2002
18:45
[26]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ha, jestem z powrotem po sesjach trfających łącznie 35 godzin. Snu w tym 1,5 h. Jutro zaczynamy o 12 ;-)) Szaman-->paczka doszła bez problemów.

02.05.2002
18:49
[27]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Własnie, zauwarzyłem jak napisałem rozchmurz w poprzedniej karczmie. To bije po oczach!!! Jestem załamany ;-(( Yosiaczku, to dobrze, praca fizyczna(czyli chodzienie czyni cuda.

02.05.2002
18:59
[28]

Szaman [ Legend ]

Shadow: Ty sie lepiej w ogole nie odzywaj!!! Po oczach mi tu 35h sesji bedzie swiniak swiecil... ;)))) Wrrr... ja tez chce!!!! A co do paczki: Ksiazki nieuszkodzone?

02.05.2002
19:07
[29]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->Wszystko w porządku. Bardzo profesjonalnie zapakowane ;-PPP Nie przejmój sie. Jutro bedzie tylko jakieś 7 godzin. Chyba, ze zrobimy jeszcze jedna nockę ;-)) A podział był D&D 20, młotek 11,5.

02.05.2002
19:35
[30]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> To w sumie dobrze, bo nic ważnego nie przegapiłem :-) Generale -> Rozumiem że tego dnia wołki zborzowe będą podążać na południe, psy będą chodzic tyłem a dzień będzie ogólnie o 10h dłuższy? :-)))

02.05.2002
19:42
[31]

Szaman [ Legend ]

Shadow: Nawet mnie nie denerwuj... mnie sie sesji chce, a Ty mnie dobijasz! ;))) A opakowanie powinno byc profesjonalne. W koncu ok 15 minut kombinowalem jak to zapakowac... :PPP Admirale: Mniej wiecej... ;))) I slyszales moze, ile ma byc u nas jutro? 29 stopni!!! :((((

02.05.2002
19:51
[32]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->no dobrze, już nie bedę ;-)) Naprawdę nie masz szans na zorganizowanie sobie ekipy?

02.05.2002
19:58
[33]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Generale -> !!!!! A to dopiero przedsmak tego co może nas czekać w sierpniu. No to zaczynają się dni, w których dla mnie jedyną dobrą porą by wyjść na spacerek czy rower jest później niż 19.00 kiedy jest nieco chłodniej. Będę musiał na "Chimerze" zamontować wiecej wentylatorów, 'mroźną saunę', mgielnicę i kto wie co jeszcze! :-)

02.05.2002
20:11
[34]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dobra, zegnam na dzisiaj. Idę odespać. BTW zapomniałem sie pochwalic: wygrałem aqua nox na WIGU/ Przesyłka jest z podpisem Kowala ;-))

02.05.2002
20:34
smile
[35]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Astrea ---> Życzę wzajemnie dobrej zabawy :)))))))) <jb> <pa> Szaman ---> A niby jak świętowałem inaczej ?? :)))))) Eeee, bo już sam nie wiem do czego pijesz ;PPPP

02.05.2002
20:46
[36]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Gratulacje! :-) Podpis Kowala koniecznie opraw w ramkę i powieś na honorowym miejscu :-))) Dobra, wychodzę na spacerek.

02.05.2002
20:59
smile
[37]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Pell - 3 odcinki Slayersów nazywasz 'NICZYM WAŻNYM' ? Oooo... wypraszam to sobie : PPP

02.05.2002
21:29
[38]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Ehhh, same durnoty w TV lecą. Ale cóż tu robić....

02.05.2002
21:48
[39]

Astrea [ Genius Loci ]

wrrrr..... sprężyściej Nick, bo nie mam czasa :PPPP

02.05.2002
21:49
smile
[40]

NicK [ Smokus Multikillus ]

A co tam robisz, że masz tak czas naprężony ?? :))))))))

02.05.2002
21:51
[41]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Chyba jak zwykle pozostanę w słodkiej niewiedzy ;)))))

02.05.2002
21:53
smile
[42]

Astrea [ Genius Loci ]

no dobra...... :-))))))))))) <jb!!!!!!!!>

02.05.2002
21:57
smile
[43]

Astrea [ Genius Loci ]

No juz to wiem :-)))) A z jakiej okazji...? :-) Moge sie przylaczyc? :PP

02.05.2002
21:59
smile
[44]

NicK [ Smokus Multikillus ]

No lepiej nie pytaj o okazję, jutro Ci powiem :))) Przyłączyć się możesz zawsze i nawet o to nie pytaj, po prostu się przyłącz ;))))

02.05.2002
22:01
smile
[45]

Astrea [ Genius Loci ]

Zdarzylo Ci sie byc kiedys przejedzonym.....? Wlasnie mam te dolegliwosc :PP I nie mieszcze sie chwilowo w normalne ubranie ;))))

02.05.2002
22:01
[46]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Hmm, coś mi tu nie gra, tak jakby czegoś było za mało....

02.05.2002
22:02
smile
[47]

Astrea [ Genius Loci ]

NAwet nie mysl o tym glosno :PPPPPP

02.05.2002
22:03
[48]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Zdarzyło mi się być przejedzonym, i domyślam się dlaczego.....

02.05.2002
22:03
[49]

Astrea [ Genius Loci ]

A smile? zapomniales wkleic? Aaaaa!!! Idzie na mnie robal :-(

02.05.2002
22:04
smile
[50]

NicK [ Smokus Multikillus ]

No to tego robala trzeba ciapnąć :))))))))

02.05.2002
22:05
smile
[51]

Astrea [ Genius Loci ]

Chchesz mi przez jednego robaczka wielkosci 5 cm rozwalic całą chałupke? To gdzie bede pozniej mieszkac? W przybudowce??????? ;)))))))))))

02.05.2002
22:06
smile
[52]

NicK [ Smokus Multikillus ]

No to nie zabieram więcej czasu :))) Leć do obowiązków :)))))))) <dobranoc> <jb>

02.05.2002
22:07
[53]

Astrea [ Genius Loci ]

buuuu.... jeszcze nie musze :-( widać przeszkadzam :-(((( ale jak mam isc, to ide sobie... :PPPPPPP

02.05.2002
22:07
smile
[54]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Wyprawiłem robala na orbitę, więc chałupce nic nie grozi :))))

02.05.2002
22:08
[55]

NicK [ Smokus Multikillus ]

buuu... No nie, nigdzie nie uciekaj, to ja myślałem że przeszkadzam :))

02.05.2002
22:08
[56]

Astrea [ Genius Loci ]

A juz myslalam... ;)))))))

02.05.2002
22:09
[57]

NicK [ Smokus Multikillus ]

To ja myślałem ... ;))))

02.05.2002
22:09
[58]

Astrea [ Genius Loci ]

popatrz... nawet czasem myslimy... ;)))

02.05.2002
22:10
[59]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Za dużo ostatnio myślę i dlatego wypełniam sobie czas tym czym tylko mogę, żeby nie myśleć :)))))

02.05.2002
22:10
[60]

Astrea [ Genius Loci ]

ale ponoc od myslenia glowa nie boli ;)) nie martw sie... "jutro" bedzie lepiej :-)))))) usmiech plssssssss :-)))))

02.05.2002
22:12
[61]

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]

suilad! jakoś nie mogę się tu zaaklimatyzować... niemniej jednak poproszę o coś do picia, szefie (szefowo)

02.05.2002
22:12
smile
[62]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Uśmiech firmowy nr 5 :)))))))))

02.05.2002
22:13
[63]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Ze mną jest inaczej, mnie od myślenia dziwnie boli głowa ;))))))))

02.05.2002
22:14
[64]

Astrea [ Genius Loci ]

hmmm... szefostwo to Magini, rothon i Szaman - chwilowo nieobecni Mag odpoczywa rothon filozofuje a Szaman sie zaszyl w krypcie Ja i Nick to zaledwie obsluga :P Jakim trunkiem wiec mamy Ci sluzyc? :-))

02.05.2002
22:14
[65]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Vilya ---> proszę bardzo :))

02.05.2002
22:14
[66]

Astrea [ Genius Loci ]

Nick---> jak on wyglada, ten nr 5? bo chyba go jescze nie widzialam :-)))

02.05.2002
22:16
smile
[67]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Astrea ---> widziałaś wszystkie moje uśmiechy, może oprócz tego przez łzy ;))))))

02.05.2002
22:19
[68]

Astrea [ Genius Loci ]

Uuuuuuuu.... no tego nie chce nigdy zobaczyc - nie ma nic gorszego niz widok MMŻ ktory placze :-(

02.05.2002
22:20
smile
[69]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Uuuuu, i nigdy pewnie nie zobaczysz. I proszę o uśmiech na twarzy KMŻ :)))))))))))

02.05.2002
22:23
[70]

Szaman [ Legend ]

Shadow: Szanse sa takie same jak moja wygrana w totka... :( Nie znam nikogo w Poznaniu, kto gra, a granie z druzyna zlozona wylacznie w obcych ludzi jakos mnie nie rajcuje (a sesje Nieumarlych, czy Karczmiane sa srednio raz na miesiac...faken...) Admirale: A moze jakies orbitalne stacje kontrolowania pogody? Tak aby wprowadzic ta jedyniesluszna? ;))) A na sierpien, to ja sobie przenosze krypte na Islandie, albo do Norwegii... ;PPPP NicK: No wiesz... mozna swietowac po panstwowemu (w pochodach), albo "swietowac" po polsku (czyli z buteleczka... mleka... np. ;PPPPPP) Duszku: Nawet mnie sie zdarzylo byc przejedzonym... wiem o co chodzi! ;))) Vilya: Moze nie jest zbyt wyszukane, ale klasyka czasem jest najlepsza... ;))))

02.05.2002
22:25
smile
[71]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Co ja mówię "na twarzy", na buziuńce mojej najsłodszej :))))))))))

02.05.2002
22:26
smile
[72]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Szaman ---> Oooo, wygrzebałeś się z krypty :)))) No wiesz, starego weterana podejrzewać o świętowanie przy butelce mleka ?? ;))))))))))

02.05.2002
22:26
[73]

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]

Szaman --> klasyka ZAWSZE jest najlepsza. W muzyce, literaturze, filmie i kuchni.

02.05.2002
22:28
smile
[74]

Deser [ neurodeser ]

Poproszę klasyka :))))

02.05.2002
22:44
smile
[75]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Vilya - Wcale ci sie nie dziwię. Ja tez ostatnio karczmy nie poznaję. Ech... cienka się robi tutaj obsługa. Całe szczęście że ma się swoje prywatne zapasy. Deser - A ty jakiego klasyka sobie życzysz ? Ja z piw mam tylko, albo aż, Yebisu :-))))))

02.05.2002
22:47
smile
[76]

Astrea [ Genius Loci ]

Viti---> ciency sie robia ci klienci... cale szczescie ze sa jeszcze ci grubi :PP Szaman--> szefie :-) witaj zza swiatow :-))))) <nadawanie astralne wylączone :PP> Deser---> a moze klasyka - starszaka? ;)))) Nick--> służę...: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) starczy? :-)

02.05.2002
22:51
[77]

yosiaczek [ Generał ]

dobry wieczór :) Shadow ---> czyni cuda, ale przy obezcnym stanie moich nóg to mogę sobie tylko zaszkodzić, a jeszcze na spacer mi sie zachciało wyjść :) Szaman ---> widzisz, mieszkam na północy a mam tak ciepło :) powinno być na odwrót :)

02.05.2002
22:53
[78]

Astrea [ Genius Loci ]

Yoś---> masz juz odciski...? :PP Czy sie dopiero ich spodziewasz? ;))))

02.05.2002
22:53
smile
[79]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że odcinki które przegapiłem, miały pod względem ważności wydarzeń troszkę mniejszą wagę niż niektóre inne ;-))) Generale -> Oki, to ja pokombinuję ze stacjami a Ty odpraw Szamański Taniec Zimy :-)))) A z Islandią raz już kombinowałem w sierpniu zeszłego roku (Nawet Magini chciała się zabrać :-))) ale jednak Flota mnie zatrzymała :-)))

02.05.2002
22:55
smile
[80]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Astrea ---> Wystarczy :)))))) Musimy jutro bardzo poważnie porozmawiać :))))))

02.05.2002
22:56
[81]

Astrea [ Genius Loci ]

juz sie boje... brac chusteczki?

02.05.2002
22:59
smile
[82]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witaj Yosiaczku! I jak Cie pogonili na pielgrzymce? Ale jak jednodniowa to jeszcze chyba nie najgorzej. Taki rajd majówkowy ;-))))) Mam nadzieję że nie próbował Cie zastraszyć nikt z ekipy tatka Rydza, zwanej Rodziną Radia "M"? :-)))) Acha, rezerwuję sobie następną częsć! :-) Pozwólcie że dokonam na wstępniaku małych zabiegów kosmetycznych takich jak poprawa literówek, polskie litery, itp. OK?

02.05.2002
22:59
smile
[83]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Astrea ---> Broń boże :))))))))))) Po prostu musimy pogadać :)))))))))))

02.05.2002
23:00
smile
[84]

Astrea [ Genius Loci ]

Nick---> Ufffff........ :-)))))) Czesc Pell :-) ja sie zgadzam :PPP Lece kochani, do jutra :-) Dobranoc MMŻ :-))))))

02.05.2002
23:02
[85]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Miłych snów Astreo! :-) Acha, zauważyłem też że kilka części temu Yoghurt "zjadł" we wstępniaku "Witamy w naszych skromnych progach :-)" To też poprawię :-))) To Wy statsujcie a ja biorę się do roboty

02.05.2002
23:02
[86]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Astrea ---> Dobranoc KMŻ :))))))))) Papulki :)))))))

02.05.2002
23:05
[87]

yosiaczek [ Generał ]

Admirale ---> mi się całkiem podobało, mamy fajnych księży więc takie coś w stylu radia maryji nie ma miejsca :) Astrea ---> mam już okropne odciski, w sumie to nie wiem czy to można nazwać odciskami, to jakieś ostrogi :)

02.05.2002
23:11
[88]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Yosiaczku -> No i to jest najważniejsze. Niestety często ci światli i postępowi są spychani do jakichś małych parafijek na wsi, a znanymi lub publicznymi są oszołomy :-(

02.05.2002
23:22
[89]

yosiaczek [ Generał ]

no co prawda my nie wieś, a jednak fajnych mamy, w kowbojskich kapeluszach i adidasach łazili :) za niecałe trzy tygodnie jadę nawet do Góry Kalwarii na jakieś tam ogólnopolskie spotkanie młodzieży :) kurcze, święta się zrobię :)))

02.05.2002
23:28
smile
[90]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Pell - Co do wyprawy na Islandię. Tylko pogratulować grubości portfela ; ) ...Jak chcesz dokonać tych zmian, to lepiej zacznij juz teraz. Trochę tego jest. Ja będę musiał poprosć licza o zmiane tekstu dot. mojej osoby. Deczko nie po polsku jest on napisany. A ten rysunek jest z filmu Trigun. Kto lubi westerny, czyli: strzelaniny, kobiety ;-) przestrzenie, wartką akcję. Niech biegnie na DC w te pędy i zasysa odcinki. Jest ich zaledwie 26. Czyli jakiś miesiąc ściągania ;-) Serial jest tylko ciut gorszy od Slayersów, to "ciut" już powinno stanowić rekomendację. Gagi sytuacyjne sprawią że przepona was rozboli ze śmiechu. Fabuła też niczego sobie. Każdy odcinek to nowe tajemnice, oraz coraz większa ilość prawdziwych emocji; nim się obejrzymy, a już żyjemy serialem. O muzyce nawet nie będę wspominał, istny mniód ;) Jak ktoś lubi ostre riffy gitarowe to dobrze trafił. Osobiście polecam utwory: "Hash hash", "Yellow alert", "Sound life", "Zero hour", "Cynical Pink", "Never could have been worse", oraz standardowo opening i ending.

02.05.2002
23:29
smile
[91]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Yosiaczku -> Święć się, święć :-))) Rebelianci zzielenieją z zazdrości ;-)))))

02.05.2002
23:31
[92]

yosiaczek [ Generał ]

Admirale problem w tym, że ja nie chcę :)

02.05.2002
23:33
smile
[93]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> No właśnie chciałbym mieć tak gruby portfel, by móc tam się wybrać :-)))))) A z wstępniakiem właśnie skończyłem. Tylko dostatsujmy do konca tej częsci :-) I zaraz ustawię ściąganie tej muzyczki :-)

02.05.2002
23:40
[94]

yosiaczek [ Generał ]

eh ja już wam nie pomogę w dostatsowywaniu, idę spać, bo padam ze zmęczenia, a mojego kofania i tak nie ma, więc idę spać, dobranoc i miłych snów wszystkim :)

02.05.2002
23:43
smile
[95]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Dobranoc Yosiaczku! :-) Pamiętaj by przed spaniem wziąć pigułke, którą Ci doktor Jar-Jar poda ;-)))))

02.05.2002
23:44
smile
[96]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

bla bla bla.... To się nazywa statsowanie ;-))))) Polecam opening do Triguna, no i "Hash hash" oraz "Yellow alert" na początek. Ale jak ktoś ma możliwości to niech zasysa wszystko :-)

02.05.2002
23:50
smile
[97]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> A ja polecam bardzo fajny hymn Chin :-) W AG pod hasłem 'Chinese anthem' i brać ten w wykonaniu Chinese PLA Military Orchestra. Ten pierwszy z brzegu (mający ok 135 comments) jest ze śpiewem. Też fajny :-)

02.05.2002
23:54
[98]

Szaman [ Legend ]

NicK: Ja nie podejrzewam! JA TO WIEM!!!! ;)))) Vilya: No to moze jeszcze raz? :) Duszku: Witaj! I mozesz juz przejsc na normalny tryb nadawania - juzem jest tu fizycznie! :PPPP Yosiaczku: Musialabys mieszkac duuuuuuuzo dalej na polnocy, zeby bylo doczuwalnie zimniej. Chcialbym mieszkac tak daleko na polnoc... ehhh... ;))) Admirale: Juz zaczynam kompletowanie Szamanskiego Zespolu Tanca i Spiewu do Magicznego Kontrolowania Pogody (czyli SZTiSdMKP - boze, co za skrot... ;PPPPPP) A tak w ogole, to dzisiaj otrzymalem wiadomosc ROKU: Jutro nawiedzi moje skromne progi sama J.A. P.Z. AnankE!!!!!!!! Poniewaz musze przygotowac krypte (ah, ile stuleci tu juz sprzataczka nie zagladala... ;PPPP), wiec moze mnie jutro nie byc przez dluzszy czas... ;)))) I info dla Tygryska - jest 99% szansa, ze pojawimy sie niezapowiedzianie na spotkaniu... :P

03.05.2002
00:00
[99]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Generale -> Ojej, promowanie Twojego zespołu pochłonie duże fundusze, gdyż na taką długą nazwę będzie potrzebne większe plakaty :-))))

03.05.2002
00:05
smile
[100]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

To ja proponuję trochę uporządkować ten skrót np. MKP-SZTIS Już wygląda lepiej ;)

03.05.2002
00:16
[101]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Achtung! Zakładam nowe! :)

03.05.2002
00:18
[102]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Nowe:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.