GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® #313

25.09.2005
10:27
smile
[1]

M'q [ Schattenjäger ]

Vandenberg's Legacy® #313

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

25.09.2005
10:29
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

^

25.09.2005
10:47
smile
[3]

Raynor [ Big Man ]

Czerwony Kapturek przychodzi do babci:
- Babciu! Dlaczego masz takie wielkie, czerwony oczy?
- JAAZDAAAAAAA!!

:D

Witam :)

25.09.2005
11:40
[4]

Adamss [ -betting addiction- ]

:)

Łelkom VL!

25.09.2005
16:50
smile
[5]

Adamss [ -betting addiction- ]

Anybody alive?

25.09.2005
20:43
smile
[6]

Adamss [ -betting addiction- ]

Rozumiem, że nie.

25.09.2005
20:49
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

nikt nie zyje - wszyscy martwi, a po sobocie dopoiero teraz po pracy doszedlem do siebie :)

25.09.2005
22:51
[8]

Fett [ Avatar ]

Jestem żyje:) Kurde coraz mniej na forum przebywam, co to sie stało :| Z drugiej stroyn jak patrze jakei watki są... :)

26.09.2005
07:40
smile
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

ehhhh jebane poniedzialkowe poranki :|

26.09.2005
17:20
smile
[10]

Adamss [ -betting addiction- ]

Co pozostaje.. tylko żyć i pić [kolejność przypadkowa] :).

26.09.2005
17:22
[11]

Kompo [ arbuz luzem ]

Oj, ostatnio jestem gościem na Internecie...

26.09.2005
22:03
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

Ehh jak ja nie lubie poniedzialkow :|
od samego rana bylo cos nie tak
az do teraz jak sobie uswiadomilem ze jestems traszliwym nudziazem i nie potrafie juz rozmawiac sam na sam z kobietami :(, co innego na swawolnych imprezach, a co innego sam na sam --- ehhh...

w skrocie nie jest dobrze i hjestem bardzo nei zadowolony z siebie :(

26.09.2005
23:30
[13]

Adamss [ -betting addiction- ]

*warta.. mode ON*

27.09.2005
11:33
[14]

SULIK [ olewam zasady ]

ehh widze ze VL podumarlo cos ostatnio :(

27.09.2005
18:37
smile
[15]

Adamss [ -betting addiction- ]

No niestety, ale to chyba dlatego, że wielu z nas ma coś na głowie i rzadko używa komputera do przeglądania forum..

Ja nie zamierzam rezygnować z codniowej warty i będę stał na straży póki mnie jakaś inwazja nie zmiecie :).

27.09.2005
18:45
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

eee... tam co moze byc wazniejszego i lepszego od siedzenia na forum ?

27.09.2005
19:49
[17]

Hellcat [ Legend ]

Wystarczy popatrzeć co sie dzieje na forum, w VL i innych karczmach etc. i się automatycznie odechciewa na nim przebywać.

Są ciekawsze fora..

27.09.2005
19:59
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

Hellu - jakie znowu ciekawsze ?
gdzie ty znajdziesz druga taka baze ?
(no dobra jest w jednym miejscu dobrze ukryta - ale opustoszala juz wieki temu)

no a tak pozatym to co dzieje sie na forum tak odstraszajacego ? bo jakos nie bardzo sledze procz kilku watkow seryjnych

27.09.2005
20:00
smile
[19]

Kompo [ arbuz luzem ]

Bida, panie, bida!

27.09.2005
20:08
[20]

SULIK [ olewam zasady ]

ehh to chociaz wam pokaze mojego pieknego pieska

27.09.2005
20:08
[21]

SULIK [ olewam zasady ]

27.09.2005
20:09
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

i nie jest to fotomontarz :)

27.09.2005
20:52
smile
[23]

Kompo [ arbuz luzem ]

Za pięknie było, kurwa, za pięknie. Nie mam szczęścia. :(

27.09.2005
21:09
[24]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

YoO :P

Tak sie pokaże jaki to piekny jestem :P

A ogolnie - nie mam czasu :-) Najbliższe zwłaszcza 2 tygodnie mam barrrdzo cięzkie a potem już powinno być cąłkiem przyjaźnie :-) Ogólnie to tez przeginam w paru sprawach...no ale fun to fun :P:D ehhh te nałogi :P

A wogóle wszyscy zyją? :>

Ide se...bateryje podładowac na jutrzejsze balowanie ;-)

27.09.2005
21:24
[25]

SULIK [ olewam zasady ]

A mi coraz gozej

i sam nie wiem czy zapomniec o celej sprawie czy wyslac jakiegos smsa - tylko, ze.... hmmm jakiego i kiedy ?

27.09.2005
21:30
[26]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - cos dla Cienie jak juz sobie brzucho uksztaltujesz:
https://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm#1.1

27.09.2005
21:36
[27]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Oooo! SULIK!

SULIK! SULIK! SULIK! nie orientujesz się ile moze mnie kosztowac taxi z Rynku do tego centrum handlowego na zakopiańce? bo ja tam niedaleko będe czesto bywał :-)

27.09.2005
22:14
[28]

SULIK [ olewam zasady ]

2,50 (normalny bilet - ulgowy chyba 1,30) za tranwaj numer 8 - okolo 15-20 minut jazdy (a dodatkowo jedzie szybciej nizeli wieksoszc samochodow - bo troche krakow zakorkowany)

27.09.2005
22:23
[29]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK ja tym tym długim posuwistym zelastwom nie ufam :D strach jakiś czy coś :D a wiesz w ciagu dnia to no problem, bo zeby tam sie dostać to byle jaki bus sie złapie ale mi chodzi głownie o godziny wieczorne 20 i w góre, tez jezdzi to o takiej porze?

27.09.2005
22:52
[30]

SULIK [ olewam zasady ]

Z placu wszystkich swietych:
w dni powszedniej najpozniejszy jedzie: 22:40
w soboty: 22:55
w swieta: 22:56

sa jeszcze pozniejsze ale koncza kurs w lagiewnikach :(

a w nocy
autobus linni 609
pod poczta glowna jest codziennie co godzine
od godziny 0:33 do 4:33

a pierwszy tranwaj linni 8 (spod placu wszytkich swietych)
dni powszednie: 5:36
soboty: 5:23
swiata: 6:10

wiec nie jest tak zle :Pa co do taxi to niestety nie mam pojecia ile kosztuje u nich kilometr :(

28.09.2005
17:41
smile
[31]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ze 20-25zł będzie. Może więcej. :P

28.09.2005
18:05
smile
[32]

Adamss [ -betting addiction- ]

Elo VL! :)

Kompo --> Jak taksówkarz ma dobry dzień.. [a takie rzadko bywają].. :D.

28.09.2005
21:59
[33]

SULIK [ olewam zasady ]

Torniasty pamietasz te "mocne reklamy" tutaj masz cos jeszcze: https://www.funiaste.net/kiepowcy/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-28 21:59:48]

29.09.2005
18:55
[34]

Adamss [ -betting addiction- ]

Szerokie joł :))).

Groclin dostaje już w dupe 0 : 1, a Wisła pewnie wygra 2 - 0 albo zremisuje i nic z tego dzisiaj nie będzie..

29.09.2005
19:42
smile
[35]

Fett [ Avatar ]

Widze że ruuuuch :D

29.09.2005
20:55
smile
[36]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik #1 - ta, tą stronkę to ja znam i właśnie teraz takie ćwiczonka z tego robię.. tzn. robiłem, bo miałem exam ostatnio i jakoś nie było okazji, ale znam znam...

Sulik #2 - dzięx, to już mam kolejny do kolekcji :)

Ktoś coś jeszcze chciał? :) guess not.
Cisza, spokój. Racja, są inne rzeczy do roboty. Ja bacznię monitoruję co się dzieje, nie udało mi się na 100% oduzależnić, ale i tak dramatycznie ograniczyłem już wgląd w forum.
Jeżeli będzie jakiś temat naprawdę ciekawy to się z chęcią wypowiem, a póki co to siedzę sobie w cieniu i zajmuje się różnymi rzeczami.
Ostatnio sporo demek fajnych gierek wyszło. Na razie przez tydzien sprawdziłem aż 2! Niezły wynik, co? :PP No cóż.. Może za 2 tygodnie będzie już luz. Czeka na mnie mnóstwo gierek, Fable, Fahrenheit + te co czekają od dawna. No i jeszcze PES5, demko FM'06 - właśnie widze, że wyszło jak rok temu gold demo w 2 wersjach, vanilla i strawberry. Właśnie ściągam to drugie.
Ciężkie czasy, ale mam nadzieję, za jakieś ~2 tyg. wszystko się ustabilizuje.

30.09.2005
16:02
smile
[37]

Kompo [ arbuz luzem ]

Sieeemaaa!

30.09.2005
16:22
smile
[38]

M'q [ Schattenjäger ]

No cześć, co tam? :]

30.09.2005
19:27
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

### Kompo - czemuś mi na maila nie odpisał? weź sprawdź tą skrzynkę na gmail...

Sprawdzałem dziś różne oprawki w V.E., takie pełne, połówki i takie w ogóle bez oprawek (znaczy wiecie o co chodzi).. no i ekspedientka była za połówkami i ich brakiem, tylko cenę jak zobaczyłem to się rozłożyłem tam. Paranoja, momentami cena przewyższa szkła :/ No i muszę czekać i wytężać wzrok bo okularków nie będzie póki co :(

rzeczywiście, jak starszyzna nic nie napisze to wszystko obumiera...
kto się przyłączy do True Lies? :) Jamie Lee swoje lata ma, ale obdarta sukienka i woda robią swoje :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-30 22:21:49]

30.09.2005
23:29
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

habla habla - jak to mowia brazylce

ogolnie to wkurwiony jestem... juttro piknik gola, a ja w pracy (jak ktos z VL na pikniku bedzie przed piknikiem to zapraszam do Galerii Centrum - pytac o Tofika (pytanie do ochrony ofcorz :> )) - a pozatym, kasy ni ma, eeehhh ogolnie mowiac jesien i jesienne wkrwienie

01.10.2005
00:46
smile
[41]

Adamss [ -betting addiction- ]

yoł, VL'owcy :)

W dobrym humorze, bo Lech dziś pokonał Legie, moge przystąpic do warty ;).

01.10.2005
00:53
smile
[42]

Kompo [ arbuz luzem ]

Torn, sorry, ale ostatnio mam urwanie głowy. ;)

Nocna warta też mi się szykuje, ale ogólnie jest laajtoowoo. :›

01.10.2005
08:49
smile
[43]

Hellcat [ Legend ]

Adamss, Ty jezdeś z Poznania, nie? :)

Bo ja w listopadzie będe w Poznaniu z okazji urodzin Nutki to i my sie przy okazji spotkać możemy :)

01.10.2005
09:32
smile
[44]

Fett [ Avatar ]

hmm a wiec dzisiaj piknik
*patrzy za okno*
kurna nie chce mi sie :P

01.10.2005
10:33
smile
[45]

Fett [ Avatar ]

ok to ja sie zbieram do Krakowa. Bede pisał pamietnik jakby co :D

01.10.2005
10:58
smile
[46]

Kompo [ arbuz luzem ]

No i kto w końcu z VL zabiera się na piknik, oprócz Fetta? :P

01.10.2005
15:36
smile
[47]

M'q [ Schattenjäger ]

Zobaczcie to >>>>

01.10.2005
15:53
[48]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hellcat --> A i owszem, z Poznania :). Spotkac? Czemu nie, chętnie :).

Łelkom VL!

01.10.2005
18:12
smile
[49]

Hellcat [ Legend ]

No to dla Twojej informacji :]

W następną niedzielę szturmuję Poznań :)

02.10.2005
06:20
smile
[50]

SULIK [ olewam zasady ]

No nareszcie wolne - po 4 dniach pracy - malaskromna ipreska- --- wiec wreszcie jestem w domu :]

02.10.2005
09:26
smile
[51]

M'q [ Schattenjäger ]

Hi :-)

02.10.2005
09:41
smile
[52]

Raynor [ Big Man ]

hahaha :D Z tego samego miałem wczoraj polewki.

02.10.2005
11:35
[53]

Adamss [ -betting addiction- ]

LoL :D.

02.10.2005
13:31
smile
[54]

Torn [ Merces Letifer ]

:) Cześć.
:> No to prawdziwa zmora internetu - ludzie kończący emotikonką...
:] czas na sjestę.

02.10.2005
15:04
[55]

SULIK [ olewam zasady ]

alez mnie wszytko boli - ojajaja :]
kazdy miesien :]

02.10.2005
15:57
smile
[56]

Raynor [ Big Man ]

Strashne ;]

02.10.2005
16:52
smile
[57]

Fett [ Avatar ]

Wróciłem z pikniku w tym momencie:) NO w sumie nieźle było, ale hardkor zaczał sie jak wyszlismy z kumplem z pubu i zorientowalismy sie ze nie mamy gdzie nocowac:D Dworzec w sumie nie taki straszny jak mówia ;) Było dużo piwa, dużo hostess, dużo dziwnych ludzi ;) i pogadałem nawet z Cichym ;) Ale chyba mnei nie polubił :( Własciwie to moge wysłać zgłoszenie na Piknik 2006:) Szkoda że nikogo z VLa poza mną nie było, ale myśle że kiedys to nadrobimy :P Z Bogiem, ide sie naukować:)

02.10.2005
19:06
smile
[58]

Shakka [ V I T R I O L ]

Yooooooooo :]

Ojj dawno nie zaglądał tutaj :D

Dwie wiadomości dobra i zła. Zła heh znowu trzeba sie naukować choć może to i nie takie złe, a dobra to taka, że jeszcze żyje cieszycie sie prawda ? :> (oho stawiam emotionki na końcu zdania :D hiehiehie)


ale jezdem pienkny nie ? :D >>>>>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-02 19:06:35]

02.10.2005
22:11
smile
[59]

Adamss [ -betting addiction- ]

Shakka --> Mieciesz ziom!!!111jeden

02.10.2005
23:01
smile
[60]

Torn [ Merces Letifer ]

Oglądaliście komedię "Buying the Cow" (Kupowanie krowy)?
Przerąbana ;)
Gościu jest z babką 5 lat, mają się żenić, ona mu daje ultimatum, on nie wie czy to dobra decyzja, bo ona była jego jedyną kobietą i gdy wyjeżdża na 2 tygodnie on musi się zastanowić. Ona pozwala mu na testowanie, ale tylko dlatego, że się nie wyszalał wcześniej i ma to zrobić teraz :]
Normalnie płakałem momentami. Całej treści nie będę zdradzał, ale film jest generalnie niezły...
i tematyka dziwnie mi bliska :)
(kurcze, trzeba ograniczyć te emoty :D). :) :P


no i cytacik świetny:
- believe me - worst thing you can do is lose the right girl cause of the fear of commitment...
- actually the worst thing you can do is marry the wrong girl because of the fear of loneliness.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-02 23:56:13]

03.10.2005
23:14
[61]

Adamss [ -betting addiction- ]

*warta mode ON*

03.10.2005
23:22
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

Kozak, Lady, Sulik :)

ehh to byla jampreza :]

04.10.2005
00:00
smile
[63]

Shakka [ V I T R I O L ]

Yooo :D

Adamss >>> no ba ziom :] paczaj jaki teraz jezdem pienkny :D

04.10.2005
09:36
smile
[64]

Shakka [ V I T R I O L ]

hiehiehie :D >>>>

04.10.2005
18:32
smile
[65]

Raynor [ Big Man ]

Melduje się, że żyję. :)

Dziesiejsza praca na sprawdzianie z przedsiębiorczości -->

:)

04.10.2005
19:10
smile
[66]

Adamss [ -betting addiction- ]

Shakka --> U rule :D.

Elo VL!

04.10.2005
20:03
[67]

Torn [ Merces Letifer ]

Adamss - zapomniałeś o "!!!!111jeden" :D
padłem jak to zobaczyłem ;)

greetz homies

05.10.2005
00:27
[68]

Adamss [ -betting addiction- ]

Torn --> A racja, zapomniałem :D.

Ehh, spać mi isę chce.. mimo to warta musi być!!

05.10.2005
10:59
smile
[69]

Hellcat [ Legend ]

Zmieniłem szkołę...i obiecuje że to już ostatni raz :]

A swoją drogą...ciekawe czy jest na ziemi coś śmieszniejszego od Basha? :D

05.10.2005
13:01
smile
[70]

Shakka [ V I T R I O L ]

Yoooo :]

shakkuś i jego Solus Greatsword :] >>>>>


Powiem tak grało sie w Fable bardzo przyjemnie, ale krótko blah :] Jedyna wada jaka na początku mnie denerwowała to system zapisu, ale teraz myśle, że jest to nawet dobre rozwiązanie nie idziesz przed siebie i nie robisz co 3 minuty sejwa tylko dwa razy sie zastanowisz zanim popełnisz jakiś błąd hiehiehie :>

05.10.2005
13:07
smile
[71]

Shakka [ V I T R I O L ]

:D

05.10.2005
19:28
[72]

Fett [ Avatar ]

coraz mniej pisuje na tym forum. Pozatym to witam

05.10.2005
19:50
smile
[73]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

hrhrhrhrhr knock knock hrhrhr ktos tu jesce bywa? :P

Guess who's back, guess who's back,
guess who's back, guess who's back,
guess who's back, guess who's back,
guess who's back...


Tym razem na dłuzej chyba :D


M!qś muahahahaha jaki obrazek :D

SULIK yyy co z tymi Twoimi studiami?:> [ wiem wiem pytania o studia i mnie denerwuja]

Shakkuś aś brzydka jest coś strasznie :P

ps. myslalem, ze padne po lekturze jakiegos watku o żółwiu co ze skorupy wyjsc nie chciał :D

-Upewnij sie czy w skorupie nie ma karteczki z napisem "Jestem w salonie Peugeota"
-powtykalem mu jego ulubioną sałatę we wszystkie dziury i wygląda jak hamburger z budki
-pukanie nic nie daje - jak wącham śmierdzi w miarę normalnie, chyba nie zdechł


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-05 21:30:23]

05.10.2005
20:10
[74]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ej, ja chcę wakacje.

05.10.2005
21:40
[75]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ej, dobry pomysł.

05.10.2005
21:46
[76]

Torn [ Merces Letifer ]

Ej, grandżóweczki jakiej nie widzieliście?

05.10.2005
21:56
[77]

Shakka [ V I T R I O L ]

Briś ojjj tam zapomłam się ogolić z tego wszystkiego :D

05.10.2005
22:35
smile
[78]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

muehehehe co te PPP mają w glowach to zagadka :D ehhh ale te oczy te przeklęte oczy co mam do nich słabość :D

Lo Szefie :P

Shakkuś ehhhh w złe towarzystwo chyba wpadłes :D Pomoge Ci odzyskac dawną ładność :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-05 22:48:18]

06.10.2005
21:29
[79]

Fett [ Avatar ]

ej kur... popieprzyło was? ledwo sie skończyły :D

06.10.2005
22:05
smile
[80]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

cholera zrobilem to :D ehh te pokusy :D zaraz jak tylko zawitalem teraz do domu sciagnalem FM06 demo i chyba juz z 4h siedze nad tym, a własnie wygrałem Community Shild hyhyhy -->

Wybrałem Chelsea bo:
- nie lubie Jose M. i nie chcialem grac przeciwko niemu [ no i chcialem go zwolnic :D ] :P
- baaaaaarrrrrrrrrdzo duzy budzet hyhyhy mozna sobie zrobic teraz tutaj druzyne marzeń [ choc do tej pory kupilem jedynie Błaszczykowskiego za jedyne 29mln zł a teraz próbuje ściagnąc Owena a cena doszła juz do 300mln złotych :D ]

muahahaha rotfl
Budżet Chelsea na poczatku gry to cos ok.600mln zł, własnie poprosiłem o większe dofinansowanie - oczywiscie zarzad sie nie zgodzil, dałem ultimatum - już nie jestem menagerem Chelsea :D

hyhy Chelsea zagrała mecz z Boltonem i przegrała :P Złożyłem podanie o prace do nich, ciekawe czy bedzie OK :D

<szuka save'a> :D


A wogóle to lo Banda, Czesc Feciak :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-06 22:13:25]

06.10.2005
22:13
[81]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk no w piatek mam inauguracje i zaczynam zajecia od soboty :)
a jestem na WIMiC (Wydzial Inzynierii Materialowej i Ceramiki) na AGH ofcorz - kierunek technologia chemiczna

06.10.2005
22:15
smile
[82]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK jakoś tam powiem yyyy strasznie to brzmi :D Ja zajecia zaczynam tez w ten łikend, tzn chyba tzn tak mi sie wydaje :P Ale jestem przeziebiony tak więc nie wiem czy sie zjawie na wszystkich zajęciach.

06.10.2005
22:48
smile
[83]

Adamss [ -betting addiction- ]

Powiem krótko.. jest git :).

Jutro piuntek i tygodnia kuniec nareszcie :).

06.10.2005
22:51
smile
[84]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

pffff mnie to wyjątkowo nie cieszy :>

Tzn tak:
sobota i niedziela godziny: 11 - 15 = błehhhh
sobota i niedziela godziny: gdzies 18 - kto to wie = mmmmm :]

btw zagrałem sobie w demko Poważnego Sama 2 - omg a taka fajna natentegowanka była :| a teraz jakieś dziwne udziwnienia, pstrokate wszystko, co do celów to widać nie było co wymyslić to zaczeli łączyć muchy z mikserami :>

btw2 zagrałbym sobie chetnie w demo UT 04 lub 05 tak jak kiedys tam GoL serva postawił :>

btw3 polecam za to Dragonshard'a :]

btw4 paczam co tam za dema jeszcze zassałem :P

btw5 Fahrenheit ciekawie sie zaczyna i tak jak ciekawie sie zaczyna tak "ciekawe" tez jest sterowanie :|Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-06 23:13:32]

06.10.2005
23:20
[85]

SULIK [ olewam zasady ]

To co Briś ? w sobote miedzy 14:15 a 15:15 mam przerwe w zajeciach :>

tylko moze sie najpierw zintegruje z ludzmi ? aaa sam nie wiem :]

06.10.2005
23:39
[86]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK ja niestety nie byłem łaskaw pofatygowac sie na uczelnie, żeby zobaczyć na rozkład zajęc [ <wali_głową_o_ściane ] z tego co pamietam to rok mój obecny ma duzo wykąłdów a mało ćwiczeń...chyba :> ale sie obada ^^

btw6 Vietcong2 MP demo -> trzymać sie z dala od "tego czegoś".

07.10.2005
00:01
[87]

SULIK [ olewam zasady ]

Bris - ja tez nie fatygowalem sie po to na uczelnie - przyslali mi rozklad listem

07.10.2005
00:07
[88]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK bo oni lubią robić dobre wrażenie na fresh meat'ach :D ja musze sam zatentegowywać tam za kazdym razem o co by nie poszło. Na www wydzialu nie ma ani rozkladów ani nawet podanych opłat na ten semestr [ a mi sie głupiemu marzy e-index ehhh... ]


ok ja znikam do łóżia [ łózia, że łózia a nie, że do Józia :D ] Branoc Vlowcy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 00:44:21]

07.10.2005
10:08
[89]

Torn [ Merces Letifer ]

Greetz.

Czas wychodzić za moment. Przemieszczając się środkiem kom. miejskiej zobaczę co to się stało niedaleko mojego miejsca zam. (see lnk)

Briś - mowić, aby trzymać się z daleka? mam to demko już chyba z 2 tyg., jeszcze nie zdążyłem zainstalować :)). Mimo wszystko sprawdzę sam.

07.10.2005
10:23
[90]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Chorym więc siedzem w domu...

Szefie hyhy wczoraj nie zapisywalem wogole gry ale autosave mnie uratował :] Ponownie dzis zagrałem z Arsenalem o CS ---->

Ciagle walcze o Owena, już daje 350mln zł + Glena Johnesona bo tamci go chcieli :>


Zapomialem znowu napisac to co chcialem wczoraj napisac :>

Gram taktyka, ktora stworzylem specjalnie dla Wisły grając chyba w FM05 [ data: utworzony 14 listopada 2004, 11:47:18 ] i od tamtej pory zawsze nią grałem. JAk widac skuteczna jest takze dla Chelsea. Jedynie robie jakies tak niewielkie zmiany jesli chodzi o to co kto ma robic na boisku. Ustawienie: 4-4-2, gra skrzydłami głownie, środkowi pomocnicy: jeden - defensywny, pilnujacy zawsze srodka, drugi - ofensywny <- to tak w skrócie :P

Własnie sprzedałem Gudjohnsena MU za prawie 60mln zł - i dobrze bo kompletnie do niczego sie nie nadawał :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 10:37:58]

07.10.2005
11:48
[91]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

potyczka ligowa z Arsenalem -->

Negocjacje o Owena: cena 550mln - klub przyjął ale Owen odrzucił kontrakt :| Teraz klub chce za niego 630 mnl :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 11:48:28]

07.10.2005
11:55
[92]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

lol!

Tego jeszcze nie było. Najpierw Abramovich obraził sie na mnie, bo niby jego piłkarzy nie wystawiam i sprzedaje a teraz ------>
Dał za niego 110mln.

fajna sprawa :>

Negocjacje o Owena - zakończone. Dałem 630mln ale on nie chce grac w Chelsea.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 11:55:46]

07.10.2005
13:24
[93]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

yyy robi sie story board czy cóś :>

no ale...

Mówiłem, że Błaszczykowski to talent? :P

07.10.2005
13:38
smile
[94]

Torn [ Merces Letifer ]

Briś - to grasz w PLN'ach? Ja tam w funtach zawsze grałem. Demka gold jeszcze nie ruszyłem.

Właśnie byłem w komisie kom. gdzie simlocka się pozbywałem i wrzucali mi nowy soft - zjeb.ali mi irde i lecą w tzw. pawełka, jestem delikatnie mówiąc zły, potrzebuje ze dwóch ABSów aby tam wejść i roznieść tą ich budę w pył.
Kłopoty mnie kochają po prostu.

(co do obrazka z Betisem - to (ten właściwy) manager może teraz sam kupować/sprzedawać bez pytania się trenera/manager'a? fajno

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 13:42:11]

07.10.2005
13:40
[95]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Szefie ja gram zawsze lige polska wiec gram na złotówkach ;-) No i stad takie przyzwyczajenie. Tak, właściciel moze sam sobie jakąs gwizdeczke sprowadzic, a potem jak sie jej nie wystawia to media maja Ci to za zle :>

btw a irda do komie mam ale w kompjuterze nie :> a mam cala zawalona zdjeciami :>

własnie wyłaczylem FM'a, pora cos zjesc leki połknąc :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 16:08:17]

07.10.2005
23:09
[96]

Torn [ Merces Letifer ]

mam ochotę iść spać i nie wstawać (a raczej "i już nie wstać").. to jakiś koszmar, wszystko się pieprzy, nie tylko u mnie, ale dookoła samo zło (bynajmniej nie wujek)... definitywnie zła karma...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-07 23:11:01]

07.10.2005
23:12
smile
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

...z drugiej strony sam siebie pocieszę - isn't that cute???? »
*melting heart*

08.10.2005
00:18
[98]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

a ja sie rozchorowalem już na całego :| ehhh...


btw Lola hyhy oczy + zawadiacki usmieszek ^^

08.10.2005
00:18
[99]

Adamss [ -betting addiction- ]

Brisk. --> Ale głupi ten Owen :D.

*warta mode ON*

08.10.2005
01:12
[100]

Torn [ Merces Letifer ]

Obejrzałem właśnie "Pitbull'a" - muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. Świetna obsada (Dorociński, Gajos, Grabowski, Weronika Rosati, Mohr, Stenka, Foremniak, Fraszyńska), świetna muzyka, nadająca kliamat i momentami bardzo fajne zdjęcia. Scenariusz i reżyseria też bdb (by Patryk Vega - on chyba "Kryminalnych" robił - zresztą jest "smaczek" z tego).
Ogólnie to dramat kryminalny, że się tak wyrażę, chociaż momentami były elementy tragikomedii. Rozwaliła mnie scenka kupowania torebki przez Weronikę :D i te teksty Dorocińskiego (zacytowałbym, ale nie będę psuł zabawy - nie chodzi mi o wyrażenia jakie tam padają, chociaż są mocne nie powiem, tylko o cały komizm "kobiecych zakupów" i zwalania winy na faceta :D).
5/5

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-08 01:22:28]

08.10.2005
14:51
[101]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja dziś na późny wieczór zarezerwowałem sobie Troje.. ale to jak wrócę z miasta :).

Ave VL!

08.10.2005
21:53
smile
[102]

Kompo [ arbuz luzem ]

08.10.2005
22:50
smile
[103]

Adamss [ -betting addiction- ]

Jedziemy na mUndial VL'owcy!

08.10.2005
22:51
smile
[104]

M'q [ Schattenjäger ]

No i z czym do Europy?

09.10.2005
14:52
[105]

Torn [ Merces Letifer ]

Kompot - a coś Ty sobie zrobił? bo jakieś dziwne opisy widziałem...

ale pogoda, niech to szlag.. a ja muszę mobilizować się do nauki :/

09.10.2005
15:10
[106]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

a ja sie zle czuje dalej :| i to nie z powodu wczorajszego wieczoru :D

a MŚ będą pełnoprawnie oblewane w środe :>

09.10.2005
15:13
[107]

Kompo [ arbuz luzem ]

Torn - > jako zwolennik adrenaliny, pod wpływem pewnych specyfików, w dniu wczorajszym byłem zmuszony uciekać przed organami ścigania po ciemku przez bardzo gęsty las. No i gałęzie zrobiły swoje. :) A propos to nigdy nikomu takiej przygody nie życzę. To było jak w jakimś strasznym śnie. :( Jeszcze była ze mną moja luba, która się źle czuła, leżeliśmy w pięć osób w zimnym lesie kupę czasu, podczas gdy panowie poszukiwali nas z latarkami.

09.10.2005
15:18
[108]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk. - jaki obstawiasz wynik? :)

KmP - niezły herbatnik z Ciebie :) do wesela się zagoi ;)

Kurcze nie potrafię się skupić :/
Czytam na onecie, że frekwencja w wyborach w godzinach rannych wynosiła 8.19% :P To jeszcze nic nie znaczy, ale jajka by były jakby tak było do wieczora.
Jeszcze czytam sobie wszystko tylko nie to co powinienem (np. https://skocz.pl/ahlj - eh te ppp).

A ten komiks to pewnie widzieliście? Całkiem fajny i taki trv :>

09.10.2005
15:18
smile
[109]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Kompo bo Ty zły człowiek jestes i ja sie z Toba chyba zadawac nie bede co by na zła droge niemoralności nie zejśc...pffffff muahahahaha :D:P

ps. mnie kiedyś te organy ścigania w Krk dopadły, bo ponoć uciekałem przed nimi a ja nawet nie widziałem ich [ czyt. półmrocznosc jasna nie pozwoliła mi na zauważenie ich ] :D

09.10.2005
15:24
smile
[110]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ale ja nic złego nie zrobiłem. :D

09.10.2005
15:27
smile
[111]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Kmp kazdy tak mówi :D

Szefie mamy pierwsza od dawna szanse na wygrana z Angolami, bo sa oni teraz słabsi od nas, ale Polacy to Polacy wiec moze byc róznie. Jak dla mnie tak jak potraktuja ten mecz tak potem bedzie wygladac ich gra w czasie i przygotowan i w czasie MŚ. Angoli można ograć szybkimi prostopadłymi podaniami po ziemi, bo oni sie wtedy gubią - co pokazali wczoraj Austryjacy. Nasza sila to powinni być: Franek i Ebi - szybcy, zwinni, potrafia wkrecac w murawe jak malo kto.

Wczorajszy mecz ogladalismy z Angolami w przewadze dośc sporej ich :P Najlepsze było jak Beckham dostał czerwien i sie Anglicy dziwili za co, nasza odpowiedz: "Who cares" :D Ehhh byle do srody :>

Tylko musze kurna wyzdrowiec do środy grrrr...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 15:29:55]

09.10.2005
18:31
smile
[112]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja piernicze... ja to mam szczęście naprawdę. Jeszcze apogeum kłopotów mam teraz to tego mi brakowało.

Przedwczoraj chciałem sprawdzić jedną gierkę, taką małą, 4fun - rag doll kung fu, którą dostałem od wujka z usa - odpalam i się wyłączyła po 3min. Myślę 'pewnie stery albo ta gierka jakaś lewa'.. Koledze poszło, olałem, wziąłem się do roboty i tyle grałem. Wczoraj też nic. Komp chodził nonstop, zresztą ciągle chodzi nonstop, co tydzień reset ma mniej więcej. Dziś chciałem pyknąć mecza dla relaksu w WE8 i znowu po 3min zwis (monitor off).. Przeinstalowałem stery i znowu i wtedy olśniło mnie...
Paręnaście dni temu rzęził wiatraczek - przeczyściłem go i od tamtego czasu był spokój. Później rzęził, ale już tak nieprzyjemnie (duże tarcie)... Olśniło mnie, że to on - patrzę na kartę a skubany nie kręci się, gorący jak cholera... Natychmiastowy OFF. Dopiero teraz skończyłem montować duży wiatrak taki na ~220V, podwiązałem go pod kartę i wisi sobie jeszcze na paru mocnych sznurkach (takich do pieczenia mięsa :D).
Tamtego małego i tak miałem wymienić bo na taką kartę to jest jakby mucha pierdziała na czajnik. No, ale dobrze, że Sapphire robi "ynteligętne" karty i się sama wyłączała.. uff...
Mały skurczyflak kąpie się teraz w Coca-Coli, specjalnie kupiłem puszkę i zobaczę czy to pomoże (taki eksperyment) / włożyłem też śrubkę i zobaczę czy zeżre ją :)
Dobrze, że już tego nie pije kawał czasu, a kiedyś chlałem nałogowo.

bad karma...

09.10.2005
18:33
[113]

SULIK [ olewam zasady ]

No to jeszcze zostaly mi 6 zjazdow do sesji :P

09.10.2005
18:44
smile
[114]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Szefie ja mialem juz nawet piłowania wiatraczka bo tak sie przetarł więc mnie nic nie zdziwi :D

SULIK rozumiem, że nie możesz się doczekać :D


No i demo sie skończylo --->
I dobrze bo to nałóg :P A mam ich juz wystarczajaco duzo jak to niektorzy twierdzą :D A MU i tak bym dogonił hyhy ale ta liga mnie męczy za duzo meczy. Teraz czekam na full'a z tym, że w naszym jezyku. Cholera a akurat 01.01.06 miał dojsc do Chelsea zakupiony przeze mnie Żuraw i Ebi :> ps. mialem najlepsza obrone w PremierS :-)


ps. krótko mówiąc: GOLasy :D [link]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 18:44:38]

09.10.2005
18:56
[115]

Torn [ Merces Letifer ]

Buu, a ja jeszcze nie zainstalowałem nawet tego :/

09.10.2005
19:11
smile
[116]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

E tam nie masz czego żalować mi to demo zezarło kilka(naście ? :D) h życia, pare nieodebranych połaczeń przez co jedna kłótnie a co ważniejsze pare posiłków :D

ps. musze czekac na premiere do listopada aż :>


omfg, aż strach się bać tych [z całym szacunkiem - on się tam nie nadaje ] jego negocjacji :|
https://pilka.interia.pl/news?inf=674538

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 19:24:27]

09.10.2005
19:34
[117]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - no sam nie wiem :)
poki co jestem wypluty z wiedzy i rozumku

09.10.2005
19:36
smile
[118]

M'q [ Schattenjäger ]

Joa bandyty :-)

09.10.2005
19:40
smile
[119]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Łoj M!qśowe blondaski :D

SULIK już myslałem, że wypity :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 19:39:45]

09.10.2005
19:47
smile
[120]

M'q [ Schattenjäger ]

Dzisiaj odwiedziłem autosalon w MiędzynarodowychTargachKatowickich :) W zeszłych latach bywało lepiej, ale i tak fury nieziemskie jeździły :)

09.10.2005
19:48
smile
[121]

M'q [ Schattenjäger ]

Gang Olsena :-)

09.10.2005
19:49
smile
[122]

M'q [ Schattenjäger ]

A tutaj debeściak :)

09.10.2005
19:50
smile
[123]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

to małe niebieskie g*wienko na pierwszym jest fajne :D

09.10.2005
19:50
smile
[124]

M'q [ Schattenjäger ]

Normalnie boskie auto :D Jeszcze było drugie L. z chyba 20kilowym spoilerem, ale tyle ludzi się kręciło, że nie udało mi się uwiecznić :P

09.10.2005
20:07
smile
[125]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

M!qś takie auta w PL nie maja prawa jeździć - przejedziesz takim 10 km po PL drogach i Ci spoiler odpadnie, nastepne 10km lusterko, idt :D

09.10.2005
20:12
[126]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - wypity to ja bylem rano jak szedlem na zajecia :)
poki co mi przeszlo

09.10.2005
20:19
[127]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SULIK no to wszystko w normie :D

btw wyborów: ufff jest goodi :-) ale k... mać no nie mam pytań: ok.13% na Czerwonego Buraka, to jest zacofanie. Co do głosowania na Wolnomówiącego tez sie nie wypowiem :>

OK przyszedł mój kocyk z biało-czerwonym szalikiem wiec ja na razie spadam na kiś film tym bardziej, że źle sie czujem :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 20:29:47]

09.10.2005
20:41
smile
[128]

Adamss [ -betting addiction- ]

Brisk. --> Nawet 10 km w PL nie przejedziesz takim autem.. ;D.

09.10.2005
21:46
smile
[129]

M'q [ Schattenjäger ]

A jak w slumsach zwolnisz do 20km/h to już koła w biegu wykręcają :D

09.10.2005
22:19
smile
[130]

Kompo [ arbuz luzem ]

Coś mi się zdaję, że ja mam inne spojrzenie na Polskę niż panowie prezy-tendenci. :)

Lech Kaczyński: 5%
Andrzej Lepper: -5%
Adam Słomka: -5%
Liwiusz Ilasz: -5%
Marek Borowski: -14%
Jarosław Kalinowski: -33%
Janusz Korwin-Mikke: -43%
Donald Tusk: -52%
Henryka Bochniarz: -52%

09.10.2005
22:34
smile
[131]

M'q [ Schattenjäger ]

OMG :D

Adam Słomka: 43%
Andrzej Lepper: 33%
Liwiusz Ilasz: 33%
Marek Borowski: 24%
Lech Kaczyński: 24%
Donald Tusk: -14%
Jarosław Kalinowski: -14%
Henryka Bochniarz: -33%
Janusz Korwin-Mikke: -62%

09.10.2005
22:57
[132]

Torn [ Merces Letifer ]

Lech Kaczyński: 24%
Adam Słomka: 5%
Marek Borowski: -5%
Andrzej Lepper: -5%
Liwiusz Ilasz: -5%
Janusz Korwin-Mikke: -24%
Henryka Bochniarz: -24%
Jarosław Kalinowski: -33%
Donald Tusk: -43%

----
o kurcze, krzywie zwierciadło czy co :-) Fajnie, że w 1/4 myśle jak Lechu? :D

09.10.2005
22:58
smile
[133]

M'q [ Schattenjäger ]

To jest jakieś oszukaństwo :P

09.10.2005
23:11
[134]

Torn [ Merces Letifer ]

no to na tej scenie podziekuje za ogladanie notting hill...

//do wtorku, nie wołać mnie jutro, bede busy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-09 23:10:49]

10.10.2005
09:07
[135]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

joł kaszlem i kicham i ogolnie do d... sie czuje :/

A ten test yyy czy raczej sądasz :D az sie przestraszyłem co mi wyszło ale dobrze, że to w kategorii 4funonly :D

ps. coś mi wlazło w kompa i net mi chodzi tragicznie, bede musiał postawic system - znowu - bo nie moge wyłapać wtf? :|

10.10.2005
12:38
smile
[136]

Shakka [ V I T R I O L ]

Yoooooo :D

Brisiak a moze złapałeś kurzą grype ? :D


muehehehehehe wiedziałem, że zawsze mnie coś do niego ciągneło :D

Andrzej Lepper: 81%
Adam Słomka: 52%
Lech Kaczyński: 43%
Jarosław Kalinowski: 33%
Liwiusz Ilasz: 14%
Donald Tusk: 5%
Marek Borowski: -24%
Janusz Korwin-Mikke: -52%
Henryka Bochniarz: -62%

10.10.2005
19:42
smile
[137]

Adamss [ -betting addiction- ]

Łelkom :).

Donald Tusk: 33%
Liwiusz Ilasz: 14%
Henryka Bochniarz: 5%
Andrzej Lepper: -5%
Lech Kaczyński: -24%
Adam Słomka: -24%
Marek Borowski: -33%
Jarosław Kalinowski: -33%
Janusz Korwin-Mikke: -52%

10.10.2005
20:08
[138]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

ożkjp! <-- rozwinięcie skrótu na gg

1. net mi dzialal od rana cehaujotowu :[
2. dzwonie tam gdzie każdy abonent w takim wypadku dzwoni
3. po krótkiej rozmowie z PPP [ tak PPP na lini technicznej ] barrrrrdzo mila PPP o barrrdzo miłym głosie ale pojęcie o czymś takim jak techniczne zagadnienia dotyczace neo oceniam na 4/10
4. leci jakis serial na tvn z tych latynoskich co sie dzieje action jak zwykle w swiecie wielkich - pieknych - zaj.. bogatych wlascicieli ziemskich, Ona [ przepiekna PPP - tak jak wszystkie wystepujace w ich serialachu przepiekne ale aktorstFo to pojecie im nieznane ]
kocha Go, On ją, mówią to sobie ze łzami w oczach ale jakas wyszsza [ <-- specjalnie tak napisane :> ] siła jej nie pozwala być z nim...ehhh telenowela...zaczynam sie wciagac w fabułe
5.zaczynam pić...bo ona ciagle sie opiera - on ja zostawia...
6. napisy końcowe...
7. usiłuje w google znaleźc aktorki grajace gfówone role ale k... m.. net dalej nie dziala\!:[
8. polewam kolejnego...
9. w miedzy czasie okazuje sie ze bana zalapalem na jednym z servow co gram - na irc [IRC I GG jakos k... dziala! a www nie] - jestem przekonywujacy - ban sciagniety - ps. niesluszny ban.
10. dochodze do wniosku - jakis trojan czy coś
11. sok sie k... skonczyl...
12. znalazlem winko ^^
13. stawiamn system od nowa
14......stawiam system drugii raz od nowa :>
15. wychodze z domu żeby pokrzyczec sobnie :]
16. net nbie dziala dalej :-)
17."Wiesz, że Dawidowski grał dzis?" --- ahahahahaha :D
18.wtf? nic nie tykłem a net nagle dziala
19."Witam mojego najmilszego sasiada :D" - hyhyhy ^^
20. bede pozniej - musze odreagowac a poza tym pkt. 19 :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-10 20:11:23]

10.10.2005
20:14
smile
[139]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

bytywu Shakkuś żeby tylko kurzą :D ps. Ty sie musisz meldowac co bym Cie mógl na nowo pienknym zrobić :D

bedem kiedy bedem ;p

10.10.2005
21:54
[140]

Torn [ Merces Letifer ]

ehh Casablanca :-)

niezłe kino.. szkoda, że to musieli dzisiaj puścić.

10.10.2005
22:13
[141]

SULIK [ olewam zasady ]

Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty powraca:

Pewnego razu, Aleksander Wielki (356-323r. p.n.e.), podczas wizyty w
Koryncie, natknął się na Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty. Wujek
Staszek leżał nagi na trawie i leniwie wygrzewał się na słońcu.
Zaintrygowany Aleksander stanął przed Wujkiem, czekając aż ten mu się
przedstawi.
Wujek Staszek spojrzał na wielkiego wodza niechętnie, ale nic nie
powiedział. Zakłopotany tą sytuacją Aleksander przerwał ciszę i spytał,
czy może coś dla niego zrobić. "Tak - odpowiedział Wujek Staszek Mistrz
Ciętej Riposty - spi**** zasłaniasz mi słońce..."

10.10.2005
23:19
smile
[142]

Adamss [ -betting addiction- ]

Dziś wcześniej zaczynam :).

*warta mode ON*

10.10.2005
23:30
[143]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

włociło mi sie ;lo

SULIK rotfl :D

i se ide juz, Adamss baw sie sam :P

yoo z rana, czuje sie gorzej niz wczoraj no ale jak sie w domu wysiedziec nie potrafi to co sie dziwc :/

wstawac lenie :>

btw musze zmienic karte grafy i bedzie to cos w stylu GF 6600GT i sie zastanawiam czy kupić na AGP czy PCI-E? Tylko żeby kupić PCI-E musialbym jeszcze kupić płyte, więc opłaca się tak bawić i wykosztować na płyte + grafe z pci-e? zna sie ktoś na tym :>

ps. cholera taka płytka gł z pci-e na przecietnym poziomie kosztuje ok.450zeta :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 09:18:31]

11.10.2005
11:01
smile
[144]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Elo, elo :)

Stormus wrocil :D

Po chwilowych niedomaganiach na tle psychinczo-sercowym jestem znowu, twardy jak zawsze, glupi jak zwykle i zajebiscie zabawny kazdego dnia :D

Kurcze ostatnio sformatowalem nie ten dysk, i stracilem caaaaale archiwum :D, sie troche wkurzylem, ale okazalo sie ze straty nie byly takie duze, bo wieszosc mialem poprzegrywane na cd, a to co stracilem albo nie bylo zbyt wazne, albo bez problemu mozna posciagac od nowa :)

A sobie kupilem nagrywarke DVD, super sprawa juz zaczalem przenosic czesc filmow i innych rzeczy :> na dvd, zyskujac w ch... miejsca w domu. Zaluje ze dopiero teraz kupilem, teraz tylko czekam az stanieja plyty duble-layer bo te 20 zl za plyte 7,50 GB to troche przesada :).

Sniadanko sobie zjadlem :), teraz trzba by isc do frzjera, kurcze taki piekny dzien :)

11.10.2005
11:03
smile
[145]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Brisia morko moja od kiedy Ty masz takie madre rzeczy u siebie? :D no co Ty kurde zmadrzales? nie rob mi tego, bo z kim bede sie bawil?? :D

Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać.

11.10.2005
11:17
[146]

Torn [ Merces Letifer ]

Ale my agenty jesteśmy - przełożyłem exam na czwartek :D musiałem iść bo nikt się za bardzo nie kwapił :PPP
Dobra, tym razem nie oleję tego (:P).

Sulik - słabiutki ten kawał.

SS - wróciłeś, ale na jak długo? Co do przenoszenia CD > DVD - heh, u mnie to by też miejsca się zrobiło trochę tylko skąd tu wziąć tyle DVD :) Musiałaby być jakaś promocja po 10gr to może bym kupił tyle ile trzeba.

a tak poza tym dalej fubar... ale taki seryjny fubar, nigdy tak nie miałem :/
ale chyba wyjdę na prostą :) jak nie to przynajmniej SS będzie miał władzę totalitarną :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 11:19:27]

11.10.2005
15:01
smile
[147]

M'q [ Schattenjäger ]

Aye :-)

jestem znowu, twardy jak zawsze, glupi jak zwykle i zajebiscie zabawny kazdego dnia rotfl, mega text na przywitanie :D

11.10.2005
15:30
smile
[148]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

heh nie wiem na jak dlugo. Chociaz napewno do konca tego roku :)

Wlasnie wrocilem z 2 x dvd-rw i 10 dvd-r no i wydalem na to 34 zlote :| arghhhh. No, ale co musialem kupic a ceny raczej nie spadna. Hehe gdyby tak 10 gr jedna dvd byla to bylo by super :).

Ale z tym przenoszeniem to nie chce wszytkiego przenosic, bo kurde zbankrutuje :). Poki co przenioslem pare sezonow Stargate, z 33 plyt cd na 6 dvd :) i ile mam teraz pudelek wolnych :D

11.10.2005
16:24
smile
[149]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

JOŁ Siśtkim! :D

Sie lepiej czuje :]

SySunia! :D

11.10.2005 | 11:01 Storm Shadow

(...)
Sniadanko sobie zjadlem :)

Mój Sysunia i to 100% :D A pieknaś nadal? :D Bo Shakkuś zbrzydł nam strasznie :D

Co do sygnaturki to mom jom już baaaardzo długo chyba od poczatku roku, widzisz jak mało czasu mi przez ten czas poświecałes...ehhh ochhhh achhh...:P :D A pisze to tam dla zmyły co by naiwniaki myslały, że mondże zawsze gadam :D Mam na co zmienić sygnaturke ale wole nie :D

11.10.2005
18:56
smile
[150]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia no to kiedy zaczynamy mnie na pienknego ? choć tak paczając w lustro myślem, ze duzo nie trzeba zmieniać :]

Burzuś i co Ty z tymi pudełkami będziesz robił na targu sprzedawał ? :>

11.10.2005
19:24
smile
[151]

Adamss [ -betting addiction- ]

Brisk. --> Ale żeś mi powiedział - "baw się sam" :D. Dzięki.. :D. Spoko, jestem tu co noc na warcie, a i tak ostatnio często VL jest opuszczony późnymi wieczorami :).

11.10.2005
20:15
smile
[152]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris! ha jak to malo czasu? a kto dzwonil do ciebie hmmm?? swiety mikolaj kurna :/

pffff... kurna chyba sie ide umyc bom sie zdenerwował :P

11.10.2005
20:16
smile
[153]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus taaa posprzedaje nudelka na bazarze a pozniej w co bede cholwal plyty? w gazete?? :D

11.10.2005
20:18
smile
[154]

Shakka [ V I T R I O L ]

Burzuś no, a jak i jaka oszczędność miejsca, a i poczytasz sobie :D

11.10.2005
20:19
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sry za posty, ale dawno temu mi sie abonament skonczyl i nie mam jak edytowac :D chyba ze sie Soul zlituja nade mna??? :D

Cholela bez kitu nie wchodzilem na GOL przez miesiac prawie, wiec i abonament sie stal zbedny :)

11.10.2005
20:20
smile
[156]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Adamss no sam sam sie bawił a co były jakies PPP? Jak tak to bym został :D

Shakkuś to nie lustro to okno a za nim ja :P:D < macha >

SySunia a fukt kurna zapomniał ja :D ps. w skarpetki w skarpetki :D

11.10.2005
20:20
smile
[157]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Ja tez! Ja też dawno nie wchodziłem na GoL'a :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:20:19]

11.10.2005
20:21
smile
[158]

Kompo [ arbuz luzem ]

Ja chcę już Football Manager 2006, NBA 06, The Movies i spolszczonego Fahrenheita!

11.10.2005
20:22
smile
[159]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus nie medrkuj tutaj :P

11.10.2005
20:23
smile
[160]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Kmp żebym ja nie zaczął tak wymieniać :D Póki co tylko FM'a 06 :] skromny jestem co nie? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:22:53]

11.10.2005
20:26
smile
[161]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia Ty qna mnie nie strasz i uważaj, bo dzieci jeszcze nie spią o tej porze :D

Burzuś ok zobacze co da sie zrobić :>:>

11.10.2005
20:26
smile
[162]

Torn [ Merces Letifer ]

Ooo, patrzajta, jak się rozpisały...

SS - mi się podoba w abonie, że mi lecą pliki z serwera "Wawel" tak 100-200KBps :) czym zarzynam łącze na 300 osób :D

KmP - a ja Sniper Elite, PES5 i F.E.A.R. (fajnie by było jakbym trafił jak piokos (bastardo!! :P)).

Nie będę ramol - dopiszę też FM '06 :>


pozdrawiam piokos'a ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:29:25]

11.10.2005
20:29
smile
[163]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś dzieci? dorobiłes sie dzieci? No popaczajcie na naszego Shakkusia jak sie to dorobiło szybko :D < łezka > Szybko nam chłopak rośnie :D

Szef dopiero zaczynamy a wogole top zima idzie :D

11.10.2005
20:36
smile
[164]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia już Ci mówiłem nie strasz mnie, bo mnie sie jeży nie powim co :D i jaka zima ? ja tam widze wiosne za oknem tfu znaczy piekną jesień :D

11.10.2005
20:39
smile
[165]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś wisz...baby na targu róznie gadaja :D a wiosne mamy piknom tej jesieni :D

ps. a pokaż jak Ci sie coś jezy :D

11.10.2005
20:46
smile
[166]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia nie bede pokazywał teraz, bo jeszcze dzieci nie spią, a pozatym pokazwyałem jak byłem mały :D

ps. kto nie słyszał nie czytał itd. Lepper vs. Rokita niech sie zapozna ooo w morde, ale jazda :D:D:D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:50:37]

11.10.2005
20:48
smile
[167]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś no to ja nie rozumiem: jak mały to sie nie pokazuje ale jak duzy juz to czemu nie? :D i nie bądźta takie wstydliwe ale no fakt czekamy na 23.00 :D

11.10.2005
20:50
smile
[168]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia Ty nie próbuj rozumieć to za bardzo skomplikowane jezd tylko działaj, ale po 23:00 :D:D

11.10.2005
20:52
smile
[169]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkus ok to ma być ubijaczka czy por i czy mam ubrać pilotke? :D

< sprawdza wiedze Shakkusia o pewnym serialu > :>

11.10.2005
20:53
smile
[170]

Shakka [ V I T R I O L ]

Monika Olejnik: Ja chciałam się dowiedzieć czy pan Gasiński też ma żółte papiery. To jest ten pan, który opowiadał o Talibach w Klewkach.


Andrzej Lepper: Nie tylko pan Gasiński mówił. Niech Pani się nie robi tylko obrońcą Platformy.


Monika Olejnik: Chciałam się dowiedzieć, bo Pan mówi, że pan Zwierz ma żółte papiery.


Andrzej Lepper: Jeżeli ktoś zmienia zeznania po dziesięć razy, to coś jest nie tak, Pani Redaktor. A to co powiedziałem o tej sprawie Klewek, to minister ochrony środowiska przysłał pismo i w nim napisał, że stwierdzono wąglika tam. Lepiej tych zdechłych sztuk nie ruszać tam, bo może być wąglik.muehehehe :D

11.10.2005
20:55
smile
[171]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia muehehehehe teraz mnie rozwaliłeś, ale wiem wiem co to za serial :D bierz wszystko co masz pod ręką :D Hans też może być :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:55:37]

11.10.2005
20:56
smile
[172]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś jak skończe nad tymi papierkami siedziec to Ci pokaże co to za serial :D

Akurat tu jest od "nich" Porucznik Gruber ze swoim małym, ślicznym czołgiem :D

A i mam jeszcze miotełke do kurzu :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 20:58:16]

11.10.2005
20:59
smile
[173]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn -> szczerze mowiac abonament mialem wlasnie zeby sciagac pliki, ale ze w dema nie gram, poniewaz zazwyczaj pelna wersja jakos tak sama wpada w moje lapki dosc szybko wiec to tez zbyteczne :), to ja mam 120 kb tylko dla siebie :D

BTW... ostatnio patrzalkowalem co tam maja w Chello dobrego i kurde maja juz 12 Mbit lacze OMFG se pomyslalem toz to jak Stormus by cos sciagal to by musieli dodatkowe zasilanie wlaczac zeby wyrobic z pradem i siecią :D

11.10.2005
20:59
smile
[174]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia, a duża ta lufa od tego czołga ?

11.10.2005
21:03
smile
[175]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkus trudno powiedziec ale jak ona zostanie podniesiona do góry to można jakiś taniec na lufie odstawić :D

11.10.2005
21:06
smile
[176]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia a kankana da sie zatańcować ? :> jeżeli tak to bierz jeszcze czołga później :]

11.10.2005
21:10
smile
[177]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś sie poćwiczy sie zatańcuje :D

11.10.2005
21:13
smile
[178]

Torn [ Merces Letifer ]

SS -> takie demka jak teraz (ok. 600-700MB) to najlepiej z GOLa jechać :] szkoda, że tak innych rzeczy nie można - te 700MB ściągało mi się ok. 2h ;) Nie nadążyłbym z kupowaniem DVD :P

11.10.2005
21:29
smile
[179]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ----> heh ja w sumie w 2 dni nagralem 8 dvd, dlatego dzis bylem kupic kolejne 10 sztuk plytek :D

Shakkus sobie poswiczy jeszcze i spiewac tyz bedzie :D

11.10.2005
21:35
smile
[180]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś moze śpiewac lepiej nie :D

11.10.2005
21:48
smile
[181]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris co sie lamiesz? kazdy kto se popije spiewa jak z nut ;D, nie przejmuje sie barwą ni to melodią :D poprostu spiewa... :D

11.10.2005
21:54
smile
[182]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

SySuś a to tak owszem ale do tej pory nikt nie wspomniał nawet o % więc sie przeraziłem, że to na sucho bedzie :D

11.10.2005
21:56
smile
[183]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia nie wierzysz w moj talent muzyczny ? :D

11.10.2005
21:59
smile
[184]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

< szuka w słowniku zwrotów zapomnianych i nieznanych co znaczy "talent muzyczny Shakkusia" >


Domagam się <-- jaki odważny :D załozenia np bo mi sie nie chce przewijac tyle strony w dół :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 22:01:49]

11.10.2005
22:03
smile
[185]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia odstaw ten słownik na miejsce, bo sie stół zaczyna przewracać i piwo sie wylewa :D

11.10.2005
22:04
smile
[186]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

piwo? jakie piwo? gdzie?


ps. Oficjalny Brisiowy Rekord w Niepiciu Piwa to 50 dni :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 22:04:41]

11.10.2005
22:07
[187]

Shakka [ V I T R I O L ]

*pacza dziwnie na Brisia i już wie dlaczego On taki dziwny jezd...chociaż zawsze był dziwny...eee to chyba nie to* :D

Brisia Ty domagasz ooooo :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-11 22:07:20]

11.10.2005
22:11
smile
[188]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

< zamyslił sie...bardzo bardzo...zaczął szukać SySusia wzrokiem >
Te SySuś czy Shakkusia mnie nie obraża czasem? :D

Shakkuś podejdź no do Stoła jako i ja podchodze :D

11.10.2005
22:13
smile
[189]

Shakka [ V I T R I O L ]

A po co ? :]

11.10.2005
22:15
smile
[190]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

a czego Ty mi tu z podchwytliwymi pytaniami wyjeżdzasz?

11.10.2005
22:21
smile
[191]

Shakka [ V I T R I O L ]

Kto ? ja ?

11.10.2005
22:32
smile
[192]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

< załamał sie...poczlapał do kąta...usiadł przodem do ściany...ssając kciuka zacząl sie kołysać i coś memłać pod nosem >

11.10.2005
22:37
smile
[193]

Shakka [ V I T R I O L ]

*pacza jak Brisia memła i ssa* :D

11.10.2005
22:39
smile
[194]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Te SySuś czy Shakkusia mnie nie obraża czasem? :D

Ja nie wiem ja tu tylko za widza robie :D, jak chcecie sedziego to musicie zabulic :P

11.10.2005
22:41
smile
[195]

Shakka [ V I T R I O L ]

Te Briś masz może wora ? :> zabulimy Burzusiowi inaczej :D

11.10.2005
22:41
smile
[196]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Zabulic...heh kiedys byla taka dobranocka Buli :D.. oo buli, buli :D... cos tam.. ech to dobre 12 lat temu bylo :>

11.10.2005
22:42
smile
[197]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

czy tam była tez Bulinka? :D

11.10.2005
22:43
smile
[198]

Shakka [ V I T R I O L ]

Burzuś >>>> Buli Buli zostań razem znami :>:>

11.10.2005
22:48
smile
[199]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Porucznik Gruber --->
Który jest troche w tą a troche w tamtą strone, ale bardziej w tą.


Dziewczyn z narzedziamy nie znalazłem :D

Shakkus dalej nie wiesz so to jezd? :>

11.10.2005
22:51
smile
[200]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia no przeca Ci napisałem, że wiem :D ojj Ty mnie chyba nie słuchasz :] pssst to ja Leklerk :D

11.10.2005
22:52
smile
[201]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkusia, ja tam czulem ze ty znac bedziesz to :P

Brisia mowi sie ze schodzi na Ciemną Strone Mocy :D

11.10.2005
22:53
smile
[202]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkusia gdzieżes Ty to pisał niby? :P

SySuś muahahaha :D Ciemna strona mocy :D

11.10.2005
22:56
smile
[203]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

mam pilotke --->

ale pora zwłaszcza tego zwiędnietego i ubijaczki nie moge znaleźć :D

11.10.2005
22:56
smile
[204]

Shakka [ V I T R I O L ]

Brisia nie zmuszaj mnie do rękoczynófff :D

pfff o tutej :
ale wiem wiem co to za serial :D bierz wszystko co masz pod ręką :D Hans też może być :>

11.10.2005
22:58
smile
[205]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Shakkuś taaaa obiecanki cacanki ale nie macanki :D

Ale no fakt Hans :D

11.10.2005
23:03
smile
[206]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sio stąd, tam ->

:D

11.10.2005
23:29
[207]

SULIK [ olewam zasady ]

ojejeje jestem jejejeje

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.