Co sadzicie o tym meczu? Polska wygrala 3:2

19:05
smile
[3]

VanTheMan [ Konsul ]

fantastyczny mecz, fantastyczna gra polek, fantastyczny wynik!1 Gosia Glinka pokazala w koncowce swoja klase!! brawo złotka!! teraz tylko po zloto w finale!!

24.09.2005
19:13
smile
[4]

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]

Do teraz mi się ręce trzęsą :) Ale dobrze jest :) Złotka obronią tytuł :)

24.09.2005
19:14
[5]

A co sadzicie o tej sytuacji w pilce meczowej dla polek kiedy to sedzia popelnil kardynalny blad?
Dla mnie to jest absurd tak jakby sedzia byl zalezny od rosji :P

24.09.2005
19:15
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Fartem to nie, bo powinny wygrać w 3 setach. Raczej pokazały, że nie maja mimo wszystko najlepszej psychiki, ale grunt ze sie pozbierał pod koniec i wygrały. Swoja drogą ile miały w meczu piłek setowych? 11?

24.09.2005
19:29
[7]

Van Gray [ taki szary freestyler ]

Hmmm... w 3. secie było 24:21 dla nas. Powinny Polki wygrać.
W 5. secie przy stanie 14:13 (dla nas) sędzia popełnil KARDYNALNY błąd, nie zaliczając prawidłowo zdobytego punkta ;] Na szczęście sukinsyn się "poprawił" - popełnił kolejny błąd, tym razem na niekorzyść Rosjanek.
Szczerze mówiąc - jestem zdegustowany skutecznością siatkarek, ale, co prawda to prawda, mamy min. srebro. Dobre i to.

24.09.2005
19:57
[8]

Imix [ Generaďż˝ ]

Co za mecz! Juz dawno nie bylo tak dramatycznego meczu ktory polska druzyna potrafilaby wygrac. Swietnie zagraly. Glinka ktora wkurzala mnie nie konczeniem atakow w koncowce grala fenomenalnie. Swieniewicz swietnie, chyba najwiecej punktow zdobyla.
Rosjanki sa slabe, gdyby nie Gamova to by sie nie liczyly w siatkowce :P

Emocje okropne, ale cudowny mecz. Teraz final, pewnie z Wloszkami... Skubane sa dobre i boje sie ze nasze dziewczyny moga nie dac rady, ale z drugiej strony wiem, ze "Zlotka" sa tak dobre, ze w Europie moga wygrac z kazdym bez problemow.