GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Fanów Legii Warszawa cz.22

21.09.2005
07:42
smile
[1]

Garbizaur [ Legend ]

Internetowy Klub Fanów Legii Warszawa cz.22

Witaj w Internetowym Klubie Fanów Legii Warszawa!


Wprowadzenie
Legia, drużyna która sprawiała nam - polskim kibicom wiele radości przez ostatnie dziesięciolecia. Pamiętamy jej występy w Pucharze Zdobywców Pucharów gdzie doszła do półfinału czy w Lidze Mistrzów gdzie awansowała do ćwierćfinału. Pamiętajcie drodzy forumowicze, drodzy kibice Legii Warszawa, że będąc kibicami Legii Warszawa musicie szanować kibiców innych klubów nie obrażając ich, nie prowokując itd. To samo dotyczy naszych wzajemnych relacji, oraz kibiców innych klubów chcących podyskutować w naszej karczmie. Oni mogą dyskutować razem z nami pod warunkiem zachowania kultury, czyli nie wyzywania i obrażania nas oraz klubu.

Sukcesy
Mistrzostwo Polski: 1955, 1956, 1969, 1970, 1994, 1995, 2002
Puchar Polski: 1955, 1956, 1964, 1966, 1973, 1980, 1981, 1989, 1990, 1994, 1995, 1997
Super Puchar Polski: 1989, 1994, 1997
Puchar Ligi: 2002
Półfinał Pucharu Europy: 1970
Półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów: 1991
Ćwierćfinał Pucharu Zdobywców Pucharów: 1965, 1982
Ćwierćfinał Pucharu Europy: 1971
Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: 1996

Terminarz
2005-07-24 Arka Gdynia-Legia Warszawa 0:0
2005-07-30 Górnik Łęczna-Legia Warszawa 0:0
2005-08-05 GKS Bełchatów-Legia Warszawa 0:3
2005-08-11 Legia Warszawa-FC Zurich (Puchar UEFA) 0:1
2005-08-20 Legia Warszawa-Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2
2005-08-25 FC Zurich-Legia Warszawa (Puchar UEFA) 4:1
2005-08-27 Cracovia Kraków-Legia Warszawa 1:1
2005-09-10 Legia Warszawa-Odra Wodzisław 2:1
2005-09-17 Pogoń Szczecin-Legia Warszawa 2:2
2005-09-20 KSZO - Legia Warszawa (1/16 Pucharu Polski) 1:2
2005-09-23 Legia Warszawa-Polonia Warszawa
2005-09-30 Lech Poznań-Legia Warszawa
2005-10-15 Legia Warszawa-Wisła Płock
2005-10-22 Zagłębie Lubin-Legia Warszawa
2005-10-26 Legia Warszawa - KSZO (1/16 Pucharu Polski)
2005-10-29 Legia Warszawa-Kolporter Korona Kielce
2005-11-05 Amica Wronki-Legia Warszawa
2005-11-19 Legia Warszawa-Górnik Zabrze
2005-11-26 Wisła Kraków-Legia Warszawa
2005-12-03 Legia Warszawa-Arka Gdynia
2005-12-10 Legia Warszawa-Górnik Łęczna

Skład
Bramkarze
1.Łukasz Fabiański; 12.Jan Mucha; 27.Łukasz Zaremba
Obrońcy
2.Dickson Choto; 3.Wojciech Szala; 4.Daniel Lopes Cruz; 6.Tomasz Jarzębowski; 16.Veselin Djoković; 24.Ahmed Ghanem Soltan 25.Jakub Rzeźniczak; 26.Paweł Kaczorowski; 30.Adam Gmitrzuk
Pomocnicy
7.Tomasz Sokołowski II; 8.Łukasz Surma; 10.Aleksandar Vuković; 11.Tomasz Kiełbowicz; 13.Marcin Smoliński; 14.Bartosz Karwan; 18.Jacek Magiera; 19.Marcin Rosłoń; 20.Sebastian Szałachowski; 28.Marcin Burkhardt
Napastnicy
9.Piotr Włodarczyk; 15.Dawid Janczyk; 17.Dariusz Zjawiński; 21.Marcin Chmiest; 22.Marcin Klatt
Trener
Jacek Zieliński

Legia w Internecie
www.legia.pl - strona oficjalna
www.legia.com.pl
www.legialive.pl
www.legia.net

Link do poprzedniej części

21.09.2005
07:48
[2]

Garbizaur [ Legend ]

Konferencja prasowa po meczu z KSZO.

W naszej grze są na pewno jeszcze mankamenty, ale to dopiero mój początek pracy z Legią i trochę czasu, zanim to zadziała, tak jakbym tego chciał.
Dobrze, że Darek chociaż widzi te "mankamenty"... :)

Całość:

21.09.2005
08:52
[3]

Cavca [ Konsul ]

Możnaby uaktualnić troche wstępniaczek, trenerem nie jest Zielu (wreszcie:P), Gmitrzuka moglismy zobaczyć co prawda we wczorajszym meczu ale w koszulce Odry, zaś Cruz to chyba na Ukrainę się przeniesie albo come back to Brazil;)

21.09.2005
08:52
smile
[4]

Cavca [ Konsul ]

errata: w koszulce KSZO, oczywiście...

21.09.2005
09:51
[5]

Garbizaur [ Legend ]

ok w nastęnej części będzie update. :)

21.09.2005
18:00
smile
[6]

Garbizaur [ Legend ]

Imho bardzo dobry pomysł!!!

21.09.2005
20:05
[7]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No, a Cruz w legii też juz nie ejst, więc go ze skłądu można wywalić.

Wczoraj przestałem śledzić relację z meczu legii po pierwszej połowie, ale jak widzę jednak trochę się podnieśli. Swoja drogą to ciekawe, że za Wdowczyka bramki w zasadzie strzelaja tylko Szałachowski i Włodario. Szczególnie w rzypadku tego drugiego jest to pewnego rodzaju zaskoczenie. Okazuje się, że on potrafi trafic do bramki częściej niż na pó rundy :)

23.09.2005
21:02
smile
[8]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

1:0 po strzale z karniaka....Włodarczyk :)

karny taki "troche" watpliwy...musialbym to zobaczyc jeszcze kilka razy...

23.09.2005
21:45
smile
[9]

Ptosio [ Legionista ]

Race... Idioci... :/ Chyba przez nich na długo będziemy musieli się pożegnać z podświetlanymi oprawami... :/

23.09.2005
22:16
smile
[10]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Bardzo dobra gra w obronie, dużo składnych akcji. Słaba skuteczność. Ogólnie dobry mecz, ale jest jeszcze pare rzeczy do poprawienia. Cieszy mnie brak Sokołowskiego w wyjsciowej jedenastce. Burkhard na plus - bardzo dobre podania. Starał się Surma, Poledica (chodź miał pare błędów). Bezbłędnie natomiast zagrał Rzeźniczak - brawo.

Meczyk ogólnie w skali 1-10 na 6/7, 3 pkt i do przodu. Oby tak dalej.

24.09.2005
09:13
[11]

Garbizaur [ Legend ]

Cieszą 3 punkty. I chyba tylko tyle...

24.09.2005
09:20
[12]

Cavca [ Konsul ]

Cainoor -> może to kwestia oglądania meczu z trybun, ale dla mnie ten mecz wyglądał nieco inaczej... Zgodze się co do dobrej gry w obronie i do tego że jest jeszcze "parę" rzeczy do naprawienia. Surma może sie i starał ale Poledica zagrał beznadziejnie, jedyny plus to akcja po której był karny (chociaż musze ściągnąć meczk żeby zobaczyc czy słuszny:P). Niestety nie widziałem aż tylu dobrych podań Burkhardta żebym mógł go pochwalić. Do tego jeszcze dodam Karwana który gra ostatnio taką żenadę że az szkoda patrzeć i Włodario który nie gra wiele lepiej niż w ostatnim, imho beznadziejnym sezonie.

Wdowczyk zaskoczyłmnie jedenastką wyjściową, to że zaufał Rosłoniowi wiedziałem już wcześniej ale że przesuwać Kiełbika do pomocy(?), [przecież nieźle mu szło w obronie - a tak wobec przesunięcia do ataku Szałachowskiego na boisku mieliśmy dwóch średnich skrzydłowych a na ławce trzech napastników - Klatta, Chmiesta i Janczyka.
Ogólnie to tak jak napisałem - mogę zmienić zdanie po tym jak obejrzę go po ściągnięciu.
Poza tym na Onecie piszą że na stadion nie wpuszczono Polonii bo chciało wejść trochę kibiców bez biletów. Nieprawda, Był zakaz dla kibiców "przyjezdnych", nie mogli wejść kibice zameldowani poza aglomeracją warszawską, a że przyjechali kibice Cracovii i Korony i nie zostali wpuszczeni toreszta wyszła na znak solidarności, szkoda bo było drętwiutko (mimo iż doping zaje..sty)...

24.09.2005
10:16
[13]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Hmm... mam wrażenie, że oglądalismy dwa zupełnie inne mecze. W obronie to był chaos, błedy trafiały sie dosyc często, całe szczerście poloniści nie mieli ani jednego kalsowego zawodnika, by mógł to wykorzystać. Zgodzę sie z Cavcą, że marnie grali Poledica, a Karwan to kompletna kaszana. Zreszta ja nigdy nie byłem zwolennikiem tego zawodnika, a juz na pewno nie po jego powrocie do legii. Najelpsza dla mnie mimo wzystko była dwójka napastnikw - choć marnowali sytuację na potęgę, to widać było, że przynajmmniej coś chcą zrobić. Bury kilkukrotnie błysnąła, ale ma przestoje a poza tym biega po boisku jak wiatrak, nie nadaje sie zbytnio do walki o piłkę. W ogóle nie pracowały boki, a co wrzutka to albo autowa, albo w bramkarza...

A poza tym powinien być remis, bo legiana to zwycięstwo moim zdaniem nie zasłużyła, a karny był z kapelusza... o tym meczu to ja chciałbym jak najszybciej zapomnieć.

24.09.2005
10:43
smile
[14]

Cavca [ Konsul ]

hehe a tak z innej beczki fajny news z legianetu



Zieliński do Barcelony
Sobota, 2005-09-24 09:39
Jacek Zieliński, pełniący obecnie obowiązki asystenta trenera Dariusza Wdowczyka w poniedziałek wyjeżdża na staż do Barcelony. Ma tam spotkać się ze szkoleniowcem katalońskiego klubu Frankiem Rijkaardem, pomagać przy treningach drużyn młodzieżowych, ale obserwować też jak wyglądają treningi pierwszej drużyny.



dodał: Marcin Szymczyk
źródło: Gazeta Wyborcza

25.09.2005
09:48
smile
[15]

Cavca [ Konsul ]

:D wciśnijcie głośniczek koło Sagana...

https://www.vitoriasc.pt/plantel.php#

25.09.2005
10:11
[16]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Sagan strzelił wczoraj jedynego gola dla swojej drużyny i ta odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze :)

25.09.2005
10:31
[17]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Nareszcie. Pierwsze 3 punkty? A mieli powalczyć znów o Puchary.

26.09.2005
07:42
[18]

Garbizaur [ Legend ]

a najlepszemu polskiemu zespołowi (przynajmniej według tabel), czyli Wiśle dali kopa w dupę... :) I są naprawdę tacy słabi???

02.10.2005
01:20
smile
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Wczorajszy mecz mnie zdenerwował. Bramka stracona po ładnej akcji co prawda, ale nasi obrońcy przysneli. Już było widać co się świeci na długo przed zagraniem do Iwana. No i Burkhard. Jakim to trzeba być jemiołem, żeby tak sfaulować. Składam to na karb jego młodości. Młodości, która już Włodar ma za sobą i to głównie on przyczynił się do przegranej. Wdowczyk ustawił drużynę na kontry i Włodi miał setke. Jak mógł spudłować?! Aha. I jeszcze z tego co pamiętam, to Burkhard musiał ratować się faulem po stracie... Sokołowskiego. Bravo dla tych panów.

03.10.2005
14:27
[20]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Wiadome bylo ze Lech sie zepnie...chocby teraz mieli dostawac w dupe od reszty ligi to beda sie jarac ze wygrali z Legia. Reisik szczekal, szczekal a gowno zrobil...mial byc pogrom.

04.10.2005
18:49
[21]

Maff [ Generaďż˝ ]

ILEK -->

chocby teraz mieli dostawac w dupe od reszty ligi to beda sie jarac ze wygrali z Legia.


pamietaj, ktorzy kibice jarali sie wynikiem 4:1 przez kilka sezonow. no teraz maja 5:1 do jarania :)))))
no offence :)

05.10.2005
14:48
smile
[22]

Cavca [ Konsul ]

Niektóre niusy wciąż potrafią mnie zadziwić...:P

legia.net
O wieczorne oglądanie
2005-10-05 14:38

O godzinie 15 dojdzie do wydarzenia, na które czekają wszyscy zawodnicy i kadra szkoleniowa przebywającej w Olecku, Legii. Otóż na korcie tenisowym dojdzie do meczu deblowego. Po jednej stronie kortu staną Dariusz Wdowczyk i Marek Jóźwiak, a ich przeciwnikami będą Piotr Włodarczyk i Marcin Burkhardt. Jeśli wygrają piłkarze, w nagrodę cała drużyna nie będzie musiała oglądać analizy meczu prowadzonej przez sztab szkoleniowy.

05.10.2005
14:54
[23]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Maff--->dziwne porownanie...chodzilo mi o to ze przez 7 lat Lech nie mogl pokonac Legii w lidze a przed kazdym meczem zapowiadane byly przez zawodnikow Lecha (Reiss) niewiadomo jakie zwyciestwa. Zwroc uwage ze przed meczami Legia - Wisla na Lazienkowskiej za kazdym razem jest cisza i spokoj bo wszyscy zdaja sobie sprawe jak od kilku lat gra Wisla...takie zwyciestwa (zwazywszy ze dosc okazale i dwa pod rzad u siebie) potrafia zaskoczyc i sklonic do..hmmm... odwaznych komentarzy. IMO w tych ze meczach to nie Legia spina sie specjalnie na Wisle...a to Wlasnie Wisla gra slabo.

Cavca--->proponuje zeby nasze "zmeczone ciezkimi treninagmi i bezsensownymi analizami gwiazdorki" umowily sie tez na jeszcze inne zawody. Niech codziennie rano kazdy stanie ramie w ramie z Panem Lucjanem Brychczym i udeza z dystansu...proponuje zwolnic na jeden dzien z trenigow kazdego ktory udezy lepiej i precyzyjniej od Pana Lucka:))))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-05 14:57:03]

05.10.2005
15:02
[24]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

i tak maly OT...prawdopodobnie bede mial do odstapienia bilet na Islandie na piatek. Trybuna odkryta. Znajoma nie przyjedzie na czas z Gdyni i prawdopodobnie nikogo nie znajde...wiec gdyby ktos reflektowal to...

05.10.2005
15:08
[25]

Cavca [ Konsul ]

A sam będziesz szedł?

05.10.2005
15:11
[26]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

No ba...ide. Moze cos ciekawego chlopaki pokaza:))

05.10.2005
15:13
smile
[27]

Cavca [ Konsul ]

hmmm, chodziło mi o to czy będziesz szedł sam czy z ziomami...

05.10.2005
15:14
[28]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Ide z kumplami. Na razie w 5-ciu.

05.10.2005
15:17
[29]

Cavca [ Konsul ]

Jak możesz to napisz do mnie na mejla - odpiszę wieczorem czy bym poszedł - ile chcesz za bilet:)

07.10.2005
12:23
[30]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Kaczorowski odszedł z Legii - Jego przyjście, to był nienajlepszy pomysł.

Paweł Kaczorowski nie jest juz zawodnikiem Legii Warszawa. Piłkarz rozwiązał bowiem kontrakt z tym klubem - poinformowała "Gazeta Poznańska".
Na razie w swoim mieszkaniu w Naramowicach czeka na otwarcie zimowego okna transferowego.
O Kaczorowskim po przyjściu do Legii było głośno głównie z powodu konfliktu z kibicami.
Na Łazienkowskiej nigdy nie wybaczono mu, że po zdobyciu Pucharu Polski, śpiewał z sympatykami Lecha ich ulubioną piosenkę o warszawskim klubie.

07.10.2005
12:42
[31]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

I tak sie nie sprawdzil...choc to dobry pilkarz moim zdaniem...

07.10.2005
13:02
[32]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jak dla mnie to dostosowywał sie poziomem do większości zawodników legii, a zanim kibice obrzydzili m wszystko to w kilku spotkaniach był jednym z wyrózniajacych sie graczy. Co prawda później juz odstawiał kaszanę straszliwą... choć to można powiedzieć o całym zespole.
A poza tym ciekawostka - zaraz po rozwiązaniu kontraktu pojawił się na treningu... lecha :P

10.10.2005
14:26
smile
[33]

Cavca [ Konsul ]

do odwołania Żyleta zamknięta:P

10.10.2005
14:26
smile
[34]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Łot!?!?!?!

10.10.2005
14:30
[35]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Fuck...

10.10.2005
14:37
[36]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

No to teraz jzu tak kolorowo na spotkaniach Lwgii nie bedzie a szkoda :) dla mnie to jdnak uzasadnione skoro nie potrafia sie chlopaki w miare zachowywa.

Miejmy nadzieje ze dlugo ta kara nie potrwa choc z rok przerwy chlopakom sie przyda. Teraz ewentualnie moga chodzic na spotkania Legii z rodzinka ;)

10.10.2005
19:58
smile
[37]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Legionistka Danuta Dmowska zostala mistrzynia swiata w szpadzie ( doslownie minute temu )

wielkie brawa..
nie mam gdzie to napisac i wybralem "czesciowo" powiazany watek, w koncu to Legionistka :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-10 20:01:23]

13.10.2005
18:53
smile
[38]

QrczakJR [ Konsul ]

LEGIA TO MY!!>>

13.10.2005
19:02
smile
[39]

Janczes [ You'll never walk alone ]

qrczakJR-----> ja ide. bede czekal pod brama dopingowal i biletu nie kupuje.!!
Zygo i reszta jego ziomków niech sie nauczy ze CWKS LEGIA WARSZAWA jest dla kibiców a nie dla niego...

15.10.2005
15:50
smile
[40]

QrczakJR [ Konsul ]

czy mi sie zdaje czy zygo szukuje sie na awanture ...? ktos sie wybiera dzis na mecz?

zdjeci z rana nr 1

15.10.2005
15:53
smile
[41]

QrczakJR [ Konsul ]


zdjeci z rana nr 2

15.10.2005
15:55
smile
[42]

QrczakJR [ Konsul ]


zdjeci z rana nr 3

15.10.2005
16:06
smile
[43]

SirGoldi [ Gladiator ]

Za 2 godziny rozpoczyna się meczyk z Wisłą Płock. Oczywiście przyjmuję do wiadomości tylko zwycięstwo. :) Co ciekawe, od pierwszej minuty na pozycji pomocnika zagra Veselin Djokovic zamiast kontuzjowanego (bardziej, zmęczonego;)) Łukasza Surmy! Trzymam za niego kciuki i nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu udanego powrotu. Reszta pozycji: standartowo. Tylko dlaczego Karwan znowu gra? To już chyba naprawdę jego ostatnia szansa...

Z góry mówię - transmisji na Canalu + niestety nie ma. :/ Pozostaje wybrać się na meczyk. ;)

Zatem, Szałach, Włodzio - bramki strzelać, raz dwa!

15.10.2005
16:12
[44]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Czuje dzis burdy pod stadionem.

15.10.2005
16:18
[45]

SirGoldi [ Gladiator ]

Mistrz Giętej Riposty ---> Od tego jest policja. Moim zdaniem Zygo dobrze robi, ustawi kiboli, a być może na mecze zaczną chodzić normalni ludzie.

Na 100% nie ma transmisji na żadnym z Canalów +? Jak to jest możliwe... :/

15.10.2005
20:24
smile
[46]

SirGoldi [ Gladiator ]

3:0 chyba mówi wszystko. :)

Teraz pozostaje tylko zadać sobie pytanie czy nasza Legia wraca do prawdziwej gry. Świetny mecz całej drużyny, Vuko chyba wraca do formy, a Djokovic musi grać w pierwszym składzie. :)

CW, CWK, CWKS - LEGIA!

15.10.2005
20:32
smile
[47]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Hmm, kibiców brak - Legia zaczyna grać. Jakaś prawidłowość? ;))))

15.10.2005
23:01
[48]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Brawo dla Legii...co prawda gra jeszcze nie zachwyca ale skutecznosc widac sie poprawia. 500 kibicow na Legii...po pierwszym gwizdku wiekszosc wyszla do reszty przed stadion:))



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-15 23:01:21]

15.10.2005
23:03
smile
[49]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

I to rozumiem.

15.10.2005
23:09
smile
[50]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Bramkarz----> zadnej prawidłowosci :-P
A ja tam byłem (balkon 1) i moze moja gęba bedzie jutro na pierwszej stronie gazety wyborczej......... :-D

16.10.2005
21:23
smile
[51]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dziś straty zanotowała Wisła, wczoraj i przedwczoraj inni przed Legią. Narazie mamy 3 miejsce i 4 punkty do lidera. Jeśli Wisła przegrałaby z Cracovią, to można powoli zacząć myśleć o walce.

17.10.2005
16:16
[52]

Garbizaur [ Legend ]

No proszę 3 miejsce... całkiem nieźle... :)

Boruc został sprzedany do Celticu. :-(

17.10.2005
16:18
smile
[53]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Czyli bardzo dobre wiesci z wysp...oby tak dalej Artur, powodzenia i szybkiego kopniaka wyzej!!

17.10.2005
19:48
[54]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Cieszy wygrana, ale do Wisly to jesli chodzi o punktacje nam jeszcze daleko...



test
koniec testu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-17 19:48:29]

17.10.2005
21:28
[55]

Garbizaur [ Legend ]

Nowy wynalazek Wdowczyka... Może być ciekawie...

17.10.2005
21:36
[56]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Hehe, kolejny doswiadczony do w "derbach Ouagadugu" ? :)

17.10.2005
21:59
[57]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Mistrz Giętej Riposty ---> "30-letni zawodnik od 1999 roku występował w Olympique Marsylia, Saint Etienne, Lorient i Nancy. W 155 spotkaniach strzelił 20 goli."

Może być ciekawym graczem.

18.10.2005
00:54
smile
[58]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Oki, moze i byc, nie znalem go wczesniej, a "doswiadczony w derbach Ouagadugu" to chyba bylo o Ouattarze... gdzies to ostatnio uslyszalem, i stad takie luzne skojarzenie.

18.10.2005
09:10
[59]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Z tym ze przyjscie Outtary zaczyna juz powoli owocowac...z Wisla grajac trojka obroncow calkowicie wylaczyl Jelenia.

18.10.2005
11:44
[60]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Kilka minut po godzinie 11.00 na głównym boisku rozpoczęła się gra treningowa pomiędzy warszawską Legią a drużyną MZKS Kozienice. W sparingu występuje obserwowany przez sztab szkoleniowy, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej Thiressoua Guel, który jak sam stwierdził, chce w tym spotkaniu pokazać swoje największe atuty: technikę i szybkość.

Legia rozpoczęła mecz w następującym zestawieniu:

Jan Mucha – Mirko Poledica, Marcin Rosłoń, Wojciech Szala, Moussa Outtara - Tomasz Kiełbowicz, Aleksandar Vuković, Bartosz Karwan, Thiressoua Guel - Piotr Włodarczyk, Marcin Klatt.

Od początku meczu gra toczy się głównie na połowie drużyny z Kozienic. Legia ma dość wyraźną przewagę, z której jednak niewiele wynika. Thiressoua Guel jak do tej pory nie miał okazji do wykazania się, będąc tylko raz w posiadaniu piłki.

W 18. minucie meczu rzut rożny wykonywał Guel, dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Moussa Ouattara i pewnym strzałem pokonał bramkarza MZKS. Legia prowadzi 1:0.

W 26. minucie po bardzo dobrym podaniu Guela, na pozycję 'sam na sam' z bramkarzem gości wyszedł Piotr Włodarczyk i mocnym uderzeniem podwyższa wynik na 2:0

W 39. minucie meczu Thiressoua Guel podał na wolne pole do Piotra Włodarczaka, który podciągnął piłkę w kierunku pola karnego, podał do Aleksandara Vukovica. Ten mimo asysty kilku obrońców skierował piłkę do bramki. 3:0.

zrodlo: Legia.com.pl

Czyzby zbawca przybyl?? Oby!! Dwie asysty w sparingu jeszcze nic nie znacza...ale miejmy nadzieje ze to jest zawodnik ktorego teraz najbardziej potrzebujemy.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-18 11:50:06]

18.10.2005
12:06
smile
[61]

Arczens [ Legend ]

I lecimy na Majstra :)

18.10.2005
12:11
[62]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Co prawda sparing z trzecioligowymi Kozienicami jeszcze wiosny nie czyni ale warto zwrocic uwage na gre poszczegolnych zawodnikow.

Guel - dwie asysty
Wlodar - bramka, zaczyna do tego przyzwyczajac:)))
Vuco - bramka...czyzby poczul konkurencje??:)))) Oby.

18.10.2005
13:46
[63]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a wiecie, co mnie najbardziej cieszy? To, że ten facet ma 30 lat i nie jest żadną pieprzoną "przyszłościową inwestycją". On jest tu i na teraz. Mam nadzieje, że się sprawdzi.

18.10.2005
14:07
smile
[64]

SirGoldi [ Gladiator ]

Wynik meczu:

Legia Warszawa - MZKS Kozienice 5:0 (3:0)

17' Outtara (asysta - Guel)
23' Włodarczyk (asysta - Guel)
35' Vuković (asysta - Włodarczyk)
49' Burkhardt (po indywywidualnej akcji)
65' Chmiest (po podaniu Burkhardta)


Proszę, proszę! Nie dość, że bramki strzeliło pięciu różnych zawodników to jeszcze nie są to tylko i wyłącznie napastnicy. :) Ciekawe jak Burkhardt wpakował gola...

Ciekawe czy w końcu kupią tego Guela, nie jestem przekonany czy to jest właśnie TEN zawodnik.

<--- link

18.10.2005
14:09
[65]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

SirGoldi---->Bury lobowal bramkarza.

18.10.2005
14:13
[66]

SirGoldi [ Gladiator ]

ILEK ---> Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. :)

Wobec tego, Burkhardt w meczu wypadł chyba nieźle sądząc po opisach kibiców?
Z Włodarczyka powoli robi się egzekutor, zatem zobaczymy - może jednak nie odejdzie i w końcu kibice/zarząd przekonają się do niego? Coraz bardziej podoba mi się jego gra, widać, że się stara i zostawia sporo zdrowia na boisku. Niestety, niewykorzystane sytuacje wkurzają. Podniósł by czasami główkę i popatrzył w bramkę...

18.10.2005
14:15
[67]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To na pewno nie jest TEN zawodnik, bo nic nie kosztuje. Jak wiadomo za dobre trzeba słono zapłacić. Wierzę jednak, że na coś się Legii przyda z tym swoim doświadczeniem wyniesionym z Francji. Poza tym, będzie chciał grać jak najlepiej, by pojechać na Mistrzostwa Świata. U czarnych zawodników z Afryki motywacja to największy problem.

18.10.2005
14:24
[68]

SirGoldi [ Gladiator ]

Poprzednie transfery ciemnoskórych zawodników były całkiem udane, a przynajmniej obrońców. Mówię tu o Choto, którego kibice nosiliby na rękach oraz o coraz pewniejszym Outtarze.

Cainoor ---> I owszem, nie kosztuje, ale czy taki Vuko został kupiony za majątek? Nie mówię o teraźniejszości, ale o przeszło kilku sezonach wstecz. Na jego prostopadłe piłki naprawdę nie było mocnych. Później wszystko się posypało, wydało się, że negocjuje on kontrakt z Wisłą Kraków, by ostatecznie wyjechać bodajże na Cypr. Podejrzewam, iż gdyby nie cholerne problemy finansowe to może zostałby i Stanko Svitlica, który prawpodobnie może pożegnać się z grą w piłkę na wysokim poziomie.

18.10.2005
16:55
[69]

Garbizaur [ Legend ]

No proszę... ten Guel coraz bardziej mi się podoba... :)

22.10.2005
10:11
[70]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Słyszeliście, że w zimowym okienku transferowym ma być rewolucja kadrowa w Legii? Ciekawe co wymyślą.

btw. Jak Wam się narazie Wdowczyk podoba? Bo mi się podoba. Spokojnie do wszystkiego podchodzi, z głową. Może jeszcze nie wszystko mu wychodzi, ale jest szansa, że coś dobrego z tego będzie.

22.10.2005
11:33
smile
[71]

gofer [ ]

Nieznani Sprawcy nie do końca zawiesili swoją działalność (Link, news z 22.10.2005, godz. 10:46). Dzięki wam, Legioniści, podnosicie nam liczby wyjazdowe 20-krotnie :))))

22.10.2005
20:56
[72]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Do przerwy legia prowadzi z zagłebiem 1:0 po bramce Szałachowskiego. Początek, tak do 30 minuty to przewaga legii, ale później zagłebie sie otrząsnęło i końcówka jest wyrówana. Szczerze mówiąc, to mecz nie jest zbyt ciekawy, akcje są rwane i nieskładne.

22.10.2005
20:58
[73]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Shadowmage- w drugiej połowie Zagłębie wam wrzuci minimum 2 bramy...

22.10.2005
21:04
[74]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Możliwe... a możliwe, ze my wrzucimy zagłebiu trzy... nie ma co gadać, zobaczymy po 90 minutach.

22.10.2005
21:32
[75]

Garbizaur [ Legend ]

eMMeS ---> Buahahahahha!!! :-DDD

Mam nadzieję, że dowiozą ten wynik do końca meczu...

Btw. jakby ktoś nie wiedział ciąle 1:0. :)

23.10.2005
00:22
smile
[76]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Cieszy zwyciestwo...choc ten mecz nie byl zaciekawy. Wazne sa jednak trzy punkty i to mnie cieszy...

23.10.2005
00:37
smile
[77]

Janczes [ You'll never walk alone ]

dawno nie widzialem bramki Szałachowskiego....... :-)
a jeszcze dawniej Chmiesta........ :-(

23.10.2005
10:12
[78]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szałąchowski to juz kilka bramek strzelił za Wdowczyka, wiec nie ejst to takie novum. Ale jak patrze na Chmiesta to ciagle sie zastanawiam, co on robi w legii. W zasadzie jest całkowicie bezproduktywny, nie ma zrozumienia z partnerami a jak strzela to widać było przy golu...
Mecz faktycznie nie był za ciekawy, w drugiej połowie zegłebie przycisneło i miało dwie setki po błedach obrony, ale strzelali prawie jak Chmiest :P Legia też mogła cos strzelić, ale sedzia niesłusznie odgwizdał karnego.

23.10.2005
18:11
smile
[79]

SirGoldi [ Gladiator ]

Spóźnione podsumowanie meczu:

Fabiański - 6 (co miał złapać, to złapał, ale ten błąd mógł się skończyć nieciekawie - pierwsze koty za płoty!)
Szala - 5/6 (dwa poważne błędy, pierwszy nienajlepszy mecz Wojtka)
Rzeźniczak - 7/8
Rosłoń - 9 (nic dodać, nic ująć, czyżby następca Zielińskiego?)
Kiełbowicz - 8
Karwan - 6 (ocena tak na zachętę, może jednak coś jeszcze z Bartka będzie;))
Surma - 6 (jak zwykle harował w środku pola, jednak stracił kilka ważnych piłek)
Djokovic - 6
Szałachowski - 5 (to nie był jego mecz, w drugiej połowie zagrał słabiutko)
Włodarczyk - 6
Klatt - ? (jak można doznać kontuzji w 5 minucie meczu?!)
Chmiest - 3 (tragedia)
Janczyk - 4 (nic nie pokazał)

Ogólnie dobrze spisała się obrona, poza błędamy wspomnianego zawodnika. Inna sprawa to fakt, że Zagłębianie zagrali bardzo słabo w ataku - tak czy siak, destrukcja była niezgorsza. Pomoc również nie była naszą piętą Achillesową, choć traciliśmy zdecydowanie zbyt dużo piłek. Atak zaś nie dostawał zatrważająco dobrych podań, zatem ciężko było coś zrobić. Włodarczyk starał się, ale ciężko strzelić z niczego. Chcę przede wszystkim pochwalić Marcina Rosłonia, szczerze mówiąc mocno wątpiłem w tego zawodnika, lecz widać, że mocno się myliłem. Może nawet Karwan się obudził? Zobaczymy w następnym meczu. Dlaczego mieliśmy tak mało sytuacji? Wydaje mi się, iż powodem był brak rozgrywającego, którego w drużynie oprócz Burkhardta nie ma (ciężko do nich zaliczyć Vuko...).

Mecz był po prostu słaby. Nie tyle Legia zagrała nienajlepiej, co po prostu tak ułożył się mecz. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Pozostaje nam się cieszyć z kolejnych trzech punktów i dopingować drużynę wraz z trenerem, by wszystko nadal tak się układało. Może jednak 3-5-2? :)

24.10.2005
16:17
[80]

Garbizaur [ Legend ]

Będą nowi zawodnicy... Ciekawe kto odejdzie... :)

24.10.2005
16:25
smile
[81]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jeżeli tak wygląda krajowa lista życzeń... powiem tyle, że wolałbym, aby w takim wypadku nikt nie odchodził. :)

24.10.2005
20:38
[82]

SirGoldi [ Gladiator ]

Troszeczkę poszperałem na temat tych zawodników i prawdopodobnie głęboko się myliłem, wątpiąc w nich tak bardzo. :)

Z tego co ludziska piszą to ten Artur Chałas jest naprawdę dobrym zawodnikiem, podobnie zresztą jak Pitry z Zagłębia Sosnowiec (pozdrowienia dla kibiców!). O Pawle Sobolowskim nadal niewiele wiem. Jednakże czy to są zawodnicy na miarę stołecznego klubu z tradycjami? Moim zdaniem - nie do końca i jakoś nie wierzę w cudownych drugoligowców (z całym szacunkiem dla nich). Mamy już Klatta z Kujawiaka...

Na tego Luisa Tejada'e nie ma co liczyć. Gość - rzekomo według Faktu - poszedł do jakiegoś klubu katarskiego, zatem po herbacie. Tak czy siak - trochę by nas kosztował. :)

Pozostaje czekać co będzie z tym Guelem, ale to już chyba przesądzone - podczas okresu transferowego w okresie zimowym pewnie zostanie zakupiony.

I jeszcze krótko o tym co trzeba wzmocnić kosztem kogo:
Kiełbowicz powinien wrócić na lewą pomoc, jeżeli spowrotem złapie formę to ponownie będzie z niego wiele pożytku. Wobec tego trzeba szukać obrońy na tą pozycję. Na środkową pomoc raczej mamy kilku dobrych zawodników. Bardziej zwróciłbym uwagę na zawodnika obok - Wojtka Szalę. Czy aby na pewno on nam się nie starzeje? ;]

Pomoc... Karwan wybacz, ale rezerwa to wszystko co Wdowczyk może Ci dać. Surma to raczej pewny punkt, czego nie można powiedzieć o Djokovicu, choć jeszcze poczekałbym i przypatrzył się jego grze. Prawa pomoc - po ostatnich rotacjach chyba Szałach tam gra? To coś z tym trzeba zrobić, bo nie spisuje się tam za dobrze. Atak chyba cały do zmiany, mimo że Włodarczyk ostatnio mocno się stara. Ale reszta magików... szkoda gadać. :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-24 20:43:11]

24.10.2005
21:05
smile
[83]

Janczes [ You'll never walk alone ]

SirGoldi--> pomoc powinna wyglądać tak:Szałachowski, Djoković, Surma, Guel\Każmierczak.
Karwan i Vuko idą w odstawke

25.10.2005
14:12
[84]

SirGoldi [ Gladiator ]

Podejrzewam, że to prawdopodobnie koniec Vukovica. Bardzo dobrze - Legia pozbywa się zawodników słabych, którzy nie przynosili grze niczego dobrego.

Zobaczymy czy to rzeczywiście są zawodnicy na miarę klubu...

25.10.2005
14:17
[85]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Janczes---->Karwana bym nie skreslal...tak samo jak Burego.

Dzis w PSie bardzo ciekawy wywiad z prezesem Zygo, dostepny takze pod linkiem. Przyznam, ze po przeczytaniu troszke zmienilem poglad na temat konfliktu: zarzad - kibice. Chyba sie jutro na puchar wybiore.

25.10.2005
14:19
[86]

Arczens [ Legend ]

Najwazniejsze zeby wywalili tych co juz od dawna nie graja na poziomie, moze reszta oprzytomnieje i zacznie dawac z siebie troche wiecej. Co do wzmocnien to niewiele mi mowia te nazwiska, ale wolalbym 2-3 zawodnikow pewnych i sprawdzonycjh niz 10 do przetestowania.

25.10.2005
14:23
[87]

gofer [ ]

Przyjaźń przyjaźnią, ale od Przemka Pitrego łapy precz! :)

Btw. pamiętam jak w niedawnym meczu z Radomiakiem trener Zagłębia ściągnął Pitrego, żeby (jak się wszyscy śmiali) Barcelona go nie podkupiła. Przemek strzelił cztery bramki, a do końca meczu zostało jeszcze trochę czasu.

A co do transferu, to wątpię, zeby prezes Giancarlo Motto wam go sprzedał. Szczególnie teraz, kiedy planuje się już modernizację stadionu na ekstraklasę i wzmocnienia na każdej pozycji sprzedaż najlepszego napastnika była by conajmniej nie na miejscu :)

25.10.2005
14:24
[88]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

W ostatnim magazynie na TVNie Tuzimek dal do zrozumienia ze w Legii mowi sie o naprawde imponujacych nazwiskach...ciekawe ile w tym prawdy i co z tego bedzie.

25.10.2005
14:25
smile
[89]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Zgadzam sie z Gofrem...i czekam z niecierpliwoscia na Sosnowiec w ekstraklasie.

25.10.2005
14:34
smile
[90]

gofer [ ]

25.10.2005
15:09
[91]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Ilek --> chcialoby sie...na Onecie napisali ze na transfery Legia ma 2 mln złotych :| za te pieniadze to mozna kupic tylko tych pilkarzy ktrorzy sa wymienieni w tym watku a nazwiska ich sa dla mnie conajmniej anonimowe...oczywiscie to tylko Onet, byc moze Tuzimek ma lepsze info i tego bym Legii zyczyl :]

No i chca sprzedac Sokolowskiego ( nie tylko jeszcze: Magiera, Vuko...) co jest moim zdaniem malym nieporozumieniem bo gra ostatnio bardzo dobrze...zreszta slyszalem opinie ze nawet ociera sie o kadre co akurat mnie dziwi, ale daje do myslenia:)

25.10.2005
15:12
[92]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Snopek---->nie przekonasz mnie do Sokolowskiego...chyba ze do starszego:))) Spokojnie damy rade...na skrzydlo obrony jest Outtara i Rzeznik a na skrzydlo pomocy Karwan i Szalachowski...Sokolek niema czego szukac.

25.10.2005
16:26
smile
[93]

SirGoldi [ Gladiator ]

snopek9 ---> Dobrze gra? Ociera się o kadre? Chyba o siatkarską... :)

gofer ---> Postaw się w sytuacji Pitrego: jedna z najlepszych pierwszoligowych drużyn z tradycjami proponuje Ci świetny kontrakt, a po drugiej stronie barykady stoi bądź co bądź - zespół z niższej klasy rozgrywkowej, możliwe, że z podobnymi warunkami umowy. Co w takiej sytuacji byś wybrał? :)

25.10.2005
16:28
[94]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

SirGoldi---->hehehe...rozbawiles mnie. Legia jest nadal w dolku...nie tylko pod wzgledem sportowym ale nadal pod wzgledem organizacyjnym...Zaglebie jest na fali i bardzo mozliwe ze wejdzie do pierwszej ligi.

25.10.2005
16:32
smile
[95]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Życze Zagłębiu z całego serca awansu do ekstraklasy ale juz bez Pitrego.......

25.10.2005
16:40
[96]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Nie jestem fanem talentu Sokolowskiego...moim zdaniem jednak nie powinna go Legia sprzedawac, jest jeszcze dosyc mlodym zawodnikiem i czesto gra na dobry poziomie, choc ma wpadki ( te dosrodkowania czesto sa irytujace :p )Czy sie ociera o kadre..moze przesadzilem, ale ostatnio Wieszczycki to mowil Janasowi a ten jakiegos sprzeciwu specjalnie nie wyrazal :)

25.10.2005
17:27
[97]

gofer [ ]

SirGoldi - > stawiam się w sytuacji Pitrego. Po jednej stronie - Legia, jedna z najlepszych drużyn pierwszoligowych z tradycjami, świetny kontrakt. Po drugiej stronie - Zagłębie, jedna z najlepszych drużym drugoligowych z perspektywą na awans, z tradycjami może nie większymi, ale dużo nie ustepującymi (bądź co bądź, Zagłębie jest starsze od Legii), świetny kontrakt.

Co bym wybrał? Oczywiście, że Zagłębie. Teoretycznie - mam 24 lata, wielka kariera przede mną. W Legii pewnego miejsca mieć nie będę, przyszłość klubu nie jest do końca pewna (zamieszanie z ITI, Zygo, NS). A W Zagłębiu jestem (haha, jak to brzmi) gwiazdą, co mecz skandowane jest moje nazwisko. Strzelam gole na zawołanie i jestem uznawany za najbardziej perspektywicznego gracza regionu. Kontrakt jest zadowalający, przyszłość klubu świetlana (budżet na poziomie pierwszoligowym, plany jego zwiększenia, modernizacji stadionu, poważnego wzmocniena planu i w końcu upragniony awans do ekstraklasy po kilkunastu latach).

I ja nie mówię tego tylko z perspektywy kibica Zagłębia. Bardzo Legię cenię, ale Przemek jest i czuje się potrzebny w Zagłębiu, klubie który wyciągnął go z IV ligi, dał możliwość wypromowania się i zarabiania godziwych pieniędzy. Wg mnie jest ponadto za młody i za mało znany, żeby teraz zmieniać klub na taki jak Legia. Rok, dwa, kiedy jego nazwisko będzie już znane wszystkim bramkarzom i obrońcom w Polsce, wtedy powinien pomyśleć o awansie.

PS
A nawet jeśli Przemek zmieniłby klub - cieszyłbym się, że na Legię, a nie jakąś Wisłę czy innego Lecha...

26.10.2005
21:24
[98]

SirGoldi [ Gladiator ]

ILEK ---> Cieszę się, że dostarczyłem Ci tyle ubawu. Również śmieję się z tego aż do dzisiaj.

Blisko 70 minuta meczu. Legia gra kiepskawo, a na dodatek aż śwista nudą. W tym momencie już gramy w 10...

26.10.2005
21:43
[99]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Widać, że w 10 gra im się zdecydowanie lepiej, mniej osób na boisku, to i przestrzeń do rozgrywania piłki większa ;oP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-26 21:44:51]

26.10.2005
21:44
[100]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sokołowski młodszy nie powinien odchodzić?! Czy my oglądamy te same mecze?? On jest kompletnym paralitom i najgorszym zawodnikiem Legii w tym momencie. Po prostu jak na niego patrzę, to mnie coś zkręca...

26.10.2005
21:47
[101]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Cainoor --> jezeli nie bedzie wzmocnien nikt nie powinien odchodzic..takie jest moje zdanie i tego nie zmienie :)

26.10.2005
21:55
smile
[102]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

snopek - Wzmocnienia będą w okienku zimowym, tego jestem pewny na jakieś 80%. Wdowczyk ma głowe na karku i narazie jestem zadowolony z jego posunięć. Uspokoił trochę atmosfere w drużynie. Teraz czas na Zygo, by uspokił atmosfere na stadionie...

26.10.2005
22:00
smile
[103]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Tego sie trzymajmy...

a mowia ze to ja jestem optymista :)

26.10.2005
22:11
[104]

SirGoldi [ Gladiator ]

W 11 męczarnia, w 10 podobnie, ale za to jest dwubramkowe zwycięstwo. :)
Ogólnie cały mecz na stojąco... nic im się nie chciało grać, a tak Wdowczyk opowiadał, że się będą starać itd. ;)

Ze wzmocnień wypadł już Guel, czyli robi się nieciekawie...

26.10.2005
23:14
[105]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

SirGoldi - Wiadomo, czemu nie bedzie Guela?

26.10.2005
23:15
[106]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Zastanawiam sie tylko...dlaczego Wdowiec od poczatku nie wystawil trzech obroncow a do pomocy jako piatego Karwana...i co robi Chmiest w ataku?? Jego miejsce jest na lawce a z Wlodarem powinien grac Szalachowski...choc dzis Janczyk w koncu strzelil. Oby tak dalej...

26.10.2005
23:16
[107]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Cainoor---->podobno klopoty rodzinne...nie mogl zostawic zony i dzieci. Tak przynajmniej podal PS.

Nasi bili glowa w mur...ale jak sie nie trafia do pustej to tak juz jest:))

27.10.2005
15:57
smile
[108]

gofer [ ]

"W ostatnich dniach głośno było o odejściu w przerwie zimowej z naszego zespołu Przemka Pitrego. Nie chcąc kierować się tylko tym co piszą gazety, postanowiliśmy zapytać o całą sytuację samego zainteresowanego. Zapytany przez nas, co sądzi o całym tym zamieszaniu wokół jego osoby odpowiedział - Żadna konkretna oferta do mnie nie dotarła. Owszem słyszałem o zainteresowaniu moją osobą Legii Warszawa, ale to tyle.

Każdy zawodnik marzy o tym aby występować w pierwszej lidze, szczególnie w takim zespole jak Legia. Jednak wolę zostać tutaj i wraz z Zagłębiem zrobić awans - na nasze pytanie dotyczące podpisania nowego kontraktu w klubie odpowiedział - dostałem ofertę nowego kontraktu w klubie i teraz są rozmowy pomiędzy szefami Zagłębia a moim managerem. W tej chwili sprawa utkwiła w martwym punkcie, ale na dniach ma dojść do spotkania, które powinno wszystko wyjaśnić.

Sytuacja Marcina Lachowskiego wygląda podobnie. Marcin odpowiedział nam, że póki co są to tylko plotki i wymysły dziennikarzy. Oferty z żadnego klubu nie dostał."


Skłamałbym, gdybym powiedział, że się nie cieszę :)

27.10.2005
19:53
[109]

SirGoldi [ Gladiator ]

gofer ---> Wcale Ci się nie dziwię, że się cieszysz. Pitry to - z tego co wyczytałem i zobaczyłem - naprawdę świetny zawodnik i tylko pozazdrościć go Zagłębiu. :)

A nam, kibicom Legii pozostaje kibicować dotychczasowym zawodnikom, bo podejrzewam, że transfery będą tak beznadziejne... szkoda gadać, skończy się jak zwykle, czyli standartowym składem.

27.10.2005
23:36
smile
[110]

gofer [ ]

SirGoldi - >

29.10.2005
16:04
[111]

SirGoldi [ Gladiator ]

No Panowie, za dwie godzinki mecz. :)

Nerwy narastają i całe szczęście, że Canal+ transmituje mecz, bo z wiadomych przyczyn nie wybiorę się na mecz...

Skład:
Łukasz Fabiański
Wojciech Szala
Marcin Rosłoń
Jakub Rzeźniczak
Tomasz Kiełbowicz
Bartosz Karwan
Łukasz Surma
Marcin Burkhardt
Sebastian Szałachowski
Piotr Włodarczyk
Marcin Chmiest

Jedno jest pewne - zagramy ofensywnie. I oby pressingiem.

29.10.2005
16:21
[112]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No faktycznie, niby ofensywnie... ale Chmiest nie potrafi w piłkę trafić, wiec co to za ofensywa :D Trzymam kciuki w każdym bądź razie za korzystny wynik.

29.10.2005
16:24
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chmiest będzie kiksował i zmieniał lot piłki, dzięki czemu Włodario wreszcie przypadkiem będzie w stanie uderzyć tak, jak trzeba ;>

29.10.2005
17:02
smile
[114]

Arczens [ Legend ]

"Włodario; uderzyć tak, jak trzeba " w w jednym zdaniu, bez zadnej negacji, przyznam ze powiało optymizmem ;p

29.10.2005
17:04
[115]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

SirGoldi---->"bo z wiadomych przyczyn nie wybiorę się na mecz... "


nie rozumiem...

z resta niewazne...spadam na mecz

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 17:06:27]

29.10.2005
17:04
[116]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Arczens-->ale jest "przypadkiem" - wprowadzono czynnik losowy :P

29.10.2005
17:21
[117]

Arczens [ Legend ]

Paudyn zostawił sobie "furtke" na wszelki wypadek ;D

29.10.2005
18:21
smile
[118]

Arczens [ Legend ]

Co za Nedza ! Czegos takiego juz dawno nie widzialem ...

29.10.2005
18:36
smile
[119]

SirGoldi [ Gladiator ]

Włodarczyk, co za wstyd - 2x.
Janczyk, co za wstyd.
Karwan, co za wstyd.

K-A-T-A-S-T-R-O-F-A
A-M-A-T-O-R-S-Z-C-Z-Y-Z-N-A

29.10.2005
18:52
[120]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Prez pierwsze dwadzieścia minut to można powiedzieć Korona grała, a LEgia kopała... póxniej był okres naszej przewagi i powinniśmy prowadzić. I to 3:0 gdby Włodario i Karwan(ten to do A kalsy sie nadaje, ani jedno zagranie mu nie wyszło, nie podaje kiedy powinien, gubi piłkę, przewraca sie na prostej drodze, koszmar!) potrafili strzelać. Podoba mi sie Janczyk, tylko nie mam pojecia czemu zostawił Włodarczykowi piłkę, powinien iść z nia i albo strzelać albo podać w decydujacym momencie.
Później to juz nudy były i pewnie będzie tak do końca. No chyba, że Szala dostanie czerwoną kartkę, bo na to ambitnie pracuje.

29.10.2005
18:54
smile
[121]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

MAm dosyć tego partacza Włodarczyka. Po takim zagraniu (a właściwie jego braku), jakie miało miejsce w pierwszej połowie, ta idiota spędziłaby u mnie resztę rundy w rezerwach.

29.10.2005
19:01
[122]

SirGoldi [ Gladiator ]

Tego się nie spodziewałem! Włodarczyk przyćmił jak zwykle tragiczną postawę Karwana... :|
Ostatnio pisałem, że Piotrek się stara... dzisiaj tego nie widać, a na dodatek zepsuł co tylko mógł. Myślę, iż czas się z nim pożegnać w czasie przerwy zimowej. Strzeli, nie strzeli - przegiął i w moich oczach już nie zyska. Karwan ma już chyba przesądzony los...

29.10.2005
19:25
[123]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

A Karwan tak ładnie mi gra w reprezentacji Polski... Oczywiście w PES5 :).

29.10.2005
19:39
[124]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

GOOL Włodara!!!

29.10.2005
19:59
smile
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Karwan i Włodario wypad.

29.10.2005
20:05
[126]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wiecie, z Włodario jest tylko jeden problem - kto ma grać za niego? Chmiest to kompltna porażka jak na razie, a Klattem i Janczykiem ligi nie wygramy. No i poza faktem, że Włodarczyk psuje co może, to mimo wszystko się stara i walczy, a to już coś... No i czasem nawet coś strzeli :P
Ladnie dziś się wprowadził Burkhardt. Nie mam do niego przekonania, bo mam wrażenie, że stać go na wiecej tylko mu się nie chce - ale tym razem spełnił swoje zadanie. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie równie dobrze grał.

29.10.2005
20:07
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jeden dobry transfer z przodu i będzie się można z Włodario rozstać. Niech się Klatt i Janczyk otrzaskują u boku kogoś innego.

29.10.2005
20:08
smile
[128]

SirGoldi [ Gladiator ]

O rany. Udało się. :)
Włodarczyk to naprawdę musi mieć dużo sytuacji, by w końcu coś wykorzystać. W każdym bądź razie w ostatniej sytuacji zrobił co miał zrobić. Tamtego i tak mu nie wybaczę. ;)

Na dodatek ten mecz kosztował mnie sporo nerwów i... pilota. :P
Wielkie gratulacje dla kibiców, mimo że nie było ich zbyt wielu, to zrobili całkiem niezłą atmosferę.

Czas na oceny piłkarzy, chociaż nic nie odzwierciedli tego co robił dzisiaj Rosłoń:
Fabiański - 8
Szala - 8
Outarra - 7
Rosłoń - 9/10
Kiełbowicz - 9
Szałachowski - 7 (moim zdaniem zagrał zupełnie poprawnie)
Djokovic - 7
Surma - 9 (jednym słowem - standart;))
Karwan - 6 (a i to za dużo...)
Burkhardt - 8 (za podanie!)
Sokołowski - 6/7
Włodarczyk - 6 (niech się cieszy, że strzelił... w końcu...)
Janczyk - 8
Chmiest - ?

Co tu dużo gadać, Rosłoń kompletnie wyłączył z gry Piechnę i zagrał na swoim niezwykle wysokim poziomie. Ogólnie cała obrona zagrała bardzo poprawnie. W pomocy również źle nie było, Surma jak zwykle brylował i walczył jak lew, Djokovic także mi się podobał. Trzeba mu przyznać, że mocno pomógł obronie. Nie byłbym sobą jakbym nie napisał czegoś o Burkhardt'dzie - ta prostopadła piłka to był majstersztyk! Dzisiaj trochę eksperymentalnie w ataku, Janczyk to niemały talent i trzeba na niego stawiać (przynajmniej do czasu konkretnych wzmocnień, a kiedy te nadejdą, to on może już skończyć karierę...).

Włodarczyk i Karwan - na pewno mają umiejętności, których nie pokazują i nie wiem czy jeszcze kiedyś w Legii pokażą się z naprawdę dobrej strony. Dzisiaj to było przegięcie.

Pozostaje się cieszyć, że udało nam się wygrać. Niewykorzystane sytuacje wkurzają, ale... wracamy na fotel lidera! :) Przynajmniej do jutra.


29.10.2005
20:10
[129]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->tylko kogo? Nikogo z nazwiskiem nie kupią, bo w naszej lidze juz takich nie ma, albo jak Jeleń są za drodzy - inna sprawa czy on w ogóle ma nazwisko. A z zagranicy też nikogo nie kupią wartościowego raczej... Planowane wzmocnienia też nie oszałamiają - nie ma pewnosci że wybitni zawodnicy z niższych lig sprawdzą się - patrz Chmiest. A młodziez chyba ligi nie wygra.

29.10.2005
20:13
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Chociażby Ślusarski.

29.10.2005
20:16
[131]

SirGoldi [ Gladiator ]

Shadowmage ---> Dokładnie. I takim sposobem Legia stoi w martwym punkcie. Talenty z niższych lig często nie wypalają, tymczasem na większe inwestycje ITI po prostu nie chce wyłożyć kasy. Wobec tego trzeba liczyć na to co się ma i co w miarę sprawnie działa. Wdowczyk naprawdę zrobił z nich drużynę!

29.10.2005
20:20
smile
[132]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn - ta, groclin na pewno go będzie chciał tanio sprzedać :P

29.10.2005
20:23
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Na pewno taniej, niż Wisła Jelenia, który najczęsciej straszy nazwiskiem ;oP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-29 20:22:25]

29.10.2005
20:25
[134]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To co dziś zaprezentował Włodario i Karwan... po prostu brakło mi słów.
Legia grała super w obronie. Podoba mi się Outtara i Rosłoń. Szala ciut zbyt brutalnie, ale i tak dobrze. Kiełbek troche bez kondycji i szybkosci, ale jednak nadrabiał sprytem.

Pomoc? Bardzo ładnie. Tylko po co ten Sokół na koniec? :P hehe

Atak? Janczyk jak nabierze doświadczenia, to może coś pokazać. Dziś jak minął dwóch Kileczan, to az bilem mu brawo. Przy tej okazji z 1 połowy po prostu nie chciał podskakiwać Włodarowi, któy zachował się jak ostatni chuj. Jeszcze krzyczał do neigo, by mu zostawił piłke...

Cieszą 3 punkty i w końcu 1 miejsce w tabeli. Oby tak do końca hehe

29.10.2005
20:25
smile
[135]

Łyczek [ Henry 14 ]

No proszę, Legia na 1 miejscu w tabeli, lecz niestety Wisła ma 10 meczy rozegranych, a Legia 12... Ale narazie jest dobrze :)

29.10.2005
20:27
[136]

SirGoldi [ Gladiator ]

Paudyn ---> Taniej, tylko ile? Podejrzewam, że za mniej niż milion go nie sprzedadzą, a już w szczególności czołowej polskiej drużynie. Tymczasem ITI chce wydać na transfery nie więcej niż 2 miliony zł.

Może jakiś nabytek z Bałkanów?

29.10.2005
20:30
[137]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

SirGoldi :::> Co to za róznica? Chodzi o to, że na Ślusara warto taką kwotę wyłożyć, w przeciwieństwie do Lelenia.

29.10.2005
20:39
[138]

SirGoldi [ Gladiator ]

Paudyn ---> Nie jestem przekonany co do Ślusarskiego, choć to dobry zawodnik. Myślę, że jednak dużo bardziej nadałby się Chałbiński lub Sikora. Jednak tak sobie możemy tylko mówić i marzyć...

29.10.2005
20:43
smile
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

chałbiński to dla mnie typowy do podstawienia nogi, czy głowy, z wypracowaniem sobie sytuacji już nieco gorzej.

29.10.2005
20:46
smile
[140]

SirGoldi [ Gladiator ]

Paudyn ---> Pamiętasz Stanko Svitlice? Jego bramki? Ich ilość? :)

Również stał i czekał aż dostanie podanie, ale jak już się dorwał do piłki to była bardzo duża szansa na zmianę na tablicy wyników. Zupełne przeciwieństwo Włodarczyka...

A może by tak spowrotem sprowadzić za - jak mniemam - grosze Stanko? :)

30.10.2005
06:07
[141]

Garbizaur [ Legend ]

Cieszą 3 punkty i chyba nic więcej... Jak zwykle Włodarczyk pieprzy wszystko co się da... :-/

Goldi ---> Co do sprowadzania Svitlicy z powrotem do Warszawy... Vuko też wszyscy chcieli z powrotem, bo wcześniej był tak dobry... A teraz??? Tak więc come back Svitlicy imho bez sensu. :-/

30.10.2005
09:45
[142]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Szybkie pytanko...w koncowce meczu dwa razy odgwizdali spalonego na Janczyku, czy za pierwszym razem byl takowy faktycznie?? Niestety nie dorobilismy sie jeszcze na stadionie telebimow z powtorkami tak wiec pytam plus-owcow.

30.10.2005
10:01
[143]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jak mówią klasycy - nigdy nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki - wiec Svitlica odpada, bo sami wiemy w jakiej formie jest Vuko po powrocie. O Chałbińśkim też nie mam dobrego mniemania, a Sikora? Jak dla mnie to bardzo podobny jest Szałachowski.

ILEK-->z tego co pamiętam to chyba nie było - a w drugiej sytuacji jakby zostawił piłkę Sokolowskiemu wychodzącemu z boku to też by sediza nie gwizdnął.

30.10.2005
10:18
[144]

SirGoldi [ Gladiator ]

ILEK ---> Pierwszego spalonego na pewno nie było. Przynajmniej jeżeli wierzyć nowym przepisom. Janczyk miał tylko i wyłącznie wystawioną rękę. W drugim przypadku spalony był, jak słusznie zauważył Shadowmage - niepotrzebnie biegł do piłki, tylko mógł ją zostawić Sokołowskiemu (a ten pewnie wyekspediowałby ją w trybuny...;)).

Shadowmage ---> Vuko zdaje się potwierdzać tę tezę, ale moim zdaniem taki napastnik jak Svitlica nie zapomina jak się strzela bramki. Naprawdę szkoda, że odszedł - możliwe, iż nie doszło by do takiej sytuacji, gdyby była kasa. Niemniej, ja bym mu się powrotnie przyjrzał, choć pewnie nikt nie wie gdzie on teraz jest. :) Podejrzewam, że wciąż 2. Bundesliga.

A Szałachowski to nie do końca nominalny napastnik. Bardziej ofensywny pomocnik. Sikora zaś nadrabia wielkim sprytem...

30.10.2005
10:32
[145]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

SirGoldi-->Tak, Szałachowski to nominalny ofensywny pomocnik, ale w ataki i tak by sie sprawdził ,lepiej to, niż na boku pomocy moim zdaniem. Svitlica nie zapomniał jak się strzela? Mam wrażenie, że w poprzednim sezonie w Arhlen strzelił dwa gole... faktycznie, nie zapomniał. Zaraz pewnie powiesz, że tam na niego nie pracowali - ale z obecna pomocą legii wątpie by byli wstanie pracować na kogokolwiek...

30.10.2005
10:35
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

taki napastnik jak Svitlica nie zapomina jak się strzela bramki

Teza może być tak samo prawdziwa jak: Taki pomocnik, jak Vuko, nie zapomina, jak się podaje prostopadłą piłkę.

Shadow :::> Akurat teraz mamy pracujących, Szałach, Janczyk, Bury. Oni mogą wypracowywać akcje innym.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 10:35:24]

30.10.2005
11:29
[147]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->Problem w tym, że Szałachowski musi się rozpędzić, Bury jest chimeryczny, a Janczyk młody i jeszcze nie wiadomo na co go tak naprawdę stać - a to błuśnie, a to przejdzie bok meczu.

30.10.2005
11:32
smile
[148]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spoko, oni wszyscy dopiero zaczynają, jeszcze się wyrobią.

30.10.2005
12:01
smile
[149]

SirGoldi [ Gladiator ]

Paudyn ---> Nie sposób nie przyznać Ci racji co do Vukovica i Svitlicy. :)
Tak czy siak - po tym co zrobili oni dla Legii (w zasadzie to oni zdobyli mistrzostwo...), moje przekonanie do zawodników z Bałkanów jest ogromne. Co więcej, nie byli oni oszołomami (Stanko i Aco), którzy po jednym sezonie chcieliby grać w czołowej światowej drużynie, ale jednak trochę ich ambicje poniosły. Kasa...

Shadowmage ---> Co znaczy "musi się rozpędzić"? On w sam sobie jest tak dynamiczny, że to naprawdę często mocno procentuje. :) Wczoraj szczególnie podobało mi się jak pogonił Załuskę.



30.10.2005
12:04
[150]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

SirGoldi-->to, że albo trzeba mu zagrać na wolne pole, albo podac jak jest juz w biegu, wtedy ma nawet niezły drybling. Tyle, że jak dostanie piłkę stojąc, z obrońcą na plecach, to wiele nie zdziała.

30.10.2005
12:18
smile
[151]

SirGoldi [ Gladiator ]

Shadowmage ---> W sumie masz rację. Zastanawiam się czy nadawałby się on na napastnika... Dotychczas mogliśmy zobaczyć bodajże jedną sytuację sam na sam w jego wykonaniu - niezakończoną bramką, niestety. Przynajmniej ja tyle widziałem w TV (w tym sezonie, w Legii).

Mały hint dla trenera Wdowczyka: Szałach w Fifie 2006 ma u mnie strzelone już 22 gole. :)

I jeszcze świetna informacja. Jarzębowski w poniedziałek wraca do treningów i być może w kolejnym meczu już go zobaczymy, przynajmniej kilka minut. A później, jak już dorwie formę, wstawić go na obronę, Kiełbowicza przesunąć na lewą pomoc i będzie naprawdę dobrze!

30.10.2005
19:04
[152]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Nie ma Legii bez Żylety, życzymy zwycięstwa" - taki transparent wisiał na stadionie wisły. Miłe :)

30.10.2005
21:44
[153]

SirGoldi [ Gladiator ]

Shadowmage ---> A widziałeś poprzedni? "Listkiewicz nie masz wstępu na Wisłę" - przez to zresztą sędzia nie chciał rozpocząć drugiej połowy. ;)

Z góry dziękuje kibicom Wisły.

30.10.2005
22:16
[154]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

no1

30.10.2005
22:17
smile
[155]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

no2

ps. inna sprawa to teraz ostatnie slowo należące do naszego wspaniałego pzpn, czy bedzie kara za to czy nie. wszak kazano ściagnąc ten jakże wielce obrazliwy dla listka transparent :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 22:19:37]

30.10.2005
22:25
smile
[156]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Kibice Wisły +1

30.10.2005
22:36
smile
[157]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

"Zyczymy zwyciestwa" fajnie, tylko z kim? Do tej pory myslalem,ze walcza z Zygo i jego niekiedy dziwnymi decyzjami,ale teraz zaczynam watpic czy dla niektorych(wiekszosci?) to nie tylko pretekst do dymu.

"(...) Po meczu większość osób z krytej wyszła od strony ulicy Myśliwieckiej. Ja czekałem (razem z dziennikarzami i pojedynczymi kibicami) przed wejściem głównym. Przed bramą stali ludzie, którzy grozili, wyzywali, namawiali "chodźcie do nas skur.....y". Po jakimś czasie wyszliśmy. Wydawało się, że już jest bezpiecznie. Jednak na wysokości starego Torwaru podbiegła grupka i krzyczała: "gdzieś był kur...? na trybunach?". Krzyczeli coś jeszcze, próbowałem się nie zatrzymać. Nie dałem rady. Dostałem w twarz, dwa razy w brzuch. Coś krzyczeli, ale starałem się po prostu podnieść i odbiec. Uratowali mnie ludzie stojący na przystanku, którzy zaczęli wzywać policję." - to relacja jednego z pobitych kibiców.

Tym samym pewnie mamy koniec protestu,ale nie jestem pewien czy na nastepnym meczu bedzie wiecej osob niz w trakcie strajku...

30.10.2005
22:49
smile
[158]

gofer [ ]

Pomińmy może wynik meczu Zagłębie S. - Górnik P., chciałem tylko powiedzieć o dopingu - doping zaczął się chóralnym śpiewem "Legia Warszawa", nie wywiesiliśmy żadnych flag za wyjątkiem transparentu (sorry, że na zdjęciu źle widać, słoneczko się odbijało) "Pokonacie ITI i przeżyjecie Waltera, Legio Ty w Zagłębiu masz zawsze przyjaciela!!!"

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-10-30 22:49:09]

31.10.2005
10:57
smile
[159]

SirGoldi [ Gladiator ]

Żadne słowa nie oddadzą wdzięczności dla kibiców Wisły jak i Zagłębia, niemniej mam nadzieję, że nie są to protesty skierowane do bandytów, którzy tłukli wiernych fanów Legii zaraz przy wejściu.
Kiboli nie chcemy i nie potrzebujemy!

Na poprawienie humorów dobra wiadomość z rana. News w linku!

Szczerze mówiąc z początku nie ogarnął mnie żaden optymizm, ale po chwili zdałem sobie sprawę, że Artur mógłby wnieść wiele dobrego. Tylko czy jest w stanie dojść w tak krótkim czasie do formy? Podejrzewam, że jednak ten transfer osiągnie skutek, bo nie sądze, aby Wichniarek miał lepsze oferty. Jeżeli jednak woli siedzieć na ławce...

31.10.2005
11:09
[160]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Po pierwsze brawa dla Legii za dobra gre ( choc nieskuteczna) w meczu z Korona!

Po drugie, fakt jest ze Włodario denerwuje na maksa, ale musi grac, bo nie widze poki co alternatywny...co by nie mowic to ma on wrecz FANTASTYCZNA zdolnosc do prawidlowego ustawiania sie i wychodzenia na czysta pozycje...byc moze inny napastnik grajac zamiast Wlodario strzlalby jeszcze mniej bramek bo by nie potafil sie zwyczajnie tak dobrze ustawiac. Jednak skutecznosc Piotrka jest katastroficzna i trzeba szukac na jego miejsce nastepce jaki byc moze bylby Wichniarek, ale...

ale, cd :]VV
SirGoldi --> moim zdaniem Wichniarek jest obecnie za dobry na nasza lige...nie sadze rowniez zeby byl bez formym, co najwyzej bez ogrania...Artur w czasie przygotowac byl czolowym pilkarzem Herty ( mowil o tym chocby Borek, Kolton...jak i inni "znawcy" ligi Niemieckiej... )potem mial kontuzje po ktorej juz miejsce w skladzie stracil i teraz jest mu je ciezko wywalczyc...jezeli tylko sprowadza Artura ( w co waaaatpie...niestety) to bedzie to gwiazda Legii...ja naprawde nie wierze ze Legie stac na tego pilkarza, przeciez on tam w Niemczech zarabia powazna kase...

31.10.2005
11:12
[161]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mówiłeś cos o dobrej wiadomości z rana... A ja w linku widzę cos starsznego... Ja go nie chce, wole Włodara :P

31.10.2005
11:44
smile
[162]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ja tam uwazam ze Wichniarek sie moze nam przydać, Ba my go potrzebujemy!!!!
Wszyscy wiemy jak strzela Wlodar a Janczyk jest jeszcze troche za młody żeby grac naokrągło w pierwszym składzie.Zjawinski powinien zostac wypozyczony jak Korzym a Szałach niech gra na prawej pomocy bo dobrze mu tam idzie

01.11.2005
08:08
[163]

Garbizaur [ Legend ]

Wichniarek w Legii? Imho bardzo dobry pomysł. Na pewno będzie bardziej skuteczny od naszego kochanego Włodario... :-]

Szanse na mistrzostwo coraz większe... Oby tak dalej!!! :)

Btw. zaraz będzie nowa część.

01.11.2005
08:17
smile
[164]

Garbizaur [ Legend ]

Koniec części 22

Zapraszam do nowej części
.
.
.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.