GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Spice-Pioneers LEPSZE!!!! Niż OGAME :D

19.09.2005
13:38
smile
[1]

JOY [ Generał ]

Forum CM: Spice-Pioneers LEPSZE!!!! Niż OGAME :D

Witam wszystkich maniaków gier on-line. Ostanio kumpel polecił mi nową gierkę i z pewną dozą nieśmiałości wszedłem na podaną stronę myśląc, że następne "galaxy" mi się szykuje n LUDZIE KOCHANI - gierka oczywiście na serwerach niemieckich oparta na OGAME - mase rzeczy poprawionych i dodanych - niewierzycie - pare przykładów podam:

1. prośba o urlop:

Tutaj możesz aktywować tryb urlopu(maksymalnie 2 razy w ciągu 4 tygodni), w tym czasie nikt Cię nie może atakować! (tryb Urlopu zostanie automatycznie deaktywowany po 30 dniach)
Kiedy aktywujesz tryb urlopu, zostaniesz zablokowany na 3 dni - po tym czasie możesz deaktywować tryb urlopu. Produkcja zasobów zostanie obniżona do 70%. Aktywacja trybu urlopu nie ochroni Cię od ataku który został już zaczęty.

2. Można normalnie z opcji wyznaczy osobę odpowiedzialną za nasze konto jak np. wyjeżdżamy na weekend !!!!!!!! - ustalamy jest normalnie prawa co może robi i wszystko legal bez możliwości załapania BANA.

3. np. walki jak się wykorzysta ataki na kogoś system nie pozwala cię zaatakowa ponownie go !!!! i znowu za to też przez przypadek nie można dosta BANA !!! to akurat rewolka jest.

4. Ilość planet max. wynosi dla UWAGA sa 2 możliwości ukierunkowania dalszego grania - zostaje się handlarzem i masz inne budynki i statki i możliuwości kolonizowania - w tym przypadku 13 planet, lub można zostać wojownikiem i oczywiście mieć do wyboru lepsze statki A TYCH JEST CAŁA GAMA do wyboru. Mnie przypadły 2: ciężki transporter - ładowność 250k i ciężki rycekler n

To co napisałem co czubek góry lodowej, np. handel wygląda jak powinien wyglądać - zgłaszasz w odpowiedniej zakładce że potrzebujesz to a to - program przecicza i ten co się zgłasza dostarcza dopowiednią ilość - proste ?? i znowu odpada pytanie - dostanę pusha czy nie n

Denerwuje cię jakiś gostek i nie możesz go zjechać - idziesz do zakładki najemnicy - wpisujesz: dam 300k trituim za załatwienie gostka - ktoś wchodzi = klika , załatwia sprawę i automatycznie dostaje nagrodę - coś jak stary dobry PRIVATER - starzy wyjadaczy wiedzą o czym mówię.

Wejdźcie i zarejestrujcie się - naprawdę gra warta polecenia - tym bardziej że jest od niedawna i nie ma co się martwić że dię dostanie w kość, zresztą służę pomocą - znam zasady (trochę się różnią od ogame, ale większość podobna).


[ Dodano: 2005-09-08, 23:04 ]
Zapomniałem dodać - jeżeli macie konto na wp - rejestracja nie zadziała !!

Ja dopiero za drugim razem na koncie onetu dostałem hasło !! (zmarnowałem swój nick przez to, bo za drugim razem już musiałem podać inny n )

Krótko mówiąc - hasło powinno dojść w około 15 minut max.

link pod spodem miłej gry ja tam jestem jako joy1

19.09.2005
13:57
smile
[2]

EliEli [ Pretorianin ]

Tiaaa a najbardziej zajebista jest mozliwosc edycji tej calej encyklopedii.
Kazdy bez logowania moze edytowac kontent strony ;)

Teraz tylko czekac az informacje ulegna "korektom"

19.09.2005
23:39
[3]

maniak1988 [ Generał ]

gram:D chociaż ogame pewnie bedzie mnie bardziej zajmowało.... ale co mi tam maniak17 jestem

20.09.2005
00:09
[4]

Mr.Puzio [ Konsul ]

nie, nie, jeszcze raz nie APAGE SATANAS ;) JOY ty sie kurde opanuj ;)

20.09.2005
08:52
smile
[5]

Yancy [ Senator ]

X-wars też jest moim zdaniem ciekawesze niz ogame a tłumów tam nie ma. Ogólnie - te gry, niby początkowo wydają się fajną odskocznią na kilka minut dziennie ale z czasem trzeba siedzieć nad nimi coraz więcej a i to nie gwarantuje sukcesu. Pół biedy jak przychodzi na grającego faza irytacji, zmęczenia i zniechęcenia - wtedy kasuje się konto i tyle :) Gorzej jak przychodzi faza uzależnienia ;)
I tak najlepsi są ludzie, którzy grają bo sami twierdzą że szkoda im tego czasu, który do tej pory poświęcili na rozwój i... w efekcie tracją jeszcze więcej czasu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-20 11:38:37]

27.09.2005
20:01
[6]

gro_oby [ Generał ]

ha panowie ta gra rzeczywiscie jest switena:D jest duzo udogodnien:D np. wysylanie flot prosto z raportu szpiegowskiego:) wiadomosci duuzo wiecej niz w ogame :) wg mnie fajniej sie duzo gra:]

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.