GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Knight Empire CZ. 1

09.09.2005
13:14
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

Knight Empire CZ. 1

Knight Empire CZ. 1

Knight Empire - MMORPG (bardziej h&s) Free 2 Play, serdecznie zapraszam wszystkich do gry

*****

Zanim spytasz sprawdź linki :D

www.knightonlineworld.com => stąd ściągasz aby grać bezpłatnie
Zaglądaj na ww. stronę po najświeższe ogłoszenia i informacje dot. gry.

https://www.knight-online.com.my/ => a tu możesz obejżeć wszystkie przedmioty, potwory itp

A jak już sprawdzisz linki, to potwieraj sobie wszystkie okna gry. Wiele odpowiedzi znajdziesz sam.


Jak zacząć:

1.Wejść na strone główną gry - www.knightonlineworld.com
2.Zarejestrować się. Pamiętaj, że musisz wybrać USA jako klan pochodzenia (dane zmyśl) ponieważ Polski nie przyjmuje. Dziłają też inne kraje, ale nie Polska
3.Ściągnąć klienta gry - 280MB (polecany jakikolwiek dawnload menager np. getright i segmentowe ściąganie - zassysa się o wiele szybciej)
4.Odpalić gre, po czym wybrać serwer (chyba większość z nas gra na Aresach)
5.Wybrać rase (El Morad - ludzie, Karus - orki), UWAGA jeżeli chcesz zmienić rase, musisz skasować wszystkie stworzone do tej pory postacie należące do poprzedniej rasy
6.Stworzyć swojego wymiatacza :) i dołączyć do gry


*****


Kilka porad:

KONIECZNIE przystąpcie do misji Begginer Helper (dostępna u NPC o imieniu Selith), polega ona na tym , że za wypas nooba (czyli waszej własnej postaci) dostajecie automatycznie 500.000 złota jak dojdziecie do 30lv. Nic więcej nie trzeba robić!!! Misję tę można otrzymać tylko na 1-20lv, później nie można już jej wykonać.

Kasowanie postaci - postaci nie da się skasować jeśli masz bezpłatne konto. Nie dostajesz numeru ID, więc skasowanie jest niemożliwe. Zawsze jednak możesz założyć nowe konto, lub na tym samym zrobić postać na innym serwerze.


Rozkładanie straganu - w oknie chatu wpisujesz /merchant, następnie wybierasz (przeciągasz na górę) przedmioty które chcesz sprzedac, jednocześnie wpisując wybraną przez siebie cenę, na końcu potwierdzasz OK


Private Message - wiadomości prywatne można wysyłać albo zaznaczając postać i klikając na czacie "private", albo (jeśli jest w clanie lub we friends) klikając na odpowiednią postać w zakładce "clan" lub "friends" w Character, a również wpisując "/pm(spacja)imię postaci do której chcesz napisać".


Upgrade przedmiotów - na środku Moradon'u jest niejaki Charon, koło niego zielona kula.Klikamy na niej prawym klawiszem myszki, w oknie po lewej umieszczamy przedmiot który chcemy upgrade'ować a w środkowych polach scrolle do tego potrzebne (istnieje kilka rodzajów, ale o tym więcej na oficjalnej stronie gry), następnie klikamy OK i modlimy się o pomyślny upgrade. PODOBNO ma znaczenie to czy masz na sobie wszystko naprawione a sam przedmiot, który upgradujesz koniecznie musi mieć całość durability.


Trina
Trina to taki dodatek który można kupić z power up store jak masz premium account. Zwiększa szanse powodzenia upgradu robionego BUSem.

Abys - abysy to kamienie, wypadają one w abys dungeon. Aby się tam dostać => teleport z Moradorn do Delos zone, tam wychodzisz środkową bramą i idziesz cały czas prosto aż zobaczysz bramę miasta. Tam szukasz Inn Keeper, zaraz obok niej są schody, wchodzisz na nie idziesz dalej i widzisz drzwi. Podchodzisz, zaznaczasz drzwi (nie podświetlą się tak jak teleport) i naciskasz prawy klawisz myszy => i jest opcja wejścia do abys dungeon... Pamiętaj musisz mieć na to 10.000 kasy.

Abyssy możesz sprzedać lub wymienić u Warehouse Keepera w Moradorn, stoi niedaleko anvil i Charona, w samym centrum miasta. To co dostaniesz w zamian za gem zależy od twego szczęścia... może to być nędzne ciasteczko, a może być na przykład shard kosztujący 100m.

Manner points - Jeżeli masz 35lv i grasz w party z noobem tj. postacią która przystąpiła do misji begginer helper i świeci się jej kogut obok nika, to za każdy level tej postaci (i każdej takiej postaci w party) dostajesz 1 manner point jeśli noob jest na lv 1-20, a jeżeli jest na lv20+ to 2 manner pointy. Podobno punkty te wpływają na szczęście w wypadaniu przedmiotów, upgradach i wymianie abysów. Ale tak naprawdę to nikt tego nie wie. Mi osobiście z abysów wypadły mi 2 mirage zanim jeszcze miałem jakiekolwiek mannery, a jak mam ich już 222 to wypadają mi ciasteczka :D.

W tej chwili Mannery points są wyłączone. Można je zbierać, ale nic nie dają.

National Points - za kazde zabicie człowieka w colony zone albo na wojnie dostajesz 100 punktów, jeśli to ciebie zabiją ytracisz 50 punktów (w colony zone) lub 25 pkt. (na wojnie) i połowę kasy którą nosisz, nie tracisz expa. Jeśli masz 0 punktów tracisz exp. (5%). Punkty te wpływają na stopień twojego klanu.

Jeżeli straciłeś punkty do 0, to możesz je kupić u Knight Clerk w Breth/Piana

National points potrzebne dla poszczególnych stopni klanowych:
1 720 000 NPs
2 360 000 NPs
3 144 000 NPs
4 72 000 NPs
5 0 NPs

*lista by Cavaan

MISJE

Misje dostaje się od NPCów.

Moradorn:

1. Isaac - misje polegające na przyniesieniu kości lub skór potworów, dostaje się exp i czasem kasę (silan) lub potiony (wolfman).

2. Proconsul - misje na lepszą broń i zbroje dla Noobów, produkcja zbroi z przyniesionych
materiałów.

a. Begginer Quest - za 5 silk bundles dostaniesz lepszą broń dla swojej klasy, przydaje się na początku.

b. Begginer armor upgrade - przynosisz najgorszę zbroję +1 (kupujesz obok smoka) skórzaną, cursed upgrade scroll i 5ooo kasy => dostajesz zbroję +4 z jakimś bonusem zależnym od postaci (siła, życie, magia itp). Najlepsze jest to, że przedmioty te można dalej upgradować. Jest to duża dogodność dla pepper mage, który może sobie zrobić cały set +6 MP a potem go jeszcze pociągnąć wyżej.

c. Silan armor - przynosisz 5 kości (wygląda jak kieł lub róg) wypadających z Shilanów oraz 100k, robi ci zbroje Half Plate z bonusem do Hp i Mana, nie opłaca się, nigdy nie wiesz jaka część zbroi ci wypadnie...

d. Goblin armor - to już lepsza zbroja, musisz przynieść 5 takich samych części wypadających z goblinów (na przykład 5 hełmów). Wybierasz co ma ci zrobić, płacisz od 30k za buty do 100k za pauldron. Zbroja jest całkiem dobra a poza tym może ci wypaść zwykła skóra albo nawet chityna goblińska (a wtedy tańcom przed kompem nie ma końca :D). To czego nie chcesz nosić można sprzedać po 300 - 800k w zależności od przedmiotu i klasy.

3. Trader - przynieś orc talizman, fang of wolfman i balture horn a dostaniesz Upgrade scroll i kasę oraz trochę expa.

4. Veronika i Nashira - te misje dostępne są na 20lv, polega na bieganiu raz od Veroniki do Nashiry (pierwsza misja) a zaraz potem na odwrót (druga misja) więc pamiętajcie by się upewnić, że na pewno wypełniliście obie. Są za to 2 opale i 100k oraz potiony.

5. Smok:

a. misja na wykończenie szczurów, przynieś 5 zębów a dostaniesz trochę expa, opłacalna na niskich levelach

b. na 10 lv wybierz specjalizację, kosztuje to 3000

c. od 10lv do 20lv jest tu dostępna misja na wykończenie 5 orków na specjalnej arenie (bezpieczne, to nie są orc watchery tylko prisonery więc nie ma z nimi problemu), jeśli zrobisz tę misję na 10lv to wejdziesz równo o 1 lv

d. na 20lv do 23lv jest dostępna misja na wykończenie 10 psów, po niej wchodzi się o 1 lv, psy są dosyć wytrzymałe ale traczej bezproblemowe

e. na 40lv i TYLKO na 40lv jest misja Battlefield - zabijasz gobliny aż wejdziesz o 1lv. Nic z nich nie wypada, nie sprawdzaj skrzynek. Misja łatwa dla magów i łuczników, oraz rogue którzy są na tyle mądrzy by wziąć na nią łuk zamiast daggerów. Jeśli jesteś wojownikiem to padniesz, chyba że będziesz wyciągał je pojedynczo - czyli albo skill blinding u Defensywnego woja, albo kamienie zakupione w sundries jeśli nie masz tego skilla. Priest niestety musi czekać na party.

f. jeżeli źle dodałeś punkty skilla lub statsy, to możesz je odzyskać, robiąc u smoka reskill lub restat (do restata trzeba wszystko z siebie zdjąć). Koszt jest tym większy, im wyższy masz level!!


******

Breth/Piana:

1. Rekonesans - u kapitana bierzesz rozkaz, idziesz we wskazane miejsce, zabijasz 5 Scouting Soldierów i zbierasz 5 map. Idziesz do Recona który się między nimi szwendał. Potem do kapitana wracasz i dostajesz całą masę expa. Może nawet wejdziesz na 1lv jeśli misję robisz na 30lv. Misja dostępna od 30lv.

2. Guardian of the Key - jest to misja u kapitana w piana/breth dostępna od 50lv. Polega ona na ty, że szukasz po całej mapie strażników kluczy. Jest ich siedmiu. Każdy zadaje ci zagadkę i masz wybór spośród 2 odpowiedzi. Jeśli odpowiesz to szukasz następonego w kolejności strażnika. Jeśli nie odpowiesz, to wszystko od początku. A strażnicy teleportują się w inne miejsca.


Misje clanowe

Otrzymuje je lider clanu w breth/piana. Polegają one na tym, że jeśli cały klan zbierze odpowiednią liczbę National Points, to awansuje na wyższy level.

Niestety nie wiem dokładnie jakie są progi na poszczególne levele. postaram się zamiescić to w następnej części.

*****

Tych osób nie obsługujemy - jak jesteś "hakierem" czyli po prostu cziterem, nie licz na pomoc na tym wątku. Wątkowiczów proszę o zupełne ignorowanie postów osób z czarnej listy. Nie piszcie im nic, nawet obelg.

CZARNA LISTA
1. Solsk
2. goldenSo
3. Mario_klan
4. fredii


******

Ogłoszenia
1. Wnioski o wpis na czarną listę wnoszą się zazwyczaj same, ale jakby kolejny założyciel wątku coś przegapił, to trzeba mu wyraźnie w poscie napisać :D kopiując czarną listę i dopisując czitera
2. Poprawki do wstępniaka oraz propozycje co jeszcze w nim umieścić proszę śmiało zgłaszać.

Podziękówki
1. Cavaan już tradycyjnie. Dzięki za lokacje guardianów i nationale!
2. ciuSma za informacje o upgradach.

Wreszcie dociągneliśmy tamten wątek do 200 postów.
Mam nadzieje, że w tym będziecie się cześciej udzielać.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-09 16:17:15]

09.09.2005
13:16
[2]

Juanhijuan [ Konsul ]

Błąd w tytule :P

Powinno już być KE...

09.09.2005
15:30
[3]

Sztyletnik [ Legionista ]

no i nei zgadzają się już dane z questu 7 kluczy...

09.09.2005
15:34
[4]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

No jak jest juz KE to praktycznie cały wstepniak do przebudowy bo wiele rzeczy jest nowych...
Narazie to tylko full bugow i duzo lagow ... nie licze turasow... :P
Milego grania ... Pozdrawiam

09.09.2005
16:21
[5]

Juanhijuan [ Konsul ]

Piszcie co jeszcze zmienić w wstępniaku, co dodać.
Czekam na wszelkie propozycje.

09.09.2005
16:34
[6]

Krookiet [ Pretorianin ]

Skąd można ściągnąć tą grę

09.09.2005
16:56
[7]

Juanhijuan [ Konsul ]

www.knightonlineworld.com

wstępniak...

09.09.2005
17:29
[8]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

hmm narazie to jescze nie wiadomo co mozna zmienic - trzeba troche pograc i zobaczyc ewentualnie posciagiagac cos z officiala :-)

09.09.2005
17:45
[9]

Krookiet [ Pretorianin ]

Dzieki :)

09.09.2005
18:02
smile
[10]

mruwek [ da ANT ]

a czym sie różni Knight Empire od Knight Online?

09.09.2005
18:05
[11]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

Fajne to jest?

09.09.2005
18:07
[12]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

PS.moze zrobicie jakas liste graczy z gola? i gildie ?

09.09.2005
18:07
[13]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

PS.moze zrobicie jakas liste graczy z gola? i gildie ?

09.09.2005
18:07
[14]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

PS.moze zrobicie jakas liste graczy z gola? i gildie ?

09.09.2005
18:08
[15]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

Ups przepraszam za spam,nie chcialem

09.09.2005
18:48
[16]

Juanhijuan [ Konsul ]

Jeśli chce ktoś znaleźć się na liście GOL-owców grających w KE proszę podać Serwer, nick postaci oraz rasę a umieszczę go we wstępniaku.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-09-09 19:04:13]

09.09.2005
18:50
[17]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

no to wkoncu jest KO czy KE?

09.09.2005
18:52
[18]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

I czy to nie bylo przypadkiem platen ?(sory za tyle postow)

09.09.2005
19:08
smile
[19]

Juanhijuan [ Konsul ]

A jak napisałem w swoim poście :P ?

09.09.2005
19:12
[20]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

Juanhijuan --.Napisz do mnie na gg 1187814

09.09.2005
19:16
[21]

Juanhijuan [ Konsul ]

Włączyłeś to GG, bo Ci napisałem, ale się nie odzywasz ?

09.09.2005
20:32
[22]

Mr.Ratata [ Pretorianin ]

dziwne bo ja nic nie dostalem,a do ciebie tez pisalem,moze sporbuj na 3443968

10.09.2005
14:23
[23]

Jarry [ Junior ]

Juanhijuan [Konsul] napisal:
Jeśli chce ktoś znaleźć się na liście GOL-owców grających w KE proszę podać Serwer, nick postaci oraz rasę a umieszczę go we wstępniaku.

A co to jest? Moze miktos wyjasnic?
Dzieki z gory ;)

10.09.2005
16:30
[24]

Juanhijuan [ Konsul ]

Spełniam wole Mr.Ratata [ Pretorianin ]


PS.moze zrobicie jakas liste graczy z gola? i gildie ?

10.09.2005
21:44
smile
[25]

Wredniak [ Legionista ]

Witam,

Czy ktos moze sie zalogowac na jakikolwiek serwer ????
od ponad godziny probuje i kicha :((((

13.09.2005
09:59
smile
[26]

igi_killer [ Legionista ]

Witam gram ,a moze gralem ;(, askiem blisko 60 lvl, teraz moj rogue zadaje rany jak baba. Czy wszyscy askowie teraz tak mają czy to kolejny bug czy tak ma zostac ?

13.09.2005
10:10
[27]

Deead [ Seishinryoku ]

hmm mozecie dac link do klienta gry, nie strony, nie moge sciagnac ze strony knightonlineworld, jesli ktos moze podac link do klienta

13.09.2005
10:16
[28]

Jarry [ Junior ]

igi - moj mag tez bije jak ciota.
nie qmam, do czego oni zmierzaja ...
... jesli tak ma juz zostac, to ja swoim magiem moge na gavoltach expic (wczesniej sam lalam masowo AK) ;(

13.09.2005
13:02
[29]

Deead [ Seishinryoku ]

To jak poda mi ktos link do pliku, bo jak widac na screenie to ja nie moge sciagnac klienta :(

13.09.2005
15:31
[30]

krzyst [ Legionista ]

Czesc
Ja zauwazylem, ze w Abysie po zabiciu traci sie teraz 1% exp,a zyskuje sie cos po zabiciu orka ?
No i potworki wszedzie ciezej ubic.
Ktos zauwazyl jeszcze jakies zmiany ?
Mozna tez uprgradowac klejnoty.

18.09.2005
11:03
smile
[31]

Zi0maiiuz [ Junior ]

Mam tyen sam problem co DEEAD dlaczego aj nie moge tego ściągnąć do licha :( Pomóżcie plis

19.09.2005
16:35
[32]

MadBomber [ Centurion ]

Jak by ktos szukal nowych wspolrzednych do questu z kluczami to tu jest link z lokacjami w KE

19.09.2005
16:37
[33]

MadBomber [ Centurion ]

dla karusa jest podany link w dalszej czesci watku

19.09.2005
21:39
smile
[34]

Zi0maiiuz [ Junior ]

Proszę aby mi ktoś przesłał instalkę :( do wersji na której są serwery Ares i Beramus albo dął chociaż link. :( Lub szukam kogos kto gra na malezjańskich/malajskich serwerach na DIONISIE zeby ze mną pograł mam 24 lvl ktos chetny zaprasza, na gg 8013328 lub tlen [email protected]

24.09.2005
19:04
[35]

_Smal_ [ Junior ]

Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie nowy serwer ?????????????????????????

24.09.2005
19:49
[36]

Szympans51 [ Generał ]

mozecie jakieś zdjęcie walnąc z tej gry?? bo jestem Ciekawy

25.09.2005
08:51
[37]

Watzap [ Pretorianin ]

Podaje ci linka ze screenami :)

08.10.2005
19:15
[38]

Suhoj [ Fochmistrz ]

Czy ktoś już zna lokacje kluczy?? Dla karusów?? Bo szukam już od 3 dni, a nie mogę nigdy znaleźć wszystkich, zawsze brakuje mi 2 i 4 klucznika.

01.11.2005
16:02
smile
[39]

mruwek [ da ANT ]

no i zainstalowalem KE zeby zobaczyc czym sie rozni od KO, tyle ze niestety niezobacze bo uparcie mi wypisuje ze mam za malo wirtualnej pamieci, jak dobrze pamietam to KO smigalo wraz z innymi progsami uruchomionymi w tle a KE nawet wystartowac niechce :( coz zmiana dosyc ciekawa, jak na poziom grafiki i rozgrywki to jestem rozczarowany zaistniala sytuacja...

01.11.2005
22:32
smile
[40]

Watzap [ Pretorianin ]

Suhoj ===> Nie wiem czy wiesz ale jest bug wiec tego questa narazie nie zrobisz chyba ze poprawia go w jakims patchu.


mruwek ===>Wiem ze juz byl taki problem w poprzednich watkach chodzilo o SP2 wiec bedziesz musial zajzec do poprzednich watkow a mysle ze tam znajdziesz odpowiedz.

02.11.2005
23:41
[41]

darkomen2 [ Konsul ]

Nie wiem skad wersja o bugu w quescie 7kays
zrobilem ten quest zaraz po wejsciu KE, ot po prostu 6 klucznik jest postacia deficytowa i trzeba miec troche farta zeby go namierzyc

gralem kiedys na myko (zanim wprowadzili platne KO, z ktorego z braku chetnych do gry szybko sie wycofali) i niestety gra ta niewiele sie posunela do przodu
jest totalnie zabugowana, ludzie graja na proksach a admini maja wszystkich generalnie w d... od czasu do czasu kogos banuja zeby nie wygladalo ze nic nie robia, wystarczylo by zeby admin 2 razy dziennie obiegl jakas postacia swiat w kolo i mozna by zabanowac z 10% graczy :P

usko buduje juz oficjalna stronke ponad miesiac i nadal prawie nic na niej nie ma, dzis to jest gra dla ludzi ktorzy lubia sie strasowac :PPP
widywalem na lewych serwerach gry ktore mialy lepsze wsparcie i obsluge adminow nie KE

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.