GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pogłos w słuchawkach

09.09.2005
11:10
[1]

'ekto [ Centurion ]

Pogłos w słuchawkach

Witam. Podłączyłem mikrofon do karty i dźwiekowej i jak na razie jedynym tego efektem jest pogłos w słuchawkach. Obojętnie czy mówie czy nie mikrofon zdaje się być odpalony non stop i zbiera wszystkie dźwięki w kolo i odtwarza je. Jak się pozbyć tego problemu by mikrofon działał normalnie bez odsłuchu.

Nie pisać -wymień karte albo -idź do lekarza. Kiedyś to coś rozwiązałem za pomocą opcji w windowsie ( wystarczyło coś wyłaczyć ) ale ... zapomniałem!

09.09.2005
11:20
[2]

s_Witch [ Generaďż˝ ]

Panel sterowania -> Dźwięki, mowa -> Zaawanasowane regulatory głośności -> Postaw ptaszka w polu "Wycisz" pod mikrofonem

09.09.2005
11:22
[3]

_Robo_ [ Senator ]

s_Witch -> napisal ze miktrofon ma dalej dzialac... ale tendy droga, po prostu nie wyciszaj tylko zmniejsz czulosc.

09.09.2005
11:22
[4]

s_Witch [ Generaďż˝ ]

Mikrofon będzie działał tylko nie będzie słychać co nagrywa. Wyłącza się go gdzie indziej.

09.09.2005
13:22
[5]

'ekto [ Centurion ]

Dobra, dzięki za rady. Przeglądałem www i co forum to inna odpowiedź. Namotałem w ustawieniach i po tym zamotaniu wyciszyłem mikrofon i prawdopodobnie to zadziałało.
Mimo to wcześniej wyciszenie powodowało brak odsłuchu w teamspeaku.

09.09.2005
13:33
[6]

s_Witch [ Generaďż˝ ]

Sprawa wygląda tak: Jak jesteś w okienku z regulacja głośności to te suwaczki co widzisz reguluja to co słyszysz - nie chcesz słuchac tego co nagrywa mikrofon to dajesz mu wyciszenie. Natomiest jesli nie chesz żeby mokrofon w ogole nagrywał albo nagrywał cisze, tzn działał mniej czule, wtedy w okienku z potencjometrami klikasz "opcje -> właściwości -> nagrywanie -> OK" i twoim oczom ukazuja się potencjometry od nagrywania - tu jak klikniesz "wycisz" przy mikrofonie to wtedy mikrofom nie będzie nagrywał. Cała filizofia.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.