GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #308

30.08.2005
11:21
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Vandenberg's Legacy® | #308

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

30.08.2005
11:23
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kurcze tak dlugo nie bylo mnie na GOlu ze seryjnie zapomnialem gdize sa przyciski do tworzenia nowych watkow :|, ale sytuacja opanowana :)

To teraz mozna sie spokojnie napic kawy :)

30.08.2005
12:21
smile
[3]

Hellcat [ Night Elf ]

Kompo, tak się patrze po wątku o zmianie stopnia i się zastanawiam czy Tobie na pewno o to chodziło :D

Tak samo EspenLund :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 12:21:22]

30.08.2005
14:04
[4]

Fett [ Avatar ]

Torn nie zaprzestali i to jest najgłupsze :P

Hmm przeprowadziłem własnie rozmowe z koleżanka której wolałbym żeby sie nie odbyła. Musiałem jej uswiadomic ze na nic z mojej stroyn nie moze liczyc :(

A pozatym Fecik skończył 17 lat;)

30.08.2005
14:12
[5]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - no to wszystkiego najlepszego.

a co do nie zaprzestania to tak jak mówię, krótkotrwałe nie są takie złe chyba, widziałem, że jest z tego pożytek, a nie wiem czy kiedyś stosowali w ogóle długotrwałe - w sumie wątpie, każdy prąd przepływający przez ciało dostatecznie długo może spowodować uszkodzenia. Zresztą I don't care ;)

30.08.2005
14:18
smile
[6]

Hellcat [ Night Elf ]

Wszystkiego naj Fett :)

30.08.2005
14:26
smile
[7]

Fett [ Avatar ]

dzięki chłopaki :)

Torn - w sumie to ja lubie psuć zapalniczki z zapłonem elektrycznym i pstrykac sie spustem :D

30.08.2005
14:27
smile
[8]

Torn [ Merces Letifer ]

ja kiedyś lubiłem pstrykać się zapalarką do kuchenki :D takie małe sado-maso :>

M'q - wyślij mi coś jeszcze Dickinsona, bo fajne to to :)


ale ciepło na dworze, cieplej niż inside building.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 14:41:47]

30.08.2005
14:56
smile
[9]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kurde bele, powiedzcie mi to chyba nie oznacza dobrego zachowania sie ramu? co?

testowalem to mem testem, czy jak sie ten programik dosowy nazywa.

30.08.2005
15:02
[10]

Torn [ Merces Letifer ]

Raczej nie oznacza :]

Sprawdź dla pewności jeszcze GoldMemory

30.08.2005
15:15
smile
[11]

Fett [ Avatar ]

Mi sie mieni przed oczami ? :D

30.08.2005
15:26
smile
[12]

M'q [ Schattenjäger ]

Hi.

Szef: jeszcze nie przesluchalem :/
A co do tego hasla, co kiedys powiedzialem, to chodzi o "łogien z dupy"? :)
Co do muzy.... dobra, posle teraz cos znowu, z tych co podpadly :P
Raportu nie podam jeszcze, poniewaz jestem na etapie przesluchania dopiero 50% :D Soon....

SySus: mnie olał żurem i sam zalozyl NP, po czym tajemniczo zniknal (jak zawsze:)

Fecislaw: wszystkiego dobrego z okazji postarzenia sie :D

Szef: poslalem wlasnie kolejnego Dragonforce i Dickinsona.
.... i TSA.

30.08.2005
15:28
smile
[13]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - tak, właśnie norton ostro skanuje chyba bit po bicie :/

30.08.2005
15:29
smile
[14]

Hellcat [ Night Elf ]

Co to się stało że tyle osób ma wyboldowane stopnie? :>
Spisek? :>

30.08.2005
15:29
smile
[15]

Torn [ Merces Letifer ]

właśnie ... wtf?!

Fett ma bolda?? wtf?!
blood i gladius mają bolda... ja chyba serio zniknąć muszę jak hetfield.
lol, kris_007 ma bold - kto to w ogole jest? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 15:29:04]

30.08.2005
15:31
smile
[16]

Hellcat [ Night Elf ]

O, nawet ja mam bolda...wtf? :>

30.08.2005
15:32
smile
[17]

M'q [ Schattenjäger ]

Wlasnie tez zauwazylem... wtf :D

30.08.2005
15:33
smile
[18]

Hellcat [ Night Elf ]

Padła odpowiedź :D

30.08.2005
15:33
smile
[19]

M'q [ Schattenjäger ]

Aaa nie zauważyłem obrazka..... to jets jakaś marna podróba, bo oryginał się pisze przez Ł :D Łogień :D

30.08.2005
15:35
[20]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - :>

Hell - no to by wyjaśniało :P nigdy tam chyba nie byłem także widać rezultat ;) A tak serio to nie wiem co się dzieje... może komuś palec się opsnął :]

30.08.2005
15:35
smile
[21]

M'q [ Schattenjäger ]

Edit: z akcentem na "o"!

30.08.2005
15:35
smile
[22]

Hellcat [ Night Elf ]

Kocham to forum :]
Kocham Mikusia :D

30.08.2005
15:37
smile
[23]

M'q [ Schattenjäger ]

Mnie? Za co? :D

30.08.2005
15:37
smile
[24]

Hellcat [ Night Elf ]

D: yzB

30.08.2005
15:39
smile
[25]

M'q [ Schattenjäger ]

?ftW

30.08.2005
15:40
[26]

Torn [ Merces Letifer ]

nerdlihc ton era ew ,ti pots

30.08.2005
15:40
smile
[27]

M'q [ Schattenjäger ]

lftor

Ok.

30.08.2005
15:45
[28]

Torn [ Merces Letifer ]

szkoda, że trochę zajmuje przestawianie literek :) A jakby tak full posta walnąć ;) Ciekawe kto by to przeczytał :>

btw, odebrałem małpki z zoo, później się z nimi pobawie :)

30.08.2005
15:45
[29]

Fett [ Avatar ]

hmm urodziny ? :P

30.08.2005
15:47
smile
[30]

M'q [ Schattenjäger ]

Ryba do akwarium: małpy trafiły do swoich klatek :D

30.08.2005
15:48
smile
[31]

Torn [ Merces Letifer ]

Żyrafy wchodzą do szafy. rodżer.

30.08.2005
15:50
smile
[32]

M'q [ Schattenjäger ]

buhahah no i yaszyfrowane :D

Btw jeszcze jedna leci ekspresem :P

30.08.2005
15:50
[33]

Fett [ Avatar ]

ja pieprze zwierzyniec, lol :D

30.08.2005
15:50
smile
[34]

M'q [ Schattenjäger ]

*zaszyfrowane

30.08.2005
15:50
smile
[35]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

faktycznie podostawali grube podnicki :>to ja mialem abonament wykupiony i nic! pfff *obrazony* :D

30.08.2005
15:52
smile
[36]

Torn [ Merces Letifer ]

Ale w USA roz...ździel czyni Katarina.
Nie dziwota, że huragany są chrzczone damskimi imionami jedynie :)

SS - jam też łobrażony (z akcentem na "o").

30.08.2005
15:52
[37]

Fett [ Avatar ]

w sumie to ja sobie GOL SMS wykupilem dzisiaj bo mnie szlag trafial z obrazkiem :P hmm ale w watku pyatnia i prosby o admina jakis kolo pisze zen ie ma abonamentu. Tłuamcze to sobie e mam urodizny :P

30.08.2005
15:54
smile
[38]

M'q [ Schattenjäger ]

łobrażony (z akcentem na "o")

30.08.2005
15:54
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - zobaczymy czy Ci jutro opuchlizna zejdzie :>

30.08.2005
15:55
[40]

Aerwin [ Centurion ]

zadowoleni ? :P

30.08.2005
15:55
smile
[41]

Aerwin [ Centurion ]

ja pierdo..... to jest chore

30.08.2005
15:56
[42]

Torn [ Merces Letifer ]

To ja coś checkne ;p

30.08.2005
15:57
[43]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

ekhem

30.08.2005
15:58
smile
[44]

Torn [ Merces Letifer ]

hahaha, lol, moja pierwsza xywa ma bolda :D [ junior ] 1 post :PPP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 15:54:59]

30.08.2005
15:58
[45]

kociquak [ Junior ]

zobaczymy tutej

30.08.2005
15:58
smile
[46]

kociquak [ Junior ]

no to ebde siedział na tej bo sie poobrażacie :P

30.08.2005
15:59
smile
[47]

M'q [ Schattenjäger ]

Ide do sklepa, a potem na sparring z Helleną :> Ołwer&Ałt

30.08.2005
15:59
[48]

Marburg [ Junior ]

łan tu fri testing

30.08.2005
16:00
smile
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

Znowu coś przegapiłem....

jeez o czym ja myśle - ludzie - przekroczyłem 10k :]


(Adamss, Ray, Shakka, Sulik (i jego olewanie zasad) też mają :P)


A już rozumiem - to taka anty-nagroda - teraz Ci bez bolda będą najbardziej trendi :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 16:00:49]

30.08.2005
16:07
smile
[50]

Hellcat [ Night Elf ]

Wiecie z czego składa się węgiel? :D

30.08.2005
16:14
smile
[51]

Scandal [ S P Q R ]

Hmm...

30.08.2005
16:15
smile
[52]

Scandal [ S P Q R ]

O buahahaha mam GRUBEGO MAM GRUBEGO !!! :D

30.08.2005
16:17
[53]

Scandal [ S P Q R ]

hmm no to zobaczmy inne nicki

30.08.2005
16:17
smile
[54]

Shakka [ tylko nie milusia ]

Yo :D

Fett szystkiego naj :D


btw. hrhrhr ja tyż mom :D

30.08.2005
16:17
smile
[55]

Hellcat [ Night Elf ]

Torn, widzisz jeden wątek w Premium? :]

30.08.2005
16:17
smile
[56]

Allan2002 [ Konsul ]

:P

30.08.2005
16:20
[57]

Torn [ Merces Letifer ]

SS - wiesz, ja tam się nie chwalę tak ostentacyjnie :P

Hell - już lookam, chwilowo zaabsorbowało mnie to, że właśnie zostałem wybrany do testowania nowego łącza 5Mb :D i leci mi na torr 170KBps ;)

16 dni brakło :) Ale mam tamten pierwszy z grubym :> Może kiedyś nabije drugiego posta ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 16:18:59]

30.08.2005
16:24
[58]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hmm ja tam nie widze zadnego watku na premium oczywiscie oprocz statsiarskiego watku :)

30.08.2005
16:24
smile
[59]

M'q [ Schattenjäger ]

lol, organizatorzy metal hammera zmienili sobie odrobinke godzine rozpoczecia :/ Dobrze, ze sie dzisiaj dowiedzialem, a nie jutro :/

Dobra, ide powymiatac z Hellena :D BB soon...

30.08.2005
16:28
smile
[60]

Mejziq [ Junior ]

Jak juz wszyscy sprawdzaja :D

30.08.2005
16:52
[61]

Torn [ Merces Letifer ]

Kurcze, pomiędzy tym a pierwszym nickiem nie mam żadnego :P

what a pity

M'q - aleś mi przysłał Dickinsona :P innego proszę... (to już wolę urywkami oryginał)

TSA - Alien - fajne.

Frontside - heh, a to śmieszne bo zespół z Sosnowca, a ja ich jeszcze wcześniej nie slyszałem - polowałem na cokolwiek właśnie - thx, mocne, very mocne.. masz more??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 17:09:24]

30.08.2005
17:11
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ta moja pamiec jest paewno uszkodzona, dobrze ze mam dwa moduly a ten uszkodzoany trzeba wyslac do serwisu, ma mtylko nadzieje ze szybko mi odesla spowrotem. Bo 256 mb w tych czasach to niewiele.

30.08.2005
17:46
smile
[63]

M'q [ Schattenjäger ]

Dickinson leci inny.

Frontside widziałem na Mystic Festival... poza tym jednym kawałkiem to żaden mnie bardziej nie wciągnął :/

30.08.2005
17:49
[64]

M'q [ Schattenjäger ]

Edit: A tak właściwie, to miałem ten kawałek przed koncertem.... i liczyłem, że dają czadu bardziej... pomyliłem się, nie za bardzo mi podpasowali :( No i nie mam nic innego od nich....

30.08.2005
17:53
smile
[65]

M'q [ Schattenjäger ]

Ehehehehheehhahhh :D

30.08.2005 | 01:49

30.08.2005
17:55
[66]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja sobie właśnie czytam wywiad z nimi - inny wokal jest na tej last płycie - z jakiegoś innego zespołu, ponoć tutaj też zmienili formę, wcześniej chyba była bardziej ostra...
hmmm... muszę coś jeszcze ich dorwać....

30.08.2005
18:00
smile
[67]

M'q [ Schattenjäger ]

Mam znajomego w robocie z S-ca.... zna ich, pijał w młodości z nimi "sputniki" :D

30.08.2005
18:04
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

cool :)

Co do tamtego to już Hela zauważyła to pierwsza ;) Soul niezły jest ;>

30.08.2005
18:06
smile
[69]

M'q [ Schattenjäger ]

Gdzie? :D Przegapilem :P

Kotor mode on

30.08.2005
18:10
smile
[70]

Hellcat [ Night Elf ]

Po obejrzeniu pewnej reklamy doszedłem do wniosku że Dratewka był jełopem :D

*ogląda Beckera*

30.08.2005
18:41
smile
[71]

M'q [ Schattenjäger ]

Wtf? Dlaczego postacie znikaja na screenshotach? :D

*wychodzi w teren*

30.08.2005
18:44
[72]

Hellcat [ Night Elf ]

Boś buc... :]

Fett, słusznie stwierdzasz iż w tym momencie wszyscy są wyróżnieni, więc co to za wyróżnienie kiedy wszyscy są wyróżnieni...nie żeby coś...jak ktoś przykładowo sprawiedliwie się dochrapał LG to faktycznie mógł się wyróżnić [nie mówie o innych bo i tak wszyscy wiedzą kto ma LG za statsy i bezsensowne posty], a teraz...za 5 lat będzie kolejna promocja dla tych co są 3,5,8 lat na GOLu i już w ogóle będzie sodomia i gomoria...

I druga słusznośc którą popełnił Torn iż z czasem większym wyróznieniem będzie niepogrubiony Generał albo inny stopień...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 18:42:30]

30.08.2005
18:47
[73]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Miqus w pierwszym KOTOrze jest pelno bledow, na kartach ATI. Nawet najnowsze sterowniki niewiele daja. W ogole Dantooine jest cala zabugowane.
No ale Tatooine na ktorym jestes powinno chodzic bez problemow.

30.08.2005
18:56
[74]

Torn [ Merces Letifer ]

Blee, ale teraz front page wygląda, same grubasy...

wychodze.

30.08.2005
19:05
[75]

Aerwin [ Centurion ]

na chwile obecną to wiecej jest tych niepogrubionych dlatego przesiadam sie na Aerwina NIE pogrubionego :)

30.08.2005
19:37
smile
[76]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Straaszne te pogrubienia. ;)

Teraz będzie trendy zrzekanie się z pogrubienia. :>

30.08.2005
19:52
smile
[77]

Shakka [ tylko nie milusia ]

A mnie sie podoba moje pogrubienie :P czuje się jakiś taki...hmm wyróżniony :D

30.08.2005
19:56
[78]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - co jest, przecież miałeś bolda na tym też...?
[dobra, nieważne, już widzę]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-30 19:54:09]

30.08.2005
19:59
smile
[79]

Hellcat [ Night Elf ]

Roootfl...polaczki już kombinują :D

30.08.2005
20:00
smile
[80]

Kompo [ all eyez on me ]

LOL :D

30.08.2005
20:03
smile
[81]

Kompo [ all eyez on me ]

Chyba wystawię na Allegro konto z pogrubionym stopniem. LOL.

A ze stopniami, to jeszcze lepsze. Heh, poprosiłem miesiąc temu o zmianę stopnia, bodajże wczoraj zauważyłem, że jeszcze nie było zmiany, więc napisałem "Tu chyba panują wakacje ;)". No i się doigrałem. :D

30.08.2005
20:04
smile
[82]

Hellcat [ Night Elf ]

Kompo
I to jest dla mnie LoL tygodnia :D
I dowód że Soul też ma poczucie humoru :)

30.08.2005
20:11
smile
[83]

Kompo [ all eyez on me ]

Hehehe, no trzeba powiedzieć, że to mu się udało. :)

30.08.2005
20:20
smile
[84]

Raynor [ Big Man ]

a ja siedzialem cicho i mi dzis zmieniono na upragniony :)

30.08.2005
20:21
smile
[85]

M'q [ Schattenjäger ]

Sysuś, ale ja Nvidia :)

Btw sodomia i gomoria to sie dopiero teraz dzieje :D (patrz link Helleny:)

30.08.2005
20:44
[86]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra, to ja od jutra znikam na pewien czas... cholera, ciężko będzie, ale muszę...

30.08.2005
20:44
smile
[87]

Brisk. [ milusia wredota ]

joł :d

ja tylko na chwilke bo na film szpadam :]

30.08.2005
20:48
smile
[88]

Brisk. [ milusia wredota ]

ile grubasów o_O

A ja byłem taki wyjątkowy... :P

Od czego to zalezy tak wogóle?:>

Heh przynajmniej Shakkuś teraz pasuje do mnie :D

SySuś myknij se potem @ bo Ci wyśle rozmowe fajną a'la bash ircowki :D Tu za dluga a na gg nie mam dzis czasu ^^ A bo ja mam taki dziwny humor i wogole :D

30.08.2005
21:05
[89]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Migus a to moze na Vidii tez sa bledy :>

Bris jakiego filma? kurde tez zastanawiem sie co porobic, bo siedziec przy kompie nie mam po co, a w TV za bardzo nie wiedzialem nic interesujacego :/

30.08.2005
21:27
smile
[90]

Kompo [ all eyez on me ]

Briś, co to miało znaczyć to "do pikniku", hem ? :D

30.08.2005
21:43
smile
[91]

M'q [ Schattenjäger ]

Jak wygrać wyścigi na Tatooine..... jest jakiś specjalny kniff na to? [aghrrrrr ile można powtarzać jeden tor.....]

30.08.2005
21:45
smile
[92]

Hellcat [ Night Elf ]

Omg, Mikuś...ale Ty ciemny jesteś...mówiłem Ci na GG już żebyś użył fioletowego gema na tym trollu co stoi przy wadze, a potem na 3 pytanie wpisujesz odpowiedź "bryndza" i unlockujesz nowy sublevel...

30.08.2005
21:45
smile
[93]

M'q [ Schattenjäger ]

A i najważniejsze....co jest za nagroda za to, bo może to oleje kompletnie.....

Musze kiedyś tą edytę kupić, bo strzelam 5x postów pod rząd czasem.... :/

30.08.2005
21:46
smile
[94]

Kompo [ all eyez on me ]

Hell - > buahahahaha. :D
Właśnie mi się przypomniało, że mój znajomy ma na nazwisko Bryndza. :D

30.08.2005
21:47
smile
[95]

M'q [ Schattenjäger ]

Nie chce żadnego sublevela... chce tylko uczciwie (albo nieuczciwie, whatever) wygrać! :> Można zakupić jakiś bonusowy silnik, jak na Taris? :D

30.08.2005
21:48
smile
[96]

M'q [ Schattenjäger ]

Aaaa i od razu odpis dla Helleny, bo wiem co pomyśli :D

To ma być zwykły silnik TDI, a nie złoty silnik +2 do all skills, +200% dmg to undead :D

30.08.2005
21:49
smile
[97]

Hellcat [ Night Elf ]

Pan siada...Pan poczeka...się załatwi...bez nerw proszę <cfaniak>

30.08.2005
21:51
smile
[98]

M'q [ Schattenjäger ]

Ja nie mam czasu czekać.... ja taki zabiegany.... olewam wyścigi narazie, ide pobiegać po Tatooine :]

30.08.2005
21:55
smile
[99]

Hellcat [ Night Elf ]

Kuurde no...postrzelałbym ze słomek...ale się jeszcze obrazi i mi nie da wieczorem :(

30.08.2005
22:00
smile
[100]

Hellcat [ Night Elf ]

100 :P

30.08.2005
22:07
smile
[101]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Miqus daj se siana z wyscigami, jedynie wyscig na Taris kiedy ratujemy dupe, tzn. Bastille jest wazny reszta to kompletna strata czasu.

30.08.2005
22:08
smile
[102]

Raynor [ Big Man ]

Hell, M'q, widze ze humor dopisuje, that's good :)

30.08.2005
22:10
[103]

Hellcat [ Night Elf ]

Miqś, znalazłem koła, Syrena 2003 SLR Limited Ver. +15 Stamina i ścieranie resist 12%
Chcesz? :)

30.08.2005
22:15
smile
[104]

M'q [ Schattenjäger ]

SySuś thnx, o to mi właśnie chodziło :)

Ray, ba :)

Hellena, pffff, mam setowe koła do malucha, +100% speed, +1 bieg to Skrzynia Biegów, +200% to wsteczny :D

30.08.2005
22:16
[105]

Raynor [ Big Man ]

ja mam naklejke +2 do Dress respecta ;]

30.08.2005
22:19
[106]

Hellcat [ Night Elf ]

Pfff...co Ci da 100% do speed jak strength Twojego engine'a to zaledwie 15 [+3/lvl]
Już nie mówiąc o handlingu całości na 90 stopniowych zakrętach... [krętośc zakrętu x nosnośc konstrukcji całości malucha dzielona przez średnice kół i wychodzi Ci +- 90% rowu :D]
Ze skrzynią biegów 1gear/lv na 3 sek....

Z czym do ludzi...

30.08.2005
22:21
smile
[107]

M'q [ Schattenjäger ]

Uwaga: ważny komunikat!
Opony można sprzedać, SySuś by mnie nie oszukał... prawda?:>

Ray, naklej to Hellenie na czoło, bo coś tu szpanuje takimi słabymi oponami :-)

BB, musze trochę po pustyni pobiegać :]

30.08.2005
22:21
[108]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Migus a jeszcze jedno, nie wiem jak zaczales, ale najlepiej przechodzic kotora 1 wg. nastepujacej kolejnosci:

Taris, Dantooine, Tatooine, Maanam, Kashyyk, i na koniec zostawic Korriban.

30.08.2005
22:23
smile
[109]

Hellcat [ Night Elf ]

Takiś qwa mocny?? To oddawaj ten lever do gearboxa z +3 do Szpanu i miejscem na klejnot...
Myslisz że Ci więcej będe wyszukiwał szyby +100% do wind resist?? A sam se szukaj leniu...

30.08.2005
22:25
[110]

M'q [ Schattenjäger ]

SySuś, ale ja jestem zły :D

A kolejność to taka:
Taris, Dantooine, Korriban, Tatooine..... a dalej się zobaczy :]

30.08.2005
22:32
smile
[111]

Shakka [ tylko nie milusia ]

Burzuś czy ja wiem czy to strata czasu wyścigi, właśnie na Tatooine są najlepiej płatne :] nie dość, że satysfakcja z wygrania plus wykonanie jednego questa to jeszcze kupa kasy :D choć kto co woli, ja tam zawsze wygrywał co sie dało i gdzie sie dało

30.08.2005
22:43
smile
[112]

M'q [ Schattenjäger ]

Helleno ale mnie się ten przedmiot nie przydał za bardzo, bo szyby wybiłem uchwytem do klamek +10 do min dmg :-)

30.08.2005
22:45
smile
[113]

Hellcat [ Night Elf ]

Nie pitol tylko chodź grać w DiaBlood :]

30.08.2005
22:54
[114]

Shakka [ tylko nie milusia ]

A propo otwiera sie komuś to to coś z linka, bo u mnie nie chce działać, a chciałbym posłuchać :>

30.08.2005
22:59
[115]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Migus yyy to jednym slowem spitoliles sprawe :), Tatooine, jest najlatwiejszy, tego Teraneteka z ktorym walczyles na Korribanie, i mowiles ze sie z nim nameczyles moj R... yyy moj hero siekal kilkoma uderzeniami LSa :).

Shakkus strata czasu, kasa nie jest przydatna, bo tak na dobra sprawe jedynie ten Rodianin na stacji kosmicznej nad Yavinem 4 ma dobre przedmioty, a jemu przybywa tego towaru wtedy kiedy odkryje sie kolejna Star Map. Tuz przed udaniem sie na Star Forge pod koniec zawsze mialem cos kolo 100k kredytow z ktorymi nie mialem co robic.
Juz lepiej grac w Paazaka :)

30.08.2005
23:03
[116]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus pewnie nie masz QuickTime :>

30.08.2005
23:03
[117]

Shakka [ tylko nie milusia ]

Burzuś paazak też dobra sprawa, a co do Yavin no to fakt, że koleś niezastąpiony nie dość, że najlepsze przedmioty ma(szczególnie pod koniec :> ) to jeszcze najwięcej płaci przy kupnie od nas :] W sumie kasy nie brakuje, ale ja tam zawsze wolał sie pościgać niż ślęczeć nad kartami :]

30.08.2005
23:04
[118]

Shakka [ tylko nie milusia ]

No własnie jest ten problem, że mam :D

30.08.2005
23:07
[119]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hmm a to juz dziwne :)

30.08.2005
23:13
smile
[120]

M'q [ Schattenjäger ]

Pazaak sux, bo nie można stawiać wysokich kwot... zanim bym coś konkretnego zarobił, to bym musiał pół dnia siedzieć i grać :D Mam 10k, kolejne 10k wydałem.... narazie styknie :-)
Korriban, to poza tymi Terentatekami, czy jak się to ustrojstwo zwało, nie miałem większych problemów :P

Na Diabełło nie mam już jakoś teraz humora :/

30.08.2005
23:19
smile
[121]

M'q [ Schattenjäger ]

W sumie to może nie pazaak, tylko paazak :D

30.08.2005
23:22
smile
[122]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Migus a bo trzeba wiedziec, gdzie sa gracze w Paazaka ktorzy graja za duze stawki :)

30.08.2005
23:23
smile
[123]

Shakka [ tylko nie milusia ]

Mikuś Ty tam lepiej uważaj co by Cie jakiś ludź piaska nie zjadł :>

30.08.2005
23:24
smile
[124]

M'q [ Schattenjäger ]

Eee tam :) Gralem na Taris za max 120 kredytek i jakos od tego czasu ta kwota mnie skutecznie odstraszala od dalszej gry :P

Btw Brisiek, jak tam przejmowanie bezsennosci? :D

30.08.2005
23:27
smile
[125]

M'q [ Schattenjäger ]

Czlowieki piaska sa jakies takie bardzo podatne na upgrade'owany lightning :D

30.08.2005
23:27
[126]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - dobra ta reklama tym bardziej - ze zrobiona przez tworce la parkour :)

Fett - ty stara dupo jedna - i to jeszcze spod znaku panny (czyli tak jak szefu Sulik :P )

a tak pozatym Yo :)

30.08.2005
23:28
[127]

SULIK [ olewam zasady ]

Lol - a za co ten grubas przy nicku ?
teraz to kazdy bedzie mi wypominal ze olewam zasady :]
ale z drugeij strony - gruby subnick = sluchac mnie :]

niach niach :)
podoba mi sie :]

30.08.2005
23:29
[128]

Natasha256 [ Chorąży ]

Ciekawe czy nataszka tez ma ? :)

30.08.2005
23:29
[129]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Nataszka niestety nie - a Vania ?

30.08.2005
23:30
[130]

bumcykcyk [ Centurion ]

Vania nie,
Nataska nie.
hmm
to moze ja ?

tylko od czego to zalezy ? :)

30.08.2005
23:31
smile
[131]

M'q [ Schattenjäger ]

Panie Suliku bolda dostajesz za 3lata danym nickiem na golu :)

30.08.2005
23:31
[132]

SULIK [ olewam zasady ]

Jednak Grubasek Sulik jest najlepszy do pisania :)

30.08.2005
23:32
smile
[133]

SULIK [ olewam zasady ]

Mikus a to spox :)
Enginer i Cenurion juz w lutym beda - a pani chorazy w marcu :D :D

30.08.2005
23:33
smile
[134]

SULIK [ olewam zasady ]

to ja zglose propozycje ze chce nicka na czerwono za wklad w postaci 0,5 % wszytkich postow na Golu :]

30.08.2005
23:34
smile
[135]

Raynor [ Big Man ]

Sulik, staż na 4um :) Jam się załapał :P

30.08.2005
23:34
smile
[136]

M'q [ Schattenjäger ]

Ale to niezupełnie tak :) To był jednorazowy bonus od Big Bossa :) Następny za parę lat :P

30.08.2005
23:42
[137]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - jak chcesz obaczyc le parkour w jak anjbardziej czystej okazalosci - bez zadnych komercjalnych i bajeranckich mykow - czyli cos co sam bym se pocwiczyl to sciagnij tak:
wejdz na ten link:

https://www.funiaste.net/2005/sierpien/25/

zjedz prawie na sam dol, i sciagnij filmik ktory znajduje sie pod nazwa:
Gruba, uszata ninja? ;)lub uzyj tego linka:
https://www.funiaste.net/image.php?image=\2005\sierpien\25\urban_ninja.wmv

30.08.2005
23:43
[138]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q -spoko spoko :) poczekamy to moze i wszytkie nicki beda grubaskami :P

30.08.2005
23:56
[139]

Aerwin [ Centurion ]

stara dupa ma bolda ale narazie posiedze sobie na tym nicku :)

31.08.2005
00:07
smile
[140]

M'q [ Schattenjäger ]

Chief czy Ty chcieć/mieć Pantera?

31.08.2005
00:19
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

No i pojawiłem się, chociaz pisałem, ze mnie od dziś nie ma :P

Sulik - ok zaraz obejrze.

M'q - hmm, mam parę Panter, napisz może co konkretnie to sprawdze czy mam. (btw mam już Frontside - hehe zalety testowania łącza 5Mb ;p - pierwsza za ostra jak dla mnie... zobaczymy co dalej).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-31 00:18:57]

31.08.2005
00:21
smile
[142]

M'q [ Schattenjäger ]

No ja mam tak:
avoid the light
cemetery gates
cemetery gates live
far bezond driven
floods
immortality insane
message in blood
walk

jak masz cos wiecej, to podeslij ;)

31.08.2005
00:24
[143]

Torn [ Merces Letifer ]

Mam więcej tylko nie słuchałem jeszcze - mam taką zbieraninę i cemetery gates, immortality insane mam, reszta to kupa coverów etc... w sumie to możesz wysłać, ale coś lightowego tylko.

A jak cos chcesz to na gg wkleje co mam najwyzej bo nie bede tutaj zasmiecał.
ale fajnie mi leci - 2,12GB do zassania i leci tak - DL: 150+KBps, UL: 320+KBps pozostało 3h (zassało juz 600MB w 1,5h) --- oczywiście mowa o ściąganiu dystrubucji linuxa - żeby nie było wątpliwości.. kilku dystrubycji.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-31 00:23:27]

31.08.2005
00:28
smile
[144]

M'q [ Schattenjäger ]

Poszly 2 fajne kawalki. Jak cos tam namierzysz, czego nie mam, to mozesz podeslac.

Ide kimac, wszak jutro wazny dzien :) Bye VLowcy.

31.08.2005
00:32
smile
[145]

Brisk. [ milusia wredota ]

lo ponownie :D

muahahaha wrocilem z magadaskar :D widzial to ktos? :D swietna zabawa murowana :D a momenty z pingwinami chyba bija wszystkie tego typu akcje w filmach animowanych spod gwiazdy Shrek'a :D te male futrzaki a zwlaszcza ten tchórzliwy tez dobre :D ale z pigwinów lalismy non stop :D i calkiem sporo monentow bylo sparodiowanych z innych filmów jak np. american beauty :D

a ja znikam juz sie meldować ;p

ps. M!qś pełne przejecie bedzie na jesieni jak bedzie krotszy dzien a wiecej czasu przez to 4 me :P
KmP no że bedzie piknik :> nie idziesz?:>

31.08.2005
00:32
[146]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - have fun over there. powiedz Davisowi, żeby nie schrzanił nowej płyty bo będzie mieć minusa :]

nighty night. sam sie zaraz kłade. no i cya do kiedyś tam.. muszę trochę pokuć :/

31.08.2005
00:39
smile
[147]

Brisk. [ milusia wredota ]

ehhh nudne sie robi - new prowokacja na rynku golowym jest już dostepna :/ i znow ta sama osoba :/ blehhhh...

SySuś widziałes cos tutaj na golu, co mi sie spodobało - bardzo, a Twój wzrok tyż powinno przykuć? hyhyhy :>


szpadam dalej że tak powiem :P

31.08.2005
00:40
[148]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - a przegladles filmik ? :>

bo ja wlasnie ogladam po kolei filmiki i zastanawiam sie and treningiem :P

Brisk - a kiedy piknik ?

to moze i ja bym poszedl w kime ?

31.08.2005
01:50
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris --->> jak bedizesz to zernknij na GG... jestem przebity :(

31.08.2005
08:11
[150]

Brisk. [ milusia wredota ]

lo ;p

SULIK ->nie wiem:>

SySuś sie cos na gienka znow doistac nie mogo :| jak mam nalop popupów to wtedy mam takie klopoty [ z tego co zauwazylem]. I chyba sie domuslam ocb :|

31.08.2005
09:10
[151]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris to Ci powiem jeszcze ze nie spalem prawie cala noc. A to ciekawe bo czuje sie calkiem niezle. NA swoj sposob przynajmniej. Ech, stalo sie to czego sie obawialem.

31.08.2005
09:25
[152]

SULIK [ olewam zasady ]

Bris - bo trzeba mi byloby wiedziec troche wczesniej - zebym se nie mial przypadkiem innej imprezy/pracy :)

(i tak juz 1 .10 mi sie zapowiada impra )

31.08.2005
11:03
smile
[153]

Kompo [ all eyez on me ]

Brisk - > ja, taki gówniarz i na piknik? Co ja bym tam robił? :D

31.08.2005
11:12
smile
[154]

Hellcat [ Night Elf ]

Ooo...może w tym roku i ja się zabiorę [w końcu]...tylu osobom to już obiecałem...Briś miał mnie sieknąć, ktoś tam jeszcze przybić piątkę...Cody zdaje sie obiecała mi kiedyś buziaka...no...może będe :P

31.08.2005
11:17
smile
[155]

Kompo [ all eyez on me ]

Hell - > no to przy okazji zapalimy sobie West Ice'a. :D

31.08.2005
11:19
[156]

Hellcat [ Night Elf ]

Oo...a masz jakiegoś? :D

31.08.2005
11:28
smile
[157]

Kompo [ all eyez on me ]

A, powiem Ci, że dawno już nie miałem Ice'ów. :P
Ale kiedyś ustaliliśmy, że przy okazji trzeba sobie zapalić. :D

31.08.2005
11:30
[158]

Hellcat [ Night Elf ]

Spoko, zobacze jaka ekipa będzie jechała na piknik z Wawy i wtedy pomyślę czy i mnie się chce jechać :P
No...i czy ew. jakiś nocleg będzie :>

31.08.2005
11:52
smile
[159]

Kompo [ all eyez on me ]

Bardzo dobre do noclegów są krakowskie pub'y. :)

31.08.2005
11:53
[160]

Hellcat [ Night Elf ]

Prosze mnie tu nie rozpijać, ja grzeczny jestem :>

A dzisiaj mam imprezę z okazji jutrzejszej imprezy wyprawianej na cześć nowego roku :D

31.08.2005
12:57
[161]

SULIK [ olewam zasady ]

Hellena to ty palisz ?
a wiesz ze to nie zdrowe jest ? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-31 12:54:46]

31.08.2005
13:24
smile
[162]

Raynor [ Big Man ]

Kiedy jest ten piknik? Moze i ja się zabiore :)

31.08.2005
13:30
[163]

Fett [ Avatar ]

I październik. No to troche nas bedzie bo ja też się wybieram :)

31.08.2005
13:52
smile
[164]

Raynor [ Big Man ]

Sobota, hmm... musze sie zastanowic :)

31.08.2005
14:16
smile
[165]

Hellcat [ Night Elf ]

Sulejmanie, jak ja palę to możesz zapisać w kalendarzyku że albo się świat kończy albo że znowu któraś z moich Przyjaciółek ma okres :]

Ray, poczekajmy aż będzie już oficjalny wątek że WWa się wybiera i wtedy się zobaczy :)
No chyba że pojedziemy my osobno :>

31.08.2005
19:31
[166]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - no i dopshe :P


Torn - hehe - dzis spotkalem grupke parkouerowcow z osiedla na ktorym kiedys mieszkalem - ehhh - malolaty :| 12-15 lat :|
niby salta itp. umieja - ale oni bardziej bawia sie w triki niz np. wbieganie po scianie do domu :P - no cuz :|

31.08.2005
21:35
smile
[167]

SULIK [ olewam zasady ]

Chociaz mam abonament w tym momecie (wziety za gole dla poradnika do arcanum)
to kurde wlasnie odznaczylem kategorie "Premium" przeciez co tam sie dzieje - to nawet na moderowanym forum nie ma az tak dyuzej glupoty :)

kurde, a oni w ddw cha budowac dla siebie bunkier od juniorow premiowych pffff... odpatrzyli od VL wspanialego - gdzie szefostwo wynosi "smieci" :>

31.08.2005
21:39
smile
[168]

Kompo [ all eyez on me ]

Yoo! :)

31.08.2005
21:45
[169]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo !
czego tu szukasz mlodziencze w anty radiacyjnym stroju ? :]

31.08.2005
21:48
smile
[170]

Kompo [ all eyez on me ]

anty radia- co ? :D

31.08.2005
21:51
smile
[171]

Hellcat [ Night Elf ]

Ale jutro będzie chryja :D

31.08.2005
21:52
smile
[172]

Hellcat [ Night Elf ]

NP in progreZZ!! :)

31.08.2005
21:55
smile
[173]

Hellcat [ Night Elf ]

=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
=========================================

..........PLEASE WAIT WHILE NEXT PART IS LOADING ..........

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.