maciek_ssi [ Senator ]
Daft Punk - Interstella 5555
Widzieliście teledyski z płyty Discovery? To ten film jest przedłużeniem, a właściwie zakończeniem historii rozpoczętej wraz z One More Time. Utrzymany w klimacie japońskiego anime, okraszony muzyką z albumu, pozbawiony dialogów. W pewnym sensie animowany musical z muzyką Daft Punk. Stylem przypomina Ulisses 31, serial pokazywany u nas w telewizji bardzo dawno temu. Historyjka jest nieco ckliwa, co nie musi odbić sie na pozytywnym wrażeniu. Polecam każdemu fanowi Daft Punk.
.:Jj:. [ The Force ]
Mam ją na dysku od premiery chyba! Jednym słowe- ZARĄBISTA MUZYKA! House i anime dają niepowtarzalny klimat. Poza tym mam wszystkie płyty łącznie z ostatnią Human After All. Polecam wszystkim do obejrzenia!
swoją drogą ciesze się że ktoś tego słucha :P
gregol [ Junior ]
[offtopic]
jak przeczytalem twojego nicka to jakos mi sie odrazu nasunelo na mysl ze zapomniales "J" dopisac na koncu..
sorry
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Niestety, kazda kolejna plyta DP coraz słabsza. Homewrok bylo genialne, i zmienilo muzyke, Discovery niezle, a ta najnowsza to zupelnie nieporozumienie.
maciek_ssi [ Senator ]
slucha, slucha i to nie od dzis, tylko od czasow pamietnego Wipeout 2097, kawalek "Musique"
shabso [ Trane ]
Mozna skąds sciagnac muze daft punk?
maciek_ssi [ Senator ]
gregol ----> dzieki, bardzo slaby dowcip
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
maciek_ssi - no, ja tez wtedy sie DP zarazilem, w ogole caly track do W2097 byl genialny - przekroj przez brytyjska elektronike - tam sie poznało Chemicals, Underoworld, Fluka czy Photek.
.:Jj:. [ The Force ]
Mój ulubiony kawałek to aerodynamic. Wymiata.
maciek_ssi [ Senator ]
MGR -----> wspomniales o Human After All, przyznaje ci racje, nie wiem co chcieli tym albumem osiagnac, nie jest genialny jak Homework, ale da sie posluchac, zmieniaja sie, ewoluują?
wspomniales o brytyjczykach: najbardziej odpowiada mi Underworld i album Beacoup Fish - genialne, Photek takze i jego Seven Samurai ;)
.:Jj:. [ The Force ]
D.A.F.T.: A Story About Dogs, Androids Virgin ==>oglądał ktoś?
(w tytule powinno być jeszcze firemen chyba) :]
maciek_ssi [ Senator ]
znam, to fajna plyta, ale jaky sie ogladalo wersje DVD, bo normalnie to sa same teledyski z Homework, nomen omen swietne zreszta, wersja DVD ma komenarze do scen itd.
tomatoe ;)
.:Jj:. [ The Force ]
To ja mam tą dvd, niesamowita rzecz..
gregol [ Junior ]
maciek_ssi -> troche samokrytycyzmu czlowieku.. i powiedzialem z to mnie rozbawilo ciebie nie musi :P pozdrawiam i milej nocy zycze