GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pieśni dla piratów drogowych

07.08.2005
11:01
smile
[1]

anksma1 [ BloodRayne ]

Pieśni dla piratów drogowych

Oto pieśni jakie każdy kierowca powinien znać po przekroczeniu pewnej prędkości ;-))Zapodałam tylko kilka kawałków pieśni,dla przypomniena jak one brzmią,bo pewnie nie wszyscy je znają;-))to chyba odpowiednie pieśni dla głupców,szczególnie ta ostatnia ;-))

80 km/godz. - "Pobłogosław Jezu drogi!"

90 km/godz. - "To szczęśliwy dzień"

100 km/godz. - "Cóż Ci Jezu damy"

110 km/godz. - "Ojcze, Ty kochasz mnie"

120 km/godz. - "Liczę na Ciebie Ojcze"

Liczę na Ciebie Ojcze,
Licze na miłość Twą
na twą ojcowską dłoń.
Liczę na ciebie Ojcze
licze na kazdy dzień
licze na Ciebie,ufam tobie i nie zawiodę Cię

130 km/godz. - "Panie, przebacz nam"

140 km/ godz. - "Zbliżam się w pokorze"

Zbliżam się w pokorze i niskości swej,
Wielbię Twój majestat, skryty w Hostii tej.
Tobie dziś w ofierze serce daję swe,
O, utwierdzaj w wierze, Jezu dzieci Twe.

150 km/godz. - "Być bliżej Ciebie chcę"

Być bliżej Ciebie chcę, o Boże mój.
Z Tobą przez życie lżej nieść krzyża znój.
Ty w sercu moim trwasz, z miłością Stwórcy ziem,
Tulisz w ojcowski płaszcz, chroniąc mnie w nim.


160 km/godz. - "Pan Jezus już się zbliża"

Pan Jezus już się zbliża,
już puka do mych drzwi,
Pobiegnę Go przywitać,
z radości serce drży.

170 km/godz. - "U drzwi Twoich stoję, Panie"

U drzwi Twoich stoję, Panie,
u drzwi Twoich stoję, Panie,
czekam na Twe zmiłowanie,
czekam na Twe zmiłowanie.

180 km/godz. - "Jezus jest tu..."

200 km/godz. - "Witam Ciebie, Ojcze"

220 km/godz. - "Anielski orszak niech twą duszę przyjmie".

Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

07.08.2005
11:03
smile
[2]

xmajorx [ Paper Master ]

Było... i to całkiem niedawno

07.08.2005
11:11
smile
[3]

Kompo [ t ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.