
Kentril [ fechmistrz ]
Poszukiwany brydż dla taty!;)
Otóż, na grach brydżowych to ja się ani trochę nie znam, a chciałbym kupić coś dla ojca.
Mój tato ma kiepskiego laptopa: Pentium2, 300Mhz i 128 Ramu- jaka jest najlepsza gra brydżowa na taką "machinę"?
dzięki za propozycje;)
Kentril [ fechmistrz ]
aha- gra powinna być dosyć łatwa w obsłudze
MAROLL [ Hypnotize ]
Może na kurniku niech tatko pogra, napewno mu ruszy, a i moze zmierzyc sie z przeciwnikiem z krwi i kosci :)
Kentril [ fechmistrz ]
jest jeden mały problem- na laptopie neta nie ma;P
hctkko [ Firestarter ]
Nie pamiętam jaka gra jest najlepsza, ale wiem jaka jest najgorsza - wystrzegaj się produkcji Playa (tfu)
Coś mi sie wydaje że jakiś dobry program holendrzy zrobili...
M'q [ Schattenjäger ]
Spróbuj to:
Isam [ Generaďż˝ ]
dawno DAWNO temu byl brydż firmowany nazwiskiem omara shariff'a byl na prawde dobry (jak na tamte czasy)

Mack5 [ GENOC1DE ]
Polecam tego Brydża. Jest całkiem, całkiem.
|
|
V