GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukiwany brydż dla taty!;)

07.08.2005
10:27
smile
[1]

Kentril [ fechmistrz ]

Poszukiwany brydż dla taty!;)

Otóż, na grach brydżowych to ja się ani trochę nie znam, a chciałbym kupić coś dla ojca.
Mój tato ma kiepskiego laptopa: Pentium2, 300Mhz i 128 Ramu- jaka jest najlepsza gra brydżowa na taką "machinę"?

dzięki za propozycje;)

07.08.2005
10:30
[2]

Kentril [ fechmistrz ]

aha- gra powinna być dosyć łatwa w obsłudze

07.08.2005
10:33
[3]

MAROLL [ Hypnotize ]

Może na kurniku niech tatko pogra, napewno mu ruszy, a i moze zmierzyc sie z przeciwnikiem z krwi i kosci :)

07.08.2005
10:34
[4]

Kentril [ fechmistrz ]

jest jeden mały problem- na laptopie neta nie ma;P

07.08.2005
10:37
[5]

hctkko [ Firestarter ]

Nie pamiętam jaka gra jest najlepsza, ale wiem jaka jest najgorsza - wystrzegaj się produkcji Playa (tfu)
Coś mi sie wydaje że jakiś dobry program holendrzy zrobili...

07.08.2005
10:41
[6]

M'q [ Schattenjäger ]

Spróbuj to:

07.08.2005
10:45
[7]

Isam [ Generaďż˝ ]

dawno DAWNO temu byl brydż firmowany nazwiskiem omara shariff'a byl na prawde dobry (jak na tamte czasy)

07.08.2005
10:55
smile
[8]

Mack5 [ GENOC1DE ]

Polecam tego Brydża. Jest całkiem, całkiem.
|
|
V

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.