KAMERA6 [ Konsul ]
Problem z misja w GTA SA
Wiec wykonuje misje z tym smiesznym skaczacym samochoem i nie zabardzo wiem co mam robic wiem tyle ze caps lock podnosi sie i opuszcza zawieszenie ale jak to zrobic z samej lewej lub prwaej strony??? Bo wlasnie to musze zrobic
anksma1 [ BloodRayne ]
musisz uzywac klawiszy numerycznych 4,8,6,2
Mack5 [ GENOC1DE ]
Ewentualnie I,J,K,L.