GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z misja w GTA SA

07.08.2005
10:23
[1]

KAMERA6 [ Konsul ]

Problem z misja w GTA SA

Wiec wykonuje misje z tym smiesznym skaczacym samochoem i nie zabardzo wiem co mam robic wiem tyle ze caps lock podnosi sie i opuszcza zawieszenie ale jak to zrobic z samej lewej lub prwaej strony??? Bo wlasnie to musze zrobic

07.08.2005
10:26
[2]

anksma1 [ BloodRayne ]

musisz uzywac klawiszy numerycznych 4,8,6,2

07.08.2005
11:01
[3]

Mack5 [ GENOC1DE ]

Ewentualnie I,J,K,L.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.