GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zkazana?

07.08.2005
01:21
smile
[1]

M!SzCz [ Junior ]

Zkazana?

Mam pytanie... Czy w USA, GTA: SA jest zakazana? Czy jest tylko dla ludzi od 18 lat? No bo zbytnio niewiem o co chodzi. Plizz odpowiedzcie! Pozdro!

07.08.2005
01:22
[2]

snopek9 [ Legend ]

Nie jest zakazana..i jest od 18 lat..

07.08.2005
01:31
[3]

melkora [ Generaďż˝ ]

Od 18

07.08.2005
01:43
[4]

goldenSo [ AnomaliA ]

ESRB prawdę ci powie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.