GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Elder Scrolls: Morrowind - problem(!?)

06.08.2005
22:38
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

The Elder Scrolls: Morrowind - problem(!?)

Mam problem z Morrowindem. Wczoraj go zainstalowałem, wszystko ładnie pięknie, dodatki się zainsatlowały. Gdy zaczynam gre, to po 30-60min grania gra wskakuje do Windowsa (czyt. wyłącza się). Mysle ze cos moze byc nie tak z kompem. Moze sie przegrzewa albo moze cos jeszcze innego? Gra jest oryginalna, a sprzęt (jeszcze sprzed wojny :P) to:
Athlon XP 1800+
256DDR
GeForce 4 440 MMX

06.08.2005
22:47
[2]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

jednym słowem dUPa

06.08.2005
22:54
[3]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Moze byc jakis uszkodzony mod :/ Sprobuj zagrac bez modow i zostawic wlaczonego Morka - wtedy bedziesz 100% pewien.

06.08.2005
22:56
[4]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Sprobuje zosatwic samego Morka, ale poza tym to ja hce grac z Bloodmonem i Tribunalem ;(

06.08.2005
22:57
[5]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Aaaa! Myslalem, ze masz jeszcze jakies mody - a to tylko Bloodmoon i Trib. Hmm... niestety nie wiem zbytnio jak pomoc :/

06.08.2005
22:59
[6]

bone_man [ Powered by ATI ]

Morrowind ma to do siebie, że czasem potrafi wyjść do windy. Notorycznie wiesza Ci się po tych 30-60 minutach, tzn. za każdym razem, kiedy upłynie ten okres czasu gra wyskakuje? Jeżeli tak to faktycznie może to być wina modów. A jeżeli grasz i np. po 2h ciągłego grania nie wywali się to wina Morrka po prostu. Ja robiłem często quick savy ;)

Aha, masz Windows XP? Pod XP są takie chocki klocki, pod innymi systemami chodzi bezproblemowo.

06.08.2005
23:00
[7]

bone_man [ Powered by ATI ]

Hm. W takim razie to na pewno nie wina modów. To są oficjalne dodatki. Myślałem tak samo, jak Asmodeusz, że masz coś jeszcze.
Oczywiście masz oryginały, tak? :›

06.08.2005
23:00
[8]

Belert [ Generaďż˝ ]

Musisz miec co najmiej 1 gb wolny na dysku , a najlepiej z 2 .

06.08.2005
23:08
[9]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Albo po prostu przyzwyczaj sie do robienia quick save co 5 minut (sam tak robilem :/). No i co jakies pol godziny odpalic normalny save (jakbys zrobil zlego quick'a).

06.08.2005
23:17
[10]

Belert [ Generaďż˝ ]

fakt pomaga co 30 min zrobic load quicksave.Morro czysci wtedy pamiec i ładuje save na czysta pamięć.Ale i tak musisz miec sporo miejsca na dysku.

06.08.2005
23:21
[11]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Ja wogole zanim dokupilem ramu (teraz mam 1gb, wczesniej 256mb) to musialem srednio co 2h gry po prostu zapisac i zrobic restart kompa. Inaczej strasznie mielilo.

06.08.2005
23:38
[12]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Mam XP, ale mysle ze to wina RAMu, ktorego jest za malo poprostu. Morrow przez 30min chodzil bezproblemowo no ale wlacze dodatki i co godzinke sie zrobi restart kompa...ehh...czego sie nie robi dla gier, i to jeszcze dla takich gdzie widoki sa takie piekne. Gdy zobaczylem niebo noca, z gwiazdami, to mnei zamurowalo.
bone_man no przeiez napisalemn ze mam oryginalna gre :) To jest Platynowa Kolekcja. Morrow +2 dodatki z najnowszymi patchami i builder.

06.08.2005
23:40
smile
[13]

bone_man [ Powered by ATI ]

Mondragorn --> Rzeczywiście. Przepraszam bardzo, nie wiem jak, ale nie zauważyłem, że to napisałeś. :)

06.08.2005
23:47
[14]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

bone_man -> No problem :)
Jakby ktos mial propozycje jak to rozwiazac to walic drzwiami i oknami :)

07.08.2005
01:06
[15]

OldDorsaj [ Pretorianin ]

mnie wywalał co kilka-kilkanaście godzin grania na Athlonie 1700+,5700 i 512 DDRAM i myślę ze wina po stronie zbyt małej ilości RAM u ciebie-choć pierwszy raz grałem jeszcze na Intelu 750@1000,GF 2 GTS i 256 RAM i nie pamiętam żeby mnie częściej wywalało-drugi raz z Bloodmoonem miałem zainstalowane

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.