GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wejdz i podpisz...

06.08.2005
22:23
smile
[1]

EspenLund [ Live For Speed ]

Wejdz i podpisz...

Jesli chcesz, podpisz, jesli nie, to chociaz przeczytaj....

to nie jest zadna aukcja...

06.08.2005
22:27
smile
[2]

Regis [ ]

A potem wymiana pozytywnych komentarzy, no nie? :D

06.08.2005
22:27
[3]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

a gdzie tam sie podpisuje ?? chyba oślepłem :/

06.08.2005
22:29
[4]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

hmm ja tam jestem za Wojna

06.08.2005
22:30
[5]

golmann [ ogame ]

podpisałem o tej wojnie w iraku

06.08.2005
22:31
[6]

Regis [ ]

golmann --> No cos ty, a ja myslalem, ze podpisales petycje o uwolnienie krasnali ogrodowych...

06.08.2005
22:33
[7]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Ciekawe, czy allegro wywali ta aukcje??
W koncu to chyba niezgodne z regulaminem (chociaz ja do tego nic nie mam)

06.08.2005
22:34
[8]

bialy kot [ Generaďż˝ ]

Smieszne. Od kiedy wladza liczy sie z plebsem podpisujacym durne internetowe petycje?

06.08.2005
22:35
[9]

Belert [ Generaďż˝ ]

Ja tam jestem za wojna.

06.08.2005
22:36
[10]

mariaczi [ OutsideR ]

Heh "jak by wybory miały coś zminiac byłyby nielegalne"

06.08.2005
22:39
[11]

EspenLund [ Live For Speed ]

ooooo chociaz nie robicie sobie polweki ze mnie :)

nie chcesz nie podpisuj, ja podpisalem i nic mi sie nie stalo :)

06.08.2005
23:17
smile
[12]

Mobii [ Mobbing ]

Andrewlee --> pewnie wywali, sam zglosilem naruszenie zasad... denerwuja mnie takie bzdury na allegro... serwis aukcyjny to nie slup ogoloszeniowy!!

06.08.2005
23:18
smile
[13]

Belert [ Generaďż˝ ]

Mobii : i bardzo dobrze mie tez to wnerwia.

06.08.2005
23:22
[14]

LooZ^ [ be free like a bird ]

cytat ze strony :

Mario Galdamez (więzień Pinocheta)

:D Oh, biedaczek, przesladowany taki musial byc :)) Czy Polacy na Bialorusi rowniez niedlugo stana sie sumieniem narodow? :D

06.08.2005
23:44
smile
[15]

Kaeddar [ Konsul ]

I cóż zmienią protesty, pikiety, podpisy, apele i wszelakie inne formy sprzeciwienia się?

Tu chodzi o na prawdę grubą kasę i olbrzymie wpływy...

06.08.2005
23:48
smile
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Kaeddar : I rope. Zapomniales o ropie.

07.08.2005
00:36
smile
[17]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Jacy niekórzy są śmieszni :)

Ciekawe co by było gdyby utworzyć spis, petycje ludzi popierających wojne ;-)

07.08.2005
00:59
smile
[18]

Kronk [ Pretorianin ]

Raz podają, że przeciw wojnie jest 80% Polaków, a kilka linijek dalej, że 70%. Możeby się zdecydowali.
W dodatku rochę to dziwnie wygląda jak się polscy muzłumanie i lewica podpierają się autorytetem Papieża.

"Kraje arabskie dawno dałyby same sobie radę z reżimami, gdyby nie zamachy stanu made by CIA, a potem wspieranie i dozbrajanie dyktatorów."

Jasne.

Ciekawe dlaczego nie słali petycji gdy Saddam mordował Kurdów, albo zdobywał Kuwejt. Jak do tej pory największym sukcesem pacyfistów jest 50 milionów ofiar II wojny światowej. Ale wyścig trwa..

07.08.2005
01:08
smile
[19]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Tacy sami nie chcieli umierać za Gdańsk w 1939...

07.08.2005
01:27
[20]

melkora [ Generaďż˝ ]

Podpisałam sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.