
EspenLund [ Live For Speed ]
Wejdz i podpisz...
Jesli chcesz, podpisz, jesli nie, to chociaz przeczytaj....
to nie jest zadna aukcja...

Regis [ ]
A potem wymiana pozytywnych komentarzy, no nie? :D
Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
a gdzie tam sie podpisuje ?? chyba oślepłem :/
hubs [ Stand UP Speak UP ]
hmm ja tam jestem za Wojna
golmann [ ogame ]
podpisałem o tej wojnie w iraku
Regis [ ]
golmann --> No cos ty, a ja myslalem, ze podpisales petycje o uwolnienie krasnali ogrodowych...
Andrewlee [ BFXXJ ]
Ciekawe, czy allegro wywali ta aukcje??
W koncu to chyba niezgodne z regulaminem (chociaz ja do tego nic nie mam)
bialy kot [ Generaďż˝ ]
Smieszne. Od kiedy wladza liczy sie z plebsem podpisujacym durne internetowe petycje?
Belert [ Generaďż˝ ]
Ja tam jestem za wojna.
mariaczi [ OutsideR ]
Heh "jak by wybory miały coś zminiac byłyby nielegalne"
EspenLund [ Live For Speed ]
ooooo chociaz nie robicie sobie polweki ze mnie :)
nie chcesz nie podpisuj, ja podpisalem i nic mi sie nie stalo :)

Mobii [ Mobbing ]
Andrewlee --> pewnie wywali, sam zglosilem naruszenie zasad... denerwuja mnie takie bzdury na allegro... serwis aukcyjny to nie slup ogoloszeniowy!!

Belert [ Generaďż˝ ]
Mobii : i bardzo dobrze mie tez to wnerwia.
LooZ^ [ be free like a bird ]
cytat ze strony :
Mario Galdamez (więzień Pinocheta)
:D Oh, biedaczek, przesladowany taki musial byc :)) Czy Polacy na Bialorusi rowniez niedlugo stana sie sumieniem narodow? :D

Kaeddar [ Konsul ]
I cóż zmienią protesty, pikiety, podpisy, apele i wszelakie inne formy sprzeciwienia się?
Tu chodzi o na prawdę grubą kasę i olbrzymie wpływy...

LooZ^ [ be free like a bird ]
Kaeddar : I rope. Zapomniales o ropie.

GROM Giwera [ Sołdat ]
Jacy niekórzy są śmieszni :)
Ciekawe co by było gdyby utworzyć spis, petycje ludzi popierających wojne ;-)

Kronk [ Pretorianin ]
Raz podają, że przeciw wojnie jest 80% Polaków, a kilka linijek dalej, że 70%. Możeby się zdecydowali.
W dodatku rochę to dziwnie wygląda jak się polscy muzłumanie i lewica podpierają się autorytetem Papieża.
"Kraje arabskie dawno dałyby same sobie radę z reżimami, gdyby nie zamachy stanu made by CIA, a potem wspieranie i dozbrajanie dyktatorów."
Jasne.
Ciekawe dlaczego nie słali petycji gdy Saddam mordował Kurdów, albo zdobywał Kuwejt. Jak do tej pory największym sukcesem pacyfistów jest 50 milionów ofiar II wojny światowej. Ale wyścig trwa..

el f [ RONIN-SARMATA ]
Tacy sami nie chcieli umierać za Gdańsk w 1939...
melkora [ Generaďż˝ ]
Podpisałam sie