
General E'qunix [ Konsul ]
Sposób na czkawkę i chorobę lokomocyjną :)
Sposób na czkawkę:
Myśl z 10 sekund non-stop, że za chwile 'czkniesz' i czkawka już nie wróci :).
Sposób na chorobę lokomocyjną:
Zakryj pempek (Na przykład ręką).
Sposób na czkawkę działa na 100% i np. mi, bardzo się przydaje,
a czy na chorobe lokomocyjną to nie wiem bo nie mam, ale prawdopodobnie też działa.
Znacie podobne sztuczki ? :)
Actimel [ I am what I am ]
Sposób na chorobę loklomocyjną -->> albo jechać na pusty żołądek, albo wziąć Aviomarin :)

General E'qunix [ Konsul ]
Albo zakryć pempek :X

...NathaN... [ The Godfather ]
Na czkawke to zchylić sie i w stanie schylenia wypic szklanke wody. Działa :]

Łyczek [ The King of Football ]
Na czkawke to zjeść łyżkę miodu ;)
thenaturat [ Konsul ]
na czkawkę: wypuścić powietrze z płuc i wypić 10 łyków wody

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]
Na chorobę lokomocyjną to najlepiej niegdzie nie jechać ;P Nie no ale tak na serio to można coś wziąść.
A na czkawkę najlepsza jest woda. Kilka łyków i po sprawie a jeśli nie pomożę to trudno ;P

S1KoR© [ kiss kiss bang bang ]
a najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest...
...szklanka wody! :]
Soll [ Protagonista ]
Na chorobę lokomocyjną to zawsze siadać przodem do kierunku jazdy.
bone_man [ Powered by ATI ]
Ja mam takie dosyć nietypowe pytanie. Czy z choroby lokomocyjnej można 'wyrosnąć'?
Słyszałem, że to zostaje na całe życie... Kiedyś miałem kłopoty z jazdą, musiałem zawsze wziąć Aviomarin czy podobne. A od kilku lat nic się nie dzieje, mogę jeździć kilka godzin bez przerwy, bez leków i nic. :)
golmann [ ogame ]
na czkawke-------->cukier lub sie wystraszyć

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
Na chorobe lokomocyjna? Najlepsze jest leczenie objawowe (czytaj: wez woreczki :D duuuzo woreczkow :D)
halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]
HEH. Zastosuje sposób na "pępek" :)
GROM Giwera [ Sołdat ]
bone_man -> ja jak byłem mały też tak miałem. Podobnie z moim kuzynem, poprostu wydaje mi się, że dzieci muszą się przystosować... ich organizmy muszą przywyknąć do jazdy samochodem. Choroba lokomocyjna czy morska to co innego, nie jestem pewien, ale wydaje mi się że mózg nie wytrzymuje gdy dostaje 2 sprzeczne informacj... świat wokół Ciebie pędzi (jedziesz samochodem) a ty się nie poruszasz... tak samo na morzu. Fale wirują, wszystko się rusza a ty wygodnie siedzisz i nie odczuwasz żadnych przeciążeń, przyśpieszeń itp.
GROM Giwera [ Sołdat ]
a co do pępka - jak byłem mały jak miałem "problemy" ;-) to mama mi zaklejała pępek plastrem.. chyba pomagało bo już nie robiłem bueeeee jak miałem w zwyczaju.

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Ja na czkawkę stosuję taki sposób, że kiedy już ją mam, to wymuszam ją na siłę, czyli kilka porządnych czkan i jest spokój ;-)
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
Z czkawką to wiem że działa :] Ale z pępkiem to nie wiem nigdy nie miałem choroby lokomocyjnej.
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
mi na to i na to pomaga wisky lub vodka
goldenSo [ AnomaliA ]
Na czkawke zatkać nos i nie oddychać przez 10-11s
melkora [ Generaďż˝ ]
na czkawkę pomyśleć o tym co się jadło po koleji kilka dni wcześniej.

_zielak_ [ bamboocha ]
Na czkawkę - łyżeczka soku z cytryny... Ewentualnie szklanka wody przy pochyle lub porządne wystraszenie się... :)
Na chorobę lokomycyjną - sam nie mam, ale słyszałem, że imbir jest dobry.

Chacal [ ? ]
Przepraszam, a ma ktos jakis sposób na oduczenie się bezsenswonego zarywania nocy przed komputerem ?

_zielak_ [ bamboocha ]
Ja znam. nie pić wieczorami Pepsi (główny powód mojej dzisiejszej bezsenności ;) ), wstawać o 7 rano (wtedy automatycznie wieczorem będzie chciało nam się spać...), nie jeść przed snem niczego tłustego, nie zadręczać się jakimiś problemami osobistymi...
Parę rad na sen ? Zimny prysznic, tabliczka czekolady, wysiłek fizyczny (choćby w postaci pornosa, których o tej porze leci trochę w telewizji :) ). W ostateczności (nie polecam!) tabletki nasenne.
Laios [ Pretorianin ]
Wstrzymac powietrze na czkawke :P