GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sposób na czkawkę i chorobę lokomocyjną :)

06.08.2005
21:24
smile
[1]

General E'qunix [ Konsul ]

Sposób na czkawkę i chorobę lokomocyjną :)

Sposób na czkawkę:
Myśl z 10 sekund non-stop, że za chwile 'czkniesz' i czkawka już nie wróci :).

Sposób na chorobę lokomocyjną:
Zakryj pempek (Na przykład ręką).

Sposób na czkawkę działa na 100% i np. mi, bardzo się przydaje,
a czy na chorobe lokomocyjną to nie wiem bo nie mam, ale prawdopodobnie też działa.

Znacie podobne sztuczki ? :)

06.08.2005
21:26
[2]

Actimel [ I am what I am ]

Sposób na chorobę loklomocyjną -->> albo jechać na pusty żołądek, albo wziąć Aviomarin :)

06.08.2005
21:28
smile
[3]

General E'qunix [ Konsul ]

Albo zakryć pempek :X

06.08.2005
21:32
smile
[4]

...NathaN... [ The Godfather ]

Na czkawke to zchylić sie i w stanie schylenia wypic szklanke wody. Działa :]

06.08.2005
21:53
smile
[5]

Łyczek [ The King of Football ]

Na czkawke to zjeść łyżkę miodu ;)

06.08.2005
22:02
[6]

thenaturat [ Konsul ]

na czkawkę: wypuścić powietrze z płuc i wypić 10 łyków wody

06.08.2005
22:10
smile
[7]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Na chorobę lokomocyjną to najlepiej niegdzie nie jechać ;P Nie no ale tak na serio to można coś wziąść.
A na czkawkę najlepsza jest woda. Kilka łyków i po sprawie a jeśli nie pomożę to trudno ;P

06.08.2005
22:12
smile
[8]

S1KoR© [ kiss kiss bang bang ]

a najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest...



...szklanka wody! :]

06.08.2005
22:20
[9]

Soll [ Protagonista ]

Na chorobę lokomocyjną to zawsze siadać przodem do kierunku jazdy.

06.08.2005
23:03
[10]

bone_man [ Powered by ATI ]

Ja mam takie dosyć nietypowe pytanie. Czy z choroby lokomocyjnej można 'wyrosnąć'?
Słyszałem, że to zostaje na całe życie... Kiedyś miałem kłopoty z jazdą, musiałem zawsze wziąć Aviomarin czy podobne. A od kilku lat nic się nie dzieje, mogę jeździć kilka godzin bez przerwy, bez leków i nic. :)

06.08.2005
23:06
[11]

golmann [ ogame ]

na czkawke-------->cukier lub sie wystraszyć

06.08.2005
23:07
smile
[12]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Na chorobe lokomocyjna? Najlepsze jest leczenie objawowe (czytaj: wez woreczki :D duuuzo woreczkow :D)

07.08.2005
00:37
[13]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

HEH. Zastosuje sposób na "pępek" :)

07.08.2005
00:42
[14]

GROM Giwera [ Sołdat ]

bone_man -> ja jak byłem mały też tak miałem. Podobnie z moim kuzynem, poprostu wydaje mi się, że dzieci muszą się przystosować... ich organizmy muszą przywyknąć do jazdy samochodem. Choroba lokomocyjna czy morska to co innego, nie jestem pewien, ale wydaje mi się że mózg nie wytrzymuje gdy dostaje 2 sprzeczne informacj... świat wokół Ciebie pędzi (jedziesz samochodem) a ty się nie poruszasz... tak samo na morzu. Fale wirują, wszystko się rusza a ty wygodnie siedzisz i nie odczuwasz żadnych przeciążeń, przyśpieszeń itp.

07.08.2005
00:43
[15]

GROM Giwera [ Sołdat ]

a co do pępka - jak byłem mały jak miałem "problemy" ;-) to mama mi zaklejała pępek plastrem.. chyba pomagało bo już nie robiłem bueeeee jak miałem w zwyczaju.

07.08.2005
00:55
smile
[16]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Ja na czkawkę stosuję taki sposób, że kiedy już ją mam, to wymuszam ją na siłę, czyli kilka porządnych czkan i jest spokój ;-)

07.08.2005
01:01
[17]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

Z czkawką to wiem że działa :] Ale z pępkiem to nie wiem nigdy nie miałem choroby lokomocyjnej.

07.08.2005
01:30
[18]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

mi na to i na to pomaga wisky lub vodka

07.08.2005
01:44
[19]

goldenSo [ AnomaliA ]

Na czkawke zatkać nos i nie oddychać przez 10-11s

07.08.2005
02:03
[20]

melkora [ Generaďż˝ ]

na czkawkę pomyśleć o tym co się jadło po koleji kilka dni wcześniej.

07.08.2005
03:37
smile
[21]

_zielak_ [ bamboocha ]

Na czkawkę - łyżeczka soku z cytryny... Ewentualnie szklanka wody przy pochyle lub porządne wystraszenie się... :)

Na chorobę lokomycyjną - sam nie mam, ale słyszałem, że imbir jest dobry.

07.08.2005
04:02
smile
[22]

Chacal [ ? ]

Przepraszam, a ma ktos jakis sposób na oduczenie się bezsenswonego zarywania nocy przed komputerem ?

07.08.2005
04:06
smile
[23]

_zielak_ [ bamboocha ]

Ja znam. nie pić wieczorami Pepsi (główny powód mojej dzisiejszej bezsenności ;) ), wstawać o 7 rano (wtedy automatycznie wieczorem będzie chciało nam się spać...), nie jeść przed snem niczego tłustego, nie zadręczać się jakimiś problemami osobistymi...

Parę rad na sen ? Zimny prysznic, tabliczka czekolady, wysiłek fizyczny (choćby w postaci pornosa, których o tej porze leci trochę w telewizji :) ). W ostateczności (nie polecam!) tabletki nasenne.

07.08.2005
09:26
[24]

Laios [ Pretorianin ]

Wstrzymac powietrze na czkawke :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.