
Mailov [ Pretorianin ]
Jak nazywa się utwór co leci w reklamie Coca-Coli?
jak wyżej
Chodzi mi o reklamę z taksówkarzami, gdzie pani taksówkarz podwozi pana taksówkarza. hihi
Potrzebowałbym wykonawcę lub tytuł piosenki.
Z góry dziękuję za pomoc!
przemek__ [ PRZEMEK ]
Mission Belle - Just what I want
nie ma za co

Mailov [ Pretorianin ]
dziękuję uprzejmie!
golmann [ ogame ]
nie oglądałem tej reklamy

...NathaN... [ The Godfather ]
golmann -> To że tak powiem po hu*a sie wpisujesz !!!

endrzi®reloaded [ Konsul ]
Mr. golmann szaleje widze :]

endrzi®reloaded [ Konsul ]
Mr. golmann szaleje widze :]