GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nazywa się utwór co leci w reklamie Coca-Coli?

06.08.2005
16:05
smile
[1]

Mailov [ Pretorianin ]

Jak nazywa się utwór co leci w reklamie Coca-Coli?

jak wyżej

Chodzi mi o reklamę z taksówkarzami, gdzie pani taksówkarz podwozi pana taksówkarza. hihi
Potrzebowałbym wykonawcę lub tytuł piosenki.

Z góry dziękuję za pomoc!

06.08.2005
16:11
[2]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Mission Belle - Just what I want

nie ma za co

06.08.2005
16:13
smile
[3]

Mailov [ Pretorianin ]

dziękuję uprzejmie!

06.08.2005
16:51
[4]

golmann [ ogame ]

nie oglądałem tej reklamy

06.08.2005
18:03
smile
[5]

...NathaN... [ The Godfather ]

golmann -> To że tak powiem po hu*a sie wpisujesz !!!

06.08.2005
18:11
smile
[6]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Mr. golmann szaleje widze :]

06.08.2005
18:12
smile
[7]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Mr. golmann szaleje widze :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.